Profil hráče

Jakub Schorník

hrac

Ročník: 2010
Klub: Spolek sportu Ostrava
Družstvo:
Registrační číslo: 8010

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 5. (10/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 6. (11/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 19.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 18. (11/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 23.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 23. (06/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Juniorské B-éčko na Morendě , (B15), 18.05.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1914
Filip Moltaš  1 : 3 0 5. - 6.
Jan Bartl ml.  3 : 0 0 5. - 8.
Jan Šimek  1 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 04.05.2024
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2847
Adam Šaroch  0 : 3 0 11. - 12.
Lukáš Jeřábek  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 04.05.2024
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2700
Tomáš  Tošovský  0 : 3 0 13. - 14.
Antonín  Urban  3 : 2 0 13. - 16.
Štěpán Holman  0 : 3 0 9. - 16.
Tobiáš Tománek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Albatros Media - Junioři B, (B17), 17.02.2024
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1613
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1613
Patrik Cvak  0 : 3 0
Adam Burget  0 : 3 0
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0
Thomas Koukola  0 : 3 0
 Albatros Media - Junioři B, (B15), 17.02.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1914
Thomas Koukola  0 : 3 0 5. - 6.
Matěj Šádek  3 : 0 0 5. - 8.
Jan Jašek  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 JD 2/24 B15 pokročilí, (B15), 14.02.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 JD 1/24 B15 pokročilí, (B15), 17.01.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 13.01.2024
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2553
Dominik Fukar  0 : 3 0 15. - 16.
Patrik Cvak  0 : 3 0 13. - 16.
Vojtěch Valovič  2 : 3 0 9. - 16.
Dominik Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 13.01.2024
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2627
Lukáš Procházka  3 : 0 0 15. - 16.
Ondřej Zapletal  0 : 3 0 13. - 16.
Vojtěch Valovič  1 : 3 0 9. - 16.
Dominik Novák  0 : 3 0 1. - 16.
Matouš Ujfaluši ml.  3 : 0 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři B, (B15), 06.01.2024
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1416
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1416
Tobiáš Vintr  3 : 0 0 13. - 14.
Radim Heger  3 : 0 0 13. - 16.
Matěj Borisov  1 : 3 0 9. - 16.
Tomáš  Tošovský  2 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 JD 12/23 B15 pokročilí, (B15), 20.12.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
644
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B17), 09.12.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2773
Vojtěch Valovič  3 : 1 0 13. - 14.
Dominik Fukar  3 : 0 wo. 0 13. - 16.
Dominik Hrušecký  0 : 3 0 9. - 16.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 1. - 16.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B15), 09.12.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2773
Lukáš Procházka  3 : 0 0 13. - 14.
Tadeáš Kvěch  3 : 0 wo. 0 13. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 0 9. - 16.
Petr Líkař  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 18.11.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Lukáš Zoufalý  0 : 3 0
Václav Holuša  0 : 3 0
Vojtěch Valovič  3 : 1 0
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 18.11.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1914
Leon Weidenhausen  2 : 3 0 5. - 6.
Jáchym  Daněk  3 : 0 0 5. - 8.
Ondřej Zapletal  1 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Ostrava JD listopad pokročilí B15, (B15), 15.11.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
553
Body za soupeře:
0
Body celkem:
553
 HRADECKÝ CUP, (B15), 04.11.2023
Pořadí: 23
Body za pořadí:
2084
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2084
Tomáš  Tošovský  3 : 0 0 23. - 24.
Antonín  Urban  2 : 3 0 21. - 24.
Thomas Koukola  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Lukas Pári  0 : 3 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři A, (B15), 14.10.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2627
Radim Heger  3 : 0 0 15. - 16.
Lukas Pári  0 : 3 0 13. - 16.
Thomas Koukola  0 : 3 0 9. - 16.
Dominik Novák  0 : 3 0 1. - 16.
Alex Jaromij  3 : 0 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři A, (B13), 14.10.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
David Varga  3 : 2 0 5. - 6.
Martin Leon Zoubek  3 : 0 0 5. - 8.
Benedikt Bořil  1 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Jetmar  3 : 0 0 1. - 16.
 Ostrava JD říjen pokročilí B15, (B15), 11.10.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
523
Body za soupeře:
0
Body celkem:
523
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023
Pořadí: 23
Body za pořadí:
2084
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2084
Vojtěch Valovič  3 : 1 0 23. - 24.
Benedikt Bořil  0 : 3 0 21. - 24.
Alexander Tolico Bonilla  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Matěj Pospíšil  0 : 3 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B13), 16.09.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Benedikt Bořil  0 : 3 0 5. - 6.
Štěpán Holman  3 : 2 0 5. - 8.
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín  Urban  3 : 1 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 CARTEL PASKOV CUP, (B15), 20.05.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1971
Alexander Tolico Bonilla  2 : 3 20 1. - 16.
Martin Kurka  3 : 0 50
Ondřej Zapletal  0 : 3 0
Vojtěch Valovič  0 : 3 0
 CARTEL PASKOV CUP, (B13), 20.05.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
145
Body celkem:
2677
Martin Leon Zoubek  3 : 0 60 5. - 6.
Jáchym  Daněk  3 : 0 60 5. - 8.
Filip Moltaš  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 06.05.2023
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1913
Body za soupeře:
118
Body celkem:
2031
Alexander Tolico Bonilla  3 : 2 33.6 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 32.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 1. - 32.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 06.05.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
246
Body celkem:
3682
Štěpán Holman  2 : 3 38.4 5. - 6.
Oskar Humlíček   3 : 0 96 5. - 8.
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Procházka  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP JA, (B15), 15.04.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3027
Matěj Pospíšil  0 : 3 0 11. - 12.
Matěj Borisov  1 : 3 18 9. - 12.
Vojtěch Valovič  3 : 0 90 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
Antonín  Urban  3 : 0 72 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP JA, (B13), 15.04.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2797
Matěj Šádek  1 : 3 12
Jan Šimek  3 : 2 36
Pavel Bittermann  3 : 0 72
Oskar Humlíček   0 : 3 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 25.03.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2891
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3055
Matěj Kudr  3 : 0 100 15. - 16.
Petr Líkař  0 : 3 0 13. - 16.
Martin Jašek  0 : 3 0 9. - 16.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 1. - 16.
Antonín  Urban  3 : 1 64 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 25.03.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
158
Body celkem:
2835
Matěj Šádek  2 : 3 28.8 čtvrtfinále
Ondřej Němec  3 : 1 57.6
Matěj Kudr  3 : 0 72
 AB Squash Cup - junioři B, (B13), 18.03.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
149
Body celkem:
3593
Leon Weidenhausen  0 : 3 0 finále
Štěpán Holman  3 : 1 64 semifinále
Martin Kurka  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 28.01.2023
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Jakub  Machát   0 : 3 wo. 0 9. - 16.
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 07.01.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
88
Body celkem:
3524
Matěj Šádek  0 : 3 0 5. - 6.
 bye  3 : 0 wo. 48 5. - 8.
Přemysl Prokop  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B13), 19.11.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B13), 22.10.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
50
Body celkem:
3184
Matěj Šádek  0 : 3 0 11. - 12.
Matěj Pospíšil  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Přemysl Prokop  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B13), 17.09.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
70
Body celkem:
2333
Petr Líkař  0 : 3 0 1. - 16.
Lukas Pári  0 : 3 0
Matěj Šádek  2 : 3 28
Antonín  Urban  3 : 2 42
 MČR juniorů 2022, (B13), 30.05.2022
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3555
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3555
Benedikt Bořil  0 : 3 0 15. - 16.
Jan Jašek  0 : 3 0 13. - 16.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 9. - 16.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.05.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2395
Jan Jašek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0
Ondřej Němec  3 : 1 48
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 16.04.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2195
Body za soupeře:
42
Body celkem:
2237
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 1. - 16.
Ondřej Němec  2 : 3 28
Ondřej Zapletal  0 : 3 0
Michal Noel Zoubek  1 : 3 14
 AMMBRA CUP junioři A, (B13), 12.03.2022
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2790
Jan Jašek  0 : 3 0 13. - 14.
Antonín  Urban  3 : 2 54 13. - 16.
Benedikt Bořil  0 : 3 0 9. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 DIETZ CUP - Junioři A, (B13), 05.02.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
40
Body celkem:
3037
Matyáš Závacký  0 : 3 0 7. - 8.
Jakub Novák  0 : 3 0 5. - 8.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Jašek  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Junioři A, (B13), 15.01.2022
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2972
Body za soupeře:
60
Body celkem:
3032
Benedikt Bořil  0 : 3 0 13. - 14.
Aleksandr Zubanič  3 : 2 60 13. - 16.
Jakub Novák  0 : 3 0 9. - 16.
Dominik Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 Prima Cup - Junioři B, (B13), 08.01.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
62
Body celkem:
2138
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 7. - 8.
Benedikt Bořil  1 : 3 12 5. - 8.
Martin Jašek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Raška  3 : 0 50 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B13), 11.12.2021
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2619
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0 11. - 12.
Benedikt Bořil  0 : 3 0 9. - 12.
Ondřej Němec  3 : 0 80 9. - 16.
Dominik Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 20.11.2021
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1888
 bye  3 : 0 wo. 25 11. - 12.
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Lukas Pári  0 : 3 0 1. - 16.
 Czech junior open 2021, (B13), 06.11.2021
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2657
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2817
Vito Marusic  0 : 3 0 17. - 18.
Tomáš Raška  3 : 0 80 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Jakub Novák  0 : 3 0 1. - 32.
 MČR juniorů 2021, (B11), 08.10.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4370
Jiří Hadrava  0 : 3 0 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Benedikt Bořil  0 : 3 0 1. - 16.
 Déčko FAJNE junior B11, (B11), 27.06.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3555
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3555
Jan Jašek  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Dominik Novák  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Martin Jašek  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Antonín Beneš  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B11), 04.01.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
10
Body celkem:
1989
Dominik Forgač  0 : 3 0
Jan Vaněk  0 : 3 0
Lukas Pári  0 : 3 0
Filip Sovják  1 : 3 10
 MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2923
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3019
Štěpán Škurek  0 : 3 0 19. - 20.
Danny Bárta  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 32.
Jan Jašek  0 : 3 0 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3365
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3473
 bye  3 : 0 wo. 60 15. - 16.
Jan Jašek  0 : 3 0 13. - 16.
Thomas Koukola  0 : 3 0 9. - 16.
Antonín Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2730
Body za soupeře:
200
Body celkem:
2930
Ondřej Němec  3 : 0 80 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Dominik Novák  0 : 3 0 1. - 32.

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot