Profil hráče

Dominik Dubský

Ročník: 1997
Klub: ixi club (Čechie Pardubice Cihelna)
Družstvo:
Registrační číslo: 410

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 19. (11/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 3. (09/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 2. (12/2016)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.03.2018 198 (2) 4112 (0)
01.02.2018 200 (-74) 4112 (-2755)
01.01.2018 126 (-65) 6867 (-5729)
01.12.2017 61 (-31) 12596 (-6810)
01.11.2017 30 (0) 19406 (-714)
01.10.2017 30 (-1) 20120 (0)
01.09.2017 29 (0) 20120 (0)
01.07.2017 29 (0) 20120 (0)
01.06.2017 29 (-1) 20120 (0)
01.05.2017 28 (0) 20120 (-449)
01.04.2017 28 (-1) 20569 (576)
01.03.2017 27 (-1) 19993 (-1200)
01.02.2017 26 (-3) 21193 (-360)
01.01.2017 23 (0) 21553 (-100)
01.12.2016 23 (2) 21653 (1276)
01.11.2016 25 (6) 20377 (1335)
01.10.2016 31 (2) 19042 (1042)
01.09.2016 33 (0) 18000 (0)
01.06.2016 33 (-7) 18000 (-1906)
01.05.2016 26 (1) 19906 (-254)
01.04.2016 27 (-1) 20160 (795)
01.03.2016 26 (2) 19365 (1005)
01.02.2016 28 (-1) 18360 (-742)
01.01.2016 27 (-1) 19102 (9306)
01.12.2015 26 (-7) 9796 (-1171)
01.11.2015 19 (1) 10967 (0)
01.10.2015 20 (1) 10967 (-2)
01.09.2015 21 (0) 10969 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20181262001982018
201723262728282929293030612017
2016272826272633333125232016
2015212019262015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 MR ženy, muži, masters, 03.03.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
148
Body celkem:
4112
Petr Zatřepálek  0 : 3 0 11. - 12.
Michal Jadrníček  0 : 3 0 9. - 12.
Ondřej Ertl  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Daniel Mekbib  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Veselý st.  3 : 1 83.2 1. - 32.
 Extraliga Muži 2016/2017, 26.02.2017 Body celkem:
0
Jaroslav Čech  0 : 3 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2016/2017, 25.02.2017 Body celkem:
0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
Tomáš Tóth  0 : 3 0
 Squashová Akademie muži A, 21.01.2017
Pořadí: 24
Body za pořadí:
2585
Body za soupeře:
170
Body celkem:
2755
Jan Daňsa  0 : 3 wo. 0 23. - 24.
Petr Steiner  0 : 3 wo. 0 21. - 24.
Petr Zlámal  0 : 3 0 17. - 24.
Robert Michalec  3 : 0 96 17. - 32.
Vlastimil Kozák  2 : 3 38.4 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 64.
 B muži - Credit Czech Poděbrady Open 2016, 17.12.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
112
Body celkem:
2872
Ondřej Pavelka  0 : 3 0 3. - 4.
Petr Veselý st.  1 : 3 16 semifinále
Jakub Vavřík  3 : 2 36 čtvrtfinále
Karel Kudláček  3 : 1 40 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 KABEL-A.T. CUP, 10.12.2016
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
157
Body celkem:
2857
Ondřej Pavelka  0 : 3 wo. 0 13. - 14.
Ladislav Procházka  3 : 2 54 13. - 16.
Petr Zatřepálek  0 : 3 0 9. - 16.
Michal Jadrníček  1 : 3 18 1. - 16.
Benjamin Bergel  3 : 1 57.6 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 SquashArena B muži, 26.11.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
181
Body celkem:
3625
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 finále
Jakub Stupka  3 : 2 48 semifinále
Michal Valenta  3 : 1 48 čtvrtfinále
Martin Sopko  3 : 2 30 1. - 16.
Ondřej Souhrada  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Extraliga Muži 2016/2017, 20.11.2016 Body celkem:
0
Martin Švec  0 : 3 0
Yuri  Farneti  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2016/2017, 19.11.2016 Body celkem:
0
Jakub Kosinka  0 : 3 0
Vojtěch Ryba  0 : 3 0
 muži A, 12.11.2016
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2881
Body za soupeře:
304
Body celkem:
3185
Marek Lapáček  1 : 3 17.6 17. - 18.
Ondřej Pavelka  3 : 0 wo. 44 17. - 20.
Petr Zlámal  3 : 0 88 17. - 24.
Ondřej Souhrada  3 : 0 88 17. - 32.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 32.
Benjamin Bergel  3 : 0 66 1. - 64.
 PRIMA STAVEBNINY CUP, 29.10.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
233
Body celkem:
3289
Petr Steiner  3 : 0 80 3. - 4.
Jaroslav Čech  0 : 3 0 semifinále
Ladislav Procházka  3 : 1 48 čtvrtfinále
Kamil Staněk  3 : 0 50 1. - 16.
Michal Štěpán  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Extraliga Muži 2016/2017, 16.10.2016 Body celkem:
180
Jaroslav Čech  1 : 3 180
Viktor Byrtus  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2016/2017, 15.10.2016 Body celkem:
0
Michal Jadrníček  0 : 3 0
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 08.10.2016
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2584
Body za soupeře:
232
Body celkem:
2816
Ladislav Procházka  3 : 0 wo. 40 19. - 20.
Harry Londy   0 : 3 0 17. - 20.
Petr Marek  3 : 1 64 17. - 24.
Radim Valášek  3 : 0 80 17. - 32.
Jan Koukal  0 : 3 0 1. - 32.
Ondřej Souhrada  3 : 1 48 1. - 64.
 Strahov A, 24.09.2016
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2282
Body za soupeře:
184
Body celkem:
2466
Petr Marek  0 : 3 wo. 0 19. - 20.
Ondřej Vorlíček  1 : 3 14.4 17. - 20.
Dan Kolínský  3 : 2 43.2 17. - 24.
Petr Kopecký  3 : 0 72 17. - 32.
Michal Jadrníček  0 : 3 0 1. - 32.
Kamil Staněk  3 : 0 54 1. - 64.
 "Béčko" Squashové Akademie, 11.09.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
186
Body celkem:
2718
Filip Kočárek  3 : 1 48 5. - 6.
Pavel Jakubů  3 : 1 48 5. - 8.
Jaroslav Čech  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Bodiš  3 : 0 50 1. - 16.
Filip Nosek  3 : 0 40 1. - 32.
 Mistrovství ČR U23, (), 22.05.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
265
Body celkem:
5250
Hai Nguyen Nguyen  3 : 0 156 7. - 8.
Marek Lapáček  1 : 3 31.2 5. - 8.
Jakub Solnický  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Bodiš  3 : 2 78 1. - 16.
 Albatros Media - muži "A", 09.04.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
261
Body celkem:
3306
Viktor Byrtus  0 : 3 wo. 0 9. - 10.
Petr Veselý st.  3 : 0 90 9. - 12.
Marek Hlaváč  3 : 1 72 9. - 16.
Ondřej Ertl  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Podaný  3 : 0 72 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 Olomoucký pohár, 02.04.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1545
Body za soupeře:
147
Body celkem:
1692
Pavel Beneš  3 : 0 37.2 5. - 6.
Radovan Kojecký  3 : 0 37.2 5. - 8.
Jakub Šichnárek  1 : 3 7.44 čtvrtfinále
Tomáš Hanzelka  3 : 0 31 1. - 16.
Martin Sochůrek  3 : 0 24.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 9.3 1. - 64.
 Muži B Holešovice, 19.03.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
194
Body celkem:
3002
Jakub Kosinka  1 : 3 16.4 finále
Marek Koutník  3 : 1 52.48 semifinále
Karel Kudláček  3 : 1 39.36 čtvrtfinále
Tomáš Strmiska  3 : 0 41 1. - 16.
Tomáš Zach  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B23), 12.03.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
202
Body celkem:
5860
Michal Jirka  3 : 1 89.6
Ondřej Jánský  3 : 0 112
 Samsung MČR ženy, muži, masters 2016, 03.03.2016
Pořadí: 20
Body za pořadí:
3177
Body za soupeře:
229
Body celkem:
3406
Lukáš Levinský  1 : 3 20.8 19. - 20.
Michal Valenta  1 : 3 20.8 17. - 20.
Ladislav Procházka  3 : 0 104 17. - 24.
Petr Steiner  3 : 1 83.2 17. - 32.
Marek Lapáček  0 : 3 0 1. - 32.
 1. liga Muži B 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
720
Michal Bodiš  3 : 2 360
Petr Veselý st.  3 : 2 360
 1. liga Muži B 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
480
Vojtěch Babišta  3 : 1 480
Roman Švec  0 : 3 0
 YONTA CUP, 13.02.2016
Pořadí: 25
Body za pořadí:
2148
Body za soupeře:
302
Body celkem:
2450
Benjamin Bergel  3 : 0 80 25. - 26.
Filip Kočárek  3 : 0 80 25. - 28.
Ladislav Burián  3 : 0 80 25. - 32.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 17. - 32.
Petr Steiner  2 : 3 32 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 64.
 Extraliga 2015/2016, 22.01.2016 Body celkem:
360
Viktor Byrtus  2 : 3 360
 muži A, 16.01.2016
Pořadí: 23
Body za pořadí:
2294
Body za soupeře:
190
Body celkem:
2484
Petr Volný  3 : 0 80 23. - 24.
Štěpán Václavek  0 : 3 0 21. - 24.
Petr Marek  1 : 3 16 17. - 24.
Jakub Vavřík  3 : 1 64 17. - 32.
Patrik Neuwirth  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 64.
 junioři A, (B23), 09.01.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
128
Body celkem:
4794
Martin Švec  0 : 3 0
Jan Ryba  3 : 0 128
 junioři A, (B23), 19.12.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
45
Body celkem:
4079
David Zeman  0 : 3 0
Petr Zatřepálek  2 : 3 44.8
 1. liga Muži B 2015/2016, 13.12.2015 Body celkem:
0
Martin Pučelík  0 : 3 0
 1. liga Muži B 2015/2016, 12.12.2015 Body celkem:
100
Michal Bodiš  1 : 3 100
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU19, (B19), 30.05.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
199
Body celkem:
4078
Adam Urban  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
Ondřej Jánský  3 : 1 0
Benjamin Bergel  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj mužů A, 16.05.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
162
Body celkem:
3598
Miroslav Kolář  3 : 2 0
Martin Švec  0 : 3 0
Petr Veselý st.  3 : 0 0
Michal Jadrníček  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 02.05.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2102
Body za soupeře:
119
Body celkem:
2221
 bye  3 : 0
Libor Přibyl  3 : 0 0
Jakub Kosinka  0 : 3 0
Matouš Sochůrek  3 : 0 0
Ladislav Procházka  3 : 1 0
 extraliga muzi, 18.04.2015 Body celkem:
900
Vojtěch Ryba  3 : 0 900
 extraliga muzi, 18.04.2015 Body celkem:
0
Jakub Kosinka  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů A, 11.04.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
204
Body celkem:
2660
 bye  3 :  0
Jakub Solnický  0 : 3 0
Vlastimil Kozák  3 : 1 0
Jan Čaboun  3 : 0 wo. 0
Petr Volný  3 : 0 0
 Mistrovství republiky mužů, 05.03.2015
Pořadí: 21
Body za pořadí:
3085
Body za soupeře:
307
Body celkem:
3392
Martin Volf  3 : 0 0
Ondřej Ertl  0 : 3 0
Vlastimil Kozák  3 : 0 0
Filip Richtárech  1 : 3 0
Petr Steiner  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 28.02.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2645
Petr Martin  3 : 1 0
Jakub Kosinka  1 : 3 0
Jan Sluka  3 : 0 0
Tomáš Míka  3 : 0 0
Jan Čaboun  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj mužů A, 21.02.2015
Pořadí: 34
Body za pořadí:
1504
Body za soupeře:
185
Body celkem:
1689
 bye  3 : 0
Martin Honek  3 : 0 0
Dan Teuchner  3 : 1 0
Martin Volf  2 : 3 0
Roman Švec  0 : 3 0
 bye  3 :  0
 Mistrovství republiky juniorů - BU19, (B19), 05.02.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
360
Body celkem:
4794
Vojtěch Ryba  2 : 3 0
Adam Urban  3 : 0 0
Jakub Vaněk  3 : 1 0
Vít Lipovský  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj mužů - A, 17.01.2015
Pořadí: 32
Body za pořadí:
1753
Body za soupeře:
66
Body celkem:
1819
Petr Martin  0 : 3 wo. 0
 bye  3 : 0
Ondřej Pavelka  2 : 3 0
Jakub Vavřík  0 : 3 wo. 0
Vlastimil Kozák  0 : 3 wo. 0
Martin Vaněk  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů - B, 10.01.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
142
Body celkem:
3586
Martin Volf  3 : 1 0
 bye  3 :  0
Martin Paroulek  3 : 0 0
David Orálek  3 : 0 0
Michal Valenta  3 : 2 0
Jaroslav Čech  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU19, (B19), 20.12.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
373
Body celkem:
4993
Matouš Sochůrek  3 : 1 0
David Zeman  1 : 3 0
Jakub Borovský  3 : 0 0
Jan Šlehofer  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj mužů - A, 06.12.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
318
Body celkem:
3502
 bye  3 : 0
Karel Kudláček  3 : 0 0
Jan Koukal  0 : 3 0
Petr Veselý st.  3 : 1 0
Pavel Jakubů  3 : 2 0
David Zeman  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU19, (B19), 22.11.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
189
Body celkem:
4826
 bye  3 :  0
Josef Šebek  3 : 2 0
David Zeman  1 : 3 0
Marek Lapáček  1 : 3 0
 Extraliga družstev 3. kolo, 08.11.2014 Body celkem:
0
Pavel Sládeček ml.  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů - A, 25.10.2014
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2972
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3170
 bye  3 :  0
Petr Steiner  3 : 1 0
Daniel Mekbib  0 : 3 0
Adam Kilián  2 : 3 0
Michal Kareš  3 : 0 wo. 0
Petr Kopecký  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů - B, 11.10.2014
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
84
Body celkem:
1820
Pavel Jakubů  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Jan Hlavička  3 : 0 0
Michal Bodiš  0 : 3 0
Petr Marek  3 : 0 wo. 0
Jan Čaboun  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU19, (B19), 04.10.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5534
Body za soupeře:
175
Body celkem:
5709
 bye  3 : 0
 bye  3 : 0
Marek Lapáček  3 : 2 0
David Zeman  0 : 3 0
Vojtěch Babišta  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů - B, 20.09.2014
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
101
Body celkem:
1352
Pavel Beneš  3 : 2 0
Petr Rohun  3 : 0 0
 bye  3 :  0
Vojtěch Babišta  1 : 3 0
Michal Zoubek  0 : 3 0
Ondřej Vorlíček  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj mužů A, 13.09.2014
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2153
Body za soupeře:
152
Body celkem:
2305
Michal Kareš  2 : 3 0
Petr Rohun  3 : 1 0
Tomáš Hanzelka  0 : 3 0
Pavel Jakubů  3 : 2 0
Lukáš Klinecký  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU19, (B19), 06.09.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
179
Body celkem:
4315
Filip Kočárek  3 : 0 0
David Zeman  1 : 3 0
Vojtěch Babišta  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů A, 17.05.2014
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
207
Body celkem:
2825
Martin Kubát  3 : 0 wo. 0
 bye  3 :  0
Martin Volf  2 : 3 0
Petr Marek  3 : 1 0
Petr Zatřepálek  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 10.05.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
105
Body celkem:
1896
Filip Richtárech  1 : 3 0
 bye  3 :  0
Tomáš Fecák  3 : 0 0
Petr Marek  3 : 0 0
Karel Kudláček  1 : 3 0
Václav Uhlíř  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B19, (B19), 26.04.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
327
Body celkem:
5006
Ondřej Jánský  3 : 0 0
Filip Kočárek  3 : 0 0
Jakub Vaněk  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj mužů A, 05.04.2014
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1769
Body za soupeře:
176
Body celkem:
1945
 bye  3 :  0
David Zeman  1 : 3 0
Petr Zlámal  0 : 3 0
Roman Hlaváč  3 : 0 0
Jan Čaboun  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B19, (B19), 22.03.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
284
Body celkem:
4963
Adam Urban  3 : 0 0
Jakub Strouhal  3 : 0 0
Jakub Vaněk  3 : 0 0
Filip Kočárek  3 : 0 0
 Mistrovství republiky mužů, 06.03.2014
Pořadí: 23
Body za pořadí:
2901
Body za soupeře:
172
Body celkem:
3073
Ladislav Burián  3 : 2 0
Vlastimil Kozák  0 : 3 0
Patrik Schneider  1 : 3 0
Petr Steiner  3 : 0 0
Jakub Solnický  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů A, 22.02.2014
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1918
Body za soupeře:
175
Body celkem:
2093
Miroslav Celler  0 : 3 0
Ladislav Burián  3 : 0 0
Dávid Kubíček  2 : 3 0
Dominik Knap  3 : 0 wo. 0
Vlastimil Kozák  0 : 3 0
Miroslav Kolář  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU19, (B19), 06.02.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
292
Body celkem:
5277
Jakub Vaněk  3 : 0 0
Petr Zatřepálek  1 : 3 0
Marek Lapáček  0 : 3 0
Vít Lipovský  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B19, (B19), 25.01.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
222
Body celkem:
3803
 bye  3 :  0
David Zeman  2 : 3 0
Jakub Borovský  1 : 3 0
Filip Kočárek  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 11.01.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
103
Body celkem:
2167
Jeffrey Gelfand  3 : 0 0
Filip Richtárech  0 : 3 0
Václav Uhlíř  3 : 0 0
Miroslav Kolář  3 : 0 wo. 0
Vlastimil Kozák  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B19, (B19), 21.12.2013
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
223
Body celkem:
4075
 bye  3 :  0
Vojtěch Babišta  2 : 3 0
Jakub Vaněk  3 : 0 0
Petr Zatřepálek  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů A, 07.12.2013
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2810
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2932
Petr Kopecký  0 : 3 wo. 0
 bye  3 :  0
Patrik Schneider  3 : 1 0
Martin Švec  1 : 3 0
Marek Hlaváč  0 : 3 0
Richard Nádvorník  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 30.11.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
167
Body celkem:
2231
Patrik Kobera  3 : 0 0
Tomáš Pluhař  3 : 0 0
Jan Čaboun  2 : 3 0
Pavel Beneš  3 : 0 0
Radim Valášek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj muži A, 16.11.2013
Pořadí: 31
Body za pořadí:
1644
Body za soupeře:
159
Body celkem:
1803
Pavel Jakubů  2 : 3 0
Pavel Beneš  0 : 3 0
Dan Teuchner  3 : 1 0
 bye  3 :  0
Michal Kareš  2 : 3 0
Martin Kubát  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B19, (B19), 09.11.2013
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
257
Body celkem:
4894
 bye  3 :  0
Filip Kočárek  3 : 0 0
Jan Ryba  2 : 3 0
Marek Lapáček  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj muži A, 26.10.2013
Pořadí: 31
Body za pořadí:
1644
Body za soupeře:
158
Body celkem:
1802
Vojtěch Babišta  2 : 3 0
Jakub Vavřík  0 : 3 0
Michal Jirka  2 : 3 0
Martin Vaněk  3 : 0 wo. 0
Jan Hummel  3 : 0 0
Daniel Mekbib  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 12.10.2013
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
117
Body celkem:
2018
 bye  3 :  0
Martin Gříbek  3 : 1 0
Jaroslav Příhoda  0 : 3 0
Richard Nádvorník  0 : 3 0
Martin Olič  3 : 0 0
Dan Teuchner  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B19, (B19), 05.10.2013
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
141
Body celkem:
3722
 bye  3 :  0
Petr Zatřepálek  0 : 3 0
David Zeman  0 : 3 0
Vít Lipovský  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj muži B, 21.09.2013
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
109
Body celkem:
2359
Jakub Zahradník  3 : 0 0
Ondrej Mazanec  3 : 0 0
Marek Hlaváč  3 : 1 0
Jan Čaboun  1 : 3 0
Lukáš Levinský  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj muži A, 14.09.2013
Pořadí: 29
Body za pořadí:
1347
Body za soupeře:
112
Body celkem:
1459
Martin Olič  3 : 0 0
Jan Čaboun  3 : 0 wo. 0
 bye  3 :  0
Petr Steiner  0 : 3 0
Aleš Knotek  0 : 3 0
Jan Daňsa  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 07.09.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
368
Body celkem:
5599
Benjamin Bergel  3 : 0 0
Marek Lapáček  1 : 3 0
Ondřej Vorlíček  3 : 0 0
Filip Kočárek  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B19, (B19), 07.09.2013
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
215
Body celkem:
4351
Marek Lapáček  3 : 1 0
Jakub Borovský  3 : 1 0
Petr Zatřepálek  2 : 3 0
Filip Richtárech  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj muži B, 25.05.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1545
Body za soupeře:
104
Body celkem:
1649
 bye  3 :  0
Jan Bílý  3 : 2 0
Petr Martin  0 : 3 0
Jakub Vaněk  3 : 0 0
Alexander Kuklovský  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj muži A , 18.05.2013
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1816
Body za soupeře:
114
Body celkem:
1930
Jan Čaboun  1 : 3 0
Petr Zlámal  1 : 3 0
Milan Tecl  3 : 0 0
Ondřej Ertl  0 : 3 0
 bye  3 :  0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot