Ročník: 1991
Klub: SK Prague United, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 7828
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.06.2024 | 41 | (-2) | 14074 | (-910) | ||
01.05.2024 | 39 | (1) | 14984 | (694) | ||
01.04.2024 | 40 | (-2) | 14290 | (-756) | ||
01.03.2024 | 38 | (-5) | 15046 | (-586) | ||
01.02.2024 | 33 | (-1) | 15632 | (-291) | ||
01.01.2024 | 32 | (1) | 15923 | (220) | ||
01.12.2023 | 33 | (3) | 15703 | (840) | ||
01.11.2023 | 36 | (3) | 14863 | (86) | ||
01.10.2023 | 39 | (-3) | 14777 | (-147) | ||
01.09.2023 | 36 | (0) | 14924 | (0) | ||
01.08.2023 | 36 | (0) | 14924 | (0) | ||
01.07.2023 | 36 | (0) | 14924 | (0) | ||
01.06.2023 | 36 | (4) | 14924 | (857) | ||
01.05.2023 | 40 | (3) | 14067 | (150) | ||
01.04.2023 | 43 | (5) | 13917 | (1428) | ||
01.03.2023 | 48 | (7) | 12489 | (862) | ||
01.02.2023 | 55 | (5) | 11627 | (126) | ||
01.01.2023 | 60 | (-1) | 11501 | (0) | ||
01.12.2022 | 59 | (1) | 11501 | (101) | ||
01.11.2022 | 60 | (-3) | 11400 | (538) | ||
01.10.2022 | 57 | (4) | 10862 | (720) | ||
01.09.2022 | 61 | (5) | 10142 | (0) | ||
01.08.2022 | 66 | (1) | 10142 | (0) | ||
01.07.2022 | 67 | (2) | 10142 | (0) | ||
01.06.2022 | 69 | (3) | 10142 | (0) | ||
01.05.2022 | 72 | (9) | 10142 | (1160) | ||
01.04.2022 | 81 | (5) | 8982 | (693) | ||
01.03.2022 | 86 | (3) | 8289 | (265) | ||
01.02.2022 | 89 | (17) | 8024 | (711) | ||
01.01.2022 | 106 | (21) | 7313 | (704) | ||
01.12.2021 | 127 | (18) | 6609 | (915) | ||
01.11.2021 | 145 | (21) | 5694 | (890) | ||
01.10.2021 | 166 | (7) | 4804 | (368) | ||
01.09.2021 | 173 | (4) | 4436 | (195) | ||
01.08.2021 | 177 | (10) | 4241 | (272) | ||
01.07.2021 | 187 | (11) | 3969 | (487) | ||
01.06.2021 | 198 | (0) | 3482 | (0) | ||
01.03.2021 | 198 | (0) | 3482 | (0) | ||
01.11.2020 | 198 | (26) | 3482 | (327) | ||
01.10.2020 | 224 | (-7) | 3155 | (222) | ||
01.04.2020 | 217 | (16) | 2933 | (0) | ||
01.03.2020 | 233 | (4) | 2933 | (0) | ||
01.02.2020 | 237 | (6) | 2933 | (202) | ||
01.01.2020 | 243 | (27) | 2731 | (203) | ||
01.12.2019 | 270 | (134) | 2528 | (1452) | ||
01.11.2019 | 404 | (167) | 1076 | (678) | ||
01.10.2019 | 571 | (-571) | 398 | (398) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 32 | 33 | 38 | 40 | 39 | 41 | 2024 | ||||||
2023 | 60 | 55 | 48 | 43 | 40 | 36 | 36 | 36 | 36 | 39 | 36 | 33 | 2023 |
2022 | 106 | 89 | 86 | 81 | 72 | 69 | 67 | 66 | 61 | 57 | 60 | 59 | 2022 |
2021 | 198 | 198 | 187 | 177 | 173 | 166 | 145 | 127 | 2021 | ||||
2020 | 243 | 237 | 233 | 217 | 224 | 198 | 2020 | ||||||
2019 | 571 | 404 | 270 | 2019 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
SquashArena turnaj D 6/24, 14.06.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 593 |
SquashArena Muži B, 25.05.2024 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1692 |
Fons Poon | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Matěj Slabý | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Bomba | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
Ján Fecák | 3 : 1 | 0 | 1. - 32. |
Muži B, 12.05.2024 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1499 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1499 |
Viktor Nezveda | 3 : 2 | 0 | 11. - 12. |
Lukáš Kučiak | 2 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Pavel Mraček | 3 : 1 | 0 | 9. - 16. |
Miroslav Kolář | 1 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Muži B - Morenďácké B-čko, 27.04.2024 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1416 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1416 |
Vojtěch Valovič | 3 : 0 | 0 | 13. - 14. |
Jaroslav Fejfar | 3 : 1 | 0 | 13. - 16. |
Dominik Blažíček | 1 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Petr Kopecký | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
SquashArena turnaj D 4/24, 19.04.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
2. liga muži B, 14.04.2024 | Body celkem: 540 | ||
Václav Uhlíř | 3 : 0 | 300 | |
Radek Dudešek | 3 : 1 | 240 | |
2. liga muži B, 13.04.2024 | Body celkem: 300 | ||
Marek Koutník | 1 : 3 | 60 | |
Adam Gerstdorf | 3 : 1 | 240 | |
DIETZ Cup - Muži B, 07.04.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2064 |
Viktor Nezveda | 3 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Martin Kantor | 3 : 1 | 0 | 5. - 8. |
Michal Štěpán | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP MUŽI, 23.03.2024 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1550 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1550 |
Jiří Vlček | 0 : 2 | 0 | 9. - 10. |
Rudolf Korbelář | 2 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Tomáš Kukaň | 2 : 1 | 0 | 9. - 16. |
Jakub Strauss | 1 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2024, 06.03.2024 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 2360 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2360 |
Pavel Jakubů | 1 : 3 | 0 | 29. - 30. |
Martin Kříž | 3 : 2 | 0 | 29. - 32. |
Adam Sinkule | 1 : 3 | 0 | 25. - 32. |
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
ZETSPOL CZ CUP - OSTRAVA, 24.02.2024 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1380 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1380 |
Tomáš Havlík | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 13. - 16. |
Aleš Kubíček | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Petr Volný | 2 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 11.02.2024 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1455 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1455 |
Michal Jirka | 0 : 2 wo. | 0 | 11. - 12. |
Pavel Jakubů | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Pavel Cigánek | 2 : 1 | 0 | 9. - 16. |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
2. liga muži B, 28.01.2024 | Body celkem: 0 | ||
Tereza Svobodová | 0 : 3 | 0 | |
Petr Šimek | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži B, 27.01.2024 | Body celkem: 300 | ||
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | |
Petr Povolný | 3 : 0 | 300 | |
Squash Arena Liberec - MB, 07.01.2024 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 1309 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1309 |
Pavel Bodiš | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
Jakub Strauss | 1 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Pavel Jakubů | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Michal Kareš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Muži B, 16.12.2023 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1210 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1210 |
Michal Jirka | 2 : 0 wo. | 0 | 19. - 20. |
Walter Herold Veedla | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Ondřej Souhrada | 2 : 0 | 0 | 17. - 24. |
Pavel Popelka | 2 : 0 | 0 | 17. - 32. |
Fons Poon | 1 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
Flix City of Prague Open 2023 D, 09.12.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 593 |
Dietz Cup - Muži B, 03.12.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1914 |
Šimon Rynt | 0 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Martin Kříž | 2 : 1 | 0 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 2 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Viktor Nezveda | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
2. liga muži B, 26.11.2023 | Body celkem: 600 | ||
Jan Mastný | 3 : 0 | 300 | |
Radek Dudešek | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži B, 25.11.2023 | Body celkem: 300 | ||
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 300 | |
Strahov - muži B, 12.11.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1380 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1380 |
Lukáš Kučiak | 1 : 2 | 0 | 13. - 14. |
Josef Růžek | 2 : 0 | 0 | 13. - 16. |
Ondřej Souhrada | 1 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Martin Sopko | 2 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2023 - Muži B, 04.11.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1380 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1380 |
Jan Mastný | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 14. |
Martin Sopko | 2 : 0 wo. | 0 | 13. - 16. |
Rudolf Korbelář | 0 : 2 wo. | 0 | 9. - 16. |
Jakub Strauss | 1 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Petr Podaný | 3 : 2 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži B", 29.10.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1914 |
Jiří Vlček | 0 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Adolf Středa | 2 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Daniel Petriľák | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Lukáš Kučiak | 3 : 2 | 0 | 1. - 32. |
2. liga muži B, 22.10.2023 | Body celkem: 300 | ||
Petr Šimek | 3 : 0 | 300 | |
Pavel Jakubů | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži B, 21.10.2023 | Body celkem: 240 | ||
Tomáš Pištěk | 3 : 1 | 240 | |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | |
GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1455 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1455 |
Ondřej Souhrada | 1 : 2 | 0 | 11. - 12. |
Jiří Dušek | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Ladislav Burián | 2 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Aleš Kubíček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Šimka | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
Strahov - muži B, 24.09.2023 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1416 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1416 |
Jan Mastný | 2 : 0 | 0 | 13. - 14. |
Adolf Středa | 2 : 1 | 0 | 13. - 16. |
Pavel Jakubů | 1 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Matyáš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tomáš Kukaň | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
Čimické Déčko srpen, 08.08.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Squasharena Muži B 27.5.2023, 27.05.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1550 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 1648 |
Michal Kareš | 0 : 2 | 0 | 9. - 10. |
Petr Podaný | 2 : 0 | 41 | 9. - 12. |
Lukáš Stupka | 2 : 1 | 24.6 | 9. - 16. |
Lukáš Matoušek | 2 : 3 | 16.4 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
DIETZ Cup - Muži A, 06.05.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2408 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 2504 |
Vlastimil Kozák | 1 : 3 | 16 | 13. - 14. |
Adolf Středa | 3 : 1 | 64 | 13. - 16. |
Martin Sládeček | 1 : 3 | 16 | 9. - 16. |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
2. liga muži B, 23.04.2023 | Body celkem: 360 | ||
Jan Vacek | 3 : 0 | 300 | |
Marek Koutník | 1 : 3 | 60 | |
2. liga muži B, 22.04.2023 | Body celkem: 300 | ||
Martin Sopko | 0 : 3 | 0 | |
Michal Polák | 3 : 0 | 300 | |
Čimické Déčko duben, 11.04.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Strahov - muži B, 02.04.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1161 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 1223 |
Marek Hlaváč | 0 : 2 wo. | 0 | 9. - 10. |
Petr Podaný | 2 : 1 | 18.6 | 9. - 12. |
Jan Mastný | 2 : 1 | 18.6 | 9. - 16. |
Matyáš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Štěpán Janega | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
SquashArena turnaj D 3/23, 24.03.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Strahov - muži B, 18.03.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 61 | Body celkem: 1753 |
Adolf Středa | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Petr Volný | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Walter Herold Veedla | 2 : 3 | 19.68 | čtvrtfinále |
Václav Uhlíř | 3 : 2 | 24.6 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 2809 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 2913 |
Michal Jurášek | 1 : 3 | 20.8 | 23. - 24. |
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | 21. - 24. |
Adam Sinkule | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
Vlastimil Kozák | 3 : 1 | 83.2 | 17. - 32. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP , 25.02.2023 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1562 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 1694 |
Viktor Nezveda | 3 : 1 | 32 | 17. - 18. |
Tomáš Kukaň | 3 : 0 | 40 | 17. - 20. |
Lukáš Stupka | 3 : 2 | 24 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 17. - 32. |
Tomáš Novák | 2 : 3 | 16 | 1. - 32. |
2. liga muži B, 19.02.2023 | Body celkem: 300 | ||
Tomáš Zach | 3 : 0 | 300 | |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži B, 18.02.2023 | Body celkem: 540 | ||
Pavel Bodiš | 3 : 0 | 300 | |
Barnabáš Školoud | 3 : 1 | 240 | |
FAJNE Béčko muži, 12.02.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1033 | Body za soupeře: 81 | Body celkem: 1114 |
Lumír Klímek | 2 : 3 | 12.4 | 13. - 14. |
František Gurecký | 3 : 0 | 31 | 13. - 16. |
Pavel Cigánek | 2 : 3 | 12.4 | 9. - 16. |
Jakub Slavíček | 2 : 3 | 12.4 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2023!, 21.01.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2045 |
Petr Zlámal | 1 : 3 | 10 | 9. - 10. |
Rudolf Korbelář | 3 : 0 | 50 | 9. - 12. |
Radek Dudešek | 3 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Tomáš Novák | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
Miloš Liška | 3 : 2 | 24 | 1. - 32. |
Dietz Cup - Muži B, 15.01.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1161 | Body za soupeře: 94 | Body celkem: 1255 |
Ladislav Burián | 0 : 2 | 0 | 9. - 10. |
Petr Nesládek | 2 : 0 | 31 | 9. - 12. |
Tomáš Holinka | 2 : 0 | 31 | 9. - 16. |
Michal Jirka | 2 : 3 | 12.4 | 1. - 16. |
Seif Tamer | 3 : 1 | 19.84 | 1. - 32. |
Vánoční Ohradní D 18.12.2022, 18.12.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Strahov - muži B, 04.12.2022 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 1290 | Body za soupeře: 34 | Body celkem: 1324 |
Alex Kelar | 0 : 2 | 0 | 23. - 24. |
Rudolf Korbelář | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Tomáš Novák | 1 : 2 | 16 | 17. - 24. |
Tomáš Císařovský | 2 : 1 | 18 | 17. - 32. |
Lukáš Tužinčin | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
2. liga muži B, 27.11.2022 | Body celkem: 0 | ||
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | |
Dietz Cup - Muži B, 13.11.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1545 | Body za soupeře: 79 | Body celkem: 1624 |
Jiří Pinka | 3 : 2 | 22.32 | 5. - 6. |
Pavel Trávníček | 3 : 0 wo. | 18.6 | 5. - 8. |
Ladislav Burián | 1 : 3 | 7.44 | čtvrtfinále |
Daniel Vrána | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 05.11.2022 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 1605 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 1647 |
Miroslav Kolář | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Jan Mastný | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Adam Sinkule | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
Martin Kříž | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
2. liga muži B, 16.10.2022 | Body celkem: 360 | ||
Tomáš Zach | 3 : 0 | 300 | |
Vlastimil Kozák | 1 : 3 | 60 | |
2. liga muži B, 15.10.2022 | Body celkem: 360 | ||
Pavel Bodiš | 1 : 3 | 60 | |
Barnabáš Školoud | 3 : 0 | 300 | |
SBCentrum muži B, 08.10.2022 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1484 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 1574 |
Viktor Nezveda | 2 : 1 | 24 | 19. - 20. |
Miloš Liška | 1 : 2 | 16 | 17. - 20. |
Lukáš Stupka | 2 : 1 | 24 | 17. - 24. |
Tomáš Císařovský | 2 : 1 | 18 | 17. - 32. |
Pavel Jakubů | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 25.09.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 1795 |
Tomáš Novák | 1 : 3 | 9.92 | 3. - 4. |
Martin Kantor | 2 : 3 | 19.84 | semifinále |
Jan Holuša | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Strahov - Muži B, 03.09.2022 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1484 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 1584 |
Miroslav Kolář | 2 : 0 wo. | 20 | 19. - 20. |
Šimon Rynt | 1 : 2 | 16 | 17. - 20. |
Michal Snopek | 2 : 0 | 40 | 17. - 24. |
Miloš Pospíšil | 2 : 1 | 24 | 17. - 32. |
Jakub Vavřík | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Squash Ohradní D 15.7.2022, 15.07.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Strahov - muži C, 07.05.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1008 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 1061 |
Rudolf Korbelář | 2 : 3 | 10.08 | 5. - 6. |
Matěj Bomba | 3 : 0 wo. | 12.6 | 5. - 8. |
Jan Mastný | 1 : 3 | 5.04 | čtvrtfinále |
Lukáš Kučiak | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Strahov - muži A, 23.04.2022 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 1540 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 1612 |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 24 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 24 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 24 | 17. - 32. |
Damon Macmillan | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
3. liga muži C, 10.04.2022 | Body celkem: 270 | ||
Mario Vozár | 3 : 0 | 150 | |
Lukáš Kučiak | 3 : 1 | 120 | |
3. liga muži C, 09.04.2022 | Body celkem: 300 | ||
Pavel Vlášek | 3 : 0 | 150 | |
Lukáš Švarc | 3 : 0 | 150 | |
Muži B HAMR sport - POTISKOMANIE.CZ, 02.04.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1499 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 1614 |
Hai Nguyen Nguyen | 2 : 0 | 41 | 11. - 12. |
Tomáš Novák | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Lukáš Stupka | 2 : 0 | 41 | 9. - 16. |
Walter Herold Veedla | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Josef Fanta | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
Muži C - HAMR sport POTISKOMANIE.CZ, 26.03.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 85 | Body celkem: 1336 |
Jakub Strauss | 2 : 1 | 17.28 | 5. - 6. |
Michal Kulhánek | 2 : 0 | 28.8 | 5. - 8. |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
Tomáš Zach | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, 19.03.2022 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 1445 | Body za soupeře: 76 | Body celkem: 1521 |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 8 | 19. - 20. |
Lukáš Levinský | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Milan Vlasák | 3 : 0 | 40 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 17. - 32. |
Josef Růžek | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C - 2022, 12.02.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1053 | Body za soupeře: 49 | Body celkem: 1102 |
Lukáš Stupka | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Petr Vosátka | 0 : 2 wo. | 0 | 5. - 8. |
Pavel Beneš | 2 : 3 | 11.52 | čtvrtfinále |
Štěpán Janega | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Tomáš Vondráček | 3 : 2 | 11.52 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
3. liga muži C, 30.01.2022 | Body celkem: 125 | ||
Petr Adamec | 3 : 0 | 125 | |
3. liga muži C, 29.01.2022 | Body celkem: 270 | ||
Jan Vlček | 3 : 1 | 120 | |
Daniel Čech | 3 : 0 | 150 | |
Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 1222 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 1326 |
Šimon Rynt | 1 : 2 | 16 | 25. - 26. |
Ondřej Souhrada | 2 : 0 | 40 | 25. - 28. |
Tomáš Zach | 2 : 1 | 24 | 25. - 32. |
Rudolf Korbelář | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Martin Kříž | 3 : 1 | 24 | 1. - 64. |
Albatros Media Muži B, 18.12.2021 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 1222 | Body za soupeře: 111 | Body celkem: 1333 |
Pavel Popelka | 1 : 2 | 16 | 25. - 26. |
Josef Fanta | 2 : 1 | 24 | 25. - 28. |
Dominik Wojtucki | 2 : 0 | 40 | 25. - 32. |
Pavel Beneš | 1 : 2 | 16 | 17. - 32. |
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Strahov - muži C, 04.12.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1011 | Body za soupeře: 75 | Body celkem: 1086 |
Josef Růžek | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 10. |
Petr Podaný | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 12. |
Martin Vostatek | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 16. |
Luboš Walter st. | 2 : 3 | 9.6 | 1. - 16. |
Štěpán Janega | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
3. liga muži C, 28.11.2021 | Body celkem: 200 | ||
Filip Čálek | 3 : 0 | 125 | |
Pavel Zdeněk | 3 : 2 | 75 | |
3. liga muži C, 27.11.2021 | Body celkem: 250 | ||
Lukáš Švarc | 3 : 0 | 125 | |
Milan Prokop | 3 : 0 | 125 | |
SquashEspecial - Muži C, 13.11.2021 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 780 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 852 |
Ondřej Grabiáš | 2 : 0 | 19.2 | 19. - 20. |
Adolf Středa | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Petr Vosátka | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 24. |
Jiří Jílek | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 32. |
Petr Adamec | 2 : 3 | 7.68 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Poděbrady OPEN 2021 - muži B, 06.11.2021 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 1020 | Body za soupeře: 58 | Body celkem: 1078 |
Petr Vosátka | 2 : 1 | 14.76 | 25. - 26. |
Daniel Vrána | 2 : 1 | 14.76 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 25. - 32. |
Tomáš Divák | 1 : 2 | 9.84 | 17. - 32. |
Michal Kudela | 1 : 3 | 6.56 | 1. - 32. |
3. liga muži C, 17.10.2021 | Body celkem: 300 | ||
Zdeněk Barták | 3 : 0 | 150 | |
Wojcziech Janusz | 3 : 0 | 150 | |
Mistrovský turnaj mužů D říjen, 12.10.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C 2021, 09.10.2021 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 704 | Body za soupeře: 59 | Body celkem: 763 |
Vladimír Hotový | 3 : 0 | 16.8 | 17. - 18. |
David Svoboda | 3 : 0 | 16.8 | 17. - 20. |
Michal Kulhánek | 3 : 0 | 16.8 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 17. - 32. |
Eva Feřteková | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
POTISKOMANIE.CZ Muži B HAMR, 02.10.2021 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 1147 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 1219 |
bye | 2 : 0 wo. | 16.4 | 21. - 22. |
Pavel Vlášek | 2 : 0 | 32.8 | 21. - 24. |
Miloš Liška | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 16.4 | 17. - 32. |
Faríd Farrag | 1 : 3 | 6.56 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D září, 21.09.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
ELEKTRO MAHL - HAMR Muži C , 18.09.2021 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 900 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 962 |
Daniel Vrána | 2 : 0 | 24 | 13. - 14. |
Štěpán Holub | 2 : 1 | 14.4 | 13. - 16. |
Tomáš Novák | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Jakub Strauss | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Barnabáš Školoud | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
HAMR HEAD Muži C, 28.08.2021 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 672 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 732 |
Štěpán Holub | 2 : 0 | 16.8 | 19. - 20. |
Josef Fanta | 1 : 2 | 6.72 | 17. - 20. |
Petr Vosátka | 2 : 1 | 10.08 | 17. - 24. |
Jan Nožka | 2 : 1 | 10.08 | 17. - 32. |
Tomáš Novák | 1 : 3 | 3.36 | 1. - 32. |
Miloslav Felkl | 3 : 0 | 12.6 | 1. - 64. |
Strahov - Muži C, 24.07.2021 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 707 | Body za soupeře: 26 | Body celkem: 733 |
Petr Nezveda | 2 : 0 | 19.2 | 23. - 24. |
Josef Fanta | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Zdeněk Barták | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 17. - 32. |
Rudolf Korbelář | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D červenec, 13.07.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
HAMR HEAD Muži C, 19.06.2021 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 837 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 885 |
Josef Fanta | 1 : 2 | 9.6 | 15. - 16. |
Michal Farník | 1 : 2 | 9.6 | 13. - 16. |
Pavel Mraček | 1 : 2 | 9.6 | 9. - 16. |
Petr Podaný | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Štěpán Hájek | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D červen, 08.06.2021 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
ELEKTRO MAHL Muži C, 10.10.2020 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 711 |
Botond-Töhötöm Nagy | 2 : 0 | 14.4 | 25. - 26. |
Radek Krechler | 2 : 0 wo. | 7.2 | 25. - 28. |
Tomáš Jančar | 2 : 0 | 14.4 | 25. - 32. |
Josef Růžek | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Michal Snopek | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D září, 08.09.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Mistrovský turnaj mužů D srpen, 18.08.2020 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
D Squashové akademie, 27.06.2020 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 276 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 276 |
Mistrovský turnaj mužů D červen, 09.06.2020 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 327 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 327 |
D Squashové akademie - srpen, 08.06.2020 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
turnaj D prosinec, 20.12.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Mistrovský turnaj mužů D prosinec, 10.12.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
3. liga muži D, 01.12.2019 | Body celkem: 100 | ||
Tomáš Veverka | 3 : 2 | 75 | |
Milan Prokop | 1 : 3 | 25 | |
HAMR VAŠE LIGA D listopad, 25.11.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 335 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 335 |
Prague Unied D turnaj listopad, 15.11.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
Pivson Cup, 09.11.2019 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 640 | Body za soupeře: 16 | Body celkem: 656 |
Lucie Luksová | 2 : 1 | 8.64 | 27. - 28. |
Vladimír Hotový | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
Josef Růžek | 2 : 0 wo. | 7.2 | 25. - 32. |
Tomáš Císařovský | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Miloš Pospíšil | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HAMR VAŠE LIGA D říjen, 27.10.2019 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 269 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 269 |
Mistrovský turnaj mužů D říjen, 08.10.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
3. liga muži D, 06.10.2019 | Body celkem: 25 | ||
Milan Prokop | 0 : 3 | 0 | |
Daniel Čech | 1 : 3 | 25 | |
Mistrovský turnaj mužů D září, 10.09.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.