Profil hráče

Alfréd Nezveda

Ročník: 2005
Klub: Sportovní Klub Sport drive, z.s.
Družstvo:Squash Drive
Registrační číslo: 4641

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 549.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 539. (11/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 55. (03/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 71.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 67. (11/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 1. (12/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 4. (07/2018)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 28.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 15. (09/2018)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.12.2019 549 (-10) 545 (30)
01.11.2019 539 (-539) 515 (515)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20195395492019

Seznam zápasů

Disciplinární nula v řebříčku 1x. do 02.05.2020

soupeřvýsledekbodyzápas
 2. liga muži A, 30.11.2019 Body celkem:
30
Marek Ryneš  1 : 3 30
Magnus Engervall  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
240
Body celkem:
2956
Michal Jurášek  1 : 3 16 9. - 10.
Matěj Kročil  3 : 0 80 9. - 12.
Radek Ďurán  3 : 0 80 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
Adam Gerstdorf  3 : 0 64 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2212
Body za soupeře:
179
Body celkem:
2391
Jan Bravenec  3 : 1 51.2 17. - 18.
Jan Gerstdorf  3 : 0 64 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Michal Jurášek  0 : 3 0 1. - 32.
 ELEKTRO MAHL Muži C, 19.10.2019
Pořadí: 53
Body za pořadí:
328
Body za soupeře:
22
Body celkem:
350
Mojmír Zálešák  2 : 0 9.6 53. - 54.
 bye  2 : 0 wo. 4.8 41. - 48.
Adam Čumpel  0 : 2 0 49. - 56.
 bye  2 : 0 wo. 4.8 49. - 64.
Daniel Svoboda  0 : 2 0 33. - 64.
Josef Fanta  1 : 3 2.88 1. - 64.
 2. liga muži A, 06.10.2019 Body celkem:
90
Lukáš Stupka  3 : 2 90
Milan Průcha  0 : 3 0
 2. liga muži A, 05.10.2019 Body celkem:
75
 bye  3 : 0 wo. 75
Tomáš Cvikl  0 : 3 0
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2679
Kristián Bořil  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Radek Ďurán  2 : 3 36 9. - 16.
David Linhart  1 : 3 18 1. - 16.
Adam Škrobánek  3 : 0 72 1. - 32.
 Mistrovství republiky juniorů, (B15), 02.02.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
198
Body celkem:
5183
Matěj Bomba  3 : 2 93.6 7. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 5. - 8.
Karím Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matyáš Hrubý  3 : 1 104 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
380
Body celkem:
7664
David Linhart  3 : 2 124.8 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Matěj Bomba  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
Daniel Šrámek  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B13), 14.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
378
Body celkem:
5609
Filip Walter  3 : 0 144 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Adam Horák  3 : 0 108 čtvrtfinále
Radek Ďurán  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B15), 13.01.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3801
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4087
Daniel Ivanco  3 : 2 66 9. - 10.
Matyáš Hrubý  3 : 1 88 9. - 12.
Lukáš Krišica  3 : 2 66 9. - 16.
Daniel Svoboda  1 : 3 22 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 AMMBRA CUP JB, (B15), 06.01.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
50
Body celkem:
2126
Lukáš Kučiak  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 čtvrtfinále
David Priesel  3 : 0 50 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
380
Body celkem:
7075
David Linhart  1 : 3 40 finále
Filip Walter  3 : 0 160 semifinále
Šimon Rynt  3 : 0 120 čtvrtfinále
Matěj Bomba  3 : 2 60 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B15), 16.12.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3454
Matyáš Hrubý  3 : 1 72 9. - 10.
Matěj Kolpak  3 : 1 72 9. - 12.
Guduin Herrlich  3 : 0 90 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
236
Body celkem:
5340
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Matěj Bomba  3 : 1 96 čtvrtfinále
Patrik Závacký  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4835
David Linhart  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 108 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 90 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (B13), 06.05.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
214
Body celkem:
4248
Matěj Bomba  3 : 1 89.6 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  1 : 3 22.4 semifinále
Filip Walter  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 22.04.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
210
Body celkem:
4158
Jan Růžička  3 : 0 wo. 25
Robert Bělka  3 : 0 wo. 25
Matěj Bomba  3 : 0 80
Šimon Rynt  3 : 0 80
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 18.03.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
138
Body celkem:
3882
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Adam Horák  3 : 0 80
David Linhart  0 : 3 0
Matěj Bomba  3 : 2 57.6
 Strahov Junioři B, (B13), 18.02.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Daniel Svoboda  0 : 3 0 finále
Matěj Kolpak  3 : 0 80 semifinále
Dan Malec  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B13), 03.02.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4809
Daniel Svoboda  0 : 3 0 7. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (B15), 07.01.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
94
Body celkem:
2170
Jan Netolička  1 : 3 12 7. - 8.
Filip Čepelák  1 : 3 12 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Daniel Noga  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 junioři B FAJNE OSTRAVA , (B13), 07.01.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4213
Matyáš Hrubý  3 : 0 100 finále
Adam Horák  3 : 0 80 semifinále
Daniel Noga  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (B13), 17.12.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
162
Body celkem:
3743
Adam Horák  3 : 0 108 7. - 8.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Bomba  3 : 2 54 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (B15), 26.11.2016
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2414
Body za soupeře:
137
Body celkem:
2551
Filip Čepelák  0 : 3 0 17. - 18.
Marek Padyšák  3 : 1 57.6 17. - 20.
Dominik Neradil  3 : 2 43.2 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (B13), 26.11.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3815
Tadeáš Pekárek  3 : 0 108 7. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Radek Stoklasa  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 05.11.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
186
Body celkem:
3630
Dan Malec  3 : 1 40
Adam Horák  3 : 0 50
Vojtěch Martinovský  1 : 3 16
Matěj Kolpak  3 : 0 80
 junioři B SBCentrum, (B13), 29.10.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
124
Body celkem:
2884
Antonín Eliášek  2 : 3 32 3. - 4.
Matěj Bomba  2 : 3 32 semifinále
Dan Malec  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Morenda Brno JA, (B13), 01.10.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
200
Body celkem:
3430
Matěj Kolpak  3 : 0 100 11. - 12.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 9. - 12.
Tadeáš Pekárek  0 : 3 0 13. - 16.
Sean Vittek  3 : 0 100 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (B13), 02.04.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
221
Body celkem:
3965
Ondřej Malina  3 : 0 96 5. - 6.
Daniel Svoboda  3 : 1 76.8 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Eliášek  3 : 2 48 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B15), 19.03.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
170
Body celkem:
2930
Vojtěch Mohelník  0 : 3 0
Martin Hutníček  3 : 0 50
Filip Čepelák  3 : 0 60
Jan Netolička  3 : 0 60
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B13), 19.03.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4168
Tadeáš Pekárek  3 : 0 60
Jan Holuša  3 : 0 60
Tomáš Holinka  3 : 0 100
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 12.03.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
336
Body celkem:
3176
David Linhart  1 : 3 16 1. - 16.
Matěj Kolpak  3 : 0 80
Matěj Sedláček  3 : 0 80
Adam Horák  3 : 0 80
Tomáš Holinka  3 : 0 80
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 12.03.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
205
Body celkem:
4871
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Filip Walter  3 : 1 76.8
Matěj Sedláček  3 : 0 128
 Final del Torneo de Juniors "B", (B13), 20.02.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3552
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Vojtěch Martinovský  3 : 2 48 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B11), 05.02.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
387
Body celkem:
7671
David Linhart  3 : 1 166.4 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Matěj Sedláček  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 junioři A, (B11), 09.01.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
284
Body celkem:
4921
Max Gál  3 : 0 90
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Matěj Bomba  3 : 1 86.4
Matěj Kolpak  3 : 0 108
 junioři A, (B11), 19.12.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
174
Body celkem:
4865
David Linhart  0 : 3 wo. 0 finále
Matěj Bomba  3 : 1 89.6 semifinále
Filip Walter  3 : 0 84 čtvrtfinále
 junioři B, (B11), 07.11.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4213
Vojtěch Martinovský  3 : 0 100 finále
Matěj Bomba  3 : 0 80 semifinále
Matěj Sedláček  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 junioři B, (B11), 24.10.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
153
Body celkem:
3597
David Linhart  1 : 3 20 finále
Vojtěch Martinovský  3 : 2 48 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B11), 05.09.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
160
Body celkem:
5585
David Linhart  3 : 2 60.12
Vojtěch Martinovský  3 : 0 100.2
Alex Kelar  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 25.04.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
281
Body celkem:
4025
 bye  3 : 0
Martin Štěpán ml.  2 : 3 0
Adam Otčenáš  3 : 0 0
Vojtěch Martinovský  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 25.04.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
34
Body celkem:
2491
Martin Mach  0 : 3 0
Viktor Nezveda  0 : 3 0
Faríd Farrag  0 : 3 0
 bye  3 :  0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 28.02.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
57
Body celkem:
2817
Matěj Bomba  3 : 0 0
Viktor Nezveda  0 : 3 0
František Procházka  0 : 3 0
Dominik Neradil  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 28.02.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
305
Body celkem:
3749
Mikuláš Janda  3 : 0 0
Daniel Svoboda  2 : 3 0
Libor Vosmík  3 : 0 0
Vojtěch Martinovský  3 : 1 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 05.02.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
264
Body celkem:
5627
Matěj Bomba  3 : 0 0
Ondřej Slanina  0 : 3 0
Martin Mach  0 : 3 0
Filip Walter  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 24.01.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2031
Body za soupeře:
163
Body celkem:
2194
Lukáš Hrbáček  2 : 3 0
Daniel Ivanco  3 : 0 0
 bye  3 :  0
 bye  3 : 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 24.01.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
194
Body celkem:
4330
 bye  3 :  0
Adam Horák  3 : 0 0
Leon Krysiak  0 : 3 0
Tadeáš Pekárek  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 10.01.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
218
Body celkem:
3662
Vojtěch Martinovský  3 : 0 0
David Linhart  3 : 0 0
Ondřej Slanina  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 20.12.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
199
Body celkem:
3039
Daniel Svoboda  2 : 3 0
Tomáš Holinka  3 : 0 0
Mikuláš Janda  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 01.11.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3608
Mikuláš Janda  3 : 0 0
Tomáš Holinka  3 : 0 0
Martin Mach  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 11.10.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
229
Body celkem:
3673
Mikuláš Janda  3 : 0 0
Daniel Svoboda  3 : 1 0
Ondřej Slanina  3 : 0 0
Martin Mach  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 06.09.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
109
Body celkem:
3685
Filip Walter  1 : 3 0
Matěj Bomba  3 : 0 0
Martin Mach  0 : 3 0
Alex Kelar  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 06.09.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
41
Body celkem:
2998
Jáchym Mráček  0 : 3 0
Dominik Neradil  3 : 0 wo. 0
Alex Kelar  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot