Profil hráče

Kryštof Drapák

hrac

Ročník: 2010
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:SquashEspecial "B"
Registrační číslo: 8069

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 185.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 182. (05/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 7. (02/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 3. (02/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 8.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 8. (06/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 10.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 10. (06/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 27.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 26. (05/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.06.2024 185 (-3) 3340 (0)
01.05.2024 182 (67) 3340 (1239.5)
01.04.2024 249 (-7) 2100.5 (0)
01.03.2024 242 (93) 2100.5 (791)
01.02.2024 335 (-18) 1309.5 (0)
01.01.2024 317 (130) 1309.5 (722)
01.12.2023 447 (139) 587.5 (400)
01.11.2023 586 (-586) 187.5 (187.5)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20243173352422491821852024
20235864472023

Seznam zápasů

Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .

soupeřvýsledekbodyzápas
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 04.05.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Antonín Procházka  3 : 1 0 3. - 4.
Adam Burget  0 : 3 0 semifinále
Jan Vaněk  3 : 1 0 čtvrtfinále
Lukáš Jeřábek  3 : 0 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 04.05.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Matyáš Závacký  1 : 3 0 3. - 4.
Petr Líkař  1 : 3 0 semifinále
Antonín Procházka  3 : 1 0 čtvrtfinále
Tomáš  Tošovský  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 PJT SquashPoint B17 28.4., (B17), 28.04.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 Freshbox Cup - Junioři A, (B17), 20.04.2024
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2480
Vojtěch Valovič  3 : 0 0 17. - 18.
Patrik Cvak  3 : 0 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Max Pelikán  1 : 3 0 1. - 32.
 Freshbox Cup - Junioři A, (B15), 20.04.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Antonín Kachlíř  2 : 3 0 7. - 8.
Antonín Procházka  1 : 3 0 5. - 8.
Jakub Novák  2 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Noel Zoubek  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 3. liga muži B, 14.04.2024 Body celkem:
220
Pavel Dytrych  3 : 1 100
Daniel Petriľák  3 : 1 120
 3. liga muži B, 13.04.2024 Body celkem:
215
Eva Poláková  3 : 0 125
Martin Mach  3 : 2 90
 HAMR SPORT Muži C, 06.04.2024
Pořadí: 9
Body za pořadí:
872
Body za soupeře:
0
Body celkem:
872
Ján Forgáč  3 : 0 0 9. - 10.
Pavel Rak  3 : 0 0 9. - 12.
Martin Janečka  3 : 1 0 9. - 16.
Josef Fanta  1 : 3 0 1. - 16.
Jaroslav Novotný  3 : 0 0 1. - 32.
 Junioři A, (B17), 23.03.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Antonín Procházka  3 : 0 0 5. - 6.
Václav Boukal  3 : 1 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Líkař  3 : 0 0 1. - 16.
 Junioři A, (B15), 23.03.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Martin Jašek  3 : 2 0 3. - 4.
Antonín Procházka  2 : 3 0 semifinále
Tomáš  Tošovský  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 HAMR SPORT - Muži B, 24.02.2024
Pořadí: 35
Body za pořadí:
791
Body za soupeře:
0
Body celkem:
791
Marek Vejrosta  2 : 0 wo. 0 35. - 36.
Fons Poon  0 : 2 0 33. - 36.
 bye  2 : 0 wo. 0 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 0 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 0 33. - 64.
Václav Uhlíř  1 : 3 0 1. - 64.
 Albatros Media - Junioři B, (B17), 17.02.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Thomas Koukola  3 : 0 0
Petr Líkař  3 : 2 0
Antonín Procházka  1 : 3 0
Adam Burget  1 : 3 0
 Albatros Media - Junioři B, (B15), 17.02.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Petr Líkař  3 : 1 0 finále
Michal Noel Zoubek  3 : 0 0 semifinále
Jan Šimek  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B17), 02.02.2024
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3964
Antonín Procházka  0 : 3 0 11. - 12.
Adam Burget  2 : 3 0 9. - 12.
Dominik Fukar  3 : 0 0 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B15), 02.02.2024
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3862
Benedikt Bořil  3 : 0 wo. 0 13. - 14.
Thomas Koukola  3 : 0 0 13. - 16.
Jiří Hartmann  1 : 3 0 9. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 13.01.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Max Pelikán  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Jakub Novák  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Jašek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš  Tošovský  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři B, (B17), 06.01.2024
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1613
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1613
 bye  3 : 0 wo. 0 9. - 10.
Patrik Cvak  3 : 0 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Martin Jašek  0 : 3 0 1. - 16.
 DR Development Cup - Junioři B, (B15), 06.01.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Jiří Hartmann  2 : 3 0 finále
Martin Jašek  3 : 0 0 semifinále
Matěj Pospíšil  3 : 0 0 čtvrtfinále
Štěpán Holman  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Vánoční PJT B17, (B17), 17.12.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
644
Body za soupeře:
0
Body celkem:
644
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B17), 09.12.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2935
Dominik Hrušecký  3 : 1 0 11. - 12.
Matěj Kročil  2 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Martin Jašek  1 : 3 0 1. - 16.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B15), 09.12.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Jan Vaněk  3 : 0 0 7. - 8.
Martin Jašek  2 : 3 0 5. - 8.
Dominik Novák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jáchym  Daněk  3 : 0 0 1. - 16.
 Muži C SB Centrum, 02.12.2023
Pořadí: 16
Body za pořadí:
722
Body za soupeře:
0
Body celkem:
722
Radek Dudešek  1 : 2 0 15. - 16.
David Doležel  1 : 2 0 13. - 16.
Miloslav Felkl  0 : 2 0 9. - 16.
Tomáš Pluhař  0 : 3 0 1. - 16.
Karel Koubek  3 : 1 0 1. - 32.
 Juniorské B-éčko na Morendě, (B17), 02.12.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2064
Dominik Fukar  3 : 0 0 5. - 6.
 bye  3 : 0 wo. 0 5. - 8.
Antonín Kachlíř  2 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Kročil  3 : 2 0 1. - 16.
 3. liga muži B, 26.11.2023 Body celkem:
200
Boris Lupták  3 : 0 100
Václav Boukal  3 : 0 100
 3. liga muži B, 25.11.2023 Body celkem:
200
Martin Mach  3 : 0 100
Eva Poláková  3 : 0 100
 Turnaj PJT B17, (B17), 19.11.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2414
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2414
Jiří Hartmann  1 : 3 0 17. - 18.
Patrik Cvak  3 : 0 0 17. - 20.
Václav Boukal  3 : 0 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Petr Líkař  1 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 04.11.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Antonín Kachlíř  2 : 3 0 7. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Pospíšil  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 3. liga muži B, 22.10.2023 Body celkem:
112.5
Boris Lupták  3 : 0 75
 bye  3 : 0 wo. 37.5
 3. liga muži B, 21.10.2023 Body celkem:
75
Patrik Edelmann  3 : 2 45
Jan Křička  2 : 3 30
 DR Development Cup - Junioři A, (B15), 14.10.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Antonín Kachlíř  1 : 3 0 7. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 5. - 8.
Jakub Novák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukas Pári  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 16.09.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 5. - 6.
Antonín Procházka  3 : 1 0 5. - 8.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
Jiří Hartmann  3 : 2 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2773
Thomas Koukola  3 : 0 0 13. - 14.
Ondřej Němec  3 : 0 0 13. - 16.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 9. - 16.
Martin Jašek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 PJT JD 23.6.2023 B15, (B15), 23.06.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 06.05.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
249
Body celkem:
4283
Jan Vaněk  3 : 2 67.2 3. - 4.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 semifinále
Matěj Pospíšil  3 : 0 84 čtvrtfinále
Ondřej Zapletal  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP JA, (B17), 15.04.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2771
Igor Hroza  3 : 0 90 15. - 16.
Jan Víšek ml.  1 : 3 18 13. - 16.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 9. - 16.
Dominik Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP JA, (B15), 15.04.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
169
Body celkem:
3529
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 7. - 8.
Petr Líkař  2 : 3 43.2 5. - 8.
Jakub Novák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Borisov  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 25.03.2023
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1862
Body za soupeře:
134
Body celkem:
1996
Igor Hroza  2 : 3 22.4 17. - 18.
Jan Líkař  3 : 1 44.8 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 28 17. - 32.
Antonín Procházka  1 : 3 11.2 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 25.03.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3775
Tadeáš Kvěch  3 : 1 80 9. - 10.
Martin Jašek  3 : 0 wo. 50 9. - 12.
Petr Líkař  3 : 0 100 9. - 16.
Jakub Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Strahov - junioři B, (B17), 25.02.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2154
Václav Boukal  3 : 0 41
Jan Víšek ml.  0 : 3 0
Jan Vaněk  0 : 3 0
Ondřej Sklenář  3 : 0 49.2
 PJT JD 19.2.2023 B17, (B17), 19.02.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 MČR juniorů 2023, (B15), 03.02.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4148
Patrik Cvak  3 : 0 130 13. - 14.
Lukas Pári  3 : 0 130 13. - 16.
Lukáš Hogen  1 : 3 26 9. - 16.
Dominik Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (B13), 03.02.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
286
Body celkem:
6742
Max Pelikán  0 : 3 0 3. - 4.
Martin Jašek  0 : 3 0 semifinále
Tadeáš Kvěch  3 : 0 156 čtvrtfinále
Matěj Šádek  3 : 0 130 1. - 16.
 PJT SBC 18.12.2022 B15, (B15), 18.12.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 10.12.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
104
Body celkem:
2722
Tadeáš Kvěch  3 : 1 64 11. - 12.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 9. - 12.
Thomas Koukola  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Daniel Stypa  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 19.11.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
252
Body celkem:
3187
Dominik Fukar  3 : 0 90 11. - 12.
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 9. - 12.
Jonáš Pavelka  3 : 0 90 9. - 16.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 1. - 16.
Matěj Pospíšil  3 : 0 72 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B13), 19.11.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
264
Body celkem:
5689
Max Pelikán  0 : 3 0 finále
Tadeáš Kvěch  3 : 0 128 semifinále
Matěj Pospíšil  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 PJT Čimice B13, (B13), 13.11.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 PJT Čimice B15, (B15), 13.11.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 HRADECKÝ CUP , (B15), 05.11.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
131
Body celkem:
2939
Václav Boukal  3 : 0 65.6
Jan Vaněk  0 : 3 0
Matěj Borisov  3 : 0 65.6
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B15), 22.10.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3169
Yelysey Udodov  3 : 2 54 11. - 12.
Dominik Novák  1 : 3 18 9. - 12.
Patrik Cvak  3 : 0 90 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Líkař  3 : 0 72 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B13), 22.10.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
348
Body celkem:
6106
Jan Jašek  3 : 1 128 3. - 4.
Max Pelikán  0 : 3 0 semifinále
Thomas Koukola  3 : 0 120 čtvrtfinále
Matěj Pospíšil  3 : 0 100 1. - 16.
 JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (B13), 01.10.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
180
Body celkem:
4128
Přemysl Prokop  3 : 0 60
Antonín  Urban  3 : 0 60
Petr Líkař  3 : 2 60
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 17.09.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3454
Petr Líkař  3 : 0 90 9. - 10.
Lukas Pári  3 : 0 90 9. - 12.
Patrik Cvak  3 : 0 90 9. - 16.
Jakub Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B13), 17.09.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
175
Body celkem:
4209
Thomas Koukola  3 : 1 89.6 3. - 4.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 semifinále
Petr Líkař  3 : 2 50.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Especial D B13 3.6.2022, (G13), 03.06.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 MČR juniorů 2022, (B13), 30.05.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
78
Body celkem:
4042
Matyáš Závacký  0 : 3 0 11. - 12.
Jakub Novák  0 : 3 0 9. - 12.
Thomas Koukola  3 : 2 78 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
 Strahov - junioři B, (B13), 09.04.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3136
Petr Líkař  3 : 2 30
Matěj Šádek  3 : 0 50
Jan Vaněk  0 : 3 0
Martin Jašek  0 : 3 0
 PJT 4/22 B13, (B13), 03.04.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 PJT 4/22 B15, (B15), 03.04.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 AMMBRA CUP junioři A, (B13), 12.03.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3243
Jan Vaněk  0 : 3 0 9. - 10.
Benedikt Bořil  3 : 1 72 9. - 12.
Antonín  Urban  3 : 0 90 9. - 16.
Martin Jašek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP JB, (B13), 26.02.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
59
Body celkem:
2309
Antonín  Urban  3 : 0 49.2
Jan Jašek  1 : 3 9.84
Thomas Koukola  0 : 3 0
 Especial D B15 18.2.2022, (B15), 18.02.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Junioři A, (B13), 15.01.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
200
Body celkem:
3552
Jakub Novák  0 : 3 0 9. - 10.
Přemysl Prokop  3 : 0 100 9. - 12.
Benedikt Bořil  3 : 0 100 9. - 16.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 1. - 16.
 PJT D B13 19.12.2021, (B13), 19.12.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 PJT D B15 19.12.2021, (B15), 19.12.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 PJT D B13 21.11.2021, (B13), 21.11.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 PJT D B15 21.11.2021, (B15), 21.11.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Czech junior open 2021, (B13), 06.11.2021
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3254
Matyáš Závacký  0 : 3 0 11. - 12.
Jakub Novák  0 : 3 0 9. - 12.
Dominik Fukar  3 : 1 80 9. - 16.
Martin Jašek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 PJT D B13 24.10.2021, (B13), 24.10.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Velká cena Prahy, (B13), 16.10.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2622
Matěj Hron  3 : 0 60 5. - 6.
Thomas Koukola  3 : 0 wo. 30 5. - 8.
Jan Vaněk  0 : 3 0 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (B13), 25.09.2021
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2953
Matěj Borisov  3 : 0 90 13. - 14.
Dominik Fukar  3 : 1 72 13. - 16.
Matyáš Závacký  1 : 3 18 9. - 16.
Antonín Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.08.2021
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2937
Jan Jašek  0 : 3 0 1. - 16.
Thomas Koukola  0 : 3 0
Jakub Novák  0 : 3 0
Dominik Novák  0 : 3 0
Tomáš Raška  3 : 0 90
 Strahov - Junioři B, (B13), 31.07.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
40
Body celkem:
3096
Adam Cox  3 : 0 wo. 40
Jan Vaněk  0 : 3 0
Petr Líkař  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (B13), 12.06.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2870
Martin Jašek  0 : 3 0 3. - 4.
Jan Vaněk  0 : 3 0 semifinále
Patrik Cvak  3 : 0 60 čtvrtfinále
Adam Cox  3 : 0 50 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP , (B11), 03.10.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
17
Body celkem:
2609
Jan Jašek  1 : 3 16.8 7. - 8.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 5. - 8.
Thomas Koukola  0 : 3 0 čtvrtfinále
 PJT - Pražská juniorská tour červen B11, (B11), 14.06.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 11.01.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4597
Body za soupeře:
121
Body celkem:
4718
Dominik Forgač  0 : 3 0 5. - 6.
 bye  3 : 0 wo. 66 5. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour prosinec B11, (B11), 22.12.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B11), 23.11.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3271
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3367
Lukas Pári  2 : 3 48 15. - 16.
Jan Jašek  2 : 3 48 13. - 16.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 9. - 16.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot