Profil hráče

Adam Gerstdorf

hrac

Ročník: 2008
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:Drtikoule
Registrační číslo: 7206

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 289.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 259. (12/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 10. (02/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 12. (06/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 2. (06/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 3.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 3. (04/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 45.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 43. (06/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 10.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 10. (04/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2024 289 (-4) 1683 (0)
01.03.2024 285 (43) 1683 (288)
01.02.2024 328 (15) 1395 (300)
01.01.2024 343 (-3) 1095 (0)
01.12.2023 340 (-7) 1095 (-119)
01.11.2023 333 (7) 1214 (20)
01.10.2023 340 (-42) 1194 (-436)
01.09.2023 298 (-3) 1630 (0)
01.08.2023 295 (0) 1630 (0)
01.07.2023 295 (-2) 1630 (0)
01.06.2023 293 (0) 1630 (0)
01.05.2023 293 (-2) 1630 (-85)
01.04.2023 291 (0) 1715 (0)
01.03.2023 291 (14) 1715 (290)
01.02.2023 305 (11) 1425 (0)
01.01.2023 316 (-57) 1425 (-475)
01.12.2022 259 (70) 1900 (609)
01.11.2022 329 (33) 1291 (280)
01.10.2022 362 (68) 1011 (436)
01.09.2022 430 (3) 575 (0)
01.08.2022 433 (-2) 575 (0)
01.07.2022 431 (6) 575 (0)
01.06.2022 437 (15) 575 (0)
01.05.2022 452 (30) 575 (100)
01.04.2022 482 (-2) 475 (0)
01.03.2022 480 (-5) 475 (0)
01.02.2022 475 (48) 475 (0)
01.01.2022 523 (-523) 475 (475)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20243433282852892024
20233163052912912932932952952983403333402023
20225234754804824524374314334303623292592022

Seznam zápasů

Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .

soupeřvýsledekbodyzápas
 2. liga muži B, 13.04.2024 Body celkem:
60
Marek Koutník  0 : 3 0
Václav Pavlovec  1 : 3 60
 Junioři A, (B17), 23.03.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Adam Burget  0 : 3 0 finále
Petr Líkař  3 : 1 0 semifinále
Vojtěch Valovič  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Teplice D, 27.02.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
593
Body za soupeře:
0
Body celkem:
593
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B19), 02.02.2024
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4240
Filip Walter  0 : 3 wo. 0 9. - 10.
Matěj Bomba  3 : 1 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 0 9. - 16.
Jan Gerstdorf  0 : 3 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B17), 02.02.2024
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5363
Jakub Novák  1 : 3 0 5. - 6.
Dominik Novák  3 : 1 0 5. - 8.
Ondřej Hazucha  1 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Burget  3 : 1 0 1. - 16.
 2. liga muži B, 28.01.2024 Body celkem:
0
Ladislav Procházka  0 : 3 0
Jan Mastný  0 : 3 0
 2. liga muži B, 27.01.2024 Body celkem:
300
Petr Šimek  3 : 2 180
Radek Dudešek  2 : 3 120
 Teplice JD 27.12.2023 BU19, (B19), 27.12.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
593
Body za soupeře:
0
Body celkem:
593
 Teplice JD 23.12.2023 BU17, (B17), 23.12.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
713
Body za soupeře:
0
Body celkem:
713
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B19), 09.12.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Václav Holuša  3 : 0 0
Ondřej Hazucha  3 : 1 0
Dominik Forgač  2 : 3 0
Tomáš Holinka  1 : 3 0
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B17), 09.12.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Dominik Forgač  0 : 3 0 finále
Jakub Novák  3 : 1 0 semifinále
Antonín Kachlíř  3 : 1 0 čtvrtfinále
Jakub Schorník  3 : 0 0 1. - 16.
 2. liga muži B, 26.11.2023 Body celkem:
370
Petr Povolný  3 : 0 250
Marek Malý  3 : 2 120
 2. liga muži B, 25.11.2023 Body celkem:
120
David Orálek  0 : 3 0
Tomáš Kukaň  3 : 2 120
 HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Jakub Novák  3 : 1 0 5. - 6.
Antonín Kachlíř  3 : 0 0 5. - 8.
Adam Burget  1 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 1 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 2. liga muži B, 22.10.2023 Body celkem:
300
Václav Uhlíř  1 : 3 50
Pavel Trefný  3 : 0 250
 2. liga muži B, 21.10.2023 Body celkem:
0
Martin Pučelík  0 : 3 0
Jan Port  0 : 3 0
 DR Development Cup - Junioři A, (B19), 14.10.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
David Linhart  0 : 3 0
Kristián Bořil  3 : 1 0
Patrik Závacký  3 : 1 0
Radim Jurášek  1 : 3 0
 DR Development Cup - Junioři A, (B17), 14.10.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Kristián Bořil  3 : 1 0 semifinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 0 čtvrtfinále
Matěj Kročil  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Velká cena Prahy, (B19), 07.10.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Filip Walter  2 : 3 0 finále
Matěj Volf  3 : 0 0 semifinále
Patrik Edelmann  3 : 0 0 čtvrtfinále
 Velká cena Prahy, (B17), 07.10.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Antonín Procházka  3 : 1 0 finále
Jan Líkař  3 : 0 0 semifinále
Petr Líkař  3 : 0 0 čtvrtfinále
Václav Boukal  3 : 0 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 16.09.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Kryštof Drapák  3 : 0 0 5. - 6.
Max Pelikán  3 : 0 0 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Líkař  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 JD B17 Teplice 22.6.2023, (B17), 22.06.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 HRADECKÝ CUP JA, (B15), 15.04.2023
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
54
Body celkem:
2607
Vojtěch Valovič  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Dominik Fukar  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Matěj Pospíšil  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Jiří Hartmann  1 : 3 18 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 25.03.2023
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
252
Body celkem:
2708
Antonín Procházka  3 : 0 70 9. - 10.
Jan Víšek ml.  3 : 0 70 9. - 12.
Jan Vaněk  3 : 0 70 9. - 16.
Dominik Novák  1 : 3 14 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 25.03.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
420
Body celkem:
6178
Antonín Kachlíř  3 : 1 128 3. - 4.
Mikuláš Dufek  1 : 3 32 semifinále
Jan Vaněk  3 : 0 120 čtvrtfinále
Jakub Schorník  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 3. liga muži C, 19.02.2023 Body celkem:
205
Pavel Rak  3 : 1 80
Shawky Gamal Hassan  3 : 0 125
 3. liga muži C, 18.02.2023 Body celkem:
100
Tomáš Jančar  0 : 3 0
David Ryba  3 : 0 100
 MČR juniorů 2023, (B17), 03.02.2023
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
182
Body celkem:
4146
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 11. - 12.
Kristián Bořil  2 : 3 52 9. - 12.
Patrik Edelmann  3 : 0 130 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (B15), 03.02.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
536
Body celkem:
7820
Dominik Novák  3 : 1 166.4 3. - 4.
Adam Burget  2 : 3 83.2 semifinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 156 čtvrtfinále
Patrik Cvak  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 07.01.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
493
Body celkem:
7830
Mikuláš Dufek  3 : 0 180 finále
Jiří Hartmann  3 : 1 115.2 semifinále
Dominik Novák  3 : 0 108 čtvrtfinále
Petr Líkař  3 : 0 90 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 10.12.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
115
Body celkem:
2572
Dominik Forgač  2 : 3 28.8 5. - 6.
Patrik Edelmann  3 : 0 72 5. - 8.
Filip Walter  1 : 3 14.4 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 10.12.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
304
Body celkem:
5729
Dominik Forgač  0 : 3 0 finále
Antonín Procházka  3 : 0 128 semifinále
Jakub Novák  3 : 0 96 čtvrtfinále
Matyáš Závacký  3 : 0 80 1. - 16.
 3. liga muži C, 27.11.2022 Body celkem:
90
Pavel Rak  1 : 3 15
Zuzana Outratová  3 : 0 75
 3. liga muži C, 26.11.2022 Body celkem:
200
David Ryba  3 : 0 100
Michael Friedmann  3 : 0 100
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 19.11.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
378
Body celkem:
5609
Antonín Procházka  3 : 0 144 3. - 4.
Jakub Novák  0 : 3 0 semifinále
Lukáš Hogen  3 : 0 108 čtvrtfinále
Kryštof Drapák  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Teplice D 19.11.2022, 19.11.2022
Pořadí: 16
Body za pořadí:
319
Body za soupeře:
0
Body celkem:
319
 3. liga muži C, 16.10.2022 Body celkem:
80
Martin Suk  3 : 1 80
Tomáš Jančar  0 : 3 0
 3. liga muži C, 15.10.2022 Body celkem:
200
Shawky Gamal Hassan  3 : 0 100
Martin Kůla  3 : 0 100
 Vorlajs Cup D 30.9.2022, 30.09.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 17.09.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
154
Body celkem:
3730
Mikuláš Janda  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Patrik Edelmann  3 : 0 84 čtvrtfinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 70 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 17.09.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
212
Body celkem:
4849
Adam Burget  0 : 3 0 3. - 4.
Mikuláš Dufek  2 : 3 57.6 semifinále
Dominik Novák  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Lukas Pári  3 : 0 90 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (B17), 30.05.2022
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
182
Body celkem:
3839
Filip Crhonek  3 : 0 130 15. - 16.
Miloslav Vaněrka  2 : 3 52 13. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 9. - 16.
Daniel Šrámek  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (B15), 30.05.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
359
Body celkem:
7643
Bedřich Beneš  3 : 2 124.8 3. - 4.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 semifinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 156 čtvrtfinále
Jakub Novák  3 : 2 78 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 16.04.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2543
Daniel Šrámek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 72
Bedřich Beneš  1 : 3 14.4
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 16.04.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3740
Adam Burget  1 : 3 22.4 3. - 4.
Bedřich Beneš  1 : 3 22.4 semifinále
Jakub Novák  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 3. liga muži B, 09.04.2022 Body celkem:
100
Barnabáš Školoud  0 : 3 0
Štěpán Hájek  3 : 0 100
 AMMBRA CUP junioři A, (B17), 12.03.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
119
Body celkem:
3356
Šimon Rynt  0 : 3 0
Benjamin Brookie  3 : 0 wo. 35
Kristián Bořil  3 : 1 67.2
Jan Gerstdorf  1 : 3 16.8
 AMMBRA CUP junioři A, (B15), 12.03.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
256
Body celkem:
3837
Dominik Novák  3 : 0 108 7. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 5. - 8.
Dominik Forgač  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Jan Líkař  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Junioři A, (B17), 15.01.2022
Pořadí: 
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Dominik Wojtucki  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Junioři A, (B15), 15.01.2022
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2699
Jan Vaněk  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Lukáš Rychtařík  2 : 3 32 9. - 12.
Kristián Bořil  3 : 1 64 9. - 16.
Jiří Hartmann  2 : 3 32 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B17), 11.12.2021
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2778
Kristián Bořil  3 : 0 80 11. - 12.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 9. - 12.
Igor Hroza  3 : 2 48 9. - 16.
Radim Jurášek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B15), 11.12.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
253
Body celkem:
4287
Kristián Bořil  3 : 0 112 3. - 4.
Bedřich Beneš  1 : 3 22.4 semifinále
Dominik Novák  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Strahov - muži C, 04.12.2021
Pořadí: 40
Body za pořadí:
455
Body za soupeře:
20
Body celkem:
475
Tobiáš Kout  1 : 2 5.76 39. - 40.
Matěj Kolpak  0 : 2 0 37. - 40.
Lukáš Kučiak  0 : 2 0 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 7.2 33. - 64.
Matěj Bomba  0 : 3 0 1. - 64.
 MČR juniorů 2021, (B15), 08.10.2021
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4346
Antonín Kachlíř  3 : 0 130 11. - 12.
Daniel Šrámek  0 : 3 0 9. - 12.
Kristián Bořil  3 : 0 130 9. - 16.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (B13), 08.10.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
364
Body celkem:
4798
Antonín Beneš  3 : 0 130 9. - 10.
Antonín Kachlíř  3 : 1 104 9. - 12.
Patrik Cvak  3 : 0 130 9. - 16.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B17), 25.09.2021
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2522
Šimon Rynt  0 : 3 0 1. - 16.
Bedřich Beneš  2 : 3 32
Mikuláš Janda  0 : 3 0
Jan Gerstdorf  1 : 3 16
Matěj Kolpak  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (B15), 25.09.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
210
Body celkem:
3786
Dominik Forgač  1 : 3 22.4 3. - 4.
Mikuláš Dufek  1 : 3 22.4 semifinále
Antonín Procházka  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
Peter Amzler  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B15), 26.06.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
225
Body celkem:
3409
Antonín Procházka  3 : 1 72 9. - 10.
Antonín Kachlíř  3 : 0 90 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Dominik Forgač  1 : 3 18 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2278
Body za soupeře:
32
Body celkem:
2310
Daniel Šrámek  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Kristián Bořil  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Jan Holuša  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Michal Jurášek  0 : 3 0 1. - 16.
Matěj Kolpak  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (B15), 12.06.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2652
Antonín Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 0 60
Lukáš Hogen  3 : 0 60
 HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2699
Kristián Bořil  2 : 3 32 11. - 12.
Daniel Šrámek  0 : 3 0 9. - 12.
Antonín Procházka  3 : 1 64 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
Andrej Hausknotz  3 : 0 64 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , (B13), 03.10.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
240
Body celkem:
3080
Antonín Kachlíř  3 : 0 80 9. - 10.
Jan Jašek  3 : 0 80 9. - 12.
Patrik Cvak  3 : 0 80 9. - 16.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour květen B13, (B13), 24.05.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Strahov - junioři B, (B15), 29.02.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
20
Body celkem:
2084
Marian Papula  1 : 3 9.84
Bedřich Beneš  0 : 3 0
Mikuláš Janda  0 : 3 0
Jan Gerstdorf  1 : 3 9.84
 Strahov - junioři B, (B13), 29.02.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
148
Body celkem:
2398
Lukáš Rychtařík  1 : 3 8.2
Jan Vaněk  3 : 0 41
Jakub Trachta  3 : 0 49.2
Tomáš Trachta  3 : 0 49.2
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2625
Adam Horák  0 : 3 0 15. - 16.
Matěj Kolpak  0 : 3 0 13. - 16.
Ondřej Hazucha  2 : 3 36 9. - 16.
Michal Jurášek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
175
Body celkem:
2523
Lukáš Rychtařík  1 : 3 14 9. - 10.
Lukáš Hogen  3 : 0 70 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
Kristián Bořil  3 : 0 56 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B15), 04.01.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
12
Body celkem:
2088
Jan Bravenec  1 : 3 12 7. - 8.
Jan Holuša  0 : 3 0 5. - 8.
Michal Jurášek  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B13), 04.01.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2159
Martin Jašek  3 : 0 50 9. - 10.
Antonín Kachlíř  3 : 1 40 9. - 12.
Lukas Pári  3 : 0 50 9. - 16.
Dominik Forgač  2 : 3 20 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2645
Body za soupeře:
141
Body celkem:
2786
Ondřej Hazucha  3 : 2 52.8 21. - 22.
 bye  3 : 0 wo. 44 21. - 24.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 17. - 24.
Matěj Bomba  3 : 0 wo. 44 17. - 32.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1976
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2098
 bye  3 : 0 wo. 32 21. - 22.
 bye  3 : 0 wo. 32 21. - 24.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Antonín Beneš  2 : 3 25.6 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2035
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2131
Patrik Závacký  0 : 3 0 19. - 20.
Jan Bravenec  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 24.
 bye  3 : 0 64 17. - 32.
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP - JB, (B13), 05.10.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2287
Antonín Procházka  0 : 3 0
Antonín Beneš  0 : 3 0
Igor Hroza  3 : 1 40
Patrik Cvak  3 : 0 50
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B11), 25.05.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3553
Body za soupeře:
252
Body celkem:
3805
Patrik Cvak  3 : 0 120 13. - 14.
Adam Burget  3 : 0 wo. 60 13. - 16.
Dominik Hrušecký  1 : 3 24 9. - 16.
Andrej Hausknotz  2 : 3 48 1. - 16.
 Junioři B-SBCentrum, (B11), 23.03.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3196
Jan Vaněk  3 : 0 80 3. - 4.
Antonín Procházka  0 : 3 0 semifinále
Patrik Cvak  3 : 0 60 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2019, (B11), 01.02.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
312
Body celkem:
4552
Matěj Kročil  2 : 3 52 9. - 10.
Jan Vaněk  3 : 0 130 9. - 12.
Antonín Kachlíř  3 : 0 130 9. - 16.
Antonín Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 12.01.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
280
Body celkem:
3785
Dominik Forgač  3 : 0 100 9. - 10.
Dominik Hrušecký  3 : 0 100 9. - 12.
Sebastien Šíma  3 : 1 80 9. - 16.
Daniel Stypa  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B11), 03.11.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2319
Martin Jašek  3 : 0 60 7. - 8.
Matěj Kročil  1 : 3 12 5. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 čtvrtfinále
Patrik Cvak  3 : 0 50 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B11), 06.10.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
210
Body celkem:
3263
Jonáš Pavelka  3 : 0 100 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 50 13. - 16.
Kristián Bořil  2 : 3 40 9. - 16.
Antonín Procházka  1 : 3 20 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B11), 15.09.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
150
Body celkem:
3502
Jan Vaněk  1 : 3 20 9. - 10.
Antonín Kachlíř  3 : 1 80 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Max Pelikán  0 : 3 0 1. - 16.
 Turnaj JB, (B13), 08.04.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
40
Body celkem:
2116
Bedřich Beneš  0 : 3 0
Dominik Wojtucki  0 : 3 0
Maxmilián Pišček  0 : 3 0
Antonín Beneš  3 : 1 40
 Turnaj JB, (B11), 07.04.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
10
Body celkem:
2074
Antonín Procházka  0 : 3 0
Bedřich Beneš  0 : 3 0
Max Pelikán  0 : 3 0
Antonín Beneš  1 : 3 9.84
 Albatros Media - Junior "A", (B11), 17.03.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
522
Body celkem:
3457
Jan Vaněk  3 : 1 72 11. - 12.
Antonín Procházka  1 : 3 18 9. - 12.
 bye  3 : 0 90 9. - 16.
 bye  3 : 0 90 9. - 16.
 bye  3 : 0 90 9. - 16.
 bye  3 : 0 90 9. - 16.
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 1. - 16.
Kristián Bořil  3 : 0 72 1. - 32.
 AMMBRA CUP JB, (B11), 06.01.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2437
Ondřej Kubec  0 : 3 0 5. - 6.
Jan Vaněk  3 : 0 60 5. - 8.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 čtvrtfinále
Igor Hroza  3 : 2 30 1. - 16.

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot