Ročník: 2009
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.11.2023 | 606 | (-5) | 100 | (0) | ||
01.10.2023 | 601 | (0) | 100 | (0) | ||
01.09.2023 | 601 | (-1) | 100 | (0) | ||
01.08.2023 | 600 | (-3) | 100 | (0) | ||
01.07.2023 | 597 | (0) | 100 | (0) | ||
01.06.2023 | 597 | (3) | 100 | (0) | ||
01.05.2023 | 600 | (18) | 100 | (0) | ||
01.04.2023 | 618 | (-1) | 100 | (0) | ||
01.03.2023 | 617 | (-5) | 100 | (0) | ||
01.02.2023 | 612 | (7) | 100 | (0) | ||
01.01.2023 | 619 | (-9) | 100 | (0) | ||
01.12.2022 | 610 | (-610) | 100 | (100) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023 | 619 | 612 | 617 | 618 | 600 | 597 | 597 | 600 | 601 | 601 | 606 | 2023 | |
2022 | 610 | 2022 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B13), 11.12.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 118 | Body celkem: 3115 |
Andrej Hausknotz | 2 : 3 | 38.4 | 7. - 8. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Czech junior open 2021, (B13), 06.11.2021 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3053 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 3313 |
Matěj Borisov | 3 : 0 | 100 | 13. - 14. |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 100 | 13. - 16. |
Jakub Novák | 1 : 3 | 20 | 9. - 16. |
David Focsanschi | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2021, (B13), 08.10.2021 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 4422 |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Martin Jašek | 3 : 1 | 104 | 9. - 12. |
Lukáš Hogen | 3 : 2 | 78 | 9. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B13), 25.09.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 155 | Body celkem: 3736 |
Jan Vaněk | 3 : 2 | 64.8 | 7. - 8. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B13), 26.06.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 4205 |
Andrej Hausknotz | 3 : 1 | 96 | 7. - 8. |
Antonín Kachlíř | 2 : 3 | 48 | 5. - 8. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Vaněk | 3 : 1 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP , (B13), 03.10.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 4290 |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 25.6 | 3. - 4. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | čtvrtfinále |
Jan Jašek | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 3824 |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 wo. | 65 | 13. - 16. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2474 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 2600 |
Václav Holuša | 3 : 2 | 48 | 13. - 14. |
Matyáš Zlý | 3 : 0 wo. | 40 | 13. - 16. |
Daniel Stypa | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Adam Gerstdorf | 3 : 2 | 38.4 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2810 | Body za soupeře: 124 | Body celkem: 2934 |
Matyáš Zlý | 2 : 3 | 40 | 15. - 16. |
Max Pelikán | 1 : 3 | 20 | 13. - 16. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Jašek | 3 : 1 | 64 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 3008 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 3181 |
Matyáš Zlý | 3 : 2 | 57.6 | 19. - 20. |
Dominik Hrušecký | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 17. - 32. |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 19.2 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 199 | Body celkem: 3170 |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 16.8 | 5. - 6. |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B13), 25.05.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 3061 |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Radek Ďurán | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Hrušecký | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup, (B13), 27.04.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2284 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 2370 |
Martin Jašek | 3 : 0 | 72 | 7. - 8. |
Antonín Kachlíř | 1 : 3 | 14.4 | 5. - 8. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP, (B13), 16.03.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 2682 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Kristián Bořil | 2 : 3 | 33.6 | 5. - 8. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Hogen | 3 : 1 | 56 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 3863 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Jan Víšek ml. | 3 : 1 | 104 | 13. - 16. |
Radek Ďurán | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2480 | Body za soupeře: 166 | Body celkem: 2646 |
Jan Víšek ml. | 3 : 1 | 57.6 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Ondřej Hazucha | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2408 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 2448 |
Radek Ďurán | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 13. - 16. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2414 | Body za soupeře: 137 | Body celkem: 2551 |
Andrej Butsa | 2 : 3 | 28.8 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
PRIMA stavebniny Cup, (B13), 22.04.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2139 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 2181 |
Daniel Šrámek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | |
Jan Víšek ml. | 2 : 3 | 28 | |
Andrej Hausknotz | 1 : 3 | 14 | |
Patrik Závacký | 0 : 3 | 0 | |
Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2343 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 2399 |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 15. - 16. |
Jan Gerstdorf | 1 : 3 | 16 | 13. - 16. |
Jan Víšek ml. | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.