Profil hráče

Dominik Fukar

hrac

Ročník: 2009
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno DR Development
Registrační číslo: 8102

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 559.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 536. (03/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 20.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 18. (11/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 40.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 33. (09/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 98.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 92. (10/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 17. (01/2022)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 15.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 14. (11/2023)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.03.2024 536 (23) 262 (0)
01.02.2024 559 (-12) 262 (0)
01.01.2024 547 (12) 262 (0)
01.12.2023 559 (9) 262 (0)
01.11.2023 568 (-3) 262 (0)
01.10.2023 565 (-565) 262 (262)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20245475595362024
20235655685592023

Seznam zápasů

Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .

soupeřvýsledekbodyzápas
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B17), 02.02.2024
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2627
Vojtěch Valovič  3 : 0 0 15. - 16.
Jan Líkař  1 : 3 0 13. - 16.
Kryštof Drapák  0 : 3 0 9. - 16.
Dominik Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B15), 02.02.2024
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3045
Jiří Hartmann  0 : 3 0 9. - 10.
Martin Jašek  3 : 0 wo. 0 9. - 12.
Matyáš Závacký  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Dominik Forgač  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 13.01.2024
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2627
Jakub Schorník  3 : 0 0 15. - 16.
Lukáš Hogen  1 : 3 0 13. - 16.
Antonín Kachlíř  1 : 3 0 9. - 16.
Jakub Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 13.01.2024
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3045
Petr Líkař  0 : 3 0 9. - 10.
Vojtěch Valovič  3 : 1 0 9. - 12.
Ondřej Zapletal  3 : 0 0 9. - 16.
Max Pelikán  0 : 3 0 1. - 16.
Ondřej Zápeca  3 : 0 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři B, (B17), 06.01.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1914
Dominik Hrušecký  1 : 3 0 5. - 6.
Vojtěch Valovič  3 : 0 0 5. - 8.
Jan Vaněk  1 : 3 0 čtvrtfinále
Tadeáš Martinec  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 DR Development Cup - Junioři B, (B15), 06.01.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2064
Thomas Koukola  3 : 1 0 5. - 6.
Tomáš  Tošovský  3 : 0 0 5. - 8.
Jan Vaněk  0 : 3 0 čtvrtfinále
Radim Heger  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Fresh Box Cup - junioři D, (B17), 27.12.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 Bestbuild Cup, (B17), 22.12.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
553
Body za soupeře:
0
Body celkem:
553
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B17), 09.12.2023
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Jakub Schorník  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Matyáš Závacký  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Jan Vaněk  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Juniorské B-éčko na Morendě, (B17), 02.12.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1914
Kryštof Drapák  0 : 3 0 5. - 6.
Vojtěch Valovič  3 : 0 0 5. - 8.
Martin Jašek  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Juniorské B-éčko na Morendě, (B15), 02.12.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 3. - 4.
Martin Jašek  0 : 3 0 semifinále
Lukas Pári  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Moravská JD Tour B15 24.11.2023, (B15), 24.11.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
523
Body za soupeře:
0
Body celkem:
523
 DR Development Cup - Junioři A, (B17), 14.10.2023
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2480
Lukas Pári  3 : 0 0 17. - 18.
Vojtěch Valovič  3 : 0 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři A, (B15), 14.10.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2935
Matěj Pospíšil  3 : 0 0 11. - 12.
Thomas Koukola  0 : 3 0 9. - 12.
Lukas Pári  3 : 2 0 9. - 16.
Jakub Novák  0 : 3 0 1. - 16.
Tobiáš Vintr  3 : 0 0 1. - 32.
 Freshbox - junioři D č.2, (B17), 13.10.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
593
Body za soupeře:
0
Body celkem:
593
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 16.09.2023
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2414
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2414
Jiří Hartmann  0 : 3 0 17. - 18.
Patrik Cvak  3 : 1 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Max Pelikán  1 : 3 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2348
Alexander Tolico Bonilla  3 : 0 0 19. - 20.
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 17. - 20.
Vojtěch Valovič  3 : 0 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 1. - 32.
 Freshbox - junioři D č.1, (B17), 01.09.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Sportprofit tour č.1, 01.09.2023
Pořadí: 24
Body za pořadí:
262
Body za soupeře:
0
Body celkem:
262
 Junioři D Viktoria, (B19), 10.06.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Junior D-tour finále, (B15), 04.06.2023
Pořadí: 17
Body za pořadí:
311
Body za soupeře:
0
Body celkem:
311
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 06.05.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
72
Body celkem:
3029
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 3. - 4.
Ondřej Hazucha  0 : 3 0 semifinále
Matěj Pospíšil  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 06.05.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
182
Body celkem:
2943
Matěj Pospíšil  3 : 0 84 7. - 8.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 5. - 8.
Jan Vaněk  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Zoufalý  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Junior D-tour č.4, (B15), 21.04.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 HRADECKÝ CUP JA, (B17), 15.04.2023
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2216
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2324
 bye  3 : 0 wo. 36 21. - 22.
 bye  3 : 0 wo. 36 21. - 24.
Lukáš Hogen  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Petr Líkař  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP JA, (B15), 15.04.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
171
Body celkem:
2944
Ondřej Němec  3 : 0 90 13. - 14.
Adam Gerstdorf  3 : 0 wo. 45 13. - 16.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 9. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Junior D-tour č.3, (B15), 17.02.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 MČR juniorů 2023, (B15), 03.02.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
156
Body celkem:
4120
Lukáš Hogen  1 : 3 26 11. - 12.
Petr Líkař  0 : 3 0 9. - 12.
Benedikt Bořil  3 : 0 130 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 28.01.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
49
Body celkem:
2299
Matěj Kročil  0 : 3 0 3. - 4.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 semifinále
Lukas Pári  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 28.01.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
79
Body celkem:
2143
Patrik Cvak  3 : 2 29.52 5. - 6.
Vojtěch Bartošek  3 : 0 49.2 5. - 8.
Matěj Kročil  0 : 3 0 čtvrtfinále
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 07.01.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2953
Adam Cox  3 : 1 72 13. - 14.
Matěj Kudr  3 : 0 90 13. - 16.
Tadeáš Kvěch  1 : 3 18 9. - 16.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 1. - 16.
 Junior D-tour č.1, (B15), 25.11.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 19.11.2022
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2035
Body za soupeře:
64
Body celkem:
2099
Matěj Volf  0 : 3 0 19. - 20.
Patrik Edelmann  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 19.11.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
162
Body celkem:
3009
Kryštof Drapák  0 : 3 0 11. - 12.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 9. - 12.
Patrik Cvak  3 : 0 90 9. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
Matěj Borisov  3 : 0 72 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B17), 22.10.2022
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Jakub Novák  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B15), 22.10.2022
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2625
Patrik Cvak  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Jan Vaněk  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Yelysey Udodov  0 : 3 0 9. - 16.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 1. - 16.
Gabriel Valko  3 : 0 72 1. - 32.
 D tour junioři - DR Development Cup, (B15), 02.09.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 D tour junioři - DR Development Cup, (B15), 24.06.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 D tour junioři - Dietz Cup, (B15), 25.03.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 DIETZ CUP - Junioři A, (B13), 05.02.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2860
Thomas Koukola  0 : 3 0 9. - 10.
Matěj Pospíšil  3 : 0 80 9. - 12.
Michal Noel Zoubek  3 : 1 64 9. - 16.
Max Pelikán  0 : 3 0 1. - 16.
 Czech junior open 2021, (B13), 06.11.2021
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2891
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3071
Luka Pavljanic  3 : 1 80 15. - 16.
Antonín Beneš  0 : 3 0 13. - 16.
Kryštof Drapák  1 : 3 20 9. - 16.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Raška  3 : 0 80 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 25.09.2021
Pořadí: 19
Body za pořadí:
1811
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1811
Thomas Koukola  0 : 3 0
Jakub Novák  0 : 3 0
Lukáš Hogen  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 25.09.2021
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
63
Body celkem:
2690
 bye  3 : 0 wo. 45 15. - 16.
Kryštof Drapák  1 : 3 18 13. - 16.
Jan Jašek  0 : 3 0 9. - 16.
Dominik Forgač  0 : 3 0 1. - 16.
 HANYA corporation cup - Junioři B, (B15), 04.09.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
50
Body celkem:
2126
Lukas Pári  2 : 3 20
Jiří Hartmann  0 : 3 0
Patrik Cvak  3 : 2 30
Antonín Kachlíř  0 : 3 0
 HANYA corporation cup - Junioři B, (B13), 04.09.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
50
Body celkem:
2126
Jan Jašek  0 : 3 0 7. - 8.
Lukas Pári  0 : 3 0 5. - 8.
Jan Vaněk  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 50 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B13), 26.06.2021
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2891
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3031
Matěj Pospíšil  3 : 0 100 15. - 16.
Jan Jašek  0 : 3 0 13. - 16.
Dominik Novák  0 : 3 0 9. - 16.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Déčko FAJNE junior B11, (B11), 27.06.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Hanya Cup, (B13), 13.06.2020
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B13), 04.01.2020
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1693
Body za soupeře:
60
Body celkem:
1753
Matyáš Zlý  0 : 3 0 13. - 14.
Tomáš Trachta  3 : 1 40 13. - 16.
Patrik Cvak  0 : 3 0 9. - 16.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Mikulášské juniorské déčko, (B13), 06.12.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot