Profil hráče

Jan Holuša

hrac

Ročník: 2005
Klub: SBA Squash club, z.s.
Družstvo:SBA HORSKÝ HOTEL EXCELSIOR "B"
Registrační číslo: 6885

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 99. (05/2023)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 14. (01/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 21. (01/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 25. (01/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 18. (01/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 7. (05/2022)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 21. (05/2023)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.04.2024 514 (-216) 280 (-1292)
01.03.2024 298 (-101) 1572 (-1598)
01.02.2024 197 (-7) 3170 (0)
01.01.2024 190 (-46) 3170 (-1203)
01.12.2023 144 (-11) 4373 (-450)
01.11.2023 133 (0) 4823 (0)
01.10.2023 133 (-23) 4823 (-1333)
01.09.2023 110 (1) 6156 (0)
01.08.2023 111 (0) 6156 (0)
01.07.2023 111 (1) 6156 (0)
01.06.2023 112 (-13) 6156 (-927)
01.05.2023 99 (0) 7083 (-45)
01.04.2023 99 (19) 7128 (1292)
01.03.2023 118 (35) 5836 (1598)
01.02.2023 153 (1) 4238 (0)
01.01.2023 154 (40) 4238 (1203)
01.12.2022 194 (-26) 3035 (-573)
01.11.2022 168 (-25) 3608 (-722)
01.10.2022 143 (44) 4330 (1333)
01.09.2022 187 (4) 2997 (0)
01.08.2022 191 (-1) 2997 (0)
01.07.2022 190 (2) 2997 (0)
01.06.2022 192 (63) 2997 (927)
01.05.2022 255 (15) 2070 (325)
01.04.2022 270 (-2) 1745 (0)
01.03.2022 268 (2) 1745 (0)
01.02.2022 270 (22) 1745 (0)
01.01.2022 292 (14) 1745 (0)
01.12.2021 306 (168) 1745 (1023)
01.11.2021 474 (-474) 722 (722)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20241901972985142024
202315415311899991121111111101331331442023
20222922702682702551921901911871431681942022
20214743062021

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 1. liga muži B, 25.11.2023 Body celkem:
0
Michal Jirka  0 : 3 0
Petr Zlámal  0 : 3 0
 2. liga muži C, 22.04.2023 Body celkem:
280
Tomáš Tauš  3 : 1 160
Marika Doubravová  3 : 2 120
 FAJNE Béčko muži, 18.03.2023
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1267
Body za soupeře:
25
Body celkem:
1292
Petr Rohun  0 : 3 0 7. - 8.
Pavel Cigánek  0 : 3 0 5. - 8.
Lukáš  Kamp  0 : 3 0 čtvrtfinále
Patrik Závacký  3 : 1 24.8 1. - 16.
 2. liga muži C, 19.02.2023 Body celkem:
280
Zdeněk Šefl  3 : 0 200
David Halek  2 : 3 80
 2. liga muži C, 18.02.2023 Body celkem:
120
Antonín Novák  0 : 3 0
Martin Šimka  3 : 2 120
 FAJNE Béčko muži, 12.02.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1122
Body za soupeře:
76
Body celkem:
1198
Pavel Cigánek  3 : 2 18.6 11. - 12.
Tomáš Holinka  1 : 3 6.2 9. - 12.
Lumír Klímek  3 : 0 31 9. - 16.
Pavel Bodiš  0 : 3 0 1. - 16.
Patrik Závacký  3 : 1 19.84 1. - 32.
 MČR juniorů 2023, (B19), 03.02.2023
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
208
Body celkem:
4070
Jan Gerstdorf  3 : 1 104 13. - 14.
Patrik Závacký  3 : 2 78 13. - 16.
Tomáš Holinka  1 : 3 26 9. - 16.
Faríd Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
 FAJNE Béčko muži, 17.12.2022
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1122
Body za soupeře:
81
Body celkem:
1203
Aleš Tchuř  3 : 1 24.8 11. - 12.
Tomáš Hanzelka  0 : 3 0 9. - 12.
Lumír Klímek  3 : 1 24.8 9. - 16.
Martin Kantor  1 : 3 6.2 1. - 16.
Adam Gacek  3 : 0 24.8 1. - 32.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 10.12.2022
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
104
Body celkem:
2820
Mikuláš Janda  0 : 3 0 9. - 10.
Jan Gerstdorf  3 : 1 64 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 1. - 16.
 3. liga muži D, 26.11.2022 Body celkem:
450
Martin Kopal  3 : 0 150
Lucie Pinková  3 : 0 150
Petr Rohun  3 : 0 150
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B19), 22.10.2022
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3459
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3651
Patrik Závacký  1 : 3 24 13. - 14.
Bedřich Beneš  3 : 0 120 13. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 9. - 16.
Michal Jurášek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 FAJNE Béčko muži, 25.09.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1267
Body za soupeře:
66
Body celkem:
1333
Pavel Cigánek  2 : 3 14.88 7. - 8.
Lukáš Stupka  1 : 3 7.44 5. - 8.
Václav Pavlovec  0 : 3 0 čtvrtfinále
Boris Heneš  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 MČR juniorů 2022, (B19), 30.05.2022
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3889
Lukáš Kučiak  0 : 3 0 13. - 14.
Svatopluk Kreidl  3 : 0 130 13. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR U23 2022, (), 21.05.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4694
František Gurecký  3 : 0 130 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Daniel Šrámek  0 : 3 0 1. - 16.
 FAJNE Céčko muži, 07.05.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
891
Body za soupeře:
36
Body celkem:
927
Pavel Cigánek  2 : 3 8.88 5. - 6.
František Gurecký  3 : 0 22.2 5. - 8.
Martin Kantor  1 : 3 4.44 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 16.04.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
91
Body celkem:
3048
Maksym Tokar  1 : 3 19.2 3. - 4.
Daniel Šrámek  0 : 3 0 semifinále
Jakub Planka  3 : 0 72 čtvrtfinále
 2. liga muži C, 10.04.2022 Body celkem:
200
Robert Svrlansky  3 : 0 200
 2. liga muži C, 09.04.2022 Body celkem:
100
Tomáš Tauš  2 : 3 100
 3. liga muži E, 09.04.2022 Body celkem:
25
Martin David  0 : 3 0
Pavel Oswald  1 : 3 25
 3. liga muži E, 30.01.2022 Body celkem:
0
Tomáš Holinka  0 : 3 0
Adam Horák  0 : 3 0
 3. liga muži E, 29.01.2022 Body celkem:
0
Petr Rohun  0 : 3 0
Tomáš Holinka  0 : 3 0
 Junioři A, (B19), 15.01.2022
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
59
Body celkem:
3056
Šimon Rynt  1 : 3 19.2 7. - 8.
Michal Jurášek  0 : 3 0 5. - 8.
Lukáš Kučiak  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B19), 11.12.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3322
Daniel Šrámek  3 : 0 wo. 48 7. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 5. - 8.
Michal Jurášek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 80 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B17), 11.12.2021
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
168
Body celkem:
2642
Igor Hroza  3 : 0 80 13. - 14.
Jiří Rojek  3 : 0 wo. 40 13. - 16.
Mikuláš Janda  1 : 3 16 9. - 16.
Šimon Rynt  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 3. liga muži E, 28.11.2021 Body celkem:
70
Pavel Sládeček  1 : 3 20
 bye  3 : 0 wo. 50
 3. liga muži E, 27.11.2021 Body celkem:
150
Filip Gurecký  3 : 0 100
 bye  3 : 0 wo. 50
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 20.11.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
177
Body celkem:
3396
Jakub Planka  3 : 0 49.2
Filip Crhonek  3 : 0 49.2
Adam Horák  3 : 0 49.2
Patrik Závacký  3 : 2 29.52
 Muži C, 13.11.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
770
Body za soupeře:
33
Body celkem:
803
Patrik Závacký  3 : 1 14.8 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 9.25 9. - 12.
Petr Rohun  3 : 0 wo. 9.25 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
 Czech junior open 2021, (B19), 06.11.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2845
František Gurecký  3 : 0 84 7. - 8.
Martin Mach  0 : 3 0 5. - 8.
Mojmír Zálešák  0 : 3 0 čtvrtfinále
 IMPEXTA ČRO Cup 2021, 09.10.2021
Pořadí: 16
Body za pořadí:
722
Body za soupeře:
0
Body celkem:
722
Petr Rohun  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Ondřej Ryšavý  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Martin Pekárek   0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Tomáš Sigmund  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B19), 25.09.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
132
Body celkem:
3089
Šimon Rynt  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Svatopluk Kreidl  3 : 0 72 čtvrtfinále
Leoš Gjumija ml.  3 : 0 60 1. - 16.
 HANYA corporation cup - Junioři B, (B17), 04.09.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
132
Body celkem:
3188
Daniel Šrámek  0 : 3 0
Radim Jurášek  3 : 0 60
Adam Škrobánek  1 : 3 12
Patrik Závacký  3 : 0 60
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 21.08.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
72
Body celkem:
3029
Radim Jurášek  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
104
Body celkem:
2643
Jan Gerstdorf  0 : 3 0 11. - 12.
Bedřich Beneš  2 : 3 32 9. - 12.
Adam Gerstdorf  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Šimon Rynt  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B15), 04.01.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2407
Mikuláš Janda  0 : 3 0 5. - 6.
Adam Gerstdorf  3 : 0 60 5. - 8.
Jan Gerstdorf  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 02.11.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
140
Body celkem:
2900
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 3. - 4.
Michal Jurášek  0 : 3 0 semifinále
Patrik Závacký  3 : 0 60 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 1 40 1. - 16.
Šimon Zelenka  3 : 0 40 1. - 32.
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B15), 04.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2840
Adam Škrobánek  1 : 3 16 3. - 4.
Tomáš Holinka  1 : 3 16 semifinále
Radim Jurášek  3 : 1 48 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B15), 16.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
166
Body celkem:
3222
Radim Jurášek  3 : 1 64 3. - 4.
Adam Horák  1 : 3 16 semifinále
Michal Jurášek  3 : 2 36 čtvrtfinále
Patrik Závacký  3 : 0 50 1. - 16.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B15), 05.05.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3097
Adam Horák  2 : 3 38.4 3. - 4.
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 semifinále
Šimon Škurek  3 : 0 72 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B15), 17.02.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
105
Body celkem:
2596
Tadeáš Pekárek  3 : 1 39.36
Lukáš Krišica  0 : 3 0
Marian Papula  3 : 0 65.6
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B13), 14.01.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
342
Body celkem:
3526
Adam Škrobánek  3 : 0 90 9. - 10.
Marian Papula  3 : 0 90 9. - 12.
Jan Bravenec  3 : 0 90 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Miloslav Vaněrka  3 : 0 72 1. - 32.
 Moravskoslezské dětské D B13, (B13), 09.12.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 Ostravský Permoník turnaj D junior B13, (B13), 24.11.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B13), 05.11.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
202
Body celkem:
3646
Tomáš Holinka  2 : 3 40 finále
Adam Horák  3 : 1 64 semifinále
Jan Bravenec  3 : 1 48 čtvrtfinále
Patrik Závacký  3 : 0 50 1. - 16.
 Ostravský Permoník turnaj D junior B13, (G13), 20.10.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B15), 25.03.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
100
Body celkem:
1938
Šimon Škurek  3 : 1 40 11. - 12.
Cedric Berger  2 : 3 20 9. - 12.
Vojtěch Volák  3 : 2 30 9. - 16.
Lukáš Krišica  1 : 3 10 1. - 16.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B13), 25.03.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3609
Tomáš Holinka  0 : 3 0 finále
Adam Horák  3 : 0 80 semifinále
Jiří Rojek  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Dětský AB squash cup, (B13), 28.12.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
461
Body za soupeře:
0
Body celkem:
461
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B13), 19.03.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2592
Tadeáš Pekárek  0 : 3 0
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Filip Šrámek  3 : 0 60
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 02.05.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4078
Tomáš Holinka  3 : 0 0
Radek Stoklasa  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 28.03.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3056
Adam Horák  0 : 3 0
Ondřej Slanina  0 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot