Ročník: 2011
Klub: AB Squash klub, z.s.
Družstvo:
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2015 | (0) | (0) |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
CARTEL PASKOV CUP, (B15), 20.05.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 49 | Body celkem: 2125 |
Ondřej Němec | 2 : 3 | 24 | 7. - 8. |
Lukáš Zoufalý | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Alexander Tolico Bonilla | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tobiáš Kania | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
CARTEL PASKOV CUP, (B13), 20.05.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 165 | Body celkem: 3221 |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Filip Moltaš | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jáchym Daněk | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 06.05.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 2842 |
Jáchym Daněk | 3 : 0 | 80 | 11. - 12. |
Leon Weidenhausen | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Matěj Špaček | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jiří Laszy | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 25.03.2023 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2810 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 2850 |
Jakub Schorník | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Thomas Koukola | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Matěj Pospíšil | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 25.03.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2284 | Body za soupeře: 29 | Body celkem: 2313 |
Antonín Urban | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Schorník | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Němec | 2 : 3 | 28.8 | |
AB Squash Cup - junioři B, (B15), 18.03.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1791 | Body za soupeře: 71 | Body celkem: 1862 |
Vojtěch Valovič | 3 : 2 | 29.52 | 7. - 8. |
Lukáš Zoufalý | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Michal Fojtík | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Michal Málek | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
AB Squash Cup - junioři B, (B13), 18.03.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 109 | Body celkem: 2456 |
Martin Kurka | 2 : 3 | 24 | 5. - 6. |
Tobiáš Kania | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Leon Weidenhausen | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2023, (B13), 03.02.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 3876 |
Antonín Urban | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Martin Kurka | 3 : 0 wo. | 65 | 13. - 16. |
Ondřej Němec | 2 : 3 | 52 | 9. - 16. |
Benedikt Bořil | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B13), 28.01.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 2647 |
Martin Leon Zoubek | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 5. - 8. |
Tomáš Tošovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 07.01.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 2672 |
Max Pelikán | 3 : 0 wo. | 45 | 15. - 16. |
Dominik Fukar | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Patrik Cvak | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 07.01.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2738 |
Štěpán Holman | 3 : 2 | 48 | 11. - 12. |
Ondřej Němec | 1 : 3 | 16 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Antonín Urban | 1 : 3 | 16 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 10.12.2022 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2153 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 2249 |
Alexander Tolico Bonilla | 0 : 3 | 0 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 32. |
Jiří Hadrava | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B13), 22.10.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2972 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 3042 |
Ondřej Němec | 1 : 3 | 20 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 13. - 16. |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Matyáš Závacký | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 21.05.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 2409 |
Leon Weidenhausen | 0 : 3 | 0 | |
Antonín Pekárek | 3 : 0 | 50 | |
Ondřej Němec | 1 : 3 | 12 | |
Tobiáš Tománek | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 16.04.2022 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Martin Jašek | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 16.04.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Martin Leon Zoubek | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Ondřej Němec | 0 : 3 wo. | 0 | čtvrtfinále |
DIETZ CUP - Junioři A, (B13), 05.02.2022 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Matěj Pospíšil | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
DIETZ CUP - Junioři A, (B11), 05.02.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 3029 |
Martin Leon Zoubek | 3 : 0 | 72 | |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 | 0 | |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | |
Prima Cup - Junioři B, (B13), 08.01.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 1951 |
Lukas Pári | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Matěj Pospíšil | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Raška | 3 : 0 | 50 | |
Prima Cup - Junioři B, (B11), 08.01.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 3564 |
Martin Leon Zoubek | 3 : 0 | 60 | |
Ondřej Přádka | 3 : 0 | 60 | |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B13), 11.12.2021 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2408 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 2472 |
Tomáš Raška | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Ondřej Němec | 3 : 1 | 64 | 13. - 16. |
Benedikt Bořil | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B11), 11.12.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2284 | Body za soupeře: 101 | Body celkem: 2385 |
Ondřej Přádka | 3 : 0 | 72 | 7. - 8. |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Ondřej Němec | 2 : 3 | 28.8 | čtvrtfinále |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 20.11.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 25 | Body celkem: 2101 |
Lukas Pári | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Benedikt Bořil | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Jan Jašek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Hynek Rak | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 20.11.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 2580 |
Leon Weidenhausen | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Němec | 3 : 1 | 48 | |
HANYA corporation cup - Junioři B, (B11), 04.09.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3056 |
Benedikt Bořil | 0 : 3 | 0 | |
Jan Jašek | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 21.08.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2677 |
Jan Jašek | 0 : 3 | 0 | |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | |
Michal Noel Zoubek | 0 : 3 | 0 | |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B11), 26.06.2021 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Max Pelikán | 0 : 3 wo. | 0 | |
Martin Jašek | 0 : 3 wo. | 0 | |
Jan Jašek | 0 : 3 wo. | 0 | |
Benedikt Bořil | 0 : 3 wo. | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.