Profil hráče

Jan Vaněk

hrac

Ročník: 2009
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:SquashEspecial "B"
Registrační číslo: 7203

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 553.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 553. (04/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 17.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 10. (04/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 18.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 16. (03/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 102.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 97. (01/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 9. (09/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 8. (08/2022)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2024 553 (8) 180 (0)
01.03.2024 561 (17) 180 (0)
01.02.2024 578 (-5) 180 (0)
01.01.2024 573 (9) 180 (0)
01.12.2023 582 (38) 180 (120)
01.11.2023 620 (-620) 60 (60)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20245735785615532024
20236205822023

Seznam zápasů

Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .

soupeřvýsledekbodyzápas
 HAMR SPORT Muži C, 06.04.2024
Pořadí: 13
Body za pořadí:
775
Body za soupeře:
0
Body celkem:
775
Chris Owen  3 : 0 0 13. - 14.
Martin Janečka  3 : 0 0 13. - 16.
Pavel Rak  0 : 3 0 9. - 16.
Michal Jeník  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři B, (B17), 06.01.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Kristián Bořil  0 : 3 0 3. - 4.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 semifinále
Dominik Fukar  3 : 1 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 DR Development Cup - Junioři B, (B15), 06.01.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Martin Jašek  0 : 3 0 3. - 4.
Jiří Hartmann  2 : 3 0 semifinále
Dominik Fukar  3 : 0 0 čtvrtfinále
Vojtěch Valovič  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Vánoční PJT B17, (B17), 17.12.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B17), 09.12.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Martin Jašek  1 : 3 0 7. - 8.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 5. - 8.
Jakub Novák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Fukar  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B15), 09.12.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Kryštof Drapák  0 : 3 0 7. - 8.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 5. - 8.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 čtvrtfinále
Alexander Tolico Bonilla  3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské B-éčko na Morendě, (B17), 02.12.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Martin Jašek  0 : 3 0 finále
Antonín Kachlíř  3 : 0 0 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Juniorské B-éčko na Morendě, (B15), 02.12.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2064
Benedikt Bořil  3 : 0 0 5. - 6.
Lukas Pári  3 : 1 0 5. - 8.
Martin Jašek  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 3. liga muži B, 25.11.2023 Body celkem:
120
Jan Křička  3 : 2 45
Martin Lédl  3 : 0 75
 Turnaj PJT B17, (B17), 19.11.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
644
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2935
Lukas Pári  3 : 0 0 11. - 12.
Petr Líkař  0 : 3 0 9. - 12.
Matěj Kročil  3 : 2 0 9. - 16.
Adam Gerstdorf  1 : 3 0 1. - 16.
Tomáš  Tošovský  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 04.11.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2935
Tadeáš Kvěch  3 : 0 0 11. - 12.
Petr Líkař  1 : 3 0 9. - 12.
Benedikt Bořil  3 : 0 0 9. - 16.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 1. - 16.
Vojtěch Valovič  3 : 0 0 1. - 32.
 3. liga muži B, 21.10.2023 Body celkem:
60
Martin Mach  0 : 3 0
Lukáš Kesl  3 : 2 60
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 16.09.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2773
Ondřej Sklenář  3 : 0 wo. 0 13. - 14.
Thomas Koukola  3 : 0 0 13. - 16.
Petr Líkař  2 : 3 0 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
Miloslav Vaněrka  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 PJT JD 23.6.2023 B15, (B15), 23.06.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 06.05.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
214
Body celkem:
3790
Kryštof Drapák  2 : 3 44.8 3. - 4.
Max Pelikán  1 : 3 22.4 semifinále
Dominik Fukar  3 : 0 84 čtvrtfinále
Vojtěch Valovič  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Strahov - junioři B, (B17), 29.04.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1865
Body za soupeře:
84
Body celkem:
1949
Šimon Hrubeš  3 : 0 37.2
Max Pelikán  1 : 3 7.44
Jan Líkař  3 : 1 39.68
 Strahov - junioři B, (B15), 29.04.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
128
Body celkem:
2619
Lukáš Zoufalý  3 : 0 65.6 3. - 4.
Max Pelikán  1 : 3 13.12 semifinále
Christian Carini  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 25.03.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2139
Body za soupeře:
157
Body celkem:
2296
Filip Crhonek  3 : 2 42 13. - 14.
Lukas Pári  3 : 0 70 13. - 16.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 9. - 16.
Dominik Forgač  0 : 3 0 1. - 16.
Igor Hroza  3 : 1 44.8 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 25.03.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3843
Antonín Procházka  1 : 3 24 7. - 8.
Jakub Novák  0 : 3 0 5. - 8.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Jašek  3 : 1 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Strahov - junioři B, (B17), 25.02.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2380
Lukaš Tuček  3 : 0 41
Max Pelikán  0 : 3 0
Ondřej Sklenář  3 : 1 39.36
Kryštof Drapák  3 : 0 49.2
 Strahov - junioři B, (B15), 25.02.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
148
Body celkem:
3367
Adam Šaroch  3 : 0 49.2
Václav Boukal  3 : 0 49.2
Max Pelikán  3 : 2 49.2
 MČR juniorů 2023, (B15), 03.02.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
312
Body celkem:
4746
Petr Líkař  3 : 1 104 9. - 10.
Lukáš Hogen  3 : 2 78 9. - 12.
Lukas Pári  3 : 0 130 9. - 16.
Dominik Forgač  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 19.11.2022
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2343
Body za soupeře:
88
Body celkem:
2431
Mikuláš Janda  3 : 0 wo. 40 15. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 13. - 16.
Jakub Novák  0 : 3 0 9. - 16.
Jan Víšek ml.  1 : 3 16 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 19.11.2022
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
216
Body celkem:
2696
Tadeáš Kvěch  3 : 0 72 17. - 18.
Matěj Pospíšil  3 : 0 72 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , (B15), 05.11.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
184
Body celkem:
3403
Václav Boukal  3 : 0 65.6
Matěj Borisov  3 : 1 52.48
Kryštof Drapák  3 : 0 65.6
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B15), 22.10.2022
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
117
Body celkem:
2817
Kristián Bořil  0 : 3 0 13. - 14.
Dominik Fukar  3 : 0 wo. 45 13. - 16.
Jakub Novák  0 : 3 0 9. - 16.
Dominik Forgač  0 : 3 0 1. - 16.
Matěj Pospíšil  3 : 0 72 1. - 32.
 Especial D B13 3.6.2022, (G13), 03.06.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 MČR juniorů 2022, (B13), 30.05.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4474
Jakub Novák  0 : 3 0 9. - 10.
Matyáš Závacký  3 : 0 130 9. - 12.
Jan Jašek  3 : 1 104 9. - 16.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 21.05.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2295
Yelysey Udodov  3 : 1 48 7. - 8.
Dominik Novák  0 : 3 0 5. - 8.
Peter Amzler  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Jašek  3 : 0 50 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.05.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Martin Jašek  0 : 3 0 finále
Jan Jašek  3 : 0 80 semifinále
Tadeáš Kvěch  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Strahov - junioři B, (B15), 09.04.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
145
Body celkem:
2677
Jan Víšek ml.  3 : 1 48 5. - 6.
Jan Líkař  3 : 0 60 5. - 8.
Martin Jašek  1 : 3 12 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Strahov - junioři B, (B13), 09.04.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
196
Body celkem:
3640
Lukáš Jeřábek  3 : 0 50
Ondřej Němec  3 : 0 50
Martin Jašek  1 : 3 16
Kryštof Drapák  3 : 0 80
 AMMBRA CUP junioři B, (B15), 26.03.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2079
Jan Víšek ml.  1 : 3 10 1. - 16.
Jan Líkař  3 : 1 40
Adam Cox  3 : 0 50
 AMMBRA CUP junioři A, (B15), 12.03.2022
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
162
Body celkem:
2862
Kristián Bořil  0 : 3 0 13. - 14.
Jan Líkař  3 : 0 90 13. - 16.
Matyáš Závacký  1 : 3 18 9. - 16.
Antonín Procházka  1 : 3 18 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP junioři A, (B13), 12.03.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
288
Body celkem:
3472
Kryštof Drapák  3 : 0 90 9. - 10.
Petr Líkař  3 : 0 90 9. - 12.
Jan Jašek  3 : 1 72 9. - 16.
Jakub Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Especial D B15 18.2.2022, (B15), 18.02.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Junioři A, (B15), 15.01.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
136
Body celkem:
2754
Adam Gerstdorf  3 : 0 wo. 40 11. - 12.
Dominik Novák  0 : 3 0 9. - 12.
Jan Víšek ml.  3 : 1 64 9. - 16.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 1. - 16.
Lukas Pári  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Junioři A, (B13), 15.01.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
124
Body celkem:
3823
Dominik Novák  0 : 3 0 7. - 8.
Antonín Kachlíř  1 : 3 24 5. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 čtvrtfinále
Benedikt Bořil  3 : 0 100 1. - 16.
 PJT D B13 21.11.2021, (B13), 21.11.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 PJT D B15 21.11.2021, (B15), 21.11.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Czech junior open 2021, (B13), 06.11.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
260
Body celkem:
3612
Jakub Novák  1 : 3 20 9. - 10.
Matyáš Závacký  3 : 0 100 9. - 12.
Matěj Borisov  3 : 0 100 9. - 16.
Dominik Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Velká cena Prahy, (B15), 16.10.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
94
Body celkem:
3150
Igor Hroza  3 : 1 64 3. - 4.
Martin Jašek  0 : 3 0 semifinále
Thomas Koukola  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 Velká cena Prahy, (B13), 16.10.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3604
Martin Jašek  1 : 3 20 finále
Adam Cox  3 : 0 80 semifinále
Kryštof Drapák  3 : 0 60 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2021, (B13), 08.10.2021
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
208
Body celkem:
4070
Jan Jašek  3 : 1 104 13. - 14.
Patrik Cvak  3 : 1 104 13. - 16.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 9. - 16.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 25.09.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
97
Body celkem:
3457
Antonín Beneš  2 : 3 43.2 7. - 8.
Dominik Novák  0 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Thomas Koukola  3 : 2 54 1. - 16.
 HANYA corporation cup - Junioři B, (B13), 04.09.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3246
Thomas Koukola  3 : 0 80 3. - 4.
Martin Jašek  0 : 3 0 semifinále
Dominik Fukar  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 50 1. - 16.
 Strahov - Junioři B, (B13), 31.07.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
200
Body celkem:
4148
Adam Cox  3 : 0 wo. 40
Kryštof Drapák  3 : 0 80
Petr Líkař  3 : 0 80
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B13), 26.06.2021
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
240
Body celkem:
3293
Jan Jašek  3 : 1 80 13. - 14.
Matěj Pospíšil  3 : 0 100 13. - 16.
Jakub Novák  0 : 3 0 9. - 16.
Antonín Beneš  1 : 3 20 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (B15), 12.06.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2419
Antonín Beneš  2 : 3 24 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  0 : 3 0
Lukáš Hogen  3 : 1 48
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (B13), 12.06.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
245
Body celkem:
4193
Antonín Beneš  3 : 1 80 finále
Kryštof Drapák  3 : 0 80 semifinále
Petr Líkař  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP , (B13), 03.10.2020
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2343
Body za soupeře:
56
Body celkem:
2399
Martin Jašek  0 : 3 0 13. - 16.
Kristián Bořil  0 : 3 0 9. - 16.
Max Pelikán  1 : 3 16 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour červen B11, (B11), 14.06.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 PJT - Pražská juniorská tour červen B15, (B15), 14.06.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 PJT - Pražská juniorská tour květen B13, (B13), 24.05.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Strahov - junioři B, (B13), 29.02.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
82
Body celkem:
1873
Adam Gerstdorf  0 : 3 0
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0
Anthony Cox  3 : 0 41
Adam Cox  3 : 0 41
 Strahov - junioři B, (B11), 29.02.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2652
Jan Jašek  3 : 1 48 5. - 6.
Michal Ludvík  3 : 0 60 5. - 8.
Max Pelikán  1 : 3 12 čtvrtfinále
 PJT - Pražská juniorská tour únor B13, (B13), 23.02.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4094
Martin Jašek  0 : 3 0 11. - 12.
Jakub Novák  0 : 3 0 9. - 12.
Jan Jašek  3 : 1 104 9. - 16.
Max Pelikán  1 : 3 26 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 11.01.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3801
Body za soupeře:
154
Body celkem:
3955
Matyáš Závacký  2 : 3 44 1. - 16.
Thomas Koukola  3 : 0 110
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B11), 04.01.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2642
Jakub Schorník  3 : 0 50
Dominik Forgač  0 : 3 0
Thomas Koukola  3 : 0 60
Max Pelikán  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B11), 23.11.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3901
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4141
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 9. - 10.
Matyáš Závacký  3 : 0 120 9. - 12.
Jan Jašek  3 : 0 120 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 02.11.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
117
Body celkem:
2877
Max Pelikán  2 : 3 32 3. - 4.
Dominik Novák  0 : 3 0 semifinále
Šimon Borovička  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3553
Body za soupeře:
228
Body celkem:
3781
Jan Jašek  3 : 0 120 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 60 13. - 16.
Jakub Novák  0 : 3 0 9. - 16.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP - JB, (B11), 05.10.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2808
Antonín Beneš  0 : 3 0 3. - 4.
Dominik Forgač  0 : 3 0 semifinále
Martin Jašek  3 : 1 48 čtvrtfinále
 PJT - Pražská juniorská tour B11, červen, (B11), 09.06.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B11), 25.05.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3760
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3940
Martin Jašek  3 : 0 120 11. - 12.
Dominik Hrušecký  0 : 3 0 9. - 12.
Adam Burget  3 : 0 wo. 60 9. - 16.
Max Pelikán  0 : 3 0 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup, (B11), 27.04.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4376
Dominik Hrušecký  2 : 3 51.2 3. - 4.
Andrej Hausknotz  2 : 3 51.2 semifinále
Antonín Kachlíř  3 : 2 57.6 čtvrtfinále
Martin Jašek  3 : 0 80 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 06.04.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2469
Andrej Hausknotz  1 : 3 12 5. - 6.
Sebastien Šíma  3 : 1 48 5. - 8.
Dominik Hrušecký  1 : 3 12 čtvrtfinále
Filip Sovják  3 : 0 50 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour B11, březen, (B11), 31.03.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Junioři B-SBCentrum, (B11), 23.03.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2820
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 3. - 4.
Antonín Beneš  0 : 3 0 semifinále
Matyáš Závacký  3 : 0 60 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (B11), 16.03.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
141
Body celkem:
3577
Antonín Beneš  1 : 3 19.2 5. - 6.
Filip Stuchlík  3 : 2 57.6 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Jašek  3 : 1 64 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B11), 01.02.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
78
Body celkem:
4042
Dominik Forgač  0 : 3 0 11. - 12.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 9. - 12.
Jonáš Pavelka  3 : 2 78 9. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour B11, leden, (B11), 27.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 12.01.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3254
Dominik Hrušecký  1 : 3 20 11. - 12.
Dominik Forgač  1 : 3 20 9. - 12.
Lukáš Hogen  3 : 1 80 9. - 16.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B11), 06.10.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
110
Body celkem:
3462
Kristián Bořil  0 : 3 0 9. - 10.
Sebastien Šíma  3 : 2 60 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Max Pelikán  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B11), 15.09.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
210
Body celkem:
3715
Adam Gerstdorf  3 : 1 80 9. - 10.
Kristián Bořil  3 : 2 60 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Antonín Beneš  1 : 3 20 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (B11), 17.03.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2973
Adam Gerstdorf  1 : 3 18 11. - 12.
Igor Hroza  0 : 3 0 9. - 12.
Antonín Beneš  3 : 1 72 9. - 16.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP JB, (B11), 06.01.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
40
Body celkem:
2116
Antonín Procházka  0 : 3 0 7. - 8.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jonáš Pavelka  3 : 1 40 1. - 16.

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot