Ročník: 1975
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Bástr Team
Registrační číslo: 6809
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 87 | (-3) | 7671 | (-430) | ||
01.02.2024 | 84 | (-2) | 8101 | (113) | ||
01.01.2024 | 82 | (4) | 7988 | (229) | ||
01.12.2023 | 86 | (-2) | 7759 | (-361) | ||
01.11.2023 | 84 | (2) | 8120 | (89) | ||
01.10.2023 | 86 | (-1) | 8031 | (0) | ||
01.09.2023 | 85 | (0) | 8031 | (0) | ||
01.08.2023 | 85 | (0) | 8031 | (0) | ||
01.07.2023 | 85 | (1) | 8031 | (0) | ||
01.06.2023 | 86 | (-3) | 8031 | (-341) | ||
01.05.2023 | 83 | (-8) | 8372 | (-626) | ||
01.04.2023 | 75 | (0) | 8998 | (0) | ||
01.03.2023 | 75 | (2) | 8998 | (467) | ||
01.02.2023 | 77 | (3) | 8531 | (-39) | ||
01.01.2023 | 80 | (-7) | 8570 | (-917) | ||
01.12.2022 | 73 | (-4) | 9487 | (-266) | ||
01.11.2022 | 69 | (-6) | 9753 | (-30) | ||
01.10.2022 | 63 | (2) | 9783 | (0) | ||
01.09.2022 | 65 | (-4) | 9783 | (-925) | ||
01.08.2022 | 61 | (0) | 10708 | (0) | ||
01.07.2022 | 61 | (3) | 10708 | (0) | ||
01.06.2022 | 64 | (9) | 10708 | (733) | ||
01.05.2022 | 73 | (4) | 9975 | (878) | ||
01.04.2022 | 77 | (-1) | 9097 | (0) | ||
01.03.2022 | 76 | (5) | 9097 | (143) | ||
01.02.2022 | 81 | (-1) | 8954 | (38) | ||
01.01.2022 | 80 | (25) | 8916 | (1098) | ||
01.12.2021 | 105 | (11) | 7818 | (483) | ||
01.11.2021 | 116 | (-4) | 7335 | (-306) | ||
01.10.2021 | 112 | (2) | 7641 | (-7) | ||
01.09.2021 | 114 | (21) | 7648 | (1393) | ||
01.08.2021 | 135 | (0) | 6255 | (0) | ||
01.07.2021 | 135 | (-5) | 6255 | (-68) | ||
01.06.2021 | 130 | (0) | 6323 | (0) | ||
01.03.2021 | 130 | (0) | 6323 | (0) | ||
01.11.2020 | 130 | (-3) | 6323 | (-172) | ||
01.10.2020 | 127 | (15) | 6495 | (802) | ||
01.04.2020 | 142 | (15) | 5693 | (0) | ||
01.03.2020 | 157 | (5) | 5693 | (0) | ||
01.02.2020 | 162 | (1) | 5693 | (320) | ||
01.01.2020 | 163 | (-26) | 5373 | (-983) | ||
01.12.2019 | 137 | (19) | 6356 | (1015) | ||
01.11.2019 | 156 | (4) | 5341 | (49) | ||
01.10.2019 | 160 | (9) | 5292 | (430) | ||
01.09.2019 | 169 | (0) | 4862 | (0) | ||
01.08.2019 | 169 | (-1) | 4862 | (-26) | ||
01.07.2019 | 168 | (0) | 4888 | (-96) | ||
01.06.2019 | 168 | (1) | 4984 | (-73) | ||
01.05.2019 | 169 | (-1) | 5057 | (-18) | ||
01.04.2019 | 168 | (-1) | 5075 | (0) | ||
01.03.2019 | 167 | (-19) | 5075 | (-468) | ||
01.02.2019 | 148 | (-7) | 5543 | (-557) | ||
01.01.2019 | 141 | (-1) | 6100 | (-161) | ||
01.12.2018 | 140 | (1) | 6261 | (0) | ||
01.11.2018 | 141 | (16) | 6261 | (504) | ||
01.10.2018 | 157 | (-3) | 5757 | (0) | ||
01.09.2018 | 154 | (-1) | 5757 | (0) | ||
01.08.2018 | 153 | (1) | 5757 | (0) | ||
01.07.2018 | 154 | (3) | 5757 | (61) | ||
01.06.2018 | 157 | (6) | 5696 | (507) | ||
01.05.2018 | 163 | (13) | 5189 | (345) | ||
01.04.2018 | 176 | (-4) | 4844 | (0) | ||
01.03.2018 | 172 | (14) | 4844 | (356) | ||
01.02.2018 | 186 | (35) | 4488 | (963) | ||
01.01.2018 | 221 | (30) | 3525 | (751) | ||
01.12.2017 | 251 | (4) | 2774 | (129) | ||
01.11.2017 | 255 | (-3) | 2645 | (120) | ||
01.10.2017 | 252 | (4) | 2525 | (96) | ||
01.09.2017 | 256 | (13) | 2429 | (174) | ||
01.07.2017 | 269 | (-1) | 2255 | (0) | ||
01.06.2017 | 268 | (7) | 2255 | (0) | ||
01.05.2017 | 275 | (28) | 2255 | (437) | ||
01.04.2017 | 303 | (43) | 1818 | (276) | ||
01.03.2017 | 346 | (140) | 1542 | (754) | ||
01.02.2017 | 486 | (68) | 788 | (304) | ||
01.01.2017 | 554 | (103) | 484 | (276) | ||
01.12.2016 | 657 | (-657) | 208 | (208) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 82 | 84 | 87 | 2024 | |||||||||
2023 | 80 | 77 | 75 | 75 | 83 | 86 | 85 | 85 | 85 | 86 | 84 | 86 | 2023 |
2022 | 80 | 81 | 76 | 77 | 73 | 64 | 61 | 61 | 65 | 63 | 69 | 73 | 2022 |
2021 | 130 | 130 | 135 | 135 | 114 | 112 | 116 | 105 | 2021 | ||||
2020 | 163 | 162 | 157 | 142 | 127 | 130 | 2020 | ||||||
2019 | 141 | 148 | 167 | 168 | 169 | 168 | 168 | 169 | 169 | 160 | 156 | 137 | 2019 |
2018 | 221 | 186 | 172 | 176 | 163 | 157 | 154 | 153 | 154 | 157 | 141 | 140 | 2018 |
2017 | 554 | 486 | 346 | 303 | 275 | 268 | 269 | 256 | 252 | 255 | 251 | 2017 | |
2016 | 657 | 2016 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
MČR žen, mužů a masters 2024, (M45+), 06.03.2024 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4240 |
Aleš Knotek | 1 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Tomáš Valta | 3 : 0 wo. | 0 | 9. - 16. |
Jaroslav Fejfar | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Muži B - Morenďácké mužské Béééčko, 13.01.2024 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 1309 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1309 |
Jiří Pinka | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
Jaroslav Fejfar | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Martin Šimka | 1 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Petr Vrbský | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.4, 10.12.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 421 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 421 |
Dietz Cup - Muži B, 03.12.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1344 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1344 |
Martin Šimka | 2 : 1 | 0 | 15. - 16. |
Martin Kantor | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Viktor Nezveda | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jaroslav Fejfar | 3 : 2 | 0 | 1. - 32. |
2. liga muži C, 25.11.2023 | Body celkem: 0 | ||
Stanislav Fruhvirt | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Havlík | 0 : 3 | 0 | |
Promedeus Cup MB a PSA Czech Open 2023, 04.11.2023 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 1115 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1115 |
Jiří Pinka | 0 : 3 | 0 | 21. - 22. |
Ondřej Ryšavý | 3 : 0 | 0 | 21. - 24. |
Petr Rohun | 1 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Aleš Tchuř | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
FAJNE Céčko muži, 28.10.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1165 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1165 |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Jiří Dušek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Pekárek | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
2. liga muži C, 22.10.2023 | Body celkem: 50 | ||
Eliška Jičínská | 1 : 3 | 50 | |
Pavel Cigánek | 0 : 3 | 0 | |
Sportprofit tour č.2, 13.10.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 446 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 446 |
GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 997 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 997 |
David Neugebauer | 0 : 2 | 0 | 25. - 26. |
Martin Šimka | 2 : 0 | 0 | 25. - 28. |
Aleš Tchuř | 2 : 1 | 0 | 25. - 32. |
Michal Vaněk | 1 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Petr Kopecký | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
MORENDA - MUŽI C, 23.09.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1008 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1008 |
David Neugebauer | 2 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Pavel Brichta | 3 : 1 | 0 | 5. - 8. |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Gabriel Boček | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Prázdninové Déčko na Viktorce I, 21.07.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Sportprofit tour finále, 10.06.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 351 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 351 |
Freshbox Cup - Muži B, 07.05.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1433 | Body za soupeře: 37 | Body celkem: 1470 |
Pavel Brichta | 1 : 3 | 7.44 | čtvrtfinále |
Vít Zachodil | 3 : 1 | 29.76 | |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | |
Sportprofit tour č.9, 05.05.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
PRIMA STAVEBNINY CUP - Muži B, 29.04.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1090 | Body za soupeře: 28 | Body celkem: 1118 |
Dominik Blažíček | 1 : 3 | 6.2 | 11. - 12. |
Jiří Pinka | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 15.5 | 9. - 16. |
Michal Vaněk | 1 : 3 | 6.2 | 1. - 16. |
2. liga muži C, 23.04.2023 | Body celkem: 50 | ||
Antonín Novák | 1 : 3 | 50 | |
2. liga muži C, 22.04.2023 | Body celkem: 50 | ||
Tomáš Havlík | 1 : 3 | 50 | |
Lukáš Kamp | 0 : 3 | 0 | |
Sportprofit tour č.8, 14.04.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 335 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 335 |
MČR žen, mužů a masters 2023, (M45+), 09.03.2023 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Symon Vongbounthanh | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Dominik Šácha | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Sportprofit tour č.7, 03.03.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 351 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 351 |
Freshbox Cup - Muži B, 25.02.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1455 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 1545 |
Tomáš Tauš | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Martin Kantor | 2 : 3 | 16.4 | 9. - 12. |
Miroslav Ondruška | 3 : 1 | 32.8 | 9. - 16. |
Michal Štěpán | 1 : 3 | 8.2 | 1. - 16. |
David Neugebauer | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.6, 12.02.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
GALVA Muži B Olomouc, 21.01.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1122 | Body za soupeře: 74 | Body celkem: 1196 |
Michal Vaněk | 2 : 1 | 18.6 | 11. - 12. |
Jan Šťastník | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Michal Štěpán | 2 : 0 | 31 | 9. - 16. |
Petr Kopecký | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
Dietz Cup - Muži B, 15.01.2023 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 953 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 1006 |
Pavel Beneš | 2 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 18. |
Radim Jurášek | 2 : 1 | 14.88 | 17. - 20. |
Dominik Forgač | 2 : 1 | 14.88 | 17. - 24. |
Vít Zachodil | 2 : 1 | 11.16 | 17. - 32. |
Aleš Tchuř | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.5, 13.01.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
Sportprofit tour č.4, 11.12.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
2. liga muži C, 27.11.2022 | Body celkem: 250 | ||
Aleš Chytil | 3 : 1 | 200 | |
Antonín Novák | 1 : 3 | 50 | |
2. liga muži C, 26.11.2022 | Body celkem: 150 | ||
Lukáš Kamp | 3 : 2 | 150 | |
Michal Štěpán | 0 : 3 | 0 | |
Dietz Cup - Muži B, 13.11.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1033 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 1076 |
Seif Tamer | 2 : 3 | 12.4 | 13. - 14. |
Daniel Vrána | 3 : 0 | 31 | 13. - 16. |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Pavel Trávníček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Sportprofit tour č.3, 11.11.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
Morenda - Muži B, 05.11.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1033 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 1076 |
Michal Vaněk | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Lukáš Kučiak | 3 : 1 | 24.8 | 13. - 16. |
Petr Rohun | 1 : 3 | 6.2 | 9. - 16. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.2, 21.10.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
2. liga muži C, 15.10.2022 | Body celkem: 50 | ||
Jaroslav Štěpař | 0 : 3 | 0 | |
Martin David | 1 : 3 | 50 | |
FAJNE Béčko muži, 25.09.2022 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 980 | Body za soupeře: 37 | Body celkem: 1017 |
David Neugebauer | 2 : 3 | 12.4 | 15. - 16. |
Aleš Tchuř | 1 : 3 | 6.2 | 13. - 16. |
Patrik Závacký | 1 : 3 | 6.2 | 9. - 16. |
Jan Holuša | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.1, 16.09.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 335 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 335 |
Prázdninové déčko na Viktorce II, 14.08.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Sportprofit tour finále, 11.06.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
Prima stavebniny Cup - Muži A, 07.05.2022 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1811 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1811 |
Tomáš Havlík | 0 : 3 | 0 | |
Jiří Pinka | 0 : 3 | 0 | |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Muži C, 23.04.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1078 | Body za soupeře: 46 | Body celkem: 1124 |
Aleš Tchuř | 3 : 2 | 15.12 | 5. - 6. |
Václav Máca | 3 : 1 | 20.16 | 5. - 8. |
Jan Lempart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 10.5 | 1. - 16. |
Sportprofit tour č.7, 15.04.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 335 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 335 |
2. liga muži C, 10.04.2022 | Body celkem: 420 | ||
Tomáš Sigmund | 3 : 2 | 180 | |
Pavel Holík | 3 : 1 | 240 | |
2. liga muži C, 09.04.2022 | Body celkem: 300 | ||
Martin Kantor | 3 : 0 | 300 | |
Morenda - Muži B, 02.04.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1033 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 1076 |
Jiří Pinka | 0 : 2 | 0 | 13. - 14. |
Michal Jurášek | 2 : 0 wo. | 15.5 | 13. - 16. |
David Neugebauer | 1 : 2 | 12.4 | 9. - 16. |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Miroslav Ondruška | 3 : 2 | 14.88 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.6, 18.03.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
MČR žen, mužů a masters 2022, (M45+), 03.03.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 153 | Body celkem: 3734 |
Radek Dudešek | 3 : 1 | 86.4 | 7. - 8. |
Symon Vongbounthanh | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Petr Zlámal | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022 Pořadí: 34 |
Body za pořadí: 994 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 1078 |
Ladislav Burián | 0 : 2 | 0 | 33. - 34. |
David Neugebauer | 2 : 1 | 18 | 33. - 36. |
Ladislav Švábek | 2 : 0 | 30 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Miroslav Ondruška | 1 : 3 | 6 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.5, 25.02.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Muži C - Squashový turnaj ve Vyškově, 12.02.2022 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Lucie Pinková | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 32. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
1. liga muži A, 29.01.2022 | Body celkem: 0 | ||
Jaroslav Cerman | 0 : 3 | 0 | |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | |
Bástr Cup - Masters, (M45+), 15.01.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2517 |
Jaroslav Kaleta | 0 : 3 | 0 | |
Martin Štěpán | 3 : 0 | 60 | |
David Belada | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Bořil | 0 : 3 | 0 | |
ČESKÁ PRŮMYSLOVÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA CUP 2022, 08.01.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1161 | Body za soupeře: 74 | Body celkem: 1235 |
Petr Nesládek | 2 : 3 | 12.4 | 9. - 10. |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 31 | 9. - 12. |
Adam Gacek | 3 : 1 | 24.8 | 9. - 16. |
Petr Stryja | 1 : 3 | 6.2 | 1. - 16. |
Sportprofit tour č.4, 07.01.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
Sportprofit tour č.3, 17.12.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
HANYA CUP - Muži A, 04.12.2021 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 1859 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 1993 |
Tomáš Havlík | 2 : 0 | 64 | 23. - 24. |
Adam Sinkule | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Michal Jadrníček | 1 : 2 | 25.6 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 32 | 17. - 32. |
Ondřej Pavelka | 1 : 3 | 12.8 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.2, 19.11.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
Morenda - Muži C, 13.11.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 872 | Body za soupeře: 63 | Body celkem: 935 |
Tomáš Tauš | 3 : 1 | 16.8 | 9. - 10. |
Maroš Kucbel | 3 : 0 | 21 | 9. - 12. |
Radim Jurášek | 3 : 2 | 12.6 | 9. - 16. |
Michal Jurášek | 1 : 3 | 4.2 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Ostravský Kahan - Muži B , 06.11.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 57 | Body celkem: 1742 |
Lukáš Kamp | 1 : 3 | 9.92 | 3. - 4. |
Aleš Kubíček | 1 : 3 | 9.92 | semifinále |
Tomáš Sigmund | 3 : 0 wo. | 18.6 | čtvrtfinále |
Aleš Tchuř | 3 : 2 | 18.6 | 1. - 16. |
MČR žen, mužů a masters 2021, (M45+), 21.10.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 263 | Body celkem: 4460 |
Josef Fanta | 3 : 2 | 64.8 | 5. - 6. |
David Doležel | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Ladislav Burián | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jiří Blažek | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
2. liga muži C, 16.10.2021 | Body celkem: 80 | ||
Tomáš Fořter | 2 : 3 | 80 | |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | |
Sportprofit tour č.1, 15.10.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
GALVA Muži B Olomouc, 02.10.2021 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 12 | Body celkem: 12 |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 32. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Sportprofit tour finále, 25.09.2021 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 319 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 319 |
DIETZ CUP - Muži A, 28.08.2021 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 1900 | Body za soupeře: 103 | Body celkem: 2003 |
Aleš Kubíček | 0 : 2 | 0 | 25. - 26. |
Jiří Pinka | 2 : 0 | 54 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 27 | 25. - 32. |
Adam Sinkule | 1 : 2 | 21.6 | 17. - 32. |
Matej Hrnčiřík | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.6, 20.08.2021 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 361 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 361 |
Hanya Corporatin Cup - Muži B, 14.08.2021 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 906 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 966 |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 24.8 | 19. - 20. |
Miroslav Ondruška | 1 : 3 | 4.96 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 32. |
Pavel Mraček | 1 : 3 | 4.96 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.5, 23.07.2021 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 351 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 351 |
Sportprofit tour č.3, 04.06.2021 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 311 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 311 |
Impexta ČRO Cup 2020, 10.10.2020 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 739 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 781 |
Martin Janečka | 2 : 0 wo. | 10.5 | 15. - 16. |
Michal Farník | 1 : 2 | 8.4 | 13. - 16. |
Ladislav Němeček | 1 : 2 | 8.4 | 9. - 16. |
Jiří Pinka | 1 : 3 | 4.2 | 1. - 16. |
Petr Nesládek | 3 : 2 | 10.08 | 1. - 32. |
Dietz Cup muži D, 14.08.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Pneukomplet Cup muži D, 17.07.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
Sportprofit tour finále, 27.06.2020 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 262 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 262 |
Sportprofit tour č.9, 05.06.2020 Pořadí: 33 |
Body za pořadí: 208 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 208 |
Sportprofit tour č.8, 22.05.2020 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 319 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 319 |
MČR žen, mužů a masters 2020, (M40+), 05.03.2020 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 4068 |
Radek Dudešek | 1 : 3 | 26 | 11. - 12. |
Pavel Popelka | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Ondřej Bořil | 3 : 2 | 78 | 9. - 16. |
Miroslav Kolář | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020 Pořadí: 40 |
Body za pořadí: 692 | Body za soupeře: 25 | Body celkem: 717 |
Martin Kopal | 0 : 2 wo. | 0 | 39. - 40. |
David Neugebauer | 0 : 2 wo. | 0 | 37. - 40. |
Tomáš Tauš | 0 : 2 wo. | 0 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 64. |
Ondřej Bořil | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
ERIN´S FLAG Cup Masters, (M40+), 01.02.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 29 | Body celkem: 2486 |
Aleš Knotek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Filip Rozprým | 2 : 3 | 28.8 | |
Sportprofit tour č.6, 31.01.2020 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 249 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 249 |
3. liga muži E, 26.01.2020 | Body celkem: 100 | ||
Ondřej Manďák | 0 : 3 | 0 | |
Michal Šoman | 3 : 0 | 100 | |
3. liga muži E, 25.01.2020 | Body celkem: 160 | ||
Martin Peringer | 3 : 0 | 100 | |
Jakub Honzík | 3 : 2 | 60 | |
CNC PRODUKT CUP 2020 Muži C, 18.01.2020 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 879 | Body za soupeře: 58 | Body celkem: 937 |
Jiří Pinka | 0 : 2 | 0 | 13. - 14. |
Lukáš Morávek | 2 : 0 | 24 | 13. - 16. |
Michal Farník | 1 : 2 | 9.6 | 9. - 16. |
Marcel Ujfaluši | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Petr Poupě | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.5, 03.01.2020 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 361 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 361 |
GALVA Muži B Olomouc, 14.12.2019 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Jaroslav Hemelka | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 32. |
Ondřej Ryšavý | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 32. |
Aleš Tchuř | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.4, 13.12.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 351 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 351 |
Céčko FAJNE OSTRAVA, 07.12.2019 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 744 | Body za soupeře: 51 | Body celkem: 795 |
Martin Vaněk | 2 : 0 wo. | 9.6 | 21. - 22. |
Petr Stryja | 2 : 1 | 11.52 | 21. - 24. |
Veronika Malinowská | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Tomáš Holinka | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 32. |
Pavel Holík | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
3. liga muži E, 01.12.2019 | Body celkem: 100 | ||
David Neugebauer | 1 : 3 | 25 | |
Milan Juřička | 3 : 2 | 75 | |
3. liga muži E, 30.11.2019 | Body celkem: 125 | ||
Petr Žalud | 3 : 0 | 125 | |
Josef Nakládal | 0 : 3 | 0 | |
Mužské Béčko - Brno, 23.11.2019 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1210 | Body za soupeře: 78 | Body celkem: 1288 |
Martin Kopal | 2 : 0 | 32.8 | 19. - 20. |
Tomáš Sigmund | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Pavel Brichta | 2 : 0 | 32.8 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 17. - 32. |
Matěj Slabý | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.3, 15.11.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 335 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 335 |
Muži C, 19.10.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 775 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 842 |
Petr Poupě | 2 : 0 | 21 | 13. - 14. |
David Neugebauer | 2 : 0 | 21 | 13. - 16. |
Aleš Tchuř | 1 : 2 | 8.4 | 9. - 16. |
Stanislav Jurčík | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Dominik Blažíček | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.2, 11.10.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 361 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 361 |
3. liga muži E, 06.10.2019 | Body celkem: 250 | ||
Petr Poupě | 3 : 0 | 125 | |
Roman Šišák | 3 : 0 | 125 | |
3. liga muži E, 05.10.2019 | Body celkem: 75 | ||
Josef Nakládal | 3 : 2 | 75 | |
David Neugebauer | 0 : 3 | 0 | |
Sportprofit tour č.1, 20.09.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 343 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 343 |
GALVA Olomouc Open, 07.09.2019 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 764 | Body za soupeře: 38 | Body celkem: 802 |
bye | 2 : 0 wo. | 9.3 | 25. - 26. |
bye | 2 : 0 wo. | 9.3 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 9.3 | 25. - 32. |
Miroslav Ondruška | 1 : 2 | 9.92 | 17. - 32. |
Tomáš Havlík | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
SquashArena Muži B, 25.05.2019 Pořadí: 40 |
Body za pořadí: 849 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 849 |
bye | 0 : 2 wo. | 0 | 33. - 64. |
Šimon Makovský | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.9, 24.05.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
Sportprofit tour č.8, 26.04.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
Vyškov Muži C, 13.04.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 900 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 967 |
Vladimír Kolegar | 2 : 0 | 24 | 13. - 14. |
Michal Šoman | 2 : 0 | 24 | 13. - 16. |
Miroslav Ondruška | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Martin Honek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Iveta Ferdusová | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.7, 15.03.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 343 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 343 |
3. liga muži D, 26.01.2019 | Body celkem: 75 | ||
David Neugebauer | 3 : 2 | 75 | |
Ondřej Ryšavý | 0 : 3 | 0 | |
CNC PRODUKT CUP 2019, 19.01.2019 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 641 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 683 |
Michal Šoman ml. | 2 : 0 | 16.8 | 21. - 22. |
Pavel Dziak | 2 : 0 wo. | 8.4 | 21. - 24. |
Michal Farník | 1 : 2 | 6.72 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 6.3 | 17. - 32. |
Jan Netolička | 1 : 3 | 3.36 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.5, 11.01.2019 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 297 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 297 |
3. liga muži D, 02.12.2018 | Body celkem: 150 | ||
Pavel Brichta | 2 : 3 | 50 | |
Petr Omelka | 3 : 1 | 100 | |
3. liga muži D, 01.12.2018 | Body celkem: 250 | ||
Jaroslav Krátký | 3 : 0 | 125 | |
Jan Netolička | 3 : 0 | 125 | |
HAMR HEAD muži B, 27.10.2018 Pořadí: 38 |
Body za pořadí: 897 | Body za soupeře: 81 | Body celkem: 978 |
Tomáš Císařovský | 0 : 2 | 0 | 37. - 38. |
David Doležel | 2 : 1 | 18 | 37. - 40. |
Lukáš Klinecký | 1 : 2 | 12 | 33. - 40. |
Daniel Vrána | 2 : 0 | 30 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Kristián Mraček | 1 : 3 | 6 | 1. - 64. |
3. liga muži D, 13.10.2018 | Body celkem: 140 | ||
Tomáš Drozd | 2 : 3 | 40 | |
Martin Kopal | 3 : 0 | 100 | |
Prázdninové déčko - Bástr Cup, 20.07.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
Sportprofit tour č.10, 30.06.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Sportprofit tour č.9, 25.05.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 351 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 351 |
, 12.05.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 879 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 922 |
Jiří Pinka | 0 : 2 | 0 | 13. - 14. |
Vít Zachodil | 2 : 0 | 24 | 13. - 16. |
Libor Koďousek | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Michal Vaněk | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Milan Hamřík | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.8, 20.04.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
"C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 14.04.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 739 | Body za soupeře: 46 | Body celkem: 785 |
Michal Šoman | 2 : 1 | 12.6 | 15. - 16. |
Pavel Krajsa | 1 : 2 | 8.4 | 13. - 16. |
Filip Rozprým | 1 : 2 | 8.4 | 9. - 16. |
Martin Kollár | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Pavel Blaha | 3 : 2 | 10.08 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
3. Liga Muži D, 08.04.2018 | Body celkem: 100 | ||
Tomáš Durda | 1 : 3 | 20 | |
Pavel Blaha | 3 : 1 | 80 | |
3. Liga Muži D, 07.04.2018 | Body celkem: 100 | ||
David Neugebauer | 0 : 3 | 0 | |
Filip Smejkal | 3 : 1 | 100 | |
Sportprofit tour č.7, 16.03.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 335 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 335 |
MČR masters, (M40+), 02.03.2018 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 3093 | Body za soupeře: 230 | Body celkem: 3323 |
Martin Němec | 2 : 3 | 38.4 | 17. - 18. |
Martin Štěpán | 3 : 0 | 96 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 17. - 32. |
Symon Vongbounthanh | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.6, 23.02.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 343 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 343 |
MASTERS HAMR sport, (M40+), 17.02.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 163 | Body celkem: 2879 |
David Orálek | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 10. |
Dominik Šácha | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 12. |
Tomáš Strmiska | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
David Doležel | 2 : 3 | 32 | 1. - 16. |
Radomír Hrdlička | 3 : 1 | 51.2 | 1. - 32. |
MASTERS HAMR sport, (M35+), 17.02.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 131 | Body celkem: 3128 |
Tomáš Havlík | 1 : 3 | 19.2 | 7. - 8. |
Martin Paroulek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Tomáš Valta | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Filip Nosek | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Huslík Cup - muži C, 10.02.2018 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 837 | Body za soupeře: 29 | Body celkem: 866 |
Tomáš Tauš | 0 : 2 | 0 | 15. - 16. |
Tomáš Sigmund | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Pavel Blaha | 1 : 2 | 9.6 | 9. - 16. |
Martin Kollár | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Šoman ml. | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
3. Liga Muži D, 27.01.2018 | Body celkem: 160 | ||
Přemysl Pospíšil | 3 : 0 | 100 | |
Dominik Blažíček | 3 : 2 | 60 | |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 1084 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 1175 |
Josef Nakládal | 2 : 0 | 32.8 | 23. - 24. |
Roman Pross | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Filip Nosek | 1 : 2 | 13.12 | 17. - 24. |
Milan Hamřík | 2 : 0 | 32.8 | 17. - 32. |
Lukáš Kamp | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
HANYA Cup masters, (M40+), 17.12.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 101 | Body celkem: 2558 |
Martin Němec | 2 : 3 | 28.8 | 5. - 6. |
Martin Štěpán | 3 : 1 | 57.6 | 5. - 8. |
Martin Kollár | 1 : 3 | 14.4 | čtvrtfinále |
Sportprofit tour č.4, 15.12.2017 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 269 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 269 |
"C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 09.12.2017 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 610 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 650 |
Martin Kopal | 2 : 1 | 10.08 | 23. - 24. |
Alex Kelar | 1 : 2 | 6.72 | 21. - 24. |
Kristýna Hrnčiříková | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Jaroslav Hemelka | 2 : 0 | 16.8 | 17. - 32. |
Petr Hlisnikovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
3. Liga Muži D, 03.12.2017 | Body celkem: 125 | ||
Hynek Jičínský | 0 : 3 | 0 | |
David Neugebauer | 3 : 0 | 125 | |
3. Liga Muži D, 02.12.2017 | Body celkem: 280 | ||
Petr Omelka | 3 : 0 | 100 | |
David Neugebauer | 3 : 1 | 80 | |
Tomáš Kuchovský | 3 : 0 | 100 | |
Sportprofit tour č.3, 24.11.2017 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 290 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 290 |
PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA, 11.11.2017 Pořadí: 39 |
Body za pořadí: 403 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 433 |
Milan Hamřík | 2 : 0 wo. | 6.3 | 39. - 40. |
Tomáš Tauš | 1 : 2 | 5.04 | 37. - 40. |
Tomáš Vysloužil | 0 : 2 | 0 | 33. - 40. |
David Neugebauer | 2 : 0 | 12.6 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 6.3 | 33. - 64. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
3. Liga Muži D, 22.10.2017 | Body celkem: 60 | ||
Martin Šimka | 0 : 3 | 0 | |
Jan Málek | 3 : 2 | 60 | |
3. Liga Muži D, 21.10.2017 | Body celkem: 60 | ||
Leoš Gjumija st. | 3 : 2 | 60 | |
Richard Červinka | 0 : 3 | 0 | |
Sportprofit tour č.2, 13.10.2017 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 297 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 297 |
Sportprofit tour č.1, 15.09.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
Prázdninové Déčko - Hanya Cup, 18.08.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
Prázdninové Déčko, 21.07.2017 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 304 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 304 |
Sportprofit tour č.8, 21.04.2017 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 269 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 269 |
Vyškovský squash turnaj C, 15.04.2017 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 578 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 620 |
Stanislav Kalášek | 3 : 0 | 12.6 | 25. - 26. |
Jaroslav Hemelka | 3 : 1 | 10.08 | 25. - 28. |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 12.6 | 25. - 32. |
Miroslav Ondruška | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Milan Hamřík | 2 : 3 | 6.72 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.7, 17.03.2017 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 276 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 276 |
Sportprofit tour č.6, 17.02.2017 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 244 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 244 |
Veem Trading Cup, 11.02.2017 Pořadí: 38 |
Body za pořadí: 481 | Body za soupeře: 29 | Body celkem: 510 |
Robert Šťastný | 1 : 3 | 2.88 | 37. - 38. |
Michal Šoman | 3 : 2 | 8.64 | 37. - 40. |
Bohuslav Cechmeister | 1 : 3 | 2.88 | 33. - 40. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 33. - 64. |
Anton Giertli | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.5, 13.01.2017 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 304 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 304 |
Sportprofit tour č.4, 16.12.2016 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 276 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 276 |
Sportprofit tour č.3, 18.11.2016 Pořadí: 33 |
Body za pořadí: 208 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 208 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.