Profil hráče

Jakub Zapala

hrac

Ročník: 1987
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Dietz
Registrační číslo: 6143

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 14.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 14. (04/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2024 14 (3) 24177 (283)
01.03.2024 17 (-1) 23894 (-14)
01.02.2024 16 (-1) 23908 (224)
01.01.2024 15 (6) 23684 (1706)
01.12.2023 21 (-3) 21978 (880)
01.11.2023 18 (3) 21098 (-322)
01.10.2023 21 (2) 21420 (1154)
01.09.2023 23 (0) 20266 (0)
01.08.2023 23 (0) 20266 (0)
01.07.2023 23 (0) 20266 (0)
01.06.2023 23 (-1) 20266 (-919)
01.05.2023 22 (0) 21185 (-126)
01.04.2023 22 (3) 21311 (570)
01.03.2023 25 (-1) 20741 (53)
01.02.2023 24 (3) 20688 (1152)
01.01.2023 27 (0) 19536 (-342)
01.12.2022 27 (1) 19878 (240)
01.11.2022 28 (2) 19638 (374)
01.10.2022 30 (0) 19264 (0)
01.09.2022 30 (-3) 19264 (-1239)
01.08.2022 27 (0) 20503 (0)
01.07.2022 27 (0) 20503 (-793)
01.06.2022 27 (3) 21296 (386)
01.05.2022 30 (5) 20910 (1746)
01.04.2022 35 (-5) 19164 (-759)
01.03.2022 30 (4) 19923 (706)
01.02.2022 34 (0) 19217 (-61)
01.01.2022 34 (1) 19278 (-71)
01.12.2021 35 (0) 19349 (-47)
01.11.2021 35 (1) 19396 (835)
01.10.2021 36 (-6) 18561 (-624)
01.09.2021 30 (2) 19185 (536)
01.08.2021 32 (0) 18649 (0)
01.07.2021 32 (1) 18649 (522)
01.06.2021 33 (0) 18127 (0)
01.03.2021 33 (0) 18127 (0)
01.11.2020 33 (-4) 18127 (-426)
01.10.2020 29 (-2) 18553 (0)
01.04.2020 27 (5) 18553 (101)
01.03.2020 32 (-5) 18452 (-1208)
01.02.2020 27 (-4) 19660 (-1049)
01.01.2020 23 (1) 20709 (-480)
01.12.2019 24 (-2) 21189 (406)
01.11.2019 22 (1) 20783 (-1244)
01.10.2019 23 (3) 22027 (1161)
01.09.2019 26 (0) 20866 (0)
01.08.2019 26 (0) 20866 (0)
01.07.2019 26 (0) 20866 (0)
01.06.2019 26 (-1) 20866 (-782)
01.05.2019 25 (0) 21648 (-623)
01.04.2019 25 (-4) 22271 (36)
01.03.2019 21 (2) 22235 (867)
01.02.2019 23 (2) 21368 (120)
01.01.2019 25 (-1) 21248 (-360)
01.12.2018 24 (0) 21608 (-747)
01.11.2018 24 (-1) 22355 (905)
01.10.2018 23 (0) 21450 (-88)
01.09.2018 23 (0) 21538 (0)
01.08.2018 23 (0) 21538 (0)
01.07.2018 23 (0) 21538 (0)
01.06.2018 23 (1) 21538 (617)
01.05.2018 24 (5) 20921 (1379)
01.04.2018 29 (0) 19542 (289)
01.03.2018 29 (-3) 19253 (-403)
01.02.2018 26 (2) 19656 (449)
01.01.2018 28 (6) 19207 (-120)
01.12.2017 34 (3) 19327 (1311)
01.11.2017 37 (1) 18016 (72)
01.10.2017 38 (0) 17944 (733)
01.09.2017 38 (0) 17211 (0)
01.07.2017 38 (0) 17211 (0)
01.06.2017 38 (0) 17211 (0)
01.05.2017 38 (-2) 17211 (-524)
01.04.2017 36 (3) 17735 (1053)
01.03.2017 39 (7) 16682 (1181)
01.02.2017 46 (3) 15501 (1539)
01.01.2017 49 (11) 13962 (1663)
01.12.2016 60 (5) 12299 (927)
01.11.2016 65 (17) 11372 (2656)
01.10.2016 82 (39) 8716 (2444)
01.09.2016 121 (0) 6272 (0)
01.06.2016 121 (42) 6272 (1757)
01.05.2016 163 (80) 4515 (2066)
01.04.2016 243 (108) 2449 (1149)
01.03.2016 351 (107) 1300 (600)
01.02.2016 458 (-7) 700 (0)
01.01.2016 451 (-121) 700 (0)
01.12.2015 330 (-11) 700 (0)
01.11.2015 319 (-319) 700 (700)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2024151617142024
20232724252222232323232118212023
20223434303530272727303028272022
202133333232303635352021
20202327322729332020
20192523212525262626262322242019
20182826292924232323232324242018
201749463936383838383837342017
20164514583512431631211218265602016
20153193302015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 1. liga muži B, 13.04.2024 Body celkem:
960
Petr Veselý st.  3 : 2 360
Jiří Dušek  3 : 0 600
 Prima Stavebniny Cup - Muži A, 06.04.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Tomáš Novák  3 : 2 0 7. - 8.
Michal Jurášek  2 : 3 0 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 0 čtvrtfinále
Vlastimil Kozák  3 : 0 0 1. - 16.
 Smíšená liga 2023/2024, 03.04.2024 Body celkem:
0
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0
 MČR žen, mužů a masters 2024, 06.03.2024
Pořadí: 21
Body za pořadí:
3085
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3085
Michal Jurášek  3 : 1 0 21. - 22.
Martin Sládeček  3 : 2 0 21. - 24.
Šimon Rynt  1 : 3 0 17. - 24.
Martin Kříž  3 : 0 0 17. - 32.
Michal Kareš  2 : 3 0 1. - 32.
 ZETSPOL CZ CUP - OSTRAVA, 24.02.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Marek Panáček  0 : 3 0 finále
Alex Kelar  3 : 1 0 semifinále
Jan Šťastník  3 : 0 0 čtvrtfinále
Jiří Dušek  3 : 1 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 FAJNE Áčko muži, 10.02.2024
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2935
Alex Kelar  3 : 2 0 11. - 12.
Martin Volf  2 : 3 0 9. - 12.
Petr Veselý st.  3 : 0 0 9. - 16.
Petr Marek  0 : 3 0 1. - 16.
 1. liga muži B, 28.01.2024 Body celkem:
360
Lukáš Matoušek  3 : 2 360
Petr Marek  0 : 3 0
 1. liga muži B, 27.01.2024 Body celkem:
480
Ondřej Pavelka  0 : 3 0
Luboš Walter ml.  3 : 1 480
 Muži B - Morenďácké mužské Béééčko, 13.01.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Michal Jurášek  3 : 1 0 finále
Josef Šebek  3 : 1 0 semifinále
Lukáš  Kamp  3 : 0 0 čtvrtfinále
Michal Vaněk  3 : 0 0 1. - 16.
Michal Mikulec  3 : 0 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Muži A, 02.12.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Vojtěch Martinovský  3 : 0 wo. 0 5. - 6.
Alex Kelar  3 : 2 0 5. - 8.
Ondřej Ertl  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ondřej Vorlíček  3 : 0 0 1. - 16.
 1. liga muži B, 26.11.2023 Body celkem:
1200
Martin Kantor  3 : 0 600
Jan Daňsa  3 : 0 600
 1. liga muži B, 25.11.2023 Body celkem:
1080
Petr Veselý st.  3 : 0 600
Jiří Dušek  3 : 1 480
 Promedeus Cup MB a PSA Czech Open 2023, 04.11.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Jan Šťastník  3 : 1 0 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Ladislav Burián  3 : 0 0 čtvrtfinále
Michal Vaněk  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži A", 28.10.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2773
Vlastimil Kozák  3 : 0 0 13. - 14.
František Procházka  3 : 0 0 13. - 16.
Ondřej Pavelka  0 : 3 0 9. - 16.
Jaroslav Cerman  1 : 3 0 1. - 16.
 1. liga muži B, 22.10.2023 Body celkem:
360
Lukáš Matoušek  3 : 2 360
Adam Sinkule  0 : 3 0
 1. liga muži B, 21.10.2023 Body celkem:
840
Luboš Walter ml.  3 : 1 480
Ondřej Pavelka  3 : 2 360
 GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Ladislav Procházka  3 : 1 0 3. - 4.
Martin Ředina  1 : 3 0 semifinále
Aleš Kubíček  3 : 1 0 čtvrtfinále
Ladislav Burián  3 : 0 0 1. - 16.
Patrik Závacký  3 : 2 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 Strahov - muži A, 23.09.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2700
Vojtěch Martinovský  1 : 3 0 13. - 14.
Vlastimil Kozák  3 : 1 0 13. - 16.
Petr Marek  2 : 3 0 9. - 16.
Ondřej Uherka  0 : 3 0 1. - 16.
 Sportprofit tour č.1, 01.09.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 1. liga muži A, 23.04.2023 Body celkem:
120
Martin Ředina  1 : 3 120
Adam Sinkule  0 : 3 0
 1. liga muži A, 22.04.2023 Body celkem:
1200
Radek Hlobik  3 : 0 600
Lukáš Stupka  3 : 0 600
 MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023
Pořadí: 26
Body za pořadí:
2646
Body za soupeře:
156
Body celkem:
2802
David Linhart  0 : 3 0 25. - 26.
Martin Kříž  3 : 0 78 25. - 28.
Adolf Středa  3 : 1 62.4 25. - 32.
Jaroslav Cerman  1 : 3 15.6 17. - 32.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 32.
 1. liga muži A, 19.02.2023 Body celkem:
800
Miroslav Kousalík  3 : 2 300
Jan Dřevíkovský  3 : 0 500
 1. liga muži A, 18.02.2023 Body celkem:
400
Martin Schuller  1 : 3 100
Tereza Široká  3 : 2 300
 FAJNE Áčko muži, 11.02.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2917
Michal Jurášek  3 : 2 54 13. - 14.
Vlastimil Kozák  3 : 0 90 13. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 9. - 16.
Ondřej Uherka  0 : 3 0 1. - 16.
 GALVA Muži B Olomouc, 21.01.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1685
Body za soupeře:
120
Body celkem:
1805
Jiří Dušek  2 : 3 19.84 3. - 4.
Petr Kopecký  2 : 3 19.84 semifinále
Martin Kantor  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Jan Šťastník  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 PRIMA STAVEBNINY CUP - Muži A, 14.01.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3115
Michal Jurášek  3 : 0 90 11. - 12.
Alex Kelar  0 : 3 0 9. - 12.
Vlastimil Kozák  3 : 0 90 9. - 16.
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 1. - 16.
 Strahov - muži B, 04.12.2022
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1407
Body za soupeře:
96
Body celkem:
1503
Rudolf Korbelář  2 : 0 40 21. - 22.
Alex Kelar  2 : 1 24 21. - 24.
Jakub Stupka  0 : 2 0 17. - 24.
Martin Kříž  2 : 1 24 17. - 32.
Ondřej Pavelka  1 : 3 8 1. - 32.
 1. liga muži A, 27.11.2022 Body celkem:
800
Tomáš Novák  3 : 0 400
Ladislav Burián  3 : 0 400
 Morenda - Muži B, 05.11.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1685
Body za soupeře:
100
Body celkem:
1785
David Linhart  1 : 3 9.92 3. - 4.
Michal Jadrníček  1 : 3 9.92 semifinále
Lumír Klímek  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Jan Šťastník  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži A", 29.10.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
78
Body celkem:
3075
Dalibor Procházka ml.  1 : 3 19.2 7. - 8.
Petr Marek  1 : 3 19.2 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ondřej Vorlíček  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 1. liga muži A, 16.10.2022 Body celkem:
800
Petr Sýkora  3 : 0 400
Petr Motalík  3 : 0 400
 1. liga muži A, 15.10.2022 Body celkem:
720
Lukáš Matoušek  3 : 1 320
Tomáš Vysloužil  3 : 0 400
 GALVA Muži B Olomouc, 08.10.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2102
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2232
Martin Ředina  0 : 3 0 finále
Martin Kantor  3 : 0 49.6 semifinále
Tereza Široká  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Petr Nesládek  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Extraliga muži 2022/2023, 02.10.2022 Body celkem:
220
Jakub Solnický  1 : 3 220
 Extraliga muži 2022/2023, 01.10.2022 Body celkem:
0
David Zeman  0 : 3 0
 Prázdninové déčko na Viktorce II, 14.08.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Finále play off 2021/2022, 15.05.2022 Body celkem:
0
Joan Lezaud  0 : 3 0
 Prima stavebniny Cup - Muži A, 07.05.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
132
Body celkem:
2724
Vojtěch Martinovský  1 : 3 16.8 7. - 8.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 16.8 5. - 8.
Daniel Mekbib  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vlastimil Kozák  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Extraliga muži 2021/2022, 17.04.2022 Body celkem:
980
Pavel Bodiš  3 : 1 560
Benjamin Bergel  3 : 2 420
 Extraliga muži 2021/2022, 16.04.2022 Body celkem:
0
Michal Jadrníček  0 : 3 0
 1. liga muži A, 10.04.2022 Body celkem:
720
David Juráň  3 : 0 600
František Procházka  1 : 3 120
 1. liga muži A, 09.04.2022 Body celkem:
360
Luboš Walter ml.  3 : 2 360
Ondřej Pavelka  0 : 3 0
 Morenda - Muži B, 02.04.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2102
Body za soupeře:
136
Body celkem:
2238
Roman Švec  1 : 3 12.4 finále
Petr Kopecký  3 : 0 49.6 semifinále
Tomáš Havlík  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Stanislav Jurčík  3 : 1 24.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Muži A, 12.02.2022
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2802
Body za soupeře:
242
Body celkem:
3044
Faríd Farrag  2 : 1 52.8 19. - 20.
Vojtěch Martinovský  1 : 2 35.2 17. - 20.
Michal Jirka  2 : 0 88 17. - 24.
Pavel Bodiš  2 : 0 66 17. - 32.
David Zeman  0 : 3 0 1. - 32.
 1. liga muži A, 30.01.2022 Body celkem:
100
Michal Kareš  1 : 3 100
 1. liga muži A, 29.01.2022 Body celkem:
300
Jáchym Mraček  2 : 3 200
Jan Ryba  1 : 3 100
 Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
125
Body celkem:
1963
Ladislav Procházka  2 : 0 wo. 25 11. - 12.
Martin Štěpán ml.  0 : 2 0 9. - 12.
Filip Kočárek  2 : 0 wo. 25 9. - 16.
Jáchym Mraček  2 : 3 20 1. - 16.
Šimon Rynt  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 HANYA CUP - Muži A, 04.12.2021
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2153
Body za soupeře:
152
Body celkem:
2305
Michal Jadrníček  0 : 2 0 17. - 18.
Vlastimil Kozák  2 : 0 64 17. - 20.
Tomáš Havlík  2 : 0 64 17. - 24.
Miloš Liška  2 : 0 wo. 24 17. - 32.
Vojtěch Ryba  0 : 3 0 1. - 32.
 1. liga muži A, 27.11.2021 Body celkem:
560
Richard Nádvorník  3 : 2 240
Karel Matoušek  3 : 1 320
 MČR žen, mužů a masters 2021, 21.10.2021
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2993
Body za soupeře:
177
Body celkem:
3170
Adam Sinkule  1 : 3 20.8 21. - 22.
Matěj Slabý  3 : 0 wo. 52 21. - 24.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 20.8 17. - 24.
Vlastimil Kozák  3 : 1 83.2 17. - 32.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 32.
 1. liga muži A, 17.10.2021 Body celkem:
500
Michal Kareš  3 : 0 500
Matouš Sochůrek  0 : 3 0
 1. liga muži A, 16.10.2021 Body celkem:
500
Stanislav Jurčík  3 : 0 500
 GALVA Muži B Olomouc, 02.10.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1685
Body za soupeře:
91
Body celkem:
1776
Martin Ředina  1 : 3 9.92 3. - 4.
Jakub Gogol  0 : 3 0 semifinále
Jan Ryšavý  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Aleš Tchuř  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 DIETZ CUP - Muži A, 28.08.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
157
Body celkem:
3202
Roman Švec  0 : 2 0 9. - 10.
Jaroslav Cerman  2 : 0 wo. 45 9. - 12.
Petr Veselý st.  2 : 1 54 9. - 16.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Vavřík  3 : 1 57.6 1. - 32.
 Sportprofit tour č.6, 20.08.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Strahov - muži A, 19.06.2021
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2839
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3031
Vlastimil Kozák  3 : 0 96 21. - 22.
 bye  3 : 0 wo. 48 21. - 24.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 32.
Jáchym Mraček  0 : 3 0 1. - 32.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 12.06.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2102
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2232
Lukáš Jelínek  0 : 3 0 finále
Jiří Dušek  3 : 0 49.6 semifinále
Tomáš Havlík  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Marcel Ujfaluši  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Sportprofit tour č.3, 04.06.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Extraliga muži 2020/2021, 16.05.2021 Body celkem:
220
Piedro Schweertman  0 : 3 0
Petr Marek  1 : 3 220
 Extraliga muži 2020/2021, 15.05.2021 Body celkem:
0
David Zeman  0 : 3 0
Martin Švec  0 : 3 0
 Extraliga muži 2020/2021, 14.05.2021 Body celkem:
0
Heiko Schwarzer  0 : 3 0
 Sportprofit tour č.9, 05.06.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 MČR žen, mužů a masters 2020, 05.03.2020
Pořadí: 24
Body za pořadí:
2809
Body za soupeře:
182
Body celkem:
2991
Vojtěch Hanzal  1 : 3 20.8 23. - 24.
Filip Kočárek  1 : 3 20.8 21. - 24.
Ondřej Vorlíček  1 : 3 20.8 17. - 24.
Jiří Dušek  3 : 0 78 17. - 32.
Petr Veselý st.  2 : 3 41.6 1. - 32.
 HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
188
Body celkem:
2438
Dan Teuchner  2 : 3 26.24 3. - 4.
Martin Ředina  2 : 3 26.24 semifinále
Jiří Dušek  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
Jan Šťastník  3 : 0 41 1. - 16.
Ondřej Bořil  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
175
Body celkem:
2666
Tomáš Hanzelka  3 : 0 wo. 32.8 3. - 4.
Ondřej Pavelka  2 : 3 26.24 semifinále
Ladislav Burián  3 : 2 29.52 čtvrtfinále
Filip Nosek  3 : 0 41 1. - 16.
Tomáš Tauš  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
  GALVA Muži B Olomouc, 14.12.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2360
Martin Ředina  0 : 3 0 3. - 4.
Kristián Mraček  1 : 3 13.12 semifinále
Aleš Kubíček  3 : 1 39.36 čtvrtfinále
Michal Vaněk  3 : 2 24.6 1. - 16.
Jaroslav Hemelka  3 : 0 32.8 1. - 32.
 Strahov Muži A, 07.12.2019
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2282
Body za soupeře:
227
Body celkem:
2509
Jaroslav Cerman  0 : 2 0 19. - 20.
Ondřej Pavelka  1 : 2 28.8 17. - 20.
Michal Jirka  2 : 0 72 17. - 24.
Ondřej Kožina  2 : 0 72 17. - 32.
Martin Švec  0 : 3 0 1. - 32.
Pavel Bodiš  3 : 0 54 1. - 64.
 Mužské Béčko - Brno, 23.11.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
128
Body celkem:
2936
Dan Teuchner  0 : 3 0 finále
Josef Šebek  3 : 2 39.36 semifinále
Jaroslav Kaleta  3 : 1 39.36 čtvrtfinále
Martin Štěpán ml.  3 : 1 32.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 16.4 1. - 32.
 Extraliga Muži 2019/2020, 17.11.2019 Body celkem:
0
Sergio Garcia  0 : 3 0
Tomáš Tóth  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2019/2020, 16.11.2019 Body celkem:
180
Adrian Marszal  1 : 3 180
   0 : 3 0
 Strahov Muži B, 26.10.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
163
Body celkem:
2695
Martin Volf  2 : 1 36 5. - 6.
Petr Veselý  2 : 0 wo. 30 5. - 8.
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Slavíček  3 : 0 50 1. - 16.
Martin Sopko  3 : 1 32 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Memoriál Jany Kosinkové, 19.10.2019
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1709
Body za soupeře:
154
Body celkem:
1863
Jakub Vavřík  2 : 0 56 21. - 22.
Michal Kareš  2 : 1 33.6 21. - 24.
Karím Farrag  0 : 2 0 17. - 24.
Ladislav Procházka  2 : 0 42 17. - 32.
Petr Marek  2 : 3 22.4 1. - 32.
 1. liga muži B, 06.10.2019 Body celkem:
400
Josef Šebek  0 : 3 0
Michal Kareš  3 : 1 400
 1. liga muži B, 05.10.2019 Body celkem:
240
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Dan Teuchner  2 : 3 240
 Prima stavebniny Cup muži "A", 14.09.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
280
Body celkem:
3510
Dalibor Procházka ml.  2 : 1 60 11. - 12.
Karím Farrag  1 : 2 40 9. - 12.
Jáchym Mraček  2 : 0 100 9. - 16.
Martin Švec  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Vaněk  3 : 0 80 1. - 32.
 GALVA Olomouc Open, 07.09.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1865
Body za soupeře:
133
Body celkem:
1998
Petr Kopecký  3 : 1 39.68 3. - 4.
Ladislav Burián  2 : 3 19.84 semifinále
Tomáš Havlík  3 : 1 29.76 čtvrtfinále
Radovan Kojecký  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Sportprofit tour č.10, 29.06.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Muži A - BÁSTR CUP, 11.05.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2195
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2349
Aleš Kubíček  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Dan Teuchner  2 : 3 28 9. - 12.
Miloš Liška  3 : 0 70 9. - 16.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 16.
Pavel Bodiš  3 : 0 56 1. - 32.
 Muži B, 20.04.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
2410
Body za soupeře:
105
Body celkem:
2515
Roman Kubričan  3 : 2 37.2 finále
Michal Vaněk  3 : 2 29.76 semifinále
Jan Šťastník  3 : 2 22.32 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 15.5 1. - 16.
 Muži A - Poděbrady Open, 13.04.2019
Pořadí: 26
Body za pořadí:
1212
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1212
 bye  0 : 2 wo. 0 25. - 32.
Pavel Jakubů  0 : 2 wo. 0 17. - 32.
Jakub Vavřík  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 Extraliga Muži 2018/2019, 06.04.2019 Body celkem:
420
Lukáš Jelínek  0 : 3 0
Jakub Šichnárek  3 : 2 420
 MČR žen, mužů a masters 2019, 07.03.2019
Pořadí: 24
Body za pořadí:
2809
Body za soupeře:
81
Body celkem:
2890
Michal Kareš  0 : 3 0 23. - 24.
Filip Kočárek  2 : 3 41.6 21. - 24.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 17. - 24.
Michal Bodiš  3 : 0 wo. 39 17. - 32.
Ondřej Uherka  0 : 3 0 1. - 32.
 Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
152
Body celkem:
2643
Vojtěch Ryba  3 : 0 wo. 32.8 3. - 4.
Petr Martin  0 : 3 0 semifinále
Roman Pross  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
Vítězslav Lazar  3 : 2 24.6 1. - 16.
Martin Štěpán ml.  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 Sportprofit tour č.6, 22.02.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Extraliga Muži 2018/2019, 17.02.2019 Body celkem:
180
Matej Hrnčiřík  0 : 3 0
Petr Martin  1 : 3 180
 Extraliga Muži 2018/2019, 16.02.2019 Body celkem:
900
Benjamin Bergel  3 : 0 900
Jakub Stupka  0 : 3 0
 1. liga muži A, 27.01.2019 Body celkem:
0
Petr Veselý st.  0 : 3 0
 1. liga muži A, 26.01.2019 Body celkem:
1200
Daniel Vrána  3 : 0 600
Jaroslav Kaleta  3 : 0 600
 HRADECKÝ CUP, 19.01.2019
Pořadí: 24
Body za pořadí:
2018
Body za soupeře:
36
Body celkem:
2054
 bye  0 : 3 wo. 0 23. - 24.
Miloš Liška  0 : 3 wo. 0 21. - 24.
Jakub Vavřík  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Filip Kočárek  0 : 3 0 1. - 32.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 05.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1685
Body za soupeře:
109
Body celkem:
1794
Dan Teuchner  0 : 3 0 3. - 4.
Petr Kopecký  2 : 3 19.84 semifinále
Filip Nosek  3 : 1 29.76 čtvrtfinále
Petr Rohun  3 : 1 24.8 1. - 16.
Jaroslav Štěpař  3 : 0 24.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 9.3 1. - 64.
 1. liga muži A, 02.12.2018 Body celkem:
360
Roman Kubričan  3 : 2 360
Ondřej Pavelka  0 : 3 0
 1. liga muži A, 01.12.2018 Body celkem:
240
Petr Marek  1 : 3 120
Michal Jirka  1 : 3 120
 CNC PRODUKT CUP, 24.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
2410
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2590
Ladislav Burián  3 : 1 49.6 finále
Dan Teuchner  3 : 0 49.6 semifinále
Lukáš  Kamp  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Petr Stryja  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup, 10.11.2018
Pořadí: 24
Body za pořadí:
1556
Body za soupeře:
122
Body celkem:
1678
Dalibor Procházka ml.  0 : 2 wo. 0 23. - 24.
Petr Veselý  1 : 2 22.4 21. - 24.
Petr Nohel ml.  0 : 2 0 17. - 24.
Vojtěch Ryba  2 : 0 56 17. - 32.
Michal Bodiš  2 : 3 22.4 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 21 1. - 64.
 AB SQUASH CUP - muži B, 27.10.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
980
Body za soupeře:
12
Body celkem:
992
Pavel Holík  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Roman Moravec  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Tomáš Sigmund  0 : 2 wo. 0 9. - 16.
Filip Strouhal  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 1. liga muži A, 14.10.2018 Body celkem:
840
Petr Veselý st.  3 : 1 480
Marek Hlaváč  3 : 2 360
 1. liga muži A, 13.10.2018 Body celkem:
600
Jaroslav Kaleta  3 : 1 480
Lukáš Levinský  1 : 3 120
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 06.10.2018
Pořadí: 18
Body za pořadí:
3093
Body za soupeře:
286
Body celkem:
3379
Benjamin Bergel  0 : 2 0 17. - 18.
Karím Farrag  2 : 1 57.6 17. - 20.
Marek Hlaváč  2 : 0 96 17. - 24.
Roman Kubričan  2 : 0 96 17. - 32.
Lukáš Jelínek  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 64.
 Strahov muži A, 22.09.2018
Pořadí: 29
Body za pořadí:
1746
Body za soupeře:
178
Body celkem:
1924
Jiří Dušek  2 : 1 43.2 29. - 30.
Michal Kareš  2 : 0 wo. 36 29. - 32.
Petr Steiner  1 : 2 28.8 25. - 32.
Karím Farrag  1 : 2 28.8 17. - 32.
Michal Bodiš  1 : 3 14.4 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 Huslík Cup, 08.09.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
127
Body celkem:
2324
Marek Koutník  2 : 0 wo. 30 7. - 8.
Matouš Sochůrek  0 : 2 0 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Kopecký  3 : 0 50 1. - 16.
Miroslav Kolář  3 : 1 32 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Sportprofit tour č.10, 30.06.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 HANYA corporation Cup, 12.05.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
134
Body celkem:
3131
Michal Jadrníček  2 : 3 38.4 7. - 8.
Petr Martin  0 : 3 0 5. - 8.
Jakub Solnický  0 : 3 0 čtvrtfinále
Karím Farrag  3 : 1 64 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Albatros Media - Muži "B", 28.04.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
117
Body celkem:
2193
Michal Jirka  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Pavel Jakubů  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
Martin Volf  1 : 3 12 čtvrtfinále
Ondřej Kožina  3 : 0 50 1. - 16.
Pavel Šlemr  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Extraliga Muži 2017/2018, 22.04.2018 Body celkem:
0
Lukáš Jelínek  0 : 3 0
 Extraliga Muži 2017/2018, 21.04.2018 Body celkem:
440
Viktor Byrtus  0 : 3 0
Petr Nohel ml.  2 : 3 440
 STRAHOV MUŽI A, 14.04.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
151
Body celkem:
2998
Petr Marek  0 : 2 0 11. - 12.
Filip Kočárek  1 : 2 36 9. - 12.
David Zeman  2 : 0 wo. 45 9. - 16.
Jaroslav Čech  0 : 3 0 1. - 16.
David Orálek  3 : 2 43.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 1. liga muži C, 07.04.2018 Body celkem:
480
Petr Zatřepálek  1 : 3 120
Benjamin Bergel  1 : 3 120
Lukáš Matoušek  2 : 3 240
 CNC PRODUKT CUP 2018, 24.03.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1685
Body za soupeře:
93
Body celkem:
1778
Jakub Wasilewski  0 : 2 0 3. - 4.
Marek Panáček  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Havlík  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Jakub Slavíček  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 24.8 1. - 32.
 MR ženy, muži, masters, 01.03.2018
Pořadí: 26
Body za pořadí:
2646
Body za soupeře:
208
Body celkem:
2854
Jaroslav Cerman  2 : 3 31.2 25. - 26.
Vlastimil Kozák  3 : 0 78 25. - 28.
Marek Hlaváč  3 : 0 78 25. - 32.
Petr Veselý st.  1 : 3 20.8 17. - 32.
Jakub Solnický  0 : 3 0 1. - 32.
 STRAHOV MUŽI B, 24.02.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
177
Body celkem:
2156
Marek Hlaváč  2 : 1 30 9. - 10.
Petr Veselý  2 : 1 30 9. - 12.
Dan Teuchner  2 : 0 50 9. - 16.
Jaroslav Kaleta  2 : 3 20 1. - 16.
Jiří Dušek  3 : 1 32 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2018 II.ročník - Muž, 10.02.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2408
Body za soupeře:
208
Body celkem:
2616
Michal Jadrníček  1 : 2 32 13. - 14.
Jiří Vlček  2 : 0 80 13. - 16.
Martin Ředina  1 : 2 32 9. - 16.
Ondřej Ertl  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Šimeček  3 : 0 64 1. - 32.
 1. liga muži C, 28.01.2018 Body celkem:
480
Jakub Wasilewski  0 : 3 0
Jaroslav Kaleta  3 : 1 480
 1. liga muži C, 27.01.2018 Body celkem:
600
Benjamin Bergel  0 : 3 0
Tomáš Herold  3 : 0 600
 TECNIFIBER CUP Squashové Akademie, 20.01.2018
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
166
Body celkem:
2514
Ondřej Pavelka  2 : 0 wo. 36 19. - 20.
Jaroslav Cerman  0 : 2 0 17. - 20.
Martin Volf  2 : 1 43.2 17. - 24.
Jakub Vavřík  2 : 1 43.2 17. - 32.
Tomáš Tóth  0 : 3 0 1. - 32.
David Orálek  3 : 1 43.2 1. - 64.
 Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
147
Body celkem:
1938
Jiří Dušek  2 : 0 49.2 7. - 8.
Ladislav Burián  1 : 2 19.68 5. - 8.
Patrik Neuwirth  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Rohun  3 : 1 32.8 1. - 16.
Tomáš Havlík  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 SKUS - PETR´S CUP, 16.12.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1613
Body za soupeře:
119
Body celkem:
1732
Filip Nosek  2 : 1 24.6 9. - 10.
Ondřej Kožina  2 : 1 24.6 9. - 12.
Radek Hlobik  2 : 1 24.6 9. - 16.
Marek Hlaváč  0 : 3 0 1. - 16.
Lukáš Klinecký  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 1. liga muži C, 03.12.2017 Body celkem:
120
Jakub Wasilewski  1 : 3 120
Petr Zatřepálek  0 : 3 0
 1. liga muži C, 02.12.2017 Body celkem:
840
Jaroslav Kaleta  3 : 2 360
Tomáš Herold  3 : 1 480
 Apple Point - HAMR turnaj mužů B, 25.11.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
200
Body celkem:
2179
Marek Hlaváč  2 : 0 50 9. - 10.
Michal Kareš  2 : 1 30 9. - 12.
Jiří Vlček  2 : 1 30 9. - 16.
Petr Zlámal  2 : 3 20 1. - 16.
Aleš Hantl  3 : 0 40 1. - 32.
Milan Vlasák  3 : 0 30 1. - 64.
 HUSLÍK Cup, 11.11.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3135
Body za soupeře:
202
Body celkem:
3337
Ondřej Ertl  2 : 0 wo. 55 15. - 16.
Filip Kočárek  0 : 2 0 13. - 16.
Harry Londy   1 : 2 44 9. - 16.
Michal Jadrníček  0 : 3 0 1. - 16.
Benjamin Bergel  3 : 1 70.4 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 33 1. - 64.
 Muži B Omega centrum Olomouc, 28.10.2017
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
12
Body celkem:
12
Roman Marek  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Josef Nakládal  0 : 2 wo. 0 9. - 16.
Josef Šebek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 1. liga muži C, 22.10.2017 Body celkem:
240
Petr Zatřepálek  2 : 3 240
Benjamin Bergel  0 : 3 0
 1. liga muži C, 21.10.2017 Body celkem:
600
Jaroslav Kaleta  3 : 2 360
Jakub Wasilewski  2 : 3 240
 Extraliga Muži 2017/2018, 15.10.2017 Body celkem:
560
Jakub Šichnárek  0 : 3 0
Karím Farrag  3 : 1 560
 Strahov muži A, 23.09.2017
Pořadí: 27
Body za pořadí:
2035
Body za soupeře:
142
Body celkem:
2177
Petr Veselý  2 : 1 48 27. - 28.
Martin Schuller  0 : 2 0 25. - 28.
Marek Hlaváč  2 : 1 48 25. - 32.
Matouš Sochůrek  0 : 2 0 17. - 32.
Petr Veselý st.  1 : 3 16 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 64.
 Sportprofit tour č.1, 15.09.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 AB SQUASH CUP - muži "B", 09.09.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
2410
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2602
Marek Panáček  3 : 0 62 finále
Aleš Kubíček  3 : 0 49.6 semifinále
Michal Zoubek  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Lumír Klímek  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 KABEL - A.T. Cup, 13.05.2017
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1862
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2006
Martin Ředina  2 : 3 22.4 17. - 18.
Radovan Kojecký  3 : 0 56 17. - 20.
Petr Rohun  3 : 1 44.8 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 21 17. - 32.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 1. - 32.
 Sportprofit tour č.8, 21.04.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 OC Arkady squash cup 2017, 15.04.2017
Pořadí: 26
Body za pořadí:
1900
Body za soupeře:
128
Body celkem:
2028
Petr Marek  2 : 3 21.6 25. - 26.
Adam Sinkule  3 : 0 54 25. - 28.
David Orálek  3 : 0 wo. 27 25. - 32.
Ladislav Procházka  1 : 3 10.8 17. - 32.
Petr Veselý st.  1 : 3 14.4 1. - 32.
 Hamr sport - muži B, 25.03.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
117
Body celkem:
2018
Martin Volf  0 : 3 0 9. - 10.
Ladislav Procházka  3 : 2 30 9. - 12.
Tomáš Herold  3 : 1 40 9. - 16.
Roman Kubričan  0 : 3 0 1. - 16.
Jaroslav Sezemský  3 : 1 32 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Sportprofit tour č.7, 17.03.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 MR ženy, muži, masters, 03.03.2017
Pořadí: 28
Body za pořadí:
2503
Body za soupeře:
62
Body celkem:
2565
Filip Kočárek  0 : 3 0 27. - 28.
Karel Kudláček  0 : 3 0 25. - 28.
Vlastimil Kozák  3 : 1 62.4 25. - 32.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 17. - 32.
Daniel Mekbib  0 : 3 0 1. - 32.
 muži B, 25.02.2017
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 49. - 64.
Oldřich Kellner  0 : 3 wo. 0 33. - 64.
Lukáš Jelínek  0 : 3 wo. 0 1. - 64.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2017, 11.02.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2891
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3019
Tomáš Hanzelka  3 : 0 wo. 50 15. - 16.
Petr Zatřepálek  0 : 3 0 13. - 16.
David Zeman  0 : 3 0 9. - 16.
Ondřej Ertl  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Kopecký  3 : 2 48 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 64.
 1. liga muži C, 29.01.2017 Body celkem:
600
Roman Švec  0 : 3 0
Josef Šebek  3 : 0 600
 1. liga muži C, 28.01.2017 Body celkem:
120
Petr Zatřepálek  0 : 3 0
Radovan Kojecký  1 : 3 120
 Squashová Akademie muži A, 21.01.2017
Pořadí: 28
Body za pořadí:
2303
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2425
Petr Kopecký  0 : 3 0 27. - 28.
Štěpán Václavek  0 : 3 0 25. - 28.
Martin Volf  3 : 0 wo. 48 25. - 32.
Harry Londy   2 : 3 38.4 17. - 32.
Ladislav Procházka  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 64.
 Sportprofit tour č.5, 13.01.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 AB SQUASH CUP B, 07.01.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1433
Body za soupeře:
88
Body celkem:
1521
Martin Ředina  0 : 3 0 5. - 6.
Jaroslav Bělohlávek  3 : 1 29.76 5. - 8.
Tomáš Hanzelka  2 : 3 14.88 čtvrtfinále
Marcel Ujfaluši  3 : 0 31 1. - 16.
Michal Šoman  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Sportprofit tour č.4, 16.12.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 KABEL-A.T. CUP, 10.12.2016
Pořadí: 29
Body za pořadí:
1746
Body za soupeře:
106
Body celkem:
1852
Vlastimil Kozák  3 : 2 43.2 29. - 30.
 bye  3 : 0 wo. 36 29. - 32.
Filip Kočárek  0 : 3 0 25. - 32.
Harry Londy   0 : 3 0 17. - 32.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 1. liga muži C, 04.12.2016 Body celkem:
600
Josef Šebek  1 : 3 120
Aleš Kubíček  3 : 1 480
 1. liga muži C, 03.12.2016 Body celkem:
480
Petr Zatřepálek  0 : 3 0
Pavel Krajsa  3 : 1 480
 Sportprofit tour č.3, 18.11.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA VE FAJNE, 12.11.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
113
Body celkem:
1598
Tomáš Satke  3 : 0 38.4 3. - 4.
Pavel Sládeček ml.  0 : 3 0 semifinále
Marek Holuša  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Tomáš Wrona  3 : 1 19.2 1. - 16.
Ladislav Němeček  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 PRIMA STAVEBNINY CUP, 29.10.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
177
Body celkem:
2156
Aleš Kubíček  3 : 0 50 9. - 10.
Ondřej Kožina  3 : 1 40 9. - 12.
Kamil Staněk  3 : 2 30 9. - 16.
Ladislav Procházka  1 : 3 10 1. - 16.
Libor Přibyl  3 : 1 32 1. - 32.
Zdeněk Suchan  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 1. liga muži C, 23.10.2016 Body celkem:
1080
Radovan Kojecký  3 : 1 480
Aleš Kubíček  3 : 0 600
 1. liga muži C, 22.10.2016 Body celkem:
120
Michal Štěpán  0 : 3 0
Josef Šebek  1 : 3 120
 Sportprofit tour č.2, 14.10.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 muži C, 08.10.2016
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Michal Šoman  0 : 3 wo. 0 čtvrtfinále
 CNC PRODUKT CUP 2016, 24.09.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1634
Body za soupeře:
139
Body celkem:
1773
David Juráň  3 : 0 42 finále
Miroslav Sikora  3 : 0 33.6 semifinále
Miroslav Ondruška  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Marek Holuša  3 : 0 21 1. - 16.
Pavel Krajsa  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Sportprofit tour č.1, 16.09.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
  "CNC PRODUKT CUP 2016", 14.05.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1634
Body za soupeře:
123
Body celkem:
1757
Lukáš  Kamp  3 : 0 42 finále
Miroslav Sikora  3 : 1 26.88 semifinále
Adam Janíček  3 : 1 20.16 čtvrtfinále
Marek Holuša  3 : 0 21 1. - 16.
Jiří Bilík  3 : 1 13.44 1. - 32.
 1. liga Muži C 2015/2016, 17.04.2016 Body celkem:
0
Ladislav Burián  0 : 3 0
 1. liga Muži C 2015/2016, 16.04.2016 Body celkem:
700
Jaroslav Kaleta  3 : 2 300
Roman Moravec  3 : 1 400
 muži C - Vyškov, 09.04.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
86
Body celkem:
1366
Jiří Borovička  3 : 1 26.88 3. - 4.
Josef Šebek  0 : 3 0 semifinále
Miloš Liška  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Zdeněk Suchan  3 : 1 16.8 1. - 16.
Václav Němec  3 : 0 16.8 1. - 32.
 muži C, 12.03.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
71
Body celkem:
1149
Pavel Blaha  3 : 1 20.16 5. - 6.
Michal Vaněk  3 : 0 25.2 5. - 8.
Martin Ředina  1 : 3 5.04 čtvrtfinále
Václav Kusák  3 : 0 21 1. - 16.
 1. liga Muži C 2015/2016, 21.02.2016 Body celkem:
450
 bye  3 : 0 wo. 150
Martin Mikulka  3 : 0 300
 1. liga Muži C 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
150
Patrik Žák  0 : 3 0
 bye  3 : 0 wo. 150
 1. liga Muži C 2015/2016, 13.12.2015 Body celkem:
0
Martin Ředina  0 : 3 0
Jaroslav Kaleta  0 : 3 0
 1. liga Muži C 2015/2016, 25.10.2015 Body celkem:
600
Lukáš Kratochvíl  3 : 0 300
Robert Svrlansky  3 : 0 300
 3. liga Muži D 2015/2016, 24.10.2015 Body celkem:
100
Dalibor Marek  1 : 3 20
Milan Juřička  3 : 1 80

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot