Profil hráče

Tadeáš Kvěch

hrac

Ročník: 2011
Klub: SBA Squash club, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 8345

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 2. (11/2022)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 1.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 1. (02/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 17.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 14. (12/2023)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B15), 02.02.2024
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2935
Martin Jašek  3 : 0 wo. 0 11. - 12.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 9. - 12.
Thomas Koukola  3 : 0 0 9. - 16.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B13), 02.02.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Max Pelikán  0 : 3 0 finále
Michal Noel Zoubek  3 : 0 0 semifinále
Tomáš Vavřík  3 : 0 0 čtvrtfinále
Alex Nosek  3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 13.01.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Michal Noel Zoubek  3 : 0 0 finále
Leon Weidenhausen  3 : 0 0 semifinále
Tobiáš Vintr  3 : 0 0 čtvrtfinále
Matěj Špaček  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B15), 09.12.2023
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Jakub Schorník  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Jáchym  Daněk  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Dominik Novák  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B13), 09.12.2023
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 04.11.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2847
Jan Vaněk  0 : 3 0 11. - 12.
Antonín Procházka  0 : 3 0 9. - 12.
Matěj Pospíšil  3 : 0 0 9. - 16.
Dominik Forgač  0 : 3 0 1. - 16.
Matyáš Nedvěd  3 : 1 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři A, (B15), 14.10.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Thomas Koukola  3 : 1 0 9. - 10.
Matěj Pospíšil  3 : 0 0 9. - 12.
Yelysey Udodov  3 : 2 0 9. - 16.
Antonín Procházka  1 : 3 0 1. - 16.
Alexander Tolico Bonilla  3 : 0 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři A, (B13), 14.10.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Michal Noel Zoubek  3 : 0 0 finále
Benedikt Bořil  3 : 0 0 semifinále
Martin Leon Zoubek  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2480
Michal Noel Zoubek  3 : 0 0 17. - 18.
Dominik Fukar  3 : 0 0 17. - 20.
Antonín  Urban  3 : 0 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B13), 16.09.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Martin Jašek  0 : 3 0 finále
Matěj Šádek  3 : 0 0 semifinále
Benedikt Bořil  3 : 0 0 čtvrtfinále
Antonín Pekárek  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 06.05.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
182
Body celkem:
3153
Matyáš Závacký  0 : 3 0 5. - 6.
Matěj Pospíšil  3 : 1 67.2 5. - 8.
Antonín Kachlíř  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Christian Carini  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 06.05.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
336
Body celkem:
5002
Michal Noel Zoubek  3 : 0 128 3. - 4.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 semifinále
Jakub Schorník  3 : 0 96 čtvrtfinále
Martin Leon Zoubek  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 25.03.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
260
Body celkem:
3612
Kryštof Drapák  1 : 3 20 9. - 10.
Matěj Pospíšil  3 : 0 100 9. - 12.
Thomas Koukola  3 : 0 100 9. - 16.
Dominik Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 25.03.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
252
Body celkem:
4931
Matěj Šádek  3 : 0 120 finále
Antonín  Urban  3 : 0 96 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 36 čtvrtfinále
 AB Squash Cup - junioři B, (B15), 18.03.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
70
Body celkem:
2320
Michal Fojtík  0 : 3 0 3. - 4.
Dominik Novák  0 : 3 0 semifinále
Vojtěch Valovič  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 20.5 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (B13), 03.02.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
286
Body celkem:
5649
Thomas Koukola  0 : 3 0 5. - 6.
Přemysl Prokop  3 : 0 156 5. - 8.
Kryštof Drapák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Štěpán Holman  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 07.01.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3133
Matěj Pospíšil  3 : 0 90 11. - 12.
Patrik Cvak  2 : 3 36 9. - 12.
Dominik Fukar  3 : 1 72 9. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 07.01.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
424
Body celkem:
6969
Přemysl Prokop  3 : 0 160 finále
Thomas Koukola  3 : 0 128 semifinále
Matěj Šádek  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 10.12.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
56
Body celkem:
2595
Kryštof Drapák  1 : 3 16 11. - 12.
Max Pelikán  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Dominik Novák  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 10.12.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
323
Body celkem:
4067
Jáchym  Daněk  3 : 0 96 5. - 6.
Ondřej Zapletal  3 : 0 96 5. - 8.
Jan Jašek  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Štěpán Holman  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 19.11.2022
Pořadí: 18
Body za pořadí:
2414
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2558
Jan Vaněk  0 : 3 0 17. - 18.
Lukas Pári  3 : 0 72 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B13), 19.11.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4930
Antonín  Urban  3 : 0 128 3. - 4.
Kryštof Drapák  0 : 3 0 semifinále
Benedikt Bořil  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B13), 22.10.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
300
Body celkem:
3805
Matěj Pospíšil  3 : 0 100 9. - 10.
Matěj Šádek  3 : 0 100 9. - 12.
Matěj Kudr  3 : 0 100 9. - 16.
Jan Jašek  0 : 3 0 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B11), 22.10.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
314
Body celkem:
5739
Filip Moltaš  3 : 0 80
Antonín Pekárek  3 : 0 80
Jan Jašek  1 : 3 25.6
Michal Noel Zoubek  3 : 0 128
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B13), 17.09.2022
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Přemysl Prokop  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (B11), 30.05.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
463
Body celkem:
7747
Přemysl Prokop  3 : 0 208 3. - 4.
Jan Jašek  0 : 3 0 semifinále
Michal Noel Zoubek  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
Nolan Gaultier  3 : 0 130 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.05.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2652
Jan Vaněk  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Schorník  3 : 0 60
Ondřej Němec  3 : 0 60
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 16.04.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3083
Matyáš Závacký  0 : 3 0 5. - 6.
Martin Jašek  3 : 0 wo. 42 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Schorník  3 : 0 70 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 16.04.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
252
Body celkem:
5483
Ondřej Němec  3 : 0 144 3. - 4.
Jan Jašek  0 : 3 0 semifinále
Ondřej Přádka  3 : 0 108 čtvrtfinále
 AMMBRA CUP junioři A, (B13), 12.03.2022
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2624
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Jan Jašek  0 : 3 0 1. - 32.
 AMMBRA CUP junioři A, (B11), 12.03.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4864
Přemysl Prokop  3 : 1 102.4 3. - 4.
Jan Jašek  0 : 3 0 semifinále
Matěj Šádek  3 : 0 96 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP JB, (B11), 26.02.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
200
Body celkem:
4148
Přemysl Prokop  3 : 2 60 finále
Filip Moltaš  3 : 0 80 semifinále
Nolan Gaultier  3 : 0 60 čtvrtfinále
 DIETZ CUP - Junioři A, (B11), 05.02.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3504
Ondřej Němec  3 : 0 72
Max Pelikán  0 : 3 0
Matěj Kudr  3 : 0 96
 Prima Cup - Junioři B, (B13), 08.01.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
124
Body celkem:
2321
Jakub Schorník  3 : 0 60 7. - 8.
Michal Noel Zoubek  2 : 3 24 5. - 8.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Pospíšil  3 : 1 40 1. - 16.
 Prima Cup - Junioři B, (B11), 08.01.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
208
Body celkem:
4156
Filip Moltaš  3 : 1 48
Ondřej Němec  3 : 0 60
Matěj Kudr  3 : 0 100
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B11), 11.12.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2821
Leon Weidenhausen  3 : 0 72 5. - 6.
Matěj Kudr  3 : 0 72 5. - 8.
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 20.11.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3196
Tobiáš Tománek  3 : 0 80 3. - 4.
Jan Jašek  0 : 3 0 semifinále
Ondřej Němec  3 : 0 60 čtvrtfinále

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot