Ročník: 1981
Klub: Sportovní klub Démoni České Budějovice, z.s.
Družstvo:SK Démoni ČB
Registrační číslo: 1067
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 41 | (2) | 14868 | (596) | ||
01.02.2024 | 43 | (-13) | 14272 | (-1842) | ||
01.01.2024 | 30 | (2) | 16114 | (-679) | ||
01.12.2023 | 32 | (-1) | 16793 | (-429) | ||
01.11.2023 | 31 | (-8) | 17222 | (-3526) | ||
01.10.2023 | 23 | (6) | 20748 | (2250) | ||
01.09.2023 | 29 | (0) | 18498 | (0) | ||
01.08.2023 | 29 | (0) | 18498 | (0) | ||
01.07.2023 | 29 | (0) | 18498 | (0) | ||
01.06.2023 | 29 | (-1) | 18498 | (0) | ||
01.05.2023 | 28 | (-2) | 18498 | (-600) | ||
01.04.2023 | 26 | (-6) | 19098 | (-2716) | ||
01.03.2023 | 20 | (-1) | 21814 | (-514) | ||
01.02.2023 | 19 | (4) | 22328 | (189) | ||
01.01.2023 | 23 | (-1) | 22139 | (29) | ||
01.12.2022 | 22 | (0) | 22110 | (635) | ||
01.11.2022 | 22 | (3) | 21475 | (861) | ||
01.10.2022 | 25 | (1) | 20614 | (0) | ||
01.09.2022 | 26 | (0) | 20614 | (0) | ||
01.08.2022 | 26 | (0) | 20614 | (0) | ||
01.07.2022 | 26 | (3) | 20614 | (-55) | ||
01.06.2022 | 29 | (3) | 20669 | (0) | ||
01.05.2022 | 32 | (1) | 20669 | (1200) | ||
01.04.2022 | 33 | (0) | 19469 | (411) | ||
01.03.2022 | 33 | (4) | 19058 | (881) | ||
01.02.2022 | 37 | (2) | 18177 | (-175) | ||
01.01.2022 | 39 | (3) | 18352 | (180) | ||
01.12.2021 | 42 | (-2) | 18172 | (103) | ||
01.11.2021 | 40 | (1) | 18069 | (360) | ||
01.10.2021 | 41 | (-1) | 17709 | (-11) | ||
01.09.2021 | 40 | (-3) | 17720 | (0) | ||
01.08.2021 | 37 | (0) | 17720 | (0) | ||
01.07.2021 | 37 | (-3) | 17720 | (-351) | ||
01.06.2021 | 34 | (0) | 18071 | (0) | ||
01.03.2021 | 34 | (0) | 18071 | (0) | ||
01.11.2020 | 34 | (-2) | 18071 | (0) | ||
01.10.2020 | 32 | (-1) | 18071 | (0) | ||
01.04.2020 | 31 | (2) | 18071 | (-315) | ||
01.03.2020 | 33 | (-4) | 18386 | (0) | ||
01.02.2020 | 29 | (-1) | 18386 | (-240) | ||
01.01.2020 | 28 | (-1) | 18626 | (-528) | ||
01.12.2019 | 27 | (-1) | 19154 | (256) | ||
01.11.2019 | 26 | (2) | 18898 | (-852) | ||
01.10.2019 | 28 | (0) | 19750 | (-342) | ||
01.09.2019 | 28 | (0) | 20092 | (0) | ||
01.08.2019 | 28 | (0) | 20092 | (0) | ||
01.07.2019 | 28 | (0) | 20092 | (0) | ||
01.06.2019 | 28 | (0) | 20092 | (223) | ||
01.05.2019 | 28 | (2) | 19869 | (-24) | ||
01.04.2019 | 30 | (-2) | 19893 | (0) | ||
01.03.2019 | 28 | (-1) | 19893 | (-393) | ||
01.02.2019 | 27 | (0) | 20286 | (177) | ||
01.01.2019 | 27 | (2) | 20109 | (471) | ||
01.12.2018 | 29 | (-3) | 19638 | (-1287) | ||
01.11.2018 | 26 | (0) | 20925 | (788) | ||
01.10.2018 | 26 | (-1) | 20137 | (-794) | ||
01.09.2018 | 25 | (0) | 20931 | (0) | ||
01.08.2018 | 25 | (0) | 20931 | (0) | ||
01.07.2018 | 25 | (0) | 20931 | (0) | ||
01.06.2018 | 25 | (-2) | 20931 | (-1201) | ||
01.05.2018 | 23 | (1) | 22132 | (0) | ||
01.04.2018 | 24 | (-3) | 22132 | (-60) | ||
01.03.2018 | 21 | (0) | 22192 | (463) | ||
01.02.2018 | 21 | (-4) | 21729 | (-1049) | ||
01.01.2018 | 17 | (3) | 22778 | (-305) | ||
01.12.2017 | 20 | (1) | 23083 | (205) | ||
01.11.2017 | 21 | (1) | 22878 | (0) | ||
01.10.2017 | 22 | (0) | 22878 | (316) | ||
01.09.2017 | 22 | (0) | 22562 | (0) | ||
01.07.2017 | 22 | (0) | 22562 | (0) | ||
01.06.2017 | 22 | (2) | 22562 | (720) | ||
01.05.2017 | 24 | (-2) | 21842 | (-104) | ||
01.04.2017 | 22 | (0) | 21946 | (-306) | ||
01.03.2017 | 22 | (-1) | 22252 | (0) | ||
01.02.2017 | 21 | (3) | 22252 | (952) | ||
01.01.2017 | 24 | (0) | 21300 | (-234) | ||
01.12.2016 | 24 | (-2) | 21534 | (407) | ||
01.11.2016 | 22 | (-1) | 21127 | (-656) | ||
01.10.2016 | 21 | (0) | 21783 | (-181) | ||
01.09.2016 | 21 | (0) | 21964 | (0) | ||
01.06.2016 | 21 | (0) | 21964 | (-363) | ||
01.05.2016 | 21 | (1) | 22327 | (60) | ||
01.04.2016 | 22 | (0) | 22267 | (564) | ||
01.03.2016 | 22 | (-1) | 21703 | (-240) | ||
01.02.2016 | 21 | (-1) | 21943 | (355) | ||
01.01.2016 | 20 | (-2) | 21588 | (9210) | ||
01.12.2015 | 18 | (-2) | 12378 | (-96) | ||
01.11.2015 | 16 | (6) | 12474 | (2085) | ||
01.10.2015 | 22 | (11) | 10389 | (1444) | ||
01.09.2015 | 33 | (0) | 8945 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 30 | 43 | 41 | 2024 | |||||||||
2023 | 23 | 19 | 20 | 26 | 28 | 29 | 29 | 29 | 29 | 23 | 31 | 32 | 2023 |
2022 | 39 | 37 | 33 | 33 | 32 | 29 | 26 | 26 | 26 | 25 | 22 | 22 | 2022 |
2021 | 34 | 34 | 37 | 37 | 40 | 41 | 40 | 42 | 2021 | ||||
2020 | 28 | 29 | 33 | 31 | 32 | 34 | 2020 | ||||||
2019 | 27 | 27 | 28 | 30 | 28 | 28 | 28 | 28 | 28 | 28 | 26 | 27 | 2019 |
2018 | 17 | 21 | 21 | 24 | 23 | 25 | 25 | 25 | 25 | 26 | 26 | 29 | 2018 |
2017 | 24 | 21 | 22 | 22 | 24 | 22 | 22 | 22 | 22 | 21 | 20 | 2017 | |
2016 | 20 | 21 | 22 | 22 | 21 | 21 | 21 | 21 | 22 | 24 | 2016 | ||
2015 | 33 | 22 | 16 | 18 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
MČR žen, mužů a masters 2024, (M40+), 06.03.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 8469 |
Ondřej Pavelka | 1 : 3 | 0 | finále |
Jakub Vavřík | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Petr Podaný | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Pavel Trefný | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
HAMR SPORT - Muži B, 24.02.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2250 |
Michal Bodiš | 0 : 3 wo. | 0 | 3. - 4. |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tomáš Novák | 3 : 2 | 0 | čtvrtfinále |
Radek Hlobik | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Walter Herold Veedla | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
SquashArena turnaj D 2/24, 16.02.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
2. liga muži B, 28.01.2024 | Body celkem: 600 | ||
Jan Mastný | 3 : 0 | 300 | |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži B, 27.01.2024 | Body celkem: 600 | ||
Tomáš Pištěk | 3 : 0 | 300 | |
Václav Pavlovec | 3 : 0 | 300 | |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Masters 2024, (M35+), 20.01.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | finále |
Michal Štěpán | 3 : 0 | 0 | semifinále |
David Neugebauer | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Zdeněk Barták | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 13.01.2024 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 1052 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1052 |
Lukáš Stupka | 0 : 2 wo. | 0 | 23. - 24. |
Tomáš Kukaň | 0 : 2 wo. | 0 | 21. - 24. |
Lukáš Matoušek | 1 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Josef Fanta | 2 : 1 | 0 | 17. - 32. |
Martin Schuller | 2 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
ALBATROS MEDIA - Muži B, 16.12.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1692 |
Petr Veselý st. | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Vlastimil Kozák | 1 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Pavel Jakubů | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Zdeněk Barták | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
2. liga muži B, 26.11.2023 | Body celkem: 300 | ||
Tomáš Divák | 3 : 0 | 300 | |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži B, 25.11.2023 | Body celkem: 600 | ||
Tereza Svobodová | 3 : 0 | 300 | |
Radek Dudešek | 3 : 0 | 300 | |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2023 - Muži B, 04.11.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Ondřej Pavelka | 3 : 0 | 0 | finále |
Petr Zlámal | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Lukáš Matoušek | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Stupka | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
Pavel Trávníček | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
2. liga muži B, 22.10.2023 | Body celkem: 600 | ||
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 300 | |
Jan Mastný | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži B, 21.10.2023 | Body celkem: 600 | ||
Václav Pavlovec | 3 : 0 | 300 | |
Tomáš Pištěk | 3 : 0 | 300 | |
GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2250 |
Jakub Zapala | 1 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Adam Sinkule | 3 : 2 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Souhrada | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
1. liga muži B, 22.04.2023 | Body celkem: 1200 | ||
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 600 | |
Ondřej Jánský | 3 : 0 | 600 | |
MČR žen, mužů a masters 2023, (M40+), 09.03.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6702 | Body za soupeře: 456 | Body celkem: 7158 |
Petr Kopecký | 3 : 2 | 115.2 | 3. - 4. |
Ondřej Pavelka | 2 : 3 | 76.8 | semifinále |
Miroslav Kolář | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
Aleš Knotek | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP , 25.02.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 2159 |
Eva Feřteková | 3 : 0 | 50 | 9. - 10. |
Jakub Vavřík | 3 : 0 | 50 | 9. - 12. |
Pavel Bodiš | 3 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Walter Herold Veedla | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
1. liga muži B, 19.02.2023 | Body celkem: 360 | ||
František Procházka | 2 : 3 | 240 | |
David Linhart | 1 : 3 | 120 | |
1. liga muži B, 18.02.2023 | Body celkem: 720 | ||
Aleš Kubíček | 3 : 0 | 600 | |
Jan Ryba | 1 : 3 | 120 | |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2023!, 21.01.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 2894 |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Jaroslav Cerman | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Tomáš Novák | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Radek Dudešek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
Masters HAMR, (M40+), 07.01.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 332 | Body celkem: 5990 |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 140 | finále |
Michal Snopek | 3 : 1 | 89.6 | semifinále |
Tomáš Pluhař | 3 : 1 | 67.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
Strahov Muži B, 17.12.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 174 | Body celkem: 2371 |
Tomáš Novák | 2 : 0 | 60 | 7. - 8. |
Petr Nohel ml. | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 2 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Adolf Středa | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Štěpán Janega | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
1. liga muži B, 27.11.2022 | Body celkem: 1200 | ||
Jakub Vavřík | 3 : 0 | 600 | |
Miroslav Kolář | 3 : 0 | 600 | |
1. liga muži B, 26.11.2022 | Body celkem: 480 | ||
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | |
Luboš Walter ml. | 3 : 1 | 480 | |
ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 05.11.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 2868 |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Pavel Jakubů | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Šimon Rynt | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
1. liga muži B, 16.10.2022 | Body celkem: 480 | ||
Dalibor Procházka ml. | 1 : 3 | 120 | |
David Linhart | 3 : 2 | 360 | |
1. liga muži B, 15.10.2022 | Body celkem: 1200 | ||
Aleš Kubíček | 3 : 0 | 600 | |
Stanislav Jurčík | 3 : 0 | 600 | |
SBCentrum muži B, 08.10.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 166 | Body celkem: 2926 |
Michal Bodiš | 1 : 3 | 16 | 3. - 4. |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Pavel Jakubů | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Tomáš Císařovský | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
1. liga muži B, 10.04.2022 | Body celkem: 1200 | ||
Marek Hlaváč | 3 : 0 | 600 | |
Jaroslav Sezemský | 3 : 0 | 600 | |
1. liga muži B, 09.04.2022 | Body celkem: 1200 | ||
Martin Schuller | 3 : 0 | 600 | |
Šimon Makovský | 3 : 0 | 600 | |
HRADECKÝ CUP, 19.03.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 184 | Body celkem: 2716 |
Jakub Vavřík | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Filip Kočárek | 3 : 0 wo. | 30 | 5. - 8. |
František Procházka | 2 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Josef Růžek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2022, (M40+), 03.03.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 9400 | Body za soupeře: 562 | Body celkem: 9962 |
Martin Ředina | 3 : 2 | 144 | finále |
Ondřej Pavelka | 3 : 1 | 153.6 | semifinále |
Tomáš Valta | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
Michal Kulhánek | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 153 | Body celkem: 2913 |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Petr Veselý st. | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Jakub Vavřík | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Josef Fanta | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
1. liga muži B, 30.01.2022 | Body celkem: 600 | ||
Petr Kopecký | 3 : 0 | 600 | |
1. liga muži B, 29.01.2022 | Body celkem: 720 | ||
Filip Kočárek | 1 : 3 | 120 | |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 600 | |
Strahov - muži A, 22.01.2022 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 2237 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 2345 |
Miloš Liška | 2 : 0 | 72 | 29. - 30. |
bye | 2 : 0 wo. | 36 | 29. - 32. |
Filip Kočárek | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Martin Volf | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Leandro Romiglio | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1785 | Body za soupeře: 85 | Body celkem: 1870 |
Jakub Zapala | 0 : 2 wo. | 0 | 11. - 12. |
Ondřej Pavelka | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Michal Jirka | 2 : 1 | 30 | 9. - 16. |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Souhrada | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Albatros Media Muži B, 18.12.2021 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1736 | Body za soupeře: 175 | Body celkem: 1911 |
Vlastimil Kozák | 2 : 0 | 50 | 13. - 14. |
Pavel Bodiš | 2 : 0 | 50 | 13. - 16. |
Petr Marek | 1 : 2 | 20 | 9. - 16. |
Kristián Mraček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
HANYA CUP - Muži A, 04.12.2021 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2278 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 2342 |
Pavel Bodiš | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
Michal Jurášek | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Jakub Vavřík | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
1. liga muži B, 28.11.2021 | Body celkem: 600 | ||
Jaroslav Sezemský | 3 : 0 | 600 | |
1. liga muži B, 27.11.2021 | Body celkem: 720 | ||
Martin Schuller | 2 : 3 | 240 | |
Šimon Makovský | 3 : 1 | 480 | |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 13.11.2021 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2094 | Body za soupeře: 211 | Body celkem: 2305 |
Michal Bodiš | 2 : 0 | 64 | 19. - 20. |
Dalibor Procházka ml. | 1 : 2 | 25.6 | 17. - 20. |
Hai Nguyen Nguyen | 2 : 0 | 64 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 32 | 17. - 32. |
Karím Farrag | 2 : 3 | 25.6 | 1. - 32. |
Poděbrady OPEN 2021 - muži B, 06.11.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 103 | Body celkem: 2353 |
Walter Herold Veedla | 0 : 3 wo. | 0 | 3. - 4. |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 wo. | 0 | semifinále |
Kristián Mraček | 3 : 2 | 29.52 | čtvrtfinále |
Michal Kudela | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Tomáš Divák | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2021, (M40+), 21.10.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 7793 | Body za soupeře: 523 | Body celkem: 8316 |
Ondřej Pavelka | 2 : 3 | 96 | finále |
Miroslav Kolář | 3 : 0 | 192 | semifinále |
Michal Vaněk | 3 : 1 | 115.2 | čtvrtfinále |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
1. liga muži B, 17.10.2021 | Body celkem: 960 | ||
Aleš Kubíček | 3 : 0 | 600 | |
Martin Ředina | 3 : 2 | 360 | |
1. liga muži B, 16.10.2021 | Body celkem: 240 | ||
Dalibor Procházka ml. | 1 : 3 | 120 | |
Filip Kočárek | 1 : 3 | 120 | |
POTISKOMANIE.CZ Muži B HAMR, 02.10.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 118 | Body celkem: 2032 |
Dalibor Procházka ml. | 1 : 2 | 19.68 | 5. - 6. |
Walter Herold Veedla | 2 : 0 | 49.2 | 5. - 8. |
Jáchym Mraček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
David Linhart | 3 : 1 | 32.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2021 - PODZIMNÍ MASTERS, (M40+), 25.09.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 4967 |
Stanislav Jurčík | 3 : 0 | 120 | finále |
Filip Nosek | 3 : 0 | 96 | semifinále |
Tomáš Zach | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
Hanya Corporatin Cup - Muži B, 14.08.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 1785 |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 wo. | 0 | 3. - 4. |
František Procházka | 2 : 3 | 19.84 | semifinále |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2021 - LETNÍ MASTERS, (M35+), 07.08.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 241 | Body celkem: 4275 |
Petr Vosátka | 3 : 0 | 112 | 3. - 4. |
Petr Veselý st. | 2 : 3 | 44.8 | semifinále |
David Neugebauer | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2021, 12.06.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 2360 |
Kristián Mraček | 1 : 3 | 13.12 | 3. - 4. |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Adam Sinkule | 3 : 1 | 39.36 | čtvrtfinále |
Martin Štěpán ml. | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
PODĚBRADY OPEN 2020- Muži B, 03.10.2020 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Václav Uhlíř | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 32. |
Josef Fanta | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 32. |
Milan Beránek | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
2. liga muži A, 06.09.2020 | Body celkem: 600 | ||
Václav Uhlíř | 3 : 0 | 300 | |
Jan Špinka | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži A, 05.09.2020 | Body celkem: 600 | ||
Viktor Nezveda | 3 : 0 | 300 | |
Michal Franta | 3 : 0 | 300 | |
MČR žen, mužů a masters 2020, (M35+), 05.03.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 307 | Body celkem: 6763 |
Michal Kareš | 2 : 3 | 83.2 | 3. - 4. |
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jan Břeň | 3 : 2 | 93.6 | čtvrtfinále |
Pavel Cigánek | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1273 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 1416 |
Stanislav Jurčík | 2 : 0 | 32.8 | 17. - 18. |
Martin Kollár | 2 : 0 | 32.8 | 17. - 20. |
Martin Šimka | 2 : 0 | 32.8 | 17. - 24. |
Jiří Pinka | 2 : 0 | 32.8 | 17. - 32. |
Jan Ryba | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
2. liga muži A, 26.01.2020 | Body celkem: 600 | ||
Josef Růžek | 3 : 0 | 300 | |
Michal Boška | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži A, 25.01.2020 | Body celkem: 540 | ||
Milan Beránek | 3 : 1 | 240 | |
Richard Hron | 3 : 0 | 300 | |
Strahov - muži A, 18.01.2020 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 2092 | Body za soupeře: 158 | Body celkem: 2250 |
Pavel Bodiš | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 26. |
Pavel Jakubů | 2 : 1 | 48 | 25. - 28. |
Petr Veselý | 2 : 1 | 48 | 25. - 32. |
Dan Teuchner | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Petr Veselý st. | 2 : 3 | 32 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
TORNÁDO CUP 2020 - Muži B, 04.01.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 142 | Body celkem: 2902 |
Marek Koutník | 1 : 3 | 16 | 3. - 4. |
Petr Veselý st. | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Petr Podaný | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Martin Sopko | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
Strahov Muži A, 07.12.2019 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 2018 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2162 |
Luboš Walter ml. | 0 : 2 wo. | 0 | 23. - 24. |
Michal Jirka | 0 : 2 wo. | 0 | 21. - 24. |
Ondřej Pavelka | 1 : 2 | 28.8 | 17. - 24. |
Miroslav Kolář | 2 : 0 | 72 | 17. - 32. |
Karím Farrag | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Vojtěch Hanzal | 3 : 1 | 43.2 | 1. - 64. |
2. liga muži A, 01.12.2019 | Body celkem: 600 | ||
Jan Špinka | 3 : 0 | 300 | |
Martin Mazur | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži A, 30.11.2019 | Body celkem: 600 | ||
Petr Nezveda | 3 : 0 | 300 | |
Milan Tecl | 3 : 0 | 300 | |
Muži B - Poděbrady , 23.11.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 2380 |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Ondřej Pavelka | 1 : 3 | 13.12 | semifinále |
Petr Veselý | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Hai Nguyen Nguyen | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Martin Schuller | 3 : 1 | 26.24 | 1. - 32. |
Strahov Muži A, 09.11.2019 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2414 | Body za soupeře: 241 | Body celkem: 2655 |
Vojtěch Ryba | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 18. |
Michal Kareš | 2 : 0 | 72 | 17. - 20. |
Šimon Makovský | 2 : 1 | 43.2 | 17. - 24. |
Ondřej Kožina | 2 : 0 | 72 | 17. - 32. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Jakub Vavřík | 3 : 0 | 54 | 1. - 64. |
Memoriál Jany Kosinkové, 19.10.2019 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 1505 | Body za soupeře: 116 | Body celkem: 1621 |
Tomáš Herold | 2 : 0 wo. | 21 | 25. - 26. |
Jiří Dušek | 2 : 0 | 42 | 25. - 28. |
Vlastimil Kozák | 2 : 0 | 42 | 25. - 32. |
Jakub Zapala | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Jaroslav Cerman | 1 : 3 | 11.2 | 1. - 32. |
2. liga muži A, 06.10.2019 | Body celkem: 600 | ||
Michal Boška | 3 : 0 | 300 | |
Michal Viktora | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži A, 05.10.2019 | Body celkem: 600 | ||
Milan Beránek | 3 : 0 | 300 | |
Michal Kraus | 3 : 0 | 300 | |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 97 | Body celkem: 2173 |
Vlastimil Kozák | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Luboš Walter ml. | 0 : 2 wo. | 0 | 5. - 8. |
Petr Steiner | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Vojtěch Hanzal | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
Milan Beránek | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
SquashArena Muži B, 25.05.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 179 | Body celkem: 2711 |
Dan Teuchner | 2 : 0 wo. | 30 | 5. - 6. |
Tomáš Herold | 2 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Ryšavý | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Martin Sopko | 3 : 2 | 24 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
2. liga muži B, 31.03.2019 | Body celkem: 600 | ||
Petr Kazda | 3 : 0 | 300 | |
Milan Beránek | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži B, 30.03.2019 | Body celkem: 480 | ||
Pavel Beneš | 3 : 0 | 300 | |
Vlastimil Kozák | 3 : 2 | 180 | |
Muži B - Strahov, 23.03.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 141 | Body celkem: 2488 |
Jaroslav Cerman | 0 : 2 wo. | 0 | 5. - 6. |
Pavel Jakubů | 2 : 1 | 36 | 5. - 8. |
Petr Nohel ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Jiroušek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Tomáš Herold | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
MČR žen, mužů a masters 2019, (M35+), 07.03.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 7793 | Body za soupeře: 319 | Body celkem: 8112 |
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | finále |
Petr Kopecký | 3 : 2 | 115.2 | semifinále |
Martin Paroulek | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
Radomír Ungr | 3 : 0 wo. | 60 | 1. - 16. |
HRADECKÝ OLIVER CUP, 23.02.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 2202 |
Pavel Jakubů | 1 : 2 | 24 | 7. - 8. |
Michal Bodiš | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Matouš Sochůrek | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Pavel Bodiš | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Viktor Nezveda | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
2. liga muži B, 27.01.2019 | Body celkem: 600 | ||
Jan Daňsa | 3 : 0 | 300 | |
Vlastimil Zeman | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži B, 26.01.2019 | Body celkem: 300 | ||
Michal Kraus | 3 : 0 | 300 | |
HRADECKÝ CUP, 19.01.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 2993 |
Michal Jirka | 3 : 1 | 72 | 13. - 14. |
Petr Marek | 3 : 0 | 90 | 13. - 16. |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jakub Vavřík | 3 : 1 | 57.6 | 1. - 32. |
Tornádo cup 2019, 05.01.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 149 | Body celkem: 2399 |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Marek Koutník | 2 : 3 | 26.24 | semifinále |
Jan Daňsa | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Tomáš Strmiska | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Martin Kříž | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
Muži B, 15.12.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 225 | Body celkem: 2757 |
Ondřej Pavelka | 2 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Petr Nohel ml. | 2 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Daňsa | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Miroslav Kousalík | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Strahov - muži A, 08.12.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2408 | Body za soupeře: 142 | Body celkem: 2550 |
Matej Hrnčiřík | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 14. |
Walter Herold Veedla | 2 : 0 | 80 | 13. - 16. |
Benjamin Bergel | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 2 | 38.4 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 24 | 1. - 64. |
2. liga muži B, 02.12.2018 | Body celkem: 600 | ||
Milan Beránek | 3 : 0 | 300 | |
Tereza Elznicová | 3 : 0 | 300 | |
2. liga muži B, 01.12.2018 | Body celkem: 540 | ||
Martin Sochůrek | 3 : 1 | 240 | |
Petr Veselý | 3 : 0 | 300 | |
Prima stavebniny Cup, 10.11.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2195 | Body za soupeře: 129 | Body celkem: 2324 |
Michal Bodiš | 0 : 2 wo. | 0 | 11. - 12. |
Michal Jirka | 1 : 2 | 28 | 9. - 12. |
Dávid Kubíček | 2 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Kareš | 3 : 1 | 44.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 21 | 1. - 64. |
HAMR HEAD muži B, 27.10.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 195 | Body celkem: 3251 |
Martin Volf | 3 : 1 | 64 | 3. - 4. |
Harry Londy | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Pavel Jakubů | 3 : 2 | 36 | čtvrtfinále |
Matyáš Dufek | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
Chris Owen | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
2. liga muži B, 14.10.2018 | Body celkem: 480 | ||
Vlastimil Zeman | 3 : 0 | 300 | |
Jan Daňsa | 3 : 2 | 180 | |
2. liga muži B, 13.10.2018 | Body celkem: 600 | ||
Michal Kraus | 3 : 0 | 300 | |
Jáchym Mraček | 3 : 0 | 300 | |
Strahov muži A, 22.09.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 2830 |
Filip Kočárek | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 14. |
Petr Martin | 2 : 0 wo. | 45 | 13. - 16. |
Joseph White | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Jaroslav Čech | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Pavel Jakubů | 3 : 1 | 57.6 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
Huslík Cup, 08.09.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1785 | Body za soupeře: 105 | Body celkem: 1890 |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 2 wo. | 0 | 11. - 12. |
Michal Jirka | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Adam Sinkule | 2 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Petr Nohel ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
SquashArena Muži B, 26.05.2018 Pořadí: 32 |
Body za pořadí: 1048 | Body za soupeře: 31 | Body celkem: 1079 |
Chris Owen | 0 : 2 wo. | 0 | 31. - 32. |
Michal Šoman ml. | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 32. |
Jiří Pinka | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 32. |
Milan Beránek | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 32. |
Jan Daňsa | 2 : 3 | 16 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Albatros Media - Muži "B", 28.04.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 165 | Body celkem: 2512 |
Pavel Jakubů | 0 : 2 wo. | 0 | 5. - 6. |
Michal Jirka | 2 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Pavel Bodiš | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
2. Liga Muži C, 07.04.2018 | Body celkem: 900 | ||
Miloš Liška | 3 : 0 | 300 | |
Jiří Škop | 3 : 0 | 300 | |
Petr Podaný | 3 : 0 | 300 | |
SKUS - PETR´S CUP, 24.03.2018 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1562 | Body za soupeře: 171 | Body celkem: 1733 |
Martin Sopko | 2 : 0 | 40 | 17. - 18. |
Petr Volný | 2 : 0 wo. | 20 | 17. - 20. |
Martin Sochůrek | 2 : 0 | 40 | 17. - 24. |
Michal Jirka | 2 : 0 | 40 | 17. - 32. |
Petr Nohel ml. | 2 : 3 | 16 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
MČR masters, (M35+), 02.03.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6702 | Body za soupeře: 437 | Body celkem: 7139 |
Karel Kudláček | 3 : 2 | 115.2 | 3. - 4. |
Pavel Jakubů | 1 : 3 | 38.4 | semifinále |
Aleš Knotek | 3 : 1 | 115.2 | čtvrtfinále |
Radomír Ungr | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
STRAHOV MUŽI B, 24.02.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 145 | Body celkem: 2905 |
Ondřej Pavelka | 0 : 2 wo. | 0 | 3. - 4. |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jaroslav Kaleta | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Dan Teuchner | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
Václav Uhlíř | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
MASTERS HAMR sport, (M35+), 17.02.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 362 | Body celkem: 6907 |
Roman Kubričan | 3 : 1 | 128 | finále |
Jan Čaboun | 3 : 0 wo. | 64 | semifinále |
Aleš Knotek | 3 : 2 | 57.6 | čtvrtfinále |
Pavel Beneš | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
2. Liga Muži C, 28.01.2018 | Body celkem: 540 | ||
Adam Hexner | 3 : 0 | 300 | |
Martin Gříbek | 3 : 1 | 240 | |
2. Liga Muži C, 27.01.2018 | Body celkem: 600 | ||
Jiří Škop | 3 : 0 | 300 | |
Petr Podaný | 3 : 0 | 300 | |
TECNIFIBER CUP Squashové Akademie, 20.01.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 189 | Body celkem: 2816 |
Michal Kareš | 2 : 0 | 90 | 15. - 16. |
Filip Kočárek | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Marek Koutník | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Kožina | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj B, 06.01.2018 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 1605 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 1672 |
Petr Podaný | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
David Orálek | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Kamil Staněk | 0 : 2 wo. | 0 | 9. - 16. |
Jaroslav Cerman | 2 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Adam Sinkule | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Strahov muži "A", 09.12.2017 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2153 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 2307 |
Ondřej Pavelka | 0 : 2 | 0 | 17. - 18. |
Pavel Jakubů | 2 : 1 | 38.4 | 17. - 20. |
Kamil Staněk | 2 : 1 | 38.4 | 17. - 24. |
Ondřej Kožina | 2 : 0 | 64 | 17. - 32. |
Marek Panáček | 1 : 3 | 12.8 | 1. - 32. |
2. Liga Muži C, 03.12.2017 | Body celkem: 600 | ||
Adam Hexner | 3 : 0 | 300 | |
Miloš Liška | 3 : 0 | 300 | |
2. Liga Muži C, 02.12.2017 | Body celkem: 600 | ||
Martin Gříbek | 3 : 0 | 300 | |
Petr Podaný | 3 : 0 | 300 | |
Apple Point - HAMR turnaj mužů B, 25.11.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 159 | Body celkem: 2356 |
Ondřej Pavelka | 2 : 0 wo. | 30 | 7. - 8. |
Petr Marek | 1 : 2 | 24 | 5. - 8. |
Harry Londy | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jiří Dušek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Tomáš Pluhař | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
HUSLÍK Cup, 11.11.2017 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3398 | Body za soupeře: 213 | Body celkem: 3611 |
Vojtěch Ryba | 0 : 2 wo. | 0 | 11. - 12. |
Harry Londy | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Filip Kočárek | 2 : 0 | 110 | 9. - 16. |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Radovan Kojecký | 3 : 1 | 70.4 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 33 | 1. - 64. |
Credit Czech Poděbrady Open 2017 - muži B, 28.10.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 116 | Body celkem: 2463 |
Michal Kareš | 0 : 2 wo. | 0 | 5. - 6. |
Roman Kubričan | 2 : 1 | 36 | 5. - 8. |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Volf | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
Martin Sochůrek | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
2. Liga Muži C, 22.10.2017 | Body celkem: 600 | ||
Miloš Liška | 3 : 0 | 300 | |
Martin Šetina | 3 : 0 | 300 | |
2. Liga Muži C, 21.10.2017 | Body celkem: 600 | ||
Adam Hexner | 3 : 0 | 300 | |
Martin Gříbek | 3 : 0 | 300 | |
Memoriál Jany Kosinkové, 07.10.2017 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2035 | Body za soupeře: 114 | Body celkem: 2149 |
Vlastimil Kozák | 0 : 2 wo. | 0 | 19. - 20. |
Jakub Vavřík | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Petr Volný | 2 : 0 | 64 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 24 | 17. - 32. |
Filip Kočárek | 2 : 3 | 25.6 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - 1. masters 2017/2018, (M35+), 30.09.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 4967 |
Tomáš Valta | 3 : 0 | 120 | finále |
David Doležel | 3 : 0 | 96 | semifinále |
Radomír Ungr | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
Strahov muži A, 23.09.2017 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2891 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 3091 |
Lukáš Jelínek | 2 : 0 wo. | 50 | 15. - 16. |
Petr Veselý st. | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Vojtěch Ryba | 1 : 2 | 40 | 9. - 16. |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Schuller | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
1. Mistrovský turnaj mužů kategorie B, 09.09.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 188 | Body celkem: 2996 |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | finále |
Petr Marek | 3 : 1 | 52.48 | semifinále |
Jan Čaboun | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Jan Ryšavý | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Tereza Elznicová | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Strahov muži B, 27.05.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 269 | Body celkem: 3713 |
Lukáš Jelínek | 2 : 3 | 40 | finále |
Michal Bodiš | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Roman Kubričan | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
David Orálek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Martin Němec | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Baráž o 1. ligu muži 2016/2017, 20.05.2017 | Body celkem: 1200 | ||
Jakub Vavřík | 3 : 0 | 600 | |
Jaroslav Sezemský | 3 : 0 | 600 | |
KABEL - A.T. Cup, 13.05.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2139 | Body za soupeře: 161 | Body celkem: 2300 |
Kamil Staněk | 3 : 0 | 70 | 13. - 14. |
Filip Kočárek | 3 : 0 wo. | 35 | 13. - 16. |
Jakub Wasilewski | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Kollár | 3 : 0 | 56 | 1. - 32. |
OC Arkady squash cup 2017, 15.04.2017 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2282 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 2412 |
Filip Kočárek | 0 : 3 wo. | 0 | 19. - 20. |
Marek Lapáček | 2 : 3 | 28.8 | 17. - 20. |
Kamil Staněk | 3 : 1 | 57.6 | 17. - 24. |
Jakub Zapala | 3 : 1 | 43.2 | 17. - 32. |
Jan Koukal | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
2. Liga Muži A, 08.04.2017 | Body celkem: 900 | ||
Martin Gříbek | 3 : 0 | 300 | |
Vít Lipovský | 3 : 0 | 300 | |
Jaroslav Cerman | 3 : 0 | 300 | |
Albatros Media muži "B", 01.04.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 131 | Body celkem: 2328 |
Filip Kočárek | 3 : 0 wo. | 30 | 7. - 8. |
Matouš Sochůrek | 1 : 3 | 12 | 5. - 8. |
Lukáš Jelínek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Filip Nosek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Lukáš Matoušek | 3 : 2 | 24 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Hamr sport - muži B, 25.03.2017 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1785 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 1895 |
Pavel Jakubů | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Jakub Zapala | 2 : 3 | 20 | 9. - 12. |
Karel Kudláček | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Lukáš Jelínek | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
Milan Vlasák | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Mistrovství ČR masters - M35+, (M35+), 04.03.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6702 | Body za soupeře: 350 | Body celkem: 7052 |
Karel Kudláček | 3 : 2 | 115.2 | 3. - 4. |
Petr Kopecký | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Miroslav Kolář | 3 : 1 | 115.2 | čtvrtfinále |
Martin Paroulek | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
muži B, 25.02.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 155 | Body celkem: 2502 |
Petr Zlámal | 2 : 3 | 24 | 5. - 6. |
Štěpán Václavek | 3 : 2 | 36 | 5. - 8. |
Marek Lapáček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Daňsa | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
Jaroslav Kaleta | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Hamr sport Masters, (M35+), 18.02.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 257 | Body celkem: 4136 |
Petr Veselý st. | 1 : 3 | 24 | finále |
Aleš Knotek | 3 : 1 | 76.8 | semifinále |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
Karel Svoboda | 3 : 0 | 60 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 24 | 1. - 32. |
2. Liga Muži A, 29.01.2017 | Body celkem: 600 | ||
Petr Podaný | 3 : 0 | 300 | |
Kamil Staněk | 3 : 0 | 300 | |
2. Liga Muži A, 28.01.2017 | Body celkem: 540 | ||
Jiří Pour | 3 : 0 | 300 | |
Jaroslav Cerman | 3 : 1 | 240 | |
Squashová Akademie muži A, 21.01.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3553 | Body za soupeře: 312 | Body celkem: 3865 |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 120 | 13. - 14. |
Martin Švec | 3 : 0 wo. | 60 | 13. - 16. |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jan Koukal | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jakub Zapala | 3 : 0 | 96 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 64. |
KABEL-A.T. CUP, 10.12.2016 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 2807 |
Ondřej Ertl | 3 : 0 wo. | 45 | 15. - 16. |
Dominik Dubský | 2 : 3 | 36 | 13. - 16. |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jaroslav Čech | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Kožina | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
2. Liga Muži A, 04.12.2016 | Body celkem: 540 | ||
Kamil Staněk | 3 : 0 | 300 | |
Martin Gříbek | 3 : 1 | 240 | |
2. Liga Muži A, 03.12.2016 | Body celkem: 600 | ||
Jaroslav Cerman | 3 : 0 | 300 | |
Petr Podaný | 3 : 0 | 300 | |
SquashArena B muži, 26.11.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 135 | Body celkem: 2895 |
Jakub Stupka | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Ondřej Pavelka | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
David Orálek | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
Lukáš Matoušek | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
muži A, 12.11.2016 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3135 | Body za soupeře: 183 | Body celkem: 3318 |
Petr Martin | 3 : 0 wo. | 55 | 15. - 16. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Jaroslav Čech | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Michal Jadrníček | 1 : 3 | 22 | 1. - 16. |
Michal Kareš | 3 : 2 | 52.8 | 1. - 32. |
Martin Schuller | 3 : 1 | 52.8 | 1. - 64. |
PRIMA STAVEBNINY CUP, 29.10.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 137 | Body celkem: 2484 |
Ladislav Burián | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Miroslav Kolář | 3 : 0 wo. | 30 | 5. - 8. |
Dominik Dubský | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Jakub Zapala | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
Filip Nosek | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
2. Liga Muži A, 23.10.2016 | Body celkem: 600 | ||
Jiří Kuntoš | 3 : 0 | 300 | |
Vít Lipovský | 3 : 0 | 300 | |
2. Liga Muži A, 22.10.2016 | Body celkem: 540 | ||
Petr Podaný | 3 : 0 | 300 | |
Kamil Staněk | 3 : 1 | 240 | |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 08.10.2016 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2512 | Body za soupeře: 174 | Body celkem: 2686 |
Dominik Dubský | 0 : 3 wo. | 0 | 19. - 20. |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 20. |
Michal Bodiš | 3 : 1 | 64 | 17. - 24. |
Petr Volný | 3 : 1 | 64 | 17. - 32. |
Marek Wojnarski | 1 : 3 | 16 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
Masters Poděbrady, (M35+), 01.10.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 222 | Body celkem: 4101 |
Karel Kudláček | 1 : 3 | 24 | finále |
Zdeněk Suchan | 3 : 0 | 96 | semifinále |
Jan Vacek | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
Strahov A, 24.09.2016 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 2964 |
Petr Steiner | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Michal Kareš | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Lukáš Jelínek | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 16. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Kožina | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
"Béčko" Squashové Akademie, 11.09.2016 Pořadí: 32 |
Body za pořadí: 1048 | Body za soupeře: 8 | Body celkem: 1056 |
Filip Nosek | 0 : 3 wo. | 0 | 31. - 32. |
Zdeněk Suchan | 0 : 3 wo. | 0 | 29. - 32. |
Robert Michalec | 0 : 3 wo. | 0 | 25. - 32. |
Marek Hlaváč | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 32. |
Jiří Vlček | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
Petr's Cup - muži B, 28.05.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 185 | Body celkem: 2993 |
Marek Koutník | 2 : 3 | 32.8 | finále |
Jakub Vavřík | 3 : 2 | 39.36 | semifinále |
Aleš Kubíček | 3 : 1 | 39.36 | čtvrtfinále |
Tomáš Fecák | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Pavel Popelka | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
2. liga Muži A 2015/2016, 17.04.2016 | Body celkem: 300 | ||
Jiří Kuntoš | 3 : 0 | 300 | |
2. liga Muži A 2015/2016, 16.04.2016 | Body celkem: 300 | ||
Jaroslav Cerman | 0 : 3 | 0 | |
Václav Uhlíř | 3 : 0 | 300 | |
Albatros Media - muži "A", 09.04.2016 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 211 | Body celkem: 2911 |
Petr Zlámal | 1 : 3 | 18 | 13. - 14. |
Matouš Sochůrek | 3 : 0 | 90 | 13. - 16. |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Michal Kareš | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
Tomáš Strmiska | 3 : 1 | 57.6 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
Samsung MČR ženy, muži, masters 2016, 03.03.2016 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 2993 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 3201 |
Michal Bodiš | 2 : 3 | 41.6 | 21. - 22. |
Štěpán Václavek | 3 : 2 | 62.4 | 21. - 24. |
Dominik Dubský | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
Martin Volf | 3 : 0 | 104 | 17. - 32. |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
2. liga Muži A 2015/2016, 21.02.2016 | Body celkem: 540 | ||
Tomáš Zach | 3 : 0 | 300 | |
Miroslav Kousalík | 3 : 1 | 240 | |
2. liga Muži A 2015/2016, 20.02.2016 | Body celkem: 600 | ||
Jaroslav Cerman | 3 : 0 | 300 | |
Martin Gříbek | 3 : 0 | 300 | |
YONTA CUP, 13.02.2016 Pořadí: 34 |
Body za pořadí: 1656 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 1896 |
Michal Jirka | 1 : 3 | 12 | 33. - 34. |
Jan Daňsa | 3 : 1 | 48 | 33. - 36. |
Tomáš Hanzelka | 3 : 0 | 60 | 33. - 40. |
Jiří Knap | 3 : 2 | 36 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 | 60 | 33. - 64. |
Filip Kočárek | 2 : 3 | 24 | 1. - 64. |
muži B, 30.01.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 153 | Body celkem: 2913 |
Marek Lapáček | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Michal Jirka | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Tomáš Herold | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Ondřej Kožina | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
muži A, 16.01.2016 Pořadí: 33 |
Body za pořadí: 1696 | Body za soupeře: 228 | Body celkem: 1924 |
Michal Jirka | 3 : 1 | 48 | 33. - 34. |
Ján Fecák | 3 : 1 | 48 | 33. - 36. |
Roman Kubričan | 3 : 0 | 60 | 33. - 40. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 33. - 64. |
Petr Marek | 1 : 3 | 12 | 1. - 64. |
2. liga Muži A 2015/2016, 13.12.2015 | Body celkem: 540 | ||
Miroslav Kolář | 3 : 1 | 240 | |
Ján Fecák | 3 : 0 | 300 | |
2. liga Muži A 2015/2016, 12.12.2015 | Body celkem: 540 | ||
Jan Sluka | 3 : 1 | 240 | |
Martin Gříbek | 3 : 0 | 300 | |
muži A, 05.12.2015 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2891 | Body za soupeře: 254 | Body celkem: 3145 |
Štěpán Václavek | 3 : 1 | 80 | 15. - 16. |
Ondřej Pavelka | 2 : 3 | 40 | 13. - 16. |
Jan Ryba | 2 : 3 | 40 | 9. - 16. |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Milan Průcha | 3 : 1 | 64 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
muži A, 21.11.2015 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 2366 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 2558 |
Petr Kopecký | 0 : 3 | 0 | 21. - 22. |
Michal Jirka | 3 : 1 | 64 | 21. - 24. |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
Martin Schuller | 3 : 0 | 80 | 17. - 32. |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Roman Kubričan | 3 : 1 | 48 | 1. - 64. |
muži B, 31.10.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 146 | Body celkem: 2637 |
Patrik Rohun | 3 : 2 | 39.36 | 3. - 4. |
Jan Ryba | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Josef Šebek | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Zdeněk Suchan | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
2. liga Muži A 2015/2016, 25.10.2015 | Body celkem: 600 | ||
Ján Fecák | 3 : 0 | 300 | |
Jaroslav Cerman | 3 : 0 | 300 | |
2. liga Muži A 2015/2016, 24.10.2015 | Body celkem: 540 | ||
Miroslav Kolář | 3 : 1 | 240 | |
Jan Sluka | 3 : 0 | 300 | |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ, 10.10.2015 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3365 | Body za soupeře: 202 | Body celkem: 3567 |
David Orálek | 3 : 0 wo. | 60 | 15. - 16. |
Vojtěch Babišta | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Lukáš Levinský | 2 : 3 | 48 | 9. - 16. |
Petr Martin | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Jirka | 3 : 2 | 57.6 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 64. |
Muži B, 26.09.2015 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 127 | Body celkem: 2474 |
Jakub Vavřík | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 6. |
Tomáš Hanzelka | 3 : 0 wo. | 30 | 5. - 8. |
Jiří Vlček | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Filip Kočárek | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
Tomáš Tlustý | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
SquashArena Praha muži A, 12.09.2015 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2881 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 3145 |
Jan Ryba | 0 : 3 | 0 | 17. - 18. |
Ján Fecák | 3 : 0 | 88 | 17. - 20. |
Petr Kopecký | 3 : 0 | 88 | 17. - 24. |
Roman Hlaváč | 3 : 0 | 88 | 17. - 32. |
Petr Martin | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů A, 16.05.2015 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 3056 |
Jan Koukal | 0 : 3 | 0 | |
Pavel Jakubů | 3 : 2 | 0 | |
Pavel Beneš | 3 : 0 | 0 | |
Petr Kopecký | 3 : 1 | 0 | |
1. LIGA MUŽI B 2014 - 2015, 10.05.2015 | Body celkem: 600 | ||
Martin Vostatek | 3 : 0 | 600 | |
1. LIGA MUŽI B 2014 - 2015, 09.05.2015 | Body celkem: 120 | ||
Marek Lapáček | 1 : 3 | 120 | |
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 02.05.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 113 | Body celkem: 1798 |
Dominik Dubský | 1 : 3 | 0 | |
Petr Vosátka | 3 : 0 | 0 | |
Martin Kříž | 3 : 1 | 0 | |
Aleš Kubíček | 3 : 0 | 0 | |
Petr Marek | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 28.03.2015 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1613 | Body za soupeře: 127 | Body celkem: 1740 |
Tomáš Fecák | 3 : 0 | 0 | |
Ján Fecák | 3 : 1 | 0 | |
Milan Průcha | 3 : 1 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Pavel Bodiš | 3 : 0 | 0 | |
Petr Marek | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 14.03.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 1634 | Body za soupeře: 51 | Body celkem: 1685 |
bye | 3 : | 0 | |
Tomáš Míka | 3 : 1 | 0 | |
Radek Novotný | 3 : 0 | 0 | |
Zdeněk Suchan | 3 : 0 | 0 | |
Petr Veselý | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 28.02.2015 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 68 | Body celkem: 1760 |
Pavel Popelka | 3 : 0 | 0 | |
Dan Kolínský | 3 : 1 | 0 | |
Jan Čaboun | 2 : 3 | 0 | |
Jakub Vavřík | 0 : 3 wo. | 0 | |
Petr Martin | 0 : 3 wo. | 0 | |
1. LIGA MUŽI B 2014 - 2015, 15.02.2015 | Body celkem: 600 | ||
Jan Čaboun | 3 : 1 | 400 | |
Aleš Knotek | 2 : 3 | 200 | |
1. LIGA MUŽI B 2014 - 2015, 14.02.2015 | Body celkem: 600 | ||
Ondřej Pavelka | 1 : 3 | 100 | |
David Vojtovič | 3 : 0 | 500 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 17.01.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1432 | Body za soupeře: 82 | Body celkem: 1514 |
bye | 3 : | 0 | |
Jiří Jílek | 3 : 0 | 0 | |
Robert Michalec | 3 : 0 | 0 | |
Alexander Kuklovský | 3 : 0 | 0 | |
Michal Krautwurm | 3 : 1 | 0 | |
Jakub Kosinka | 0 : 3 | 0 | |
1. LIGA MUŽI B 2014 - 2015, 14.12.2014 | Body celkem: 600 | ||
Aleš Knotek | 3 : 2 | 360 | |
David Zeman | 2 : 3 | 240 | |
1. LIGA MUŽI B 2014 - 2015, 13.12.2014 | Body celkem: 720 | ||
bye | 3 : 0 | 600 | |
Petr Veselý st. | 1 : 3 | 120 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 06.12.2014 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1352 | Body za soupeře: 76 | Body celkem: 1428 |
bye | 3 : 0 | ||
Martin Sochůrek | 3 : 0 | 0 | |
Pavel Bodiš | 3 : 0 | 0 | |
Richard Nádvorník | 3 : 1 | 0 | |
Štěpán Václavek | 2 : 3 | 0 | |
Petr Martin | 2 : 3 | 0 | |
1.liga muži B, 19.10.2014 | Body celkem: 0 | ||
David Zeman | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | |
1. LIGA MUŽI B, 18.10.2014 | Body celkem: 400 | ||
Petr Steiner | 2 : 3 | 200 | |
Aleš Knotek | 2 : 3 | 200 | |
Mistrovský turnaj mužů - B, 11.10.2014 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 1290 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 1330 |
Dan Kolínský | 0 : 3 wo. | 0 | |
Robert Michalec | 3 : 0 | 0 | |
Lukáš Levinský | 0 : 3 | 0 | |
Martin Vostatek | 3 : 0 wo. | 0 | |
Lukáš Klinecký | 0 : 3 wo. | 0 | |
Tomáš Strmiska | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 17.05.2014 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1105 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 1145 |
bye | 3 : | 0 | |
Martin Kříž | 3 : 0 | 0 | |
Jan Filounek | 0 : 3 | 0 | |
Jiří Vlček | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Souhrada | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovstký turnaj mužů C, 22.03.2014 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 99 | Body celkem: 1350 |
Jan Kubíček | 2 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Jan Škarda | 3 : 0 | 0 | |
Petr Vosátka | 3 : 0 | 0 | |
Zdeněk Jícha | 3 : 0 | 0 | |
Pavel Trávníček | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 18.01.2014 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1661 | Body za soupeře: 88 | Body celkem: 1749 |
Kamil Staněk | 3 : 0 | 0 | |
Václav Uhlíř | 3 : 2 | 0 | |
Jan Veselý | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Tomáš Tlustý | 3 : 0 | 0 | |
Jan Ryšavý | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži B, 02.11.2013 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1693 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 1784 |
Jaroslav Příhoda | 0 : 3 | 0 | |
Marek Hlaváč | 1 : 3 | 0 | |
Lukáš Levinský | 3 : 0 wo. | 0 | |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | |
Radim Valášek | 3 : 0 | 0 | |
Tomáš Herold | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži B, 25.05.2013 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 953 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 1053 |
Tomáš Tlustý | 3 : 0 | 0 | |
Jiří Gottlieb | 3 : 0 | 0 | |
Milan Vlasák | 3 : 0 | 0 | |
Michal Jirka | 3 : 1 | 0 | |
Marek Fremel | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži B, 04.05.2013 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 2336 |
bye | 3 : | 0 | |
Petr Podaný | 3 : 0 | 0 | |
Michal Jirka | 3 : 1 | 0 | |
Roman Kubričan | 3 : 2 | 0 | |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.