Profil hráče

Antonín Kachlíř

hrac

Ročník: 2009
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Prima
Registrační číslo: 6985

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 443.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 373. (03/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 5.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 5. (02/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 80.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 77. (02/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 9.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 7. (11/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 37.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 37. (02/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 8. (04/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 6. (03/2022)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.03.2024 373 (70) 985 (402)
01.02.2024 443 (-11) 583 (0)
01.01.2024 432 (16) 583 (0)
01.12.2023 448 (108) 583 (293)
01.11.2023 556 (3) 290 (0)
01.10.2023 559 (-49) 290 (-136)
01.04.2023 510 (0) 426 (0)
01.03.2023 510 (-84) 426 (-269)
01.02.2023 426 (2) 695 (0)
01.01.2023 428 (-8) 695 (0)
01.12.2022 420 (-11) 695 (0)
01.11.2022 409 (2) 695 (0)
01.10.2022 411 (-8) 695 (0)
01.09.2022 403 (4) 695 (0)
01.08.2022 407 (-4) 695 (0)
01.07.2022 403 (8) 695 (0)
01.06.2022 411 (12) 695 (0)
01.05.2022 423 (154) 695 (426)
01.04.2022 577 (-5) 269 (0)
01.03.2022 572 (-572) 269 (269)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20244324433732024
20234284265105105595564482023
20225725774234114034074034114094202022

Seznam zápasů

Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .

soupeřvýsledekbodyzápas
 Promedeus Cup - JD, (B17), 23.02.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
644
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 Sportprofit tour č.6, 23.02.2024
Pořadí: 14
Body za pořadí:
402
Body za soupeře:
0
Body celkem:
402
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B17), 02.02.2024
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3045
Adam Burget  0 : 3 0 9. - 10.
Antonín Procházka  3 : 2 0 9. - 12.
Patrik Cvak  3 : 0 0 9. - 16.
Petr Líkař  0 : 3 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B15), 02.02.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Petr Líkař  0 : 3 0 7. - 8.
Antonín Procházka  2 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tadeáš Kvěch  3 : 0 0 1. - 16.
 1. liga muži B, 28.01.2024 Body celkem:
0
Martin Schuller  0 : 3 0
 Moravská JD Tour B15, (B15), 26.01.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
553
Body za soupeře:
0
Body celkem:
553
 Prima stavebniny cup - Junioři D, (B17), 24.01.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
644
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 13.01.2024
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2847
Vojtěch Valovič  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Petr Líkař  2 : 3 0 9. - 12.
Dominik Fukar  3 : 1 0 9. - 16.
Max Pelikán  1 : 3 0 1. - 16.
 DR Development Cup - Junioři B, (B17), 06.01.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Martin Jašek  3 : 1 0 finále
Jan Vaněk  3 : 0 0 semifinále
Vojtěch Valovič  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B17), 09.12.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Dominik Novák  0 : 3 0 5. - 6.
Jan Vaněk  3 : 0 0 5. - 8.
Adam Gerstdorf  1 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Hrušecký  3 : 0 0 1. - 16.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B15), 09.12.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Petr Líkař  1 : 3 0 3. - 4.
Jakub Novák  0 : 3 0 semifinále
Jan Vaněk  3 : 0 0 čtvrtfinále
Ondřej Němec  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Juniorské B-éčko na Morendě, (B17), 02.12.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Patrik Cvak  3 : 0 0 3. - 4.
Jan Vaněk  0 : 3 0 semifinále
Kryštof Drapák  3 : 2 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Juniorské B-éčko na Morendě, (B15), 02.12.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Dominik Fukar  3 : 0 0 3. - 4.
Jiří Hartmann  1 : 3 0 semifinále
Matyáš Nedvěd  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Freshbox - junioři D č.3, (B19), 16.11.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
553
Body za soupeře:
0
Body celkem:
553
 Sportprofit tour č.3, 16.11.2023
Pořadí: 27
Body za pořadí:
293
Body za soupeře:
0
Body celkem:
293
 HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Antonín Procházka  3 : 2 0 7. - 8.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 5. - 8.
Dominik Novák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Líkař  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 04.11.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Kryštof Drapák  3 : 2 0 7. - 8.
Max Pelikán  0 : 3 0 5. - 8.
Jakub Novák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři A, (B17), 14.10.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Dominik Novák  0 : 3 0 7. - 8.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 5. - 8.
Kristián Bořil  1 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Ivanič  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři A, (B15), 14.10.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Kryštof Drapák  3 : 1 0 7. - 8.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 5. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Yelysey Udodov  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Freshbox - junioři D č.2, (B17), 13.10.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 16.09.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Peter Amzler  0 : 3 0 3. - 4.
Dominik Forgač  0 : 3 0 semifinále
Kryštof Drapák  3 : 0 0 čtvrtfinále
Lukáš Hogen  3 : 1 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Antonín Procházka  2 : 3 0 7. - 8.
Martin Jašek  1 : 3 0 5. - 8.
Jakub Novák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ondřej Němec  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Freshbox - junioři D č.1, (B17), 01.09.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Sportprofit tour č.1, 01.09.2023
Pořadí: 20
Body za pořadí:
290
Body za soupeře:
0
Body celkem:
290
 Junior D-tour finále, (B15), 04.06.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 06.05.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3504
Dominik Fukar  3 : 0 96 3. - 4.
Dominik Forgač  0 : 3 0 semifinále
Alexander Tolico Bonilla  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 06.05.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
291
Body celkem:
4982
Max Pelikán  1 : 3 28 finále
Kryštof Drapák  3 : 0 112 semifinále
Tadeáš Kvěch  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
Thomas Koukola  3 : 1 56 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Junior D-tour č.4, (B15), 21.04.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 HRADECKÝ CUP JA, (B17), 15.04.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
169
Body celkem:
3529
Kristián Bořil  2 : 3 43.2 7. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Igor Hroza  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP JA, (B15), 15.04.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
256
Body celkem:
3837
Kryštof Drapák  3 : 0 108 7. - 8.
Antonín Procházka  1 : 3 21.6 5. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Pospíšil  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 25.03.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3136
Dominik Novák  0 : 3 0 5. - 6.
Petr Líkař  3 : 1 67.2 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Filip Crhonek  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 25.03.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
292
Body celkem:
5396
Adam Gerstdorf  1 : 3 32 3. - 4.
Dominik Forgač  0 : 3 0 semifinále
Antonín Procházka  3 : 0 120 čtvrtfinále
Matěj Kudr  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Junior D-tour č.3, (B15), 17.02.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 MČR juniorů 2023, (B17), 03.02.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4346
Adam Gerstdorf  3 : 0 130 11. - 12.
Jan Gerstdorf  0 : 3 0 9. - 12.
Jan Víšek ml.  3 : 0 130 9. - 16.
Šimon Rynt  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (B15), 03.02.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4903
Jakub Novák  1 : 3 31.2 7. - 8.
Antonín Procházka  2 : 3 62.4 5. - 8.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Líkař  3 : 0 130 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 28.01.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
112
Body celkem:
2920
Kristián Bořil  1 : 3 16.4 finále
Dominik Fukar  3 : 0 65.6 semifinále
Martin Jašek  3 : 2 29.52 čtvrtfinále
 Junior D-tour č.2, (B15), 13.01.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 07.01.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4028
Jakub Novák  0 : 3 0 5. - 6.
Lukáš Hogen  3 : 2 64.8 5. - 8.
Antonín Procházka  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Dominik Fukar  3 : 0 90 1. - 16.
 Junior D-tour č.1, (B15), 25.11.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 19.11.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
187
Body celkem:
3381
Jan Víšek ml.  3 : 0 96 7. - 8.
Filip Walter  0 : 3 0 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
Patrik Edelmann  3 : 1 51.2 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 19.11.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3315
Lukáš Rychtařík  2 : 3 36 9. - 10.
Dominik Fukar  3 : 0 90 9. - 12.
Matyáš Závacký  3 : 1 72 9. - 16.
Max Pelikán  2 : 3 36 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B17), 22.10.2022
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3135
Body za soupeře:
143
Body celkem:
3278
Miloslav Vaněrka  3 : 0 wo. 55 15. - 16.
Dominik Novák  0 : 3 0 13. - 16.
Kristián Bořil  2 : 3 44 9. - 16.
Šimon Rynt  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B15), 22.10.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
212
Body celkem:
4064
Antonín Procházka  0 : 3 0 5. - 6.
Max Pelikán  3 : 2 64.8 5. - 8.
Jiří Hartmann  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Dominik Fukar  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 17.09.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2263
Body za soupeře:
91
Body celkem:
2354
Jan Víšek ml.  3 : 1 56 11. - 12.
Dominik Forgač  0 : 3 0 9. - 12.
Bedřich Beneš  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 17.09.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3450
Dominik Novák  0 : 3 0 7. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Cox  3 : 0 90 1. - 16.
 D tour junioři - DR Development Cup, (B15), 02.09.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 D tour junioři - DR Development Cup, (B17), 24.06.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 MČR juniorů 2022, (B15), 30.05.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
255
Body celkem:
5240
Kristián Bořil  3 : 1 124.8 7. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 5. - 8.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Jašek  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (B13), 30.05.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
161
Body celkem:
4840
Martin Jašek  1 : 3 31.2 7. - 8.
Dominik Novák  0 : 3 0 5. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Schorník  3 : 0 130 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 16.04.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
143
Body celkem:
3114
Jakub Novák  1 : 3 16.8 5. - 6.
Ondřej Hazucha  3 : 0 84 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Václav Holuša  3 : 2 42 1. - 16.
 Sportprofit tour č.7, 15.04.2022
Pořadí: 22
Body za pořadí:
276
Body za soupeře:
0
Body celkem:
276
 2. liga muži C, 10.04.2022 Body celkem:
150
Patrik Pluskal  0 : 3 0
 bye  3 : 0 150
 2. liga muži C, 09.04.2022 Body celkem:
0
Daniel Vojtovič  0 : 3 0
 D tour junioři - Dietz Cup, (B15), 25.03.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Sportprofit tour č.5, 25.02.2022
Pořadí: 23
Body za pořadí:
269
Body za soupeře:
0
Body celkem:
269
 DIETZ CUP - Junioři A, (B15), 05.02.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
121
Body celkem:
3078
Martin Jašek  1 : 3 19.2 3. - 4.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 semifinále
Patrik Cvak  3 : 0 72 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 DIETZ CUP - Junioři A, (B13), 05.02.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
202
Body celkem:
4338
Dominik Novák  1 : 3 25.6 3. - 4.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 semifinále
Jakub Schorník  3 : 0 96 čtvrtfinále
Thomas Koukola  3 : 0 80 1. - 16.
 Junioři A, (B15), 15.01.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
131
Body celkem:
3128
Ondřej Hazucha  0 : 3 0 7. - 8.
Jakub Novák  1 : 3 19.2 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Junioři A, (B13), 15.01.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
244
Body celkem:
4484
Adam Burget  0 : 3 0 5. - 6.
Jan Vaněk  3 : 1 96 5. - 8.
Antonín Procházka  2 : 3 48 čtvrtfinále
Přemysl Prokop  3 : 0 100 1. - 16.
 Prima Cup - Junioři B, (B15), 08.01.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2676
Matěj Pospíšil  3 : 0 60 5. - 6.
Patrik Cvak  3 : 0 60 5. - 8.
Peter Amzler  2 : 3 24 čtvrtfinále
 Prima Cup - Junioři B, (B13), 08.01.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
265
Body celkem:
4213
Martin Jašek  3 : 0 100 finále
Matyáš Závacký  3 : 0 80 semifinále
Tadeáš Kvěch  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B13), 11.12.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4312
Antonín Procházka  0 : 3 0 3. - 4.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 0 96 čtvrtfinále
Michal Noel Zoubek  3 : 0 80 1. - 16.
 Czech junior open 2021, (B13), 06.11.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
236
Body celkem:
4177
Martin Jašek  3 : 1 96 7. - 8.
Dominik Novák  0 : 3 0 5. - 8.
Fabijan Duran  0 : 3 0 čtvrtfinále
Luka Pavljanic  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 MČR juniorů 2021, (B15), 08.10.2021
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
65
Body celkem:
4029
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 11. - 12.
Antonín Procházka  0 : 3 0 9. - 12.
Adam Burget  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (B13), 08.10.2021
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4320
Martin Jašek  3 : 2 78 11. - 12.
Adam Gerstdorf  1 : 3 26 9. - 12.
Jan Vaněk  3 : 0 130 9. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 25.09.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2676
Antonín Procházka  0 : 3 0 7. - 8.
Kristián Bořil  0 : 3 0 5. - 8.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Beneš  3 : 1 56 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 25.09.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3454
Matyáš Závacký  3 : 0 90 9. - 10.
Thomas Koukola  3 : 0 90 9. - 12.
Matěj Borisov  3 : 0 90 9. - 16.
Dominik Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 HANYA corporation cup - Junioři B, (B15), 04.09.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2297
Peter Amzler  0 : 3 0
Martin Jašek  0 : 3 0
Dominik Fukar  3 : 0 50
Patrik Cvak  3 : 0 50
 HANYA corporation cup - Junioři B, (B13), 04.09.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
290
Body celkem:
4238
Martin Jašek  3 : 0 100 finále
Thomas Koukola  3 : 0 80 semifinále
Matyáš Závacký  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 50 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 21.08.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2529
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 5. - 6.
Thomas Koukola  3 : 0 72 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.08.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
158
Body celkem:
4010
Antonín Procházka  0 : 3 0 5. - 6.
Jan Jašek  3 : 1 86.4 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
Thomas Koukola  3 : 1 72 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B13), 26.06.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
308
Body celkem:
4928
Max Pelikán  3 : 1 96 5. - 6.
Antonín Beneš  3 : 2 72 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Pospíšil  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B15), 26.06.2021
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
162
Body celkem:
3097
Antonín Beneš  3 : 0 90 11. - 12.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 9. - 12.
Matěj Kročil  3 : 2 54 9. - 16.
Jan Bravenec  1 : 3 18 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1976
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2098
 bye  3 : 0 wo. 32 21. - 22.
 bye  3 : 0 wo. 32 21. - 24.
Patrik Závacký  0 : 3 0 17. - 24.
Dominik Wojtucki  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Jan Bravenec  2 : 3 25.6 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , (B13), 03.10.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2876
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 9. - 10.
Kristián Bořil  3 : 1 64 9. - 12.
Martin Jašek  3 : 0 80 9. - 16.
Antonín Procházka  1 : 3 16 1. - 16.
 Déčko FAJNE junior B13, (B13), 27.06.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Hanya Cup, (B15), 13.06.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
338
Body celkem:
4772
Jakub Novák  3 : 2 78 9. - 10.
Martin Jašek  3 : 0 130 9. - 12.
Dominik Novák  3 : 0 130 9. - 16.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B13), 04.01.2020
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
130
Body celkem:
1968
Patrik Cvak  3 : 0 50 11. - 12.
Adam Gerstdorf  1 : 3 10 9. - 12.
Matyáš Zlý  3 : 0 50 9. - 16.
Dominik Hrušecký  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B11), 04.01.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
116
Body celkem:
3172
Filip Sovják  3 : 0 50
Max Pelikán  3 : 0 50
Dominik Forgač  1 : 3 16
Jiří Hartmann  0 : 3 0
 MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2212
Body za soupeře:
186
Body celkem:
2398
Kristián Bořil  3 : 2 38.4 17. - 18.
Alex Dino Bárta  3 : 1 51.2 17. - 20.
Adam Gerstdorf  3 : 0 64 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Matěj Kročil  0 : 3 0 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3901
Body za soupeře:
360
Body celkem:
4261
Dominik Novák  2 : 3 48 9. - 10.
Jan Jašek  3 : 0 120 9. - 12.
Thomas Koukola  3 : 0 120 9. - 16.
Antonín Beneš  1 : 3 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 Mikulášské juniorské déčko, (B15), 06.12.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2584
Body za soupeře:
272
Body celkem:
2856
Igor Hroza  3 : 0 80 19. - 20.
Ondřej Hazucha  1 : 3 16 17. - 20.
Patrik Cvak  3 : 0 80 17. - 24.
 bye  3 : 0 80 17. - 32.
Dominik Forgač  1 : 3 16 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B11), 23.11.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4080
Body za soupeře:
360
Body celkem:
4440
Jan Vaněk  3 : 0 120 9. - 10.
Martin Jašek  3 : 0 120 9. - 12.
Lukas Pári  3 : 0 120 9. - 16.
Antonín Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2754
Body za soupeře:
115
Body celkem:
2869
Václav Holuša  1 : 3 19.2 21. - 22.
 bye  3 : 0 wo. 48 21. - 24.
Dominik Hrušecký  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 32.
Andrej Butsa  0 : 3 0 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3901
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4189
Jakub Novák  0 : 3 0 9. - 10.
Thomas Koukola  3 : 0 120 9. - 12.
Jan Jašek  3 : 0 120 9. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2082
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2166
Josef Fanc  1 : 3 14 13. - 14.
Dominik Novák  3 : 2 42 13. - 16.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 9. - 16.
Antonín Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
308
Body celkem:
4249
Antonín Beneš  3 : 0 120 7. - 8.
Antonín Procházka  2 : 3 48 5. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 čtvrtfinále
Štěpán Škurek  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Prázdninové déčko, (B13), 16.08.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Prima stavebniny Cup, (B13), 27.04.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2529
Max Pelikán  1 : 3 14.4 5. - 6.
Antonín Beneš  3 : 1 57.6 5. - 8.
Ondřej Hazucha  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup, (B11), 27.04.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
213
Body celkem:
3957
Max Pelikán  3 : 2 57.6 5. - 6.
Matyáš Zlý  3 : 1 76.8 5. - 8.
Jan Vaněk  2 : 3 38.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 06.04.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2001
Kristián Bořil  1 : 3 10 1. - 16.
Sebastien Šíma  3 : 0 50
Václav Holuša  3 : 1 40
Matěj Kročil  0 : 3 0
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 06.04.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
170
Body celkem:
2149
Matyáš Závacký  3 : 0 50 9. - 10.
Šimon Borovička  3 : 0 50 9. - 12.
Filip Sovják  3 : 0 50 9. - 16.
Dominik Hrušecký  2 : 3 20 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 16.03.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
141
Body celkem:
3335
Filip Stuchlík  3 : 2 57.6 7. - 8.
Antonín Beneš  1 : 3 19.2 5. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Forgač  3 : 1 64 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B11), 01.02.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4096
Max Pelikán  3 : 0 130 13. - 14.
Jonáš Pavelka  3 : 1 104 13. - 16.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 9. - 16.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 12.01.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
100
Body celkem:
3799
Antonín Beneš  0 : 3 0 7. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 5. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 0 100 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B11), 15.12.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
216
Body celkem:
4068
Antonín Beneš  0 : 3 0 5. - 6.
Dominik Forgač  3 : 0 108 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Kročil  3 : 1 72 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Šťastný spedition Cup, (B13), 30.11.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 PNEUKOMPLET Cup, (B11), 24.11.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
137
Body celkem:
3718
Dominik Hrušecký  3 : 2 64.8 7. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 5. - 8.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Kročil  3 : 1 72 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 13.10.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
100
Body celkem:
3156
Filip Sovják  3 : 0 50
Max Pelikán  3 : 0 50
Antonín Procházka  0 : 3 0
Jiří Hartmann  0 : 3 0
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B11), 06.10.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3360
Sebastien Šíma  3 : 2 60 11. - 12.
Kristián Bořil  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Andrej Hausknotz  1 : 3 20 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B11), 15.09.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3274
Kristián Bořil  2 : 3 40 11. - 12.
Adam Gerstdorf  1 : 3 20 9. - 12.
Jakub Kroupa  3 : 1 80 9. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 BÁSTR Cup junioři B, (B11), 26.05.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
95
Body celkem:
1933
Sebastian Blažek  3 : 0 50 11. - 12.
Matěj Kročil  1 : 3 10 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Dominik Hrušecký  1 : 3 10 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2826
Antonín Beneš  0 : 3 0 13. - 14.
Adam Tomáš  3 : 0 90 13. - 16.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 9. - 16.
Max Pelikán  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Pneukomplet Junioři D, (B11), 06.04.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Albatros Media - Junior "A", (B11), 17.03.2018
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2414
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2544
Daniel Stypa  0 : 3 0 17. - 18.
Sebastien Šíma  3 : 1 57.6 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Jakub Kroupa  0 : 3 0 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
252
Body celkem:
3025
Max Pelikán  3 : 0 90 13. - 14.
David Kniezek  3 : 1 72 13. - 16.
Ondřej Hazucha  1 : 3 18 9. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
Adam Tomáš  3 : 0 72 1. - 32.
 Déčko Kabel-A.T. cup, (B11), 30.11.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3365
Body za soupeře:
221
Body celkem:
3586
Sebastien Šíma  3 : 0 120 15. - 16.
Max Pelikán  0 : 3 0 13. - 16.
Andrej Butsa  0 : 3 0 9. - 16.
Andrej Hausknotz  1 : 3 24 1. - 16.
Antonín Beneš  3 : 1 76.8 1. - 32.
 Junioři D - Prima stavebniny Cup, (B11), 17.04.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot