Profil hráče

Jan Jašek

hrac

Ročník: 2012
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:Moravská Slavia Brno B
Registrační číslo: 7870

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 402.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 393. (01/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 30.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 30. (04/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 67.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 66. (01/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 1. (04/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 16.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 5. (01/2023)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2024 402 (95) 740 (392)
01.03.2024 497 (-87) 348 (-459)
01.02.2024 410 (-17) 807 (0)
01.01.2024 393 (4) 807 (0)
01.12.2023 397 (4) 807 (0)
01.11.2023 401 (3) 807 (0)
01.10.2023 404 (2) 807 (0)
01.09.2023 406 (3) 807 (0)
01.08.2023 409 (0) 807 (0)
01.07.2023 409 (-2) 807 (0)
01.06.2023 407 (2) 807 (0)
01.05.2023 409 (7) 807 (0)
01.04.2023 416 (-8) 807 (0)
01.03.2023 408 (-408) 807 (807)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20243934104974022024
20234084164094074094094064044013972023

Seznam zápasů

Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .

soupeřvýsledekbodyzápas
 HRADECKÝ CUP JUNIORŮ, (B15), 06.04.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Thomas Koukola  3 : 0 0 finále
Jan Šimek  3 : 0 0 semifinále
Matěj Šádek  3 : 0 0 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP JUNIORŮ, (B13), 06.04.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Tobiáš Tománek  3 : 0 wo. 0
Vítek  Vizibla  3 : 0 0
Michael Kopciuch  3 : 0 0
Alex Nosek  3 : 0 0
 Junioři A, (B15), 23.03.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Tadeáš Kvěch  3 : 2 0 5. - 6.
Tomáš  Tošovský  3 : 0 0 5. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín  Urban  3 : 0 0 1. - 16.
 Junioři A, (B13), 23.03.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Michal Noel Zoubek  3 : 0 0 finále
Filip Moltaš  3 : 0 0 semifinále
Alex Nosek  3 : 0 0 čtvrtfinále
Štěpán Holman  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 O NEJLEPŠÍHO ŠOHAJE A DCÉRKU VE SQUASHI, (B15), 16.03.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Antonín Kachlíř  0 : 3 wo. 0 finále
Filip Moltaš  3 : 0 0 semifinále
Thomas Koukola  3 : 0 0 čtvrtfinále
Jáchym  Daněk  3 : 0 0 1. - 16.
 O NEJLEPŠÍHO ŠOHAJE A DCÉRKU VE SQUASHI, (B13), 16.03.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Jiří Hadrava  3 : 0 0 finále
Štěpán Holman  3 : 0 0 semifinále
Vítek  Vizibla  3 : 0 0 čtvrtfinále
Štěpán Boček  3 : 0 0 1. - 16.
 Sportprofit tour č.7, 15.03.2024
Pořadí: 15
Body za pořadí:
392
Body za soupeře:
0
Body celkem:
392
 Promedeus Cup - JD, (B13), 23.02.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
553
Body za soupeře:
0
Body celkem:
553
 Sportprofit tour č.6, 23.02.2024
Pořadí: 20
Body za pořadí:
348
Body za soupeře:
0
Body celkem:
348
 Albatros Media - Junioři B, (B15), 17.02.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Michal Noel Zoubek  3 : 0 0 3. - 4.
Petr Líkař  0 : 3 0 semifinále
Jakub Schorník  3 : 0 0 čtvrtfinále
Pavel Bittermann  3 : 0 0 1. - 16.
 Albatros Media - Junioři B, (B13), 17.02.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Jan Šimek  3 : 0 0 finále
Vítek  Vizibla  3 : 0 0 semifinále
Tomáš Vavřík  3 : 0 0 čtvrtfinále
Filip Vosický  3 : 0 0 1. - 16.
 2. liga muži C, 28.01.2024 Body celkem:
0
Roman Švec  0 : 3 0
 Moravská JD Tour B13, (B13), 26.01.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
478
Body za soupeře:
0
Body celkem:
478
 MORENDA - MUŽI C, 25.02.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
770
Body za soupeře:
37
Body celkem:
807
Matěj Kročil  3 : 0 18.5 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 9.25 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 9.25 9. - 16.
Johana Jedličková  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (B11), 03.02.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
689
Body celkem:
10905
Přemysl Prokop  3 : 0 260 finále
Oskar Humlíček   3 : 0 208 semifinále
Teo Sihelník  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 10.12.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
342
Body celkem:
5008
Ondřej Němec  3 : 0 128 3. - 4.
Martin Jašek  1 : 3 25.6 semifinále
Tadeáš Kvěch  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Matěj Špaček  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 10.12.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
416
Body celkem:
6961
Ondřej Přádka  3 : 0 80
Antonín Pekárek  3 : 0 80
Michal Noel Zoubek  3 : 0 128
Filip Moltaš  3 : 0 128
 Junior D-tour č.1, (B11), 25.11.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B13), 22.10.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
252
Body celkem:
5356
Kryštof Drapák  1 : 3 32 3. - 4.
Martin Jašek  0 : 3 0 semifinále
Matyáš Závacký  3 : 0 120 čtvrtfinále
Tadeáš Kvěch  3 : 0 100 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B11), 22.10.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
390
Body celkem:
6935
Tobiáš Tománek  3 : 0 80
Oskar Humlíček   3 : 0 80
Michal Noel Zoubek  3 : 0 128
Tadeáš Kvěch  3 : 1 102.4
 D tour junioři - DR Development Cup, (B15), 02.09.2022
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335
 MČR juniorů 2022, (B13), 30.05.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4148
Thomas Koukola  3 : 0 130 13. - 14.
Jakub Schorník  3 : 0 130 13. - 16.
Jan Vaněk  1 : 3 26 9. - 16.
Dominik Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (B11), 30.05.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
429
Body celkem:
8898
Max Pelikán  0 : 3 0 finále
Tadeáš Kvěch  3 : 0 208 semifinále
Leon Weidenhausen  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 21.05.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2069
Jan Vaněk  0 : 3 0 1. - 16.
Patrik Cvak  3 : 0 50
Václav Holuša  3 : 1 40
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.05.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3196
Michal Noel Zoubek  3 : 0 80 3. - 4.
Jan Vaněk  0 : 3 0 semifinále
Jakub Schorník  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 16.04.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
112
Body celkem:
2873
Martin Jašek  3 : 0 wo. 42 7. - 8.
Matyáš Závacký  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Max Pelikán  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Noel Zoubek  3 : 0 70 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 16.04.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
252
Body celkem:
6335
Max Pelikán  0 : 3 0 finále
Tadeáš Kvěch  3 : 0 144 semifinále
Martin Leon Zoubek  3 : 0 108 čtvrtfinále
 AMMBRA CUP junioři A, (B13), 12.03.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3043
Jakub Schorník  3 : 0 90 13. - 14.
Matěj Borisov  3 : 0 90 13. - 16.
Jan Vaněk  1 : 3 18 9. - 16.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 1. - 16.
Tadeáš Kvěch  3 : 0 72 1. - 32.
 AMMBRA CUP junioři A, (B11), 12.03.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
224
Body celkem:
5649
Max Pelikán  0 : 3 0 finále
Tadeáš Kvěch  3 : 0 128 semifinále
Pavel Dolejš  3 : 0 96 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP JB, (B13), 26.02.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
89
Body celkem:
2897
Kryštof Drapák  3 : 1 39.36
Antonín  Urban  3 : 0 49.2
Martin Jašek  0 : 3 0
 JD Moravská Slavia B13, (B13), 18.12.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 20.11.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
85
Body celkem:
2845
Martin Jašek  0 : 3 wo. 0 3. - 4.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 semifinále
Matěj Kudr  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 20.11.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
210
Body celkem:
4158
Leon Weidenhausen  3 : 0 100 finále
Tadeáš Kvěch  3 : 0 80 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 Czech junior open 2021, (B11), 06.11.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
154
Body celkem:
4033
Michal Noel Zoubek  3 : 0 96
Ákos Lörinczi  3 : 2 57.6
Max Pelikán  0 : 3 0
 Velká cena Prahy, (B13), 16.10.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3196
Adam Cox  3 : 0 80 3. - 4.
Martin Jašek  0 : 3 0 semifinále
Matěj Hron  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Velká cena Prahy, (B11), 16.10.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Matěj Šádek  3 : 0 60
Michal Noel Zoubek  3 : 0 60
Pavel Dolejš  3 : 0 60
Přemysl Prokop  3 : 0 60
 MČR juniorů 2021, (B13), 08.10.2021
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3889
Jan Vaněk  1 : 3 26 13. - 14.
Lukáš Hogen  3 : 2 78 13. - 16.
Martin Jašek  1 : 3 26 9. - 16.
Matěj Kročil  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (B11), 08.10.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
387
Body celkem:
6843
Thomas Koukola  2 : 3 83.2 3. - 4.
Martin Jašek  2 : 3 83.2 semifinále
Michal Noel Zoubek  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 25.09.2021
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2973
Thomas Koukola  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Matyáš Závacký  2 : 3 36 9. - 12.
Dominik Fukar  3 : 0 90 9. - 16.
Jakub Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 HANYA corporation cup - Junioři B, (B13), 04.09.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2319
Dominik Fukar  3 : 0 60 7. - 8.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 5. - 8.
Thomas Koukola  1 : 3 12 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 50 1. - 16.
 HANYA corporation cup - Junioři B, (B11), 04.09.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4108
Matěj Kudr  3 : 0 80
Benedikt Bořil  3 : 0 80
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.08.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3472
Martin Jašek  0 : 3 0 7. - 8.
Antonín Kachlíř  1 : 3 21.6 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kryštof Drapák  3 : 0 90 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 21.08.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3480
Matěj Kudr  3 : 0 72
Martin Jašek  0 : 3 0
Max Pelikán  0 : 3 0
Michal Noel Zoubek  3 : 0 72
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B11), 26.06.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
122
Body celkem:
3458
Max Pelikán  1 : 3 14.4
Benedikt Bořil  3 : 0 72
Matěj Kudr  3 : 0 wo. 36
Martin Jašek  0 : 3 0
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B13), 26.06.2021
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2972
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3152
Jan Vaněk  1 : 3 20 13. - 14.
Dominik Fukar  3 : 0 100 13. - 16.
Martin Jašek  1 : 3 20 9. - 16.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (B13), 12.06.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
121
Body celkem:
2653
Petr Líkař  3 : 0 60 5. - 6.
Jonáš Pavelka  3 : 2 36 5. - 8.
Antonín Beneš  0 : 3 0 čtvrtfinále
Thomas Koukola  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (B11), 12.06.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
216
Body celkem:
4164
Pavel Dolejš  3 : 0 60
Přemysl Prokop  3 : 0 60
Václav Kovář  3 : 0 60
Jiří Hadrava  3 : 2 36
 HRADECKÝ CUP , (B13), 03.10.2020
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
40
Body celkem:
2579
Kristián Bořil  0 : 3 0 11. - 12.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 9. - 12.
Antonín Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP , (B11), 03.10.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
67
Body celkem:
2828
Kryštof Drapák  3 : 1 67.2 7. - 8.
Jiří Hadrava  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Jašek  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Junioři D B11 červen, (B11), 20.06.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Strahov - junioři B, (B11), 29.02.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2419
Jan Vaněk  1 : 3 12 5. - 6.
Jakub Pleticha  3 : 0 60 5. - 8.
Antonín Beneš  0 : 3 0 čtvrtfinále
 PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
91
Body celkem:
3748
Jakub Schorník  3 : 0 wo. 65 15. - 16.
Thomas Koukola  0 : 3 0 13. - 16.
Jan Vaněk  1 : 3 26 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
 D turnaj B11, (B11), 21.12.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3647
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3863
Jakub Novák  0 : 3 0 11. - 12.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 9. - 12.
Ondřej Němec  3 : 0 120 9. - 16.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Schorník  3 : 0 96 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B11), 23.11.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3459
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3555
Thomas Koukola  0 : 3 0 13. - 14.
Kryštof Drapák  3 : 2 72 13. - 16.
Jan Vaněk  0 : 3 0 9. - 16.
Max Pelikán  1 : 3 24 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 02.11.2019
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Michal Noel Zoubek  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
 bye  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Thomas Koukola  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3459
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3627
Jan Vaněk  0 : 3 0 13. - 14.
Jakub Schorník  3 : 0 120 13. - 16.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 9. - 16.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP - JB, (B11), 05.10.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
12
Body celkem:
2088
Matyáš Závacký  0 : 3 0 7. - 8.
Thomas Koukola  1 : 3 12 5. - 8.
Antonín Beneš  0 : 3 0 čtvrtfinále
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2972
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3112
Štěpán Škurek  0 : 3 0 13. - 14.
Michal Noel Zoubek  3 : 0 100 13. - 16.
Jakub Novák  0 : 3 0 9. - 16.
Antonín Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
  Junioři B, (B11), 14.09.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
30
Body celkem:
2094
Dominik Hrušecký  0 : 3 0
Martin Jašek  0 : 3 0
Thomas Koukola  3 : 2 29.52

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot