Ročník: 2009
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.11.2023 | 606 | (-5) | 100 | (0) | ||
01.10.2023 | 601 | (0) | 100 | (0) | ||
01.09.2023 | 601 | (-1) | 100 | (0) | ||
01.08.2023 | 600 | (-3) | 100 | (0) | ||
01.07.2023 | 597 | (0) | 100 | (0) | ||
01.06.2023 | 597 | (3) | 100 | (0) | ||
01.05.2023 | 600 | (18) | 100 | (0) | ||
01.04.2023 | 618 | (-1) | 100 | (0) | ||
01.03.2023 | 617 | (-5) | 100 | (0) | ||
01.02.2023 | 612 | (7) | 100 | (0) | ||
01.01.2023 | 619 | (-9) | 100 | (0) | ||
01.12.2022 | 610 | (-610) | 100 | (100) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023 | 619 | 612 | 617 | 618 | 600 | 597 | 597 | 600 | 601 | 601 | 606 | 2023 | |
2022 | 610 | 2022 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
3. liga muži C, 27.11.2022 | Body celkem: 100 | ||
Petr Altman | 3 : 0 | 100 | |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B15), 11.12.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 2648 |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Kristián Bořil | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Hogen | 3 : 1 | 56 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B13), 11.12.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 118 | Body celkem: 3115 |
Andrej Hausknotz | 2 : 3 | 38.4 | 7. - 8. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Czech junior open 2021, (B13), 06.11.2021 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3053 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 3313 |
Matěj Borisov | 3 : 0 | 100 | 13. - 14. |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 100 | 13. - 16. |
Jakub Novák | 1 : 3 | 20 | 9. - 16. |
David Focsanschi | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2021, (B13), 08.10.2021 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 4422 |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Martin Jašek | 3 : 1 | 104 | 9. - 12. |
Lukáš Hogen | 3 : 2 | 78 | 9. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 25.09.2021 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2195 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 2307 |
Dominik Novák | 1 : 3 | 14 | 11. - 12. |
Lukáš Rychtařík | 1 : 3 | 14 | 9. - 12. |
Igor Hroza | 3 : 2 | 42 | 9. - 16. |
Antonín Kachlíř | 1 : 3 | 14 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B13), 25.09.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 155 | Body celkem: 3736 |
Jan Vaněk | 3 : 2 | 64.8 | 7. - 8. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B13), 26.06.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 4205 |
Andrej Hausknotz | 3 : 1 | 96 | 7. - 8. |
Antonín Kachlíř | 2 : 3 | 48 | 5. - 8. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Vaněk | 3 : 1 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B15), 26.06.2021 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 63 | Body celkem: 2910 |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 18 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 16. |
Kristián Bořil | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junioři B, (B15), 12.06.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 3140 |
Patrik Edelmann | 3 : 2 | 48 | 3. - 4. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jan Vaněk | 3 : 2 | 36 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA Junioři B, (B13), 12.06.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 185 | Body celkem: 3629 |
Jan Vaněk | 1 : 3 | 20 | finále |
Martin Jašek | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Jan Jašek | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP , (B13), 03.10.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 4290 |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 25.6 | 3. - 4. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | čtvrtfinále |
Jan Jašek | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP , (B11), 03.10.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 230 | Body celkem: 4921 |
Max Pelikán | 2 : 3 | 56 | finále |
Martin Jašek | 3 : 1 | 89.6 | semifinále |
Jiří Hadrava | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Hanya Cup, (B11), 13.06.2020 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
Strahov - junioři B, (B11), 29.02.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 4188 |
Martin Jašek | 3 : 0 | 100 | finále |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Jan Jašek | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 3824 |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 wo. | 65 | 13. - 16. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 5175 |
Max Pelikán | 3 : 2 | 93.6 | 7. - 8. |
Andrej Hausknotz | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Schorník | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 11.01.2020 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 55 |
Max Pelikán | 3 : 0 wo. | 55 | 1. - 16. |
MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2474 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 2600 |
Václav Holuša | 3 : 2 | 48 | 13. - 14. |
Matyáš Zlý | 3 : 0 wo. | 40 | 13. - 16. |
Daniel Stypa | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Adam Gerstdorf | 3 : 2 | 38.4 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4587 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 4875 |
Max Pelikán | 3 : 0 | 144 | 7. - 8. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 96 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2810 | Body za soupeře: 124 | Body celkem: 2934 |
Matyáš Zlý | 2 : 3 | 40 | 15. - 16. |
Max Pelikán | 1 : 3 | 20 | 13. - 16. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Jašek | 3 : 1 | 64 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B11), 23.11.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4305 | Body za soupeře: 206 | Body celkem: 4511 |
Max Pelikán | 1 : 3 | 28.8 | 7. - 8. |
Andrej Hausknotz | 2 : 3 | 57.6 | 5. - 8. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 3008 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 3181 |
Matyáš Zlý | 3 : 2 | 57.6 | 19. - 20. |
Dominik Hrušecký | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 17. - 32. |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 19.2 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4587 | Body za soupeře: 283 | Body celkem: 4870 |
Dominik Forgač | 3 : 2 | 86.4 | 7. - 8. |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 28.8 | 5. - 8. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP - JB, (B13), 05.10.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 122 | Body celkem: 2654 |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 50 | |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | |
Andrej Hausknotz | 1 : 3 | 12 | |
Martin Jašek | 3 : 0 | 60 | |
HRADECKÝ CUP - JB, (B11), 05.10.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3196 |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jan Jašek | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 199 | Body celkem: 3170 |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 16.8 | 5. - 6. |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3699 | Body za soupeře: 164 | Body celkem: 3863 |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Max Pelikán | 1 : 3 | 24 | 5. - 8. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Jašek | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B13), 25.05.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 3061 |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Radek Ďurán | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Hrušecký | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B11), 25.05.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4587 | Body za soupeře: 250 | Body celkem: 4837 |
bye | 3 : 0 wo. | 72 | 7. - 8. |
Dominik Forgač | 2 : 3 | 57.6 | 5. - 8. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jonáš Pavelka | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup, (B13), 27.04.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2284 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 2370 |
Martin Jašek | 3 : 0 | 72 | 7. - 8. |
Antonín Kachlíř | 1 : 3 | 14.4 | 5. - 8. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny Cup, (B11), 27.04.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 3330 |
Matyáš Zlý | 3 : 2 | 57.6 | 7. - 8. |
Max Pelikán | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Junioři B-SBCentrum, (B13), 23.03.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2820 |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Junioři B-SBCentrum, (B11), 23.03.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3584 |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | finále |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Martin Jašek | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP, (B13), 16.03.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 2682 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Kristián Bořil | 2 : 3 | 33.6 | 5. - 8. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Hogen | 3 : 1 | 56 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B11), 16.03.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 194 | Body celkem: 3938 |
Jan Vaněk | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 6. |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 8. |
Matyáš Zlý | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 3863 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Jan Víšek ml. | 3 : 1 | 104 | 13. - 16. |
Radek Ďurán | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (B11), 01.02.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4903 |
Andrej Butsa | 2 : 3 | 62.4 | 7. - 8. |
Andrej Hausknotz | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2480 | Body za soupeře: 166 | Body celkem: 2646 |
Jan Víšek ml. | 3 : 1 | 57.6 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Ondřej Hazucha | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 12.01.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 194 | Body celkem: 4135 |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 120 | 7. - 8. |
Andrej Hausknotz | 1 : 3 | 24 | 5. - 8. |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Andrej Butsa | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B13), 05.01.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 2094 |
Ondřej Hazucha | 3 : 2 | 30 | 9. - 10. |
Sebastien Šíma | 3 : 0 | 50 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Andrej Hausknotz | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B11), 05.01.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 3612 |
Andrej Hausknotz | 1 : 3 | 20 | finále |
Matěj Kročil | 3 : 2 | 48 | semifinále |
Šimon Borovička | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Filip Stuchlík | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2408 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 2448 |
Radek Ďurán | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 13. - 16. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B11), 15.12.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 342 | Body celkem: 4539 |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Max Pelikán | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Novák | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2414 | Body za soupeře: 137 | Body celkem: 2551 |
Andrej Butsa | 2 : 3 | 28.8 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
PNEUKOMPLET Cup, (B11), 24.11.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 4050 |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Dominik Hrušecký | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 8. |
Daniel Stypa | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B13), 03.11.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 1961 |
Daniel Stypa | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Ondřej Hazucha | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B11), 03.11.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 153 | Body celkem: 3209 |
Sebastien Šíma | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Matěj Kročil | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B13), 13.10.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 12 | Body celkem: 2209 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | |
Radek Ďurán | 1 : 3 | 12 | |
HRADECKÝ CUP, (B11), 13.10.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 148 | Body celkem: 2908 |
Kristian Plánský | 3 : 1 | 40 | |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 60 | |
Max Pelikán | 3 : 1 | 48 | |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B11), 06.10.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 4101 |
Max Pelikán | 3 : 0 wo. | 60 | 7. - 8. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B11), 15.09.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 4117 |
Max Pelikán | 3 : 2 | 72 | 7. - 8. |
Andrej Hausknotz | 1 : 3 | 24 | 5. - 8. |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Vaněk | 3 : 1 | 80 | 1. - 16. |
BÁSTR Cup junioři B, (B13), 27.05.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 49 | Body celkem: 2299 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Maráz | 3 : 0 | 49.2 | |
Radek Ďurán | 0 : 3 | 0 | |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | |
BÁSTR Cup junioři B, (B11), 26.05.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 2658 |
Max Pelikán | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Dominik Hrušecký | 3 : 2 | 36 | 5. - 8. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kristián Bořil | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
PRIMA stavebniny Cup, (B13), 22.04.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2139 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 2181 |
Daniel Šrámek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Patrik Závacký | 0 : 3 | 0 | |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | |
Jan Víšek ml. | 2 : 3 | 28 | |
Andrej Hausknotz | 1 : 3 | 14 | |
PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 3061 |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 90 | 13. - 14. |
Šimon Borovička | 3 : 0 | 90 | 13. - 16. |
Nicholas Ashford | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Antonín Procházka | 2 : 3 | 36 | 1. - 16. |
David Kniezek | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
Turnaj JB, (B13), 08.04.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 20 | Body celkem: 1999 |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | |
Maxmilián Pišček | 1 : 3 | 10 | |
Adam Gerstdorf | 1 : 3 | 10 | |
Turnaj JB, (B11), 07.04.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 69 | Body celkem: 2560 |
Max Pelikán | 3 : 2 | 29.52 | |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | |
Adam Gerstdorf | 3 : 1 | 39.36 | |
HRADECKÝ CUP, (B13), 25.03.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1785 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 1895 |
Maxmilián Pišček | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 | 50 | 9. - 16. |
bye | 3 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Martin Kovář | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B11), 24.03.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2467 |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Max Pelikán | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Max Pelikán | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2343 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 2399 |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 15. - 16. |
Jan Gerstdorf | 1 : 3 | 16 | 13. - 16. |
Jan Víšek ml. | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Albatros Media - Junior "A", (B11), 17.03.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 135 | Body celkem: 2762 |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 15. - 16. |
Jakub Kroupa | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Jan Vaněk | 1 : 3 | 18 | 9. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Sebastien Šíma | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 17.02.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2880 |
Václav Holuša | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Adam Formánek | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Filip Stuchlík | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3657 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 3761 |
Jonáš Pavelka | 3 : 1 | 104 | 15. - 16. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP JB, (B13), 07.01.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 1951 |
Maxmilián Pišček | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP JB, (B11), 06.01.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1693 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 1738 |
Jonáš Pavelka | 2 : 3 | 20 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 13. - 16. |
Jakub Kroupa | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (B11), 16.12.2017 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3760 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 3928 |
Adam Burget | 3 : 0 wo. | 60 | 11. - 12. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 9. - 16. |
Igor Hroza | 2 : 3 | 48 | 1. - 16. |
HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2923 | Body za soupeře: 163 | Body celkem: 3086 |
Daniel Stypa | 0 : 3 | 0 | 19. - 20. |
Ondřej Hazucha | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Lukas Pári | 3 : 0 | 96 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 17. - 32. |
Antonín Kachlíř | 1 : 3 | 19.2 | 1. - 32. |
Junioři B - Strahov , (B11), 14.10.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2076 |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Patrik Edelmann | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B11), 30.09.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2456 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 2568 |
Marko Ekber Sanioglu | 3 : 2 | 42 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Martin Hloch | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2480 | Body za soupeře: 187 | Body celkem: 2667 |
Šimon Borovička | 3 : 0 | 72 | |
Jonáš Borovička | 3 : 2 | 43.2 | |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Albatros Media - junioři "B", (B11), 27.05.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2076 |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.