Profil hráče

Bedřich Beneš

Ročník: 2007
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:1.SQ Teplice B
Registrační číslo: 6847

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 734.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 734. (10/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 5. (07/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 2. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 7.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 7. (10/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 33.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 33. (10/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 95.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 95. (10/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.10.2020 734 (-734) 75 (75)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20207342020

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 HRADECKÝ CUP , (B17), 03.10.2020
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2278
Body za soupeře:
16
Body celkem:
2294
Adam Škrobánek  0 : 3 0 15. - 16.
Jan Gerstdorf  1 : 3 16 13. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 9. - 16.
Michal Jurášek  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
227
Body celkem:
3421
Jan Bravenec  3 : 0 96 7. - 8.
Mikuláš Janda  1 : 3 19.2 5. - 8.
Šimon Rynt  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kristián Bořil  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 3. liga muži A, 06.09.2020 Body celkem:
0
Petr Motalík  0 : 3 0
 3. liga muži A, 05.09.2020 Body celkem:
75
Štěpán Hájek  3 : 0 75
 Hanya Cup, (B15), 13.06.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Strahov - junioři B, (B17), 29.02.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
95
Body celkem:
1996
Adam Škrobánek  2 : 3 20 9. - 10.
Ondřej Kutý  3 : 0 50 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 Strahov - junioři B, (B15), 29.02.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
118
Body celkem:
2609
Jan Gerstdorf  2 : 3 19.68
Marian Papula  3 : 0 49.2
Mikuláš Janda  0 : 3 0
Adam Gerstdorf  3 : 0 49.2
 PINEHILL MČR juniorů, (B15), 07.02.2020
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3787
Jan Bravenec  3 : 0 130 15. - 16.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 13. - 16.
Adam Škrobánek  0 : 3 0 9. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
317
Body celkem:
5680
Miloslav Vaněrka  1 : 3 31.2 5. - 6.
Dominik Forgač  3 : 0 156 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Andrej Hausknotz  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
169
Body celkem:
3529
Šimon Rynt  0 : 3 0 7. - 8.
Radim Jurášek  0 : 3 0 5. - 8.
Matěj Bomba  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
384
Body celkem:
6042
Adam Burget  3 : 1 112 finále
Dominik Forgač  3 : 1 89.6 semifinále
Jan Víšek  3 : 0 84 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4011
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4207
Adam Horák  2 : 3 52.8 7. - 8.
Radim Jurášek  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
Adam Gerstdorf  3 : 0 88 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
336
Body celkem:
5002
Mikuláš Dufek  3 : 2 76.8 3. - 4.
Adam Burget  2 : 3 51.2 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 0 96 čtvrtfinále
Dominik Forgač  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2212
Body za soupeře:
256
Body celkem:
2468
Jan Bravenec  3 : 0 64 17. - 18.
Patrik Závacký  3 : 0 64 17. - 20.
 bye  3 : 0 64 17. - 24.
 bye  3 : 0 64 17. - 32.
Adam Škrobánek  0 : 3 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
428
Body celkem:
6186
Miloslav Vaněrka  3 : 1 128 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Dominik Forgač  3 : 0 120 čtvrtfinále
Max Pelikán  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 80 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
157
Body celkem:
4293
Matěj Bomba  0 : 3 0 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Adam Horák  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 2 48 1. - 16.
Adam Škrobánek  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5377
Body za soupeře:
456
Body celkem:
5833
Mikuláš Dufek  3 : 2 86.4 5. - 6.
Daniel Stypa  3 : 0 144 5. - 8.
Adam Burget  2 : 3 57.6 čtvrtfinále
Matěj Kročil  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP - JB, (B15), 05.10.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2457
Adam Škrobánek  1 : 3 12 5. - 6.
Mikuláš Janda  3 : 1 48 5. - 8.
Matěj Kolpak  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Kročil  3 : 0 50 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
184
Body celkem:
2884
Dominik Wojtucki  1 : 3 18 13. - 14.
Kristián Bořil  3 : 0 90 13. - 16.
Šimon Rynt  1 : 3 18 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
Patrik Závacký  3 : 1 57.6 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
255
Body celkem:
4946
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 finále
Mikuláš Dufek  3 : 1 89.6 semifinále
Jiří Hartmann  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
Josef Fanc  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
132
Body celkem:
2724
Michal Jurášek  2 : 3 33.6 7. - 8.
Matěj Kolpak  0 : 3 0 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Davies  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B13), 25.05.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
330
Body celkem:
4996
Andrej Hausknotz  3 : 0 128 3. - 4.
Šimon Rynt  1 : 3 25.6 semifinále
Lukáš Rychtařík  3 : 0 96 čtvrtfinále
Lukáš Hogen  3 : 0 80 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup, (B15), 27.04.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
146
Body celkem:
2603
Sean Vittek  1 : 3 14.4 5. - 6.
Matěj Kolpak  3 : 2 43.2 5. - 8.
Adam Horák  2 : 3 28.8 čtvrtfinále
Jan Bravenec  3 : 0 60 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup, (B13), 27.04.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4943
Jan Bravenec  3 : 1 96 finále
Matěj Kročil  3 : 0 96 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Junioři B-SBCentrum, (B15), 23.03.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2640
Jan Gerstdorf  3 : 0 50
Matěj Kolpak  1 : 3 10
Dominik Wojtucki  0 : 3 0
Tomáš Holinka  3 : 1 48
 Junioři B-SBCentrum, (B13), 23.03.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3624
Adam Burget  2 : 3 40 finále
Antonín Beneš  3 : 0 80 semifinále
Igor Hroza  3 : 0 60 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
171
Body celkem:
2434
Michal Jurášek  3 : 1 56 11. - 12.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 9. - 12.
Petr Špalek  3 : 0 70 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
Radim Jurášek  3 : 1 44.8 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 16.03.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
266
Body celkem:
4957
Filip Walter  0 : 3 0 finále
Jiří Hartmann  3 : 0 112 semifinále
Šimon Rynt  3 : 0 84 čtvrtfinále
Matěj Kročil  3 : 0 70 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
390
Body celkem:
4824
Jan Bravenec  3 : 1 104 9. - 10.
Daniel Stypa  3 : 1 104 9. - 12.
Adam Burget  3 : 0 130 9. - 16.
Šimon Rynt  2 : 3 52 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2730
Body za soupeře:
280
Body celkem:
3010
Adam Škrobánek  3 : 0 80 17. - 18.
Radim Jurášek  3 : 0 80 17. - 20.
Michal Jurášek  3 : 1 64 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Šimon Rynt  1 : 3 16 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
184
Body celkem:
3765
Šimon Rynt  3 : 0 wo. 54 7. - 8.
Miloslav Vaněrka  1 : 3 21.6 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Bravenec  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 05.01.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2162
Adam Horák  2 : 3 24 7. - 8.
Tomáš Holinka  1 : 3 12 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Jurášek  3 : 2 30 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 05.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3221
Radek Ďurán  3 : 0 80 3. - 4.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 semifinále
Václav Holuša  3 : 0 60 čtvrtfinále
Šimon Zelenka  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2891
Body za soupeře:
200
Body celkem:
3091
Ondřej Hazucha  3 : 0 100 15. - 16.
Filip Uvíra  1 : 3 20 13. - 16.
Lukáš Krišica  0 : 3 0 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Bravenec  3 : 0 80 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3596
Daniel Šrámek  0 : 3 0 5. - 6.
Patrik Závacký  3 : 0 96 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ondřej Hazucha  3 : 1 64 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 19
Body za pořadí:
3008
Body za soupeře:
240
Body celkem:
3248
Max Gál  3 : 0 96 19. - 20.
Šimon Rynt  0 : 3 0 17. - 20.
Miloslav Vaněrka  3 : 0 96 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 32.
Filip Uvíra  0 : 3 0 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
288
Body celkem:
3223
Jan Víšek  3 : 0 90 11. - 12.
Adam Burget  2 : 3 36 9. - 12.
Radek Ďurán  3 : 0 90 9. - 16.
Miloslav Vaněrka  2 : 3 36 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1649
Body za soupeře:
94
Body celkem:
1743
Ondřej Hazucha  3 : 0 50 15. - 16.
Daniel Šrámek  2 : 3 20 13. - 16.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 9. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Jurášek  3 : 2 24 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B13), 03.11.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
137
Body celkem:
2897
Dominik Wojtucki  2 : 3 32 3. - 4.
Miloslav Vaněrka  2 : 3 32 semifinále
Adam Burget  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 13.10.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2001
Adam Otčenáš  0 : 3 0 9. - 10.
Miloslav Vaněrka  3 : 0 50 9. - 12.
Michal Jurášek  3 : 0 50 9. - 16.
Matěj Kolpak  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 13.10.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2652
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Beneš  3 : 0 60
Radek Ďurán  3 : 0 60
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2802
Body za soupeře:
176
Body celkem:
2978
Radim Jurášek  3 : 0 88 19. - 20.
Alexej Izotov  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 44 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 44 17. - 32.
Šimon Rynt  0 : 3 0 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3225
Adam Burget  2 : 3 36 9. - 10.
Mikuláš Dufek  3 : 2 54 9. - 12.
Jakub Kroupa  3 : 0 90 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 BÁSTR Cup junioři B, (B13), 27.05.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
187
Body celkem:
3406
Lukáš Maráz  3 : 0 49.2
Adam Burget  3 : 1 39.36
Radek Ďurán  3 : 0 49.2
Antonín Beneš  3 : 0 49.2
 BÁSTR Cup junioři B, (B11), 26.05.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
209
Body celkem:
4157
Adam Burget  3 : 2 60 finále
Andrej Hausknotz  3 : 1 64 semifinále
Dominik Hrušecký  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B13), 22.04.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
171
Body celkem:
3142
Filip Walter  0 : 3 0 5. - 6.
Daniel Stypa  3 : 1 67.2 5. - 8.
Daniel Šrámek  2 : 3 33.6 čtvrtfinále
Jan Víšek  3 : 0 70 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
436
Body celkem:
5667
Antonín Procházka  3 : 0 144 3. - 4.
Miloslav Vaněrka  2 : 3 57.6 semifinále
Adam Burget  3 : 0 108 čtvrtfinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Turnaj JB, (B13), 08.04.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3168
Adam Gerstdorf  3 : 0 50
Dominik Wojtucki  3 : 2 30
Mikuláš Janda  1 : 3 16
Šimon Rynt  1 : 3 16
 Turnaj JB, (B11), 07.04.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
187
Body celkem:
3406
Antonín Procházka  3 : 1 39.36
Max Pelikán  3 : 0 49.2
Adam Gerstdorf  3 : 0 49.2
Antonín Beneš  3 : 0 49.2
 HRADECKÝ CUP, (B13), 25.03.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2109
Mikuláš Dufek  3 : 1 40 9. - 10.
Maxmilián Pišček  3 : 1 40 9. - 12.
 bye  3 : 0 50 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 24.03.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
348
Body celkem:
4296
Adam Burget  3 : 1 80 finále
Adam Burget  3 : 1 80 finále
Adam Burget  3 : 1 80 finále
Miloslav Vaněrka  3 : 2 48 semifinále
Antonín Beneš  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
200
Body celkem:
3040
Maxmilián Pišček  3 : 1 64 9. - 10.
Daniel Stypa  3 : 1 64 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Miloslav Vaněrka  2 : 3 32 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (B11), 17.03.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
270
Body celkem:
4907
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 3. - 4.
Lukáš Rychtařík  2 : 3 57.6 semifinále
Ondřej Kubec  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Jiří Hartmann  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 17.02.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
310
Body celkem:
4258
Andrej Hausknotz  3 : 0 100 finále
Václav Holuša  3 : 0 80 semifinále
Daniel Stypa  3 : 0 60 čtvrtfinále
Dominik Forgač  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
182
Body celkem:
3839
Patrik Závacký  3 : 0 130 15. - 16.
Adam Horák  1 : 3 26 13. - 16.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 9. - 16.
Filip Walter  1 : 3 26 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
286
Body celkem:
5271
Adam Burget  3 : 1 124.8 7. - 8.
Mikuláš Dufek  1 : 3 31.2 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jonáš Pavelka  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B13), 14.01.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
191
Body celkem:
4043
Daniel Šrámek  0 : 3 0 5. - 6.
Adam Horák  3 : 2 64.8 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Václav Holuša  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
342
Body celkem:
4539
Martin Hloch  3 : 0 108 5. - 6.
Jan Bravenec  3 : 2 64.8 5. - 8.
Antonín Procházka  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP JB, (B13), 07.01.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2469
Mikuláš Janda  0 : 3 0 5. - 6.
Jan Víšek  3 : 0 60 5. - 8.
Šimon Rynt  1 : 3 12 čtvrtfinále
Maxmilián Pišček  3 : 0 50 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (B11), 06.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
133
Body celkem:
3189
Miloslav Vaněrka  3 : 2 48 3. - 4.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 semifinále
Adam Gerstdorf  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
100
Body celkem:
3234
Mikuláš Janda  0 : 3 0 11. - 12.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 9. - 12.
Mikuláš Dufek  3 : 1 80 9. - 16.
Miloslav Vaněrka  1 : 3 20 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B11), 16.12.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5377
Body za soupeře:
408
Body celkem:
5785
Andrej Hausknotz  3 : 0 144 5. - 6.
Igor Hroza  3 : 0 144 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Procházka  3 : 0 120 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2657
Body za soupeře:
200
Body celkem:
2857
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 17. - 18.
Matěj Kročil  3 : 0 80 17. - 20.
Andrej Butsa  3 : 0 80 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Jakub Strapek  0 : 3 0 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4587
Body za soupeře:
370
Body celkem:
4957
Andrej Hausknotz  3 : 0 144 7. - 8.
Jan Bravenec  2 : 3 57.6 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Sebastien Šíma  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 Junioři B - Strahov , (B13), 15.10.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
89
Body celkem:
2849
Šimon Rynt  1 : 3 16 3. - 4.
Matěj Bomba  0 : 3 0 semifinále
Mikuláš Dufek  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Junioři B - Strahov , (B11), 14.10.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
76
Body celkem:
2836
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 3. - 4.
Antonín Procházka  1 : 3 16 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 60 čtvrtfinále
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2881
 bye  3 : 0 wo. 45 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 45 13. - 16.
Daniel Šrámek  1 : 3 18 9. - 16.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B11), 30.09.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
188
Body celkem:
3159
Martin Hloch  0 : 3 0 5. - 6.
Patrik Nicholas Beck  3 : 0 84 5. - 8.
Antonín Procházka  2 : 3 33.6 čtvrtfinále
Marko Ekber Sanioglu  3 : 0 70 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B13), 16.09.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
91
Body celkem:
2439
Max Zámorský  0 : 3 0 9. - 10.
Mikuláš Dufek  3 : 1 56 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3027
Patrik Edelmann  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Lukáš Rychtařík  1 : 3 18 9. - 12.
Jan Víšek  3 : 0 90 9. - 16.
Max Gál  0 : 3 0 1. - 16.
Antonín Beneš  3 : 0 72 1. - 32.
 Albatros Media - junioři "B", (B11), 27.05.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
132
Body celkem:
2664
Mikuláš Dufek  3 : 0 60 5. - 6.
Antonín Beneš  3 : 0 60 5. - 8.
Adam Burget  1 : 3 12 čtvrtfinále
 Albatros Media - junioři "A", (B11), 06.05.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
218
Body celkem:
4884
Andrej Hausknotz  3 : 2 76.8 3. - 4.
Max Gál  0 : 3 0 semifinále
Antonín Procházka  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Patrik Antony  3 : 1 64 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 22.04.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2640
Adam Burget  1 : 3 12 čtvrtfinále
Jakub Kroupa  3 : 2 36
Max Pelikán  3 : 0 60
 Strahov Junioři B, (B11), 18.02.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3184
Ondřej Sklenář  3 : 0 80 3. - 4.
Adam Burget  0 : 3 0 semifinále
Lukáš Rychtařík  3 : 1 48 čtvrtfinále
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B11), 03.02.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4148
Jonáš Pavelka  3 : 1 104 13. - 14.
Andrej Hausknotz  3 : 0 130 13. - 16.
Šimon Rynt  2 : 3 52 9. - 16.
Daniel Šrámek  0 : 3 0 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (B11), 17.12.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
88
Body celkem:
3448
Ondřej Sklenář  2 : 3 43.2 7. - 8.
Max Gál  0 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matouš Bořil  3 : 0 wo. 45 1. - 16.

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot