Profil hráče

Michal Štěpán

hrac

Ročník: 1988
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Prima
Registrační číslo: 6002

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 60.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 51. (05/2023)
Aktuální umístění v žebříčku masters mužů nad 35 let: 2.
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 35 let: 1. (03/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.05.2024 60 (3) 10477 (1014)
01.04.2024 63 (0) 9463 (0)
01.03.2024 63 (-9) 9463 (-2250)
01.02.2024 54 (3) 11713 (931)
01.01.2024 57 (0) 10782 (42)
01.12.2023 57 (-3) 10740 (-316)
01.11.2023 54 (0) 11056 (-478)
01.10.2023 54 (6) 11534 (539)
01.09.2023 60 (0) 10995 (0)
01.08.2023 60 (0) 10995 (0)
01.07.2023 60 (0) 10995 (0)
01.06.2023 60 (-9) 10995 (-1435)
01.05.2023 51 (7) 12430 (1186)
01.04.2023 58 (-7) 11244 (-826)
01.03.2023 51 (8) 12070 (1042)
01.02.2023 59 (3) 11028 (-310)
01.01.2023 62 (1) 11338 (0)
01.12.2022 63 (0) 11338 (602)
01.11.2022 63 (-1) 10736 (678)
01.10.2022 62 (-2) 10058 (-210)
01.09.2022 60 (4) 10268 (0)
01.08.2022 64 (0) 10268 (0)
01.07.2022 64 (2) 10268 (0)
01.06.2022 66 (17) 10268 (1435)
01.05.2022 83 (-4) 8833 (-180)
01.04.2022 79 (15) 9013 (1307)
01.03.2022 94 (-10) 7706 (-663)
01.02.2022 84 (-7) 8369 (-1088)
01.01.2022 77 (2) 9457 (-30)
01.12.2021 79 (2) 9487 (-263)
01.11.2021 81 (-2) 9750 (-764)
01.10.2021 79 (4) 10514 (210)
01.09.2021 83 (0) 10304 (0)
01.08.2021 83 (-1) 10304 (0)
01.07.2021 82 (-8) 10304 (-221)
01.06.2021 74 (0) 10525 (0)
01.03.2021 74 (-1) 10525 (0)
01.11.2020 73 (-11) 10525 (-1083)
01.10.2020 62 (0) 11608 (250)
01.04.2020 62 (3) 11358 (-150)
01.03.2020 65 (8) 11508 (783)
01.02.2020 73 (1) 10725 (677)
01.01.2020 74 (0) 10048 (-434)
01.12.2019 74 (-3) 10482 (35)
01.11.2019 71 (5) 10447 (413)
01.10.2019 76 (2) 10034 (-64)
01.09.2019 78 (0) 10098 (0)
01.08.2019 78 (0) 10098 (0)
01.07.2019 78 (0) 10098 (0)
01.06.2019 78 (-4) 10098 (-352)
01.05.2019 74 (9) 10450 (634)
01.04.2019 83 (1) 9816 (260)
01.03.2019 84 (1) 9556 (-315)
01.02.2019 85 (-3) 9871 (-438)
01.01.2019 82 (6) 10309 (514)
01.12.2018 88 (1) 9795 (288)
01.11.2018 89 (1) 9507 (252)
01.10.2018 90 (1) 9255 (8)
01.09.2018 91 (0) 9247 (0)
01.08.2018 91 (0) 9247 (0)
01.07.2018 91 (0) 9247 (0)
01.06.2018 91 (-9) 9247 (-729)
01.05.2018 82 (-3) 9976 (-263)
01.04.2018 79 (0) 10239 (50)
01.03.2018 79 (-9) 10189 (-644)
01.02.2018 70 (8) 10833 (362)
01.01.2018 78 (-6) 10471 (-598)
01.12.2017 72 (0) 11069 (0)
01.11.2017 72 (-7) 11069 (-742)
01.10.2017 65 (0) 11811 (0)
01.09.2017 65 (-1) 11811 (0)
01.07.2017 64 (0) 11811 (0)
01.06.2017 64 (11) 11811 (979)
01.05.2017 75 (2) 10832 (349)
01.04.2017 77 (-1) 10483 (-22)
01.03.2017 76 (7) 10505 (719)
01.02.2017 83 (1) 9786 (180)
01.01.2017 84 (-1) 9606 (446)
01.12.2016 83 (1) 9160 (114)
01.11.2016 84 (12) 9046 (1426)
01.10.2016 96 (3) 7620 (-161)
01.09.2016 99 (0) 7781 (0)
01.06.2016 99 (-1) 7781 (0)
01.05.2016 98 (-2) 7781 (60)
01.04.2016 96 (8) 7721 (414)
01.03.2016 104 (13) 7307 (1005)
01.02.2016 117 (9) 6302 (803)
01.01.2016 126 (21) 5499 (3304)
01.12.2015 147 (30) 2195 (489)
01.11.2015 177 (116) 1706 (1159)
01.10.2015 293 (-293) 547 (547)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
202457546363602024
20236259515851606060605454572023
20227784947983666464606263632022
202174748283837981792021
20207473656262732020
20198285848374787878787671742019
20187870797982919191919089882018
201784837677756464656572722017
2016126117104969899999684832016
20152931771472015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Sportprofit tour č.9, 17.05.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 Sportprofit tour č.8, 19.04.2024
Pořadí: 9
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 2. liga muži C, 14.04.2024 Body celkem:
350
Petr Nesládek  3 : 2 150
Roman Moravec  3 : 1 200
 2. liga muži C, 13.04.2024 Body celkem:
450
Aleš Tchuř  3 : 0 250
Stanislav Fruhvirt  3 : 1 200
 DIETZ Cup - Muži B, 07.04.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Michal Vaněk  3 : 1 0 3. - 4.
Tomáš Havlík  0 : 3 0 semifinále
Václav Pavlovec  3 : 1 0 čtvrtfinále
Jiří Pinka  3 : 0 0 1. - 16.
 Sportprofit tour č.7, 15.03.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
644
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 MČR žen, mužů a masters 2024, (M35+), 06.03.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5363
Ondřej Souhrada  0 : 3 0 5. - 6.
Pavel Bodiš  3 : 1 0 5. - 8.
Martin Sládeček  1 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Vosátka  3 : 0 0 1. - 16.
 Sportprofit tour č.6, 23.02.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
553
Body za soupeře:
0
Body celkem:
553
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Masters 2024, (M35+), 20.01.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Dominik Šácha  1 : 3 0 3. - 4.
Ladislav Procházka  0 : 3 0 semifinále
Jan Nožka  3 : 0 0 čtvrtfinále
Robert Šafrata  3 : 0 0 1. - 16.
 Muži B - Morenďácké mužské Béééčko, 13.01.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1914
Martin Sládeček  0 : 2 0 5. - 6.
Pavel Cigánek  2 : 0 0 5. - 8.
Michal Jurášek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Šimka  3 : 1 0 1. - 16.
Tomáš Tauš  3 : 0 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.5, 07.01.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 Sportprofit tour č.4, 10.12.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 2. liga muži C, 26.11.2023 Body celkem:
480
Patrik Pelech  3 : 2 180
Petr Rohun  3 : 0 300
 2. liga muži C, 25.11.2023 Body celkem:
60
Štěpán Václavek  0 : 3 0
Jiří Pinka  1 : 3 60
 Masters FAJNE OSTRAVA, (M35+), 18.11.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Tomáš Havlík  2 : 3 0 3. - 4.
Martin Sládeček  0 : 3 0 semifinále
Jiří Pinka  3 : 1 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Sportprofit tour č.3, 16.11.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
498
Body za soupeře:
0
Body celkem:
498
 Promedeus Cup MB a PSA Czech Open 2023, 04.11.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1344
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1344
Aleš Tchuř  3 : 0 0 15. - 16.
Michal Vaněk  2 : 3 0 13. - 16.
Martin Sládeček  0 : 3 0 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
David Neugebauer  3 : 0 0 1. - 32.
 2. liga muži C, 22.10.2023 Body celkem:
360
Jan Šťastník  1 : 3 60
Tomáš Holinka  3 : 0 300
 2. liga muži C, 21.10.2023 Body celkem:
300
Josef Šebek  0 : 3 0
David Juráň  3 : 0 300
 Sportprofit tour č.2, 13.10.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
644
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 Masters HAMR, (M35+), 07.10.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Jakub Pisch  3 : 0 0
Daniel Čech  3 : 1 0
Petr Vosátka  3 : 0 0
Ondřej Souhrada  1 : 3 0
 GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1210
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1210
Patrik Závacký  2 : 1 0 19. - 20.
Tereza Široká  0 : 2 0 17. - 20.
Václav Máca  2 : 0 0 17. - 24.
Miroslav Ondruška  2 : 0 0 17. - 32.
Ondřej Souhrada  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 Sportprofit tour č.1, 01.09.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Sportprofit tour finále, 10.06.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 Sportprofit tour č.9, 05.05.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 PRIMA STAVEBNINY CUP - Muži B, 29.04.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1545
Body za soupeře:
72
Body celkem:
1617
Tomáš Havlík  3 : 2 22.32 5. - 6.
Michal Jurášek  3 : 0 wo. 18.6 5. - 8.
Martin Sládeček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Štěpán Janega  3 : 0 31 1. - 16.
 2. liga muži C, 23.04.2023 Body celkem:
300
Jan Šťastník  0 : 3 0
Tomáš Holinka  3 : 0 300
 2. liga muži C, 22.04.2023 Body celkem:
360
Jiří Pinka  3 : 0 300
Martin Kantor  1 : 3 60
 Sportprofit tour č.8, 14.04.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Sportprofit tour č.7, 03.03.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Freshbox Cup - Muži B, 25.02.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
89
Body celkem:
2003
Jan Šťastník  1 : 3 9.84 5. - 6.
Lukáš  Kamp  3 : 2 29.52 5. - 8.
Martin Volf  0 : 3 0 čtvrtfinále
Boris Heneš  3 : 1 32.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 16.4 1. - 32.
 2. liga muži C, 19.02.2023 Body celkem:
540
David Juráň  3 : 0 300
Štěpán Václavek  3 : 1 240
 2. liga muži C, 18.02.2023 Body celkem:
600
Aleš Chytil  3 : 0 300
Roman Moravec  3 : 0 300
 Sportprofit tour č.6, 12.02.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 GALVA Muži B Olomouc, 21.01.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1007
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1075
Tomáš Havlík  2 : 0 31 15. - 16.
Miroslav Ondruška  1 : 2 12.4 13. - 16.
Boris Heneš  0 : 2 0 9. - 16.
Lukáš  Kamp  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Sigmund  3 : 0 24.8 1. - 32.
 Sportprofit tour č.5, 13.01.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Sportprofit tour č.4, 11.12.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 2. liga muži C, 27.11.2022 Body celkem:
150
Jan Šťastník  0 : 3 0
Martin David  3 : 2 150
 2. liga muži C, 26.11.2022 Body celkem:
300
Boris Heneš  3 : 0 250
Lukáš  Kamp  1 : 3 50
 Dietz Cup - Muži B, 13.11.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1685
Body za soupeře:
55
Body celkem:
1740
Ladislav Burián  1 : 3 9.92 3. - 4.
Michal Jadrníček  0 : 3 0 semifinále
Jiří Pinka  3 : 1 29.76 čtvrtfinále
Martin Pekárek   3 : 0 wo. 15.5 1. - 16.
 Sportprofit tour č.3, 11.11.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 Sportprofit tour č.2, 21.10.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 2. liga muži C, 16.10.2022 Body celkem:
60
Miroslav Sikora  1 : 3 60
Štěpán Václavek  0 : 3 0
 2. liga muži C, 15.10.2022 Body celkem:
540
Pavel Chodura  3 : 1 240
Miroslav Ondruška  3 : 0 300
 GALVA Muži B Olomouc, 08.10.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1122
Body za soupeře:
87
Body celkem:
1209
Pavel  Brichta  3 : 1 24.8 11. - 12.
Michal Vaněk  2 : 3 12.4 9. - 12.
Lumír Klímek  3 : 1 24.8 9. - 16.
Tomáš Havlík  2 : 3 12.4 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Sportprofit tour č.1, 16.09.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Sportprofit tour finále, 11.06.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Sportprofit tour č.8, 13.05.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Prima stavebniny Cup - Muži A, 07.05.2022
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2026
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2106
Vojtěch Ryba  3 : 0 wo. 35 15. - 16.
Faríd Farrag  0 : 3 0 13. - 16.
Vlastimil Kozák  0 : 3 0 9. - 16.
Daniel Mekbib  0 : 3 0 1. - 16.
Jiří Pinka  3 : 1 44.8 1. - 32.
 Sportprofit tour č.7, 15.04.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 2. liga muži C, 10.04.2022 Body celkem:
280
Roman Marek  3 : 1 160
Robert Svrlansky  3 : 2 120
 1. liga muži A, 09.04.2022 Body celkem:
300
Martin Kříž  2 : 3 200
Miroslav Kolář  1 : 3 100
 DR Development Cup - Muži C, 26.03.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
93
Body celkem:
1373
David Neugebauer  3 : 0 33.6 3. - 4.
Ladislav Burián  2 : 3 13.44 semifinále
Tomáš Tauš  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Lucie Pinková  3 : 0 21 1. - 16.
 FAJNE Béčko muži, 19.03.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1122
Body za soupeře:
77
Body celkem:
1199
Roman Moravec  2 : 1 18.6 11. - 12.
David Juráň  1 : 2 12.4 9. - 12.
Aleš Kubíček  2 : 0 31 9. - 16.
Tomáš Tauš  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Kantor  3 : 2 14.88 1. - 32.
 Sportprofit tour č.6, 18.03.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Sportprofit tour č.5, 25.02.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Muži C - Squashový turnaj ve Vyškově, 12.02.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1661
Body za soupeře:
110
Body celkem:
1771
Michal Vaněk  2 : 3 19.2 finále
Miroslav Ondruška  3 : 0 38.4 semifinále
Pavel  Brichta  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Radim Jurášek  3 : 2 14.4 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 2. liga muži C, 30.01.2022 Body celkem:
160
Jiří Bartusek  3 : 1 160
 2. liga muži C, 29.01.2022 Body celkem:
360
Oldřich Václavek  3 : 1 160
David Neugebauer  3 : 0 200
 Sportprofit tour č.4, 07.01.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Sportprofit tour č.3, 17.12.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 2. liga muži C, 28.11.2021 Body celkem:
480
Roman Moravec  3 : 0 300
Roman Marek  3 : 2 180
 Sportprofit tour č.2, 19.11.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Morenda - Muži C, 13.11.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1058
Stanislav Jurčík  0 : 3 0 5. - 6.
David Neugebauer  3 : 2 15.12 5. - 8.
Jaroslav Kaleta  1 : 3 5.04 čtvrtfinále
Dominik Blažíček  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 2. liga muži C, 17.10.2021 Body celkem:
400
Pavel Holík  3 : 2 150
Josef Nakládal  3 : 0 250
 Sportprofit tour č.1, 15.10.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Sportprofit tour finále, 25.09.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 FAJNE Céčko muži, 18.09.2021
Pořadí: 11
Body za pořadí:
818
Body za soupeře:
63
Body celkem:
881
Martin Pekárek   3 : 0 21 11. - 12.
Jiří Pinka  1 : 3 4.2 9. - 12.
Tomáš Holinka  3 : 0 21 9. - 16.
Matyáš Hrubý  2 : 3 8.4 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Sportprofit tour č.5, 23.07.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Sportprofit tour č.4, 25.06.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Sportprofit tour č.3, 04.06.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 Sportprofit tour č.2, 02.10.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Sportprofit tour č.1, 11.09.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 2. liga muži D, 06.09.2020 Body celkem:
600
Jan Netolička  3 : 0 300
Marcel Ujfaluši  3 : 0 300
 2. liga muži D, 05.09.2020 Body celkem:
60
Jiří Dušek  1 : 3 60
 Sportprofit tour finále, 27.06.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 Sportprofit tour č.8, 22.05.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Sportprofit tour č.7, 28.02.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1416
Body za soupeře:
103
Body celkem:
1518
Ladislav Burián  2 : 0 wo. 20.5 13. - 14.
Martin Štěpán ml.  2 : 0 wo. 20.5 13. - 16.
Jan Šťastník  1 : 2 16.4 9. - 16.
Jiří Dušek  0 : 3 0 1. - 16.
Lumír Klímek  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 OLZA CUP, 15.02.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1432
Body za soupeře:
78
Body celkem:
1510
Stanislav Jurčík  0 : 3 0 finále
Jiří Pinka  3 : 0 33.6 semifinále
Robert Alexa  3 : 2 15.12 čtvrtfinále
Alex Kelar  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D Vyškov, 08.02.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Sportprofit tour č.6, 31.01.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 2. liga muži D, 26.01.2020 Body celkem:
600
Petr Rohun  3 : 0 300
Roman Moravec  3 : 0 300
 2. liga muži D, 25.01.2020 Body celkem:
420
Viktor Urban  3 : 0 300
Michal Vaněk  2 : 3 120
 CNC PRODUKT CUP 2020 Muži C, 18.01.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1319
Lukáš  Kamp  2 : 1 17.28 5. - 6.
Filip Nosek  2 : 1 17.28 5. - 8.
Pavel Sládeček ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Pavel Cigánek  3 : 0 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 Sportprofit tour č.5, 03.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Sportprofit tour č.4, 13.12.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 2. liga muži D, 01.12.2019 Body celkem:
150
Vojtěch Mohelník  0 : 3 0
David Juráň  3 : 2 150
 2. liga muži D, 30.11.2019 Body celkem:
450
Milan Hamřík  3 : 0 250
Tomáš Sigmund  3 : 1 200
 Sportprofit tour č.3, 15.11.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 HANYA CUP - Muži C, 09.11.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
71
Body celkem:
1351
Jiří Pinka  3 : 2 20.16 3. - 4.
Stanislav Jurčík  0 : 3 0 semifinále
Michal Franta  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Petr Šimeček  3 : 1 16.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Muži C, 19.10.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1235
Stanislav Jurčík  0 : 3 0 3. - 4.
Jan Šťastník  1 : 3 6.72 semifinále
Miroslav Ondruška  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Ondřej Ryšavý  3 : 0 21 1. - 16.
Leoš Gjumija st.  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Sportprofit tour č.2, 11.10.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 2. liga muži D, 06.10.2019 Body celkem:
450
Jakub Nowak  3 : 0 250
Libor Koďousek  3 : 1 200
 2. liga muži D, 05.10.2019 Body celkem:
500
Viktor Urban  3 : 0 250
Pavel  Brichta  3 : 0 250
 Sportprofit tour č.1, 20.09.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 Sportprofit tour č.10, 29.06.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Sportprofit tour č.9, 24.05.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Squash Párty s NACHMELENOU OPICÍ a tyčinkami HAVLÍ, 11.05.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
76
Body celkem:
892
Petr Šimeček  2 : 1 11.52 17. - 18.
Vojtěch Mohelník  2 : 0 19.2 17. - 20.
Vladimír Jirka  2 : 0 19.2 17. - 24.
Lumír Klímek  2 : 0 19.2 17. - 32.
Radovan Kojecký  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Sportprofit tour č.8, 26.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Muži B, 20.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1865
Body za soupeře:
110
Body celkem:
1975
Michal Vaněk  3 : 1 39.68 3. - 4.
Roman Kubričan  1 : 3 9.92 semifinále
Miloš Liška  3 : 1 29.76 čtvrtfinále
Martin Němec  3 : 0 31 1. - 16.
 Vyškov Muži C, 13.04.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
61
Body celkem:
1231
Martin Štěpán ml.  0 : 2 0 5. - 6.
Marika Doubravová  2 : 1 17.28 5. - 8.
Jan Šťastník  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Kristýna Hrnčiříková  3 : 1 19.2 1. - 16.
Martin Šimka  3 : 0 19.2 1. - 32.
 2. liga muži D, 31.03.2019 Body celkem:
500
Martin Štěpán ml.  3 : 0 250
Jiří Škop  3 : 0 250
 2. liga muži D, 30.03.2019 Body celkem:
150
Martin Gříbek  2 : 3 100
Ondřej Hepnar  1 : 3 50
 Sportprofit tour č.7, 15.03.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Sportprofit tour č.6, 22.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Huslík Cup, 09.02.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
949
Body za soupeře:
65
Body celkem:
1014
Tomáš Tauš  2 : 1 14.4 11. - 12.
Martin Štěpán ml.  0 : 2 0 9. - 12.
Miroslav Ondruška  2 : 0 24 9. - 16.
Roman Švec  0 : 3 0 1. - 16.
Pavel Blaha  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. liga muži D, 27.01.2019 Body celkem:
420
Pavel Bodiš  2 : 3 120
Štěpán Václavek  3 : 0 300
 2. liga muži D, 26.01.2019 Body celkem:
120
Jiří Dušek  0 : 3 0
Filip Nosek  2 : 3 120
 Sportprofit tour č.5, 11.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Sportprofit tour č.4, 14.12.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Muži C - BRNO, 08.12.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
61
Body celkem:
1226
Roman Pross  0 : 3 0 3. - 4.
Martin Honek  1 : 3 6.72 semifinále
Jan Šťastník  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Martin Šimka  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 2. liga muži D, 02.12.2018 Body celkem:
450
Oldřich Kellner  3 : 0 250
Petr Vosátka  3 : 1 200
 2. liga muži D, 01.12.2018 Body celkem:
200
Jaroslav Filip  3 : 1 200
David Belada  0 : 3 0
 Sportprofit tour č.3, 16.11.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Muži C Uherské Hradiště, 10.11.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
86
Body celkem:
1366
Tomáš Havlík  3 : 0 33.6 3. - 4.
Michal Vaněk  1 : 3 6.72 semifinále
Martin Štěpán ml.  3 : 1 20.16 čtvrtfinále
Václav Máca  3 : 1 16.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Sportprofit tour č.2, 02.11.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 2. liga muži D, 14.10.2018 Body celkem:
240
Oldřich Václavek  3 : 1 160
Filip Janda  2 : 3 80
 2. liga muži D, 13.10.2018 Body celkem:
350
Rudolf Korbelář  3 : 1 200
Tomáš Sigmund  3 : 2 150
 CNC PRODUKT CUP, 06.10.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
64
Body celkem:
1142
Tomáš Sigmund  2 : 1 15.12 5. - 6.
Jakub Slavíček  2 : 1 15.12 5. - 8.
Martin Sládeček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Mohelník  3 : 1 16.8 1. - 16.
David Neugebauer  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Huslík Cup, 08.09.2018
Pořadí: 32
Body za pořadí:
1048
Body za soupeře:
30
Body celkem:
1078
Michal Vaněk  0 : 2 wo. 0 31. - 32.
Petr Rohun  0 : 2 wo. 0 29. - 32.
Roman Šebela  0 : 2 wo. 0 25. - 32.
Martin Štěpán ml.  0 : 2 wo. 0 17. - 32.
Matouš Sochůrek  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
Filip Rozprým  3 : 0 30 1. - 64.
 Sportprofit tour č.10, 30.06.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Sportprofit tour č.9, 25.05.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Baráž o 2. ligu muži 2017/2018, 19.05.2018 Body celkem:
0
Jiří Dušek  0 : 3 0
 , 12.05.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
78
Body celkem:
1430
Lukáš  Kamp  0 : 2 0 3. - 4.
Jakub Slavíček  2 : 3 15.36 semifinále
Petr Šimeček  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Martin Němec  3 : 0 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 Sportprofit tour č.8, 20.04.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 "C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 14.04.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
94
Body celkem:
1374
Tomáš Havlík  2 : 1 20.16 3. - 4.
Michal Vaněk  1 : 3 6.72 semifinále
Pavel  Brichta  3 : 1 20.16 čtvrtfinále
Miroslav Ondruška  3 : 0 21 1. - 16.
Pavel Blaha  3 : 1 13.44 1. - 32.
 bye  3 : 0 12.6 1. - 64.
 2. Liga Muži F, 07.04.2018 Body celkem:
300
Jakub Slavíček  0 : 3 0
Štěpán Václavek  3 : 1 240
Martin Kollár  1 : 3 60
 Sportprofit tour č.7, 16.03.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 RT TORAX CUP 2018, 10.03.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
59
Body celkem:
1070
Petr Hlisnikovský  2 : 1 14.4 9. - 10.
Tomáš Tauš  2 : 1 14.4 9. - 12.
Jiří Pinka  2 : 1 14.4 9. - 16.
Jakub Slavíček  0 : 3 0 1. - 16.
Aleš Tchuř  3 : 1 15.36 1. - 32.
 Sportprofit tour č.6, 23.02.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Huslík Cup - muži C, 10.02.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
41
Body celkem:
1393
Martin Honek  0 : 2 0 3. - 4.
Roman Švec  0 : 3 0 semifinále
Michal Vaněk  3 : 2 17.28 čtvrtfinále
Martin Šimka  3 : 2 14.4 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 2. Liga Muži F, 28.01.2018 Body celkem:
240
Martin Ředina  0 : 3 0
Pavel  Brichta  3 : 1 240
 2. Liga Muži F, 27.01.2018 Body celkem:
300
Martin Kollár  1 : 3 60
Štěpán Václavek  3 : 1 240
 Sportprofit tour č.5, 12.01.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1416
Body za soupeře:
144
Body celkem:
1560
Marcel Ujfaluši  2 : 0 41 13. - 14.
Petr Rohun  2 : 0 41 13. - 16.
Radovan Kojecký  1 : 2 16.4 9. - 16.
Martin Ředina  0 : 3 0 1. - 16.
Josef Nakládal  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 Sportprofit tour č.4, 15.12.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 "C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 09.12.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1020
Rudolf Náprstek  2 : 0 wo. 12.6 7. - 8.
Petr Rohun  1 : 2 10.08 5. - 8.
Michal Vaněk  2 : 3 10.08 čtvrtfinále
Filip Rozprým  3 : 2 12.6 1. - 16.
Kristýna Hrnčiříková  3 : 0 16.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 2. Liga Muži F, 03.12.2017 Body celkem:
0
Martin Ředina  0 : 3 0
Miroslav Sikora  0 : 3 0
 1. liga muži C, 02.12.2017 Body celkem:
100
Štěpán Marko  1 : 3 100
Josef Šebek  0 : 3 0
 Sportprofit tour č.3, 24.11.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Turnaj muži D, 04.11.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 2. Liga Muži F, 21.10.2017 Body celkem:
240
Pavel  Brichta  3 : 1 240
Martin Ředina  0 : 3 0
 Sportprofit tour č.2, 13.10.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 , 07.10.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1240
Róbert Trnovec  1 : 3 6.72 3. - 4.
Jiří Dušek  2 : 3 13.44 semifinále
Jiří Pinka  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
David Neugebauer  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Prázdninové Déčko, 21.07.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 KABEL - A.T. Cup, 13.05.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2026
Body za soupeře:
133
Body celkem:
2159
Filip Kočárek  3 : 0 wo. 35 15. - 16.
Kamil Staněk  1 : 3 14 13. - 16.
Vlastimil Kozák  2 : 3 28 9. - 16.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 1. - 16.
Miloš Liška  3 : 0 56 1. - 32.
 Sportprofit tour č.8, 21.04.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 Vyškovský squash turnaj C, 15.04.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
87
Body celkem:
1367
Martin Honek  3 : 0 wo. 16.8 3. - 4.
Kristýna Hrnčiříková  1 : 3 6.72 semifinále
Jan Hráček  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Oldřich Kellner  3 : 0 21 1. - 16.
Vít Zachodil  3 : 0 16.8 1. - 32.
 3. Liga Muži D, 09.04.2017 Body celkem:
300
Hynek Jičínský  3 : 0 150
Radek Měřínský  3 : 0 150
 3. Liga Muži D, 08.04.2017 Body celkem:
270
Jakub Honzík  3 : 0 150
Michal Přikryl  3 : 1 120
 Sportprofit tour č.7, 17.03.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 muži B, 25.02.2017
Pořadí: 41
Body za pořadí:
825
Body za soupeře:
90
Body celkem:
915
Lukáš Klinecký  3 : 0 wo. 15 41. - 42.
Tomáš Havlík  3 : 1 24 41. - 48.
Jiří Pinka  3 : 1 24 41. - 48.
David Orálek  1 : 3 6 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 15 33. - 64.
Jan Čaboun  1 : 3 6 1. - 64.
 Sportprofit tour č.6, 17.02.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 Veem Trading Cup, 11.02.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1895
Body za soupeře:
142
Body celkem:
2037
Martin Kollár  3 : 0 48 finále
Jiří Dušek  3 : 1 30.72 semifinále
Jiří Borovička  3 : 2 17.28 čtvrtfinále
Roman Marek  3 : 1 19.2 1. - 16.
Hynek Jičínský  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 3. Liga Muži D, 29.01.2017 Body celkem:
300
Libor Koďousek  3 : 0 150
Pavel Krajsa  3 : 0 150
 3. Liga Muži D, 28.01.2017 Body celkem:
300
Jaroslav Bělohlávek  3 : 0 150
Jiří Pinka  3 : 0 150
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 21.01.2017
Pořadí: 26
Body za pořadí:
655
Body za soupeře:
57
Body celkem:
712
Robert Svrlansky  2 : 3 7.68 25. - 26.
Pavel Cigánek  3 : 0 19.2 25. - 28.
Pavel Dziak  3 : 1 15.36 25. - 32.
Marek Červek  2 : 3 7.68 17. - 32.
Jaroslav Štěpař  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Sportprofit tour č.5, 13.01.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 AB SQUASH CUP B, 07.01.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1060
Body za soupeře:
78
Body celkem:
1138
Petr Stryja  3 : 0 wo. 15.5 13. - 14.
Tomáš Kuchovský  3 : 0 31 13. - 16.
Petr Rohun  1 : 3 6.2 9. - 16.
Martin Ředina  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Wrona  3 : 0 24.8 1. - 32.
 muži B - Olomouc, 17.12.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1267
Body za soupeře:
66
Body celkem:
1333
David Juráň  1 : 3 7.44 7. - 8.
Jiří Dušek  0 : 3 0 5. - 8.
Dan Teuchner  2 : 3 14.88 čtvrtfinále
Jaroslav Bělohlávek  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Sportprofit tour č.4, 16.12.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Mistrovský turnaj mužů D, 11.12.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 muži C, 10.12.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
92
Body celkem:
1343
Libor Přibyl  3 : 0 wo. 14.4 5. - 6.
Tomáš Havlík  3 : 0 28.8 5. - 8.
Jiří Dušek  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Tomáš Sigmund  3 : 0 24 1. - 16.
Michal Zoubek  3 : 2 11.52 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 3. Liga Muži D, 04.12.2016 Body celkem:
300
Tomáš Citnar  3 : 0 150
Oldřich Kellner  3 : 0 150
 3. Liga Muži D, 03.12.2016 Body celkem:
210
Jakub Trličík  3 : 1 120
Anton Giertli  3 : 2 90
 Sportprofit tour č.3, 18.11.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA VE FAJNE, 12.11.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1053
Body za soupeře:
74
Body celkem:
1127
Marek Holuša  1 : 3 5.76 7. - 8.
Michal Zoubek  2 : 3 11.52 5. - 8.
Tomáš Satke  2 : 3 11.52 čtvrtfinále
Tomáš Havlík  3 : 1 19.2 1. - 16.
Tomáš Vysloužil  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 PRIMA STAVEBNINY CUP, 29.10.2016
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1484
Body za soupeře:
138
Body celkem:
1622
Lukáš  Kamp  3 : 0 wo. 20 19. - 20.
Martin Kollár  2 : 3 16 17. - 20.
Libor Přibyl  3 : 1 32 17. - 24.
Anton Giertli  3 : 0 40 17. - 32.
Dominik Dubský  0 : 3 0 1. - 32.
Tomáš Vysloužil  3 : 0 30 1. - 64.
 3. Liga Muži D, 23.10.2016 Body celkem:
210
Jakub Honzík  3 : 2 90
Miroslav Turák  3 : 1 120
 1. liga muži C, 22.10.2016 Body celkem:
600
Jakub Wasilewski  0 : 3 0
Jakub Zapala  3 : 0 600
 Sportprofit tour č.2, 14.10.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 ALBATROS MEDIA - muži C, 08.10.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1105
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1180
Adam Hexner  3 : 1 23.04 7. - 8.
Filip Nosek  0 : 3 0 5. - 8.
Lukáš Matoušek  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Roman Hlaváč  3 : 1 19.2 1. - 16.
Radek Dudešek  3 : 1 15.36 1. - 32.
Martin Kříž  3 : 1 11.52 1. - 64.
 Mistrovský turnaj mužů D, 02.10.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 CNC PRODUKT CUP 2016, 24.09.2016
Pořadí: 18
Body za pořadí:
688
Body za soupeře:
47
Body celkem:
735
Robert Svrlansky  2 : 3 6.72 17. - 18.
Marek Červek  3 : 2 10.08 17. - 20.
Milan Hamřík  3 : 0 16.8 17. - 24.
Jaroslav Bělohlávek  3 : 1 10.08 17. - 32.
Tomáš Sigmund  1 : 3 3.36 1. - 32.
 Sportprofit tour č.1, 16.09.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 "Béčko" Squashové Akademie, 11.09.2016
Pořadí: 40
Body za pořadí:
849
Body za soupeře:
54
Body celkem:
903
Petr Stryja  1 : 3 6 39. - 40.
Tomáš Holub  0 : 3 0 37. - 40.
Václav Uhlíř  2 : 3 12 33. - 40.
 bye  3 : 0 wo. 15 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 15 33. - 64.
Filip Nosek  1 : 3 6 1. - 64.
 Déčko Hamr, 04.06.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 3. liga Muži D 2015/2016, 17.04.2016 Body celkem:
90
Jiří Pinka  1 : 3 30
Filip Smejkal  2 : 3 60
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 12.03.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1105
Body za soupeře:
55
Body celkem:
1160
Marek Holuša  3 : 0 wo. 14.4 7. - 8.
Jiří Dušek  0 : 3 0 5. - 8.
Tomáš Hanzelka  0 : 3 0 čtvrtfinále
David Juráň  3 : 2 14.4 1. - 16.
Oldřich Kellner  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 3. liga Muži D 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
270
Jaroslav Bělohlávek  3 : 0 150
Oldřich Kellner  3 : 1 120
 3. liga Muži D 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
240
Pavel Krajsa  3 : 2 90
Tomáš Vysloužil  3 : 0 150
 Velká Cena Moravské Slavie 2016, 13.02.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
58
Body celkem:
1228
Tomáš Wrona  0 : 3 wo. 0 5. - 6.
Jan Hráček  3 : 0 wo. 14.4 5. - 8.
Marek Holuša  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lumír Klímek  3 : 0 24 1. - 16.
Aleš Tchuř  3 : 0 19.2 1. - 32.
 muži C, 16.01.2016
Pořadí: 14
Body za pořadí:
757
Body za soupeře:
46
Body celkem:
803
Petr Stryja  2 : 3 8.4 13. - 14.
Tomáš Vysloužil  3 : 1 16.8 13. - 16.
Jiří Kašpárek  1 : 3 4.2 9. - 16.
Martin Honek  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Šimeček  3 : 0 16.8 1. - 32.
 muži B, 19.12.2015
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1060
Body za soupeře:
73
Body celkem:
1133
 bye  3 : 0 wo. 15.5 13. - 14.
Lumír Klímek  3 : 1 24.8 13. - 16.
Ondřej Kožina  2 : 3 12.4 9. - 16.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 16.
Marek Holuša  3 : 1 19.84 1. - 32.
 3. liga Muži D 2015/2016, 13.12.2015 Body celkem:
270
Jiří Pinka  3 : 0 150
Filip Smejkal  3 : 1 120
 3. liga Muži D 2015/2016, 12.12.2015 Body celkem:
120
Jiří Knap  0 : 3 0
Pavel Blaha  3 : 1 120
 muži C, 05.12.2015
Pořadí: 17
Body za pořadí:
704
Body za soupeře:
42
Body celkem:
746
Radovan Šmíd  3 : 2 10.08 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 17. - 32.
Martin Dvořáček  2 : 3 6.72 1. - 32.
 muži C, 21.11.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
61
Body celkem:
1013
Pavel Blaha  3 : 1 17.76 5. - 6.
Václav Kusák  3 : 1 17.76 5. - 8.
Jiří Pinka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Havlík  3 : 0 18.5 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 7.4 1. - 32.
 3. liga Muži D 2015/2016, 25.10.2015 Body celkem:
270
Jaroslav Bělohlávek  3 : 0 150
Oldřich Kellner  3 : 1 120
 3. liga Muži D 2015/2016, 24.10.2015 Body celkem:
300
Tomáš Vysloužil  3 : 0 150
Bohuslav Cechmeister  3 : 0 150
 muži C, 10.10.2015
Pořadí: 23
Body za pořadí:
610
Body za soupeře:
48
Body celkem:
658
Miroslav Ondruška  3 : 0 wo. 8.4 23. - 24.
Matěj Dohnal  1 : 3 3.36 21. - 24.
Petr Stryja  2 : 3 6.72 17. - 24.
Václav Kusák  3 : 0 16.8 17. - 32.
Martin Honek  0 : 3 0 1. - 32.
Luděk Němec  3 : 0 12.6 1. - 64.
 "MatchToMe.com Cup 2015", 12.09.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
56
Body celkem:
1064
Benjamin Bergel  0 : 3 0 5. - 6.
Marek Holuša  3 : 0 25.2 5. - 8.
Michal Zoubek  1 : 3 5.04 čtvrtfinále
Martin Němec  3 : 2 12.6 1. - 16.
Petr Nesládek  3 : 1 13.44 1. - 32.

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot