Ročník: 1979
Klub: SK HAMR, z.s.
Družstvo:SK HAMR B ReklamaLevneji.cz
Registrační číslo: 3966
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 27 | (-1) | 19163 | (-137) | ||
01.02.2024 | 26 | (-1) | 19300 | (-177) | ||
01.01.2024 | 25 | (0) | 19477 | (0) | ||
01.12.2023 | 25 | (-1) | 19477 | (41) | ||
01.11.2023 | 24 | (2) | 19436 | (2) | ||
01.10.2023 | 26 | (-2) | 19434 | (0) | ||
01.09.2023 | 24 | (0) | 19434 | (0) | ||
01.08.2023 | 24 | (0) | 19434 | (0) | ||
01.07.2023 | 24 | (0) | 19434 | (0) | ||
01.06.2023 | 24 | (2) | 19434 | (692) | ||
01.05.2023 | 26 | (1) | 18742 | (0) | ||
01.04.2023 | 27 | (2) | 18742 | (-456) | ||
01.03.2023 | 29 | (-1) | 19198 | (-69) | ||
01.02.2023 | 28 | (-2) | 19267 | (-780) | ||
01.01.2023 | 26 | (0) | 20047 | (0) | ||
01.12.2022 | 26 | (1) | 20047 | (104) | ||
01.11.2022 | 27 | (1) | 19943 | (-50) | ||
01.10.2022 | 28 | (-3) | 19993 | (-667) | ||
01.09.2022 | 25 | (0) | 20660 | (0) | ||
01.08.2022 | 25 | (0) | 20660 | (0) | ||
01.07.2022 | 25 | (3) | 20660 | (-511) | ||
01.06.2022 | 28 | (-1) | 21171 | (-1067) | ||
01.05.2022 | 27 | (0) | 22238 | (-200) | ||
01.04.2022 | 27 | (-1) | 22438 | (503) | ||
01.03.2022 | 26 | (0) | 21935 | (835) | ||
01.02.2022 | 26 | (1) | 21100 | (819) | ||
01.01.2022 | 27 | (3) | 20281 | (34) | ||
01.12.2021 | 30 | (4) | 20247 | (0) | ||
01.11.2021 | 34 | (-1) | 20247 | (589) | ||
01.10.2021 | 33 | (-1) | 19658 | (599) | ||
01.09.2021 | 32 | (-3) | 19059 | (0) | ||
01.08.2021 | 29 | (0) | 19059 | (0) | ||
01.07.2021 | 29 | (3) | 19059 | (618) | ||
01.06.2021 | 32 | (0) | 18441 | (0) | ||
01.03.2021 | 32 | (0) | 18441 | (0) | ||
01.11.2020 | 32 | (4) | 18441 | (1621) | ||
01.10.2020 | 36 | (-1) | 16820 | (440) | ||
01.04.2020 | 35 | (4) | 16380 | (-558) | ||
01.03.2020 | 39 | (-9) | 16938 | (-800) | ||
01.02.2020 | 30 | (0) | 17738 | (-316) | ||
01.01.2020 | 30 | (1) | 18054 | (-10) | ||
01.12.2019 | 31 | (0) | 18064 | (100) | ||
01.11.2019 | 31 | (-2) | 17964 | (-1219) | ||
01.10.2019 | 29 | (1) | 19183 | (161) | ||
01.09.2019 | 30 | (0) | 19022 | (0) | ||
01.08.2019 | 30 | (0) | 19022 | (0) | ||
01.07.2019 | 30 | (0) | 19022 | (0) | ||
01.06.2019 | 30 | (0) | 19022 | (26) | ||
01.05.2019 | 30 | (2) | 18996 | (-97) | ||
01.04.2019 | 32 | (2) | 19093 | (397) | ||
01.03.2019 | 34 | (1) | 18696 | (764) | ||
01.02.2019 | 35 | (4) | 17932 | (751) | ||
01.01.2019 | 39 | (1) | 17181 | (776) | ||
01.12.2018 | 40 | (-2) | 16405 | (-182) | ||
01.11.2018 | 38 | (11) | 16587 | (1623) | ||
01.10.2018 | 49 | (-3) | 14964 | (-232) | ||
01.09.2018 | 46 | (0) | 15196 | (0) | ||
01.08.2018 | 46 | (0) | 15196 | (0) | ||
01.07.2018 | 46 | (0) | 15196 | (0) | ||
01.06.2018 | 46 | (-2) | 15196 | (-249) | ||
01.05.2018 | 44 | (2) | 15445 | (-19) | ||
01.04.2018 | 46 | (-10) | 15464 | (-524) | ||
01.03.2018 | 36 | (4) | 15988 | (0) | ||
01.02.2018 | 40 | (-6) | 15988 | (-1252) | ||
01.01.2018 | 34 | (2) | 17240 | (-830) | ||
01.12.2017 | 36 | (-1) | 18070 | (0) | ||
01.11.2017 | 35 | (0) | 18070 | (-501) | ||
01.10.2017 | 35 | (-1) | 18571 | (247) | ||
01.09.2017 | 34 | (0) | 18324 | (0) | ||
01.07.2017 | 34 | (0) | 18324 | (0) | ||
01.06.2017 | 34 | (0) | 18324 | (-44) | ||
01.05.2017 | 34 | (-3) | 18368 | (-1055) | ||
01.04.2017 | 31 | (-2) | 19423 | (136) | ||
01.03.2017 | 29 | (0) | 19287 | (124) | ||
01.02.2017 | 29 | (8) | 19163 | (1836) | ||
01.01.2017 | 37 | (-2) | 17327 | (-258) | ||
01.12.2016 | 35 | (-3) | 17585 | (-1071) | ||
01.11.2016 | 32 | (2) | 18656 | (233) | ||
01.10.2016 | 34 | (-4) | 18423 | (0) | ||
01.09.2016 | 30 | (0) | 18423 | (0) | ||
01.06.2016 | 30 | (0) | 18423 | (-56) | ||
01.05.2016 | 30 | (5) | 18479 | (1238) | ||
01.04.2016 | 35 | (2) | 17241 | (477) | ||
01.03.2016 | 37 | (0) | 16764 | (40) | ||
01.02.2016 | 37 | (-4) | 16724 | (-224) | ||
01.01.2016 | 33 | (3) | 16948 | (8540) | ||
01.12.2015 | 36 | (-1) | 8408 | (-120) | ||
01.11.2015 | 35 | (2) | 8528 | (556) | ||
01.10.2015 | 37 | (-1) | 7972 | (-616) | ||
01.09.2015 | 36 | (0) | 8588 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 25 | 26 | 27 | 2024 | |||||||||
2023 | 26 | 28 | 29 | 27 | 26 | 24 | 24 | 24 | 24 | 26 | 24 | 25 | 2023 |
2022 | 27 | 26 | 26 | 27 | 27 | 28 | 25 | 25 | 25 | 28 | 27 | 26 | 2022 |
2021 | 32 | 32 | 29 | 29 | 32 | 33 | 34 | 30 | 2021 | ||||
2020 | 30 | 30 | 39 | 35 | 36 | 32 | 2020 | ||||||
2019 | 39 | 35 | 34 | 32 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 29 | 31 | 31 | 2019 |
2018 | 34 | 40 | 36 | 46 | 44 | 46 | 46 | 46 | 46 | 49 | 38 | 40 | 2018 |
2017 | 37 | 29 | 29 | 31 | 34 | 34 | 34 | 34 | 35 | 35 | 36 | 2017 | |
2016 | 33 | 37 | 37 | 35 | 30 | 30 | 30 | 34 | 32 | 35 | 2016 | ||
2015 | 36 | 37 | 35 | 36 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
MČR žen, mužů a masters 2024, (M45+), 06.03.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7284 |
Rudolf Korbelář | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Pavel Jakubů | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Ondřej Bořil | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Čumpel | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
MČR žen, mužů a masters 2024, 06.03.2024 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 2503 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2503 |
Jan Šťastník | 0 : 3 | 0 | 27. - 28. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 25. - 28. |
Alex Kelar | 3 : 0 wo. | 0 | 25. - 32. |
Tomáš Novák | 1 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Jaroslav Cerman | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HAMR SPORT - Muži B, 24.02.2024 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 2 wo. | 0 | 33. - 48. |
Karel Koubek | 2 : 0 wo. | 0 | 33. - 64. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 64. |
FAJNE Áčko muži, 10.02.2024 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2553 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2553 |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Michal Jurášek | 1 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
2. liga muži A, 28.01.2024 | Body celkem: 420 | ||
Radim Valášek | 3 : 0 | 300 | |
Josef Růžek | 2 : 3 | 120 | |
2. liga muži A, 27.01.2024 | Body celkem: 300 | ||
Jakub Strauss | 3 : 2 | 180 | |
Rudolf Korbelář | 2 : 3 | 120 | |
ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 13.01.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2250 |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Petr Volný | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Fons Poon | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
Miroslav Kolář | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
Squash Arena Liberec - MA, 06.01.2024 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2553 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2553 |
Luboš Walter ml. | 2 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Tomáš Novák | 1 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Petr Veselý st. | 1 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ohradní Vánoční D 17.12.2023, 17.12.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
ALBATROS MEDIA - Muži B, 16.12.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1914 |
Michal Bodiš | 0 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Ladislav Procházka | 2 : 1 | 0 | 5. - 8. |
Tomáš Novák | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Pavel Bodiš | 3 : 2 | 0 | 1. - 16. |
Michal Jirka | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
DR Development Cup - Muži A, 02.12.2023 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2553 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2553 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Tomáš Novák | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Alex Kelar | 1 : 3 | 0 | 1. - 16. |
2. liga muži A, 26.11.2023 | Body celkem: 600 | ||
Jiří Smíšek | 3 : 0 | 300 | |
Tomáš Kolár | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži A, 25.11.2023 | Body celkem: 540 | ||
Michal Boška | 3 : 1 | 240 | |
Zdeněk Barták | 3 : 0 | 300 | |
Strahov - muži A, 11.11.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2627 |
Joan Lezaud | 3 : 0 wo. | 0 | 15. - 16. |
Petr Veselý st. | 1 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži A", 28.10.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2700 |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 0 | 13. - 16. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
2. liga muži A, 22.10.2023 | Body celkem: 600 | ||
Jan Matoušek | 3 : 0 | 300 | |
Pavel Beneš | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži A, 21.10.2023 | Body celkem: 600 | ||
Rudolf Korbelář | 3 : 0 | 300 | |
Jakub Strauss | 3 : 0 | 300 | |
Strahov - muži A, 23.09.2023 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2553 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2553 |
Martin Ředina | 1 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Jakub Zapala | 1 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Muži B, 02.09.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1791 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1791 |
Jakub Vavřík | 2 : 1 | 0 | 7. - 8. |
Adolf Středa | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Heiko Schwarzer | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Forgač | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Squasharena Muži B 27.5.2023, 27.05.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 2962 |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | finále |
Pavel Jakubů | 3 : 0 | 65.6 | semifinále |
Martin Vostatek | 3 : 1 | 39.36 | čtvrtfinále |
Petr Podaný | 3 : 1 | 32.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
DIETZ Cup - Muži A, 06.05.2023 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2474 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 2586 |
Václav Pavlovec | 3 : 1 | 64 | 13. - 14. |
Martin Kantor | 3 : 2 | 48 | 13. - 16. |
Filip Richtárech | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Matej Hrnčiřík | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
2. liga muži B, 23.04.2023 | Body celkem: 600 | ||
Tomáš Císařovský | 3 : 0 | 300 | |
Michal Polák | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži B, 22.04.2023 | Body celkem: 540 | ||
Jan Vacek | 3 : 0 | 300 | |
Vít Barnáš | 3 : 1 | 240 | |
MČR žen, mužů a masters 2023, (M40+), 09.03.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5377 | Body za soupeře: 413 | Body celkem: 5790 |
Miroslav Kolář | 3 : 1 | 115.2 | 5. - 6. |
Petr Podaný | 3 : 0 | 144 | 5. - 8. |
Petr Kopecký | 2 : 3 | 57.6 | čtvrtfinále |
Tomáš Havlík | 3 : 1 | 96 | 1. - 16. |
MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 2574 | Body za soupeře: 161 | Body celkem: 2735 |
Martin Kříž | 3 : 0 | 78 | 27. - 28. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 25. - 28. |
Pavel Bodiš | 3 : 1 | 62.4 | 25. - 32. |
Václav Pavlovec | 1 : 3 | 20.8 | 17. - 32. |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
2. liga muži B, 19.02.2023 | Body celkem: 600 | ||
Václav Pavlovec | 3 : 0 | 300 | |
Tomáš Zach | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži B, 18.02.2023 | Body celkem: 600 | ||
Tomáš Kolár | 3 : 0 | 300 | |
Vladimír Hotový | 3 : 0 | 300 | |
FAJNE Áčko muži, 11.02.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 63 | Body celkem: 2690 |
Vojtěch Ryba | 3 : 0 wo. | 45 | 15. - 16. |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Adam Sinkule | 1 : 3 | 18 | 9. - 16. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PRIMA STAVEBNINY CUP - Muži A, 14.01.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 63 | Body celkem: 2763 |
Adam Sinkule | 1 : 3 | 18 | 13. - 14. |
Petr Marek | 3 : 0 wo. | 45 | 13. - 16. |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Vánoční Ohradní D 18.12.2022, 18.12.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Strahov Muži B, 17.12.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 124 | Body celkem: 2025 |
Filip Richtárech | 0 : 2 | 0 | 9. - 10. |
Michal Kareš | 2 : 0 | 50 | 9. - 12. |
Filip Michalský | 2 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Jaroslav Čech | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jan Mastný | 3 : 2 | 24 | 1. - 32. |
Strahov - muži B, 04.12.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1838 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 1978 |
Jakub Vavřík | 2 : 0 | 50 | 11. - 12. |
Petr Veselý st. | 1 : 2 | 20 | 9. - 12. |
Aleš Kubíček | 2 : 1 | 30 | 9. - 16. |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Petr Podaný | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
2. liga muži B, 27.11.2022 | Body celkem: 600 | ||
Tomáš Císařovský | 3 : 0 | 300 | |
Michal Jeník | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži B, 26.11.2022 | Body celkem: 120 | ||
Pavel Bodiš | 2 : 3 | 120 | |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | |
Dietz Cup - Muži B, 13.11.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1208 | Body za soupeře: 93 | Body celkem: 1301 |
Pavel Cigánek | 3 : 0 | 31 | 9. - 10. |
Aleš Tchuř | 3 : 0 | 31 | 9. - 12. |
Boris Heneš | 3 : 0 | 31 | 9. - 16. |
Jan Ryba | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 05.11.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 106 | Body celkem: 2453 |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Pavel Jakubů | 3 : 2 | 36 | 5. - 8. |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Václav Uhlíř | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži A", 29.10.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 2698 |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 wo. | 40 | 11. - 12. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Jakub Solnický | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
2. liga muži B, 16.10.2022 | Body celkem: 540 | ||
Václav Pavlovec | 3 : 1 | 240 | |
Tomáš Zach | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži B, 15.10.2022 | Body celkem: 360 | ||
Kamil Staněk | 3 : 0 | 300 | |
Marek Koutník | 1 : 3 | 60 | |
SBCentrum muži B, 08.10.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1693 | Body za soupeře: 69 | Body celkem: 1762 |
Pavel Jakubů | 1 : 2 | 20 | 13. - 14. |
Tomáš Novák | 2 : 0 wo. | 25 | 13. - 16. |
Ondřej Pavelka | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Josef Fanta | 3 : 2 | 24 | 1. - 32. |
FAJNE Áčko muži, 24.09.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2263 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 2403 |
Faríd Farrag | 3 : 0 | 70 | 11. - 12. |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Miroslav Kolář | 3 : 0 | 70 | 9. - 16. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Muži A, 07.05.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2195 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 2349 |
Martin Ředina | 2 : 3 | 28 | 11. - 12. |
Alex Kelar | 2 : 3 | 28 | 9. - 12. |
Michal Štěpán | 3 : 0 | 70 | 9. - 16. |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
Strahov - muži A, 23.04.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2143 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 2241 |
Michal Kareš | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Lukáš Tužinčin | 1 : 3 | 14.4 | 5. - 8. |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Kříž | 3 : 0 | 60 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 24 | 1. - 32. |
2. liga muži B, 10.04.2022 | Body celkem: 540 | ||
Jan Mastný | 3 : 1 | 240 | |
Jan Dřevíkovský | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži B, 09.04.2022 | Body celkem: 540 | ||
Radomír Ungr | 3 : 0 | 300 | |
Roman Kubričan | 3 : 1 | 240 | |
MČR žen, mužů a masters 2022, (M40+), 03.03.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4935 | Body za soupeře: 250 | Body celkem: 5185 |
Aleš Knotek | 1 : 3 | 28.8 | 5. - 6. |
Petr Kopecký | 3 : 0 wo. | 72 | 5. - 8. |
Martin Ředina | 1 : 3 | 28.8 | čtvrtfinále |
Petr Nesládek | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
MČR žen, mužů a masters 2022, 03.03.2022 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 2993 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 3191 |
Martin Schuller | 2 : 3 | 41.6 | 21. - 22. |
Martin Štěpán ml. | 3 : 0 wo. | 52 | 21. - 24. |
Petr Veselý st. | 1 : 3 | 20.8 | 17. - 24. |
Adam Sinkule | 3 : 1 | 83.2 | 17. - 32. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Muži A, 12.02.2022 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2881 | Body za soupeře: 238 | Body celkem: 3119 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 2 | 0 | 17. - 18. |
Faríd Farrag | 2 : 0 | 88 | 17. - 20. |
Martin Kříž | 2 : 0 | 88 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 44 | 17. - 32. |
Luboš Walter ml. | 1 : 3 | 17.6 | 1. - 32. |
2. liga muži B, 30.01.2022 | Body celkem: 600 | ||
Adam Hexner | 3 : 0 | 300 | |
Pavel Popelka | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži B, 29.01.2022 | Body celkem: 360 | ||
Jan Bílý | 3 : 0 | 300 | |
Vojtěch Martinovský | 1 : 3 | 60 | |
Strahov - muži A, 22.01.2022 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 3008 | Body za soupeře: 235 | Body celkem: 3243 |
Martin Kříž | 2 : 0 | 96 | 19. - 20. |
Kristián Mraček | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Luboš Walter ml. | 2 : 0 | 96 | 17. - 24. |
Miloš Liška | 2 : 1 | 43.2 | 17. - 32. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1736 | Body za soupeře: 155 | Body celkem: 1891 |
Adam Sinkule | 2 : 0 | 50 | 13. - 14. |
Michal Jirka | 2 : 0 | 50 | 13. - 16. |
Ondřej Pavelka | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Václav Pavlovec | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Albatros Media Muži B, 18.12.2021 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1693 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 1810 |
Ladislav Procházka | 0 : 2 | 0 | 13. - 14. |
Martin Kříž | 2 : 1 | 30 | 13. - 16. |
Martin Sopko | 1 : 2 | 20 | 9. - 16. |
Faríd Farrag | 2 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Pavel Popelka | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
HANYA CUP - Muži A, 04.12.2021 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2094 | Body za soupeře: 150 | Body celkem: 2244 |
František Procházka | 2 : 1 | 38.4 | 19. - 20. |
Jakub Zapala | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Jiří Pinka | 2 : 0 | 64 | 17. - 24. |
Michal Vaněk | 2 : 0 | 48 | 17. - 32. |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
2. liga muži B, 28.11.2021 | Body celkem: 540 | ||
Martin Mazur | 3 : 0 | 300 | |
Jan Dřevíkovský | 3 : 1 | 240 | |
2. liga muži B, 27.11.2021 | Body celkem: 420 | ||
Milan Beránek | 3 : 0 | 300 | |
Petr Veselý | 2 : 3 | 120 | |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 13.11.2021 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 1603 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 1653 |
bye | 0 : 2 wo. | 0 | 27. - 28. |
Tomáš Novák | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 24 | 25. - 32. |
Jaroslav Cerman | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Faríd Farrag | 2 : 3 | 25.6 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2021, (M40+), 21.10.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4935 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 5199 |
Aleš Knotek | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Michal Vaněk | 3 : 2 | 86.4 | 5. - 8. |
Miroslav Kolář | 2 : 3 | 57.6 | čtvrtfinále |
Petr Nesládek | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
MČR žen, mužů a masters 2021, 21.10.2021 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 2574 | Body za soupeře: 114 | Body celkem: 2688 |
Aleš Kubíček | 3 : 2 | 46.8 | 27. - 28. |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | 25. - 28. |
Martin Ředina | 3 : 2 | 46.8 | 25. - 32. |
Jakub Zapala | 1 : 3 | 20.8 | 17. - 32. |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
2. liga muži B, 17.10.2021 | Body celkem: 600 | ||
Pavel Popelka | 3 : 0 | 300 | |
Michal Franta | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži B, 16.10.2021 | Body celkem: 480 | ||
Faríd Farrag | 3 : 2 | 180 | |
Tomáš Zach | 3 : 0 | 300 | |
POTISKOMANIE.CZ Muži B HAMR, 02.10.2021 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1455 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 1545 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 2 | 0 | 11. - 12. |
Adam Sinkule | 1 : 2 | 16.4 | 9. - 12. |
Faríd Farrag | 2 : 0 | 41 | 9. - 16. |
Tomáš Divák | 2 : 3 | 16.4 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
Strahov - muži A, 18.09.2021 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2972 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 3070 |
Jaroslav Cerman | 0 : 2 | 0 | 13. - 14. |
František Procházka | 2 : 0 wo. | 50 | 13. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jakub Vavřík | 3 : 2 | 48 | 1. - 32. |
Strahov - muži A, 19.06.2021 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 2754 | Body za soupeře: 106 | Body celkem: 2860 |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | 21. - 22. |
Vojtěch Hanzal | 3 : 2 | 57.6 | 21. - 24. |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 17. - 32. |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2021, 12.06.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 146 | Body celkem: 2210 |
Martin Schuller | 2 : 0 | 49.2 | 5. - 6. |
Martin Sopko | 2 : 1 | 29.52 | 5. - 8. |
Jáchym Mraček | 1 : 3 | 9.84 | čtvrtfinále |
Miloš Pospíšil | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ - muži "A", 10.10.2020 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3553 | Body za soupeře: 202 | Body celkem: 3755 |
Tomáš Herold | 2 : 1 | 72 | 13. - 14. |
Šimon Makovský | 2 : 1 | 72 | 13. - 16. |
Petr Marek | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Jirka | 3 : 2 | 57.6 | 1. - 32. |
1. liga muži B, 06.09.2020 | Body celkem: 600 | ||
Radek Hlobik | 3 : 0 | 500 | |
Michal Kareš | 1 : 3 | 100 | |
2. liga muži C, 05.09.2020 | Body celkem: 600 | ||
Faríd Farrag | 3 : 0 | 300 | |
Štěpán Václavek | 3 : 0 | 300 | |
4. Arena Open Cup D turnaj květen, 29.05.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
MČR žen, mužů a masters 2020, (M40+), 05.03.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 400 | Body celkem: 7684 |
Jan Roll | 3 : 2 | 124.8 | 3. - 4. |
Aleš Knotek | 1 : 3 | 41.6 | semifinále |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Jaroslav Kaleta | 3 : 2 | 78 | 1. - 16. |
MČR žen, mužů a masters 2020, 05.03.2020 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 2360 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 2464 |
Aleš Kubíček | 0 : 3 | 0 | 29. - 30. |
Vítězslav Lazar | 3 : 1 | 62.4 | 29. - 32. |
Jakub Slavíček | 0 : 3 | 0 | 25. - 32. |
Ondřej Kožina | 1 : 3 | 20.8 | 17. - 32. |
Martin Volf | 1 : 3 | 20.8 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 2035 | Body za soupeře: 124 | Body celkem: 2159 |
bye | 2 : 0 wo. | 40 | 27. - 28. |
Petr Steiner | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
Štefan Hudák | 2 : 1 | 48 | 25. - 32. |
Petr Kopecký | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Tomáš Hanzelka | 3 : 2 | 36 | 1. - 64. |
2. liga muži C, 26.01.2020 | Body celkem: 540 | ||
Oldřich Kellner | 3 : 0 | 300 | |
Tomáš Divák | 3 : 1 | 240 | |
2. liga muži C, 25.01.2020 | Body celkem: 360 | ||
František Procházka | 1 : 3 | 60 | |
Jan Bílý | 3 : 0 | 300 | |
Strahov - muži A, 18.01.2020 Pořadí: 35 |
Body za pořadí: 1615 | Body za soupeře: 150 | Body celkem: 1765 |
Petr Kopecký | 2 : 0 wo. | 30 | 35. - 36. |
Dalibor Procházka ml. | 1 : 2 | 24 | 33. - 36. |
Matěj Slabý | 2 : 1 | 36 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 30 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 30 | 33. - 64. |
Jan Roll | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Muži B, 14.12.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 107 | Body celkem: 1799 |
Dalibor Procházka ml. | 1 : 2 | 19.68 | 7. - 8. |
Vojtěch Hanzal | 1 : 2 | 19.68 | 5. - 8. |
Jakub Vavřík | 1 : 3 | 9.84 | čtvrtfinále |
Martin Sopko | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
Strahov Muži A, 07.12.2019 Pořadí: 34 |
Body za pořadí: 1504 | Body za soupeře: 119 | Body celkem: 1623 |
Benjamin Bergel | 0 : 2 wo. | 0 | 33. - 34. |
Pavel Bodiš | 2 : 1 | 32.4 | 33. - 36. |
Vojtěch Hanzal | 2 : 1 | 32.4 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 27 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 27 | 33. - 64. |
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
2. liga muži C, 01.12.2019 | Body celkem: 420 | ||
Jan Šťastník | 3 : 2 | 180 | |
Přemek Mareš | 3 : 1 | 240 | |
2. liga muži C, 30.11.2019 | Body celkem: 600 | ||
Stanislav Fruhvirt | 3 : 0 | 300 | |
Faríd Farrag | 3 : 0 | 300 | |
Strahov Muži A, 09.11.2019 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 1900 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 2134 |
Dan Teuchner | 1 : 2 | 28.8 | 25. - 26. |
Karím Farrag | 2 : 0 | 72 | 25. - 28. |
Tomáš Herold | 2 : 0 | 72 | 25. - 32. |
Marek Koutník | 1 : 2 | 28.8 | 17. - 32. |
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Tomáš Strmiska | 3 : 2 | 32.4 | 1. - 64. |
Memoriál Jany Kosinkové, 19.10.2019 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 1307 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 1377 |
Hai Nguyen Nguyen | 1 : 2 | 16.8 | 29. - 30. |
Faríd Farrag | 2 : 0 | 42 | 29. - 32. |
Ladislav Procházka | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Karím Farrag | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Michal Jirka | 1 : 3 | 11.2 | 1. - 32. |
Squash Arena D říjen, 11.10.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
2. liga muži C, 06.10.2019 | Body celkem: 600 | ||
Martin Honek | 3 : 0 | 300 | |
Michal Tůma | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži C, 05.10.2019 | Body celkem: 360 | ||
Tereza Elznicová | 3 : 1 | 240 | |
Dalibor Procházka ml. | 2 : 3 | 120 | |
Prima stavebniny Cup muži "A", 14.09.2019 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 2148 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 2274 |
Kristián Mraček | 2 : 1 | 36 | 25. - 26. |
Martin Štěpán ml. | 2 : 0 | 60 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 30 | 25. - 32. |
Benjamin Bergel | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 159 | Body celkem: 2356 |
Ladislav Procházka | 2 : 0 wo. | 30 | 7. - 8. |
Kristián Mraček | 1 : 2 | 24 | 5. - 8. |
Michal Jirka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Valta | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Martin Kříž | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Muži A - BÁSTR CUP, 11.05.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2139 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 2293 |
Petr Kopecký | 3 : 2 | 42 | 13. - 14. |
Jakub Slavíček | 3 : 1 | 56 | 13. - 16. |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 56 | 1. - 32. |
Muži A - Poděbrady Open, 13.04.2019 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 1540 | Body za soupeře: 114 | Body celkem: 1654 |
Roman Kubričan | 0 : 2 | 0 | 17. - 18. |
Ondřej Kožina | 2 : 1 | 28.8 | 17. - 20. |
Kamil Staněk | 2 : 0 | 48 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 18 | 17. - 32. |
Martin Sopko | 2 : 3 | 19.2 | 1. - 32. |
Squash Arena D duben, 05.04.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
2. liga muži B, 31.03.2019 | Body celkem: 540 | ||
Vlastimil Zeman | 3 : 0 | 300 | |
Kristián Mraček | 3 : 1 | 240 | |
2. liga muži B, 30.03.2019 | Body celkem: 420 | ||
Ladislav Procházka | 2 : 3 | 120 | |
Pavel Beneš | 3 : 0 | 300 | |
MČR žen, mužů a masters 2019, (M40+), 07.03.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 7793 | Body za soupeře: 456 | Body celkem: 8249 |
Pavel Jakubů | 0 : 3 | 0 | finále |
Roman Kubričan | 3 : 0 | 192 | semifinále |
Tomáš Strmiska | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
Radek Dudešek | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
MČR žen, mužů a masters 2019, 07.03.2019 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 2717 | Body za soupeře: 125 | Body celkem: 2842 |
Petr Kopecký | 3 : 0 wo. | 39 | 25. - 26. |
Michal Jirka | 3 : 2 | 46.8 | 25. - 28. |
Ondřej Ertl | 3 : 0 wo. | 39 | 25. - 32. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Squash Arena D únor, 15.02.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Moravian Silesian Squash Open 2019 - Muži A, 09.02.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 243 | Body celkem: 2959 |
Jakub Wasilewski | 1 : 2 | 32 | 9. - 10. |
Vojtěch Hanzal | 2 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Marek Koutník | 2 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jiří Dušek | 3 : 1 | 51.2 | 1. - 32. |
2. liga muži B, 27.01.2019 | Body celkem: 600 | ||
Michal Kraus | 3 : 0 | 300 | |
Milan Beránek | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži B, 26.01.2019 | Body celkem: 540 | ||
Jan Daňsa | 3 : 1 | 240 | |
Tereza Elznicová | 3 : 0 | 300 | |
HRADECKÝ CUP, 19.01.2019 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2282 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 2390 |
Jiří Vlček | 0 : 3 | 0 | 19. - 20. |
Jakub Vavřík | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Miloš Liška | 3 : 0 | 72 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Strahov - muži A, 08.12.2018 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2035 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 2195 |
Michal Kareš | 1 : 2 | 25.6 | 19. - 20. |
Jakub Stupka | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Pavel Jakubů | 2 : 0 | 64 | 17. - 24. |
Marek Hlaváč | 2 : 0 wo. | 32 | 17. - 32. |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Michal Jirka | 3 : 1 | 38.4 | 1. - 64. |
2. liga muži B, 02.12.2018 | Body celkem: 450 | ||
Lukáš Michalů | 3 : 0 | 250 | |
Kristián Mraček | 3 : 1 | 200 | |
2. liga muži B, 01.12.2018 | Body celkem: 500 | ||
František Tůma | 3 : 0 | 250 | |
Pavel Beneš | 3 : 0 | 250 | |
Squash Arena D listopad, 16.11.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
HAMR HEAD muži B, 27.10.2018 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 1329 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 1420 |
Miroslav Kolář | 2 : 0 wo. | 20 | 23. - 24. |
Milan Beránek | 1 : 2 | 16 | 21. - 24. |
Michal Bodiš | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Chris Owen | 2 : 0 | 40 | 17. - 32. |
Matyáš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Squash Arena D říjen, 19.10.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
2. liga muži B, 14.10.2018 | Body celkem: 500 | ||
Pavel Brož | 3 : 0 | 250 | |
Aleš Novák | 3 : 0 | 250 | |
2. liga muži B, 13.10.2018 | Body celkem: 240 | ||
Tomáš Herold | 3 : 1 | 240 | |
1. liga muži A, 13.10.2018 | Body celkem: 120 | ||
Jan Roll | 2 : 3 | 120 | |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 06.10.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3365 | Body za soupeře: 228 | Body celkem: 3593 |
Jiří Vlček | 2 : 0 | 120 | 15. - 16. |
Michal Bodiš | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Petr Marek | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Petr Marek | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Petr Marek | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Michal Jadrníček | 1 : 3 | 24 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 64. |
Strahov muži A, 22.09.2018 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 1900 | Body za soupeře: 229 | Body celkem: 2129 |
Petr Steiner | 1 : 2 | 28.8 | 25. - 26. |
Pavel Jakubů | 2 : 0 | 72 | 25. - 28. |
Jiří Dušek | 2 : 0 | 72 | 25. - 32. |
Petr Nohel ml. | 1 : 2 | 28.8 | 17. - 32. |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
SquashArena Muži B, 26.05.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1649 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 1769 |
Jan Čaboun | 2 : 0 wo. | 25 | 15. - 16. |
Adam Sinkule | 1 : 2 | 20 | 13. - 16. |
Ondřej Kožina | 1 : 2 | 20 | 9. - 16. |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Němec | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Squashpark Cibulka "D", 18.05.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
HANYA corporation Cup, 12.05.2018 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2094 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 2267 |
Jiří Dušek | 3 : 0 | 64 | 19. - 20. |
Petr Kopecký | 1 : 3 | 12.8 | 17. - 20. |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 64 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 32. |
Ondřej Kožina | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
STRAHOV MUŽI A, 14.04.2018 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 2150 | Body za soupeře: 142 | Body celkem: 2292 |
Marek Panáček | 0 : 2 wo. | 0 | 21. - 22. |
Jan Čaboun | 2 : 0 | 72 | 21. - 24. |
Jakub Vavřík | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Kamil Staněk | 2 : 1 | 43.2 | 17. - 32. |
Heiko Schwarzer | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
3. Liga Muži B, 08.04.2018 | Body celkem: 300 | ||
Tomáš Císařovský | 3 : 0 | 150 | |
Eva Gallatová | 3 : 0 | 150 | |
3. Liga Muži B, 07.04.2018 | Body celkem: 150 | ||
Anton Giertli | 3 : 0 | 150 | |
MČR masters, (M35+), 02.03.2018 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3271 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 3319 |
Radomír Ungr | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Lukáš Klinecký | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Martin Paroulek | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Karel Kudláček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
MR ženy, muži, masters, 01.03.2018 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 2503 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 2565 |
Martin Schuller | 0 : 3 wo. | 0 | 27. - 28. |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | 25. - 28. |
Dan Teuchner | 3 : 1 | 62.4 | 25. - 32. |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Lukáš Jelínek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
STRAHOV MUŽI B, 24.02.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1649 | Body za soupeře: 92 | Body celkem: 1741 |
Michal Jirka | 2 : 0 wo. | 25 | 15. - 16. |
Dan Teuchner | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Petr Veselý | 1 : 2 | 20 | 9. - 16. |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jáchym Mraček | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
3. Liga Muži B, 28.01.2018 | Body celkem: 300 | ||
Vladimír Hotový | 3 : 0 | 150 | |
Radek Krechler | 3 : 0 | 150 | |
3. Liga Muži B, 27.01.2018 | Body celkem: 300 | ||
Kamil Horáček | 3 : 0 | 150 | |
Miroslav Blažek | 3 : 0 | 150 | |
TECNIFIBER CUP Squashové Akademie, 20.01.2018 Pořadí: 36 |
Body za pořadí: 1431 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 1539 |
Jan Sluka | 0 : 2 wo. | 0 | 35. - 36. |
Marek Hlaváč | 0 : 2 wo. | 0 | 33. - 36. |
bye | 2 : 0 wo. | 27 | 33. - 40. |
David Orálek | 2 : 1 | 32.4 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 27 | 33. - 64. |
Jakub Vavřík | 2 : 3 | 21.6 | 1. - 64. |
3. Liga Muži B, 03.12.2017 | Body celkem: 270 | ||
Tomáš Císařovský | 3 : 1 | 120 | |
Eva Gallatová | 3 : 0 | 150 | |
1. liga muži B, 02.12.2017 | Body celkem: 100 | ||
Marek Hlaváč | 1 : 3 | 100 | |
Jan Mašek | 0 : 3 | 0 | |
HUSLÍK Cup, 11.11.2017 Pořadí: 32 |
Body za pořadí: 1900 | Body za soupeře: 51 | Body celkem: 1951 |
Aleš Kubíček | 0 : 2 wo. | 0 | 31. - 32. |
Jiří Dušek | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 32. |
Petr Steiner | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Jaroslav Cerman | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Petr Kopecký | 1 : 3 | 17.6 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 33 | 1. - 64. |
Turnaj muži D, 04.11.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
3. Liga Muži B, 22.10.2017 | Body celkem: 300 | ||
Radek Krechler | 3 : 0 | 150 | |
Vladimír Hotový | 3 : 0 | 150 | |
3. Liga Muži B, 21.10.2017 | Body celkem: 300 | ||
Marcel Brtek | 3 : 0 | 150 | |
Alexander Kuklovský | 3 : 0 | 150 | |
Memoriál Jany Kosinkové, 07.10.2017 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2094 | Body za soupeře: 166 | Body celkem: 2260 |
Ladislav Procházka | 2 : 0 wo. | 32 | 19. - 20. |
Michal Jirka | 1 : 2 | 25.6 | 17. - 20. |
Pavel Jakubů | 2 : 0 | 64 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 32 | 17. - 32. |
Martin Schuller | 1 : 3 | 12.8 | 1. - 32. |
Strahov muži A, 23.09.2017 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 2221 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 2361 |
Jakub Vavřík | 0 : 2 | 0 | 23. - 24. |
Petr Marek | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Benjamin Bergel | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Miloš Liška | 2 : 0 | 80 | 17. - 32. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Kamil Staněk | 3 : 0 | 60 | 1. - 64. |
KABEL - A.T. Cup, 13.05.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 2516 |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 10. |
Roman Kubričan | 3 : 0 | 70 | 9. - 12. |
Michal Štěpán | 3 : 2 | 42 | 9. - 16. |
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Filip Nosek | 3 : 0 | 56 | 1. - 32. |
OC Arkady squash cup 2017, 15.04.2017 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 2084 | Body za soupeře: 137 | Body celkem: 2221 |
Kamil Staněk | 3 : 0 | 72 | 23. - 24. |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | 21. - 24. |
Filip Kočárek | 2 : 3 | 28.8 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Marek Wojnarski | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
1. liga muži A, 08.04.2017 | Body celkem: 240 | ||
Filip Kočárek | 2 : 3 | 240 | |
Albatros Media muži "B", 01.04.2017 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1785 | Body za soupeře: 105 | Body celkem: 1890 |
Jakub Vavřík | 1 : 3 | 10 | 11. - 12. |
Kamil Staněk | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Pavel Jakubů | 3 : 1 | 40 | 9. - 16. |
Jiří Vlček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Pavel Bodiš | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Hamr sport - muži B, 25.03.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 129 | Body celkem: 2476 |
Roman Kubričan | 1 : 3 | 12 | 5. - 6. |
Michal Valenta | 3 : 0 wo. | 30 | 5. - 8. |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Sochůrek | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
Martin Kříž | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Mistrovství ČR masters - M35+, (M35+), 04.03.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4080 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 4368 |
Aleš Knotek | 3 : 0 wo. | 60 | 9. - 10. |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 120 | 9. - 12. |
Jan Vacek | 3 : 0 wo. | 60 | 9. - 16. |
Radim Valášek | 2 : 3 | 48 | 1. - 16. |
MR ženy, muži, masters, 03.03.2017 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 2431 | Body za soupeře: 133 | Body celkem: 2564 |
Michal Kareš | 3 : 0 wo. | 39 | 29. - 30. |
Ladislav Burián | 3 : 0 | 78 | 29. - 32. |
Jakub Zapala | 1 : 3 | 15.6 | 25. - 32. |
Jakub Kosinka | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
muži B, 25.02.2017 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1649 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 1729 |
Martin Volf | 3 : 0 wo. | 25 | 15. - 16. |
Jan Daňsa | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Michal Bodiš | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Štěpán Václavek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Kříž | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2017, 11.02.2017 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 1922 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 2114 |
Michal Jadrníček | 3 : 0 wo. | 40 | 29. - 30. |
Miroslav Kolář | 3 : 0 wo. | 40 | 29. - 32. |
Ladislav Burián | 2 : 3 | 32 | 25. - 32. |
Filip Kočárek | 2 : 3 | 32 | 17. - 32. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Tomáš Holub | 3 : 1 | 48 | 1. - 64. |
1. liga muži A, 29.01.2017 | Body celkem: 240 | ||
Marek Koutník | 2 : 3 | 240 | |
Michal Kareš | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži A, 28.01.2017 | Body celkem: 0 | ||
Marek Lapáček | 0 : 3 | 0 | |
Petr Zlámal | 0 : 3 | 0 | |
Squashová Akademie muži A, 21.01.2017 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3459 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 3613 |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Marek Koutník | 3 : 0 wo. | 60 | 13. - 16. |
Pavel Sládeček ml. | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Dominik Dubský | 3 : 2 | 57.6 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 64. |
KABEL-A.T. CUP, 10.12.2016 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 1695 | Body za soupeře: 135 | Body celkem: 1830 |
Jakub Zapala | 2 : 3 | 28.8 | 29. - 30. |
Ondřej Kožina | 3 : 0 wo. | 36 | 29. - 32. |
Benjamin Bergel | 2 : 3 | 28.8 | 25. - 32. |
Ladislav Burián | 1 : 3 | 14.4 | 17. - 32. |
Jan Ryba | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
2. Liga Muži B, 04.12.2016 | Body celkem: 600 | ||
Jan Bílý | 3 : 0 | 300 | |
Václav Uhlíř | 3 : 0 | 300 | |
2. Liga Muži B, 03.12.2016 | Body celkem: 600 | ||
Tomáš Pluhař | 3 : 0 | 300 | |
Tomáš Herold | 3 : 0 | 300 | |
muži A, 12.11.2016 Pořadí: 43 |
Body za pořadí: 1419 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 1573 |
Radim Valášek | 3 : 0 wo. | 33 | 43. - 44. |
Roman Kubričan | 2 : 3 | 26.4 | 41. - 48. |
Martin Volf | 3 : 0 wo. | 33 | 41. - 48. |
Dan Kolínský | 2 : 3 | 26.4 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 22 | 33. - 64. |
Petr Zatřepálek | 1 : 3 | 13.2 | 1. - 64. |
2. Liga Muži B, 23.10.2016 | Body celkem: 600 | ||
Václav Uhlíř | 3 : 0 | 300 | |
Jakub Borovský | 3 : 0 | 300 | |
1. liga muži A, 23.10.2016 | Body celkem: 0 | ||
Jakub Stupka | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Levinský | 0 : 3 | 0 | |
2. Liga Muži B, 22.10.2016 | Body celkem: 540 | ||
Tomáš Pluhař | 3 : 1 | 240 | |
Petr Ščučinský | 3 : 0 | 300 | |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 08.10.2016 Pořadí: 35 |
Body za pořadí: 1615 | Body za soupeře: 162 | Body celkem: 1777 |
Pavel Jakubů | 3 : 0 wo. | 30 | 35. - 36. |
Karel Kudláček | 0 : 3 | 0 | 33. - 36. |
Ondřej Souhrada | 3 : 0 | 60 | 33. - 40. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 33. - 64. |
Petr Marek | 1 : 3 | 12 | 1. - 64. |
Strahov A, 24.09.2016 Pořadí: 41 |
Body za pořadí: 1247 | Body za soupeře: 162 | Body celkem: 1409 |
Kamil Staněk | 3 : 1 | 43.2 | 41. - 42. |
Roman Kubričan | 3 : 1 | 43.2 | 41. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 41. - 48. |
David Orálek | 2 : 3 | 21.6 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 33. - 64. |
Karel Kudláček | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
"Béčko" Squashové Akademie, 11.09.2016 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1649 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 1716 |
Lukáš Jelínek | 3 : 0 wo. | 25 | 15. - 16. |
Karel Kudláček | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Filip Kočárek | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
Radim Valášek | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
HANYA CUP, 14.05.2016 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2408 | Body za soupeře: 152 | Body celkem: 2560 |
Marek Hlaváč | 1 : 3 | 16 | 13. - 14. |
Marek Lapáček | 3 : 0 wo. | 40 | 13. - 16. |
Roman Kubričan | 2 : 3 | 32 | 9. - 16. |
Petr Zatřepálek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Zdeněk Suchan | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
1. liga Muži A 2015/2016, 17.04.2016 | Body celkem: 500 | ||
Patrik Schneider | 3 : 0 | 500 | |
1. liga Muži A 2015/2016, 16.04.2016 | Body celkem: 0 | ||
Aleš Knotek | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | |
Albatros Media - muži "A", 09.04.2016 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 169 | Body celkem: 3016 |
Petr Veselý st. | 2 : 3 | 36 | 11. - 12. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Ladislav Procházka | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Jan Koukal | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Kožina | 3 : 2 | 43.2 | 1. - 32. |
Muži B Holešovice, 19.03.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 152 | Body celkem: 2216 |
Zdeněk Suchan | 3 : 1 | 39.36 | 5. - 6. |
Karel Kudláček | 3 : 0 wo. | 24.6 | 5. - 8. |
Marek Koutník | 1 : 3 | 9.84 | čtvrtfinále |
Petr Podaný | 3 : 1 | 32.8 | 1. - 16. |
Jan Sluka | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Mistrovství ČR masters - M35+, (M35+), 03.03.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5009 | Body za soupeře: 304 | Body celkem: 5313 |
Vít Barnáš | 3 : 1 | 105.6 | 5. - 6. |
Marek Hlaváč | 3 : 0 wo. | 66 | 5. - 8. |
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Miroslav Kolář | 3 : 1 | 88 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
Samsung MČR ženy, muži, masters 2016, 03.03.2016 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 2574 | Body za soupeře: 114 | Body celkem: 2688 |
Petr Zlámal | 3 : 0 wo. | 39 | 27. - 28. |
Petr Steiner | 1 : 3 | 15.6 | 25. - 28. |
Lukáš Jelínek | 3 : 0 wo. | 39 | 25. - 32. |
Michal Valenta | 1 : 3 | 20.8 | 17. - 32. |
Jan Koukal | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
SquashArena muži B, 27.02.2016 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1613 | Body za soupeře: 135 | Body celkem: 1748 |
Michal Jirka | 3 : 1 | 32.8 | 9. - 10. |
Petr Volný | 3 : 2 | 24.6 | 9. - 12. |
Jan Daňsa | 3 : 1 | 32.8 | 9. - 16. |
Dan Kolínský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Filip Nosek | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
1. liga Muži A 2015/2016, 21.02.2016 | Body celkem: 640 | ||
Jan Mašek | 3 : 0 | 400 | |
Filip Richtárech | 3 : 2 | 240 | |
1. liga Muži A 2015/2016, 20.02.2016 | Body celkem: 0 | ||
Michal Kareš | 0 : 3 | 0 | |
Adam Kilián | 0 : 3 | 0 | |
YONTA CUP, 13.02.2016 Pořadí: 41 |
Body za pořadí: 1373 | Body za soupeře: 174 | Body celkem: 1547 |
Martin Vaněk | 3 : 0 | 60 | 41. - 42. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 41. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 41. - 48. |
Michal Jirka | 0 : 3 | 0 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 33. - 64. |
Petr Zlámal | 2 : 3 | 24 | 1. - 64. |
muži B, 30.01.2016 Pořadí: 32 |
Body za pořadí: 1048 | Body za soupeře: 31 | Body celkem: 1079 |
Pavel Trávníček | 0 : 3 wo. | 0 | 31. - 32. |
Martin Slavičínský | 0 : 3 wo. | 0 | 29. - 32. |
Lumír Klímek | 0 : 3 wo. | 0 | 25. - 32. |
Petr Podaný | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 32. |
Radek Doucha | 2 : 3 | 16 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
1. liga Muži A 2015/2016, 13.12.2015 | Body celkem: 500 | ||
Jan Kubíček | 0 : 3 | 0 | |
Radek Hlobik | 3 : 0 | 500 | |
1. liga Muži A 2015/2016, 12.12.2015 | Body celkem: 800 | ||
Patrik Schneider | 3 : 0 | 500 | |
Marek Hlaváč | 3 : 2 | 300 | |
muži A, 21.11.2015 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 2092 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 2248 |
Ladislav Burián | 0 : 3 wo. | 0 | 25. - 26. |
Jan Ryba | 3 : 0 wo. | 40 | 25. - 28. |
Martin Schuller | 3 : 0 | 80 | 25. - 32. |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Miroslav Kolář | 3 : 2 | 36 | 1. - 64. |
Michal Kareš | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
muži B, 14.11.2015 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 151 | Body celkem: 2348 |
Karel Kudláček | 3 : 0 | 60 | 7. - 8. |
Dan Kolínský | 1 : 3 | 12 | 5. - 8. |
Lukáš Levinský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Marek Hlaváč | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
Martin Paroulek | 3 : 2 | 24 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
1. liga Muži A 2015/2016, 25.10.2015 | Body celkem: 0 | ||
Jan Kubíček | 0 : 3 | 0 | |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | |
1. liga Muži A 2015/2016, 24.10.2015 | Body celkem: 400 | ||
Filip Richtárech | 3 : 2 | 300 | |
Radek Hlobik | 1 : 3 | 100 | |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ, 10.10.2015 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 2435 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 2723 |
Pavel Jakubů | 2 : 3 | 38.4 | 25. - 26. |
Miroslav Kolář | 3 : 0 | 96 | 25. - 28. |
Martin Vaněk | 3 : 0 | 96 | 25. - 32. |
Petr Zlámal | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Roman Kubričan | 3 : 1 | 57.6 | 1. - 64. |
Muži B, 26.09.2015 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 1523 | Body za soupeře: 119 | Body celkem: 1642 |
Ondřej Vorlíček | 2 : 3 | 16 | 17. - 18. |
Tomáš Herold | 3 : 0 wo. | 20 | 17. - 20. |
Martin Schuller | 3 : 0 wo. | 20 | 17. - 24. |
Ján Fecák | 3 : 0 | 40 | 17. - 32. |
David Zeman | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
SquashArena Praha muži A, 12.09.2015 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 1962 | Body za soupeře: 92 | Body celkem: 2054 |
bye | 3 : 0 | 66 | 31. - 32. |
Pavel Jakubů | 0 : 3 | 0 | 29. - 32. |
Marek Lapáček | 0 : 3 | 0 | 25. - 32. |
Martin Kubát | 2 : 3 | 26.4 | 17. - 32. |
Petr Steiner | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
1. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 10.05.2015 | Body celkem: 80 | ||
Matouš Sochůrek | 1 : 3 | 80 | |
1. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 09.05.2015 | Body celkem: 320 | ||
Tomáš Herold | 3 : 1 | 320 | |
Patrik Schneider | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů A, 11.04.2015 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2082 | Body za soupeře: 196 | Body celkem: 2278 |
Dominik Dubský | 1 : 3 | 0 | |
Martin Vostatek | 3 : 0 | 0 | |
Petr Marek | 2 : 3 | 0 | |
Miroslav Kolář | 3 : 0 | 0 | |
Michal Kareš | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovství republiky mužů, 05.03.2015 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 2288 | Body za soupeře: 85 | Body celkem: 2373 |
Dominik Dubský | 0 : 3 | 0 | |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | |
Ladislav Burián | 2 : 3 | 0 | |
Pavel Jakubů | 3 : 1 | 0 | |
Adam Kilián | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovství republiky masters - M35, (M35+), 05.03.2015 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 291 | Body celkem: 4911 |
Pavel Kyselý | 3 : 0 | 0 | |
Tomáš Zach | 3 : 0 | 0 | |
Pavel Jakubů | 1 : 3 | 0 | |
Petr Martin | 3 : 0 wo. | 0 | |
Petr Zlámal | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů A, 21.02.2015 Pořadí: 40 |
Body za pořadí: 1284 | Body za soupeře: 69 | Body celkem: 1353 |
Jaroslav Kaleta | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Dan Teuchner | 1 : 3 | 0 | |
Martin Honek | 0 : 3 wo. | 0 | |
Ján Fecák | 0 : 3 wo. | 0 | |
1. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 15.02.2015 | Body celkem: 240 | ||
Petr Zlámal | 0 : 3 | 0 | |
Michal Bodiš | 2 : 3 | 240 | |
1. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 14.02.2015 | Body celkem: 360 | ||
Karel Kudláček | 1 : 3 | 120 | |
Adam Kilián | 2 : 3 | 240 | |
Mistrovský turnaj mužů - A, 17.01.2015 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 2092 | Body za soupeře: 186 | Body celkem: 2278 |
Petr Marek | 2 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Aleš Knotek | 1 : 3 | 0 | |
Michal Bodiš | 1 : 3 | 0 | |
Dominik Dubský | 3 : 0 wo. | 0 | |
Ladislav Burián | 3 : 0 wo. | 0 | |
3. LIGA MUŽI B 2014 - 2015, 14.12.2014 | Body celkem: 75 | ||
Petr Kolegar | 3 : 0 | 75 | |
1. liga muži a, 14.12.2014 | Body celkem: 200 | ||
Jan Daňsa | 0 : 3 | 0 | |
Pavel Jakubů | 2 : 3 | 200 | |
1. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 13.12.2014 | Body celkem: 300 | ||
Matouš Sochůrek | 3 : 2 | 300 | |
Petr Zlámal | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - A, 06.12.2014 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 1952 | Body za soupeře: 244 | Body celkem: 2196 |
Karel Kudláček | 3 : 0 | 0 | |
Václav Uhlíř | 3 : 0 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | |
Marek Lapáček | 1 : 3 | 0 | |
Petr Kopecký | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - A, 15.11.2014 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 2150 | Body za soupeře: 183 | Body celkem: 2333 |
Tomáš Herold | 3 : 2 | 0 | |
Karel Kudláček | 2 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | |
Michal Bodiš | 3 : 0 | 0 | |
Jakub Vavřík | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - A, 25.10.2014 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3352 | Body za soupeře: 209 | Body celkem: 3561 |
Miroslav Kolář | 3 : 1 | 0 | |
Jan Koukal | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Michal Kareš | 3 : 0 wo. | 0 | |
Adam Kilián | 3 : 0 wo. | 0 | |
Patrik Neuwirth | 0 : 3 | 0 | |
1.liga muži A, 19.10.2014 | Body celkem: 100 | ||
Dominik Šácha | 1 : 3 | 100 | |
Jakub Vavřík | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži A, 18.10.2014 | Body celkem: 480 | ||
Marek Hlaváč | 1 : 3 | 120 | |
Michal Bodiš | 3 : 2 | 360 | |
Mistrovský turnaj mužů - B, 11.10.2014 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 1605 | Body za soupeře: 31 | Body celkem: 1636 |
Martin Olič | 0 : 3 wo. | 0 | |
Jan Čaboun | 0 : 3 wo. | 0 | |
Petr Marek | 0 : 3 wo. | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Michal Zoubek | 3 : 2 | 0 | |
Lucie Fialová | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - B, 20.09.2014 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 113 | Body celkem: 2189 |
Michal Bodiš | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Petr Podaný | 3 : 0 | 0 | |
Václav Uhlíř | 3 : 0 | 0 | |
Vojtěch Babišta | 0 : 3 | 0 | |
Marek Hlaváč | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů A, 17.05.2014 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2153 | Body za soupeře: 151 | Body celkem: 2304 |
bye | 3 : 0 | ||
Martin Vaněk | 3 : 0 | 0 | |
Michal Kareš | 3 : 2 | 0 | |
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | |
Miroslav Kolář | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 29.03.2014 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 119 | Body celkem: 2369 |
Petr Rohun | 3 : 0 | 0 | |
Zdeněk Jícha | 3 : 0 | 0 | |
Petr Marek | 3 : 0 | 0 | |
Jan Veselý | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Michal Bodiš | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovství republiky mužů, 06.03.2014 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 3177 | Body za soupeře: 172 | Body celkem: 3349 |
Adam Kilián | 0 : 3 | 0 | |
Jan Daňsa | 3 : 1 | 0 | |
Dominik Dubský | 3 : 0 | 0 | |
Lukáš Levinský | 0 : 3 | 0 | |
Petr Zlámal | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovství republiky masters - M35, (M35+), 06.03.2014 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 5645 |
bye | 3 : | 0 | |
Michal Zoubek | 3 : 1 | 0 | |
Lukáš Klinecký | 3 : 0 | 0 | |
Pavel Jakubů | 3 : 0 | 0 | |
Dominik Šácha | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 01.03.2014 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 101 | Body celkem: 2351 |
Jan Veselý | 0 : 3 | 0 | |
Kamil Staněk | 3 : 0 | 0 | |
Robert Michalec | 3 : 0 | 0 | |
Vojtěch Kolomičenko | 3 : 0 | 0 | |
Aleš Knotek | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů A, 22.02.2014 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 1976 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 2166 |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Hanzelka | 3 : 0 wo. | 0 | |
Dominik Dubský | 3 : 0 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Peter Kviečinský | 0 : 3 | 0 | |
Vojtěch Ryba | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů A, 18.01.2014 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 2294 | Body za soupeře: 161 | Body celkem: 2455 |
Marek Hlaváč | 3 : 1 | 0 | |
Jakub Vavřík | 1 : 3 | 0 | |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Levinský | 3 : 0 wo. | 0 | |
Aleš Knotek | 3 : 0 wo. | 0 | |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 11.01.2014 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 99 | Body celkem: 2013 |
Vratislav Morkus | 3 : 0 | 0 | |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | |
Jakub Štiller | 3 : 0 | 0 | |
Petr Volný | 3 : 2 | 0 | |
Dominik Dubský | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů A, 07.12.2013 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2972 | Body za soupeře: 157 | Body celkem: 3129 |
Adam Kilián | 3 : 0 wo. | 0 | |
Lukáš Levinský | 0 : 3 | 0 | |
Jakub Vavřík | 1 : 3 | 0 | |
Petr Kopecký | 3 : 0 wo. | 0 | |
Richard Nádvorník | 0 : 3 | 0 | |
Roman Kubričan | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 30.11.2013 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 2380 |
Tomáš Zach | 3 : 0 | 0 | |
Miroslav Kolář | 3 : 0 | 0 | |
Roman Kubričan | 3 : 0 | 0 | |
Lukáš Levinský | 0 : 3 | 0 | |
Jan Čaboun | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži A, 16.11.2013 Pořadí: 33 |
Body za pořadí: 1541 | Body za soupeře: 195 | Body celkem: 1736 |
Jaroslav Sezemský | 3 : 2 | 0 | |
Martin Kubát | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
bye | 3 : | 0 | |
Martin Vaněk | 3 : 0 | 0 | |
Karel Kudláček | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži B, 02.11.2013 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 119 | Body celkem: 2316 |
bye | 3 : | 0 | |
Vojtěch Kolomičenko | 3 : 0 | 0 | |
Michal Bodiš | 3 : 2 | 0 | |
Patrik Schneider | 1 : 3 | 0 | |
Richard Nádvorník | 0 : 3 wo. | 0 | |
Jan Čaboun | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj muži A, 26.10.2013 Pořadí: 33 |
Body za pořadí: 1541 | Body za soupeře: 236 | Body celkem: 1777 |
Jan Čaboun | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Roman Hlaváč | 3 : 0 | 0 | |
Roman Kubričan | 3 : 2 | 0 | |
David Orálek | 3 : 0 | 0 | |
Pavel Beneš | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 12.10.2013 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 109 | Body celkem: 2306 |
bye | 3 : 0 | ||
Karel Kudláček | 3 : 0 | 0 | |
Pavel Trávníček | 3 : 2 | 0 | |
Jaroslav Čech | 1 : 3 | 0 | |
Petr Zlámal | 0 : 3 | 0 | |
Petr Steiner | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj muži A, 14.09.2013 Pořadí: 34 |
Body za pořadí: 1160 | Body za soupeře: 111 | Body celkem: 1271 |
Radim Valášek | 1 : 3 | 0 | |
Jan Ryba | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
bye | 3 : 0 | ||
Pavel Trávníček | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži B, 25.05.2013 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2102 | Body za soupeře: 102 | Body celkem: 2204 |
Michal Kareš | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Ján Fecák | 3 : 1 | 0 | |
Jakub Vaněk | 3 : 0 | 0 | |
Marek Fremel | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži B, 04.05.2013 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 164 | Body celkem: 2655 |
Roman Hlaváč | 3 : 1 | 0 | |
Marek Lapáček | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Vladislav Davídek | 3 : 0 | 0 | |
David Orálek | 3 : 0 | 0 | |
Ladislav Procházka | 3 : 0 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.