Profil hráče

Adam Sinkule

Ročník: 2000
Klub: Squashová akademie, z.s.
Družstvo:Buldočci - SCC Hradec Králové
Registrační číslo: 4218

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 155.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 56. (04/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 4. (10/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 3. (05/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 1. (08/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 33.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 17. (10/2018)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.12.2019 155 (-25) 5624 (-710)
01.11.2019 130 (-31) 6334 (-1933)
01.10.2019 99 (-18) 8267 (-1578)
01.09.2019 81 (0) 9845 (0)
01.08.2019 81 (0) 9845 (0)
01.07.2019 81 (0) 9845 (0)
01.06.2019 81 (-18) 9845 (-1790)
01.05.2019 63 (-7) 11635 (-1100)
01.04.2019 56 (5) 12735 (243)
01.03.2019 61 (-2) 12492 (-88)
01.02.2019 59 (5) 12580 (0)
01.01.2019 64 (-1) 12580 (133)
01.12.2018 63 (-3) 12447 (-1100)
01.11.2018 60 (2) 13547 (540)
01.10.2018 62 (-1) 13007 (0)
01.09.2018 61 (0) 13007 (0)
01.08.2018 61 (0) 13007 (0)
01.07.2018 61 (0) 13007 (0)
01.06.2018 61 (1) 13007 (266)
01.05.2018 62 (-1) 12741 (406)
01.04.2018 61 (8) 12335 (975)
01.03.2018 69 (-3) 11360 (220)
01.02.2018 66 (1) 11140 (-145)
01.01.2018 67 (12) 11285 (691)
01.12.2017 79 (19) 10594 (1618)
01.11.2017 98 (33) 8976 (2359)
01.10.2017 131 (1) 6617 (321)
01.09.2017 132 (0) 6296 (0)
01.07.2017 132 (0) 6296 (0)
01.06.2017 132 (66) 6296 (2693)
01.05.2017 198 (108) 3603 (1794)
01.04.2017 306 (7) 1809 (0)
01.03.2017 313 (89) 1809 (589)
01.02.2017 402 (35) 1220 (300)
01.01.2017 437 (4) 920 (0)
01.12.2016 441 (-5) 920 (0)
01.11.2016 436 (-4) 920 (0)
01.10.2016 432 (200) 920 (680)
01.09.2016 632 (7) 240 (0)
01.06.2016 639 (23) 240 (0)
01.05.2016 662 (-169) 240 (-354)
01.04.2016 493 (-3) 594 (0)
01.03.2016 490 (-14) 594 (0)
01.02.2016 476 (-5) 594 (0)
01.01.2016 471 (-79) 594 (108)
01.12.2015 392 (-19) 486 (0)
01.11.2015 373 (-53) 486 (0)
01.10.2015 320 (36) 486 (-136)
01.09.2015 356 (0) 622 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2019645961566381818181991301552019
20186766696162616161616260632018
201743740231330619813213213213198792017
20164714764904936626396324324364412016
20153563203733922015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 HAMR Muži C, 07.12.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1661
Body za soupeře:
117
Body celkem:
1778
Lukáš Levinský  0 : 3 0 finále
Martin Schuller  3 : 0 38.4 semifinále
Faríd Farrag  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Pavel Šlemr  3 : 1 19.2 1. - 16.
Tomáš Novák  3 : 0 19.2 1. - 32.
Zdeněk Barták  3 : 1 11.52 1. - 64.
 1. liga muži B, 01.12.2019 Body celkem:
360
Petr Malý  1 : 3 60
Jan Svoboda  3 : 0 300
 1. liga muži B, 30.11.2019 Body celkem:
200
Petr Zlámal  2 : 3 200
Filip Strouhal  0 : 3 0
 Pivson Cup, 09.11.2019
Pořadí: 24
Body za pořadí:
689
Body za soupeře:
13
Body celkem:
702
Michal Tůma  0 : 2 wo. 0 23. - 24.
Daniel Svoboda  0 : 2 wo. 0 21. - 24.
Vladimír Hlavatý  0 : 2 wo. 0 17. - 24.
Tomáš Kolár  2 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Martin Schuller  1 : 3 3.84 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B19), 26.10.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
86
Body celkem:
3043
František Procházka  0 : 3 0
Jan Netolička  3 : 0 72
Luboš Walter ml.  1 : 3 14.4
Marek Panáček  0 : 3 0
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1649
Body za soupeře:
99
Body celkem:
1748
Vojtěch Hanzal  2 : 0 wo. 25 15. - 16.
Martin Vostatek  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Pavel Bodiš  0 : 2 0 9. - 16.
Kristián Mráček  2 : 3 20 1. - 16.
Lukáš Matoušek  3 : 2 24 1. - 32.
Jan Jícha  3 : 0 30 1. - 64.
 MČR mužů a žen do 23 let 2019, (), 26.05.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
250
Body celkem:
7534
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
Martin Brňák  3 : 1 124.8
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 124.8
 Prima stavebniny Cup, (B19), 27.04.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
274
Body celkem:
4953
Marek Paták  3 : 0 72
Daniel Burkart  3 : 0 72
Vojtěch Mohelník  3 : 1 57.6
Svatopluk Kreidl  3 : 0 72
 1. liga muži A, 31.03.2019 Body celkem:
330
 bye  3 : 0 wo. 150
Michal Kratochvíl  3 : 2 180
 1. liga muži A, 30.03.2019 Body celkem:
600
Petr Volný  3 : 0 300
Martin Kejík  3 : 0 300
 HRADECKÝ CUP, (B19), 16.03.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3077
Adam Jiroušek  2 : 3 38.4 3. - 4.
Walter Herold  Veedla  2 : 3 38.4 semifinále
František Procházka  3 : 2 43.2 čtvrtfinále
 Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1613
Body za soupeře:
131
Body celkem:
1744
Martin Honek  2 : 0 wo. 20.5 9. - 10.
Václav Uhlíř  2 : 0 41 9. - 12.
Vítězslav Lazar  2 : 1 24.6 9. - 16.
Roman Pross  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Šoman  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 MČR juniorů 2019, (B19), 01.02.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
364
Body celkem:
6208
Karím Farrag  3 : 0 wo. 78 5. - 6.
Matěj Sezemský  3 : 0 156 5. - 8.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Černý  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 12.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
194
Body celkem:
5619
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 finále
Luboš Walter ml.  3 : 2 76.8 semifinále
Vojtěch Hanzal  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B19), 15.12.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
209
Body celkem:
4243
Matěj Sezemský  3 : 1 89.6 3. - 4.
Jakub Gogol  0 : 3 0 semifinále
Michal Macíček   3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 1. liga muži A, 02.12.2018 Body celkem:
300
Jan Roll  0 : 3 0
Marek Stejskal  3 : 0 300
 PNEUKOMPLET Cup, (B19), 24.11.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
252
Body celkem:
3436
Vojtěch Mohelník  3 : 1 72 9. - 10.
Matěj Sezemský  3 : 0 90 9. - 12.
Martin Brňák  3 : 0 90 9. - 16.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup, 10.11.2018
Pořadí: 26
Body za pořadí:
1466
Body za soupeře:
146
Body celkem:
1612
Vojtěch Ryba  0 : 2 0 25. - 26.
Ondřej Kožina  2 : 1 33.6 25. - 28.
Aleš Kubíček  2 : 0 56 25. - 32.
Michal Kareš  1 : 2 22.4 17. - 32.
Daniel Mekbib  0 : 3 0 1. - 32.
Kamil Staněk  3 : 1 33.6 1. - 64.
 HAMR HEAD muži B, 27.10.2018
Pořadí: 27
Body za pořadí:
1193
Body za soupeře:
110
Body celkem:
1303
Tomáš Novák  2 : 1 24 27. - 28.
Martin Sochůrek  0 : 2 0 25. - 28.
Kristián Mráček  2 : 0 40 25. - 32.
Pavel Bodiš  1 : 2 16 17. - 32.
Martin Volf  0 : 3 0 1. - 32.
Jan Nožka  3 : 0 30 1. - 64.
 1. liga muži A, 14.10.2018 Body celkem:
210
 bye  3 : 0 wo. 150
Aleš Knotek  1 : 3 60
 1. liga muži A, 13.10.2018 Body celkem:
420
Martin Sochůrek  3 : 1 240
Fernando Lusia de Castro  3 : 2 180
 Strahov muži A, 22.09.2018
Pořadí: 37
Body za pořadí:
1394
Body za soupeře:
162
Body celkem:
1556
Petr Kopecký  2 : 0 54 37. - 38.
Jan Čaboun  2 : 1 32.4 37. - 40.
Aleš Kubíček  1 : 2 21.6 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 27 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 27 33. - 64.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 64.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B19), 15.09.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
172
Body celkem:
4412
Filip Strouhal  0 : 3 0 5. - 6.
Dalibor Procházka ml.  3 : 2 72 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Mohelník  3 : 0 100 1. - 16.
 Huslík Cup, 08.09.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1693
Body za soupeře:
77
Body celkem:
1770
Karím Farrag  0 : 2 0 13. - 14.
Aleš Kubíček  2 : 1 30 13. - 16.
Ladislav Procházka  0 : 2 0 9. - 16.
Marek Koutník  0 : 3 0 1. - 16.
Vítězslav Lazar  3 : 1 32 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 SquashArena Muži B, 26.05.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1693
Body za soupeře:
97
Body celkem:
1790
Karím Farrag  0 : 2 0 13. - 14.
Vlastimil Kozák  2 : 1 30 13. - 16.
Dalibor Procházka ml.  1 : 2 20 9. - 16.
Marek Koutník  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Ryšavý  3 : 1 32 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Albatros Media - Muži "B", 28.04.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1693
Body za soupeře:
80
Body celkem:
1773
Ondřej Kožina  0 : 2 0 13. - 14.
Tomáš Strmiska  2 : 0 wo. 25 13. - 16.
Martin Vostatek  0 : 2 0 9. - 16.
Ladislav Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
Hai Nguyen Nguyen  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Extraliga Muži 2017/2018, 22.04.2018 Body celkem:
0
Lukáš Tužinčin  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2017/2018, 21.04.2018 Body celkem:
0
Jan Koukal  0 : 3 0
Marek Panáček  0 : 3 0
 STRAHOV MUŽI A, 14.04.2018
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1952
Body za soupeře:
234
Body celkem:
2186
Petr Veselý  2 : 0 72 25. - 26.
Karím Farrag  2 : 0 72 25. - 28.
Kamil Staněk  2 : 0 wo. 36 25. - 32.
Jakub Vavřík  0 : 2 0 17. - 32.
Martin Švec  0 : 3 0 1. - 32.
Martin Vostatek  3 : 0 54 1. - 64.
 SKUS - PETR´S CUP, 24.03.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
102
Body celkem:
2299
Jakub Vavřík  2 : 0 wo. 30 7. - 8.
Filip Kočárek  0 : 2 0 5. - 8.
Joseph White  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ondřej Kožina  3 : 2 30 1. - 16.
Kamil Staněk  3 : 2 24 1. - 32.
David Orálek  3 : 2 18 1. - 64.
 Elektro-Mahl s.r.o. turnaj muži C Hamr, 10.03.2018
Pořadí: 21
Body za pořadí:
744
Body za soupeře:
65
Body celkem:
809
Lukáš Vrba  2 : 0 19.2 21. - 22.
Ivan Eibner  2 : 0 19.2 21. - 24.
Matěj Slabý  1 : 2 7.68 17. - 24.
Kristián Mráček  2 : 1 11.52 17. - 32.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Extraliga Muži 2017/2018, 25.02.2018 Body celkem:
220
Lukáš Jelínek  1 : 3 220
Viktor Byrtus  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2017/2018, 24.02.2018 Body celkem:
0
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0
Ondřej Uherka  0 : 3 0
 Albatros Media - Muži "C", 10.02.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1053
Body za soupeře:
59
Body celkem:
1112
Tomáš Fecák  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Jan Ryšavý  1 : 2 11.52 5. - 8.
Miroslav Kolář  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Pavel Brož  3 : 1 19.2 1. - 16.
Anton Giertli  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Mistrovství republiky juniorů, (B19), 02.02.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
286
Body celkem:
5649
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 5. - 6.
Matouš Sochůrek  3 : 0 156 5. - 8.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Michalů  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B19), 13.01.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
117
Body celkem:
4253
Filip Strouhal  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 semifinále
Jakub Slavíček  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Petr Nohel ml.  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj B, 06.01.2018
Pořadí: 26
Body za pořadí:
1222
Body za soupeře:
102
Body celkem:
1324
Martin Sochůrek  0 : 2 0 25. - 26.
Pavel Brož  2 : 0 40 25. - 28.
Pavel Popelka  2 : 0 wo. 20 25. - 32.
Adam Hexner  1 : 2 16 17. - 32.
Ladislav Procházka  1 : 3 8 1. - 32.
Radim Valášek  3 : 2 18 1. - 64.
 Velká cena Prahy, (B19), 16.12.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
172
Body celkem:
4412
Benjamin Bergel  0 : 3 0 5. - 6.
Šimon Makovský  3 : 2 72 5. - 8.
Filip Strouhal  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dalibor Procházka ml.  3 : 2 60 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Muzi C, 09.12.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1661
Body za soupeře:
118
Body celkem:
1779
Martin Vostatek  1 : 3 9.6 finále
Pavel Bodiš  3 : 0 38.4 semifinále
Vojtěch Kolomičenko  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Dalibor Procházka ml.  3 : 2 14.4 1. - 16.
Daniel Vrána  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 HUSLÍK Cup, (B19), 25.11.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4086
Benjamin Bergel  0 : 3 wo. 0 5. - 6.
Dalibor Procházka ml.  3 : 2 64.8 5. - 8.
Petr Nohel ml.  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Matěj Sezemský  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Extraliga Muži 2017/2018, 19.11.2017 Body celkem:
0
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Carsten Schoor  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2017/2018, 18.11.2017 Body celkem:
1100
Mohammad Al Sarraj  3 : 0 1100
Michal Jadrníček  0 : 3 0
 Poděbradské "Céčko", 11.11.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1432
Body za soupeře:
87
Body celkem:
1519
Lukáš Levinský  1 : 3 8.4 finále
Filip Šarboch  3 : 0 33.6 semifinále
Jan Vacek  3 : 1 20.16 čtvrtfinále
Matěj Sezemský  3 : 1 16.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Credit Czech Poděbrady Open 2017 - muži B, 28.10.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
124
Body celkem:
1860
Dalibor Procházka ml.  2 : 0 50 13. - 14.
Jakub Vaněk  2 : 0 50 13. - 16.
Petr Veselý  0 : 2 0 9. - 16.
Michal Kareš  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Ryšavý  3 : 2 24 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj C - TisknuZaPul.cz, 07.10.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
77
Body celkem:
1088
Martin Vostatek  2 : 0 wo. 12 9. - 10.
Pavel Beneš  2 : 1 14.4 9. - 12.
Petr Podaný  2 : 1 14.4 9. - 16.
Marek Hlaváč  2 : 3 9.6 1. - 16.
Filip Hurta  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B17), 01.10.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
336
Body celkem:
5002
Šimon Makovský  3 : 1 102.4 3. - 4.
Petr Nohel ml.  1 : 3 25.6 semifinále
Filip Šarboch  3 : 0 96 čtvrtfinále
Jan Rutterle  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B19), 30.09.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2955
Luboš Walter ml.  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 9. - 12.
Vojtěch Hanzal  3 : 0 90 9. - 16.
Marek Panáček  1 : 3 18 1. - 16.
 HAMR HEAD Turnaj muži C, 23.09.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
101
Body celkem:
1001
Adam Jiroušek  2 : 0 wo. 12 13. - 14.
Karel Svoboda  2 : 0 wo. 12 13. - 16.
Michal Vaněk  0 : 2 0 9. - 16.
Karím Farrag  1 : 3 4.8 1. - 16.
Tomáš Pluhař  3 : 0 19.2 1. - 32.
Tomáš Pluhař  3 : 0 19.2 1. - 32.
Tomáš Pluhař  3 : 0 19.2 1. - 32.
Tomáš Kučera  3 : 0 14.4 1. - 64.
 TECOM CUP JA, (B19), 16.09.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
200
Body celkem:
3253
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 100 13. - 14.
Matěj Sezemský  3 : 0 100 13. - 16.
Filip Strouhal  0 : 3 0 9. - 16.
Marek Koutník  0 : 3 0 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B17), 16.09.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
207
Body celkem:
3391
Adam Jiroušek  3 : 1 72 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 12.
Martin Filip  3 : 0 90 9. - 16.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 Strahov muži B, 27.05.2017
Pořadí: 20
Body za pořadí:
1445
Body za soupeře:
79
Body celkem:
1524
Karím Farrag  0 : 3 0 19. - 20.
Matyáš Dufek  1 : 3 8 17. - 20.
Martin Němec  3 : 2 24 17. - 24.
Pavel Bodiš  3 : 2 24 17. - 32.
Roman Kubričan  1 : 3 8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 muži C, 13.05.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1105
Body za soupeře:
64
Body celkem:
1169
Tereza Svobodová  3 : 0 wo. 14.4 7. - 8.
Radim Valášek  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Martin Sopko  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Vojtěch Hanzal  3 : 0 24 1. - 16.
Robert Michalec  3 : 2 11.52 1. - 32.
Josef Petrák  3 : 2 8.64 1. - 64.
 Albatros Media - junioři "A", (B19), 06.05.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
154
Body celkem:
3391
Karím Farrag  2 : 3 28
Dalibor Procházka ml.  3 : 2 42
Luboš Walter ml.  3 : 1 67.2
Petr Nohel ml.  1 : 3 16.8
 Albatros Media - junioři "A", (B17), 06.05.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
438
Body celkem:
5104
Karím Farrag  3 : 2 76.8 3. - 4.
Petr Nohel ml.  1 : 3 25.6 semifinále
Petr Nohel ml.  1 : 3 25.6 semifinále
Petr Nohel ml.  1 : 3 25.6 semifinále
Petr Nohel ml.  1 : 3 25.6 semifinále
Petr Nohel ml.  1 : 3 25.6 semifinále
Petr Nohel ml.  1 : 3 25.6 semifinále
Jáchym Mráček  3 : 0 96 čtvrtfinále
František Procházka  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 OC Arkady squash cup 2017, 15.04.2017
Pořadí: 27
Body za pořadí:
1849
Body za soupeře:
95
Body celkem:
1944
Jan Čaboun  3 : 0 wo. 27 27. - 28.
Jakub Zapala  0 : 3 0 25. - 28.
Robert Michalec  3 : 0 54 25. - 32.
Marek Lapáček  0 : 3 0 17. - 32.
Ondřej Kožina  1 : 3 14.4 1. - 32.
 2. Liga Muži B, 08.04.2017 Body celkem:
90
Martin Vostatek  1 : 3 50
Jakub Borovský  0 : 3 0
Milan Průcha  1 : 3 40
 HANYA CUP junioři A, (B19), 01.04.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
174
Body celkem:
3610
Marek Panáček  2 : 3 38.4 5. - 6.
Michal Macíček   3 : 1 76.8 5. - 8.
Luboš Walter ml.  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Strahov Junioři B, (B19), 18.02.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
144
Body celkem:
4092
Lukáš Michalů  3 : 0 80
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 64
 muži C, 11.02.2017
Pořadí: 33
Body za pořadí:
546
Body za soupeře:
43
Body celkem:
589
Jan Dřevíkovský  3 : 1 11.52 33. - 34.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 33. - 36.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 33. - 40.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 33. - 64.
Milan Tecl  1 : 3 2.88 1. - 64.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B19), 03.02.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
78
Body celkem:
4757
Benjamin Bergel  0 : 3 0 7. - 8.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 5. - 8.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 čtvrtfinále
Šimon Makovský  3 : 2 78 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B17), 03.02.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
203
Body celkem:
5566
Benjamin Bergel  0 : 3 0 5. - 6.
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 124.8 5. - 8.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Jiroušek  3 : 2 78 1. - 16.
 2. Liga Muži B, 28.01.2017 Body celkem:
300
David Klíma  3 : 0 200
Lukáš Matoušek  2 : 3 100
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B19), 14.01.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
137
Body celkem:
3497
Šimon Makovský  2 : 3 43.2 7. - 8.
Vojtěch Hanzal  1 : 3 21.6 5. - 8.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Nohel ml.  3 : 1 72 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B17), 14.01.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3454
Matěj Sezemský  3 : 0 90 9. - 10.
Filip Šarboch  3 : 0 90 9. - 12.
Šimon Makovský  3 : 2 54 9. - 16.
Jakub Slavíček  2 : 3 36 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (B19), 17.12.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
88
Body celkem:
3448
Vojtěch Hanzal  2 : 3 43.2 7. - 8.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 5. - 8.
Ondřej Jánský  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (B17), 17.12.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
291
Body celkem:
4957
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 102.4 3. - 4.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 semifinále
Filip Šarboch  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Pavel Konrád  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 2. Liga Muži B, 04.12.2016 Body celkem:
0
Martin Vostatek  0 : 3 0
 Pohár Olomouckého kraje, (B19), 26.11.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
193
Body celkem:
3430
Marek Panáček  3 : 1 67.2 5. - 6.
Ladislav Švábek  3 : 0 84 5. - 8.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Hanzal  3 : 2 42 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (B17), 26.11.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
202
Body celkem:
4338
Benjamin Bergel  0 : 3 0 3. - 4.
Matyáš Dufek  1 : 3 25.6 semifinále
Jakub Slavíček  3 : 0 96 čtvrtfinále
Viktor Nezveda  3 : 0 80 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B19), 05.11.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3612
Petr Nohel ml.  2 : 3 24
Martin Kůla  3 : 0 60
Dalibor Procházka ml.  3 : 2 36
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 1 48
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B17), 05.11.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
168
Body celkem:
4116
Kristián Mráček  3 : 2 60 finále
Jáchym Mráček  3 : 2 48 semifinále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Morenda Brno JA, (B19), 01.10.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
118
Body celkem:
4152
Vojtěch Hanzal  3 : 2 67.2 3. - 4.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 semifinále
Matyáš Dufek  3 : 2 50.4 čtvrtfinále
 Morenda Brno JA, (B17), 01.10.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3815
Jakub Slavíček  3 : 1 86.4 7. - 8.
Petr Nohel ml.  1 : 3 21.6 5. - 8.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Ivanco  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 muži C, 24.09.2016
Pořadí: 21
Body za pořadí:
641
Body za soupeře:
39
Body celkem:
680
Jiří Andrlík  3 : 0 wo. 8.4 21. - 22.
Ivan Eibner  3 : 2 10.08 21. - 24.
Josef Fanta  2 : 3 6.72 17. - 24.
Radek Dudešek  3 : 1 10.08 17. - 32.
Vladimír Hlavatý  1 : 3 3.36 1. - 32.
 Chodovské A, (B19), 17.09.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
115
Body celkem:
3475
Petr Nohel ml.  2 : 3 43.2 7. - 8.
Marek Koutník  0 : 3 0 5. - 8.
Ondřej Jánský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 1 72 1. - 16.
 Chodovské A, (B17), 17.09.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
189
Body celkem:
4325
Matyáš Dufek  0 : 3 0 3. - 4.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 semifinále
Lukáš Michalů  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Filip Šarboch  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 2. liga Muži D 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
240
Ivo Koranda  1 : 3 40
Martin Dolejš  3 : 0 200
 Multipower Junior "A", (B19), 02.04.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
72
Body celkem:
3951
Benjamin Bergel  3 : 0 72
Matyáš Dufek  0 : 3 0
 Multipower Junior "A", (B17), 02.04.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
196
Body celkem:
3433
Filip Šarboch  3 : 1 67.2 5. - 6.
Benjamin Bergel  3 : 0 wo. 42 5. - 8.
Matúš Maťas  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Lukáš Michalů  3 : 0 70 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B17), 12.03.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
149
Body celkem:
3485
Vojtěch Hanzal  3 : 1 76.8 3. - 4.
Šimon Makovský  0 : 3 0 semifinále
Lukáš Michalů  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B17), 05.02.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4073
Body za soupeře:
275
Body celkem:
4348
Vojtěch Hanzal  1 : 3 25 9. - 10.
Adam Jiroušek  3 : 0 125 9. - 12.
Ladislav Švábek  3 : 0 125 9. - 16.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (B17), 09.01.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4086
Matyáš Dufek  1 : 3 21.6 5. - 6.
Matěj Příman  3 : 1 86.4 5. - 8.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ladislav Švábek  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B19), 19.12.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3779
Connor McNeill  0 : 3 0 7. - 8.
Ondřej Jánský  0 : 3 0 5. - 8.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matyáš Dufek  3 : 1 80 1. - 16.
 junioři A, (B17), 19.12.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
256
Body celkem:
3837
Karím Farrag  3 : 1 86.4 7. - 8.
Petr Nohel ml.  2 : 3 43.2 5. - 8.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ladislav Švábek  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 2. liga Muži D 2015/2016, 12.12.2015 Body celkem:
0
Miloš Liška  0 : 3 0
 junioři B, (B17), 07.11.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
204
Body celkem:
3648
Matyáš Dufek  1 : 3 20 finále
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 64 semifinále
Matěj Sezemský  3 : 0 60 čtvrtfinále
Karím Farrag  3 : 1 40 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 2. liga Muži D 2015/2016, 24.10.2015 Body celkem:
0
Jiří Vlček  0 : 3 0
 junioři A, (B15), 03.10.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4504
Filip Šipoš  0 : 3 0 5. - 6.
Matúš Maťas  3 : 1 96 5. - 8.
Šimon Makovský  2 : 3 48 čtvrtfinále
Jáchym Mráček  3 : 1 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B17), 05.09.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
137
Body celkem:
3989
Filip Strouhal  0 : 3 0 5. - 6.
Matyáš Dufek  3 : 2 64.8 5. - 8.
Marek Koutník  0 : 3 0 čtvrtfinále
Šimon Makovský  3 : 1 72 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B15), 05.09.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
223
Body celkem:
4075
Filip Strouhal  1 : 3 21.6 5. - 6.
Karel Matoušek  3 : 1 86.4 5. - 8.
Karím Farrag  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Adam Jiroušek  3 : 1 72 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 30.05.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
101
Body celkem:
4237
Matěj Sezemský  3 : 2 0
Karím Farrag  0 : 3 wo. 0
 bye  3 : 0
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 25.04.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
282
Body celkem:
5386
 bye  3 : 0
Pavel Konrád  3 : 0 0
Filip Strouhal  3 : 0 0
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 25.04.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3005
Marek Panáček  0 : 3 0
 bye  3 :  0
 bye  3 : 0
Ladislav Švábek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 11.04.2015
Pořadí: 31
Body za pořadí:
577
Body za soupeře:
17
Body celkem:
594
Jakub Zahradník  0 : 3 0
Petr Vosátka  0 : 3 wo. 0
Martin Olič  3 : 0 wo. 0
Bohuslav Zajkr  3 : 1 0
Patrik Schneider  0 : 3 0
Tomáš Holub  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 21.03.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
170
Body celkem:
4049
Filip Strouhal  0 : 3 0
Šimon Makovský  3 : 1 0
Adam Jiroušek  3 : 1 0
Ondřej Bajda  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU17, (B17), 28.02.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
106
Body celkem:
3550
Lukáš Michalů  3 : 2 0
Denis Žáček  3 : 1 0
Dalibor Procházka ml.  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 24.01.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
181
Body celkem:
2444
Ladislav Švábek  3 : 0 0
Mikolaj Giemza  1 : 3 0
Matúš Maťas  3 : 1 0
 bye  3 : 0
Maksymilian Wielgus  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 20.12.2014
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3310
Body za soupeře:
318
Body celkem:
3628
Marek Panáček  0 : 3 0
Karím Farrag  2 : 3 0
Ondřej Hübscher  3 : 0 0
Matyáš Smetana  3 : 0 0
 bye  3 :  0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 20.12.2014
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3901
Body za soupeře:
216
Body celkem:
4117
 bye  3 :  0
David Zeman  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 0 wo. 0
Oliver Witta  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 22.11.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
307
Body celkem:
4547
Faríd Farrag  3 : 0 0
Matyáš Smetana  3 : 0 0
Benjamin Bergel  0 : 3 0
Marek Panáček  1 : 3 0
Filip Šipoš  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 01.11.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
362
Body celkem:
4310
Matyáš Dufek  3 : 0 0
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 0
 bye  3 :  0
Jáchym Mráček  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 04.10.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
246
Body celkem:
3827
 bye  3 :  0
Adam Jiroušek  3 : 1 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
Marek Panáček  2 : 3 0
Vojtěch Hanzal  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 20.09.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
365
Body celkem:
4313
 bye  3 :  0
Šimon Makovský  3 : 2 0
Matěj Sezemský  3 : 0 0
Vojtěch Hanzal  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU17, (B17), 20.09.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
159
Body celkem:
4107
Stanislav Herber  3 : 0 0
Matyáš Dufek  3 : 1 0
Lukáš Michalů  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 06.09.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
263
Body celkem:
4007
Lukáš Michalů  3 : 0 0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 0
Vojtěch Hanzal  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 07.06.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
770
Body za soupeře:
12
Body celkem:
782
Pavel Krajsa  0 : 3 0
 bye  3 : 0
 bye  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 10.05.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
173
Body celkem:
4121
 bye  3 :  0
Ondřej Hübscher  3 : 0 0
Matěj Sezemský  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU17, (B17), 10.05.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3184
Jan Šlehofer  0 : 3 0
Matěj Sezemský  3 : 0 0
Matouš Koutský  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 26.04.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
201
Body celkem:
3438
 bye  3 : 0
Filip Strouhal  0 : 3 0
Adam Jiroušek  3 : 0 0
Tadeáš Lestly  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 22.03.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
201
Body celkem:
4235
 bye  3 :  0
Lukáš Michalů  3 : 0 0
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
Vojtěch Hanzal  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 01.03.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
194
Body celkem:
3638
Filip Franc  3 : 0 0
Stanislav Herber  3 : 0 0
Luboš Walter ml.  0 : 3 0
Vojtěch Hanzal  3 : 1 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU15, (B15), 06.02.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
312
Body celkem:
4746
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Lukáš Michalů  3 : 0 0
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 0
Luboš Walter ml.  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 25.01.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
231
Body celkem:
3812
 bye  3 :  0
Jan Jiroušek  3 : 1 0
Marek Koutník  0 : 3 0
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
Matěj Sezemský  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 21.12.2013
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
319
Body celkem:
3824
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 1 0
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Šimon Makovský  3 : 0 0
Petr Nohel ml.  3 : 0 wo. 0
Vojtěch Hanzal  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj mužů D, 11.12.2013
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
7
Body celkem:
342
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 09.11.2013
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
271
Body celkem:
3206
Luboš Walter ml.  3 : 0 0
Marek Koutník  0 : 3 0
Vojtěch Hanzal  3 : 0 0
Mikuláš Pekárek  0 : 3 0
Matyáš Smetana  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B15, (B15), 02.11.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
238
Body celkem:
2770
 bye  3 : 0
Ondřej Hübscher  3 : 0 0
Luboš Walter ml.  1 : 3 0
Vojtěch Dřevíkovský  3 : 0 0
Jan Jiroušek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 05.10.2013
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
180
Body celkem:
4817
Šimon Makovský  3 : 1 0
Karím Farrag  3 : 1 0
Marek Panáček  0 : 3 0
Filip Strouhal  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 05.10.2013
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
50
Body celkem:
50
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Šimon Makovský  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B15, (B15), 21.09.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
88
Body celkem:
3532
Jan Jiroušek  3 : 0 0
Vojtěch Hanzal  3 : 2 0
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 07.09.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
373
Body celkem:
4993
Luboš Walter ml.  1 : 3 0
Richard Marek  3 : 0 0
Šimon Makovský  3 : 0 0
Vojtěch Hanzal  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 07.09.2013
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
183
Body celkem:
3118
Filip Sváček  2 : 3 0
 bye  3 :  0
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0
Jan Jiroušek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B15, (B15), 04.05.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
158
Body celkem:
2690
Lukáš Michalů  2 : 3 0
Matěj Příman  0 : 3 0
Marek Holub  3 : 0 0
Filip Martinec  3 : 0 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot