Profil hráče

Max Gál

Ročník: 2006
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6256

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 3. (10/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 16. (12/2017)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 30.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 30. (10/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Prima stavebniny Cup, (B15), 27.04.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1769
Body za soupeře:
156
Body celkem:
1925
Ondřej Hazucha  3 : 0 60 13. - 14.
Petr Špalek  3 : 0 60 13. - 16.
Michal Jurášek  1 : 3 12 9. - 16.
Dominik Wojtucki  2 : 3 24 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2923
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3067
Bedřich Beneš  0 : 3 0 19. - 20.
Alexej Izotov  1 : 3 19.2 17. - 20.
Mikuláš Janda  3 : 1 76.8 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 32.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
360
Body celkem:
3865
Mikuláš Janda  3 : 0 100 9. - 10.
Jan Bravenec  3 : 0 100 9. - 12.
Adam Horák  3 : 1 80 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
Andrej Butsa  3 : 0 80 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
153
Body celkem:
3088
Matěj Kolpak  3 : 1 72 11. - 12.
Daniel Šrámek  2 : 3 36 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Matěj Bomba  0 : 3 0 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
320
Body celkem:
5551
Šimon Rynt  3 : 2 86.4 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Antonín Procházka  3 : 0 108 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Albatros Media - junioři "A", (B13), 06.05.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
154
Body celkem:
2915
Mikuláš Janda  3 : 0 84 7. - 8.
Filip Walter  0 : 3 0 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 70 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (B11), 06.05.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
264
Body celkem:
5689
Filip Walter  0 : 3 0 finále
Bedřich Beneš  3 : 0 128 semifinále
Adam Burget  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (B11), 01.04.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
361
Body celkem:
6019
Jan Bravenec  3 : 0 140 finále
Filip Walter  3 : 2 67.2 semifinále
Radovan Kulich  3 : 0 84 čtvrtfinále
Jan Růžička  3 : 0 70 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B11), 14.01.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
294
Body celkem:
5952
Daniel Šrámek  3 : 0 140 finále
Antonín Procházka  3 : 0 112 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 42 čtvrtfinále
 Velká cena Prahy 2016, (B13), 17.12.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
81
Body celkem:
2928
Matěj Kolpak  2 : 3 36 11. - 12.
Matěj Bomba  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (B11), 17.12.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
306
Body celkem:
4503
Antonín Procházka  3 : 0 108 5. - 6.
Bedřich Beneš  3 : 0 108 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 90 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (B11), 26.11.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
253
Body celkem:
4389
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Radovan Kulich  3 : 0 80
Daniel Šrámek  3 : 1 76.8
Jan Bravenec  3 : 0 96
 Morenda Brno JA, (B11), 01.10.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3840
Filip Walter  0 : 3 0
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Radovan Kulich  3 : 0 96
 junioři A, (B11), 09.01.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
36
Body celkem:
3396
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0
Tomáš Holinka  2 : 3 36

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot