Ročník: 2009
Klub: SBA Squash club, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 7412
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2015 | (0) | (0) |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B17), 02.02.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5844 |
Adam Gerstdorf | 3 : 1 | 0 | 5. - 6. |
Petr Líkař | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B15), 02.02.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6456 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Jiří Hartmann | 3 : 2 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 13.01.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Dominik Novák | 3 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 13.01.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Matyáš Závacký | 3 : 0 wo. | 0 | 5. - 6. |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Jiří Hartmann | 2 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B17), 09.12.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 wo. | 0 | 3. - 4. |
Adam Gerstdorf | 1 : 3 | 0 | semifinále |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B15), 09.12.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Dominik Novák | 3 : 2 | 0 | finále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Vojtěch Valovič | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Adam Gerstdorf | 1 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Antonín Procházka | 3 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 04.11.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Dominik Novák | 3 : 2 | 0 | 3. - 4. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
DR Development Cup - Junioři A, (B17), 14.10.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3045 |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Jakub Ivanič | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Matěj Kročil | 3 : 1 | 0 | 9. - 16. |
Miloslav Vaněrka | 1 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
DR Development Cup - Junioři A, (B15), 14.10.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | finále |
Dominik Novák | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Dominik Novák | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 0 | semifinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Matyáš Závacký | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
CARTEL PASKOV CUP, (B19), 20.05.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 3104 |
Ondřej Hazucha | 2 : 3 | 32 | |
Tomáš Holinka | 1 : 3 | 16 | |
CARTEL PASKOV CUP, (B17), 20.05.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 2581 |
Václav Holuša | 3 : 0 | 65.6 | 3. - 4. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 24.6 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP JA, (B17), 15.04.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 306 | Body celkem: 3490 |
Mikuláš Dufek | 3 : 2 | 54 | 9. - 10. |
Matěj Volf | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Antonín Procházka | 2 : 3 | 36 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP JA, (B15), 15.04.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 292 | Body celkem: 4929 |
Dominik Novák | 2 : 3 | 57.6 | 3. - 4. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 25.03.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 238 | Body celkem: 4272 |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 wo. | 56 | 3. - 4. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Petr Líkař | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 25.03.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 332 | Body celkem: 4572 |
Dominik Novák | 2 : 3 | 48 | 5. - 6. |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
AB Squash Cup - junioři B, (B17), 18.03.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 118 | Body celkem: 2609 |
Dominik Novák | 1 : 3 | 9.84 | |
Ondřej Hazucha | 1 : 3 | 9.84 | |
Filip Crhonek | 3 : 0 | 49.2 | |
Václav Holuša | 3 : 0 | 49.2 | |
MČR juniorů 2023, (B17), 03.02.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 4819 |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Ondřej Hazucha | 2 : 3 | 62.4 | 5. - 8. |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Gerstdorf | 3 : 2 | 78 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2023, (B15), 03.02.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 5271 |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 124.8 | 7. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 31.2 | čtvrtfinále |
Lukas Pári | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 07.01.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 157 | Body celkem: 3593 |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Jan Gerstdorf | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 8. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 07.01.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 261 | Body celkem: 4458 |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Dominik Novák | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 8. |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Max Pelikán | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 10.12.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3053 |
Adam Burget | 1 : 3 | 19.2 | 3. - 4. |
Jan Gerstdorf | 1 : 3 | 19.2 | semifinále |
Dominik Novák | 3 : 1 | 57.6 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 10.12.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 213 | Body celkem: 3957 |
Dominik Novák | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 6. |
Daniel Stypa | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Christian Carini | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 19.11.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 2842 |
Jan Líkař | 3 : 0 | 80 | 11. - 12. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Matěj Volf | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 19.11.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 378 | Body celkem: 6461 |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | finále |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B17), 22.10.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3634 | Body za soupeře: 242 | Body celkem: 3876 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 110 | 9. - 12. |
Dominik Novák | 3 : 1 | 88 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Dominik Fukar | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B15), 22.10.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 306 | Body celkem: 3490 |
Dominik Novák | 3 : 1 | 72 | 9. - 10. |
Yelysey Udodov | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Max Pelikán | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 17.09.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 137 | Body celkem: 2898 |
Patrik Edelmann | 3 : 1 | 67.2 | 7. - 8. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 17.09.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 263 | Body celkem: 4460 |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 6. |
Dominik Novák | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (B15), 30.05.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 4346 |
Dominik Novák | 3 : 2 | 78 | 11. - 12. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Martin Jašek | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Adam Gerstdorf | 2 : 3 | 52 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (B13), 30.05.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 390 | Body celkem: 4824 |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 130 | 9. - 10. |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 21.05.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 237 | Body celkem: 4185 |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 100 | finále |
Peter Amzler | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Dominik Novák | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 16.04.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 153 | Body celkem: 3390 |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 67.2 | 5. - 6. |
Matyáš Závacký | 3 : 2 | 50.4 | 5. - 8. |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 16.04.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4258 |
Max Pelikán | 3 : 0 | 112 | 3. - 4. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Martin Jašek | 3 : 0 wo. | 42 | čtvrtfinále |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP junioři A, (B15), 12.03.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 324 | Body celkem: 3508 |
Martin Jašek | 3 : 0 | 90 | 9. - 10. |
Bedřich Beneš | 3 : 1 | 72 | 9. - 12. |
Jan Víšek ml. | 3 : 1 | 72 | 9. - 16. |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP junioři A, (B13), 12.03.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 4086 |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 6. |
Dominik Novák | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 8. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
DIETZ CUP - Junioři A, (B15), 05.02.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 209 | Body celkem: 4088 |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | finále |
Martin Jašek | 3 : 1 | 76.8 | semifinále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
Gabriel Valko | 3 : 0 | 60 | 1. - 16. |
DIETZ CUP - Junioři A, (B13), 05.02.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 272 | Body celkem: 4016 |
Max Pelikán | 3 : 0 | 96 | 5. - 6. |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Junioři A, (B15), 15.01.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 3644 |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 6. |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 8. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Junioři A, (B13), 15.01.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3505 | Body za soupeře: 320 | Body celkem: 3825 |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 100 | 9. - 10. |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 100 | 9. - 12. |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B15), 11.12.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 171 | Body celkem: 2932 |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 84 | 7. - 8. |
Dominik Novák | 1 : 3 | 16.8 | 5. - 8. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B13), 11.12.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 214 | Body celkem: 3650 |
Dominik Novák | 2 : 3 | 38.4 | 5. - 6. |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Pospíšil | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 20.11.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 125 | Body celkem: 2322 |
Dominik Novák | 1 : 3 | 10 | |
Ondřej Hazucha | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Václav Holuša | 3 : 0 | 50 | |
Matyáš Závacký | 3 : 1 | 40 | |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 20.11.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 169 | Body celkem: 2701 |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Lukas Pári | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Dominik Novák | 2 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Ondřej Zapletal | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Czech junior open 2021, (B13), 06.11.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3505 | Body za soupeře: 340 | Body celkem: 3845 |
Jan Vaněk | 3 : 1 | 80 | 9. - 10. |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 100 | 9. - 12. |
Antonín Beneš | 3 : 1 | 80 | 9. - 16. |
Attila Vince Czakó | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 25.09.2021 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1913 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 2047 |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 56 | |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 56 | |
Max Pelikán | 2 : 3 | 22.4 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B13), 25.09.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 263 | Body celkem: 4460 |
Dominik Novák | 3 : 2 | 64.8 | 5. - 6. |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Jašek | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.08.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 342 | Body celkem: 3526 |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
Tomáš Raška | 3 : 0 | 90 | |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 90 | |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 90 | |
Dominik Novák | 3 : 2 | 54 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B13), 26.06.2021 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3230 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 3420 |
Dominik Novák | 3 : 0 wo. | 50 | 11. - 12. |
Matyáš Závacký | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 12. |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 312 | Body celkem: 4552 |
Antonín Kachlíř | 2 : 3 | 52 | 9. - 10. |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3760 | Body za soupeře: 360 | Body celkem: 4120 |
Jan Jašek | 3 : 0 | 120 | 11. - 12. |
Dominik Novák | 2 : 3 | 48 | 9. - 12. |
Martin Jašek | 3 : 1 | 96 | 9. - 16. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Štěpán Škurek | 3 : 0 | 96 | 1. - 32. |
Juniorské Béčko - Brno, (B11), 02.11.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 274 | Body celkem: 4222 |
Dominik Novák | 3 : 0 | 100 | finále |
Max Pelikán | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Oskar Humlíček | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4080 | Body za soupeře: 384 | Body celkem: 4464 |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 120 | 9. - 10. |
Dominik Hrušecký | 3 : 2 | 72 | 9. - 12. |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 120 | 9. - 16. |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 24 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1913 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 2103 |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 56 | 17. - 18. |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 56 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 17. - 32. |
Andrej Hausknotz | 2 : 3 | 22.4 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3505 | Body za soupeře: 320 | Body celkem: 3825 |
Dominik Novák | 3 : 1 | 80 | 9. - 10. |
Martin Jašek | 3 : 0 | 100 | 9. - 12. |
Jan Jašek | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
AB SQUASH CUP - junioři B, (B13), 04.05.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 185 | Body celkem: 2164 |
Andrej Hausknotz | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
Karol Cziba | 3 : 0 | 50 | |
Matyáš Zlý | 3 : 0 | 50 | |
Marko Ekber Sanioglu | 3 : 0 wo. | 25 | |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 50 | |
AB SQUASH CUP - junioři B, (B11), 04.05.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 162 | Body celkem: 3218 |
Max Pelikán | 3 : 1 | 64 | 3. - 4. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Matyáš Zlý | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Martin Jašek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 16.02.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 210 | Body celkem: 2189 |
Dominik Novák | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
Hynek Rak | 3 : 0 | 50 | |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 50 | |
Martin Jašek | 3 : 0 | 50 | |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 50 | |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B11), 15.12.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 2817 |
Dominik Novák | 2 : 3 | 36 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 13. - 16. |
Andrej Butsa | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Antonín Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Junior D B11 26.11., (B11), 26.11.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 351 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 351 |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B11), 05.05.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2263 | Body za soupeře: 105 | Body celkem: 2368 |
Marek David | 3 : 0 wo. | 35 | 11. - 12. |
Dominik Novák | 1 : 3 | 14 | 9. - 12. |
Matyáš David | 3 : 1 | 56 | 9. - 16. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.