Profil hráče

Matěj Sezemský

Ročník: 2000
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:SquashEspecial "B"
Registrační číslo: 3894

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 276.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 143. (08/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 17. (09/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 11. (01/2017)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 4.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 4. (07/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 45.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 30. (11/2018)

Zápasy v turnajích

RokWinLostTotal
2013/20140
2014/20150
2015/20168917
2016/2017246
2017/2018161329
2018/20190

Zápasy v lize

RokWinLostTotal
2013/20140
2014/2015145
2015/2016268
2016/20179716
2017/201816218
2018/201961016

Zápasy celkem

RokWinLostTotal
2013/2014172239
2014/2015132437
2015/2016303363
2016/2017384280
2017/2018433881
2018/2019192443

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.07.2019 276 (-6) 2204 (0)
01.06.2019 270 (-30) 2204 (-494)
01.05.2019 240 (-59) 2698 (-2071)
01.04.2019 181 (-5) 4769 (125)
01.03.2019 176 (-10) 4644 (-88)
01.02.2019 166 (8) 4732 (25)
01.01.2019 174 (-13) 4707 (-515)
01.12.2018 161 (-14) 5222 (-846)
01.11.2018 147 (-1) 6068 (-20)
01.10.2018 146 (-2) 6088 (0)
01.09.2018 144 (-1) 6088 (0)
01.08.2018 143 (1) 6088 (0)
01.07.2018 144 (0) 6088 (0)
01.06.2018 144 (13) 6088 (494)
01.05.2018 157 (69) 5594 (2289)
01.04.2018 226 (3) 3305 (0)
01.03.2018 229 (23) 3305 (549)
01.02.2018 252 (1) 2756 (55)
01.01.2018 253 (39) 2701 (715)
01.12.2017 292 (100) 1986 (846)
01.11.2017 392 (-19) 1140 (-108)
01.10.2017 373 (8) 1248 (0)
01.09.2017 381 (-2) 1248 (0)
01.07.2017 379 (5) 1248 (0)
01.06.2017 384 (-97) 1248 (-757)
01.05.2017 287 (33) 2005 (270)
01.04.2017 320 (5) 1735 (0)
01.03.2017 325 (1) 1735 (-75)
01.02.2017 326 (-37) 1810 (-275)
01.01.2017 289 (13) 2085 (180)
01.12.2016 302 (-40) 1905 (-403)
01.11.2016 262 (43) 2308 (528)
01.10.2016 305 (0) 1780 (0)
01.09.2016 305 (1) 1780 (0)
01.06.2016 306 (102) 1780 (717)
01.05.2016 408 (-15) 1063 (0)
01.04.2016 393 (0) 1063 (0)
01.03.2016 393 (-17) 1063 (15)
01.02.2016 376 (84) 1048 (395)
01.01.2016 460 (-30) 653 (266)
01.12.2015 430 (215) 387 (347)
01.11.2015 645 (-109) 40 (-60)
01.10.2015 536 (77) 100 (0)
01.09.2015 613 (0) 100 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20191741661761812402702762019
20182532522292261571441441431441461471612018
20172893263253202873843793813733922922017
20164603763933934083063053052623022016
20156135366454302015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Squash Arena D duben, 05.04.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 2. liga muži A, 31.03.2019 Body celkem:
80
Adam Hexner  1 : 3 40
Martin Mazur  1 : 3 40
 2. liga muži A, 30.03.2019 Body celkem:
240
Filip Bábovka  1 : 3 40
Tomáš Mach  3 : 0 200
 Squash Arena D únor, 15.02.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 MČR juniorů 2019, (B19), 01.02.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
161
Body celkem:
4840
Jakub Slavíček  1 : 3 31.2 7. - 8.
Adam Sinkule  0 : 3 0 5. - 8.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Macíček   3 : 0 130 1. - 16.
 2. liga muži A, 27.01.2019 Body celkem:
0
Luboš Walter ml.  0 : 3 0
Adolf Středa  0 : 3 0
 2. liga muži A, 26.01.2019 Body celkem:
200
Tomáš Binder  3 : 1 200
Martin Sopko  0 : 3 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 12.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
162
Body celkem:
4298
Luboš Walter ml.  1 : 3 25.6 3. - 4.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Hrubý  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B19), 15.12.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3752
Adam Sinkule  1 : 3 22.4 3. - 4.
Filip Strouhal  0 : 3 0 semifinále
Matěj Černý  3 : 0 84 čtvrtfinále
Daniel Ivanco  3 : 0 70 1. - 16.
 2. liga muži A, 02.12.2018 Body celkem:
300
Jan Mastný  3 : 2 150
Karel Svoboda  3 : 2 150
 2. liga muži A, 01.12.2018 Body celkem:
250
David Čemus  3 : 1 200
Filip Bábovka  1 : 3 50
 PNEUKOMPLET Cup, (B19), 24.11.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
45
Body celkem:
2892
Matěj Černý  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Adam Sinkule  0 : 3 0 9. - 12.
Marek Paták  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Jakub Gogol  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B19), 03.11.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Matyáš Dufek  0 : 3 0 finále
Martin Brňák  3 : 0 80 semifinále
Leoš Gjumija ml.  3 : 0 60 čtvrtfinále
 2. liga muži A, 14.10.2018 Body celkem:
150
Luboš Walter ml.  1 : 3 50
Adolf Středa  2 : 3 100
 2. liga muži A, 13.10.2018 Body celkem:
300
Tomáš Fecák  1 : 3 50
Kamil Horáček  3 : 0 250
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B19), 06.10.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3480
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0
Martin Brňák  3 : 1 57.6
Jakub Rezek  3 : 0 72
Luboš Walter ml.  1 : 3 14.4
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B19), 15.09.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
250
Body celkem:
3755
Jakub Slavíček  3 : 0 wo. 50 9. - 10.
Vojtěch Mohelník  3 : 0 100 9. - 12.
Jan Netolička  3 : 0 100 9. - 16.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 Squashpark Cibulka "D", 18.05.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Albatros Media - Muži "B", 28.04.2018
Pořadí: 24
Body za pořadí:
1290
Body za soupeře:
86
Body celkem:
1376
Jaroslav Sezemský  0 : 2 0 23. - 24.
Jan Ryšavý  0 : 2 0 21. - 24.
Pavel Šlemr  1 : 2 16 17. - 24.
Filip Nosek  2 : 0 40 17. - 32.
Martin Volf  0 : 3 0 1. - 32.
Vlastimil Zeman  3 : 0 30 1. - 64.
 SquashArena Muži C, 14.04.2018
Pořadí: 18
Body za pořadí:
798
Body za soupeře:
65
Body celkem:
863
Jan Daňsa  0 : 2 0 17. - 18.
Tomáš Císařovský  2 : 1 11.52 17. - 20.
Radomír Ungr  2 : 0 19.2 17. - 24.
Ondrej Mazanec  2 : 0 19.2 17. - 32.
Alexander Kuklovský  2 : 3 7.68 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 3. Liga Muži C, 08.04.2018 Body celkem:
200
Karel Koubek  3 : 2 75
Tomáš Kučera  3 : 0 125
 3. Liga Muži C, 07.04.2018 Body celkem:
200
Jakub Zahradník  3 : 0 125
David Svoboda  3 : 2 75
 Albatros Media - Muži "C", 10.02.2018
Pořadí: 35
Body za pořadí:
520
Body za soupeře:
29
Body celkem:
549
 bye  2 : 0 wo. 7.2 35. - 36.
Josef Růžek  0 : 2 0 33. - 36.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 33. - 64.
Anton Giertli  0 : 3 0 1. - 64.
 Mistrovství republiky juniorů, (B19), 02.02.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
169
Body celkem:
4031
Jakub Slavíček  3 : 1 104 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 65 13. - 16.
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0 9. - 16.
Marek Koutník  0 : 3 0 1. - 16.
 3. Liga Muži C, 28.01.2018 Body celkem:
185
Vendula Hepnarová  3 : 0 125
David Prouza  3 : 2 60
 3. Liga Muži C, 27.01.2018 Body celkem:
200
Boris Dvořáček  3 : 0 100
Jiří Plichta  3 : 0 100
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B19), 13.01.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
141
Body celkem:
3577
Matyáš Dufek  0 : 3 0 5. - 6.
Vojtěch Mohelník  3 : 1 76.8 5. - 8.
Filip Strouhal  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Macíček   3 : 1 64 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B19), 16.12.2017
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2810
Body za soupeře:
40
Body celkem:
2850
Josef Růžek  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Jakub Slavíček  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Adam Jiroušek  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Šimon Makovský  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Muzi C, 09.12.2017
Pořadí: 26
Body za pořadí:
655
Body za soupeře:
60
Body celkem:
715
Jáchym Mráček  0 : 2 0 25. - 26.
Pavel Mráček  2 : 0 19.2 25. - 28.
Radek Krechler  2 : 0 19.2 25. - 32.
Petr Podaný  0 : 2 0 17. - 32.
Adam Hexner  2 : 3 7.68 1. - 32.
Karel Koubek  3 : 0 14.4 1. - 64.
 3. Liga Muži C, 03.12.2017 Body celkem:
220
Pavel Vohánka  3 : 0 100
Petr Kronďák  3 : 0 100
Zbyněk Bašta  1 : 3 20
 3. Liga Muži C, 02.12.2017 Body celkem:
180
David Svoboda  3 : 1 80
Pavel Vohánka  3 : 0 100
 HUSLÍK Cup, (B19), 25.11.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
207
Body celkem:
3142
Luboš Walter ml.  3 : 0 wo. 45 11. - 12.
Adam Jiroušek  2 : 3 36 9. - 12.
Josef Růžek  3 : 0 90 9. - 16.
Adam Sinkule  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Poděbradské "Céčko", 11.11.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
775
Body za soupeře:
71
Body celkem:
846
Zdeněk Barták  2 : 0 21 13. - 14.
Chris Owen  2 : 0 21 13. - 16.
Jan Sluka  1 : 2 8.4 9. - 16.
Adam Sinkule  1 : 3 4.2 1. - 16.
Jiří Jílek  3 : 0 16.8 1. - 32.
 3. Liga Muži C, 22.10.2017 Body celkem:
270
Marcel Kiefmann  3 : 1 120
Václav Kubát  3 : 0 150
 3. Liga Muži C, 21.10.2017 Body celkem:
330
Faríd Farrag  3 : 0 150
Tomáš Valta  1 : 3 30
Jan Vacek  3 : 0 150
 Junioři B - Strahov , (B19), 14.10.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2832
Dalibor Procházka ml.  1 : 3 12
Matyáš Dufek  0 : 3 0
Lukáš Michalů  3 : 0 60
Filip Šarboch  0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B19), 30.09.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
45
Body celkem:
2672
 bye  3 : 0 wo. 45 15. - 16.
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0 13. - 16.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 9. - 16.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B19), 16.09.2017
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2810
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2810
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0 15. - 16.
Adam Sinkule  0 : 3 0 13. - 16.
Adam Jiroušek  0 : 3 0 9. - 16.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B17), 16.09.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
67
Body celkem:
3427
Filip Šarboch  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Vojtěch Hanzal  1 : 3 21.6 5. - 8.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 čtvrtfinále
Šimon Makovský  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "B", (B19), 27.05.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
157
Body celkem:
3376
Lukáš Vrána  3 : 0 65.6
Stanislav Herber  3 : 0 65.6
Lukáš Michalů  2 : 3 26.24
 Albatros Media - junioři "B", (B17), 27.05.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3246
František Procházka  3 : 0 80 3. - 4.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 semifinále
Filip Šarboch  3 : 0 60 čtvrtfinále
Matyáš Slavkovský  3 : 0 50 1. - 16.
 3. Liga Muži B, 09.04.2017 Body celkem:
180
Tomáš Dědeček  3 : 2 90
Jan Nožka  3 : 2 90
 3. Liga Muži B, 08.04.2017 Body celkem:
180
Daniel Čech  3 : 2 90
Jaroslav Novotný  3 : 2 90
 Strahov Junioři B, (B17), 18.02.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
61
Body celkem:
2821
Filip Šarboch  0 : 3 0 3. - 4.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 semifinále
Pavel Konrád  3 : 2 36 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B19), 03.02.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
78
Body celkem:
4042
Michal Macíček   0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Filip Strouhal  0 : 3 wo. 0 9. - 12.
Matěj Příman  3 : 2 78 9. - 16.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B17), 03.02.2017
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3555
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3555
Lukáš Michalů  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Ladislav Švábek  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Jakub Slavíček  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Matyáš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
 3. Liga Muži B, 29.01.2017 Body celkem:
0
Adam Jiroušek  0 : 3 0
Vladimír Hlavatý  0 : 3 0
 3. Liga Muži B, 28.01.2017 Body celkem:
120
Aleš Hantl  1 : 3 30
Petr Křepelka  3 : 2 90
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B17), 14.01.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
135
Body celkem:
3180
Adam Sinkule  0 : 3 0 9. - 10.
Ladislav Švábek  3 : 0 90 9. - 12.
Marek Paták  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (B19), 17.12.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3135
Šimon Makovský  0 : 3 wo. 0 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0 1. - 16.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0
Šimon Makovský  0 : 3 0
 Velká cena Prahy 2016, (B17), 17.12.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
256
Body celkem:
2972
Luboš Walter ml.  2 : 3 32 9. - 10.
Ladislav Švábek  3 : 0 80 9. - 12.
Pavel Konrád  3 : 0 80 9. - 16.
Filip Šarboch  2 : 3 32 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 3. Liga Muži B, 04.12.2016 Body celkem:
180
Jiří Plichta  3 : 2 90
Chris Owen  3 : 2 90
 3. Liga Muži B, 03.12.2016 Body celkem:
150
Vladimír Hlavatý  1 : 3 30
Kryštof Koláček  3 : 1 120
 Pohár Olomouckého kraje, (B19), 26.11.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2915
Ladislav Švábek  3 : 0 84 7. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 5. - 8.
Matyáš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Slavíček  3 : 0 70 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (B17), 26.11.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
40
Body celkem:
2579
Ladislav Švábek  0 : 3 0 11. - 12.
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Filip Strouhal  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B17), 05.11.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2407
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 5. - 6.
Martin Štěpán ml.  3 : 0 60 5. - 8.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 čtvrtfinále
 junioři B SBCentrum, (B17), 29.10.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
102
Body celkem:
2299
Karel Kopeček  3 : 0 60 7. - 8.
 bye  3 : 0 wo. 30 5. - 8.
Filip Šarboch  1 : 3 12 čtvrtfinále
 3. Liga Muži B, 23.10.2016 Body celkem:
60
Daniel Čech  1 : 3 30
Ján Forgáč  1 : 3 30
 3. Liga Muži B, 22.10.2016 Body celkem:
120
Petr Křepelka  3 : 1 120
Aleš Hantl  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA - muži C, 08.10.2016
Pořadí: 52
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
13
Body celkem:
348
Martin Němec  0 : 3 wo. 0 51. - 52.
Aleš Tchuř  0 : 3 wo. 0 41. - 48.
Robert Šafrata  3 : 2 5.76 49. - 56.
 bye  3 : 0 wo. 4.8 49. - 64.
Jaroslav Sezemský  0 : 3 0 33. - 64.
Tomáš Divák  1 : 3 2.88 1. - 64.
 Morenda Brno JA, (B17), 01.10.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3043
Ladislav Švábek  3 : 0 90 13. - 14.
Mikuláš Pekárek  3 : 0 90 13. - 16.
Matyáš Dufek  1 : 3 18 9. - 16.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Šarboch  3 : 0 72 1. - 32.
 Chodovské A, (B17), 17.09.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
170
Body celkem:
3606
Šimon Makovský  0 : 3 0 5. - 6.
Dalibor Procházka ml.  3 : 2 57.6 5. - 8.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Macíček   3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Hamr - sport Babolat - Harrow Muži C, 14.05.2016
Pořadí: 22
Body za pořadí:
725
Body za soupeře:
32
Body celkem:
757
Adam Hexner  0 : 3 0 21. - 22.
Tereza Svobodová  3 : 0 wo. 9.6 21. - 24.
Dalibor Procházka ml.  1 : 3 3.84 17. - 24.
Jan Čaboun  3 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Adam Kilián  0 : 3 0 1. - 32.
Aleš Hantl  3 : 2 8.64 1. - 64.
 HRADECKÝ CUP, (B19), 23.04.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3624
Martin Kůla  3 : 0 60
Lukáš Michalů  3 : 0 60
Šimon Makovský  1 : 3 12
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 1 48
 HRADECKÝ CUP, (B17), 23.04.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3196
Kristián Mráček  3 : 2 48 3. - 4.
Šimon Makovský  2 : 3 32 semifinále
Michal Macíček   3 : 0 60 čtvrtfinále
 3. liga Muži C 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
0
Ondřej Sotona  0 : 3 0
Rudolf Korbelář  0 : 3 0
 Multipower Junior "A", (B17), 02.04.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2195
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2321
Vojtěch Hanzal  2 : 3 28 11. - 12.
Adam Jiroušek  1 : 3 14 9. - 12.
Lukáš Michalů  3 : 1 56 9. - 16.
Matúš Maťas  2 : 3 28 1. - 16.
 3. liga Muži C 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
75
Karím Farrag  3 : 2 75
Jiří Škop  0 : 3 0
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B17), 05.02.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3925
Body za soupeře:
225
Body celkem:
4150
Adam Jiroušek  3 : 1 100 11. - 12.
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0 9. - 12.
Lukáš Michalů  3 : 0 125 9. - 16.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 16.
 muži C, 16.01.2016
Pořadí: 49
Body za pořadí:
359
Body za soupeře:
36
Body celkem:
395
Marek Holub  3 : 0 9.6 49. - 50.
Vít Zachodil  3 : 0 9.6 41. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 4.8 49. - 56.
 bye  3 : 0 wo. 4.8 49. - 64.
Jaroslav Novotný  1 : 3 1.92 33. - 64.
Filip Šilhavý  2 : 3 5.76 1. - 64.
 junioři A, (B17), 09.01.2016
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2844
Mikuláš Pekárek  0 : 3 0 13. - 14.
Filip Franc  3 : 1 72 13. - 16.
Adam Jiroušek  1 : 3 18 9. - 16.
Dalibor Procházka ml.  1 : 3 18 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B17), 19.12.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
288
Body celkem:
3472
Matěj Příman  3 : 0 90 9. - 10.
Adam Jiroušek  3 : 1 72 9. - 12.
Martin Kůla  3 : 0 90 9. - 16.
Marek Koutník  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 3. liga Muži C 2015/2016, 13.12.2015 Body celkem:
150
Jaroslav Novotný  3 : 1 100
Aleš Koudelka  2 : 3 50
 junioři A, (B17), 28.11.2015
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3047
Body za soupeře:
88
Body celkem:
3135
Martin Kůla  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Matěj Příman  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Benjamin Bergel  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
Jakub Slavíček  3 : 0 88 1. - 32.
 muži C, 21.11.2015
Pořadí: 46
Body za pořadí:
390
Body za soupeře:
13
Body celkem:
403
Tomáš Císařovský  0 : 3 0 45. - 46.
Seif Salem  3 : 0 wo. 7.2 41. - 48.
Lukáš Krupička  0 : 3 0 41. - 48.
Aleš Hantl  2 : 3 5.76 33. - 48.
Ondřej Jánský  0 : 3 0 1. - 64.
 junioři B, (B17), 07.11.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
118
Body celkem:
2465
Filip Šarboch  0 : 3 0 5. - 6.
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 1 48 5. - 8.
Adam Sinkule  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marek Holub  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 3. liga Muži C 2015/2016, 24.10.2015 Body celkem:
0
Roman Pross  0 : 3 0
Jan Nožka  0 : 3 0
 junioři B, (B17), 24.10.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3196
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 0 80 3. - 4.
Matyáš Dufek  0 : 3 0 semifinále
Marek Holub  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 30.05.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
183
Body celkem:
3180
Matyáš Smetana  3 : 0 0
Adam Sinkule  2 : 3 0
Vojtěch Hanzal  2 : 3 0
Jáchym Mráček  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 30.05.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
152
Body celkem:
2436
Benjamin Bergel  0 : 3 0
Stanislav Herber  3 : 1 0
Vojtěch Hanzal  1 : 3 0
Jan Jiroušek  3 : 0 0
 3. LIGA MUŽI D 2014 - 2015, 10.05.2015 Body celkem:
40
Miroslav Blažek  2 : 3 40
 3. LIGA MUŽI D 2014 - 2015, 09.05.2015 Body celkem:
0
Filip Matas  0 : 3 0
Karel Chlubna  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 28.02.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
33
Body celkem:
2380
Lukáš Michalů  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Ondřej Hübscher  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU17, (B17), 28.02.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
26
Body celkem:
2786
Denis Žáček  0 : 3 0
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0
 bye  3 : 0
 3. LIGA MUŽI D 2014 - 2015, 14.02.2015 Body celkem:
60
David Ryba  0 : 3 0
Vaclav Šťastný  3 : 1 60
 Mistrovství republiky juniorů - BU15, (B15), 05.02.2015
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3271
Body za soupeře:
64
Body celkem:
3335
Luboš Walter ml.  0 : 3 0
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0
Matyáš Smetana  1 : 3 0
Lukáš Michalů  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 22.11.2014
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
205
Body celkem:
3339
Jan Jiroušek  3 : 0 0
Benjamin Bergel  0 : 3 0
Matyáš Smetana  3 : 1 0
Mikuláš Pekárek  2 : 3 0
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 04.10.2014
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
205
Body celkem:
3052
Adam Jiroušek  3 : 1 0
Mikuláš Pekárek  0 : 3 0
Matúš Maťas  2 : 3 0
Jan Jiroušek  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 20.09.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
245
Body celkem:
3301
Faríd Farrag  3 : 0 0
Matyáš Smetana  3 : 1 0
Adam Sinkule  0 : 3 0
Lukáš Michalů  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 10.05.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3564
Matyáš Smetana  3 : 1 0
Lukáš Michalů  3 : 1 0
Adam Sinkule  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU17, (B17), 10.05.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
77
Body celkem:
2609
Adam Sinkule  0 : 3 0
Matyáš Smetana  3 : 1 0
Denis Žáček  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 22.03.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
114
Body celkem:
3085
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 0
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0
Filip Strouhal  0 : 3 0
Ondřej Hübscher  3 : 2 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU15, (B15), 06.02.2014
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3849
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
Vojtěch Dřevíkovský  1 : 3 0
Jan Jiroušek  3 : 0 0
Mikuláš Pekárek  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 25.01.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
115
Body celkem:
3475
 bye  3 :  0
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 1 0
Ondřej Béna  0 : 3 0
Marek Panáček  0 : 3 0
Adam Sinkule  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 21.12.2013
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
238
Body celkem:
3372
Vojtěch Hanzal  1 : 3 0
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 0
Ondřej Béna  0 : 3 0
Lukáš Michalů  3 : 0 0
Šimon Makovský  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 09.11.2013
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
173
Body celkem:
2873
Karím Farrag  3 : 0 0
Ondřej Béna  1 : 3 0
Filip Sváček  0 : 3 0
Lukáš Michalů  3 : 1 0
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B15, (B15), 02.11.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
248
Body celkem:
3304
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 0 0
Luboš Walter ml.  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Viktor Kamiš  3 : 0 0
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 05.10.2013
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
82
Body celkem:
2556
Marek Panáček  0 : 3 0
Filip Sváček  1 : 3 0
Oliver Olejnik  0 : 3 wo. 0
Luboš Walter ml.  2 : 3 0
Šimon Makovský  2 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot