Profil hráče

Adam Gerstdorf

Ročník: 2008
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:1.SQ Teplice B
Registrační číslo: 7206

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 10. (02/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 19.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 16. (11/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 15.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 14. (11/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2699
Kristián Bořil  2 : 3 32 11. - 12.
Daniel Šrámek  0 : 3 0 9. - 12.
Antonín Procházka  3 : 1 64 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
Andrej Hausknotz  3 : 0 64 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , (B13), 03.10.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
240
Body celkem:
3080
Antonín Kachlíř  3 : 0 80 9. - 10.
Jan Jašek  3 : 0 80 9. - 12.
Patrik Cvak  3 : 0 80 9. - 16.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 1. - 16.
 PJT - Pražská juniorská tour květen B13, (B13), 24.05.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Strahov - junioři B, (B15), 29.02.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
20
Body celkem:
2084
Marian Papula  1 : 3 9.84
Bedřich Beneš  0 : 3 0
Mikuláš Janda  0 : 3 0
Jan Gerstdorf  1 : 3 9.84
 Strahov - junioři B, (B13), 29.02.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
148
Body celkem:
2398
Jan Vaněk  3 : 0 41
Lukáš Rychtařík  1 : 3 8.2
Jakub Trachta  3 : 0 49.2
Tomáš Trachta  3 : 0 49.2
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2625
Adam Horák  0 : 3 0 15. - 16.
Matěj Kolpak  0 : 3 0 13. - 16.
Ondřej Hazucha  2 : 3 36 9. - 16.
Michal Jurášek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
175
Body celkem:
2523
Lukáš Rychtařík  1 : 3 14 9. - 10.
Lukáš Hogen  3 : 0 70 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
Kristián Bořil  3 : 0 56 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B15), 04.01.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
12
Body celkem:
2088
Jan Bravenec  1 : 3 12 7. - 8.
Jan Holuša  0 : 3 0 5. - 8.
Michal Jurášek  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B13), 04.01.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2159
Martin Jašek  3 : 0 50 9. - 10.
Antonín Kachlíř  3 : 1 40 9. - 12.
Lukas Pári  3 : 0 50 9. - 16.
Dominik Forgač  2 : 3 20 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2645
Body za soupeře:
141
Body celkem:
2786
Ondřej Hazucha  3 : 2 52.8 21. - 22.
 bye  3 : 0 wo. 44 21. - 24.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 17. - 24.
Matěj Bomba  3 : 0 wo. 44 17. - 32.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1976
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2098
 bye  3 : 0 wo. 32 21. - 22.
 bye  3 : 0 wo. 32 21. - 24.
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Antonín Beneš  2 : 3 25.6 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019
Pořadí: 20
Body za pořadí:
2035
Body za soupeře:
96
Body celkem:
2131
Patrik Závacký  0 : 3 0 19. - 20.
Jan Bravenec  0 : 3 0 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 24.
 bye  3 : 0 64 17. - 32.
Alfréd Nezveda  0 : 3 0 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP - JB, (B13), 05.10.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2287
Antonín Procházka  0 : 3 0
Antonín Beneš  0 : 3 0
Patrik Cvak  3 : 0 50
Igor Hroza  3 : 1 40
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B11), 25.05.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3553
Body za soupeře:
252
Body celkem:
3805
Patrik Cvak  3 : 0 120 13. - 14.
Adam Burget  3 : 0 wo. 60 13. - 16.
Dominik Hrušecký  1 : 3 24 9. - 16.
Andrej Hausknotz  2 : 3 48 1. - 16.
 Junioři B-SBCentrum, (B11), 23.03.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3196
Jan Vaněk  3 : 0 80 3. - 4.
Antonín Procházka  0 : 3 0 semifinále
Patrik Cvak  3 : 0 60 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2019, (B11), 01.02.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
312
Body celkem:
4552
Matěj Kročil  2 : 3 52 9. - 10.
Jan Vaněk  3 : 0 130 9. - 12.
Antonín Kachlíř  3 : 0 130 9. - 16.
Antonín Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 12.01.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
280
Body celkem:
3785
Dominik Forgač  3 : 0 100 9. - 10.
Dominik Hrušecký  3 : 0 100 9. - 12.
Sebastien Šíma  3 : 1 80 9. - 16.
Daniel Stypa  0 : 3 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B11), 03.11.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2319
Martin Jašek  3 : 0 60 7. - 8.
Matěj Kročil  1 : 3 12 5. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 čtvrtfinále
Patrik Cvak  3 : 0 50 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B11), 06.10.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
210
Body celkem:
3263
Jonáš Pavelka  3 : 0 100 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 50 13. - 16.
Kristián Bořil  2 : 3 40 9. - 16.
Antonín Procházka  1 : 3 20 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B11), 15.09.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
150
Body celkem:
3502
Jan Vaněk  1 : 3 20 9. - 10.
Antonín Kachlíř  3 : 1 80 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Max Pelikán  0 : 3 0 1. - 16.
 Turnaj JB, (B13), 08.04.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
40
Body celkem:
2116
Bedřich Beneš  0 : 3 0
Dominik Wojtucki  0 : 3 0
Antonín Beneš  3 : 1 40
Maxmilián Pišček  0 : 3 0
 Turnaj JB, (B11), 07.04.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
10
Body celkem:
2074
Bedřich Beneš  0 : 3 0
Max Pelikán  0 : 3 0
Antonín Beneš  1 : 3 9.84
Antonín Procházka  0 : 3 0
 Albatros Media - Junior "A", (B11), 17.03.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
522
Body celkem:
3457
Jan Vaněk  3 : 1 72 11. - 12.
Antonín Procházka  1 : 3 18 9. - 12.
 bye  3 : 0 90 9. - 16.
 bye  3 : 0 90 9. - 16.
 bye  3 : 0 90 9. - 16.
 bye  3 : 0 90 9. - 16.
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 1. - 16.
Kristián Bořil  3 : 0 72 1. - 32.
 AMMBRA CUP JB, (B11), 06.01.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2437
Ondřej Kubec  0 : 3 0 5. - 6.
Jan Vaněk  3 : 0 60 5. - 8.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 čtvrtfinále
Igor Hroza  3 : 2 30 1. - 16.

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot