Profil hráče

Thomas Koukola

hrac

Ročník: 2010
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Bástr Team
Registrační číslo: 7813

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 3. (02/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 6. (01/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 20.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 16. (11/2021)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 40.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 36. (12/2023)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Promedeus Cup - JD, (B15), 23.02.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
0
Body celkem:
805
 Albatros Media - Junioři B, (B17), 17.02.2024
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1791
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1791
Kryštof Drapák  0 : 3 0
Petr Líkař  0 : 3 0
Michal Noel Zoubek  3 : 0 0
Jakub Schorník  3 : 0 0
 Albatros Media - Junioři B, (B15), 17.02.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2064
Jakub Schorník  3 : 0 0 5. - 6.
Jan Šimek  3 : 0 0 5. - 8.
Michal Noel Zoubek  2 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B15), 02.02.2024
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2627
Matyáš Závacký  3 : 0 wo. 0 15. - 16.
Kryštof Drapák  0 : 3 0 13. - 16.
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 9. - 16.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 13.01.2024
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2480
Matouš Ujfaluši ml.  3 : 0 0 17. - 18.
Ondřej Němec  3 : 0 0 17. - 20.
Lumír Klímek  3 : 0 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Martin Jašek  0 : 3 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři B, (B15), 06.01.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
0
Body celkem:
1914
Dominik Fukar  1 : 3 0 5. - 6.
Matěj Pospíšil  3 : 0 0 5. - 8.
Martin Jašek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tobiáš Vintr  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 04.11.2023
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2480
Matyáš Nedvěd  3 : 0 0 17. - 18.
Vojtěch Valovič  3 : 0 0 17. - 20.
Jakub Schorník  3 : 0 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 0 17. - 32.
Petr Líkař  0 : 3 0 1. - 32.
 DR Development Cup - Junioři A, (B15), 14.10.2023
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3045
Tadeáš Kvěch  1 : 3 0 9. - 10.
Dominik Fukar  3 : 0 0 9. - 12.
Jakub Schorník  3 : 0 0 9. - 16.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 1. - 16.
Antonín  Urban  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Freshbox - junioři D č.2, (B17), 13.10.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
553
Body za soupeře:
0
Body celkem:
553
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 16.09.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2627
 bye  3 : 0 wo. 0 15. - 16.
Jan Vaněk  0 : 3 0 13. - 16.
Ondřej Hazucha  0 : 3 0 9. - 16.
Peter Amzler  0 : 3 0 1. - 16.
Mikuláš Dufek  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2700
Kryštof Drapák  0 : 3 0 13. - 14.
Matěj Pospíšil  3 : 0 0 13. - 16.
Lukas Pári  1 : 3 0 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Noel Zoubek  3 : 0 0 1. - 32.
 Junior D-tour finále, (B15), 04.06.2023
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 06.05.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
252
Body celkem:
2708
Karol Cziba  3 : 2 42 9. - 10.
Ondřej Zapletal  3 : 0 70 9. - 12.
Christian Carini  3 : 0 70 9. - 16.
Antonín Kachlíř  1 : 3 14 1. - 16.
Alexander Tolico Bonilla  3 : 0 56 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 25.03.2023
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2972
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3152
Petr Líkař  0 : 3 0 13. - 14.
Matěj Kudr  3 : 0 100 13. - 16.
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 9. - 16.
Dominik Forgač  0 : 3 0 1. - 16.
Lukas Pári  3 : 0 80 1. - 32.
 MČR juniorů 2023, (B13), 03.02.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
377
Body celkem:
6221
Tadeáš Kvěch  3 : 0 156 5. - 6.
Benedikt Bořil  3 : 0 156 5. - 8.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Kurka  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 07.01.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4930
Michal Noel Zoubek  3 : 0 128 3. - 4.
Tadeáš Kvěch  0 : 3 0 semifinále
Antonín  Urban  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 10.12.2022
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Kryštof Drapák  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 10.12.2022
Pořadí: 16
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Matěj Špaček  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
 bye  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Jiří Laszy  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Jáchym  Daněk  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , (B13), 05.11.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
197
Body celkem:
3416
David Varga  3 : 0 65.6
Matěj Šádek  3 : 0 65.6
Filip Varga  3 : 0 65.6
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B15), 22.10.2022
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2216
Body za soupeře:
173
Body celkem:
2389
Gabriel Valko  3 : 0 72 21. - 22.
 bye  3 : 0 wo. 36 21. - 24.
Petr Líkař  2 : 3 28.8 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Dominik Novák  0 : 3 0 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B13), 22.10.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4460
Matyáš Závacký  0 : 3 0 5. - 6.
Přemysl Prokop  3 : 0 120 5. - 8.
Kryštof Drapák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ondřej Němec  3 : 0 100 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 17.09.2022
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
216
Body celkem:
2989
Patrik Cvak  3 : 0 90 13. - 14.
Adam Cox  3 : 0 90 13. - 16.
Petr Líkař  2 : 3 36 9. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B13), 17.09.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3752
Kryštof Drapák  1 : 3 22.4 3. - 4.
Max Pelikán  0 : 3 0 semifinále
Benedikt Bořil  3 : 0 84 čtvrtfinále
Lukas Pári  3 : 0 70 1. - 16.
 DR DEVELOPMENT Cup - Junioři B, (B15), 10.09.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Gabriel Valko  0 : 3 wo. 0
Lukas Pári  0 : 3 wo. 0
Benedikt Bořil  0 : 3 wo. 0
 D tour junioři - DR Development Cup, (B15), 02.09.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 MČR juniorů 2022, (B13), 30.05.2022
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
182
Body celkem:
3941
Jan Jašek  0 : 3 0 13. - 14.
Benedikt Bořil  3 : 0 130 13. - 16.
Kryštof Drapák  2 : 3 52 9. - 16.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP JB, (B13), 26.02.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
115
Body celkem:
2606
Ondřej Němec  3 : 0 49.2
Martin Jašek  0 : 3 0
Kryštof Drapák  3 : 0 65.6
 DIETZ CUP - Junioři A, (B13), 05.02.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
200
Body celkem:
3040
Dominik Fukar  3 : 0 80 9. - 10.
Benedikt Bořil  3 : 0 80 9. - 12.
Martin Jašek  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 1. - 16.
 Junioři A, (B13), 15.01.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
200
Body celkem:
3430
Přemysl Prokop  3 : 0 100 11. - 12.
Jakub Novák  0 : 3 0 9. - 12.
Aleksandr Zubanič  3 : 0 100 9. - 16.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 20.11.2021
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Hynek Rak  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Ondřej Němec  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Benedikt Bořil  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B15), 16.10.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2076
Patrik Cvak  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Jan Víšek ml.  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Jan Vaněk  0 : 3 wo. 0 čtvrtfinále
 Velká cena Prahy, (B13), 16.10.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2076
Přemysl Prokop  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Kryštof Drapák  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Adam Cox  0 : 3 wo. 0 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2021, (B11), 08.10.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
346
Body celkem:
7630
Jan Jašek  3 : 2 124.8 3. - 4.
Max Pelikán  0 : 3 0 semifinále
Šimon Borovička  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 25.09.2021
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1862
Body za soupeře:
67
Body celkem:
1929
Jakub Novák  0 : 3 0
Dominik Fukar  3 : 0 56
Igor Hroza  1 : 3 11.2 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 25.09.2021
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
126
Body celkem:
3061
Jan Jašek  3 : 0 wo. 45 11. - 12.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Jan Vaněk  2 : 3 36 1. - 16.
 HANYA corporation cup - Junioři B, (B15), 04.09.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2642
Max Pelikán  0 : 3 0
Patrik Cvak  3 : 0 50
Lukas Pári  3 : 0 60
Martin Jašek  0 : 3 0
 HANYA corporation cup - Junioři B, (B13), 04.09.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2858
Jan Vaněk  0 : 3 0 3. - 4.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 semifinále
Jan Jašek  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 50 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 21.08.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2143
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2143
Ondřej Hazucha  0 : 3 0 7. - 8.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.08.2021
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3133
Antonín Kachlíř  1 : 3 18 1. - 16.
Kryštof Drapák  3 : 0 90
Tomáš Raška  3 : 0 90
Dominik Novák  0 : 3 0
Jakub Novák  0 : 3 0
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (B13), 12.06.2021
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Jan Jašek  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP , (B11), 03.10.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
106
Body celkem:
3682
Martin Jašek  0 : 3 0 3. - 4.
Max Pelikán  1 : 3 22.4 semifinále
Kryštof Drapák  3 : 0 84 čtvrtfinále
 PJT - Pražská juniorská tour červen B11, (B11), 14.06.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Hanya Cup, (B11), 13.06.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 Strahov - junioři B, (B11), 29.02.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
76
Body celkem:
2836
Max Pelikán  1 : 3 16 3. - 4.
Antonín Beneš  0 : 3 0 semifinále
Jakub Pleticha  3 : 0 60 čtvrtfinále
 PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3889
Dominik Novák  0 : 3 0 13. - 14.
Jan Jašek  3 : 0 130 13. - 16.
Jakub Novák  0 : 3 0 9. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 11.01.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3634
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3634
Dominik Forgač  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Vaněk  0 : 3 0
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B11), 04.01.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
40
Body celkem:
2387
Lukas Pári  3 : 1 40
Jiří Hartmann  0 : 3 0
Max Pelikán  0 : 3 0
Jan Vaněk  0 : 3 0
 PJT - Pražská juniorská tour prosinec B11, (B11), 22.12.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3459
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3675
Martin Jašek  0 : 3 0 13. - 14.
Ondřej Němec  3 : 0 120 13. - 16.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
Danny Bárta  3 : 0 96 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B11), 23.11.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3553
Body za soupeře:
240
Body celkem:
3793
Jan Jašek  3 : 0 120 13. - 14.
Lukas Pári  3 : 0 120 13. - 16.
Martin Jašek  0 : 3 0 9. - 16.
Antonín Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 02.11.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
73
Body celkem:
2270
Šimon Borovička  3 : 1 48 7. - 8.
Matyáš Závacký  0 : 3 0 5. - 8.
Max Pelikán  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Jašek  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3647
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3863
Dominik Hrušecký  0 : 3 0 11. - 12.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 9. - 12.
Jakub Schorník  3 : 0 120 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
Ondřej Němec  3 : 0 96 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP - JB, (B11), 05.10.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2407
Martin Jašek  1 : 3 12 5. - 6.
Jan Jašek  3 : 1 48 5. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
  Junioři B, (B11), 14.09.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
30
Body celkem:
1944
Matyáš Závacký  0 : 3 0
Max Pelikán  1 : 3 9.84
Jan Jašek  2 : 3 19.68

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot