Ročník: 1987
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Dietz
Registrační číslo: 6143
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 17 | (-1) | 23894 | (-14) | ||
01.02.2024 | 16 | (-1) | 23908 | (224) | ||
01.01.2024 | 15 | (6) | 23684 | (1706) | ||
01.12.2023 | 21 | (-3) | 21978 | (880) | ||
01.11.2023 | 18 | (3) | 21098 | (-322) | ||
01.10.2023 | 21 | (2) | 21420 | (1154) | ||
01.09.2023 | 23 | (0) | 20266 | (0) | ||
01.08.2023 | 23 | (0) | 20266 | (0) | ||
01.07.2023 | 23 | (0) | 20266 | (0) | ||
01.06.2023 | 23 | (-1) | 20266 | (-919) | ||
01.05.2023 | 22 | (0) | 21185 | (-126) | ||
01.04.2023 | 22 | (3) | 21311 | (570) | ||
01.03.2023 | 25 | (-1) | 20741 | (53) | ||
01.02.2023 | 24 | (3) | 20688 | (1152) | ||
01.01.2023 | 27 | (0) | 19536 | (-342) | ||
01.12.2022 | 27 | (1) | 19878 | (240) | ||
01.11.2022 | 28 | (2) | 19638 | (374) | ||
01.10.2022 | 30 | (0) | 19264 | (0) | ||
01.09.2022 | 30 | (-3) | 19264 | (-1239) | ||
01.08.2022 | 27 | (0) | 20503 | (0) | ||
01.07.2022 | 27 | (0) | 20503 | (-793) | ||
01.06.2022 | 27 | (3) | 21296 | (386) | ||
01.05.2022 | 30 | (5) | 20910 | (1746) | ||
01.04.2022 | 35 | (-5) | 19164 | (-759) | ||
01.03.2022 | 30 | (4) | 19923 | (706) | ||
01.02.2022 | 34 | (0) | 19217 | (-61) | ||
01.01.2022 | 34 | (1) | 19278 | (-71) | ||
01.12.2021 | 35 | (0) | 19349 | (-47) | ||
01.11.2021 | 35 | (1) | 19396 | (835) | ||
01.10.2021 | 36 | (-6) | 18561 | (-624) | ||
01.09.2021 | 30 | (2) | 19185 | (536) | ||
01.08.2021 | 32 | (0) | 18649 | (0) | ||
01.07.2021 | 32 | (1) | 18649 | (522) | ||
01.06.2021 | 33 | (0) | 18127 | (0) | ||
01.03.2021 | 33 | (0) | 18127 | (0) | ||
01.11.2020 | 33 | (-4) | 18127 | (-426) | ||
01.10.2020 | 29 | (-2) | 18553 | (0) | ||
01.04.2020 | 27 | (5) | 18553 | (101) | ||
01.03.2020 | 32 | (-5) | 18452 | (-1208) | ||
01.02.2020 | 27 | (-4) | 19660 | (-1049) | ||
01.01.2020 | 23 | (1) | 20709 | (-480) | ||
01.12.2019 | 24 | (-2) | 21189 | (406) | ||
01.11.2019 | 22 | (1) | 20783 | (-1244) | ||
01.10.2019 | 23 | (3) | 22027 | (1161) | ||
01.09.2019 | 26 | (0) | 20866 | (0) | ||
01.08.2019 | 26 | (0) | 20866 | (0) | ||
01.07.2019 | 26 | (0) | 20866 | (0) | ||
01.06.2019 | 26 | (-1) | 20866 | (-782) | ||
01.05.2019 | 25 | (0) | 21648 | (-623) | ||
01.04.2019 | 25 | (-4) | 22271 | (36) | ||
01.03.2019 | 21 | (2) | 22235 | (867) | ||
01.02.2019 | 23 | (2) | 21368 | (120) | ||
01.01.2019 | 25 | (-1) | 21248 | (-360) | ||
01.12.2018 | 24 | (0) | 21608 | (-747) | ||
01.11.2018 | 24 | (-1) | 22355 | (905) | ||
01.10.2018 | 23 | (0) | 21450 | (-88) | ||
01.09.2018 | 23 | (0) | 21538 | (0) | ||
01.08.2018 | 23 | (0) | 21538 | (0) | ||
01.07.2018 | 23 | (0) | 21538 | (0) | ||
01.06.2018 | 23 | (1) | 21538 | (617) | ||
01.05.2018 | 24 | (5) | 20921 | (1379) | ||
01.04.2018 | 29 | (0) | 19542 | (289) | ||
01.03.2018 | 29 | (-3) | 19253 | (-403) | ||
01.02.2018 | 26 | (2) | 19656 | (449) | ||
01.01.2018 | 28 | (6) | 19207 | (-120) | ||
01.12.2017 | 34 | (3) | 19327 | (1311) | ||
01.11.2017 | 37 | (1) | 18016 | (72) | ||
01.10.2017 | 38 | (0) | 17944 | (733) | ||
01.09.2017 | 38 | (0) | 17211 | (0) | ||
01.07.2017 | 38 | (0) | 17211 | (0) | ||
01.06.2017 | 38 | (0) | 17211 | (0) | ||
01.05.2017 | 38 | (-2) | 17211 | (-524) | ||
01.04.2017 | 36 | (3) | 17735 | (1053) | ||
01.03.2017 | 39 | (7) | 16682 | (1181) | ||
01.02.2017 | 46 | (3) | 15501 | (1539) | ||
01.01.2017 | 49 | (11) | 13962 | (1663) | ||
01.12.2016 | 60 | (5) | 12299 | (927) | ||
01.11.2016 | 65 | (17) | 11372 | (2656) | ||
01.10.2016 | 82 | (39) | 8716 | (2444) | ||
01.09.2016 | 121 | (0) | 6272 | (0) | ||
01.06.2016 | 121 | (42) | 6272 | (1757) | ||
01.05.2016 | 163 | (80) | 4515 | (2066) | ||
01.04.2016 | 243 | (108) | 2449 | (1149) | ||
01.03.2016 | 351 | (107) | 1300 | (600) | ||
01.02.2016 | 458 | (-7) | 700 | (0) | ||
01.01.2016 | 451 | (-121) | 700 | (0) | ||
01.12.2015 | 330 | (-11) | 700 | (0) | ||
01.11.2015 | 319 | (-319) | 700 | (700) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 15 | 16 | 17 | 2024 | |||||||||
2023 | 27 | 24 | 25 | 22 | 22 | 23 | 23 | 23 | 23 | 21 | 18 | 21 | 2023 |
2022 | 34 | 34 | 30 | 35 | 30 | 27 | 27 | 27 | 30 | 30 | 28 | 27 | 2022 |
2021 | 33 | 33 | 32 | 32 | 30 | 36 | 35 | 35 | 2021 | ||||
2020 | 23 | 27 | 32 | 27 | 29 | 33 | 2020 | ||||||
2019 | 25 | 23 | 21 | 25 | 25 | 26 | 26 | 26 | 26 | 23 | 22 | 24 | 2019 |
2018 | 28 | 26 | 29 | 29 | 24 | 23 | 23 | 23 | 23 | 23 | 24 | 24 | 2018 |
2017 | 49 | 46 | 39 | 36 | 38 | 38 | 38 | 38 | 38 | 37 | 34 | 2017 | |
2016 | 451 | 458 | 351 | 243 | 163 | 121 | 121 | 82 | 65 | 60 | 2016 | ||
2015 | 319 | 330 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
MČR žen, mužů a masters 2024, 06.03.2024 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 3085 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3085 |
Michal Jurášek | 3 : 1 | 0 | 21. - 22. |
Martin Sládeček | 3 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 0 | 17. - 24. |
Martin Kříž | 3 : 0 | 0 | 17. - 32. |
Michal Kareš | 2 : 3 | 0 | 1. - 32. |
ZETSPOL CZ CUP - OSTRAVA, 24.02.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2808 |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | finále |
Alex Kelar | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Jan Šťastník | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Jiří Dušek | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
FAJNE Áčko muži, 10.02.2024 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2935 |
Alex Kelar | 3 : 2 | 0 | 11. - 12. |
Martin Volf | 2 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Petr Veselý st. | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
1. liga muži B, 28.01.2024 | Body celkem: 360 | ||
Lukáš Matoušek | 3 : 2 | 360 | |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži B, 27.01.2024 | Body celkem: 480 | ||
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | |
Luboš Walter ml. | 3 : 1 | 480 | |
Muži B - Morenďácké mužské Béééčko, 13.01.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Michal Jurášek | 3 : 1 | 0 | finále |
Josef Šebek | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Lukáš Kamp | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Michal Vaněk | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Michal Mikulec | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
DR Development Cup - Muži A, 02.12.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 wo. | 0 | 5. - 6. |
Alex Kelar | 3 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Vorlíček | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
1. liga muži B, 26.11.2023 | Body celkem: 1200 | ||
Martin Kantor | 3 : 0 | 600 | |
Jan Daňsa | 3 : 0 | 600 | |
1. liga muži B, 25.11.2023 | Body celkem: 1080 | ||
Petr Veselý st. | 3 : 0 | 600 | |
Jiří Dušek | 3 : 1 | 480 | |
Promedeus Cup MB a PSA Czech Open 2023, 04.11.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2491 |
Jan Šťastník | 3 : 1 | 0 | 3. - 4. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Ladislav Burián | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Michal Vaněk | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži A", 28.10.2023 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2773 |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 0 | 13. - 14. |
František Procházka | 3 : 0 | 0 | 13. - 16. |
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jaroslav Cerman | 1 : 3 | 0 | 1. - 16. |
1. liga muži B, 22.10.2023 | Body celkem: 360 | ||
Lukáš Matoušek | 3 : 2 | 360 | |
Adam Sinkule | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži B, 21.10.2023 | Body celkem: 840 | ||
Luboš Walter ml. | 3 : 1 | 480 | |
Ondřej Pavelka | 3 : 2 | 360 | |
GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2491 |
Ladislav Procházka | 3 : 1 | 0 | 3. - 4. |
Martin Ředina | 1 : 3 | 0 | semifinále |
Aleš Kubíček | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
Ladislav Burián | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Patrik Závacký | 3 : 2 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
Strahov - muži A, 23.09.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2700 |
Vojtěch Martinovský | 1 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Vlastimil Kozák | 3 : 1 | 0 | 13. - 16. |
Petr Marek | 2 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Sportprofit tour č.1, 01.09.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
1. liga muži A, 23.04.2023 | Body celkem: 120 | ||
Martin Ředina | 1 : 3 | 120 | |
Adam Sinkule | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži A, 22.04.2023 | Body celkem: 1200 | ||
Lukáš Stupka | 3 : 0 | 600 | |
Radek Hlobik | 3 : 0 | 600 | |
MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 2646 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 2802 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 25. - 26. |
Martin Kříž | 3 : 0 | 78 | 25. - 28. |
Adolf Středa | 3 : 1 | 62.4 | 25. - 32. |
Jaroslav Cerman | 1 : 3 | 15.6 | 17. - 32. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
1. liga muži A, 19.02.2023 | Body celkem: 800 | ||
Jan Dřevíkovský | 3 : 0 | 500 | |
Miroslav Kousalík | 3 : 2 | 300 | |
1. liga muži A, 18.02.2023 | Body celkem: 400 | ||
Tereza Široká | 3 : 2 | 300 | |
Martin Schuller | 1 : 3 | 100 | |
FAJNE Áčko muži, 11.02.2023 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2917 |
Michal Jurášek | 3 : 2 | 54 | 13. - 14. |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 90 | 13. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
GALVA Muži B Olomouc, 21.01.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 1805 |
Jiří Dušek | 2 : 3 | 19.84 | 3. - 4. |
Petr Kopecký | 2 : 3 | 19.84 | semifinále |
Martin Kantor | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Jan Šťastník | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
PRIMA STAVEBNINY CUP - Muži A, 14.01.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3115 |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 90 | 11. - 12. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Jaroslav Cerman | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Strahov - muži B, 04.12.2022 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 1407 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 1503 |
Rudolf Korbelář | 2 : 0 | 40 | 21. - 22. |
Alex Kelar | 2 : 1 | 24 | 21. - 24. |
Jakub Stupka | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Martin Kříž | 2 : 1 | 24 | 17. - 32. |
Ondřej Pavelka | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
1. liga muži A, 27.11.2022 | Body celkem: 800 | ||
Tomáš Novák | 3 : 0 | 400 | |
Ladislav Burián | 3 : 0 | 400 | |
Morenda - Muži B, 05.11.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 1785 |
David Linhart | 1 : 3 | 9.92 | 3. - 4. |
Michal Jadrníček | 1 : 3 | 9.92 | semifinále |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Jan Šťastník | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži A", 29.10.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 78 | Body celkem: 3075 |
Dalibor Procházka ml. | 1 : 3 | 19.2 | 7. - 8. |
Petr Marek | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 8. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Vorlíček | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
1. liga muži A, 16.10.2022 | Body celkem: 800 | ||
Petr Sýkora | 3 : 0 | 400 | |
Petr Motalík | 3 : 0 | 400 | |
1. liga muži A, 15.10.2022 | Body celkem: 720 | ||
Lukáš Matoušek | 3 : 1 | 320 | |
Tomáš Vysloužil | 3 : 0 | 400 | |
GALVA Muži B Olomouc, 08.10.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2102 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 2232 |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | finále |
Martin Kantor | 3 : 0 | 49.6 | semifinále |
Tereza Široká | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Petr Nesládek | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Extraliga muži 2022/2023, 02.10.2022 | Body celkem: 220 | ||
Jakub Solnický | 1 : 3 | 220 | |
Extraliga muži 2022/2023, 01.10.2022 | Body celkem: 0 | ||
David Zeman | 0 : 3 | 0 | |
Prázdninové déčko na Viktorce II, 14.08.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Finále play off 2021/2022, 15.05.2022 | Body celkem: 0 | ||
Joan Lezaud | 0 : 3 | 0 | |
Prima stavebniny Cup - Muži A, 07.05.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 2724 |
Vojtěch Martinovský | 1 : 3 | 16.8 | 7. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 1 : 3 | 16.8 | 5. - 8. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
Extraliga muži 2021/2022, 17.04.2022 | Body celkem: 980 | ||
Pavel Bodiš | 3 : 1 | 560 | |
Benjamin Bergel | 3 : 2 | 420 | |
Extraliga muži 2021/2022, 16.04.2022 | Body celkem: 0 | ||
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži A, 10.04.2022 | Body celkem: 720 | ||
František Procházka | 1 : 3 | 120 | |
David Juráň | 3 : 0 | 600 | |
1. liga muži A, 09.04.2022 | Body celkem: 360 | ||
Luboš Walter ml. | 3 : 2 | 360 | |
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | |
Morenda - Muži B, 02.04.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2102 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 2238 |
Roman Švec | 1 : 3 | 12.4 | finále |
Petr Kopecký | 3 : 0 | 49.6 | semifinále |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Stanislav Jurčík | 3 : 1 | 24.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Muži A, 12.02.2022 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2802 | Body za soupeře: 242 | Body celkem: 3044 |
Faríd Farrag | 2 : 1 | 52.8 | 19. - 20. |
Vojtěch Martinovský | 1 : 2 | 35.2 | 17. - 20. |
Michal Jirka | 2 : 0 | 88 | 17. - 24. |
Pavel Bodiš | 2 : 0 | 66 | 17. - 32. |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
1. liga muži A, 30.01.2022 | Body celkem: 100 | ||
Michal Kareš | 1 : 3 | 100 | |
1. liga muži A, 29.01.2022 | Body celkem: 300 | ||
Jáchym Mraček | 2 : 3 | 200 | |
Jan Ryba | 1 : 3 | 100 | |
Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1838 | Body za soupeře: 125 | Body celkem: 1963 |
Ladislav Procházka | 2 : 0 wo. | 25 | 11. - 12. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Filip Kočárek | 2 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Jáchym Mraček | 2 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
HANYA CUP - Muži A, 04.12.2021 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2153 | Body za soupeře: 152 | Body celkem: 2305 |
Michal Jadrníček | 0 : 2 | 0 | 17. - 18. |
Vlastimil Kozák | 2 : 0 | 64 | 17. - 20. |
Tomáš Havlík | 2 : 0 | 64 | 17. - 24. |
Miloš Liška | 2 : 0 wo. | 24 | 17. - 32. |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
1. liga muži A, 27.11.2021 | Body celkem: 560 | ||
Richard Nádvorník | 3 : 2 | 240 | |
Karel Matoušek | 3 : 1 | 320 | |
MČR žen, mužů a masters 2021, 21.10.2021 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 2993 | Body za soupeře: 177 | Body celkem: 3170 |
Adam Sinkule | 1 : 3 | 20.8 | 21. - 22. |
Matěj Slabý | 3 : 0 wo. | 52 | 21. - 24. |
Martin Štěpán ml. | 1 : 3 | 20.8 | 17. - 24. |
Vlastimil Kozák | 3 : 1 | 83.2 | 17. - 32. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
1. liga muži A, 17.10.2021 | Body celkem: 500 | ||
Michal Kareš | 3 : 0 | 500 | |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži A, 16.10.2021 | Body celkem: 500 | ||
Stanislav Jurčík | 3 : 0 | 500 | |
GALVA Muži B Olomouc, 02.10.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 1776 |
Martin Ředina | 1 : 3 | 9.92 | 3. - 4. |
Jakub Gogol | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jan Ryšavý | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Aleš Tchuř | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
DIETZ CUP - Muži A, 28.08.2021 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 157 | Body celkem: 3202 |
Roman Švec | 0 : 2 | 0 | 9. - 10. |
Jaroslav Cerman | 2 : 0 wo. | 45 | 9. - 12. |
Petr Veselý st. | 2 : 1 | 54 | 9. - 16. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jakub Vavřík | 3 : 1 | 57.6 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.6, 20.08.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Strahov - muži A, 19.06.2021 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 2839 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 3031 |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 96 | 21. - 22. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 21. - 24. |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 17. - 32. |
Jáchym Mraček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 12.06.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2102 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 2232 |
Lukáš Jelínek | 0 : 3 | 0 | finále |
Jiří Dušek | 3 : 0 | 49.6 | semifinále |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Marcel Ujfaluši | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.3, 04.06.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Extraliga muži 2020/2021, 16.05.2021 | Body celkem: 220 | ||
Petr Marek | 1 : 3 | 220 | |
Piedro Schweertman | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga muži 2020/2021, 15.05.2021 | Body celkem: 0 | ||
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga muži 2020/2021, 14.05.2021 | Body celkem: 0 | ||
Heiko Schwarzer | 0 : 3 | 0 | |
Sportprofit tour č.9, 05.06.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
MČR žen, mužů a masters 2020, 05.03.2020 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 2809 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 2991 |
Vojtěch Hanzal | 1 : 3 | 20.8 | 23. - 24. |
Filip Kočárek | 1 : 3 | 20.8 | 21. - 24. |
Ondřej Vorlíček | 1 : 3 | 20.8 | 17. - 24. |
Jiří Dušek | 3 : 0 | 78 | 17. - 32. |
Petr Veselý st. | 2 : 3 | 41.6 | 1. - 32. |
HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 188 | Body celkem: 2438 |
Dan Teuchner | 2 : 3 | 26.24 | 3. - 4. |
Martin Ředina | 2 : 3 | 26.24 | semifinále |
Jiří Dušek | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Jan Šťastník | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Ondřej Bořil | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 175 | Body celkem: 2666 |
Tomáš Hanzelka | 3 : 0 wo. | 32.8 | 3. - 4. |
Ondřej Pavelka | 2 : 3 | 26.24 | semifinále |
Ladislav Burián | 3 : 2 | 29.52 | čtvrtfinále |
Filip Nosek | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Tomáš Tauš | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
GALVA Muži B Olomouc, 14.12.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 2360 |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Kristián Mraček | 1 : 3 | 13.12 | semifinále |
Aleš Kubíček | 3 : 1 | 39.36 | čtvrtfinále |
Michal Vaněk | 3 : 2 | 24.6 | 1. - 16. |
Jaroslav Hemelka | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
Strahov Muži A, 07.12.2019 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2282 | Body za soupeře: 227 | Body celkem: 2509 |
Jaroslav Cerman | 0 : 2 | 0 | 19. - 20. |
Ondřej Pavelka | 1 : 2 | 28.8 | 17. - 20. |
Michal Jirka | 2 : 0 | 72 | 17. - 24. |
Ondřej Kožina | 2 : 0 | 72 | 17. - 32. |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Pavel Bodiš | 3 : 0 | 54 | 1. - 64. |
Mužské Béčko - Brno, 23.11.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 2936 |
Dan Teuchner | 0 : 3 | 0 | finále |
Josef Šebek | 3 : 2 | 39.36 | semifinále |
Jaroslav Kaleta | 3 : 1 | 39.36 | čtvrtfinále |
Martin Štěpán ml. | 3 : 1 | 32.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
Extraliga Muži 2019/2020, 17.11.2019 | Body celkem: 0 | ||
Tomáš Tóth | 0 : 3 | 0 | |
Sergio Garcia | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga Muži 2019/2020, 16.11.2019 | Body celkem: 180 | ||
Adrian Marszal | 1 : 3 | 180 | |
0 : 3 | 0 | ||
Strahov Muži B, 26.10.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 163 | Body celkem: 2695 |
Martin Volf | 2 : 1 | 36 | 5. - 6. |
Petr Veselý | 2 : 0 wo. | 30 | 5. - 8. |
Jaroslav Cerman | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Slavíček | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Martin Sopko | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Memoriál Jany Kosinkové, 19.10.2019 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 1709 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 1863 |
Jakub Vavřík | 2 : 0 | 56 | 21. - 22. |
Michal Kareš | 2 : 1 | 33.6 | 21. - 24. |
Karím Farrag | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Ladislav Procházka | 2 : 0 | 42 | 17. - 32. |
Petr Marek | 2 : 3 | 22.4 | 1. - 32. |
1. liga muži B, 06.10.2019 | Body celkem: 400 | ||
Michal Kareš | 3 : 1 | 400 | |
Josef Šebek | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži B, 05.10.2019 | Body celkem: 240 | ||
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | |
Dan Teuchner | 2 : 3 | 240 | |
Prima stavebniny Cup muži "A", 14.09.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3230 | Body za soupeře: 280 | Body celkem: 3510 |
Dalibor Procházka ml. | 2 : 1 | 60 | 11. - 12. |
Karím Farrag | 1 : 2 | 40 | 9. - 12. |
Jáchym Mraček | 2 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Vaněk | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
GALVA Olomouc Open, 07.09.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1865 | Body za soupeře: 133 | Body celkem: 1998 |
Petr Kopecký | 3 : 1 | 39.68 | 3. - 4. |
Ladislav Burián | 2 : 3 | 19.84 | semifinále |
Tomáš Havlík | 3 : 1 | 29.76 | čtvrtfinále |
Radovan Kojecký | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.10, 29.06.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Muži A - BÁSTR CUP, 11.05.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2195 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 2349 |
Aleš Kubíček | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Dan Teuchner | 2 : 3 | 28 | 9. - 12. |
Miloš Liška | 3 : 0 | 70 | 9. - 16. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Pavel Bodiš | 3 : 0 | 56 | 1. - 32. |
Muži B, 20.04.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 2410 | Body za soupeře: 105 | Body celkem: 2515 |
Roman Kubričan | 3 : 2 | 37.2 | finále |
Michal Vaněk | 3 : 2 | 29.76 | semifinále |
Jan Šťastník | 3 : 2 | 22.32 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 15.5 | 1. - 16. |
Muži A - Poděbrady Open, 13.04.2019 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 1212 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1212 |
bye | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 32. |
Pavel Jakubů | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 32. |
Jakub Vavřík | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
Extraliga Muži 2018/2019, 06.04.2019 | Body celkem: 420 | ||
Lukáš Jelínek | 0 : 3 | 0 | |
Jakub Šichnárek | 3 : 2 | 420 | |
MČR žen, mužů a masters 2019, 07.03.2019 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 2809 | Body za soupeře: 81 | Body celkem: 2890 |
Michal Kareš | 0 : 3 | 0 | 23. - 24. |
Filip Kočárek | 2 : 3 | 41.6 | 21. - 24. |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
Michal Bodiš | 3 : 0 wo. | 39 | 17. - 32. |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 152 | Body celkem: 2643 |
Vojtěch Ryba | 3 : 0 wo. | 32.8 | 3. - 4. |
Petr Martin | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Roman Pross | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Vítězslav Lazar | 3 : 2 | 24.6 | 1. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.6, 22.02.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Extraliga Muži 2018/2019, 17.02.2019 | Body celkem: 180 | ||
Matej Hrnčiřík | 0 : 3 | 0 | |
Petr Martin | 1 : 3 | 180 | |
Extraliga Muži 2018/2019, 16.02.2019 | Body celkem: 900 | ||
Benjamin Bergel | 3 : 0 | 900 | |
Jakub Stupka | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži A, 27.01.2019 | Body celkem: 0 | ||
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži A, 26.01.2019 | Body celkem: 1200 | ||
Daniel Vrána | 3 : 0 | 600 | |
Jaroslav Kaleta | 3 : 0 | 600 | |
HRADECKÝ CUP, 19.01.2019 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 2018 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 2054 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 23. - 24. |
Miloš Liška | 0 : 3 wo. | 0 | 21. - 24. |
Jakub Vavřík | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 05.01.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 109 | Body celkem: 1794 |
Dan Teuchner | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Petr Kopecký | 2 : 3 | 19.84 | semifinále |
Filip Nosek | 3 : 1 | 29.76 | čtvrtfinále |
Petr Rohun | 3 : 1 | 24.8 | 1. - 16. |
Jaroslav Štěpař | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.3 | 1. - 64. |
1. liga muži A, 02.12.2018 | Body celkem: 360 | ||
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | |
Roman Kubričan | 3 : 2 | 360 | |
1. liga muži A, 01.12.2018 | Body celkem: 240 | ||
Michal Jirka | 1 : 3 | 120 | |
Petr Marek | 1 : 3 | 120 | |
CNC PRODUKT CUP, 24.11.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 2410 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 2590 |
Ladislav Burián | 3 : 1 | 49.6 | finále |
Dan Teuchner | 3 : 0 | 49.6 | semifinále |
Lukáš Kamp | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Petr Stryja | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup, 10.11.2018 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 1556 | Body za soupeře: 122 | Body celkem: 1678 |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 2 wo. | 0 | 23. - 24. |
Petr Veselý | 1 : 2 | 22.4 | 21. - 24. |
Petr Nohel ml. | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Vojtěch Ryba | 2 : 0 | 56 | 17. - 32. |
Michal Bodiš | 2 : 3 | 22.4 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 21 | 1. - 64. |
AB SQUASH CUP - muži B, 27.10.2018 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 980 | Body za soupeře: 12 | Body celkem: 992 |
Pavel Holík | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
Roman Moravec | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Tomáš Sigmund | 0 : 2 wo. | 0 | 9. - 16. |
Filip Strouhal | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
1. liga muži A, 14.10.2018 | Body celkem: 840 | ||
Marek Hlaváč | 3 : 2 | 360 | |
Petr Veselý st. | 3 : 1 | 480 | |
1. liga muži A, 13.10.2018 | Body celkem: 600 | ||
Jaroslav Kaleta | 3 : 1 | 480 | |
Lukáš Levinský | 1 : 3 | 120 | |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 06.10.2018 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 3093 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 3379 |
Benjamin Bergel | 0 : 2 | 0 | 17. - 18. |
Karím Farrag | 2 : 1 | 57.6 | 17. - 20. |
Marek Hlaváč | 2 : 0 | 96 | 17. - 24. |
Roman Kubričan | 2 : 0 | 96 | 17. - 32. |
Lukáš Jelínek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 64. |
Strahov muži A, 22.09.2018 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 1746 | Body za soupeře: 178 | Body celkem: 1924 |
Jiří Dušek | 2 : 1 | 43.2 | 29. - 30. |
Michal Kareš | 2 : 0 wo. | 36 | 29. - 32. |
Petr Steiner | 1 : 2 | 28.8 | 25. - 32. |
Karím Farrag | 1 : 2 | 28.8 | 17. - 32. |
Michal Bodiš | 1 : 3 | 14.4 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
Huslík Cup, 08.09.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 127 | Body celkem: 2324 |
Marek Koutník | 2 : 0 wo. | 30 | 7. - 8. |
Matouš Sochůrek | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Kopecký | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Miroslav Kolář | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.10, 30.06.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
HANYA corporation Cup, 12.05.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 3131 |
Michal Jadrníček | 2 : 3 | 38.4 | 7. - 8. |
Petr Martin | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Karím Farrag | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Albatros Media - Muži "B", 28.04.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 2193 |
Michal Jirka | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Pavel Jakubů | 0 : 2 wo. | 0 | 5. - 8. |
Martin Volf | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Ondřej Kožina | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Pavel Šlemr | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Extraliga Muži 2017/2018, 22.04.2018 | Body celkem: 0 | ||
Lukáš Jelínek | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga Muži 2017/2018, 21.04.2018 | Body celkem: 440 | ||
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | |
Petr Nohel ml. | 2 : 3 | 440 | |
STRAHOV MUŽI A, 14.04.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 151 | Body celkem: 2998 |
Petr Marek | 0 : 2 | 0 | 11. - 12. |
Filip Kočárek | 1 : 2 | 36 | 9. - 12. |
David Zeman | 2 : 0 wo. | 45 | 9. - 16. |
Jaroslav Čech | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
David Orálek | 3 : 2 | 43.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
1. liga muži C, 07.04.2018 | Body celkem: 480 | ||
Petr Zatřepálek | 1 : 3 | 120 | |
Benjamin Bergel | 1 : 3 | 120 | |
Lukáš Matoušek | 2 : 3 | 240 | |
CNC PRODUKT CUP 2018, 24.03.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 93 | Body celkem: 1778 |
Jakub Wasilewski | 0 : 2 | 0 | 3. - 4. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Jakub Slavíček | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
MR ženy, muži, masters, 01.03.2018 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 2646 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 2854 |
Jaroslav Cerman | 2 : 3 | 31.2 | 25. - 26. |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 78 | 25. - 28. |
Marek Hlaváč | 3 : 0 | 78 | 25. - 32. |
Petr Veselý st. | 1 : 3 | 20.8 | 17. - 32. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
STRAHOV MUŽI B, 24.02.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 177 | Body celkem: 2156 |
Marek Hlaváč | 2 : 1 | 30 | 9. - 10. |
Petr Veselý | 2 : 1 | 30 | 9. - 12. |
Dan Teuchner | 2 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Jaroslav Kaleta | 2 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Jiří Dušek | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2018 II.ročník - Muž, 10.02.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2408 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 2616 |
Michal Jadrníček | 1 : 2 | 32 | 13. - 14. |
Jiří Vlček | 2 : 0 | 80 | 13. - 16. |
Martin Ředina | 1 : 2 | 32 | 9. - 16. |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Petr Šimeček | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
1. liga muži C, 28.01.2018 | Body celkem: 480 | ||
Jakub Wasilewski | 0 : 3 | 0 | |
Jaroslav Kaleta | 3 : 1 | 480 | |
1. liga muži C, 27.01.2018 | Body celkem: 600 | ||
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Herold | 3 : 0 | 600 | |
TECNIFIBER CUP Squashové Akademie, 20.01.2018 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 166 | Body celkem: 2514 |
Ondřej Pavelka | 2 : 0 wo. | 36 | 19. - 20. |
Jaroslav Cerman | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Martin Volf | 2 : 1 | 43.2 | 17. - 24. |
Jakub Vavřík | 2 : 1 | 43.2 | 17. - 32. |
Tomáš Tóth | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
David Orálek | 3 : 1 | 43.2 | 1. - 64. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1791 | Body za soupeře: 147 | Body celkem: 1938 |
Jiří Dušek | 2 : 0 | 49.2 | 7. - 8. |
Ladislav Burián | 1 : 2 | 19.68 | 5. - 8. |
Patrik Neuwirth | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Rohun | 3 : 1 | 32.8 | 1. - 16. |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
SKUS - PETR´S CUP, 16.12.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1613 | Body za soupeře: 119 | Body celkem: 1732 |
Filip Nosek | 2 : 1 | 24.6 | 9. - 10. |
Ondřej Kožina | 2 : 1 | 24.6 | 9. - 12. |
Radek Hlobik | 2 : 1 | 24.6 | 9. - 16. |
Marek Hlaváč | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Lukáš Klinecký | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
1. liga muži C, 03.12.2017 | Body celkem: 120 | ||
Petr Zatřepálek | 0 : 3 | 0 | |
Jakub Wasilewski | 1 : 3 | 120 | |
1. liga muži C, 02.12.2017 | Body celkem: 840 | ||
Tomáš Herold | 3 : 1 | 480 | |
Jaroslav Kaleta | 3 : 2 | 360 | |
Apple Point - HAMR turnaj mužů B, 25.11.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 2179 |
Marek Hlaváč | 2 : 0 | 50 | 9. - 10. |
Michal Kareš | 2 : 1 | 30 | 9. - 12. |
Jiří Vlček | 2 : 1 | 30 | 9. - 16. |
Petr Zlámal | 2 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Aleš Hantl | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
Milan Vlasák | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
HUSLÍK Cup, 11.11.2017 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3135 | Body za soupeře: 202 | Body celkem: 3337 |
Ondřej Ertl | 2 : 0 wo. | 55 | 15. - 16. |
Filip Kočárek | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Harry Londy | 1 : 2 | 44 | 9. - 16. |
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Benjamin Bergel | 3 : 1 | 70.4 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 33 | 1. - 64. |
Muži B Omega centrum Olomouc, 28.10.2017 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 12 | Body celkem: 12 |
Roman Marek | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Josef Nakládal | 0 : 2 wo. | 0 | 9. - 16. |
Josef Šebek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
1. liga muži C, 22.10.2017 | Body celkem: 240 | ||
Petr Zatřepálek | 2 : 3 | 240 | |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži C, 21.10.2017 | Body celkem: 600 | ||
Jaroslav Kaleta | 3 : 2 | 360 | |
Jakub Wasilewski | 2 : 3 | 240 | |
Extraliga Muži 2017/2018, 15.10.2017 | Body celkem: 560 | ||
Jakub Šichnárek | 0 : 3 | 0 | |
Karím Farrag | 3 : 1 | 560 | |
Strahov muži A, 23.09.2017 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 2035 | Body za soupeře: 142 | Body celkem: 2177 |
Petr Veselý | 2 : 1 | 48 | 27. - 28. |
Martin Schuller | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
Marek Hlaváč | 2 : 1 | 48 | 25. - 32. |
Matouš Sochůrek | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Petr Veselý st. | 1 : 3 | 16 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.1, 15.09.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
AB SQUASH CUP - muži "B", 09.09.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 2410 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 2602 |
Marek Panáček | 3 : 0 | 62 | finále |
Aleš Kubíček | 3 : 0 | 49.6 | semifinále |
Michal Zoubek | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
KABEL - A.T. Cup, 13.05.2017 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 1862 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2006 |
Martin Ředina | 2 : 3 | 22.4 | 17. - 18. |
Radovan Kojecký | 3 : 0 | 56 | 17. - 20. |
Petr Rohun | 3 : 1 | 44.8 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 21 | 17. - 32. |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.8, 21.04.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
OC Arkady squash cup 2017, 15.04.2017 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 1900 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 2028 |
Petr Marek | 2 : 3 | 21.6 | 25. - 26. |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 54 | 25. - 28. |
David Orálek | 3 : 0 wo. | 27 | 25. - 32. |
Ladislav Procházka | 1 : 3 | 10.8 | 17. - 32. |
Petr Veselý st. | 1 : 3 | 14.4 | 1. - 32. |
Hamr sport - muži B, 25.03.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 2018 |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Ladislav Procházka | 3 : 2 | 30 | 9. - 12. |
Tomáš Herold | 3 : 1 | 40 | 9. - 16. |
Roman Kubričan | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jaroslav Sezemský | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.7, 17.03.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
MR ženy, muži, masters, 03.03.2017 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 2503 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 2565 |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | 27. - 28. |
Karel Kudláček | 0 : 3 | 0 | 25. - 28. |
Vlastimil Kozák | 3 : 1 | 62.4 | 25. - 32. |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
muži B, 25.02.2017 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 49. - 64. |
Oldřich Kellner | 0 : 3 wo. | 0 | 33. - 64. |
Lukáš Jelínek | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 64. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2017, 11.02.2017 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2891 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 3019 |
Tomáš Hanzelka | 3 : 0 wo. | 50 | 15. - 16. |
Petr Zatřepálek | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Petr Kopecký | 3 : 2 | 48 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
1. liga muži C, 29.01.2017 | Body celkem: 600 | ||
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | |
Josef Šebek | 3 : 0 | 600 | |
1. liga muži C, 28.01.2017 | Body celkem: 120 | ||
Petr Zatřepálek | 0 : 3 | 0 | |
Radovan Kojecký | 1 : 3 | 120 | |
Squashová Akademie muži A, 21.01.2017 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 2303 | Body za soupeře: 122 | Body celkem: 2425 |
Petr Kopecký | 0 : 3 | 0 | 27. - 28. |
Štěpán Václavek | 0 : 3 | 0 | 25. - 28. |
Martin Volf | 3 : 0 wo. | 48 | 25. - 32. |
Harry Londy | 2 : 3 | 38.4 | 17. - 32. |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.5, 13.01.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
AB SQUASH CUP B, 07.01.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1433 | Body za soupeře: 88 | Body celkem: 1521 |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Jaroslav Bělohlávek | 3 : 1 | 29.76 | 5. - 8. |
Tomáš Hanzelka | 2 : 3 | 14.88 | čtvrtfinále |
Marcel Ujfaluši | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
Michal Šoman | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.4, 16.12.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
KABEL-A.T. CUP, 10.12.2016 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 1746 | Body za soupeře: 106 | Body celkem: 1852 |
Vlastimil Kozák | 3 : 2 | 43.2 | 29. - 30. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 29. - 32. |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | 25. - 32. |
Harry Londy | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
1. liga muži C, 04.12.2016 | Body celkem: 600 | ||
Josef Šebek | 1 : 3 | 120 | |
Aleš Kubíček | 3 : 1 | 480 | |
1. liga muži C, 03.12.2016 | Body celkem: 480 | ||
Petr Zatřepálek | 0 : 3 | 0 | |
Pavel Krajsa | 3 : 1 | 480 | |
Sportprofit tour č.3, 18.11.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA VE FAJNE, 12.11.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1485 | Body za soupeře: 113 | Body celkem: 1598 |
Tomáš Satke | 3 : 0 | 38.4 | 3. - 4. |
Pavel Sládeček ml. | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Marek Holuša | 3 : 0 | 28.8 | čtvrtfinále |
Tomáš Wrona | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Ladislav Němeček | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
PRIMA STAVEBNINY CUP, 29.10.2016 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 177 | Body celkem: 2156 |
Aleš Kubíček | 3 : 0 | 50 | 9. - 10. |
Ondřej Kožina | 3 : 1 | 40 | 9. - 12. |
Kamil Staněk | 3 : 2 | 30 | 9. - 16. |
Ladislav Procházka | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
Libor Přibyl | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
Zdeněk Suchan | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
1. liga muži C, 23.10.2016 | Body celkem: 1080 | ||
Aleš Kubíček | 3 : 0 | 600 | |
Radovan Kojecký | 3 : 1 | 480 | |
1. liga muži C, 22.10.2016 | Body celkem: 120 | ||
Michal Štěpán | 0 : 3 | 0 | |
Josef Šebek | 1 : 3 | 120 | |
Sportprofit tour č.2, 14.10.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
muži C, 08.10.2016 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Michal Šoman | 0 : 3 wo. | 0 | čtvrtfinále |
CNC PRODUKT CUP 2016, 24.09.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 1634 | Body za soupeře: 139 | Body celkem: 1773 |
David Juráň | 3 : 0 | 42 | finále |
Miroslav Sikora | 3 : 0 | 33.6 | semifinále |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 25.2 | čtvrtfinále |
Marek Holuša | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
Pavel Krajsa | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.1, 16.09.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
"CNC PRODUKT CUP 2016", 14.05.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 1634 | Body za soupeře: 123 | Body celkem: 1757 |
Lukáš Kamp | 3 : 0 | 42 | finále |
Miroslav Sikora | 3 : 1 | 26.88 | semifinále |
Adam Janíček | 3 : 1 | 20.16 | čtvrtfinále |
Marek Holuša | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
Jiří Bilík | 3 : 1 | 13.44 | 1. - 32. |
1. liga Muži C 2015/2016, 17.04.2016 | Body celkem: 0 | ||
Ladislav Burián | 0 : 3 | 0 | |
1. liga Muži C 2015/2016, 16.04.2016 | Body celkem: 700 | ||
Jaroslav Kaleta | 3 : 2 | 300 | |
Roman Moravec | 3 : 1 | 400 | |
muži C - Vyškov, 09.04.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1280 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 1366 |
Jiří Borovička | 3 : 1 | 26.88 | 3. - 4. |
Josef Šebek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Miloš Liška | 3 : 0 | 25.2 | čtvrtfinále |
Zdeněk Suchan | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
Václav Němec | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
muži C, 12.03.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1078 | Body za soupeře: 71 | Body celkem: 1149 |
Pavel Blaha | 3 : 1 | 20.16 | 5. - 6. |
Michal Vaněk | 3 : 0 | 25.2 | 5. - 8. |
Martin Ředina | 1 : 3 | 5.04 | čtvrtfinále |
Václav Kusák | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
1. liga Muži C 2015/2016, 21.02.2016 | Body celkem: 450 | ||
Martin Mikulka | 3 : 0 | 300 | |
bye | 3 : 0 wo. | 150 | |
1. liga Muži C 2015/2016, 20.02.2016 | Body celkem: 150 | ||
bye | 3 : 0 wo. | 150 | |
Patrik Žák | 0 : 3 | 0 | |
1. liga Muži C 2015/2016, 13.12.2015 | Body celkem: 0 | ||
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | |
Jaroslav Kaleta | 0 : 3 | 0 | |
1. liga Muži C 2015/2016, 25.10.2015 | Body celkem: 600 | ||
Lukáš Kratochvíl | 3 : 0 | 300 | |
Robert Svrlansky | 3 : 0 | 300 | |
3. liga Muži D 2015/2016, 24.10.2015 | Body celkem: 100 | ||
Dalibor Marek | 1 : 3 | 20 | |
Milan Juřička | 3 : 1 | 80 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.