Profil hráče

Bedřich Beneš

Ročník: 2007
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:1.SQ Teplice B
Registrační číslo: 6847

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 745.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 734. (10/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 5. (07/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 2. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 7.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 7. (10/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 33.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 26. (11/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 95.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 95. (10/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2020 745 (-11) 75 (0)
01.10.2020 734 (-734) 75 (75)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20207347452020

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 BÁSTR Cup junioři B, (B11), 26.05.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
209
Body celkem:
4157
Adam Burget  3 : 2 60 finále
Andrej Hausknotz  3 : 1 64 semifinále
Dominik Hrušecký  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Turnaj JB, (B11), 07.04.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
187
Body celkem:
3406
Adam Gerstdorf  3 : 0 49.2
Antonín Beneš  3 : 0 49.2
Antonín Procházka  3 : 1 39.36
Max Pelikán  3 : 0 49.2
 HRADECKÝ CUP, (B11), 24.03.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
348
Body celkem:
4296
Adam Burget  3 : 1 80 finále
Adam Burget  3 : 1 80 finále
Adam Burget  3 : 1 80 finále
Miloslav Vaněrka  3 : 2 48 semifinále
Antonín Beneš  3 : 0 60 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 17.02.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
310
Body celkem:
4258
Andrej Hausknotz  3 : 0 100 finále
Václav Holuša  3 : 0 80 semifinále
Daniel Stypa  3 : 0 60 čtvrtfinále
Dominik Forgač  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 AMMBRA CUP JB, (B11), 06.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
133
Body celkem:
3189
Miloslav Vaněrka  3 : 2 48 3. - 4.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 semifinále
Adam Gerstdorf  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Junioři B - Strahov , (B11), 14.10.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
76
Body celkem:
2836
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 3. - 4.
Antonín Procházka  1 : 3 16 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Albatros Media - junioři "B", (B11), 27.05.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
132
Body celkem:
2664
Mikuláš Dufek  3 : 0 60 5. - 6.
Antonín Beneš  3 : 0 60 5. - 8.
Adam Burget  1 : 3 12 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (B11), 22.04.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2640
Adam Burget  1 : 3 12 čtvrtfinále
Jakub Kroupa  3 : 2 36
Max Pelikán  3 : 0 60
 Strahov Junioři B, (B11), 18.02.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3184
Ondřej Sklenář  3 : 0 80 3. - 4.
Adam Burget  0 : 3 0 semifinále
Lukáš Rychtařík  3 : 1 48 čtvrtfinále

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot