Profil hráče

Jan Holuša

Ročník: 2005
Klub: SBA Squash club, z.s.
Družstvo:SBA HORSKÝ HOTEL EXCELSIOR "B"
Registrační číslo: 6885

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 474.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 474. (11/2021)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 70.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 70. (11/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 14. (01/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 21. (01/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 25. (01/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 19.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 18. (09/2021)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 21.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 21. (11/2021)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2021 474 (-474) 722 (722)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20214742021

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 3. liga muži E, 28.11.2021 Body celkem:
70
 bye  3 : 0 wo. 50
Pavel Sládeček  1 : 3 20
 3. liga muži E, 27.11.2021 Body celkem:
150
 bye  3 : 0 wo. 50
Filip Gurecký  3 : 0 100
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 20.11.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
177
Body celkem:
3396
Patrik Závacký  3 : 2 29.52
Jakub Planka  3 : 0 49.2
Filip Crhonek  3 : 0 49.2
Adam Horák  3 : 0 49.2
 Muži C, 13.11.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
770
Body za soupeře:
33
Body celkem:
803
Patrik Závacký  3 : 1 14.8 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 9.25 9. - 12.
Petr Rohun  3 : 0 wo. 9.25 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
 Czech junior open 2021, (B19), 06.11.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2845
František Gurecký  3 : 0 84 7. - 8.
Martin Mach  0 : 3 0 5. - 8.
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 čtvrtfinále
 IMPEXTA ČRO Cup 2021, 09.10.2021
Pořadí: 16
Body za pořadí:
722
Body za soupeře:
0
Body celkem:
722
Petr Rohun  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Ondřej Ryšavý  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Martin Pekárek   0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Tomáš Sigmund  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B19), 25.09.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
132
Body celkem:
3089
Šimon Rynt  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Svatopluk Kreidl  3 : 0 72 čtvrtfinále
Leoš Gjumija ml.  3 : 0 60 1. - 16.
 HANYA corporation cup - Junioři B, (B17), 04.09.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
132
Body celkem:
3188
Patrik Závacký  3 : 0 60
Daniel Šrámek  0 : 3 0
Radim Jurášek  3 : 0 60
Adam Škrobánek  1 : 3 12
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 21.08.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
72
Body celkem:
3029
Radim Jurášek  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
104
Body celkem:
2643
Jan Gerstdorf  0 : 3 0 11. - 12.
Bedřich Beneš  2 : 3 32 9. - 12.
Adam Gerstdorf  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Šimon Rynt  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B15), 04.01.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2407
Mikuláš Janda  0 : 3 0 5. - 6.
Adam Gerstdorf  3 : 0 60 5. - 8.
Jan Gerstdorf  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 02.11.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
140
Body celkem:
2900
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 3. - 4.
Michal Jurášek  0 : 3 0 semifinále
Patrik Závacký  3 : 0 60 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 1 40 1. - 16.
Šimon Zelenka  3 : 0 40 1. - 32.
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B15), 04.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2840
Adam Škrobánek  1 : 3 16 3. - 4.
Tomáš Holinka  1 : 3 16 semifinále
Radim Jurášek  3 : 1 48 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B15), 16.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
166
Body celkem:
3222
Radim Jurášek  3 : 1 64 3. - 4.
Adam Horák  1 : 3 16 semifinále
Michal Jurášek  3 : 2 36 čtvrtfinále
Patrik Závacký  3 : 0 50 1. - 16.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B15), 05.05.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3097
Adam Horák  2 : 3 38.4 3. - 4.
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 semifinále
Šimon Škurek  3 : 0 72 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B15), 17.02.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
105
Body celkem:
2596
Tadeáš Pekárek  3 : 1 39.36
Lukáš Krišica  0 : 3 0
Marian Papula  3 : 0 65.6
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B13), 14.01.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
342
Body celkem:
3526
Adam Škrobánek  3 : 0 90 9. - 10.
Marian Papula  3 : 0 90 9. - 12.
Jan Bravenec  3 : 0 90 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Miloslav Vaněrka  3 : 0 72 1. - 32.
 Moravskoslezské dětské D B13, (B13), 09.12.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Ostravský Permoník turnaj D junior B13, (B13), 24.11.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B13), 05.11.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
202
Body celkem:
3646
Tomáš Holinka  2 : 3 40 finále
Adam Horák  3 : 1 64 semifinále
Jan Bravenec  3 : 1 48 čtvrtfinále
Patrik Závacký  3 : 0 50 1. - 16.
 Ostravský Permoník turnaj D junior B13, (G13), 20.10.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B15), 25.03.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
100
Body celkem:
1938
Šimon Škurek  3 : 1 40 11. - 12.
Cedric Berger  2 : 3 20 9. - 12.
Vojtěch Volák  3 : 2 30 9. - 16.
Lukáš Krišica  1 : 3 10 1. - 16.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B13), 25.03.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3609
Tomáš Holinka  0 : 3 0 finále
Adam Horák  3 : 0 80 semifinále
Jiří Rojek  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Dětský AB squash cup, (B13), 28.12.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B13), 19.03.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2592
Tadeáš Pekárek  0 : 3 0
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Filip Šrámek  3 : 0 60
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 02.05.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4078
Tomáš Holinka  3 : 0 0
Radek Stoklasa  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 28.03.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3056
Ondřej Slanina  0 : 3 0
Adam Horák  0 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

Partneři ČASQ

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot