Profil hráče

Václav Pavlovec

hrac

Ročník: 1991
Klub: SK Prague United, z.s.
Družstvo:SC Prague United
Registrační číslo: 7828

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 40.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 32. (01/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2024 40 (-2) 14290 (-756)
01.03.2024 38 (-5) 15046 (-586)
01.02.2024 33 (-1) 15632 (-291)
01.01.2024 32 (1) 15923 (220)
01.12.2023 33 (3) 15703 (840)
01.11.2023 36 (3) 14863 (86)
01.10.2023 39 (-3) 14777 (-147)
01.09.2023 36 (0) 14924 (0)
01.08.2023 36 (0) 14924 (0)
01.07.2023 36 (0) 14924 (0)
01.06.2023 36 (4) 14924 (857)
01.05.2023 40 (3) 14067 (150)
01.04.2023 43 (5) 13917 (1428)
01.03.2023 48 (7) 12489 (862)
01.02.2023 55 (5) 11627 (126)
01.01.2023 60 (-1) 11501 (0)
01.12.2022 59 (1) 11501 (101)
01.11.2022 60 (-3) 11400 (538)
01.10.2022 57 (4) 10862 (720)
01.09.2022 61 (5) 10142 (0)
01.08.2022 66 (1) 10142 (0)
01.07.2022 67 (2) 10142 (0)
01.06.2022 69 (3) 10142 (0)
01.05.2022 72 (9) 10142 (1160)
01.04.2022 81 (5) 8982 (693)
01.03.2022 86 (3) 8289 (265)
01.02.2022 89 (17) 8024 (711)
01.01.2022 106 (21) 7313 (704)
01.12.2021 127 (18) 6609 (915)
01.11.2021 145 (21) 5694 (890)
01.10.2021 166 (7) 4804 (368)
01.09.2021 173 (4) 4436 (195)
01.08.2021 177 (10) 4241 (272)
01.07.2021 187 (11) 3969 (487)
01.06.2021 198 (0) 3482 (0)
01.03.2021 198 (0) 3482 (0)
01.11.2020 198 (26) 3482 (327)
01.10.2020 224 (-7) 3155 (222)
01.04.2020 217 (16) 2933 (0)
01.03.2020 233 (4) 2933 (0)
01.02.2020 237 (6) 2933 (202)
01.01.2020 243 (27) 2731 (203)
01.12.2019 270 (134) 2528 (1452)
01.11.2019 404 (167) 1076 (678)
01.10.2019 571 (-571) 398 (398)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2024323338402024
20236055484340363636363936332023
202210689868172696766615760592022
20211981981871771731661451272021
20202432372332172241982020
20195714042702019

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 SquashArena turnaj D 4/24, 19.04.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 2. liga muži B, 14.04.2024 Body celkem:
540
Václav Uhlíř  3 : 0 300
Radek Dudešek  3 : 1 240
 2. liga muži B, 13.04.2024 Body celkem:
300
Marek Koutník  1 : 3 60
Adam Gerstdorf  3 : 1 240
 DIETZ Cup - Muži B, 07.04.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2064
Viktor Nezveda  3 : 2 0 5. - 6.
Martin Kantor  3 : 1 0 5. - 8.
Michal Štěpán  1 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP MUŽI, 23.03.2024
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1550
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1550
Jiří Vlček  0 : 2 0 9. - 10.
Rudolf Korbelář  2 : 0 0 9. - 12.
Tomáš Kukaň  2 : 1 0 9. - 16.
Jakub Strauss  1 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 MČR žen, mužů a masters 2024, 06.03.2024
Pořadí: 30
Body za pořadí:
2360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2360
Pavel Jakubů  1 : 3 0 29. - 30.
Martin Kříž  3 : 2 0 29. - 32.
Adam Sinkule  1 : 3 0 25. - 32.
Martin Sládeček  0 : 3 0 17. - 32.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 32.
 ZETSPOL CZ CUP - OSTRAVA, 24.02.2024
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1380
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1380
Tomáš Havlík  0 : 3 wo. 0 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 0 13. - 16.
Aleš Kubíček  0 : 3 0 9. - 16.
Petr Volný  2 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 FAJNE Béčko muži, 11.02.2024
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1455
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1455
Michal Jirka  0 : 2 wo. 0 11. - 12.
Pavel Jakubů  0 : 2 0 9. - 12.
Pavel Cigánek  2 : 1 0 9. - 16.
Marek Koutník  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 2. liga muži B, 28.01.2024 Body celkem:
0
Tereza Svobodová  0 : 3 0
Petr Šimek  0 : 3 0
 2. liga muži B, 27.01.2024 Body celkem:
300
Ladislav Procházka  0 : 3 0
Petr Povolný  3 : 0 300
 Squash Arena Liberec - MB, 07.01.2024
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1309
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1309
Pavel Bodiš  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Jakub Strauss  1 : 2 0 13. - 16.
Pavel Jakubů  0 : 2 0 9. - 16.
Michal Kareš  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Muži B, 16.12.2023
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1210
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1210
Michal Jirka  2 : 0 wo. 0 19. - 20.
Walter Herold  Veedla  0 : 2 0 17. - 20.
Ondřej Souhrada  2 : 0 0 17. - 24.
Pavel Popelka  2 : 0 0 17. - 32.
Fons Poon  1 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 Flix City of Prague Open 2023 D, 09.12.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
593
Body za soupeře:
0
Body celkem:
593
 Dietz Cup - Muži B, 03.12.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1914
Šimon Rynt  0 : 2 0 5. - 6.
Martin Kříž  2 : 1 0 5. - 8.
Dominik Forgač  2 : 3 0 čtvrtfinále
Viktor Nezveda  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 2. liga muži B, 26.11.2023 Body celkem:
600
Jan Mastný  3 : 0 300
Radek Dudešek  3 : 0 300
 2. liga muži B, 25.11.2023 Body celkem:
300
Marek Koutník  0 : 3 0
Jan Gerstdorf  3 : 0 300
 Strahov - muži B, 12.11.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1380
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1380
Lukáš Kučiak  1 : 2 0 13. - 14.
Josef Růžek  2 : 0 0 13. - 16.
Ondřej Souhrada  1 : 2 0 9. - 16.
Martin Sopko  2 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2023 - Muži B, 04.11.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1380
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1380
Jan Mastný  0 : 2 wo. 0 13. - 14.
Martin Sopko  2 : 0 wo. 0 13. - 16.
Rudolf Korbelář  0 : 2 wo. 0 9. - 16.
Jakub Strauss  1 : 3 0 1. - 16.
Petr Podaný  3 : 2 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži B", 29.10.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1914
Jiří Vlček  0 : 2 0 5. - 6.
Adolf Středa  2 : 0 0 5. - 8.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Petriľák  3 : 0 0 1. - 16.
Lukáš Kučiak  3 : 2 0 1. - 32.
 2. liga muži B, 22.10.2023 Body celkem:
300
Petr Šimek  3 : 0 300
Pavel Jakubů  0 : 3 0
 2. liga muži B, 21.10.2023 Body celkem:
240
Tomáš Pištěk  3 : 1 240
Ladislav Procházka  0 : 3 0
 GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1455
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1455
Ondřej Souhrada  1 : 2 0 11. - 12.
Jiří Dušek  0 : 2 0 9. - 12.
Ladislav Burián  2 : 0 0 9. - 16.
Aleš Kubíček  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Šimka  3 : 0 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 Strahov - muži B, 24.09.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1416
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1416
Jan Mastný  2 : 0 0 13. - 14.
Adolf Středa  2 : 1 0 13. - 16.
Pavel Jakubů  1 : 2 0 9. - 16.
Matyáš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Kukaň  3 : 0 0 1. - 32.
 Čimické Déčko srpen, 08.08.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Squasharena Muži B 27.5.2023, 27.05.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1550
Body za soupeře:
98
Body celkem:
1648
Michal Kareš  0 : 2 0 9. - 10.
Petr Podaný  2 : 0 41 9. - 12.
Lukáš Stupka  2 : 1 24.6 9. - 16.
Lukáš Matoušek  2 : 3 16.4 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 16.4 1. - 32.
 DIETZ Cup - Muži A, 06.05.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2408
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2504
Vlastimil Kozák  1 : 3 16 13. - 14.
Adolf Středa  3 : 1 64 13. - 16.
Martin Sládeček  1 : 3 16 9. - 16.
Martin Švec  0 : 3 0 1. - 16.
 2. liga muži B, 23.04.2023 Body celkem:
360
Jan Vacek  3 : 0 300
Marek Koutník  1 : 3 60
 2. liga muži B, 22.04.2023 Body celkem:
300
Martin Sopko  0 : 3 0
Michal Polák  3 : 0 300
 Čimické Déčko duben, 11.04.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Strahov - muži B, 02.04.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1161
Body za soupeře:
62
Body celkem:
1223
Marek Hlaváč  0 : 2 wo. 0 9. - 10.
Petr Podaný  2 : 1 18.6 9. - 12.
Jan Mastný  2 : 1 18.6 9. - 16.
Matyáš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
Štěpán Janega  3 : 0 24.8 1. - 32.
 SquashArena turnaj D 3/23, 24.03.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Strahov - muži B, 18.03.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1692
Body za soupeře:
61
Body celkem:
1753
Adolf Středa  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Petr Volný  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Walter Herold  Veedla  2 : 3 19.68 čtvrtfinále
Václav Uhlíř  3 : 2 24.6 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 16.4 1. - 32.
 MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023
Pořadí: 24
Body za pořadí:
2809
Body za soupeře:
104
Body celkem:
2913
Michal Jurášek  1 : 3 20.8 23. - 24.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 21. - 24.
Adam Sinkule  0 : 3 0 17. - 24.
Vlastimil Kozák  3 : 1 83.2 17. - 32.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , 25.02.2023
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1562
Body za soupeře:
132
Body celkem:
1694
Viktor Nezveda  3 : 1 32 17. - 18.
Tomáš Kukaň  3 : 0 40 17. - 20.
Lukáš Stupka  3 : 2 24 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 32.
Tomáš Novák  2 : 3 16 1. - 32.
 2. liga muži B, 19.02.2023 Body celkem:
300
Tomáš Zach  3 : 0 300
Vlastimil Kozák  0 : 3 0
 2. liga muži B, 18.02.2023 Body celkem:
540
Pavel Bodiš  3 : 0 300
Barnabáš Školoud  3 : 1 240
 FAJNE Béčko muži, 12.02.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1033
Body za soupeře:
81
Body celkem:
1114
Lumír Klímek  2 : 3 12.4 13. - 14.
František Gurecký  3 : 0 31 13. - 16.
Pavel Cigánek  2 : 3 12.4 9. - 16.
Jakub Slavíček  2 : 3 12.4 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2023!, 21.01.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2045
Petr Zlámal  1 : 3 10 9. - 10.
Rudolf Korbelář  3 : 0 50 9. - 12.
Radek Dudešek  3 : 0 50 9. - 16.
Tomáš Novák  1 : 3 10 1. - 16.
Miloš Liška  3 : 2 24 1. - 32.
 Dietz Cup - Muži B, 15.01.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1161
Body za soupeře:
94
Body celkem:
1255
Ladislav Burián  0 : 2 0 9. - 10.
Petr Nesládek  2 : 0 31 9. - 12.
Tomáš Holinka  2 : 0 31 9. - 16.
Michal Jirka  2 : 3 12.4 1. - 16.
Seif Tamer  3 : 1 19.84 1. - 32.
 Vánoční Ohradní D 18.12.2022, 18.12.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Strahov - muži B, 04.12.2022
Pořadí: 24
Body za pořadí:
1290
Body za soupeře:
34
Body celkem:
1324
Alex Kelar  0 : 2 0 23. - 24.
Rudolf Korbelář  0 : 2 0 21. - 24.
Tomáš Novák  1 : 2 16 17. - 24.
Tomáš Císařovský  2 : 1 18 17. - 32.
Lukáš Tužinčin  0 : 3 0 1. - 32.
 2. liga muži B, 27.11.2022 Body celkem:
0
Matouš Sochůrek  0 : 3 0
Marek Koutník  0 : 3 0
 Dietz Cup - Muži B, 13.11.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1545
Body za soupeře:
79
Body celkem:
1624
Jiří Pinka  3 : 2 22.32 5. - 6.
Pavel Trávníček  3 : 0 wo. 18.6 5. - 8.
Ladislav Burián  1 : 3 7.44 čtvrtfinále
Daniel Vrána  3 : 0 31 1. - 16.
 ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 05.11.2022
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1605
Body za soupeře:
42
Body celkem:
1647
Miroslav Kolář  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Jan Mastný  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Martin Volf  0 : 3 0 9. - 16.
Adam Sinkule  1 : 3 10 1. - 16.
Martin Kříž  3 : 1 32 1. - 32.
 2. liga muži B, 16.10.2022 Body celkem:
360
Tomáš Zach  3 : 0 300
Vlastimil Kozák  1 : 3 60
 2. liga muži B, 15.10.2022 Body celkem:
360
Barnabáš Školoud  3 : 0 300
Pavel Bodiš  1 : 3 60
 SBCentrum muži B, 08.10.2022
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1484
Body za soupeře:
90
Body celkem:
1574
Viktor Nezveda  2 : 1 24 19. - 20.
Miloš Liška  1 : 2 16 17. - 20.
Lukáš Stupka  2 : 1 24 17. - 24.
Tomáš Císařovský  2 : 1 18 17. - 32.
Pavel Jakubů  1 : 3 8 1. - 32.
 FAJNE Béčko muži, 25.09.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1685
Body za soupeře:
110
Body celkem:
1795
Tomáš Novák  1 : 3 9.92 3. - 4.
Martin Kantor  2 : 3 19.84 semifinále
Jan Holuša  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Patrik Závacký  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Strahov - Muži B, 03.09.2022
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1484
Body za soupeře:
100
Body celkem:
1584
Miroslav Kolář  2 : 0 wo. 20 19. - 20.
Šimon Rynt  1 : 2 16 17. - 20.
Michal Snopek  2 : 0 40 17. - 24.
Miloš Pospíšil  2 : 1 24 17. - 32.
Jakub Vavřík  0 : 3 0 1. - 32.
 Squash Ohradní D 15.7.2022, 15.07.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Strahov - muži C, 07.05.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
53
Body celkem:
1061
Rudolf Korbelář  2 : 3 10.08 5. - 6.
Matěj Bomba  3 : 0 wo. 12.6 5. - 8.
Jan Mastný  1 : 3 5.04 čtvrtfinále
Lukáš Kučiak  3 : 1 16.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Strahov - muži A, 23.04.2022
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1540
Body za soupeře:
72
Body celkem:
1612
Faríd Farrag  0 : 3 0 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 24 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 24 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 24 17. - 32.
Damon Macmillan  0 : 3 0 1. - 32.
 3. liga muži C, 10.04.2022 Body celkem:
270
Mario Vozár  3 : 0 150
Lukáš Kučiak  3 : 1 120
 3. liga muži C, 09.04.2022 Body celkem:
300
Pavel Vlášek  3 : 0 150
Lukáš Švarc  3 : 0 150
 Muži B HAMR sport - POTISKOMANIE.CZ, 02.04.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1499
Body za soupeře:
115
Body celkem:
1614
Hai Nguyen Nguyen  2 : 0 41 11. - 12.
Tomáš Novák  0 : 2 0 9. - 12.
Lukáš Stupka  2 : 0 41 9. - 16.
Walter Herold  Veedla  0 : 3 0 1. - 16.
Josef Fanta  3 : 0 32.8 1. - 32.
 Muži C - HAMR sport POTISKOMANIE.CZ, 26.03.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
85
Body celkem:
1336
Jakub Strauss  2 : 1 17.28 5. - 6.
Michal  Kulhánek  2 : 0 28.8 5. - 8.
Šimon Rynt  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Tomáš Zach  3 : 0 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, 19.03.2022
Pořadí: 20
Body za pořadí:
1445
Body za soupeře:
76
Body celkem:
1521
Šimon Rynt  1 : 3 8 19. - 20.
Lukáš Levinský  0 : 3 0 17. - 20.
Milan Vlasák  3 : 0 40 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 32.
Josef Růžek  1 : 3 8 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C - 2022, 12.02.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1053
Body za soupeře:
49
Body celkem:
1102
Lukáš Stupka  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Petr Vosátka  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
Pavel Beneš  2 : 3 11.52 čtvrtfinále
Štěpán Janega  3 : 1 19.2 1. - 16.
Tomáš Vondráček  3 : 2 11.52 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 3. liga muži C, 30.01.2022 Body celkem:
125
Petr Adamec  3 : 0 125
 3. liga muži C, 29.01.2022 Body celkem:
270
Jan Vlček  3 : 1 120
Daniel Čech  3 : 0 150
 Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022
Pořadí: 26
Body za pořadí:
1222
Body za soupeře:
104
Body celkem:
1326
Šimon Rynt  1 : 2 16 25. - 26.
Ondřej Souhrada  2 : 0 40 25. - 28.
Tomáš Zach  2 : 1 24 25. - 32.
Rudolf Korbelář  0 : 2 0 17. - 32.
Vlastimil Kozák  0 : 3 0 1. - 32.
Martin Kříž  3 : 1 24 1. - 64.
 Albatros Media Muži B, 18.12.2021
Pořadí: 26
Body za pořadí:
1222
Body za soupeře:
111
Body celkem:
1333
Pavel Popelka  1 : 2 16 25. - 26.
Josef Fanta  2 : 1 24 25. - 28.
Dominik Wojtucki  2 : 0 40 25. - 32.
Pavel Beneš  1 : 2 16 17. - 32.
Ondřej Pavelka  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Strahov - muži C, 04.12.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1086
Josef Růžek  2 : 1 14.4 9. - 10.
Petr Podaný  2 : 1 14.4 9. - 12.
Martin Vostatek  2 : 1 14.4 9. - 16.
Luboš Walter st.  2 : 3 9.6 1. - 16.
Štěpán Janega  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 3. liga muži C, 28.11.2021 Body celkem:
200
Filip Čálek  3 : 0 125
Pavel Zdeněk  3 : 2 75
 3. liga muži C, 27.11.2021 Body celkem:
250
Lukáš Švarc  3 : 0 125
Milan Prokop  3 : 0 125
 SquashEspecial - Muži C, 13.11.2021
Pořadí: 19
Body za pořadí:
780
Body za soupeře:
72
Body celkem:
852
Ondřej  Grabiáš  2 : 0 19.2 19. - 20.
Adolf Středa  0 : 2 0 17. - 20.
Petr Vosátka  2 : 0 19.2 17. - 24.
Jiří Jílek  2 : 0 19.2 17. - 32.
Petr Adamec  2 : 3 7.68 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Poděbrady OPEN 2021 - muži B, 06.11.2021
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1020
Body za soupeře:
58
Body celkem:
1078
Petr Vosátka  2 : 1 14.76 25. - 26.
Daniel Vrána  2 : 1 14.76 25. - 28.
 bye  2 : 0 wo. 12.3 25. - 32.
Tomáš Divák  1 : 2 9.84 17. - 32.
Michal Kudela  1 : 3 6.56 1. - 32.
 3. liga muži C, 17.10.2021 Body celkem:
300
Zdeněk Barták  3 : 0 150
Wojcziech Janusz  3 : 0 150
 Mistrovský turnaj mužů D říjen, 12.10.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C 2021, 09.10.2021
Pořadí: 17
Body za pořadí:
704
Body za soupeře:
59
Body celkem:
763
Vladimír Hotový  3 : 0 16.8 17. - 18.
David Svoboda  3 : 0 16.8 17. - 20.
Michal  Kulhánek  3 : 0 16.8 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 17. - 32.
Eva Feřteková  0 : 3 0 1. - 32.
 POTISKOMANIE.CZ Muži B HAMR, 02.10.2021
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1147
Body za soupeře:
72
Body celkem:
1219
 bye  2 : 0 wo. 16.4 21. - 22.
Pavel Vlášek  2 : 0 32.8 21. - 24.
Miloš Liška  0 : 2 0 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 16.4 17. - 32.
Faríd Farrag  1 : 3 6.56 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D září, 21.09.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 ELEKTRO MAHL - HAMR Muži C , 18.09.2021
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
62
Body celkem:
962
Daniel Vrána  2 : 0 24 13. - 14.
Štěpán Holub  2 : 1 14.4 13. - 16.
Tomáš Novák  0 : 2 0 9. - 16.
Jakub Strauss  1 : 3 4.8 1. - 16.
Barnabáš Školoud  3 : 0 19.2 1. - 32.
 HAMR HEAD Muži C, 28.08.2021
Pořadí: 19
Body za pořadí:
672
Body za soupeře:
60
Body celkem:
732
Štěpán Holub  2 : 0 16.8 19. - 20.
Josef Fanta  1 : 2 6.72 17. - 20.
Petr Vosátka  2 : 1 10.08 17. - 24.
Jan Nožka  2 : 1 10.08 17. - 32.
Tomáš Novák  1 : 3 3.36 1. - 32.
Miloslav Felkl  3 : 0 12.6 1. - 64.
 Strahov - Muži C, 24.07.2021
Pořadí: 23
Body za pořadí:
707
Body za soupeře:
26
Body celkem:
733
Petr Nezveda  2 : 0 19.2 23. - 24.
Josef Fanta  0 : 2 0 21. - 24.
Zdeněk Barták  0 : 2 0 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 17. - 32.
Rudolf Korbelář  0 : 3 0 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D červenec, 13.07.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 HAMR HEAD Muži C, 19.06.2021
Pořadí: 16
Body za pořadí:
837
Body za soupeře:
48
Body celkem:
885
Josef Fanta  1 : 2 9.6 15. - 16.
Michal Farník  1 : 2 9.6 13. - 16.
Pavel Mraček  1 : 2 9.6 9. - 16.
Petr Podaný  0 : 3 0 1. - 16.
Štěpán Hájek  3 : 0 19.2 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D červen, 08.06.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 ELEKTRO MAHL Muži C, 10.10.2020
Pořadí: 25
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
40
Body celkem:
711
Botond-Töhötöm Nagy   2 : 0 14.4 25. - 26.
Radek Krechler  2 : 0 wo. 7.2 25. - 28.
Tomáš Jančar  2 : 0 14.4 25. - 32.
Josef Růžek  0 : 2 0 17. - 32.
Michal Snopek  1 : 3 3.84 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů D září, 08.09.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Mistrovský turnaj mužů D srpen, 18.08.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 D Squashové akademie, 27.06.2020
Pořadí: 22
Body za pořadí:
276
Body za soupeře:
0
Body celkem:
276
 Mistrovský turnaj mužů D červen, 09.06.2020
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327
 D Squashové akademie - srpen, 08.06.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 turnaj D prosinec, 20.12.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Mistrovský turnaj mužů D prosinec, 10.12.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 3. liga muži D, 01.12.2019 Body celkem:
100
Tomáš Veverka  3 : 2 75
Milan Prokop  1 : 3 25
 HAMR VAŠE LIGA D listopad, 25.11.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 Prague Unied D turnaj listopad, 15.11.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Pivson Cup, 09.11.2019
Pořadí: 27
Body za pořadí:
640
Body za soupeře:
16
Body celkem:
656
Lucie Luksová  2 : 1 8.64 27. - 28.
Vladimír Hotový  0 : 2 0 25. - 28.
Josef Růžek  2 : 0 wo. 7.2 25. - 32.
Tomáš Císařovský  0 : 2 0 17. - 32.
Miloš Pospíšil  0 : 3 0 1. - 32.
 HAMR VAŠE LIGA D říjen, 27.10.2019
Pořadí: 23
Body za pořadí:
269
Body za soupeře:
0
Body celkem:
269
 Mistrovský turnaj mužů D říjen, 08.10.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 3. liga muži D, 06.10.2019 Body celkem:
25
Milan Prokop  0 : 3 0
Daniel Čech  1 : 3 25
 Mistrovský turnaj mužů D září, 10.09.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot