Profil hráče

Ladislav Procházka

Ročník: 1981
Klub: Sportovní klub Zvonárna, z.s.
Družstvo:SK Zvonárna A
Registrační číslo: 1067

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 34.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 16. (11/2015)
Aktuální umístění v žebříčku masters mužů nad 35 let: 12.
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 35 let: 1. (02/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2020 34 (-2) 18071 (0)
01.10.2020 32 (-1) 18071 (0)
01.04.2020 31 (2) 18071 (-315)
01.03.2020 33 (-4) 18386 (0)
01.02.2020 29 (-1) 18386 (-240)
01.01.2020 28 (-1) 18626 (-528)
01.12.2019 27 (-1) 19154 (256)
01.11.2019 26 (2) 18898 (-852)
01.10.2019 28 (0) 19750 (-342)
01.09.2019 28 (0) 20092 (0)
01.08.2019 28 (0) 20092 (0)
01.07.2019 28 (0) 20092 (0)
01.06.2019 28 (0) 20092 (223)
01.05.2019 28 (2) 19869 (-24)
01.04.2019 30 (-2) 19893 (0)
01.03.2019 28 (-1) 19893 (-393)
01.02.2019 27 (0) 20286 (177)
01.01.2019 27 (2) 20109 (471)
01.12.2018 29 (-3) 19638 (-1287)
01.11.2018 26 (0) 20925 (788)
01.10.2018 26 (-1) 20137 (-794)
01.09.2018 25 (0) 20931 (0)
01.08.2018 25 (0) 20931 (0)
01.07.2018 25 (0) 20931 (0)
01.06.2018 25 (-2) 20931 (-1201)
01.05.2018 23 (1) 22132 (0)
01.04.2018 24 (-3) 22132 (-60)
01.03.2018 21 (0) 22192 (463)
01.02.2018 21 (-4) 21729 (-1049)
01.01.2018 17 (3) 22778 (-305)
01.12.2017 20 (1) 23083 (205)
01.11.2017 21 (1) 22878 (0)
01.10.2017 22 (0) 22878 (316)
01.09.2017 22 (0) 22562 (0)
01.07.2017 22 (0) 22562 (0)
01.06.2017 22 (2) 22562 (720)
01.05.2017 24 (-2) 21842 (-104)
01.04.2017 22 (0) 21946 (-306)
01.03.2017 22 (-1) 22252 (0)
01.02.2017 21 (3) 22252 (952)
01.01.2017 24 (0) 21300 (-234)
01.12.2016 24 (-2) 21534 (407)
01.11.2016 22 (-1) 21127 (-656)
01.10.2016 21 (0) 21783 (-181)
01.09.2016 21 (0) 21964 (0)
01.06.2016 21 (0) 21964 (-363)
01.05.2016 21 (1) 22327 (60)
01.04.2016 22 (0) 22267 (564)
01.03.2016 22 (-1) 21703 (-240)
01.02.2016 21 (-1) 21943 (355)
01.01.2016 20 (-2) 21588 (9210)
01.12.2015 18 (-2) 12378 (-96)
01.11.2015 16 (6) 12474 (2085)
01.10.2015 22 (11) 10389 (1444)
01.09.2015 33 (0) 8945 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20202829333132342020
20192727283028282828282826272019
20181721212423252525252626292018
201724212222242222222221202017
2016202122222121212122242016
2015332216182015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1273
Body za soupeře:
144
Body celkem:
1416
Stanislav Jurčík  2 : 0 32.8 17. - 18.
Martin Kollár  2 : 0 32.8 17. - 20.
Martin Šimka  2 : 0 32.8 17. - 24.
Jiří Pinka  2 : 0 32.8 17. - 32.
Jan Ryba  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 Strahov - muži A, 18.01.2020
Pořadí: 26
Body za pořadí:
2092
Body za soupeře:
158
Body celkem:
2250
Pavel Bodiš  0 : 2 wo. 0 25. - 26.
Pavel Jakubů  2 : 1 48 25. - 28.
Petr Veselý  2 : 1 48 25. - 32.
Dan Teuchner  0 : 2 0 17. - 32.
Petr Veselý st.  2 : 3 32 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 64.
 TORNÁDO CUP 2020 - Muži B, 04.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
142
Body celkem:
2902
Marek Koutník  1 : 3 16 3. - 4.
Petr Veselý st.  1 : 3 16 semifinále
Petr Podaný  3 : 0 60 čtvrtfinále
Martin Sopko  3 : 2 30 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Strahov Muži A, 07.12.2019
Pořadí: 24
Body za pořadí:
2018
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2162
Luboš Walter ml.  0 : 2 wo. 0 23. - 24.
Michal Jirka  0 : 2 wo. 0 21. - 24.
Ondřej Pavelka  1 : 2 28.8 17. - 24.
Miroslav Kolář  2 : 0 72 17. - 32.
Karím Farrag  0 : 3 0 1. - 32.
Vojtěch Hanzal  3 : 1 43.2 1. - 64.
 Muži B - Poděbrady , 23.11.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2380
František Procházka  0 : 3 0 3. - 4.
Ondřej Pavelka  1 : 3 13.12 semifinále
Petr Veselý  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
Hai Nguyen Nguyen  3 : 0 41 1. - 16.
Martin Schuller  3 : 1 26.24 1. - 32.
 Strahov Muži A, 09.11.2019
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2414
Body za soupeře:
241
Body celkem:
2655
Vojtěch Ryba  0 : 2 wo. 0 17. - 18.
Michal Kareš  2 : 0 72 17. - 20.
Šimon Makovský  2 : 1 43.2 17. - 24.
Ondřej Kožina  2 : 0 72 17. - 32.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 32.
Jakub Vavřík  3 : 0 54 1. - 64.
 Memoriál Jany Kosinkové, 19.10.2019
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1505
Body za soupeře:
116
Body celkem:
1621
Tomáš Herold  2 : 0 wo. 21 25. - 26.
Jiří Dušek  2 : 0 42 25. - 28.
Vlastimil Kozák  2 : 0 42 25. - 32.
Jakub Zapala  0 : 2 0 17. - 32.
Jaroslav Cerman  1 : 3 11.2 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
97
Body celkem:
2173
Vlastimil Kozák  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Luboš Walter ml.  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
Petr Steiner  1 : 3 12 čtvrtfinále
Vojtěch Hanzal  3 : 2 30 1. - 16.
Milan Beránek  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 SquashArena Muži B, 25.05.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
179
Body celkem:
2711
Dan Teuchner  2 : 0 wo. 30 5. - 6.
Tomáš Herold  2 : 0 60 5. - 8.
Michal Bodiš  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Ryšavý  3 : 0 50 1. - 16.
Martin Sopko  3 : 2 24 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Muži B - Strahov, 23.03.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
141
Body celkem:
2488
Jaroslav Cerman  0 : 2 wo. 0 5. - 6.
Pavel Jakubů  2 : 1 36 5. - 8.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Jiroušek  3 : 0 50 1. - 16.
Tomáš Herold  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 HRADECKÝ OLIVER CUP, 23.02.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2202
Pavel Jakubů  1 : 2 24 7. - 8.
Michal Bodiš  0 : 2 0 5. - 8.
Matouš Sochůrek  1 : 3 12 čtvrtfinále
Pavel Bodiš  3 : 0 50 1. - 16.
Viktor Nezveda  3 : 0 40 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, 19.01.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
220
Body celkem:
2993
Michal Jirka  3 : 1 72 13. - 14.
Petr Marek  3 : 0 90 13. - 16.
Filip Kočárek  0 : 3 0 9. - 16.
David Zeman  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Vavřík  3 : 1 57.6 1. - 32.
 Tornádo cup 2019, 05.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
149
Body celkem:
2399
Michal Bodiš  0 : 3 0 3. - 4.
Marek Koutník  2 : 3 26.24 semifinále
Jan Daňsa  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
Tomáš Strmiska  3 : 0 41 1. - 16.
Martin Kříž  3 : 0 32.8 1. - 32.
 Muži B, 15.12.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
225
Body celkem:
2757
Ondřej Pavelka  2 : 0 60 5. - 6.
Petr Nohel ml.  2 : 0 60 5. - 8.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Daňsa  3 : 0 50 1. - 16.
Miroslav Kousalík  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Strahov - muži A, 08.12.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2408
Body za soupeře:
142
Body celkem:
2550
Matej Hrnčiřík  0 : 2 wo. 0 13. - 14.
Walter Herold  Veedla  2 : 0 80 13. - 16.
Benjamin Bergel  0 : 2 0 9. - 16.
Daniel Mekbib  0 : 3 0 1. - 16.
Dalibor Procházka ml.  3 : 2 38.4 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 24 1. - 64.
 Prima stavebniny Cup, 10.11.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2195
Body za soupeře:
129
Body celkem:
2324
Michal Bodiš  0 : 2 wo. 0 11. - 12.
Michal Jirka  1 : 2 28 9. - 12.
Dávid Kubíček  2 : 0 wo. 35 9. - 16.
Daniel Mekbib  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Kareš  3 : 1 44.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 21 1. - 64.
 HAMR HEAD muži B, 27.10.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
195
Body celkem:
3251
Martin Volf  3 : 1 64 3. - 4.
Harry Londy   0 : 3 0 semifinále
Pavel Jakubů  3 : 2 36 čtvrtfinále
Matyáš Dufek  3 : 1 40 1. - 16.
Chris Owen  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Strahov muži A, 22.09.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2830
Filip Kočárek  0 : 2 wo. 0 13. - 14.
Petr Martin  2 : 0 wo. 45 13. - 16.
Joseph White  0 : 2 0 9. - 16.
Jaroslav Čech  0 : 3 0 1. - 16.
Pavel Jakubů  3 : 1 57.6 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 Huslík Cup, 08.09.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
105
Body celkem:
1890
Dalibor Procházka ml.  0 : 2 wo. 0 11. - 12.
Michal Jirka  0 : 2 0 9. - 12.
Adam Sinkule  2 : 0 50 9. - 16.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Miroslav Ondruška  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 SquashArena Muži B, 26.05.2018
Pořadí: 32
Body za pořadí:
1048
Body za soupeře:
31
Body celkem:
1079
Chris Owen  0 : 2 wo. 0 31. - 32.
Michal Šoman ml.  0 : 2 wo. 0 29. - 32.
Jiří Pinka  0 : 2 wo. 0 25. - 32.
Milan Beránek  0 : 2 wo. 0 17. - 32.
Jan Daňsa  2 : 3 16 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Albatros Media - Muži "B", 28.04.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
165
Body celkem:
2512
Pavel Jakubů  0 : 2 wo. 0 5. - 6.
Michal Jirka  2 : 0 60 5. - 8.
Petr Marek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Sinkule  3 : 0 50 1. - 16.
Pavel Bodiš  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 SKUS - PETR´S CUP, 24.03.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1562
Body za soupeře:
171
Body celkem:
1733
Martin Sopko  2 : 0 40 17. - 18.
Petr Volný  2 : 0 wo. 20 17. - 20.
Martin Sochůrek  2 : 0 40 17. - 24.
Michal Jirka  2 : 0 40 17. - 32.
Petr Nohel ml.  2 : 3 16 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 STRAHOV MUŽI B, 24.02.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
145
Body celkem:
2905
Ondřej Pavelka  0 : 2 wo. 0 3. - 4.
Martin Volf  0 : 3 0 semifinále
Jaroslav Kaleta  3 : 0 60 čtvrtfinále
Dan Teuchner  3 : 2 30 1. - 16.
Václav Uhlíř  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 TECNIFIBER CUP Squashové Akademie, 20.01.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
189
Body celkem:
2816
Michal Kareš  2 : 0 90 15. - 16.
Filip Kočárek  0 : 2 0 13. - 16.
Marek Koutník  0 : 2 0 9. - 16.
Michal Jadrníček  0 : 3 0 1. - 16.
Ondřej Kožina  3 : 0 72 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj B, 06.01.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1605
Body za soupeře:
67
Body celkem:
1672
Petr Podaný  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
David Orálek  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Kamil Staněk  0 : 2 wo. 0 9. - 16.
Jaroslav Cerman  2 : 3 20 1. - 16.
Adam Sinkule  3 : 1 32 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Strahov muži "A", 09.12.2017
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2153
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2307
Ondřej Pavelka  0 : 2 0 17. - 18.
Pavel Jakubů  2 : 1 38.4 17. - 20.
Kamil Staněk  2 : 1 38.4 17. - 24.
Ondřej Kožina  2 : 0 64 17. - 32.
Marek Panáček  1 : 3 12.8 1. - 32.
 Apple Point - HAMR turnaj mužů B, 25.11.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
159
Body celkem:
2356
Ondřej Pavelka  2 : 0 wo. 30 7. - 8.
Petr Marek  1 : 2 24 5. - 8.
Harry Londy   0 : 3 0 čtvrtfinále
Jiří Dušek  3 : 0 50 1. - 16.
Tomáš Pluhař  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 HUSLÍK Cup, 11.11.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3398
Body za soupeře:
213
Body celkem:
3611
Vojtěch Ryba  0 : 2 wo. 0 11. - 12.
Harry Londy   0 : 2 0 9. - 12.
Filip Kočárek  2 : 0 110 9. - 16.
David Zeman  0 : 3 0 1. - 16.
Radovan Kojecký  3 : 1 70.4 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 33 1. - 64.
 Credit Czech Poděbrady Open 2017 - muži B, 28.10.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
116
Body celkem:
2463
Michal Kareš  0 : 2 wo. 0 5. - 6.
Roman Kubričan  2 : 1 36 5. - 8.
Filip Kočárek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Volf  3 : 1 40 1. - 16.
Martin Sochůrek  3 : 0 40 1. - 32.
 Memoriál Jany Kosinkové, 07.10.2017
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2035
Body za soupeře:
114
Body celkem:
2149
Vlastimil Kozák  0 : 2 wo. 0 19. - 20.
Jakub Vavřík  0 : 2 0 17. - 20.
Petr Volný  2 : 0 64 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 24 17. - 32.
Filip Kočárek  2 : 3 25.6 1. - 32.
 Strahov muži A, 23.09.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2891
Body za soupeře:
200
Body celkem:
3091
Lukáš Jelínek  2 : 0 wo. 50 15. - 16.
Petr Veselý st.  0 : 2 0 13. - 16.
Vojtěch Ryba  1 : 2 40 9. - 16.
David Zeman  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Schuller  3 : 0 80 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 64.
 1. Mistrovský turnaj mužů kategorie B, 09.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
188
Body celkem:
2996
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 finále
Petr Marek  3 : 1 52.48 semifinále
Jan Čaboun  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
Jan Ryšavý  3 : 0 41 1. - 16.
Tereza Elznicová  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 Strahov muži B, 27.05.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
269
Body celkem:
3713
Lukáš Jelínek  2 : 3 40 finále
Michal Bodiš  3 : 1 64 semifinále
Roman Kubričan  3 : 0 60 čtvrtfinále
David Orálek  3 : 0 50 1. - 16.
Martin Němec  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 KABEL - A.T. Cup, 13.05.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2139
Body za soupeře:
161
Body celkem:
2300
Kamil Staněk  3 : 0 70 13. - 14.
Filip Kočárek  3 : 0 wo. 35 13. - 16.
Jakub Wasilewski  0 : 3 0 9. - 16.
David Zeman  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Kollár  3 : 0 56 1. - 32.
 OC Arkady squash cup 2017, 15.04.2017
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2282
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2412
Filip Kočárek  0 : 3 wo. 0 19. - 20.
Marek Lapáček  2 : 3 28.8 17. - 20.
Kamil Staněk  3 : 1 57.6 17. - 24.
Jakub Zapala  3 : 1 43.2 17. - 32.
Jan Koukal  0 : 3 0 1. - 32.
 Albatros Media muži "B", 01.04.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
131
Body celkem:
2328
Filip Kočárek  3 : 0 wo. 30 7. - 8.
Matouš Sochůrek  1 : 3 12 5. - 8.
Lukáš Jelínek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Filip Nosek  3 : 0 50 1. - 16.
Lukáš Matoušek  3 : 2 24 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Hamr sport - muži B, 25.03.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
110
Body celkem:
1895
Pavel Jakubů  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Jakub Zapala  2 : 3 20 9. - 12.
Karel Kudláček  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Lukáš Jelínek  1 : 3 10 1. - 16.
Milan Vlasák  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 muži B, 25.02.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
155
Body celkem:
2502
Petr Zlámal  2 : 3 24 5. - 6.
Štěpán Václavek  3 : 2 36 5. - 8.
Marek Lapáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Daňsa  3 : 1 40 1. - 16.
Jaroslav Kaleta  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Squashová Akademie muži A, 21.01.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3553
Body za soupeře:
312
Body celkem:
3865
Vlastimil Kozák  3 : 0 120 13. - 14.
Martin Švec  3 : 0 wo. 60 13. - 16.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 9. - 16.
Jan Koukal  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Zapala  3 : 0 96 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 64.
 KABEL-A.T. CUP, 10.12.2016
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2807
Ondřej Ertl  3 : 0 wo. 45 15. - 16.
Dominik Dubský  2 : 3 36 13. - 16.
Michal Bodiš  0 : 3 0 9. - 16.
Jaroslav Čech  0 : 3 0 1. - 16.
Ondřej Kožina  3 : 0 72 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 SquashArena B muži, 26.11.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
135
Body celkem:
2895
Jakub Stupka  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 semifinále
Ondřej Pavelka  3 : 1 48 čtvrtfinále
David Orálek  3 : 1 40 1. - 16.
Lukáš Matoušek  3 : 1 32 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 muži A, 12.11.2016
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3135
Body za soupeře:
183
Body celkem:
3318
Petr Martin  3 : 0 wo. 55 15. - 16.
Viktor Byrtus  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Jaroslav Čech  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Michal Jadrníček  1 : 3 22 1. - 16.
Michal Kareš  3 : 2 52.8 1. - 32.
Martin Schuller  3 : 1 52.8 1. - 64.
 PRIMA STAVEBNINY CUP, 29.10.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
137
Body celkem:
2484
Ladislav Burián  0 : 3 0 5. - 6.
Miroslav Kolář  3 : 0 wo. 30 5. - 8.
Dominik Dubský  1 : 3 12 čtvrtfinále
Jakub Zapala  3 : 1 40 1. - 16.
Filip Nosek  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 08.10.2016
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2512
Body za soupeře:
174
Body celkem:
2686
Dominik Dubský  0 : 3 wo. 0 19. - 20.
Matouš Sochůrek  0 : 3 wo. 0 17. - 20.
Michal Bodiš  3 : 1 64 17. - 24.
Petr Volný  3 : 1 64 17. - 32.
Marek Wojnarski  1 : 3 16 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 64.
 Strahov A, 24.09.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
117
Body celkem:
2964
Petr Steiner  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Michal Kareš  0 : 3 0 9. - 12.
Lukáš Jelínek  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 16.
Ondřej Kožina  3 : 0 72 1. - 32.
 "Béčko" Squashové Akademie, 11.09.2016
Pořadí: 32
Body za pořadí:
1048
Body za soupeře:
8
Body celkem:
1056
Filip Nosek  0 : 3 wo. 0 31. - 32.
Zdeněk Suchan  0 : 3 wo. 0 29. - 32.
Robert Michalec  0 : 3 wo. 0 25. - 32.
Marek Hlaváč  0 : 3 wo. 0 17. - 32.
Jiří Vlček  1 : 3 8 1. - 32.
 Petr's Cup - muži B, 28.05.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
185
Body celkem:
2993
Marek Koutník  2 : 3 32.8 finále
Jakub Vavřík  3 : 2 39.36 semifinále
Aleš Kubíček  3 : 1 39.36 čtvrtfinále
Tomáš Fecák  3 : 0 41 1. - 16.
Pavel Popelka  3 : 0 32.8 1. - 32.
 Albatros Media - muži "A", 09.04.2016
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
211
Body celkem:
2911
Petr Zlámal  1 : 3 18 13. - 14.
Matouš Sochůrek  3 : 0 90 13. - 16.
Vlastimil Kozák  0 : 3 0 9. - 16.
Michal Kareš  1 : 3 18 1. - 16.
Tomáš Strmiska  3 : 1 57.6 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 Samsung MČR ženy, muži, masters 2016, 03.03.2016
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2993
Body za soupeře:
208
Body celkem:
3201
Michal Bodiš  2 : 3 41.6 21. - 22.
Štěpán Václavek  3 : 2 62.4 21. - 24.
Dominik Dubský  0 : 3 0 17. - 24.
Martin Volf  3 : 0 104 17. - 32.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 1. - 32.
 YONTA CUP, 13.02.2016
Pořadí: 34
Body za pořadí:
1656
Body za soupeře:
240
Body celkem:
1896
Michal Jirka  1 : 3 12 33. - 34.
Jan Daňsa  3 : 1 48 33. - 36.
Tomáš Hanzelka  3 : 0 60 33. - 40.
Jiří Knap  3 : 2 36 33. - 48.
 bye  3 : 0 60 33. - 64.
Filip Kočárek  2 : 3 24 1. - 64.
 muži B, 30.01.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
153
Body celkem:
2913
Marek Lapáček  0 : 3 0 3. - 4.
David Zeman  0 : 3 0 semifinále
Michal Jirka  3 : 1 48 čtvrtfinále
Tomáš Herold  3 : 0 50 1. - 16.
Ondřej Kožina  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 muži A, 16.01.2016
Pořadí: 33
Body za pořadí:
1696
Body za soupeře:
228
Body celkem:
1924
Michal Jirka  3 : 1 48 33. - 34.
Ján Fecák  3 : 1 48 33. - 36.
Roman Kubričan  3 : 0 60 33. - 40.
 bye  3 : 0 wo. 30 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 30 33. - 64.
Petr Marek  1 : 3 12 1. - 64.
 muži A, 05.12.2015
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2891
Body za soupeře:
254
Body celkem:
3145
Štěpán Václavek  3 : 1 80 15. - 16.
Ondřej Pavelka  2 : 3 40 13. - 16.
Jan Ryba  2 : 3 40 9. - 16.
Martin Švec  0 : 3 0 1. - 16.
Milan Průcha  3 : 1 64 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 64.
 muži A, 21.11.2015
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2366
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2558
Petr Kopecký  0 : 3 0 21. - 22.
Michal Jirka  3 : 1 64 21. - 24.
Petr Marek  0 : 3 0 17. - 24.
Martin Schuller  3 : 0 80 17. - 32.
Ondřej Uherka  0 : 3 0 1. - 32.
Roman Kubričan  3 : 1 48 1. - 64.
 muži B, 31.10.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
146
Body celkem:
2637
Patrik Rohun  3 : 2 39.36 3. - 4.
Jan Ryba  0 : 3 0 semifinále
Josef Šebek  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
Zdeněk Suchan  3 : 0 41 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 16.4 1. - 32.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ, 10.10.2015
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3365
Body za soupeře:
202
Body celkem:
3567
David Orálek  3 : 0 wo. 60 15. - 16.
Vojtěch Babišta  0 : 3 0 13. - 16.
Lukáš Levinský  2 : 3 48 9. - 16.
Petr Martin  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Jirka  3 : 2 57.6 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 64.
 Muži B, 26.09.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
127
Body celkem:
2474
Jakub Vavřík  0 : 3 wo. 0 5. - 6.
Tomáš Hanzelka  3 : 0 wo. 30 5. - 8.
Jiří Vlček  1 : 3 12 čtvrtfinále
Filip Kočárek  3 : 2 30 1. - 16.
Tomáš Tlustý  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 SquashArena Praha muži A, 12.09.2015
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2881
Body za soupeře:
264
Body celkem:
3145
Jan Ryba  0 : 3 0 17. - 18.
Ján Fecák  3 : 0 88 17. - 20.
Petr Kopecký  3 : 0 88 17. - 24.
Roman Hlaváč  3 : 0 88 17. - 32.
Petr Martin  0 : 3 0 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů A, 16.05.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3056
Jan Koukal  0 : 3 0
Pavel Beneš  3 : 0 0
Petr Kopecký  3 : 1 0
Pavel Jakubů  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 02.05.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1685
Body za soupeře:
113
Body celkem:
1798
Petr Vosátka  3 : 0 0
Martin Kříž  3 : 1 0
Aleš Kubíček  3 : 0 0
Dominik Dubský  1 : 3 0
Petr Marek  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 28.03.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1613
Body za soupeře:
127
Body celkem:
1740
 bye  3 :  0
Pavel Bodiš  3 : 0 0
Petr Marek  1 : 3 0
Tomáš Fecák  3 : 0 0
Ján Fecák  3 : 1 0
Milan Průcha  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 14.03.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1634
Body za soupeře:
51
Body celkem:
1685
Zdeněk Suchan  3 : 0 0
 bye  3 :  0
Tomáš Míka  3 : 1 0
Radek Novotný  3 : 0 0
Petr Veselý  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 28.02.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1692
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1760
Pavel Popelka  3 : 0 0
Dan Kolínský  3 : 1 0
Jan Čaboun  2 : 3 0
Jakub Vavřík  0 : 3 wo. 0
Petr Martin  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 17.01.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1432
Body za soupeře:
82
Body celkem:
1514
Jiří Jílek  3 : 0 0
Robert Michalec  3 : 0 0
Alexander Kuklovský  3 : 0 0
 bye  3 :  0
Michal Krautwurm  3 : 1 0
Jakub Kosinka  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 06.12.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
76
Body celkem:
1428
Pavel Bodiš  3 : 0 0
Richard Nádvorník  3 : 1 0
Štěpán Václavek  2 : 3 0
 bye  3 : 0
Martin Sochůrek  3 : 0 0
Petr Martin  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů - B, 11.10.2014
Pořadí: 24
Body za pořadí:
1290
Body za soupeře:
40
Body celkem:
1330
Martin Vostatek  3 : 0 wo. 0
Lukáš Klinecký  0 : 3 wo. 0
Tomáš Strmiska  0 : 3 wo. 0
Dan Kolínský  0 : 3 wo. 0
Robert Michalec  3 : 0 0
Lukáš Levinský  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 17.05.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1105
Body za soupeře:
40
Body celkem:
1145
 bye  3 :  0
Martin Kříž  3 : 0 0
Jan Filounek  0 : 3 0
Jiří Vlček  0 : 3 0
Ondřej Souhrada  3 : 0 wo. 0
 Mistrovstký turnaj mužů C, 22.03.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
99
Body celkem:
1350
 bye  3 : 0
Jan Škarda  3 : 0 0
Petr Vosátka  3 : 0 0
Jan Kubíček  2 : 3 0
Zdeněk Jícha  3 : 0 0
Pavel Trávníček  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 18.01.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1661
Body za soupeře:
88
Body celkem:
1749
 bye  3 :  0
Tomáš Tlustý  3 : 0 0
Jan Ryšavý  3 : 0 0
Kamil Staněk  3 : 0 0
Václav Uhlíř  3 : 2 0
Jan Veselý  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj muži B, 02.11.2013
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1693
Body za soupeře:
91
Body celkem:
1784
Radim Valášek  3 : 0 0
Tomáš Herold  3 : 1 0
Jaroslav Příhoda  0 : 3 0
Marek Hlaváč  1 : 3 0
Lukáš Levinský  3 : 0 wo. 0
Michal Bodiš  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj muži B, 25.05.2013
Pořadí: 17
Body za pořadí:
953
Body za soupeře:
100
Body celkem:
1053
Michal Jirka  3 : 1 0
Marek Fremel  2 : 3 0
Tomáš Tlustý  3 : 0 0
Jiří Gottlieb  3 : 0 0
Milan Vlasák  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj muži B, 04.05.2013
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2336
Petr Veselý st.  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Petr Podaný  3 : 0 0
Michal Jirka  3 : 1 0
Roman Kubričan  3 : 2 0
Vlastimil Kozák  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot