Profil hráče

Bedřich Beneš

Ročník: 2007
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:1.SQ Teplice B
Registrační číslo: 6847

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 745.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 734. (10/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 5. (07/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 2. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 7.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 7. (10/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 33.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 26. (11/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 95.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 95. (10/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2020 745 (-11) 75 (0)
01.10.2020 734 (-734) 75 (75)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20207347452020

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Strahov - junioři B, (B17), 29.02.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
95
Body celkem:
1996
Adam Škrobánek  2 : 3 20 9. - 10.
Ondřej Kutý  3 : 0 50 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 Strahov - junioři B, (B15), 29.02.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
118
Body celkem:
2609
Adam Gerstdorf  3 : 0 49.2
Jan Gerstdorf  2 : 3 19.68
Marian Papula  3 : 0 49.2
Mikuláš Janda  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP - JB, (B15), 05.10.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2457
Adam Škrobánek  1 : 3 12 5. - 6.
Mikuláš Janda  3 : 1 48 5. - 8.
Matěj Kolpak  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Kročil  3 : 0 50 1. - 16.
 Junioři B-SBCentrum, (B15), 23.03.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2640
Jan Gerstdorf  3 : 0 50
Matěj Kolpak  1 : 3 10
Tomáš Holinka  3 : 1 48
Dominik Wojtucki  0 : 3 0
 Junioři B-SBCentrum, (B13), 23.03.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3624
Adam Burget  2 : 3 40 finále
Antonín Beneš  3 : 0 80 semifinále
Igor Hroza  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 05.01.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2162
Adam Horák  2 : 3 24 7. - 8.
Tomáš Holinka  1 : 3 12 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Jurášek  3 : 2 30 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 05.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3221
Radek Ďurán  3 : 0 80 3. - 4.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 semifinále
Václav Holuša  3 : 0 60 čtvrtfinále
Šimon Zelenka  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1649
Body za soupeře:
94
Body celkem:
1743
Ondřej Hazucha  3 : 0 50 15. - 16.
Daniel Šrámek  2 : 3 20 13. - 16.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 9. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Jurášek  3 : 2 24 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B13), 03.11.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
137
Body celkem:
2897
Dominik Wojtucki  2 : 3 32 3. - 4.
Miloslav Vaněrka  2 : 3 32 semifinále
Adam Burget  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 13.10.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2001
Adam Otčenáš  0 : 3 0 9. - 10.
Miloslav Vaněrka  3 : 0 50 9. - 12.
Michal Jurášek  3 : 0 50 9. - 16.
Matěj Kolpak  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 13.10.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2652
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Beneš  3 : 0 60
Radek Ďurán  3 : 0 60
 BÁSTR Cup junioři B, (B13), 27.05.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
187
Body celkem:
3406
Lukáš Maráz  3 : 0 49.2
Adam Burget  3 : 1 39.36
Radek Ďurán  3 : 0 49.2
Antonín Beneš  3 : 0 49.2
 BÁSTR Cup junioři B, (B11), 26.05.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
209
Body celkem:
4157
Adam Burget  3 : 2 60 finále
Andrej Hausknotz  3 : 1 64 semifinále
Dominik Hrušecký  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Turnaj JB, (B13), 08.04.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3168
Adam Gerstdorf  3 : 0 50
Dominik Wojtucki  3 : 2 30
Mikuláš Janda  1 : 3 16
Šimon Rynt  1 : 3 16
 Turnaj JB, (B11), 07.04.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
187
Body celkem:
3406
Adam Gerstdorf  3 : 0 49.2
Antonín Beneš  3 : 0 49.2
Antonín Procházka  3 : 1 39.36
Max Pelikán  3 : 0 49.2
 HRADECKÝ CUP, (B13), 25.03.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2109
Mikuláš Dufek  3 : 1 40 9. - 10.
Maxmilián Pišček  3 : 1 40 9. - 12.
 bye  3 : 0 50 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 24.03.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
348
Body celkem:
4296
Adam Burget  3 : 1 80 finále
Adam Burget  3 : 1 80 finále
Adam Burget  3 : 1 80 finále
Miloslav Vaněrka  3 : 2 48 semifinále
Antonín Beneš  3 : 0 60 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 17.02.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
310
Body celkem:
4258
Andrej Hausknotz  3 : 0 100 finále
Václav Holuša  3 : 0 80 semifinále
Daniel Stypa  3 : 0 60 čtvrtfinále
Dominik Forgač  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 AMMBRA CUP JB, (B13), 07.01.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2469
Mikuláš Janda  0 : 3 0 5. - 6.
Jan Víšek  3 : 0 60 5. - 8.
Šimon Rynt  1 : 3 12 čtvrtfinále
Maxmilián Pišček  3 : 0 50 1. - 16.
 AMMBRA CUP JB, (B11), 06.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
133
Body celkem:
3189
Miloslav Vaněrka  3 : 2 48 3. - 4.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 semifinále
Adam Gerstdorf  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Junioři B - Strahov , (B13), 15.10.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
89
Body celkem:
2849
Šimon Rynt  1 : 3 16 3. - 4.
Matěj Bomba  0 : 3 0 semifinále
Mikuláš Dufek  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Junioři B - Strahov , (B11), 14.10.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
76
Body celkem:
2836
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 3. - 4.
Antonín Procházka  1 : 3 16 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Albatros Media - junioři "B", (B11), 27.05.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
132
Body celkem:
2664
Mikuláš Dufek  3 : 0 60 5. - 6.
Antonín Beneš  3 : 0 60 5. - 8.
Adam Burget  1 : 3 12 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (B11), 22.04.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2640
Adam Burget  1 : 3 12 čtvrtfinále
Jakub Kroupa  3 : 2 36
Max Pelikán  3 : 0 60
 Strahov Junioři B, (B11), 18.02.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3184
Ondřej Sklenář  3 : 0 80 3. - 4.
Adam Burget  0 : 3 0 semifinále
Lukáš Rychtařík  3 : 1 48 čtvrtfinále

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot