Profil hráče

Patrik Závacký

hrac

Ročník: 2006
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:SC FAJNE - muži C
Registrační číslo: 6311

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 210.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 109. (04/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 13. (11/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 7. (09/2022)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 31.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 22. (12/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 14. (12/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 13. (09/2018)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 10.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 5. (03/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.05.2024 210 (-2) 2700 (0)
01.04.2024 208 (-46) 2700 (-1198)
01.03.2024 162 (-26) 3898 (-948)
01.02.2024 136 (5) 4846 (480)
01.01.2024 141 (-22) 4366 (-1057)
01.12.2023 119 (10) 5423 (320)
01.11.2023 129 (16) 5103 (722)
01.10.2023 145 (-22) 4381 (-947)
01.09.2023 123 (1) 5328 (0)
01.08.2023 124 (0) 5328 (0)
01.07.2023 124 (1) 5328 (0)
01.06.2023 125 (-12) 5328 (-873)
01.05.2023 113 (-4) 6201 (0)
01.04.2023 109 (25) 6201 (1198)
01.03.2023 134 (1) 5003 (266)
01.02.2023 135 (4) 4737 (0)
01.01.2023 139 (24) 4737 (1057)
01.12.2022 163 (-22) 3680 (-781)
01.11.2022 141 (-2) 4461 (0)
01.10.2022 139 (43) 4461 (1363)
01.09.2022 182 (5) 3098 (0)
01.08.2022 187 (0) 3098 (0)
01.07.2022 187 (2) 3098 (0)
01.06.2022 189 (59) 3098 (873)
01.05.2022 248 (-10) 2225 (0)
01.04.2022 238 (-8) 2225 (0)
01.03.2022 230 (58) 2225 (682)
01.02.2022 288 (25) 1543 (0)
01.01.2022 313 (13) 1543 (0)
01.12.2021 326 (142) 1543 (781)
01.11.2021 468 (19) 762 (0)
01.10.2021 487 (-487) 762 (762)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20241411361622082102024
20231391351341091131251241241231451291192023
20223132882302382481891871871821391411632022
20214874683262021

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Freshbox Cup - Junioři A, (B19), 20.04.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Peter Amzler  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Burget  0 : 3 0
Václav Holuša  3 : 0 0
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B19), 02.02.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5363
Šimon Rynt  0 : 3 0 5. - 6.
Ondřej Hazucha  3 : 0 0 5. - 8.
Tomáš Holinka  2 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Líkař  3 : 0 0 1. - 16.
 1. liga muži A, 27.01.2024 Body celkem:
480
Radim Jurášek  1 : 3 80
Vlastimil Zeman  3 : 0 400
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 13.01.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Miloslav Vaněrka  3 : 1 0
Ondřej Hazucha  3 : 2 0
Jan Gerstdorf  3 : 2 0
Tomáš Holinka  0 : 3 0
 1. liga muži A, 26.11.2023 Body celkem:
320
Jan Svoboda  3 : 1 320
Pavel Trávníček  0 : 3 0
 1. liga muži A, 25.11.2023 Body celkem:
0
Jiří Vlček  0 : 3 0
Matěj Bomba  0 : 3 0
 FAJNE Céčko muži, 28.10.2023
Pořadí: 16
Body za pořadí:
722
Body za soupeře:
0
Body celkem:
722
Martin Pekárek   0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Ondřej Hazucha  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Filip Nosek  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Daniel Rucký  2 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři A, (B19), 14.10.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Michal Jurášek  0 : 3 0
Peter Amzler  3 : 1 0
Adam Gerstdorf  1 : 3 0
Radim Jurášek  2 : 3 0
 GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023
Pořadí: 20
Body za pořadí:
1178
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1178
Michal Štěpán  1 : 2 0 19. - 20.
Martin Kantor  0 : 2 0 17. - 20.
Pavel Cigánek  2 : 0 0 17. - 24.
Lukáš Stupka  2 : 1 0 17. - 32.
Jakub Zapala  2 : 3 0 1. - 32.
Pavel Blaha  3 : 1 0 1. - 64.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 06.05.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
106
Body celkem:
3063
Filip Crhonek  3 : 0 72
Matěj Bomba  1 : 3 14.4
Tomáš Holinka  1 : 3 19.2
 HRADECKÝ CUP JA, (B19), 15.04.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
118
Body celkem:
2879
Kristián Bořil  3 : 0 84 7. - 8.
Dominik Forgač  2 : 3 33.6 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
 AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 25.03.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
14
Body celkem:
2471
David Linhart  0 : 3 0
Matěj Bomba  0 : 3 0
Filip Walter  1 : 3 14.4
 FAJNE Béčko muži, 18.03.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1161
Body za soupeře:
37
Body celkem:
1198
Dominik Forgač  0 : 3 0 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 15.5 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 15.5 9. - 16.
Jan Holuša  1 : 3 6.2 1. - 16.
 FAJNE Béčko muži, 12.02.2023
Pořadí: 19
Body za pořadí:
906
Body za soupeře:
42
Body celkem:
948
 bye  3 : 0 wo. 12.4 19. - 20.
Radim Jurášek  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 17. - 32.
Jan Holuša  1 : 3 4.96 1. - 32.
 MČR juniorů 2023, (B19), 03.02.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
169
Body celkem:
3826
Lukáš Kučiak  3 : 0 wo. 65 15. - 16.
Jan Holuša  2 : 3 52 13. - 16.
Matěj Bomba  2 : 3 52 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 FAJNE Béčko muži, 17.12.2022
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1007
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1057
Lumír Klímek  3 : 0 31 15. - 16.
Miroslav Ondruška  0 : 3 0 13. - 16.
Radim Jurášek  0 : 3 0 9. - 16.
Petr Rohun  1 : 3 6.2 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 10.12.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3077
Matěj Bomba  0 : 3 0 7. - 8.
Radim Jurášek  0 : 3 0 5. - 8.
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Patrik Edelmann  3 : 0 80 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B19), 19.11.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3364
Ondřej Hazucha  3 : 0 90 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Michal Jurášek  0 : 3 0 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B19), 22.10.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3553
Body za soupeře:
264
Body celkem:
3817
Jan Holuša  3 : 1 96 13. - 14.
Jan Víšek ml.  3 : 0 120 13. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 9. - 16.
Šimon Rynt  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 FAJNE Béčko muži, 25.09.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1090
Body za soupeře:
43
Body celkem:
1133
Lumír Klímek  1 : 3 6.2 11. - 12.
Petr Rohun  0 : 3 0 9. - 12.
Boris Heneš  3 : 1 24.8 9. - 16.
Václav Pavlovec  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 FAJNE Béčko muži, 03.09.2022
Pořadí: 18
Body za pořadí:
930
Body za soupeře:
62
Body celkem:
992
Roman Kujawa  0 : 3 0 17. - 18.
Miroslav Krejčí  3 : 0 24.8 17. - 20.
Martin Pekárek   3 : 0 24.8 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 17. - 32.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 1. - 32.
 MČR juniorů 2022, (B17), 30.05.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
312
Body celkem:
4552
Tomáš Holinka  1 : 3 26 9. - 10.
Bedřich Beneš  3 : 0 130 9. - 12.
Filip Crhonek  3 : 0 130 9. - 16.
Jan Gerstdorf  1 : 3 26 1. - 16.
 FAJNE Céčko muži, 07.05.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
842
Body za soupeře:
31
Body celkem:
873
František Gurecký  3 : 0 22.2 7. - 8.
Pavel Cigánek  2 : 3 8.88 5. - 8.
Petr Hlisnikovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 16.04.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2543
Maksym Tokar  1 : 3 14.4 čtvrtfinále
Jakub Planka  3 : 0 72
Jan Gerstdorf  0 : 3 0
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 16.04.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3504
Radek Ďurán  3 : 0 96 3. - 4.
Daniel Šrámek  0 : 3 0 semifinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 72 čtvrtfinále
 AMMBRA CUP junioři A, (B19), 12.03.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
153
Body celkem:
2926
Jakub Felenda  3 : 0 90 13. - 14.
Benjamin Brookie  3 : 0 wo. 45 13. - 16.
Matěj Bomba  1 : 3 18 9. - 16.
Šimon Rynt  0 : 3 0 1. - 16.
 Ostravský Kahan 2022 - Muži C, 12.02.2022
Pořadí: 19
Body za pořadí:
672
Body za soupeře:
10
Body celkem:
682
Martin Němec  2 : 3 6.72
František Gurecký  1 : 3 3.36
Michal Zoubek  0 : 3 0 1. - 32.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B19), 11.12.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
88
Body celkem:
2804
Šimon Rynt  0 : 3 0 9. - 10.
Adam Horák  3 : 2 48 9. - 12.
Faríd Farrag  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B17), 11.12.2021
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2212
Body za soupeře:
109
Body celkem:
2321
Filip Crhonek  3 : 0 64
Štěpán Kopecký  3 : 0 wo. 32
Bedřich Beneš  1 : 3 12.8 1. - 32.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 20.11.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
118
Body celkem:
2609
Jakub Planka  3 : 0 49.2
Jan Holuša  2 : 3 19.68
Adam Horák  0 : 3 0
Filip Crhonek  3 : 0 49.2
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 20.11.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
180
Body celkem:
4128
Jakub Válek  3 : 0 60
Filip Crhonek  3 : 0 60
Dominik Forgač  3 : 2 60
 Muži C, 13.11.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
744
Body za soupeře:
37
Body celkem:
781
Jan Holuša  1 : 3 3.7 9. - 10.
Michal Zoubek  3 : 0 18.5 9. - 12.
František Gurecký  3 : 1 14.8 9. - 16.
Petr Nesládek  0 : 3 0 1. - 16.
 Czech junior open 2021, (B17), 06.11.2021
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2972
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3062
Mikuláš Janda  2 : 3 40 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 50 13. - 16.
Daniel Šrámek  0 : 3 0 9. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B17), 25.09.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
67
Body celkem:
3064
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 7. - 8.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 5. - 8.
Matěj Bomba  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 2 48 1. - 16.
 FAJNE Céčko muži, 18.09.2021
Pořadí: 15
Body za pořadí:
739
Body za soupeře:
23
Body celkem:
762
Milan Hamřík  3 : 0 wo. 10.5 15. - 16.
Tomáš Holinka  1 : 3 4.2 13. - 16.
Jiří Pinka  0 : 3 0 9. - 16.
Ondřej Ryšavý  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 HANYA corporation cup - Junioři B, (B17), 04.09.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2844
Jan Holuša  0 : 3 0
Radim Jurášek  3 : 0 60
Daniel Šrámek  0 : 3 0
Adam Škrobánek  2 : 3 24
 HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2153
Body za soupeře:
211
Body celkem:
2364
Mikuláš Dufek  2 : 3 25.6 17. - 18.
Andrej Hausknotz  3 : 0 64 17. - 20.
Antonín Kachlíř  3 : 0 64 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Daniel Šrámek  2 : 3 25.6 1. - 32.
 Déčko FAJNE junior B17, (B17), 27.06.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 D-TOUR junior 3. kolo B17, (B17), 20.06.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
115
Body celkem:
2595
Radek Ďurán  3 : 2 43.2
Kristián Bořil  3 : 0 72
Adam Škrobánek  0 : 3 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2094
Body za soupeře:
192
Body celkem:
2286
Adam Gerstdorf  3 : 0 64 19. - 20.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 64 17. - 24.
 bye  3 : 0 64 17. - 32.
Michal Jurášek  0 : 3 0 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 02.11.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
70
Body celkem:
2146
Jiří Hartmann  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Šimon Rynt  0 : 3 0 5. - 8.
Jan Holuša  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Kolář  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
182
Body celkem:
2656
Radek Ďurán  3 : 1 64 13. - 14.
Kristián Bořil  3 : 0 80 13. - 16.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Bravenec  3 : 2 38.4 1. - 32.
 D-Tour junior 1.kolo B15, (B15), 19.10.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 HRADECKÝ CUP - JB, (B15), 05.10.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2069
Mikuláš Janda  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Gerstdorf  3 : 1 40
Matěj Kročil  3 : 0 50
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2414
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2558
Adam Škrobánek  0 : 3 0 17. - 18.
Jan Bravenec  3 : 1 57.6 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Bedřich Beneš  1 : 3 14.4 1. - 32.
  Junioři B, (B15), 14.09.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2395
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 5. - 6.
Adam Kolář  3 : 1 48 5. - 8.
Michal Jurášek  0 : 3 0 čtvrtfinále
 D-Tour junior B15 3.kolo, (B15), 15.06.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B15), 04.05.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2407
Michal Jurášek  0 : 3 0 5. - 6.
Štěpán Kopecký  3 : 0 60 5. - 8.
Adam Škrobánek  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 06.04.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
125
Body celkem:
2104
Radim Jurášek  3 : 0 50 9. - 10.
Petr Špalek  3 : 0 50 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 1. - 16.
 Junioři B-SBCentrum, (B15), 23.03.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
40
Body celkem:
2019
Tomáš Holinka  0 : 3 0
Adam Škrobánek  0 : 3 0
Radek Ďurán  3 : 1 40
Jan Gerstdorf  0 : 3 0
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B15), 16.02.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2079
Jan Holuša  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Špalek  3 : 0 50
Ondřej Sleczka  3 : 0 50
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 05.01.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1693
Body za soupeře:
80
Body celkem:
1773
Michal Jurášek  0 : 3 0 13. - 14.
Šimon Zelenka  3 : 0 50 13. - 16.
Radim Jurášek  1 : 3 10 9. - 16.
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Doležal  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
64
Body celkem:
3061
Adam Burget  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 5. - 8.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Bravenec  3 : 1 64 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
36
Body celkem:
2589
Kristián Bořil  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Radek Ďurán  0 : 3 0 13. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 9. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Moravskoslezské dětské D říjen B13, (B13), 19.10.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 6. kolo D-TOUR FAJNE junior B15, (B15), 16.06.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 PRIMA stavebniny Cup, (B13), 22.04.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
140
Body celkem:
2403
Jakub Strapek  0 : 3 0 1. - 16.
Antonín Beneš  3 : 0 70
Andrej Hausknotz  0 : 3 wo. 0
Jan Víšek ml.  3 : 0 70
Adam Burget  0 : 3 0
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B13), 18.02.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
132
Body celkem:
2664
Daniel Stypa  3 : 0 60 5. - 6.
Radek Ďurán  3 : 0 60 5. - 8.
Maxmilián Pišček  1 : 3 12 čtvrtfinále
 Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3555
Body za soupeře:
26
Body celkem:
3581
Bedřich Beneš  0 : 3 0 15. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 13. - 16.
Daniel Šrámek  1 : 3 26 9. - 16.
Matěj Bomba  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B13), 14.01.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2753
Ondřej Hazucha  3 : 1 72 15. - 16.
Jan Bravenec  1 : 3 18 13. - 16.
Marian Papula  0 : 3 0 9. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 2. kolo D-TOUR FAJNE junior B13, (B13), 16.12.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2972
Body za soupeře:
200
Body celkem:
3172
Adam Horák  0 : 3 0 13. - 14.
Marian Papula  3 : 0 100 13. - 16.
Daniel Šrámek  1 : 3 20 9. - 16.
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 1. - 16.
Patrik Antony  3 : 0 80 1. - 32.
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B13), 05.11.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2001
Marian Papula  0 : 3 0 9. - 10.
Adam Škrobánek  3 : 0 50 9. - 12.
Ondřej Hazucha  3 : 0 50 9. - 16.
Jan Holuša  0 : 3 0 1. - 16.
 D-tour junior 3.kolo B13, (B13), 01.04.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B13), 25.03.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2457
Daniel Šrámek  1 : 3 12 5. - 6.
Jiří Rojek  3 : 1 48 5. - 8.
Adam Horák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Hloch  3 : 0 50 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů D, (B13), 28.01.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (B13), 07.01.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
37
Body celkem:
2113
Šimon Škurek  1 : 3 12 7. - 8.
Daniel Noga  0 : 3 0 5. - 8.
Adam Horák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Hloch  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (B11), 26.11.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3338
Filip Walter  0 : 3 0
Daniel Šrámek  0 : 3 0
Andrej Hausknotz  3 : 0 80
Radovan Kulich  3 : 1 64
 Mistrovský turnaj juniorů D, (B13), 19.11.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 19.03.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
24
Body celkem:
2371
Tomáš Holinka  0 : 3 0
Filip Kryštof Januška  0 : 3 0
Jan Bravenec  2 : 3 24

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot