Profil hráče

Petr Líkař

hrac

Ročník: 2009
Klub: SK Squash Modrý svět
Družstvo:Squash MODRÝ SVĚT Y
Registrační číslo: 8299

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 234.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 225. (03/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 13.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 13. (02/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 37.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 36. (01/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 12. (10/2022)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 8.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 8. (02/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.03.2024 225 (9) 2429 (0)
01.02.2024 234 (10) 2429 (345)
01.01.2024 244 (110) 2084 (1084)
01.12.2023 354 (91) 1000 (400)
01.11.2023 445 (163) 600 (525)
01.10.2023 608 (-3) 75 (0)
01.09.2023 605 (1) 75 (0)
01.08.2023 606 (-3) 75 (0)
01.07.2023 603 (-2) 75 (0)
01.06.2023 601 (4) 75 (0)
01.05.2023 605 (-605) 75 (75)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20242442342252024
20236056016036066056084453542023

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Albatros Media - Junioři B, (B17), 17.02.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1914
Kryštof Drapák  2 : 3 0
Thomas Koukola  3 : 0 0
Patrik Cvak  0 : 3 wo. 0
Jan Líkař  0 : 3 wo. 0
 Albatros Media - Junioři B, (B15), 17.02.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Kryštof Drapák  1 : 3 0 finále
Jan Jašek  3 : 0 0 semifinále
Matěj Šádek  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B17), 02.02.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Dominik Novák  3 : 0 wo. 0 7. - 8.
Jakub Novák  0 : 3 0 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B15), 02.02.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Antonín Kachlíř  3 : 0 0 7. - 8.
Dominik Novák  0 : 3 0 5. - 8.
Adam Burget  1 : 3 0 čtvrtfinále
Benedikt Bořil  3 : 0 0 1. - 16.
 3. liga muži A, 28.01.2024 Body celkem:
300
Jan Široký  3 : 0 150
Martin Všetička  3 : 0 150
 3. liga muži A, 27.01.2024 Body celkem:
270
Petr Krejčí  3 : 1 120
Stanislav Pech st.  3 : 0 150
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 13.01.2024
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Jan Líkař  3 : 0 0 9. - 10.
Antonín Kachlíř  3 : 2 0 9. - 12.
Lukáš Hogen  3 : 0 0 9. - 16.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 13.01.2024
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Dominik Fukar  3 : 0 0 9. - 10.
Benedikt Bořil  3 : 0 0 9. - 12.
Tomáš  Tošovský  3 : 0 0 9. - 16.
Martin Jašek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 JD Modrý svět B17 Vánoce, (B17), 20.12.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 ALBATROS MEDIA - Muži B, 16.12.2023
Pořadí: 23
Body za pořadí:
1084
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1084
Ondřej Souhrada  2 : 0 wo. 0 23. - 24.
Zdeněk Barták  1 : 2 0 21. - 24.
Michal Jirka  0 : 2 0 17. - 24.
Pavel Rak  2 : 0 0 17. - 32.
Jakub Strauss  2 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 64.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B15), 09.12.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Antonín Kachlíř  3 : 1 0 3. - 4.
Dominik Novák  0 : 3 0 semifinále
Martin Jašek  3 : 0 0 čtvrtfinále
Jakub Schorník  3 : 0 0 1. - 16.
 3. liga muži A, 26.11.2023 Body celkem:
200
Pavel Rak  3 : 0 125
Josef  Tůma  3 : 2 75
 3. liga muži A, 25.11.2023 Body celkem:
200
Adam Hexner  3 : 2 75
Karel Koubek  3 : 0 125
 Junior D Modrý svět B15 11/23, (B15), 24.11.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3045
Miloslav Vaněrka  1 : 3 0 9. - 10.
Jan Vaněk  3 : 0 0 9. - 12.
Jan Líkař  3 : 0 0 9. - 16.
Dominik Novák  0 : 3 0 1. - 16.
Kryštof Drapák  3 : 1 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 04.11.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3045
Antonín Procházka  2 : 3 0 9. - 10.
Jan Vaněk  3 : 1 0 9. - 12.
Lukas Pári  3 : 0 0 9. - 16.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
Thomas Koukola  3 : 0 0 1. - 32.
 3. liga muži A, 22.10.2023 Body celkem:
275
Štěpán Holub  3 : 0 150
Shawky Gamal Hassan  3 : 0 125
 3. liga muži A, 21.10.2023 Body celkem:
250
Jan Kučera  3 : 0 125
Pavel Rak  3 : 0 125
 Junior D Modrý svět B15 10/23, (G15), 20.10.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 Velká cena Prahy, (B17), 07.10.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2064
Lukáš Hogen  3 : 1 0 5. - 6.
Ondřej Sklenář  3 : 0 0 5. - 8.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 čtvrtfinále
Šimon Hrubeš  3 : 1 0 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B15), 07.10.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Adam Cox  3 : 0 0 finále
Lukáš Jeřábek  3 : 0 0 semifinále
Matyáš Nedvěd  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 16.09.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2935
Lukáš Hogen  3 : 1 0 11. - 12.
Ondřej Hazucha  1 : 3 0 9. - 12.
Jan Vaněk  3 : 2 0 9. - 16.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 1. - 16.
Patrik Cvak  3 : 0 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3045
Matyáš Závacký  1 : 3 0 9. - 10.
Lukas Pári  3 : 0 0 9. - 12.
Matěj Pospíšil  3 : 1 0 9. - 16.
Dominik Novák  0 : 3 0 1. - 16.
Alexander Tolico Bonilla  3 : 0 0 1. - 32.
 Strahov - junioři B, (B17), 29.04.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2102
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2162
Jan Líkař  3 : 2 22.32
Patrik Cvak  3 : 0 37.2
Max Pelikán  0 : 3 0
 Strahov - junioři B, (B15), 29.04.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
131
Body celkem:
2939
Max Pelikán  1 : 3 16.4 finále
Lukáš Zoufalý  3 : 0 65.6 semifinále
Michal Noel Zoubek  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
 3. liga muži B, 22.04.2023 Body celkem:
75
Tomáš Kučera  3 : 0 75
 HRADECKÝ CUP JA, (B17), 15.04.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3133
Matěj Volf  3 : 2 54 11. - 12.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 9. - 12.
Jan Víšek ml.  3 : 1 72 9. - 16.
Dominik Forgač  0 : 3 0 1. - 16.
Dominik Fukar  3 : 0 72 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP JA, (B15), 15.04.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
191
Body celkem:
4043
Antonín Procházka  0 : 3 0 5. - 6.
Kryštof Drapák  3 : 2 64.8 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Valovič  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 25.03.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
104
Body celkem:
2696
Bedřich Beneš  1 : 3 16.8 7. - 8.
Antonín Kachlíř  1 : 3 16.8 5. - 8.
Jakub Novák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Patrik Edelmann  3 : 2 42 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 25.03.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
260
Body celkem:
3313
Thomas Koukola  3 : 0 100 13. - 14.
Jakub Schorník  3 : 0 100 13. - 16.
Kryštof Drapák  0 : 3 0 9. - 16.
Mikuláš Dufek  1 : 3 20 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 MČR juniorů 2023, (B15), 03.02.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4526
Jan Vaněk  1 : 3 26 9. - 10.
Dominik Fukar  3 : 0 130 9. - 12.
Patrik Cvak  3 : 0 130 9. - 16.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 1. - 16.
 Modrák JD 27.1.2023 B15, (B15), 27.01.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 07.01.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2594
Jan Líkař  3 : 0 80 13. - 14.
Mikuláš Dufek  3 : 0 wo. 40 13. - 16.
Lukáš Hogen  0 : 3 0 9. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 07.01.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3454
Patrik Cvak  3 : 0 90 9. - 10.
Matěj Pospíšil  3 : 0 90 9. - 12.
Adam Cox  3 : 0 90 9. - 16.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 1. - 16.
 Modrák JD 16.12.2022 B15, (B15), 16.12.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Modrák jun D B15 11/22, (B15), 25.11.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 19.11.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
184
Body celkem:
3544
Lukáš Hogen  1 : 3 21.6 7. - 8.
Max Pelikán  0 : 3 0 5. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Patrik Cvak  3 : 0 90 1. - 16.
Lukas Pári  3 : 0 72 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B13), 19.11.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
224
Body celkem:
3968
Benedikt Bořil  3 : 0 96 5. - 6.
 bye  3 : 0 wo. 48 5. - 8.
Max Pelikán  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Šádek  3 : 0 80 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B15), 22.10.2022
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
194
Body celkem:
2674
Lukas Pári  3 : 0 72 17. - 18.
Jan Líkař  3 : 2 43.2 17. - 20.
Thomas Koukola  3 : 2 43.2 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Kristián Bořil  0 : 3 0 1. - 32.
 JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (B15), 01.10.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
76
Body celkem:
2836
Lukáš Hogen  0 : 3 0 3. - 4.
Martin Jašek  1 : 3 16 semifinále
Adam Cox  3 : 0 60 čtvrtfinále
 JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (B13), 01.10.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3604
Matěj Šádek  3 : 0 60
Matěj Borisov  3 : 0 60
Kryštof Drapák  2 : 3 40
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 17.09.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3189
Kryštof Drapák  0 : 3 0 9. - 10.
Matěj Borisov  3 : 0 90 9. - 12.
Thomas Koukola  3 : 2 54 9. - 16.
Dominik Forgač  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B13), 17.09.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
272
Body celkem:
3509
Přemysl Prokop  3 : 0 84 5. - 6.
Michal Noel Zoubek  3 : 0 84 5. - 8.
Kryštof Drapák  2 : 3 33.6 čtvrtfinále
Jakub Schorník  3 : 0 70 1. - 16.
 Strahov - junioři B, (B15), 09.04.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
100
Body celkem:
2079
Adam Cox  3 : 0 50 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Jan Víšek ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 Strahov - junioři B, (B13), 09.04.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
190
Body celkem:
2950
Matěj Šádek  3 : 0 50
Kryštof Drapák  2 : 3 20
Štěpán Goldamer  3 : 0 60
Ondřej Němec  3 : 0 60
 Junior D Modrý svět B13 4/22_1, (B13), 08.04.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 AMMBRA CUP junioři B, (B15), 26.03.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2469
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 5. - 6.
Patrik Cvak  3 : 0 60 5. - 8.
Lukáš Hogen  1 : 3 12 čtvrtfinále
Adam Cox  3 : 0 50 1. - 16.
 AMMBRA CUP junioři A, (B15), 12.03.2022
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2414
Body za soupeře:
151
Body celkem:
2565
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 17. - 18.
Benedikt Bořil  3 : 1 57.6 17. - 20.
Patrik Cvak  3 : 1 57.6 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Martin Jašek  0 : 3 0 1. - 32.
 AMMBRA CUP junioři A, (B13), 12.03.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3151
Benedikt Bořil  3 : 0 90 11. - 12.
Jan Vaněk  0 : 3 0 9. - 12.
Matěj Borisov  3 : 0 90 9. - 16.
Dominik Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Junior D Modrý svět B13 3/22, (B13), 11.03.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Junior D Modrý svět B13, (B13), 25.02.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Strahov - Junioři B, (B13), 31.07.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3564
Jan Vaněk  0 : 3 0
Kryštof Drapák  3 : 0 80
Adam Cox  3 : 0 wo. 40
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B13), 26.06.2021
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2730
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2890
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (B13), 12.06.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2457
Jan Jašek  0 : 3 0 5. - 6.
Patrik Cvak  3 : 0 60 5. - 8.
Jan Vaněk  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Hron  3 : 0 50 1. - 16.

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot