Ročník: 2009
Klub: SBA Squash club, z.s.
Družstvo:
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2015 | (0) | (0) |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 1862 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 1918 |
Kristián Bořil | 0 : 3 | 0 | |
Jakub Trachta | 3 : 0 | 56 | |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B13), 04.01.2020 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1736 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 1876 |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 50 | 13. - 14. |
Lukas Pári | 3 : 0 | 50 | 13. - 16. |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2278 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 2342 |
Josef Fanc | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Antonín Beneš | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Alex Dino Bárta | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2891 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3071 |
Antonín Beneš | 3 : 2 | 60 | 15. - 16. |
Andrej Butsa | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Jan Víšek ml. | 2 : 3 | 40 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
Juniorské Béčko - Brno, (B13), 02.11.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1838 | Body za soupeře: 85 | Body celkem: 1923 |
Martin Jašek | 3 : 1 | 40 | 11. - 12. |
Filip Stuchlík | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Alex Dino Bárta | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Ondřej Hazucha | 2 : 3 | 20 | 1. - 16. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2923 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 3105 |
Antonín Beneš | 2 : 3 | 38.4 | 19. - 20. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 96 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 17. - 32. |
Kristián Bořil | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Junioři B, (B13), 14.09.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 2383 |
Max Pelikán | 2 : 3 | 24 | |
Kristián Bořil | 1 : 3 | 12 | |
Dominik Hrušecký | 0 : 3 | 0 | |
AB SQUASH CUP - junioři B, (B13), 04.05.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 2061 |
Ondřej Hazucha | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
Karol Cziba | 3 : 0 | 50 | |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | |
Marko Ekber Sanioglu | 3 : 0 | 50 | |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 50 | |
AB SQUASH CUP - junioři B, (B11), 04.05.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 146 | Body celkem: 2343 |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 60 | 7. - 8. |
Dominik Novák | 2 : 3 | 24 | 5. - 8. |
Jakub Novák | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
David Kniezek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup, (B11), 27.04.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 157 | Body celkem: 3154 |
Antonín Beneš | 2 : 3 | 38.4 | 7. - 8. |
Antonín Kachlíř | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 8. |
Andrej Hausknotz | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
Lukas Pári | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B11), 16.03.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 4272 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 16.02.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 2457 |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 12 | 5. - 6. |
Max Pelikán | 3 : 1 | 48 | 5. - 8. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B11), 05.01.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 2331 |
Sebastien Šíma | 3 : 0 | 60 | 7. - 8. |
Šimon Borovička | 1 : 3 | 12 | 5. - 8. |
Matěj Kročil | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B11), 15.12.2018 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 36 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
Junior D B11 26.11., (B11), 26.11.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 17.02.2018 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1562 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 1658 |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 17. - 32. |
Dominik Forgač | 2 : 3 | 16 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 2084 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 2170 |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 23. - 24. |
Adam Tomáš | 0 : 3 wo. | 0 | 21. - 24. |
Šimon Borovička | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
David Kniezek | 1 : 3 | 14.4 | 1. - 32. |
Ostravský Permoník turnaj D junior B11, (B11), 24.11.2017 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 290 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 290 |
IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B11), 04.11.2017 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Ondřej Hazucha | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
Ostravský Permoník turnaj D junior B11, (B11), 20.10.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.