Profil hráče

Kristián Mráček

Ročník: 2002
Klub: Squashclub Strahov z.s.
Družstvo:SC Strahov D
Registrační číslo: 5072

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 50.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 50. (09/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 3. (09/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 3. (09/2017)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 6.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 3. (03/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 42.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 34. (11/2017)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 17.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 17. (09/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2019 50 (0) 13227 (0)
01.08.2019 50 (0) 13227 (0)
01.07.2019 50 (0) 13227 (0)
01.06.2019 50 (9) 13227 (1149)
01.05.2019 59 (4) 12078 (465)
01.04.2019 63 (9) 11613 (997)
01.03.2019 72 (18) 10616 (1100)
01.02.2019 90 (-1) 9516 (0)
01.01.2019 89 (7) 9516 (650)
01.12.2018 96 (6) 8866 (481)
01.11.2018 102 (19) 8385 (1364)
01.10.2018 121 (-1) 7021 (0)
01.09.2018 120 (0) 7021 (0)
01.08.2018 120 (0) 7021 (0)
01.07.2018 120 (0) 7021 (0)
01.06.2018 120 (19) 7021 (930)
01.05.2018 139 (46) 6091 (1544)
01.04.2018 185 (21) 4547 (661)
01.03.2018 206 (150) 3886 (2580)
01.02.2018 356 (6) 1306 (0)
01.01.2018 362 (-2) 1306 (0)
01.12.2017 360 (11) 1306 (0)
01.11.2017 371 (93) 1306 (555)
01.10.2017 464 (3) 751 (0)
01.09.2017 467 (0) 751 (0)
01.07.2017 467 (3) 751 (0)
01.06.2017 470 (-470) 751 (751)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20198990726359505050502019
2018362356206185139120120120120121102962018
20174704674674643713602017

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Prima stavebniny Cup muži "A", 14.09.2019
Pořadí: 26
Body za pořadí:
2092
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2246
Vlastimil Kozák  1 : 2 24 25. - 26.
Tomáš Havlík  2 : 0 60 25. - 28.
 bye  2 : 0 wo. 30 25. - 32.
Dan Teuchner  1 : 2 24 17. - 32.
Jáchym Mráček  1 : 3 16 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
145
Body celkem:
2492
Luboš Walter ml.  1 : 2 24 5. - 6.
Vlastimil Kozák  2 : 1 36 5. - 8.
Michal Bodiš  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Sinkule  3 : 2 30 1. - 16.
Milan Vlasák  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 SquashArena Muži B, 25.05.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1562
Body za soupeře:
206
Body celkem:
1768
Petr Podaný  2 : 0 40 17. - 18.
František Procházka  2 : 0 40 17. - 20.
Jakub Strauss  2 : 0 40 17. - 24.
Tomáš Císařovský  2 : 0 40 17. - 32.
Pavel Jakubů  2 : 3 16 1. - 32.
Adam Jiroušek  3 : 0 30 1. - 64.
 Muži A - BÁSTR CUP, 11.05.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1913
Body za soupeře:
185
Body celkem:
2098
Pavel Bodiš  3 : 0 56 17. - 18.
Matěj Slabý  3 : 1 44.8 17. - 20.
Tomáš Havlík  3 : 0 56 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 32.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 1. - 32.
 Muži A - Poděbrady Open, 13.04.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1769
Body za soupeře:
140
Body celkem:
1909
Michal Jirka  2 : 0 60 13. - 14.
Martin Sopko  2 : 0 wo. 30 13. - 16.
Vojtěch Hanzal  0 : 2 0 9. - 16.
Benjamin Bergel  1 : 3 12 1. - 16.
Aleš Kubíček  3 : 1 38.4 1. - 32.
 2. liga muži B, 31.03.2019 Body celkem:
360
Vlastimil Zeman  3 : 0 300
Vlastimil Kozák  1 : 3 60
 2. liga muži B, 30.03.2019 Body celkem:
540
Tomáš Herold  3 : 0 300
Milan Beránek  3 : 1 240
 Muži B - Strahov, 23.03.2019
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1407
Body za soupeře:
115
Body celkem:
1522
František Procházka  2 : 1 24 21. - 22.
Tomáš Strmiska  2 : 0 wo. 20 21. - 24.
Jáchym Mráček  1 : 2 16 17. - 24.
Josef Fanta  2 : 0 40 17. - 32.
Filip Kočárek  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 HRADECKÝ OLIVER CUP, 23.02.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2133
Petr Podaný  2 : 0 50 9. - 10.
Ondřej Jánský  2 : 0 50 9. - 12.
Rudolf Korbelář  2 : 1 30 9. - 16.
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 1. - 16.
Lukáš Matoušek  3 : 2 24 1. - 32.
 Pilsner Urquell Cup, 09.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1432
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1507
Dominik Šácha  0 : 3 0 finále
Jáchym Mráček  3 : 2 20.16 semifinále
Faríd Farrag  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Jakub Román  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 MČR juniorů 2019, (B17), 01.02.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
504
Body celkem:
6348
Karel Matoušek  3 : 0 156 5. - 6.
Jan Rutterle  3 : 0 156 5. - 8.
František Procházka  2 : 3 62.4 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B17), 15.12.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
272
Body celkem:
4016
Jan Netolička  3 : 0 96 5. - 6.
Martin Suk  3 : 0 96 5. - 8.
Jakub Gogol  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 80 1. - 16.
 2. liga muži B, 02.12.2018 Body celkem:
300
Vlastimil Kozák  1 : 3 50
Lukáš Michalů  3 : 0 250
 2. liga muži B, 01.12.2018 Body celkem:
350
Tomáš Herold  2 : 3 100
Aleš Novák  3 : 0 250
 Muži C, 10.11.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
100
Body celkem:
1351
Václav Uhlíř  2 : 1 17.28 5. - 6.
Jan Daňsa  2 : 0 28.8 5. - 8.
Martin Sopko  2 : 3 11.52 čtvrtfinále
Tomáš Strmiska  3 : 0 24 1. - 16.
Adolf Středa  3 : 2 11.52 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 HAMR HEAD muži B, 27.10.2018
Pořadí: 29
Body za pořadí:
1135
Body za soupeře:
80
Body celkem:
1215
Martin Němec  2 : 0 wo. 20 29. - 30.
 bye  2 : 0 wo. 20 29. - 32.
Adam Sinkule  0 : 2 0 25. - 32.
Petr Volný  0 : 2 0 17. - 32.
Lukáš Matoušek  2 : 3 16 1. - 32.
Boris Heneš  3 : 1 24 1. - 64.
 2. liga muži B, 14.10.2018 Body celkem:
400
Tereza Elznicová  3 : 2 150
Pavel Beneš  3 : 0 250
 2. liga muži B, 13.10.2018 Body celkem:
450
Pavel Mach  3 : 0 250
Roman Hlaváč  3 : 1 200
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B17), 06.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
309
Body celkem:
6854
Jáchym Mráček  3 : 2 96 finále
Luboš Walter ml.  3 : 2 76.8 semifinále
Jan Netolička  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 SquashArena Muži B, 26.05.2018
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
115
Body celkem:
1366
František Procházka  2 : 0 40 25. - 26.
Tomáš Císařovský  2 : 0 40 25. - 28.
Chris Owen  2 : 0 wo. 20 25. - 32.
Matyáš Dufek  0 : 2 0 17. - 32.
Ondřej Kožina  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Oliver Cup Poděbrady - Muži C, 12.05.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
54
Body celkem:
870
Milan Vlasák  3 : 2 11.52 17. - 18.
Chris Owen  3 : 0 19.2 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Jáchym Mráček  1 : 3 3.84 1. - 32.
 Albatros Media - Muži "B", 28.04.2018
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
143
Body celkem:
1394
Tomáš Císařovský  2 : 0 40 25. - 26.
Hai Nguyen Nguyen  2 : 0 40 25. - 28.
Milan Beránek  2 : 0 40 25. - 32.
Jaroslav Sezemský  0 : 2 0 17. - 32.
Tomáš Strmiska  1 : 3 8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 PRIMA stavebniny Cup, (B17), 22.04.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
266
Body celkem:
4300
František Procházka  3 : 0 112 3. - 4.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 semifinále
Daniel Ivanco  3 : 0 84 čtvrtfinále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 70 1. - 16.
 3. Liga Muži A, 07.04.2018 Body celkem:
150
Jakub Román  3 : 0 150
 Albatros Media - Junior "A", (B17), 18.03.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
231
Body celkem:
4265
Adam Jiroušek  3 : 0 112 3. - 4.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 semifinále
Viktor Nezveda  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Elektro-Mahl s.r.o. turnaj muži C Hamr, 10.03.2018
Pořadí: 27
Body za pořadí:
640
Body za soupeře:
61
Body celkem:
701
Annabelle Diamantino  2 : 0 19.2 27. - 28.
František Procházka  1 : 2 7.68 25. - 28.
Zbyněk Bašta  2 : 0 19.2 25. - 32.
Adam Sinkule  1 : 2 7.68 17. - 32.
Petr Volný  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 STRAHOV MUŽI B, 24.02.2018
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1523
Body za soupeře:
134
Body celkem:
1657
Martin Vostatek  0 : 2 0 17. - 18.
Jiří Dušek  2 : 1 24 17. - 20.
Jan Ryšavý  2 : 0 40 17. - 24.
Jáchym Mráček  2 : 0 40 17. - 32.
Martin Volf  0 : 3 0 1. - 32.
Daniel Vrána  3 : 0 30 1. - 64.
 Albatros Media - Muži "C", 10.02.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
67
Body celkem:
883
Radek Dudešek  2 : 0 19.2 17. - 18.
Zbyněk Bašta  2 : 1 11.52 17. - 20.
Anton Giertli  2 : 0 19.2 17. - 24.
Martin Bašta  2 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Miroslav Kolář  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Mistrovství republiky juniorů, (B17), 02.02.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4122
Daniel Ivanco  3 : 0 130 13. - 14.
František Procházka  3 : 1 104 13. - 16.
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0 9. - 16.
Šimon Makovský  1 : 3 26 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B17), 14.01.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3752
Luboš Walter ml.  1 : 3 22.4 3. - 4.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 semifinále
Viktor Nezveda  3 : 0 84 čtvrtfinále
Tomáš Hrubý  3 : 0 70 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (B17), 07.01.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
185
Body celkem:
3629
Luboš Walter ml.  1 : 3 20 finále
Adam Bauer  3 : 0 80 semifinále
Lukáš Johanis  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B17), 17.12.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4011
Body za soupeře:
141
Body celkem:
4152
Adam Jiroušek  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Vojtěch Hanzal  2 : 3 52.8 5. - 8.
Filip Strouhal  0 : 3 0 čtvrtfinále
Viktor Nezveda  3 : 1 88 1. - 16.
 Junioři B - Strahov , (B17), 15.10.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
110
Body celkem:
3554
Pavel Konrád  3 : 0 wo. 30
Martin Suk  3 : 0 60
Jáchym Mráček  1 : 3 20
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj C - TisknuZaPul.cz, 07.10.2017
Pořadí: 36
Body za pořadí:
507
Body za soupeře:
48
Body celkem:
555
Hynek Jičínský  1 : 2 5.76 35. - 36.
Pavel Zdeněk  1 : 2 5.76 33. - 36.
Pavel Vlášek  2 : 0 14.4 33. - 40.
Vojtěch Kolomičenko  2 : 1 8.64 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 33. - 64.
Milan Tecl  2 : 3 5.76 1. - 64.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B17), 01.10.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
182
Body celkem:
3376
Adam Jiroušek  3 : 0 wo. 48 7. - 8.
Jáchym Mráček  1 : 3 19.2 5. - 8.
Šimon Makovský  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Vojtěch Mohelník  3 : 1 64 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Albatros Media - junioři "B", (B17), 27.05.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
189
Body celkem:
3633
Jáchym Mráček  2 : 3 40 finále
František Procházka  3 : 1 64 semifinále
Ondřej Hübscher  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 muži C, 13.05.2017
Pořadí: 23
Body za pořadí:
707
Body za soupeře:
44
Body celkem:
751
Václav Uhlíř  3 : 0 wo. 9.6 23. - 24.
Michal Kraus  1 : 3 3.84 21. - 24.
Aleš Hantl  0 : 3 0 17. - 24.
Pavel Trefný  3 : 0 19.2 17. - 32.
Dan Teuchner  0 : 3 0 1. - 32.
Josef Fanta  3 : 1 11.52 1. - 64.
 Albatros Media - junioři "A", (B17), 06.05.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
240
Body celkem:
3080
František Procházka  3 : 0 80 9. - 10.
Filip Šarboch  3 : 2 48 9. - 12.
Pavel Konrád  3 : 0 80 9. - 16.
Karím Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HANYA CUP junioři A, (B17), 01.04.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
104
Body celkem:
2696
Šimon Makovský  2 : 3 33.6 7. - 8.
Karím Farrag  0 : 3 0 5. - 8.
Adam Jiroušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Mohelník  3 : 0 70 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B17), 18.03.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
238
Body celkem:
4917
Viktor Nezveda  3 : 0 72
Jan Rutterle  3 : 1 57.6
Faríd Farrag  3 : 0 72
Pavel Konrád  3 : 0 wo. 36
 Strahov Junioři B, (B17), 18.02.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
170
Body celkem:
2702
František Procházka  3 : 1 48 5. - 6.
Ondřej Hübscher  3 : 0 60 5. - 8.
Petr Nohel ml.  1 : 3 12 čtvrtfinále
Samuel Flohr  3 : 0 50 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B15), 03.02.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
411
Body celkem:
5774
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 5. - 6.
Filip Šarboch  3 : 0 156 5. - 8.
Jáchym Mráček  2 : 3 62.4 čtvrtfinále
Jáchym Mráček  2 : 3 62.4 čtvrtfinále
Pavel Konrád  3 : 0 130 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (B17), 17.12.2016
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2035
Body za soupeře:
77
Body celkem:
2112
Michal Macíček   0 : 3 wo. 0 19. - 20.
Dominik Neradil  0 : 3 wo. 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Jakub Slavíček  1 : 3 12.8 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B15), 17.12.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3761
Viktor Nezveda  3 : 0 wo. 54 7. - 8.
Filip Šarboch  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Adam Jiroušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (B15), 26.11.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
328
Body celkem:
4525
František Procházka  3 : 0 108 5. - 6.
Alex Kelar  3 : 0 108 5. - 8.
Adam Jiroušek  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Karel Matoušek  3 : 2 54 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B17), 05.11.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
188
Body celkem:
3632
Adam Sinkule  2 : 3 40 finále
Adam Jiroušek  3 : 2 48 semifinále
Petr Nohel ml.  3 : 0 60 čtvrtfinále
Jakub Slavíček  3 : 1 40 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (B15), 01.10.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
380
Body celkem:
5000
Adam Jiroušek  3 : 0 120 5. - 6.
Viktor Nezveda  3 : 1 96 5. - 8.
Luboš Walter ml.  1 : 3 24 čtvrtfinále
Matyáš Smetana  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Chodovské A, (B15), 17.09.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
186
Body celkem:
5290
Karím Farrag  0 : 3 0 3. - 4.
Marek Panáček  0 : 3 0 semifinále
Jáchym Mráček  3 : 1 96 čtvrtfinále
Sean Vittek  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Albatros Media junior B, (B17), 28.05.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
157
Body celkem:
2965
Jáchym Mráček  2 : 3 26.24
Daniel Ivanco  3 : 0 65.6
Pavel Konrád  3 : 0 65.6
 Albatros Media junior B, (B15), 28.05.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
205
Body celkem:
3649
Jáchym Mráček  2 : 3 40 finále
František Procházka  3 : 0 80 semifinále
Jan Netolička  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B17), 23.04.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2856
Matěj Sezemský  2 : 3 32 3. - 4.
Adam Jiroušek  1 : 3 16 semifinále
Jakub Slavíček  3 : 1 48 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (B15), 23.04.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
245
Body celkem:
4193
Jáchym Mráček  3 : 1 80 finále
Adam Jiroušek  3 : 0 80 semifinále
Pavel Konrád  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (B15), 02.04.2016
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
117
Body celkem:
2744
Matěj Bomba  3 : 0 wo. 45 15. - 16.
Viktor Nezveda  1 : 3 18 13. - 16.
František Procházka  2 : 3 36 9. - 16.
Matúš Maťas  1 : 3 18 1. - 16.
 Final del Torneo de Juniors "B", (B15), 20.02.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
284
Body celkem:
4232
Filip Šarboch  3 : 0 100 finále
Viktor Nezveda  3 : 1 64 semifinále
Tobiáš Kout  3 : 0 60 čtvrtfinále
Filip Franc  3 : 1 40 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B15), 05.02.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4526
Adam Jiroušek  2 : 3 52 9. - 10.
Viktor Nezveda  3 : 0 130 9. - 12.
Jáchym Mráček  3 : 1 104 9. - 16.
Filip Strouhal  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (B17), 09.01.2016
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
216
Body celkem:
2696
Filip Šarboch  3 : 0 72 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 72 17. - 32.
Adam Jiroušek  0 : 3 0 1. - 32.
 junioři A, (B15), 09.01.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
232
Body celkem:
4084
Vojtěch Hanzal  2 : 3 43.2 5. - 6.
Filip Šarboch  3 : 0 108 5. - 8.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tadeáš Lestly  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B17), 19.12.2015
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
135
Body celkem:
2762
Martin Kůla  3 : 0 wo. 45 15. - 16.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 13. - 16.
Jakub Karafiát  1 : 3 18 9. - 16.
Matyáš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 0 72 1. - 32.
 junioři A, (B15), 19.12.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
342
Body celkem:
3526
Alex Kelar  3 : 1 72 9. - 10.
Faríd Farrag  3 : 0 90 9. - 12.
Dominik Neradil  3 : 0 90 9. - 16.
Filip Strouhal  1 : 3 18 1. - 16.
Ondřej Hübscher  3 : 0 72 1. - 32.
 junioři A, (B15), 28.11.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
260
Body celkem:
3612
Matúš Maťas  1 : 3 20 9. - 10.
Jáchym Mráček  3 : 1 80 9. - 12.
Adam Jiroušek  3 : 1 80 9. - 16.
Vojtěch Hanzal  2 : 3 40 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 junioři B, (B17), 07.11.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
190
Body celkem:
2169
Jáchym Mráček  3 : 1 40 9. - 10.
Jakub Karafiát  3 : 0 50 9. - 12.
Martin Kůla  3 : 0 50 9. - 16.
Matyáš Dufek  1 : 3 10 1. - 16.
Pavel Konrád  3 : 0 40 1. - 32.
 junioři B, (B15), 07.11.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
202
Body celkem:
2734
Matyáš Smetana  3 : 0 60 5. - 6.
Pavel Konrád  3 : 0 60 5. - 8.
Adam Jiroušek  1 : 3 12 čtvrtfinále
Faríd Farrag  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 junioři B, (B15), 24.10.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
206
Body celkem:
3262
Adam Jiroušek  3 : 1 64 3. - 4.
Jáchym Mráček  2 : 3 32 semifinále
Ondřej Hübscher  3 : 0 60 čtvrtfinále
Filip Šarboch  3 : 0 50 1. - 16.
 junioři A, (B15), 03.10.2015
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2584
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2776
Filip Čepelák  3 : 0 80 19. - 20.
Tadeáš Lestly  1 : 3 16 17. - 20.
Pavel Konrád  3 : 0 80 17. - 24.
Jáchym Mráček  1 : 3 16 1. - 32.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B15), 05.09.2015
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2808
Jáchym Mráček  2 : 3 36 13. - 14.
Adam Jiroušek  3 : 1 72 13. - 16.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 9. - 16.
Karel Matoušek  0 : 3 0 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B13), 05.09.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5534
Body za soupeře:
266
Body celkem:
5800
Jakub Gogol  1 : 3 35.2 3. - 4.
Jáchym Mráček  2 : 3 70.4 semifinále
Alex Kelar  3 : 1 105.6 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 30.05.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
282
Body celkem:
3122
Karím Farrag  0 : 3 0
Ondřej Hübscher  3 : 0 0
Adam Jiroušek  2 : 3 0
Matyáš Smetana  3 : 0 0
Pavel Konrád  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 25.04.2015
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
195
Body celkem:
3329
Marek Panáček  0 : 3 0
Dominik Neradil  3 : 0 0
Filip Šarboch  2 : 3 0
Karím Farrag  0 : 3 0
 bye  3 : 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 05.02.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
206
Body celkem:
5191
Pavel Konrád  3 : 0 0
Matyáš Smetana  0 : 3 0
Faríd Farrag  0 : 3 0
Filip Šarboch  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 10.01.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
134
Body celkem:
2666
 bye  3 : 0
Dalibor Procházka ml.  2 : 3 0
Filip Šarboch  3 : 0 0
Jan Jiroušek  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 20.12.2014
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2881
Body za soupeře:
227
Body celkem:
3108
Lukáš Michalů  3 : 1 0
Jáchym Mráček  3 : 0 0
Matyáš Dufek  1 : 3 0
Karím Farrag  0 : 3 0
 bye  3 :  0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 20.12.2014
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3901
Body za soupeře:
204
Body celkem:
4105
Faríd Farrag  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Jáchym Mráček  3 : 0 0
Filip Šarboch  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 22.11.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4011
Body za soupeře:
122
Body celkem:
4133
Faríd Farrag  3 : 2 0
Luboš Walter ml.  0 : 3 0
Adam Jiroušek  0 : 3 0
Filip Šarboch  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 01.11.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
171
Body celkem:
3227
 bye  3 :  0
František Procházka  1 : 3 0
Jáchym Mráček  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 01.11.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2174
 bye  3 :  0
Lukáš Michalů  2 : 3 0
Adam Jiroušek  0 : 3 0
Jáchym Mráček  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 11.10.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
89
Body celkem:
2436
Matyáš Dufek  0 : 3 0
Adam Jiroušek  1 : 3 0
Viktor Nezveda  3 : 1 0
Martin Filip  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 04.10.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
316
Body celkem:
4556
 bye  3 :  0
Petr Klement  3 : 2 0
Karím Farrag  1 : 3 0
Karel Matoušek  3 : 0 0
Matúš Maťas  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 20.09.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
259
Body celkem:
3703
Jáchym Mráček  2 : 3 0
Viktor Nezveda  3 : 1 0
Filip Šarboch  3 : 0 0
Adam Jiroušek  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 06.09.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
306
Body celkem:
4985
Alex Kelar  3 : 1 0
Jáchym Mráček  3 : 0 0
Pavel Konrád  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 17.05.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
147
Body celkem:
4026
František Procházka  3 : 0 0
Viktor Nezveda  3 : 1 0
Matyáš Smetana  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 10.05.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
210
Body celkem:
2970
Otakar Polák  3 : 0 0
Viktor Nezveda  3 : 1 0
Matyáš Roznětinský  3 : 0 0
Jáchym Mráček  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 26.04.2014
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
273
Body celkem:
2621
Alex Kelar  1 : 3 0
Matyáš Roznětinský  3 : 0 0
Viktor Nezveda  2 : 3 0
Daniel Ivanco  3 : 0 0
Martin Mach  3 : 0 0
 Mistrovstký turnaj juniorů B - BU13, (B13), 29.03.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
131
Body celkem:
3575
 bye  3 :  0
Otakar Polák  3 : 1 0
Jáchym Mráček  3 : 1 0
František Procházka  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 22.03.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
94
Body celkem:
2686
Faríd Farrag  0 : 3 0
Dominik Neradil  3 : 0 0
František Procházka  0 : 3 0
Jáchym Mráček  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 01.03.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
114
Body celkem:
2646
 bye  3 :  0
Filip Franc  0 : 3 0
Martin Mach  3 : 0 0
Jáchym Mráček  3 : 1 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 06.02.2014
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3555
Body za soupeře:
48
Body celkem:
3603
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Šimon Makovský  0 : 3 0
Faríd Farrag  0 : 3 0
Jáchym Mráček  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 25.01.2014
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
182
Body celkem:
2800
Matyáš Smetana  0 : 3 0
Adam Jiroušek  1 : 3 0
Filip Franc  3 : 0 0
Dominik Neradil  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 21.12.2013
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
134
Body celkem:
2981
 bye  3 :  0
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0
Jáchym Mráček  3 : 2 0
Ondřej Hübscher  0 : 3 0
Filip Šarboch  2 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot