Ročník: 1988
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Prima
Registrační číslo: 6002
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.04.2024 | 63 | (0) | 9463 | (0) | ||
01.03.2024 | 63 | (-9) | 9463 | (-2250) | ||
01.02.2024 | 54 | (3) | 11713 | (931) | ||
01.01.2024 | 57 | (0) | 10782 | (42) | ||
01.12.2023 | 57 | (-3) | 10740 | (-316) | ||
01.11.2023 | 54 | (0) | 11056 | (-478) | ||
01.10.2023 | 54 | (6) | 11534 | (539) | ||
01.09.2023 | 60 | (0) | 10995 | (0) | ||
01.08.2023 | 60 | (0) | 10995 | (0) | ||
01.07.2023 | 60 | (0) | 10995 | (0) | ||
01.06.2023 | 60 | (-9) | 10995 | (-1435) | ||
01.05.2023 | 51 | (7) | 12430 | (1186) | ||
01.04.2023 | 58 | (-7) | 11244 | (-826) | ||
01.03.2023 | 51 | (8) | 12070 | (1042) | ||
01.02.2023 | 59 | (3) | 11028 | (-310) | ||
01.01.2023 | 62 | (1) | 11338 | (0) | ||
01.12.2022 | 63 | (0) | 11338 | (602) | ||
01.11.2022 | 63 | (-1) | 10736 | (678) | ||
01.10.2022 | 62 | (-2) | 10058 | (-210) | ||
01.09.2022 | 60 | (4) | 10268 | (0) | ||
01.08.2022 | 64 | (0) | 10268 | (0) | ||
01.07.2022 | 64 | (2) | 10268 | (0) | ||
01.06.2022 | 66 | (17) | 10268 | (1435) | ||
01.05.2022 | 83 | (-4) | 8833 | (-180) | ||
01.04.2022 | 79 | (15) | 9013 | (1307) | ||
01.03.2022 | 94 | (-10) | 7706 | (-663) | ||
01.02.2022 | 84 | (-7) | 8369 | (-1088) | ||
01.01.2022 | 77 | (2) | 9457 | (-30) | ||
01.12.2021 | 79 | (2) | 9487 | (-263) | ||
01.11.2021 | 81 | (-2) | 9750 | (-764) | ||
01.10.2021 | 79 | (4) | 10514 | (210) | ||
01.09.2021 | 83 | (0) | 10304 | (0) | ||
01.08.2021 | 83 | (-1) | 10304 | (0) | ||
01.07.2021 | 82 | (-8) | 10304 | (-221) | ||
01.06.2021 | 74 | (0) | 10525 | (0) | ||
01.03.2021 | 74 | (-1) | 10525 | (0) | ||
01.11.2020 | 73 | (-11) | 10525 | (-1083) | ||
01.10.2020 | 62 | (0) | 11608 | (250) | ||
01.04.2020 | 62 | (3) | 11358 | (-150) | ||
01.03.2020 | 65 | (8) | 11508 | (783) | ||
01.02.2020 | 73 | (1) | 10725 | (677) | ||
01.01.2020 | 74 | (0) | 10048 | (-434) | ||
01.12.2019 | 74 | (-3) | 10482 | (35) | ||
01.11.2019 | 71 | (5) | 10447 | (413) | ||
01.10.2019 | 76 | (2) | 10034 | (-64) | ||
01.09.2019 | 78 | (0) | 10098 | (0) | ||
01.08.2019 | 78 | (0) | 10098 | (0) | ||
01.07.2019 | 78 | (0) | 10098 | (0) | ||
01.06.2019 | 78 | (-4) | 10098 | (-352) | ||
01.05.2019 | 74 | (9) | 10450 | (634) | ||
01.04.2019 | 83 | (1) | 9816 | (260) | ||
01.03.2019 | 84 | (1) | 9556 | (-315) | ||
01.02.2019 | 85 | (-3) | 9871 | (-438) | ||
01.01.2019 | 82 | (6) | 10309 | (514) | ||
01.12.2018 | 88 | (1) | 9795 | (288) | ||
01.11.2018 | 89 | (1) | 9507 | (252) | ||
01.10.2018 | 90 | (1) | 9255 | (8) | ||
01.09.2018 | 91 | (0) | 9247 | (0) | ||
01.08.2018 | 91 | (0) | 9247 | (0) | ||
01.07.2018 | 91 | (0) | 9247 | (0) | ||
01.06.2018 | 91 | (-9) | 9247 | (-729) | ||
01.05.2018 | 82 | (-3) | 9976 | (-263) | ||
01.04.2018 | 79 | (0) | 10239 | (50) | ||
01.03.2018 | 79 | (-9) | 10189 | (-644) | ||
01.02.2018 | 70 | (8) | 10833 | (362) | ||
01.01.2018 | 78 | (-6) | 10471 | (-598) | ||
01.12.2017 | 72 | (0) | 11069 | (0) | ||
01.11.2017 | 72 | (-7) | 11069 | (-742) | ||
01.10.2017 | 65 | (0) | 11811 | (0) | ||
01.09.2017 | 65 | (-1) | 11811 | (0) | ||
01.07.2017 | 64 | (0) | 11811 | (0) | ||
01.06.2017 | 64 | (11) | 11811 | (979) | ||
01.05.2017 | 75 | (2) | 10832 | (349) | ||
01.04.2017 | 77 | (-1) | 10483 | (-22) | ||
01.03.2017 | 76 | (7) | 10505 | (719) | ||
01.02.2017 | 83 | (1) | 9786 | (180) | ||
01.01.2017 | 84 | (-1) | 9606 | (446) | ||
01.12.2016 | 83 | (1) | 9160 | (114) | ||
01.11.2016 | 84 | (12) | 9046 | (1426) | ||
01.10.2016 | 96 | (3) | 7620 | (-161) | ||
01.09.2016 | 99 | (0) | 7781 | (0) | ||
01.06.2016 | 99 | (-1) | 7781 | (0) | ||
01.05.2016 | 98 | (-2) | 7781 | (60) | ||
01.04.2016 | 96 | (8) | 7721 | (414) | ||
01.03.2016 | 104 | (13) | 7307 | (1005) | ||
01.02.2016 | 117 | (9) | 6302 | (803) | ||
01.01.2016 | 126 | (21) | 5499 | (3304) | ||
01.12.2015 | 147 | (30) | 2195 | (489) | ||
01.11.2015 | 177 | (116) | 1706 | (1159) | ||
01.10.2015 | 293 | (-293) | 547 | (547) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 57 | 54 | 63 | 63 | 2024 | ||||||||
2023 | 62 | 59 | 51 | 58 | 51 | 60 | 60 | 60 | 60 | 54 | 54 | 57 | 2023 |
2022 | 77 | 84 | 94 | 79 | 83 | 66 | 64 | 64 | 60 | 62 | 63 | 63 | 2022 |
2021 | 74 | 74 | 82 | 83 | 83 | 79 | 81 | 79 | 2021 | ||||
2020 | 74 | 73 | 65 | 62 | 62 | 73 | 2020 | ||||||
2019 | 82 | 85 | 84 | 83 | 74 | 78 | 78 | 78 | 78 | 76 | 71 | 74 | 2019 |
2018 | 78 | 70 | 79 | 79 | 82 | 91 | 91 | 91 | 91 | 90 | 89 | 88 | 2018 |
2017 | 84 | 83 | 76 | 77 | 75 | 64 | 64 | 65 | 65 | 72 | 72 | 2017 | |
2016 | 126 | 117 | 104 | 96 | 98 | 99 | 99 | 96 | 84 | 83 | 2016 | ||
2015 | 293 | 177 | 147 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Sportprofit tour č.8, 19.04.2024 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
DIETZ Cup - Muži B, 07.04.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2491 |
Michal Vaněk | 3 : 1 | 0 | 3. - 4. |
Tomáš Havlík | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Václav Pavlovec | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
Jiří Pinka | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Sportprofit tour č.7, 15.03.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 644 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 644 |
Sportprofit tour č.6, 23.02.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 553 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 553 |
Muži B - Morenďácké mužské Béééčko, 13.01.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1914 |
Martin Sládeček | 0 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Pavel Cigánek | 2 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Šimka | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
Tomáš Tauš | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.5, 07.01.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
Sportprofit tour č.4, 10.12.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
Sportprofit tour č.3, 16.11.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 498 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 498 |
Promedeus Cup MB a PSA Czech Open 2023, 04.11.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1344 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1344 |
Aleš Tchuř | 3 : 0 | 0 | 15. - 16. |
Michal Vaněk | 2 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
David Neugebauer | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.2, 13.10.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 644 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 644 |
GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1210 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1210 |
Patrik Závacký | 2 : 1 | 0 | 19. - 20. |
Tereza Široká | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Václav Máca | 2 : 0 | 0 | 17. - 24. |
Miroslav Ondruška | 2 : 0 | 0 | 17. - 32. |
Ondřej Souhrada | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.1, 01.09.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Sportprofit tour finále, 10.06.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 361 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 361 |
Sportprofit tour č.9, 05.05.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
PRIMA STAVEBNINY CUP - Muži B, 29.04.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1545 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 1617 |
Tomáš Havlík | 3 : 2 | 22.32 | 5. - 6. |
Michal Jurášek | 3 : 0 wo. | 18.6 | 5. - 8. |
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Štěpán Janega | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
Sportprofit tour č.8, 14.04.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Sportprofit tour č.7, 03.03.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Freshbox Cup - Muži B, 25.02.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 89 | Body celkem: 2003 |
Jan Šťastník | 1 : 3 | 9.84 | 5. - 6. |
Lukáš Kamp | 3 : 2 | 29.52 | 5. - 8. |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Boris Heneš | 3 : 1 | 32.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.6, 12.02.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
GALVA Muži B Olomouc, 21.01.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1007 | Body za soupeře: 68 | Body celkem: 1075 |
Tomáš Havlík | 2 : 0 | 31 | 15. - 16. |
Miroslav Ondruška | 1 : 2 | 12.4 | 13. - 16. |
Boris Heneš | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Lukáš Kamp | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tomáš Sigmund | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.5, 13.01.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Sportprofit tour č.4, 11.12.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Dietz Cup - Muži B, 13.11.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 1740 |
Ladislav Burián | 1 : 3 | 9.92 | 3. - 4. |
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jiří Pinka | 3 : 1 | 29.76 | čtvrtfinále |
Martin Pekárek | 3 : 0 wo. | 15.5 | 1. - 16. |
Sportprofit tour č.3, 11.11.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 361 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 361 |
Sportprofit tour č.2, 21.10.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
GALVA Muži B Olomouc, 08.10.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1122 | Body za soupeře: 87 | Body celkem: 1209 |
Pavel Brichta | 3 : 1 | 24.8 | 11. - 12. |
Michal Vaněk | 2 : 3 | 12.4 | 9. - 12. |
Lumír Klímek | 3 : 1 | 24.8 | 9. - 16. |
Tomáš Havlík | 2 : 3 | 12.4 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.1, 16.09.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
Sportprofit tour finále, 11.06.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Sportprofit tour č.8, 13.05.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Prima stavebniny Cup - Muži A, 07.05.2022 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2026 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 2106 |
Vojtěch Ryba | 3 : 0 wo. | 35 | 15. - 16. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jiří Pinka | 3 : 1 | 44.8 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.7, 15.04.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
DR Development Cup - Muži C, 26.03.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1280 | Body za soupeře: 93 | Body celkem: 1373 |
David Neugebauer | 3 : 0 | 33.6 | 3. - 4. |
Ladislav Burián | 2 : 3 | 13.44 | semifinále |
Tomáš Tauš | 3 : 0 | 25.2 | čtvrtfinále |
Lucie Pinková | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
FAJNE Béčko muži, 19.03.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1122 | Body za soupeře: 77 | Body celkem: 1199 |
Roman Moravec | 2 : 1 | 18.6 | 11. - 12. |
David Juráň | 1 : 2 | 12.4 | 9. - 12. |
Aleš Kubíček | 2 : 0 | 31 | 9. - 16. |
Tomáš Tauš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Kantor | 3 : 2 | 14.88 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.6, 18.03.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Sportprofit tour č.5, 25.02.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Muži C - Squashový turnaj ve Vyškově, 12.02.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1661 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 1771 |
Michal Vaněk | 2 : 3 | 19.2 | finále |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 38.4 | semifinále |
Pavel Brichta | 3 : 0 | 28.8 | čtvrtfinále |
Radim Jurášek | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.4, 07.01.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Sportprofit tour č.3, 17.12.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Sportprofit tour č.2, 19.11.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Morenda - Muži C, 13.11.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1008 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 1058 |
Stanislav Jurčík | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
David Neugebauer | 3 : 2 | 15.12 | 5. - 8. |
Jaroslav Kaleta | 1 : 3 | 5.04 | čtvrtfinále |
Dominik Blažíček | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.1, 15.10.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Sportprofit tour finále, 25.09.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
FAJNE Céčko muži, 18.09.2021 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 818 | Body za soupeře: 63 | Body celkem: 881 |
Martin Pekárek | 3 : 0 | 21 | 11. - 12. |
Jiří Pinka | 1 : 3 | 4.2 | 9. - 12. |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 21 | 9. - 16. |
Matyáš Hrubý | 2 : 3 | 8.4 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.5, 23.07.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Sportprofit tour č.4, 25.06.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Sportprofit tour č.3, 04.06.2021 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
Sportprofit tour č.2, 02.10.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Sportprofit tour č.1, 11.09.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Sportprofit tour finále, 27.06.2020 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
Sportprofit tour č.8, 22.05.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Sportprofit tour č.7, 28.02.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1416 | Body za soupeře: 103 | Body celkem: 1518 |
Ladislav Burián | 2 : 0 wo. | 20.5 | 13. - 14. |
Martin Štěpán ml. | 2 : 0 wo. | 20.5 | 13. - 16. |
Jan Šťastník | 1 : 2 | 16.4 | 9. - 16. |
Jiří Dušek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
OLZA CUP, 15.02.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1432 | Body za soupeře: 78 | Body celkem: 1510 |
Stanislav Jurčík | 0 : 3 | 0 | finále |
Jiří Pinka | 3 : 0 | 33.6 | semifinále |
Robert Alexa | 3 : 2 | 15.12 | čtvrtfinále |
Alex Kelar | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D Vyškov, 08.02.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Sportprofit tour č.6, 31.01.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
CNC PRODUKT CUP 2020 Muži C, 18.01.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 68 | Body celkem: 1319 |
Lukáš Kamp | 2 : 1 | 17.28 | 5. - 6. |
Filip Nosek | 2 : 1 | 17.28 | 5. - 8. |
Pavel Sládeček ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Pavel Cigánek | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.5, 03.01.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Sportprofit tour č.4, 13.12.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
Sportprofit tour č.3, 15.11.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
HANYA CUP - Muži C, 09.11.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1280 | Body za soupeře: 71 | Body celkem: 1351 |
Jiří Pinka | 3 : 2 | 20.16 | 3. - 4. |
Stanislav Jurčík | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Michal Franta | 3 : 0 | 25.2 | čtvrtfinále |
Petr Šimeček | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Muži C, 19.10.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1165 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 1235 |
Stanislav Jurčík | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Jan Šťastník | 1 : 3 | 6.72 | semifinále |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 25.2 | čtvrtfinále |
Ondřej Ryšavý | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
Leoš Gjumija st. | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.2, 11.10.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
Sportprofit tour č.1, 20.09.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
Sportprofit tour č.10, 29.06.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
Sportprofit tour č.9, 24.05.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
Squash Párty s NACHMELENOU OPICÍ a tyčinkami HAVLÍ, 11.05.2019 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 816 | Body za soupeře: 76 | Body celkem: 892 |
Petr Šimeček | 2 : 1 | 11.52 | 17. - 18. |
Vojtěch Mohelník | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 20. |
Vladimír Jirka | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 24. |
Lumír Klímek | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 32. |
Radovan Kojecký | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.8, 26.04.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Muži B, 20.04.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1865 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 1975 |
Michal Vaněk | 3 : 1 | 39.68 | 3. - 4. |
Roman Kubričan | 1 : 3 | 9.92 | semifinále |
Miloš Liška | 3 : 1 | 29.76 | čtvrtfinále |
Martin Němec | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
Vyškov Muži C, 13.04.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 61 | Body celkem: 1231 |
Martin Štěpán ml. | 0 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Marika Doubravová | 2 : 1 | 17.28 | 5. - 8. |
Jan Šťastník | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
Kristýna Hrnčiříková | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Martin Šimka | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.7, 15.03.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
Sportprofit tour č.6, 22.02.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Huslík Cup, 09.02.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 949 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 1014 |
Tomáš Tauš | 2 : 1 | 14.4 | 11. - 12. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Miroslav Ondruška | 2 : 0 | 24 | 9. - 16. |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Pavel Blaha | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.5, 11.01.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Sportprofit tour č.4, 14.12.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Muži C - BRNO, 08.12.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1165 | Body za soupeře: 61 | Body celkem: 1226 |
Roman Pross | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Martin Honek | 1 : 3 | 6.72 | semifinále |
Jan Šťastník | 3 : 0 | 25.2 | čtvrtfinále |
Martin Šimka | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.3, 16.11.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
Muži C Uherské Hradiště, 10.11.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1280 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 1366 |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 33.6 | 3. - 4. |
Michal Vaněk | 1 : 3 | 6.72 | semifinále |
Martin Štěpán ml. | 3 : 1 | 20.16 | čtvrtfinále |
Václav Máca | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.2, 02.11.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
CNC PRODUKT CUP, 06.10.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1078 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 1142 |
Tomáš Sigmund | 2 : 1 | 15.12 | 5. - 6. |
Jakub Slavíček | 2 : 1 | 15.12 | 5. - 8. |
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vojtěch Mohelník | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
David Neugebauer | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
Huslík Cup, 08.09.2018 Pořadí: 32 |
Body za pořadí: 1048 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 1078 |
Michal Vaněk | 0 : 2 wo. | 0 | 31. - 32. |
Petr Rohun | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 32. |
Roman Šebela | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 32. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 32. |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
Filip Rozprým | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.10, 30.06.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Sportprofit tour č.9, 25.05.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Baráž o 2. ligu muži 2017/2018, 19.05.2018 | Body celkem: 0 | ||
Jiří Dušek | 0 : 3 | 0 | |
, 12.05.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1352 | Body za soupeře: 78 | Body celkem: 1430 |
Lukáš Kamp | 0 : 2 | 0 | 3. - 4. |
Jakub Slavíček | 2 : 3 | 15.36 | semifinále |
Petr Šimeček | 3 : 0 | 28.8 | čtvrtfinále |
Martin Němec | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.8, 20.04.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
"C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 14.04.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1280 | Body za soupeře: 94 | Body celkem: 1374 |
Tomáš Havlík | 2 : 1 | 20.16 | 3. - 4. |
Michal Vaněk | 1 : 3 | 6.72 | semifinále |
Pavel Brichta | 3 : 1 | 20.16 | čtvrtfinále |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
Pavel Blaha | 3 : 1 | 13.44 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 | 12.6 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.7, 16.03.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
RT TORAX CUP 2018, 10.03.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1011 | Body za soupeře: 59 | Body celkem: 1070 |
Petr Hlisnikovský | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 10. |
Tomáš Tauš | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 12. |
Jiří Pinka | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 16. |
Jakub Slavíček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Aleš Tchuř | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.6, 23.02.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Huslík Cup - muži C, 10.02.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1352 | Body za soupeře: 41 | Body celkem: 1393 |
Martin Honek | 0 : 2 | 0 | 3. - 4. |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Michal Vaněk | 3 : 2 | 17.28 | čtvrtfinále |
Martin Šimka | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.5, 12.01.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1416 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 1560 |
Marcel Ujfaluši | 2 : 0 | 41 | 13. - 14. |
Petr Rohun | 2 : 0 | 41 | 13. - 16. |
Radovan Kojecký | 1 : 2 | 16.4 | 9. - 16. |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Josef Nakládal | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.4, 15.12.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
"C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 09.12.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 952 | Body za soupeře: 68 | Body celkem: 1020 |
Rudolf Náprstek | 2 : 0 wo. | 12.6 | 7. - 8. |
Petr Rohun | 1 : 2 | 10.08 | 5. - 8. |
Michal Vaněk | 2 : 3 | 10.08 | čtvrtfinále |
Filip Rozprým | 3 : 2 | 12.6 | 1. - 16. |
Kristýna Hrnčiříková | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.3, 24.11.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
Turnaj muži D, 04.11.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Sportprofit tour č.2, 13.10.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
, 07.10.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1165 | Body za soupeře: 75 | Body celkem: 1240 |
Róbert Trnovec | 1 : 3 | 6.72 | 3. - 4. |
Jiří Dušek | 2 : 3 | 13.44 | semifinále |
Jiří Pinka | 3 : 0 | 25.2 | čtvrtfinále |
David Neugebauer | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Prázdninové Déčko, 21.07.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
KABEL - A.T. Cup, 13.05.2017 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2026 | Body za soupeře: 133 | Body celkem: 2159 |
Filip Kočárek | 3 : 0 wo. | 35 | 15. - 16. |
Kamil Staněk | 1 : 3 | 14 | 13. - 16. |
Vlastimil Kozák | 2 : 3 | 28 | 9. - 16. |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Miloš Liška | 3 : 0 | 56 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.8, 21.04.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 343 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 343 |
Vyškovský squash turnaj C, 15.04.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1280 | Body za soupeře: 87 | Body celkem: 1367 |
Martin Honek | 3 : 0 wo. | 16.8 | 3. - 4. |
Kristýna Hrnčiříková | 1 : 3 | 6.72 | semifinále |
Jan Hráček | 3 : 0 | 25.2 | čtvrtfinále |
Oldřich Kellner | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.7, 17.03.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
muži B, 25.02.2017 Pořadí: 41 |
Body za pořadí: 825 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 915 |
Lukáš Klinecký | 3 : 0 wo. | 15 | 41. - 42. |
Tomáš Havlík | 3 : 1 | 24 | 41. - 48. |
Jiří Pinka | 3 : 1 | 24 | 41. - 48. |
David Orálek | 1 : 3 | 6 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Jan Čaboun | 1 : 3 | 6 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.6, 17.02.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 343 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 343 |
Veem Trading Cup, 11.02.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 1895 | Body za soupeře: 142 | Body celkem: 2037 |
Martin Kollár | 3 : 0 | 48 | finále |
Jiří Dušek | 3 : 1 | 30.72 | semifinále |
Jiří Borovička | 3 : 2 | 17.28 | čtvrtfinále |
Roman Marek | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Hynek Jičínský | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Céčko FAJNE OSTRAVA, 21.01.2017 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 655 | Body za soupeře: 57 | Body celkem: 712 |
Robert Svrlansky | 2 : 3 | 7.68 | 25. - 26. |
Pavel Cigánek | 3 : 0 | 19.2 | 25. - 28. |
Pavel Dziak | 3 : 1 | 15.36 | 25. - 32. |
Marek Červek | 2 : 3 | 7.68 | 17. - 32. |
Jaroslav Štěpař | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.5, 13.01.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
AB SQUASH CUP B, 07.01.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1060 | Body za soupeře: 78 | Body celkem: 1138 |
Petr Stryja | 3 : 0 wo. | 15.5 | 13. - 14. |
Tomáš Kuchovský | 3 : 0 | 31 | 13. - 16. |
Petr Rohun | 1 : 3 | 6.2 | 9. - 16. |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tomáš Wrona | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
muži B - Olomouc, 17.12.2016 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1267 | Body za soupeře: 66 | Body celkem: 1333 |
David Juráň | 1 : 3 | 7.44 | 7. - 8. |
Jiří Dušek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Dan Teuchner | 2 : 3 | 14.88 | čtvrtfinále |
Jaroslav Bělohlávek | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.4, 16.12.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Mistrovský turnaj mužů D, 11.12.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
muži C, 10.12.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 92 | Body celkem: 1343 |
Libor Přibyl | 3 : 0 wo. | 14.4 | 5. - 6. |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 28.8 | 5. - 8. |
Jiří Dušek | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
Tomáš Sigmund | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Michal Zoubek | 3 : 2 | 11.52 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.3, 18.11.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA VE FAJNE, 12.11.2016 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1053 | Body za soupeře: 74 | Body celkem: 1127 |
Marek Holuša | 1 : 3 | 5.76 | 7. - 8. |
Michal Zoubek | 2 : 3 | 11.52 | 5. - 8. |
Tomáš Satke | 2 : 3 | 11.52 | čtvrtfinále |
Tomáš Havlík | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Tomáš Vysloužil | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
PRIMA STAVEBNINY CUP, 29.10.2016 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1484 | Body za soupeře: 138 | Body celkem: 1622 |
Lukáš Kamp | 3 : 0 wo. | 20 | 19. - 20. |
Martin Kollár | 2 : 3 | 16 | 17. - 20. |
Libor Přibyl | 3 : 1 | 32 | 17. - 24. |
Anton Giertli | 3 : 0 | 40 | 17. - 32. |
Dominik Dubský | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Tomáš Vysloužil | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.2, 14.10.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
ALBATROS MEDIA - muži C, 08.10.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1105 | Body za soupeře: 75 | Body celkem: 1180 |
Adam Hexner | 3 : 1 | 23.04 | 7. - 8. |
Filip Nosek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Lukáš Matoušek | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
Roman Hlaváč | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Radek Dudešek | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
Martin Kříž | 3 : 1 | 11.52 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 02.10.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
CNC PRODUKT CUP 2016, 24.09.2016 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 688 | Body za soupeře: 47 | Body celkem: 735 |
Robert Svrlansky | 2 : 3 | 6.72 | 17. - 18. |
Marek Červek | 3 : 2 | 10.08 | 17. - 20. |
Milan Hamřík | 3 : 0 | 16.8 | 17. - 24. |
Jaroslav Bělohlávek | 3 : 1 | 10.08 | 17. - 32. |
Tomáš Sigmund | 1 : 3 | 3.36 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.1, 16.09.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
"Béčko" Squashové Akademie, 11.09.2016 Pořadí: 40 |
Body za pořadí: 849 | Body za soupeře: 54 | Body celkem: 903 |
Petr Stryja | 1 : 3 | 6 | 39. - 40. |
Tomáš Holub | 0 : 3 | 0 | 37. - 40. |
Václav Uhlíř | 2 : 3 | 12 | 33. - 40. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Filip Nosek | 1 : 3 | 6 | 1. - 64. |
Déčko Hamr, 04.06.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Céčko FAJNE OSTRAVA, 12.03.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1105 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 1160 |
Marek Holuša | 3 : 0 wo. | 14.4 | 7. - 8. |
Jiří Dušek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Tomáš Hanzelka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
David Juráň | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
Oldřich Kellner | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Velká Cena Moravské Slavie 2016, 13.02.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 58 | Body celkem: 1228 |
Tomáš Wrona | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 6. |
Jan Hráček | 3 : 0 wo. | 14.4 | 5. - 8. |
Marek Holuša | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Aleš Tchuř | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
muži C, 16.01.2016 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 757 | Body za soupeře: 46 | Body celkem: 803 |
Petr Stryja | 2 : 3 | 8.4 | 13. - 14. |
Tomáš Vysloužil | 3 : 1 | 16.8 | 13. - 16. |
Jiří Kašpárek | 1 : 3 | 4.2 | 9. - 16. |
Martin Honek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Petr Šimeček | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
muži B, 19.12.2015 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1060 | Body za soupeře: 73 | Body celkem: 1133 |
bye | 3 : 0 wo. | 15.5 | 13. - 14. |
Lumír Klímek | 3 : 1 | 24.8 | 13. - 16. |
Ondřej Kožina | 2 : 3 | 12.4 | 9. - 16. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Marek Holuša | 3 : 1 | 19.84 | 1. - 32. |
muži C, 05.12.2015 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 704 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 746 |
Radovan Šmíd | 3 : 2 | 10.08 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 17. - 32. |
Martin Dvořáček | 2 : 3 | 6.72 | 1. - 32. |
muži C, 21.11.2015 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 952 | Body za soupeře: 61 | Body celkem: 1013 |
Pavel Blaha | 3 : 1 | 17.76 | 5. - 6. |
Václav Kusák | 3 : 1 | 17.76 | 5. - 8. |
Jiří Pinka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 18.5 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.4 | 1. - 32. |
muži C, 10.10.2015 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 610 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 658 |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 wo. | 8.4 | 23. - 24. |
Matěj Dohnal | 1 : 3 | 3.36 | 21. - 24. |
Petr Stryja | 2 : 3 | 6.72 | 17. - 24. |
Václav Kusák | 3 : 0 | 16.8 | 17. - 32. |
Martin Honek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Luděk Němec | 3 : 0 | 12.6 | 1. - 64. |
"MatchToMe.com Cup 2015", 12.09.2015 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1008 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 1064 |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Marek Holuša | 3 : 0 | 25.2 | 5. - 8. |
Michal Zoubek | 1 : 3 | 5.04 | čtvrtfinále |
Martin Němec | 3 : 2 | 12.6 | 1. - 16. |
Petr Nesládek | 3 : 1 | 13.44 | 1. - 32. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.