Profil hráče

Tomáš Vavřík

hrac

Ročník: 2014
Klub: Squashclub Strahov z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 8104

umístění

Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 5.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 4. (03/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 10.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 10. (05/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B13), 04.05.2024
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2847
Matěj Šádek  0 : 3 0 11. - 12.
Martin Leon Zoubek  2 : 3 0 9. - 12.
Tobiáš Vintr  3 : 0 0 9. - 16.
Vítek  Vizibla  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B11), 04.05.2024
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3184
Petr  Dubanovský  3 : 0 0 9. - 10.
Matouš Herodés  3 : 0 0 9. - 12.
Tobiáš Novosad  3 : 0 0 9. - 16.
Iakov Kadishnov  0 : 3 0 1. - 16.
 Freshbox Cup - Junioři A, (B13), 20.04.2024
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2627
Petr  Dubanovský  3 : 0 0 15. - 16.
Alex Nosek  1 : 3 0 13. - 16.
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0 9. - 16.
Leon Weidenhausen  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Freshbox Cup - Junioři A, (B11), 20.04.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Michael Kopciuch  3 : 0 0 7. - 8.
Kryštof Liška  0 : 3 0 5. - 8.
David Varga  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matyáš Čejka  3 : 0 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP JUNIORŮ, (B11), 06.04.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Šimon Hamřík  3 : 0 0
Filip Šámal  1 : 3 0
Tobiáš Novosad  3 : 0 0
Petr  Dubanovský  3 : 0 0
 Junioři A, (B13), 23.03.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Michael Kopciuch  3 : 0 0 7. - 8.
Alex Nosek  2 : 3 0 5. - 8.
Filip Moltaš  0 : 3 0 čtvrtfinále
Filip Vosický  3 : 1 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Junioři A, (B11), 23.03.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Martin Leon Zoubek  0 : 3 0 7. - 8.
Filip Šámal  0 : 3 0 5. - 8.
Iakov Kadishnov  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michael Kopciuch  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Strahov JD 3/24 B11, (B11), 20.03.2024
Pořadí: 9
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 Albatros Media - Junioři B, (B13), 17.02.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1692
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1692
Pavel Dolejš  2 : 3 0 7. - 8.
Šimon Herodes  0 : 3 0 5. - 8.
Jan Jašek  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Albatros Media - Junioři B, (B11), 17.02.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Kryštof Liška  0 : 3 0
Vojtěch Smetana  3 : 0 0
Antonín Pekárek  3 : 1 0
Jonáš Drapák  3 : 2 0
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B13), 02.02.2024
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4679
Ondřej Němec  1 : 3 0 7. - 8.
Matěj Šádek  0 : 3 0 5. - 8.
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michael Kopciuch  3 : 0 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B11), 02.02.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6456
Martin Leon Zoubek  0 : 3 0 3. - 4.
Štěpán Holman  0 : 3 0 semifinále
Antonín Pekárek  3 : 0 0 čtvrtfinále
Kryštof Studénka  3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 13.01.2024
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2773
Matěj Špaček  2 : 0 0 13. - 14.
Štěpán Holman  2 : 0 wo. 0 13. - 16.
Tobiáš Tománek  0 : 2 0 9. - 16.
David Varga  0 : 3 0 1. - 16.
Vojta Kašpařík  3 : 0 0 1. - 32.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 13.01.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Antonín Pekárek  3 : 2 0 5. - 6.
Michael Kopciuch  3 : 0 0 5. - 8.
Martin Leon Zoubek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojta Gebauer  3 : 0 0 1. - 16.
 DR Development Cup - Junioři B, (B11), 06.01.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1914
Kryštof Liška  0 : 3 0 5. - 6.
Vojta Gebauer  3 : 0 0 5. - 8.
Vítek  Vizibla  2 : 3 0 čtvrtfinále
Kryštof Studénka  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B13), 09.12.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Filip Moltaš  0 : 3 0 3. - 4.
Tobiáš Tománek  0 : 3 0 semifinále
Alex Nosek  3 : 2 0 čtvrtfinále
Adam Jackanin  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B11), 09.12.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Sebastian Vráblik  3 : 0 0 7. - 8.
Kryštof Liška  0 : 3 0 5. - 8.
Vítek  Vizibla  1 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Juniorské B-éčko na Morendě, (B11), 02.12.2023
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 04.11.2023
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Šimon Herodes  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 DR Development Cup - Junioři A, (B13), 14.10.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2935
 bye  3 : 0 wo. 0 11. - 12.
Štěpán Holman  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Filip Varga  0 : 3 0 1. - 16.
 DR Development Cup - Junioři A, (B11), 14.10.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3360
Kryštof Liška  1 : 3 0 7. - 8.
Antonín Pekárek  0 : 3 0 5. - 8.
Michal Noel Zoubek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matyáš Čejka  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Velká cena Prahy, (B13), 07.10.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1692
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1692
Šimon Herodes  2 : 3 0 7. - 8.
Filip Vosický  0 : 3 0 5. - 8.
Pavel Bittermann  1 : 3 0 čtvrtfinále
 Velká cena Prahy, (B11), 07.10.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2250
Martin Leon Zoubek  1 : 3 0 3. - 4.
Štěpán Holman  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Nedbálek  3 : 0 0 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B13), 16.09.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2627
 bye  3 : 0 wo. 0 15. - 16.
Martin Leon Zoubek  1 : 3 0 13. - 16.
Filip Vosický  1 : 3 0 9. - 16.
Štěpán Holman  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B11), 16.09.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Martin Leon Zoubek  3 : 1 0 3. - 4.
Jan Šimek  0 : 3 0 semifinále
Jonáš Drapák  3 : 0 0 čtvrtfinále
 Strahov JD B11 29.6.2023, (B11), 29.06.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 CARTEL PASKOV CUP, (B13), 20.05.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2021
Martin Leon Zoubek  0 : 3 0 1. - 16.
Lumír Klímek  3 : 1 40
Matěj Špaček  3 : 2 30
Martin Kurka  0 : 3 0
Tobiáš Kania  3 : 0 50
 CARTEL PASKOV CUP, (B11), 20.05.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
157
Body celkem:
2689
Vítek  Vizibla  3 : 1 48 5. - 6.
Lumír Klímek  3 : 0 60 5. - 8.
Ondřej Přádka  2 : 3 24 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Strahov - junioři B, (B11), 29.04.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
64
Body celkem:
2824
Martin Leon Zoubek  0 : 3 0 3. - 4.
Štěpán Holman  1 : 3 16 semifinále
Jonáš Drapák  3 : 1 48 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP JA, (B11), 15.04.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
48
Body celkem:
3484
Jonáš Drapák  3 : 2 48
Štěpán Holman  0 : 3 0
Martin Leon Zoubek  0 : 3 0
Tobiáš Tománek  0 : 3 0
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 25.03.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
72
Body celkem:
3029
Jan Šimek  0 : 3 0
Štěpán Holman  0 : 3 0
Oskar Humlíček   0 : 3 0
Antonín Pekárek  3 : 0 72
 Strahov - junioři B, (B11), 25.02.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2099
Kryštof Liška  2 : 3 20 1. - 16.
Jitka Zelenková  3 : 0 50
Alex Pavel  3 : 0 50
 Vánoční Strahov JD B11, (B11), 22.12.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Strahov jun D B11 11/22, (B11), 23.11.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Strahov JD 26.8.2022 B11, (B11), 26.08.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Strahov junior D 6/22 B11, (B11), 29.06.2022
Pořadí: 16
Body za pořadí:
319
Body za soupeře:
0
Body celkem:
319
 Strahov junior D 5/22 B11, (B11), 16.05.2022
Pořadí: 18
Body za pořadí:
304
Body za soupeře:
0
Body celkem:
304
 Strahov junior D 3/22 B11, (B11), 02.03.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 Strahov Junior D B11 12/21, (B11), 22.12.2021
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 D junior Strahov B11, (B11), 20.10.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 D junior Strahov B11, (B11), 27.08.2021
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 D junior Strahov B11, (B11), 14.12.2019
Pořadí: 18
Body za pořadí:
304
Body za soupeře:
0
Body celkem:
304

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot