Profil hráče

Matyáš Zlý

Ročník: 2009
Klub: SBA Squash club, z.s.
Družstvo:

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 13. (10/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 14.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 14. (10/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1862
Body za soupeře:
56
Body celkem:
1918
Kristián Bořil  0 : 3 0
Jakub Trachta  3 : 0 56
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B13), 04.01.2020
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
140
Body celkem:
1876
Dominik Fukar  3 : 0 50 13. - 14.
Lukas Pári  3 : 0 50 13. - 16.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 9. - 16.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 1. - 16.
Lukáš Hogen  3 : 0 40 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2278
Body za soupeře:
64
Body celkem:
2342
Josef Fanc  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Antonín Beneš  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Max Pelikán  0 : 3 0 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
Alex Dino Bárta  3 : 0 64 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2891
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3071
Antonín Beneš  3 : 2 60 15. - 16.
Andrej Butsa  0 : 3 0 13. - 16.
Jan Víšek  2 : 3 40 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
Lukáš Hogen  3 : 0 80 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 02.11.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
85
Body celkem:
1923
Martin Jašek  3 : 1 40 11. - 12.
Filip Stuchlík  0 : 3 0 9. - 12.
Alex Dino Bárta  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Ondřej Hazucha  2 : 3 20 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2923
Body za soupeře:
182
Body celkem:
3105
Antonín Beneš  2 : 3 38.4 19. - 20.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 17. - 20.
Patrik Cvak  3 : 0 96 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 32.
Kristián Bořil  0 : 3 0 1. - 32.
  Junioři B, (B13), 14.09.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
36
Body celkem:
2383
Max Pelikán  2 : 3 24
Kristián Bořil  1 : 3 12
Dominik Hrušecký  0 : 3 0
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B13), 04.05.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2061
Ondřej Hazucha  1 : 3 10 1. - 16.
Marko Ekber Sanioglu  3 : 0 50
Lukáš Hogen  3 : 0 50
Karol Cziba  3 : 0 50
Jakub Novák  0 : 3 0
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B11), 04.05.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
146
Body celkem:
2343
Matyáš Závacký  3 : 0 60 7. - 8.
Dominik Novák  2 : 3 24 5. - 8.
Jakub Novák  1 : 3 12 čtvrtfinále
David Kniezek  3 : 0 50 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup, (B11), 27.04.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
157
Body celkem:
3154
Antonín Beneš  2 : 3 38.4 7. - 8.
Antonín Kachlíř  1 : 3 19.2 5. - 8.
Andrej Hausknotz  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Lukas Pári  3 : 0 80 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 16.03.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
136
Body celkem:
4272
Adam Burget  0 : 3 0 3. - 4.
Antonín Procházka  0 : 3 0 semifinále
Antonín Beneš  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 16.02.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2457
Dominik Forgač  1 : 3 12 5. - 6.
Max Pelikán  3 : 1 48 5. - 8.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 čtvrtfinále
Patrik Cvak  3 : 0 50 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 05.01.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
134
Body celkem:
2331
Sebastien Šíma  3 : 0 60 7. - 8.
Šimon Borovička  1 : 3 12 5. - 8.
Matěj Kročil  1 : 3 12 čtvrtfinále
Lukáš Hogen  3 : 0 50 1. - 16.
 Junior D B11 26.11., (B11), 26.11.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 17.02.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1562
Body za soupeře:
96
Body celkem:
1658
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 20 17. - 32.
Dominik Forgač  2 : 3 16 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018
Pořadí: 23
Body za pořadí:
2084
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2170
 bye  3 : 0 wo. 36 23. - 24.
Adam Tomáš  0 : 3 wo. 0 21. - 24.
Šimon Borovička  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
David Kniezek  1 : 3 14.4 1. - 32.
 Ostravský Permoník turnaj D junior B11, (B11), 24.11.2017
Pořadí: 20
Body za pořadí:
290
Body za soupeře:
0
Body celkem:
290
 Ostravský Permoník turnaj D junior B11, (B11), 20.10.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot