Ročník: 1971
Klub: SK HAMR, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 477
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.06.2024 | 79 | (0) | 8113 | (-126) | ||
01.05.2024 | 79 | (11) | 8239 | (811) | ||
01.04.2024 | 90 | (1) | 7428 | (-14) | ||
01.03.2024 | 91 | (-6) | 7442 | (-559) | ||
01.02.2024 | 85 | (-10) | 8001 | (-518) | ||
01.01.2024 | 75 | (0) | 8519 | (0) | ||
01.12.2023 | 75 | (-1) | 8519 | (-345) | ||
01.11.2023 | 74 | (1) | 8864 | (-310) | ||
01.10.2023 | 75 | (-4) | 9174 | (0) | ||
01.09.2023 | 71 | (0) | 9174 | (0) | ||
01.08.2023 | 71 | (0) | 9174 | (0) | ||
01.07.2023 | 71 | (1) | 9174 | (0) | ||
01.06.2023 | 72 | (4) | 9174 | (218) | ||
01.05.2023 | 76 | (4) | 8956 | (278) | ||
01.04.2023 | 80 | (-4) | 8678 | (-185) | ||
01.03.2023 | 76 | (-2) | 8863 | (65) | ||
01.02.2023 | 74 | (10) | 8798 | (643) | ||
01.01.2023 | 84 | (-1) | 8155 | (-453) | ||
01.12.2022 | 83 | (7) | 8608 | (693) | ||
01.11.2022 | 90 | (-3) | 7915 | (161) | ||
01.10.2022 | 87 | (2) | 7754 | (0) | ||
01.09.2022 | 89 | (1) | 7754 | (-64) | ||
01.08.2022 | 90 | (2) | 7818 | (0) | ||
01.07.2022 | 92 | (3) | 7818 | (0) | ||
01.06.2022 | 95 | (0) | 7818 | (-394) | ||
01.05.2022 | 95 | (-5) | 8212 | (100) | ||
01.04.2022 | 90 | (0) | 8112 | (273) | ||
01.03.2022 | 90 | (10) | 7839 | (494) | ||
01.02.2022 | 100 | (-14) | 7345 | (-1029) | ||
01.01.2022 | 86 | (3) | 8374 | (-25) | ||
01.12.2021 | 89 | (13) | 8399 | (61) | ||
01.11.2021 | 102 | (3) | 8338 | (296) | ||
01.10.2021 | 105 | (-1) | 8042 | (-196) | ||
01.09.2021 | 104 | (3) | 8238 | (233) | ||
01.08.2021 | 107 | (0) | 8005 | (0) | ||
01.07.2021 | 107 | (-7) | 8005 | (-518) | ||
01.06.2021 | 100 | (-1) | 8523 | (0) | ||
01.03.2021 | 99 | (-1) | 8523 | (0) | ||
01.11.2020 | 98 | (4) | 8523 | (263) | ||
01.10.2020 | 102 | (-4) | 8260 | (60) | ||
01.04.2020 | 98 | (4) | 8200 | (-249) | ||
01.03.2020 | 102 | (-6) | 8449 | (-277) | ||
01.02.2020 | 96 | (1) | 8726 | (558) | ||
01.01.2020 | 97 | (10) | 8168 | (-40) | ||
01.12.2019 | 107 | (-5) | 8208 | (0) | ||
01.11.2019 | 102 | (0) | 8208 | (85) | ||
01.10.2019 | 102 | (2) | 8123 | (221) | ||
01.09.2019 | 104 | (0) | 7902 | (0) | ||
01.08.2019 | 104 | (0) | 7902 | (0) | ||
01.07.2019 | 104 | (0) | 7902 | (0) | ||
01.06.2019 | 104 | (16) | 7902 | (844) | ||
01.05.2019 | 120 | (17) | 7058 | (547) | ||
01.04.2019 | 137 | (17) | 6511 | (923) | ||
01.03.2019 | 154 | (47) | 5588 | (1944) | ||
01.02.2019 | 201 | (7) | 3644 | (54) | ||
01.01.2019 | 208 | (23) | 3590 | (767) | ||
01.12.2018 | 231 | (-17) | 2823 | (-749) | ||
01.11.2018 | 214 | (41) | 3572 | (936) | ||
01.10.2018 | 255 | (33) | 2636 | (688) | ||
01.09.2018 | 288 | (0) | 1948 | (0) | ||
01.08.2018 | 288 | (0) | 1948 | (0) | ||
01.07.2018 | 288 | (4) | 1948 | (0) | ||
01.06.2018 | 292 | (-76) | 1948 | (-1568) | ||
01.05.2018 | 216 | (-11) | 3516 | (-300) | ||
01.04.2018 | 205 | (-30) | 3816 | (-960) | ||
01.03.2018 | 175 | (4) | 4776 | (0) | ||
01.02.2018 | 179 | (-18) | 4776 | (-535) | ||
01.01.2018 | 161 | (-1) | 5311 | (-50) | ||
01.12.2017 | 160 | (-13) | 5361 | (-367) | ||
01.11.2017 | 147 | (-7) | 5728 | (-263) | ||
01.10.2017 | 140 | (-5) | 5991 | (-40) | ||
01.09.2017 | 135 | (0) | 6031 | (0) | ||
01.07.2017 | 135 | (0) | 6031 | (0) | ||
01.06.2017 | 135 | (2) | 6031 | (167) | ||
01.05.2017 | 137 | (0) | 5864 | (30) | ||
01.04.2017 | 137 | (-12) | 5834 | (-878) | ||
01.03.2017 | 125 | (0) | 6712 | (-106) | ||
01.02.2017 | 125 | (0) | 6818 | (500) | ||
01.01.2017 | 125 | (0) | 6318 | (50) | ||
01.12.2016 | 125 | (-4) | 6268 | (-35) | ||
01.11.2016 | 121 | (-6) | 6303 | (-210) | ||
01.10.2016 | 115 | (-2) | 6513 | (-382) | ||
01.09.2016 | 113 | (0) | 6895 | (0) | ||
01.06.2016 | 113 | (-2) | 6895 | (0) | ||
01.05.2016 | 111 | (4) | 6895 | (270) | ||
01.04.2016 | 115 | (4) | 6625 | (366) | ||
01.03.2016 | 119 | (-4) | 6259 | (-66) | ||
01.02.2016 | 115 | (2) | 6325 | (129) | ||
01.01.2016 | 117 | (8) | 6196 | (3627) | ||
01.12.2015 | 125 | (-7) | 2569 | (13) | ||
01.11.2015 | 118 | (7) | 2556 | (152) | ||
01.10.2015 | 125 | (10) | 2404 | (37) | ||
01.09.2015 | 135 | (0) | 2367 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 75 | 85 | 91 | 90 | 79 | 79 | 2024 | ||||||
2023 | 84 | 74 | 76 | 80 | 76 | 72 | 71 | 71 | 71 | 75 | 74 | 75 | 2023 |
2022 | 86 | 100 | 90 | 90 | 95 | 95 | 92 | 90 | 89 | 87 | 90 | 83 | 2022 |
2021 | 99 | 100 | 107 | 107 | 104 | 105 | 102 | 89 | 2021 | ||||
2020 | 97 | 96 | 102 | 98 | 102 | 98 | 2020 | ||||||
2019 | 208 | 201 | 154 | 137 | 120 | 104 | 104 | 104 | 104 | 102 | 102 | 107 | 2019 |
2018 | 161 | 179 | 175 | 205 | 216 | 292 | 288 | 288 | 288 | 255 | 214 | 231 | 2018 |
2017 | 125 | 125 | 125 | 137 | 137 | 135 | 135 | 135 | 140 | 147 | 160 | 2017 | |
2016 | 117 | 115 | 119 | 115 | 111 | 113 | 113 | 115 | 121 | 125 | 2016 | ||
2015 | 135 | 125 | 118 | 125 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Ohradní D 7.6.2024, 07.06.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 644 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 644 |
SquashArena Muži B, 25.05.2024 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 1020 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1020 |
bye | 2 : 0 wo. | 0 | 25. - 26. |
bye | 2 : 0 wo. | 0 | 25. - 28. |
Ján Fecák | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Ohradní D 10.5.2024, 10.05.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
Ohradní D 3.5.2024, 03.05.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
RESTAART béčko, 27.04.2024 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1380 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1380 |
Miloslav Felkl | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 13. - 16. |
Michal Jirka | 1 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
2. liga muži A, 14.04.2024 | Body celkem: 200 | ||
Anna Plačková | 3 : 1 | 200 | |
Kamil Staněk | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži A, 13.04.2024 | Body celkem: 320 | ||
Jiří Jílek | 3 : 0 | 200 | |
Martin Slavičínský | 3 : 2 | 120 | |
HAMR SPORT Muži C, 06.04.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1280 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1280 |
Marek Vejrosta | 3 : 2 | 0 | 3. - 4. |
Michal Jeník | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Martin Všetička | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Kryštof Drapák | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Ohradní D 27.3.2024, 27.03.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 593 |
HRADECKÝ CUP MUŽI, 23.03.2024 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 1178 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1178 |
Josef Růžek | 0 : 2 | 0 | 19. - 20. |
Filip Nosek | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Miloslav Felkl | 2 : 0 | 0 | 17. - 24. |
Martin Janečka | 2 : 0 | 0 | 17. - 32. |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Ohradní D 15.3.2024, 15.03.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
MČR žen, mužů a masters 2024, (M50+), 06.03.2024 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4086 |
Daniel Vrána | 3 : 0 wo. | 0 | 11. - 12. |
Michal Tůma | 1 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 9. - 16. |
Symon Vongbounthanh | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ohradní D 1.3.2024, 01.03.2024 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 402 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 402 |
HAMR SPORT - Muži B, 24.02.2024 Pořadí: 34 |
Body za pořadí: 811 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 811 |
Fons Poon | 0 : 2 | 0 | 33. - 34. |
Marek Vejrosta | 2 : 0 wo. | 0 | 33. - 36. |
Milan Vlasák | 2 : 0 | 0 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 0 | 33. - 64. |
Martin Schuller | 1 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Ohradní D 16.2.2024, 16.02.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 644 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 644 |
Ohradní D 9.2.2024, 09.02.2024 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 478 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 478 |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Masters 2024, (M50+), 20.01.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Symon Vongbounthanh | 1 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Václav Uhlíř | 1 : 3 | 0 | semifinále |
Martin Štěpán | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 13.01.2024 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 973 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 973 |
Petr Podaný | 2 : 0 wo. | 0 | 27. - 28. |
Miroslav Kolář | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
Roman Kmínek | 2 : 0 | 0 | 25. - 32. |
Ladislav Procházka | 1 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
Ohradní D 5.1.2024, 05.01.2024 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
Ohradní D 29.12.2023, 29.12.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
Ohradní D 22.12.2023, 22.12.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 644 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 644 |
Ohradní Vánoční D 17.12.2023, 17.12.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 523 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 523 |
Ohradní D 8.12.2023, 08.12.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 593 |
Ohradní D 1.12.2023, 01.12.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 553 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 553 |
2. liga muži A, 26.11.2023 | Body celkem: 400 | ||
Jakub Štiller | 3 : 0 | 200 | |
Martin Janečka | 3 : 0 | 200 | |
Ohradní D 16.11.2023, 16.11.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 644 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 644 |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2023 - Muži B, 04.11.2023 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 1052 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1052 |
Lukáš Stupka | 0 : 2 | 0 | 23. - 24. |
Miloš Liška | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Pavel Jakubů | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Matěj Kolpak | 2 : 0 | 0 | 17. - 32. |
Josef Růžek | 1 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
3. liga muži C, 22.10.2023 | Body celkem: 150 | ||
Lukáš Kučiak | 0 : 3 | 0 | |
Jakub Klíma | 3 : 0 | 150 | |
2. liga muži A, 22.10.2023 | Body celkem: 120 | ||
Kamil Horáček | 3 : 2 | 120 | |
2. liga muži A, 21.10.2023 | Body celkem: 40 | ||
Michal Hamáček | 1 : 3 | 40 | |
Masters HAMR, (M50+), 07.10.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Pavel Mraček | 3 : 1 | 0 | |
Vladimír Kolegar | 3 : 2 | 0 | |
Symon Vongbounthanh | 2 : 3 | 0 | |
Milan Tecl | 3 : 0 | 0 | |
Ohradní D 29.9.2023, 29.09.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 553 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 553 |
Ohradní D 22.9.2023, 22.09.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 498 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 498 |
Ohradní D 15.9.2023, 15.09.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
SquashArena turnaj D 9/23, 08.09.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Ohradní D 1.9.2023, 01.09.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Ohradní D 25.8.2023, 25.08.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Ohradní D 18.8.2023, 18.08.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Ohradní D 11.8.2023, 11.08.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Ohradní D 21.7.2023, 21.07.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
Ohradní D 14.7.2023, 14.07.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
Ohradní D 7.7.2023, 07.07.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Ohradní D 30.6.2023, 30.06.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
Ohradní D 23.6.2023, 23.06.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Ohradní D 9.6.2023, 09.06.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 361 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 361 |
Squasharena Muži B 27.5.2023, 27.05.2023 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 1084 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 1146 |
Petr Krejčí | 2 : 1 | 19.68 | 23. - 24. |
Filip Hátle | 1 : 2 | 13.12 | 21. - 24. |
Seif Tamer | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 16.4 | 17. - 32. |
Ondřej Souhrada | 2 : 3 | 13.12 | 1. - 32. |
Ohradní D 19.5.2023, 19.05.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2023 - Jarní masters, (M50+), 13.05.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 179 | Body celkem: 4870 |
David Orálek | 0 : 3 | 0 | finále |
Aleš Novák | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Pavel Mraček | 3 : 1 | 67.2 | čtvrtfinále |
RESTAART béčko, 29.04.2023 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 859 | Body za soupeře: 69 | Body celkem: 928 |
Martin Janečka | 3 : 0 | 24.8 | 21. - 22. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 21. - 24. |
Pavel Klema | 2 : 3 | 9.92 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 32. |
Petr Volný | 2 : 3 | 9.92 | 1. - 32. |
2. liga muži B, 23.04.2023 | Body celkem: 280 | ||
Eva Poláková | 3 : 0 | 200 | |
Barnabáš Školoud | 2 : 3 | 80 | |
2. liga muži B, 22.04.2023 | Body celkem: 350 | ||
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 250 | |
Marek Malý | 2 : 3 | 100 | |
Ohradní D 14.4.2023, 14.04.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Ohradní D 6.4.2023, 06.04.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Strahov - muži B, 02.04.2023 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 711 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 711 |
Daniel Vrána | 0 : 2 wo. | 0 | 27. - 28. |
Martin Janečka | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
Viktor Nezveda | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Matěj Slabý | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Ohradní D 31.3.2023, 31.03.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 351 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 351 |
PoctiveDezerty.cz Muži C - HAMR, 18.03.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1131 | Body za soupeře: 61 | Body celkem: 1192 |
Jiří Smíšek | 3 : 0 | 29.6 | 3. - 4. |
Ondřej Souhrada | 0 : 3 | 0 | semifinále |
David Doležel | 3 : 0 | 22.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 9.25 | 1. - 16. |
MČR žen, mužů a masters 2023, (M50+), 09.03.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3901 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 4093 |
Jaroslav Sezemský | 2 : 3 | 48 | 9. - 10. |
Daniel Vrána | 3 : 0 wo. | 60 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 9. - 16. |
David Orálek | 1 : 3 | 24 | 1. - 16. |
Ohradní D 3.3.2023, 03.03.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
HRADECKÝ CUP , 25.02.2023 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 1290 | Body za soupeře: 20 | Body celkem: 1310 |
Jakub Strauss | 0 : 3 wo. | 0 | 23. - 24. |
Lukáš Stupka | 0 : 3 | 0 | 21. - 24. |
Tomáš Kukaň | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 17. - 32. |
Walter Herold Veedla | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
2. liga muži B, 19.02.2023 | Body celkem: 50 | ||
Petr Vosátka | 1 : 3 | 50 | |
2. liga muži B, 18.02.2023 | Body celkem: 50 | ||
David Orálek | 1 : 3 | 50 | |
Ohradní D 10.2.2023, 10.02.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Ohradní D 3.2.2023, 03.02.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2023!, 21.01.2023 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 1407 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 1491 |
Adam Čumpel | 3 : 0 | 40 | 21. - 22. |
Štěpán Holub | 3 : 2 | 24 | 21. - 24. |
Jakub Strauss | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 17. - 32. |
Adolf Středa | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Masters HAMR, (M50+), 07.01.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 3504 |
Stanislav Pech st. | 3 : 0 | 96 | 3. - 4. |
Luboš Walter st. | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Bohuslav Zajkr | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
Vánoční Ohradní D 30.12.2022, 30.12.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Vánoční Ohradní D 23.12.2022, 23.12.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Vánoční Ohradní D 18.12.2022, 18.12.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
Squash Ohradní D 9.12.2022, 09.12.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
Squash Ohradní D 2.12.2022, 02.12.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
2. liga muži B, 27.11.2022 | Body celkem: 250 | ||
Lukáš Holásek | 3 : 0 | 250 | |
2. liga muži B, 26.11.2022 | Body celkem: 50 | ||
Pavel Jakubů | 0 : 3 | 0 | |
Jan Vacek | 1 : 3 | 50 | |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2022 - Podzimní masters, (M50+), 19.11.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 151 | Body celkem: 3727 |
Aleš Novák | 2 : 3 | 44.8 | 3. - 4. |
Luboš Walter st. | 1 : 3 | 22.4 | semifinále |
Jiří Blažek | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Squash Ohradní D 11.11.2022, 11.11.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 05.11.2022 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 1445 | Body za soupeře: 52 | Body celkem: 1497 |
Viktor Nezveda | 0 : 3 | 0 | 19. - 20. |
Adolf Středa | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Jan Nožka | 3 : 1 | 32 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 17. - 32. |
Václav Uhlíř | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Squash Ohradní D 27.10.2022, 27.10.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Squash Ohradní D 21.10.2022, 21.10.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
2. liga muži B, 16.10.2022 | Body celkem: 200 | ||
Petr Karban | 3 : 0 | 200 | |
Petr Ščučinský | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži B, 15.10.2022 | Body celkem: 250 | ||
Filip Hurta | 3 : 1 | 200 | |
David Orálek | 1 : 3 | 50 | |
SBCentrum muži B, 08.10.2022 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 1077 | Body za soupeře: 31 | Body celkem: 1108 |
Jakub Vavřík | 2 : 0 wo. | 15 | 31. - 32. |
Tomáš Zach | 0 : 2 | 0 | 29. - 32. |
Jan Mastný | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Pavel Bodiš | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Vlastimil Kozák | 2 : 3 | 16 | 1. - 32. |
Squash Ohradní D 23.9.2022, 23.09.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
PNEUKOMPLET Cup - Masters, (M40+), 10.09.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 4023 |
Miloslav Felkl | 3 : 0 | 96 | |
Ondřej Bořil | 0 : 3 | 0 | |
Pavel Klema | 3 : 0 wo. | 48 | |
Squash Ohradní D 9.9.2022, 09.09.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Squash Ohradní D 2.9.2022, 02.09.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Squash Ohradní D 26.8.2022, 26.08.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Squash Ohradní D 19.8.2022, 19.08.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Squash Ohradní D 12.8.2022, 12.08.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Squash Ohradní D 5.8.2022, 05.08.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Squash Ohradní D 29.7.2022, 29.07.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
Squash Ohradní D 22.7.2022, 22.07.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2022 - Aprílové masters, (M50+), 30.04.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 149 | Body celkem: 3485 |
David Svoboda | 3 : 1 | 57.6 | |
Milan Tecl | 1 : 3 | 14.4 | |
Jiří Jílek | 3 : 1 | 76.8 | |
2. liga muži B, 10.04.2022 | Body celkem: 160 | ||
Martin Mazur | 3 : 1 | 160 | |
Petr Motalík | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži B, 09.04.2022 | Body celkem: 0 | ||
Petr Veselý | 0 : 3 wo. | 0 | |
Milan Beránek | 0 : 3 | 0 | |
Muži B HAMR sport - POTISKOMANIE.CZ, 02.04.2022 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 1020 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 1070 |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 25. - 26. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 25. - 32. |
Tomáš Pluhař | 1 : 2 | 13.12 | 17. - 32. |
Václav Pavlovec | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, 19.03.2022 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 1329 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 1377 |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 23. - 24. |
Milan Vlasák | 1 : 3 | 8 | 21. - 24. |
Lukáš Levinský | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 17. - 32. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2022, (M50+), 03.03.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3721 |
Daniel Vrána | 3 : 0 wo. | 54 | 7. - 8. |
Jaroslav Sezemský | 2 : 3 | 43.2 | 5. - 8. |
Miloš Pospíšil | 2 : 3 | 43.2 | čtvrtfinále |
ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 1290 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 1345 |
Petr Rohun | 0 : 2 wo. | 0 | 23. - 24. |
Ondřej Bořil | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Michal Kareš | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Milan Tecl | 2 : 0 | 40 | 17. - 32. |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
2. liga muži B, 30.01.2022 | Body celkem: 50 | ||
Michal Franta | 1 : 3 | 50 | |
Muži C JEREMI sport, 22.01.2022 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 722 | Body za soupeře: 21 | Body celkem: 743 |
Zdeněk Barták | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
Štěpán Hájek | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Radek Krechler | 1 : 2 | 8.4 | 9. - 16. |
Michal Kudela | 1 : 3 | 4.2 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Bástr Cup - Masters, (M50+), 15.01.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 4047 |
David Orálek | 0 : 3 | 0 | finále |
Daniel Petriľák | 3 : 0 | 96 | semifinále |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022 Pořadí: 45 |
Body za pořadí: 747 | Body za soupeře: 51 | Body celkem: 798 |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 45. - 46. |
Martin Kříž | 2 : 0 wo. | 15 | 41. - 48. |
Štěpán Janega | 0 : 2 | 0 | 41. - 48. |
Michal Kudela | 0 : 2 | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Pavel Jakubů | 1 : 3 | 6 | 1. - 64. |
Albatros Media Muži B, 18.12.2021 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 1164 | Body za soupeře: 87 | Body celkem: 1251 |
Jakub Strauss | 0 : 2 | 0 | 27. - 28. |
Václav Pavlovec | 1 : 2 | 16 | 25. - 28. |
Vít Zachodil | 2 : 0 | 40 | 25. - 32. |
Petr Podaný | 1 : 2 | 16 | 17. - 32. |
Jaroslav Čech | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Masters HAMR, (M45+), 11.12.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2284 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 2380 |
Dominik Šácha | 0 : 3 | 0 | |
David Belada | 0 : 3 | 0 | |
Adam Čumpel | 3 : 2 | 36 | |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 60 | |
2. liga muži B, 28.11.2021 | Body celkem: 0 | ||
Petr Motalík | 0 : 3 | 0 | |
2. liga muži B, 27.11.2021 | Body celkem: 0 | ||
Roman Kubričan | 0 : 3 | 0 | |
SquashEspecial - Muži C, 13.11.2021 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 725 | Body za soupeře: 46 | Body celkem: 771 |
Rudolf Korbelář | 1 : 2 | 7.68 | 21. - 22. |
Štěpán Holub | 2 : 1 | 11.52 | 21. - 24. |
Ondřej Grabiáš | 1 : 2 | 7.68 | 17. - 24. |
Lukáš Stupka | 2 : 1 | 11.52 | 17. - 32. |
Pavel Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Poděbrady OPEN 2021 - muži B, 06.11.2021 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 1052 | Body za soupeře: 52 | Body celkem: 1104 |
Patrik Kobera | 1 : 2 | 13.12 | 23. - 24. |
Tomáš Divák | 1 : 2 | 13.12 | 21. - 24. |
Petr Podaný | 1 : 2 | 13.12 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 17. - 32. |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2021, (M45+), 21.10.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 202 | Body celkem: 4054 |
Boris Heneš | 2 : 3 | 43.2 | 5. - 6. |
Petr Stryja | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 8. |
Pavel Brichta | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vít Zachodil | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
2. liga muži B, 16.10.2021 | Body celkem: 100 | ||
Jan Bílý | 2 : 3 | 100 | |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | |
POTISKOMANIE.CZ Muži B HAMR, 02.10.2021 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 1242 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 1297 |
Miloš Liška | 0 : 2 | 0 | 17. - 18. |
Pavel Popelka | 2 : 1 | 19.68 | 17. - 20. |
Lukáš Stupka | 2 : 0 wo. | 16.4 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 17. - 32. |
Lukáš Matoušek | 1 : 3 | 6.56 | 1. - 32. |
ELEKTRO MAHL - HAMR Muži C , 18.09.2021 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 798 | Body za soupeře: 47 | Body celkem: 845 |
Rudolf Korbelář | 0 : 2 | 0 | 17. - 18. |
Jakob Englund | 2 : 0 wo. | 9.6 | 17. - 20. |
Lukáš Kučiak | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 24. |
Adolf Středa | 2 : 0 | 14.4 | 17. - 32. |
Tomáš Divák | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
HAMR HEAD Muži C, 28.08.2021 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 688 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 738 |
Tomáš Divák | 0 : 2 | 0 | 17. - 18. |
Václav Pavlovec | 2 : 1 | 10.08 | 17. - 20. |
Radek Dudešek | 2 : 0 | 16.8 | 17. - 24. |
Michal Snopek | 2 : 0 | 16.8 | 17. - 32. |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
Hanya Corporatin Cup - Muži B, 14.08.2021 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1060 | Body za soupeře: 74 | Body celkem: 1134 |
Tomáš Tauš | 3 : 0 | 31 | 13. - 14. |
Radim Jurášek | 3 : 2 | 18.6 | 13. - 16. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
Strahov - Muži C, 24.07.2021 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 725 | Body za soupeře: 34 | Body celkem: 759 |
Martin Brňák | 0 : 2 | 0 | 21. - 22. |
Václav Pavlovec | 2 : 0 | 19.2 | 21. - 24. |
Petr Vosátka | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 17. - 32. |
Ondrej Mazanec | 2 : 3 | 7.68 | 1. - 32. |
HAMR HEAD Muži C, 19.06.2021 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 858 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 901 |
Václav Pavlovec | 2 : 1 | 14.4 | 15. - 16. |
Šimon Rynt | 1 : 2 | 9.6 | 13. - 16. |
Lukáš Stupka | 1 : 2 | 9.6 | 9. - 16. |
Rudolf Korbelář | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
ELEKTRO MAHL Muži C, 10.10.2020 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 780 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 840 |
Pavel Trefný | 2 : 0 | 19.2 | 19. - 20. |
Tomáš Havlík | 1 : 2 | 7.68 | 17. - 20. |
Filip Hurta | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 24. |
Botond-Töhötöm Nagy | 2 : 0 | 14.4 | 17. - 32. |
Matěj Slabý | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
PODĚBRADY OPEN 2020- Muži B, 03.10.2020 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 1407 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 1498 |
Bohuslav Zajkr | 2 : 0 | 40 | 21. - 22. |
Tomáš Herold | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Ladislav Procházka | 2 : 0 wo. | 15 | 17. - 32. |
Pavel Bodiš | 2 : 3 | 16 | 1. - 32. |
2. liga muži C, 06.09.2020 | Body celkem: 60 | ||
Alexander Kuklovský | 1 : 3 | 60 | |
Jan Šťastník | 0 : 3 | 0 | |
MČR žen, mužů a masters 2020, (M45+), 05.03.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 5623 |
David Orálek | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Daniel Vrána | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Jan Daňsa | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Robert Jeníček | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Muži C, 15.02.2020 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 577 | Body za soupeře: 28 | Body celkem: 605 |
Martin Kříž | 2 : 0 wo. | 9.6 | 31. - 32. |
Jan Dřevíkovský | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 32. |
Radek Dudešek | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 32. |
Petr Hubatka | 1 : 2 | 7.68 | 17. - 32. |
Radek Hlobik | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
ERIN´S FLAG Cup Masters, (M45+), 01.02.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 239 | Body celkem: 6322 |
Ladislav Burián | 0 : 3 | 0 | finále |
Pavel Brichta | 3 : 2 | 86.4 | semifinále |
Martin Štěpán | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
2. liga muži C, 26.01.2020 | Body celkem: 500 | ||
Leoš Gjumija st. | 3 : 0 | 250 | |
Petr Hubatka | 3 : 0 | 250 | |
2. liga muži C, 25.01.2020 | Body celkem: 150 | ||
Petr Podaný | 2 : 3 | 100 | |
Tereza Elznicová | 1 : 3 | 50 | |
TORNÁDO CUP 2020 - Muži B, 04.01.2020 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 1222 | Body za soupeře: 58 | Body celkem: 1280 |
Martin Brožovský | 1 : 2 | 12 | 25. - 26. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 25. - 32. |
Miloš Pospíšil | 1 : 2 | 16 | 17. - 32. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HAMR Muži C, 07.12.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 879 | Body za soupeře: 47 | Body celkem: 926 |
Tomáš Divák | 0 : 2 | 0 | 13. - 14. |
Kosta Baltas | 2 : 1 | 14.4 | 13. - 16. |
Tomáš Císařovský | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Michal Kraus | 2 : 3 | 9.6 | 1. - 16. |
Adam Široký | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
2. liga muži C, 01.12.2019 | Body celkem: 350 | ||
Pavel Blaha | 3 : 1 | 200 | |
Pavel Kalina | 3 : 2 | 150 | |
2. liga muži C, 30.11.2019 | Body celkem: 0 | ||
Antonín Novák | 0 : 3 | 0 | |
Muži B - Poděbrady , 23.11.2019 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 973 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 1043 |
Jakub Strauss | 2 : 0 wo. | 12.3 | 27. - 28. |
Petr Volný | 1 : 2 | 9.84 | 25. - 28. |
Daniel Vrána | 2 : 0 | 24.6 | 25. - 32. |
Petr Podaný | 1 : 2 | 9.84 | 17. - 32. |
Martin Brňák | 2 : 3 | 13.12 | 1. - 32. |
ELEKTRO MAHL Muži C, 19.10.2019 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 744 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 804 |
Radek Dudešek | 2 : 0 wo. | 9.6 | 21. - 22. |
Martin Brňák | 2 : 1 | 11.52 | 21. - 24. |
Jan Špinka | 1 : 2 | 7.68 | 17. - 24. |
Miloš Pospíšil | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 32. |
Tomáš Pluhař | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Alfréd Nezveda | 3 : 1 | 11.52 | 1. - 64. |
2. liga muži C, 06.10.2019 | Body celkem: 0 | ||
Jaroslav Kaleta | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži D, 05.10.2019 | Body celkem: 150 | ||
Martin Všetička | 3 : 1 | 120 | |
Pavel Beneš | 1 : 3 | 30 | |
2. liga muži C, 05.10.2019 | Body celkem: 50 | ||
Jan Bílý | 1 : 3 | 50 | |
Petr Podaný | 0 : 3 | 0 | |
Masters na HAMRu, (M45+), 21.09.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 149 | Body celkem: 4028 |
Štěpán Marko | 0 : 3 | 0 | finále |
Milan Prokop | 3 : 1 | 76.8 | semifinále |
Jiří Blažek | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019 Pořadí: 33 |
Body za pořadí: 1019 | Body za soupeře: 78 | Body celkem: 1097 |
Martin Sopko | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 34. |
Jan Jícha | 2 : 1 | 18 | 33. - 36. |
Daniel Vrána | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Martin Kříž | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
SquashArena Muži B, 25.05.2019 Pořadí: 33 |
Body za pořadí: 1019 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 1109 |
Adam Jiroušek | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 34. |
Jan Nožka | 2 : 0 | 30 | 33. - 36. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Martin Sopko | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Muži C, 11.05.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 66 | Body celkem: 1236 |
Jáchym Mraček | 0 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Robert Alexa | 2 : 0 wo. | 14.4 | 5. - 8. |
Lukáš Levinský | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
Karel Matoušek | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Martin Brňák | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Muži B, 20.04.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1161 | Body za soupeře: 74 | Body celkem: 1235 |
Martin Šimka | 2 : 3 | 12.4 | 9. - 10. |
Martin Němec | 3 : 0 | 31 | 9. - 12. |
Pavel Brichta | 3 : 0 | 31 | 9. - 16. |
Jiří Pinka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
3. liga muži A, 31.03.2019 | Body celkem: 150 | ||
Lucie Luksová | 3 : 0 | 150 | |
3. liga muži A, 30.03.2019 | Body celkem: 60 | ||
Petr Sadílek | 2 : 3 | 60 | |
Michal Boška | 0 : 3 | 0 | |
Muži B - Strahov, 23.03.2019 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 1077 | Body za soupeře: 35 | Body celkem: 1112 |
Martin Němec | 2 : 0 wo. | 20 | 31. - 32. |
Faríd Farrag | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 32. |
David Orálek | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Kristián Mraček | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Petr Veselý | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
MČR žen, mužů a masters 2019, (M45+), 07.03.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3553 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 3793 |
Martin Štěpán | 3 : 0 | 120 | 13. - 14. |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 120 | 13. - 16. |
David Orálek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Radek Hlobik | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži C, 02.03.2019 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 725 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 770 |
Tomáš Císařovský | 0 : 2 wo. | 0 | 21. - 22. |
Adam Čumpel | 2 : 0 wo. | 9.6 | 21. - 24. |
Petr Nezveda | 1 : 2 | 7.68 | 17. - 24. |
Wojcziech Janusz | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 32. |
Jan Ryšavý | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Kosta Baltas | 3 : 2 | 8.64 | 1. - 64. |
Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1273 | Body za soupeře: 101 | Body celkem: 1374 |
Radek Hlobik | 2 : 0 wo. | 16.4 | 17. - 18. |
Miroslav Ondruška | 2 : 1 | 19.68 | 17. - 20. |
Daniel Vrána | 2 : 0 | 32.8 | 17. - 24. |
Martin Štěpán ml. | 2 : 1 | 19.68 | 17. - 32. |
Vítězslav Lazar | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Pilsner Urquell Cup, 09.02.2019 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 551 | Body za soupeře: 19 | Body celkem: 570 |
Matěj Slabý | 2 : 0 wo. | 6.3 | 27. - 28. |
Milan Vlasák | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 6.3 | 25. - 32. |
Jan Špinka | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Faríd Farrag | 2 : 3 | 6.72 | 1. - 32. |
3. liga muži A, 27.01.2019 | Body celkem: 120 | ||
Martin Brňák | 3 : 2 | 90 | |
Miloš Liška | 1 : 3 | 30 | |
3. liga muži A, 26.01.2019 | Body celkem: 150 | ||
Martin Koša | 1 : 3 | 25 | |
Dušan Kotora | 3 : 0 | 125 | |
Muži C, 19.01.2019 Pořadí: 33 |
Body za pořadí: 546 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 599 |
Adam Čumpel | 2 : 0 | 14.4 | 33. - 34. |
Petr Charvát | 2 : 0 | 14.4 | 33. - 36. |
Vladimír Hotový | 2 : 1 | 8.64 | 33. - 40. |
Radomír Hrdlička | 2 : 1 | 8.64 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 33. - 64. |
Aleš Knotek | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Masters Praha 11, (M45+), 22.12.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 4033 |
Jiří Jílek | 3 : 2 | 36 | |
Michal Tůma | 3 : 0 | 60 | |
Symon Vongbounthanh | 0 : 3 | 0 | |
Martin Bašta | 3 : 2 | 57.6 | |
Muži C Squash Bowling centrum, 08.12.2018 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 731 |
Anton Giertli | 2 : 0 | 19.2 | 25. - 26. |
David Čemus | 2 : 1 | 11.52 | 25. - 28. |
Michal Tůma | 2 : 1 | 11.52 | 25. - 32. |
Karel Svoboda | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Václav Uhlíř | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
Robert Jeníček | 3 : 0 | 14.4 | 1. - 64. |
3. liga muži A, 02.12.2018 | Body celkem: 270 | ||
Bohuslav Zajkr | 3 : 1 | 120 | |
Lucie Luksová | 3 : 0 | 150 | |
3. liga muži A, 01.12.2018 | Body celkem: 150 | ||
Michal Boška | 0 : 3 | 0 | |
Petr Sadílek | 3 : 0 | 150 | |
HAMR HEAD muži B, 27.10.2018 Pořadí: 43 |
Body za pořadí: 786 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 876 |
Vít Zachodil | 2 : 0 wo. | 15 | 43. - 44. |
Jan Nožka | 1 : 2 | 12 | 41. - 48. |
Jakub Román | 2 : 0 | 30 | 41. - 48. |
Jaroslav Sezemský | 1 : 2 | 12 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Miroslav Kolář | 1 : 3 | 6 | 1. - 64. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2018 - 1. turnaj Masters, (M45+), 20.10.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 141 | Body celkem: 3577 |
Martin Bašta | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 6. |
Marek Červek | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 8. |
Václav Uhlíř | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Pavel Mraček | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
3. liga muži A, 14.10.2018 | Body celkem: 60 | ||
Michal Caudr | 3 : 2 | 60 | |
HAMR sport HEAD - Muži C, 22.09.2018 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 640 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 688 |
Jakub Román | 2 : 0 wo. | 9.6 | 27. - 28. |
František Procházka | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
Štěpán Holub | 2 : 0 | 19.2 | 25. - 32. |
Tomáš Havlík | 1 : 2 | 7.68 | 17. - 32. |
Martin Kříž | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
SKUS - PETR´S CUP, 20.01.2018 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 762 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 815 |
Jakub Román | 0 : 2 wo. | 0 | 19. - 20. |
Tomáš Císařovský | 1 : 2 | 7.68 | 17. - 20. |
David Doležel | 2 : 1 | 11.52 | 17. - 24. |
Botond-Töhötöm Nagy | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 32. |
Pavel Popelka | 2 : 3 | 7.68 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
HAMR VAŠE LIGA D, 17.12.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
Poděbradské "Céčko", 11.11.2017 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 722 | Body za soupeře: 27 | Body celkem: 749 |
Chris Owen | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
Zdeněk Barták | 1 : 2 | 8.4 | 13. - 16. |
Vojtěch Hanzal | 1 : 2 | 8.4 | 9. - 16. |
Rudolf Korbelář | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Zbyněk Bašta | 3 : 2 | 10.08 | 1. - 32. |
Strahov muži B, 27.05.2017 Pořadí: 32 |
Body za pořadí: 1048 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1048 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 33. - 64. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 64. |
muži C, 13.05.2017 Pořadí: 38 |
Body za pořadí: 481 | Body za soupeře: 39 | Body celkem: 520 |
Josef Petrák | 0 : 3 | 0 | 37. - 38. |
Martin Kříž | 3 : 2 | 8.64 | 37. - 40. |
Tomáš Císařovský | 2 : 3 | 5.76 | 33. - 40. |
Radek Tančouz | 3 : 0 | 14.4 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 33. - 64. |
Kristián Mraček | 1 : 3 | 2.88 | 1. - 64. |
2. Liga Muži B, 08.04.2017 | Body celkem: 300 | ||
Václav Uhlíř | 1 : 3 | 60 | |
Tomáš Herold | 3 : 1 | 240 | |
Hamr sport - muži B, 25.03.2017 Pořadí: 51 |
Body za pořadí: 640 | Body za soupeře: 44 | Body celkem: 684 |
Robert Michalec | 3 : 0 wo. | 10 | 51. - 52. |
Jiří Pinka | 1 : 3 | 4 | 41. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 10 | 49. - 56. |
bye | 3 : 0 wo. | 10 | 49. - 64. |
Jan Ryšavý | 1 : 3 | 4 | 33. - 64. |
Tomáš Tlustý | 1 : 3 | 6 | 1. - 64. |
muži C, 11.03.2017 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 640 | Body za soupeře: 20 | Body celkem: 660 |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 27. - 28. |
Jan Vacek | 0 : 3 wo. | 0 | 25. - 28. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 25. - 32. |
Karel Svoboda | 2 : 3 | 5.76 | 17. - 32. |
Alexander Kuklovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Mistrovství ČR masters - M45+, (M45+), 04.03.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4935 | Body za soupeře: 221 | Body celkem: 5156 |
Jaroslav Sezemský | 1 : 3 | 28.8 | 5. - 6. |
Miroslav Kousalík | 3 : 0 wo. | 72 | 5. - 8. |
Jan Daňsa | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Oldřich Václavek | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
Hamr sport Masters, (M45+), 18.02.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 185 | Body celkem: 3422 |
Milan Tecl | 1 : 3 | 16.8 | čtvrtfinále |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 84 | |
Marek Červek | 3 : 0 | 84 | |
Hamr sport Masters, (M40+), 18.02.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 146 | Body celkem: 2823 |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | |
Martin Němec | 3 : 0 | 60 | |
Radek Dudešek | 3 : 1 | 57.6 | |
Milan Beránek | 2 : 3 | 28.8 | |
2. Liga Muži B, 29.01.2017 | Body celkem: 0 | ||
Petr Ščučinský | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Pluhař | 0 : 3 | 0 | |
2. Liga Muži B, 28.01.2017 | Body celkem: 0 | ||
Martin Pučelík | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Herold | 0 : 3 | 0 | |
TORNÁDO CUP - Most muži B, 07.01.2017 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 1290 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 1350 |
Vít Zachodil | 0 : 3 wo. | 0 | 23. - 24. |
Miloš Liška | 2 : 3 | 16 | 21. - 24. |
Tomáš Strmiska | 1 : 3 | 8 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 17. - 32. |
Zdeněk Suchan | 2 : 3 | 16 | 1. - 32. |
Masters Holešovice, (M45+), 17.12.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 102 | Body celkem: 3678 |
Jaroslav Sezemský | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Václav Uhlíř | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Petr Omelka | 3 : 1 | 67.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
2. Liga Muži B, 03.12.2016 | Body celkem: 50 | ||
Martin Paroulek | 1 : 3 | 50 | |
SquashArena B muži, 26.11.2016 Pořadí: 43 |
Body za pořadí: 786 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 831 |
Tomáš Zach | 3 : 0 wo. | 15 | 43. - 44. |
Tomáš Havlík | 0 : 3 wo. | 0 | 41. - 48. |
Milan Tecl | 3 : 2 | 18 | 41. - 48. |
Robert Michalec | 0 : 3 | 0 | 33. - 48. |
Tomáš Holub | 2 : 3 | 12 | 1. - 64. |
PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA VE FAJNE, 12.11.2016 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 762 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 805 |
Jakub Strouhal | 0 : 3 wo. | 0 | 19. - 20. |
Ladislav Němeček | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Petr Hlisnikovský | 3 : 0 | 19.2 | 17. - 24. |
Petr Šimeček | 3 : 1 | 15.36 | 17. - 32. |
Pavel Sládeček ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Jakub Slavíček | 3 : 2 | 8.64 | 1. - 64. |
2. Liga Muži B, 23.10.2016 | Body celkem: 0 | ||
Martin Pučelík | 0 : 3 | 0 | |
2. Liga Muži B, 22.10.2016 | Body celkem: 50 | ||
Jan Bílý | 1 : 3 | 50 | |
Martin Kříž | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA - muži C, 08.10.2016 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 837 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 873 |
Václav Uhlíř | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Robert Michalec | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Vladimír Hlavatý | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Filip Nosek | 2 : 3 | 9.6 | 1. - 16. |
Rudolf Korbelář | 3 : 2 | 11.52 | 1. - 32. |
Marek Ryneš | 3 : 0 | 14.4 | 1. - 64. |
Masters Poděbrady, (M45+), 01.10.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 3504 |
Jiří Jílek | 3 : 0 | 96 | 3. - 4. |
Milan Vlasák | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Václav Sváček | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
muži C, 24.09.2016 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 688 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 724 |
Jakub Zahradník | 1 : 3 | 3.36 | 17. - 18. |
Martin Kříž | 3 : 2 | 10.08 | 17. - 20. |
Adam Sinkule | 3 : 2 | 10.08 | 17. - 24. |
Bohuslav Zajkr | 3 : 0 | 12.6 | 17. - 32. |
Jaroslav Příhoda | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Hamr - sport Babolat - Harrow Muži C, 14.05.2016 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 837 | Body za soupeře: 44 | Body celkem: 881 |
Radek Dudešek | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Tomáš Holub | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Jan Ryšavý | 2 : 3 | 9.6 | 9. - 16. |
Tomáš Strmiska | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Ondrej Mazanec | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
Chris Owen | 3 : 0 | 14.4 | 1. - 64. |
1. liga Muži A 2015/2016, 17.04.2016 | Body celkem: 0 | ||
Adam Kilián | 0 : 3 | 0 | |
1. liga Muži A 2015/2016, 16.04.2016 | Body celkem: 270 | ||
bye | 3 : 0 wo. | 150 | |
Martin Olič | 2 : 3 | 120 | |
Muži B Holešovice, 19.03.2016 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 1052 | Body za soupeře: 29 | Body celkem: 1081 |
Jan Sluka | 0 : 3 wo. | 0 | 23. - 24. |
Tomáš Fecák | 0 : 3 wo. | 0 | 21. - 24. |
Pavel Beneš | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 24. |
Radomír Ungr | 3 : 0 wo. | 16.4 | 17. - 32. |
Zdeněk Suchan | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Céčko FAJNE OSTRAVA, 12.03.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 75 | Body celkem: 1326 |
Jiří Dušek | 3 : 2 | 17.28 | 5. - 6. |
Marek Holuša | 3 : 0 wo. | 14.4 | 5. - 8. |
Aleš Kubíček | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
Petr Šimeček | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Aleš Tchuř | 3 : 2 | 11.52 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Mistrovství ČR masters - M40+, (M40+), 03.03.2016 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4080 | Body za soupeře: 276 | Body celkem: 4356 |
Jan Sluka | 3 : 2 | 72 | 9. - 10. |
Pavel Vohánka | 3 : 2 | 72 | 9. - 12. |
Milan Beránek | 3 : 0 wo. | 60 | 9. - 16. |
Kamil Jankovič | 1 : 3 | 24 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
SquashArena muži B, 27.02.2016 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 902 | Body za soupeře: 35 | Body celkem: 937 |
Filip Nosek | 0 : 3 | 0 | 29. - 30. |
Alexander Kuklovský | 3 : 0 wo. | 16.4 | 29. - 32. |
Pavel Beneš | 0 : 3 | 0 | 25. - 32. |
Martin Volf | 1 : 3 | 6.56 | 17. - 32. |
Jakub Stupka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
muži B, 30.01.2016 Pořadí: 42 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 850 |
Pavel Popelka | 0 : 3 wo. | 0 | 41. - 42. |
Zdeněk Barták | 3 : 0 wo. | 15 | 41. - 48. |
Petr Rohun | 3 : 1 | 24 | 41. - 48. |
Jaroslav Sezemský | 0 : 3 | 0 | 33. - 48. |
Ondřej Kožina | 1 : 3 | 6 | 1. - 64. |
muži C, 16.01.2016 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 39 | Body celkem: 632 |
Jiří Škop | 0 : 3 wo. | 0 | 29. - 30. |
Martin Olič | 3 : 0 wo. | 9.6 | 29. - 32. |
Aleš Horák | 2 : 3 | 7.68 | 25. - 32. |
Václav Uhlíř | 2 : 3 | 7.68 | 17. - 32. |
Ondřej Souhrada | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 14.4 | 1. - 64. |
masters, (M40+), 09.01.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 4052 |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 96 | |
Milan Tecl | 0 : 3 | 0 | |
Michal Tůma | 3 : 1 | 76.8 | |
muži B, 14.11.2015 Pořadí: 40 |
Body za pořadí: 849 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 885 |
Pavel Bodiš | 0 : 3 wo. | 0 | 39. - 40. |
Zdeněk Suchan | 0 : 3 wo. | 0 | 37. - 40. |
Tomáš Strmiska | 0 : 3 | 0 | 33. - 40. |
Ivan Eibner | 3 : 0 wo. | 15 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Martin Paroulek | 1 : 3 | 6 | 1. - 64. |
masters, (M35+), 07.11.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 3451 |
Vít Barnáš | 0 : 3 | 0 | |
Martin Olič | 1 : 3 | 19.2 | |
Miroslav Kolář | 3 : 0 | 96 | |
muži B, 31.10.2015 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 1020 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 1073 |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 25. - 26. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 25. - 28. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 25. - 32. |
Petr Podaný | 2 : 3 | 9.84 | 17. - 32. |
Miroslav Sikora | 1 : 3 | 6.56 | 1. - 32. |
2. liga Muži D 2015/2016, 25.10.2015 | Body celkem: 60 | ||
Petr Martin | 1 : 3 | 60 | |
Petr Veselý | 0 : 3 | 0 | |
2. liga Muži D 2015/2016, 24.10.2015 | Body celkem: 0 | ||
Matej Polák | 0 : 3 | 0 | |
Muži B, 26.09.2015 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 1193 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 1263 |
Rudolf Korbelář | 3 : 0 wo. | 20 | 27. - 28. |
Ján Fecák | 0 : 3 | 0 | 25. - 28. |
Milan Macura | 3 : 2 | 24 | 25. - 32. |
Ján Forgáč | 1 : 3 | 8 | 17. - 32. |
Miroslav Kolář | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Zdeněk Suchan | 3 : 2 | 18 | 1. - 64. |
2. LIGA MUŽI B 2014 - 2015, 09.05.2015 | Body celkem: 0 | ||
Filip Janda | 0 : 3 | 0 | |
David Klíma | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 11.04.2015 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 624 | Body za soupeře: 26 | Body celkem: 650 |
Zdeněk Barták | 3 : 0 | 0 | |
Michal Krautwurm | 0 : 3 wo. | 0 | |
Milan Tecl | 2 : 3 | 0 | |
Martin Olič | 3 : 0 wo. | 0 | |
Ondřej Kožina | 0 : 3 wo. | 0 | |
Jakub Zahradník | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 28.03.2015 Pořadí: 37 |
Body za pořadí: 751 | Body za soupeře: 52 | Body celkem: 803 |
Tomáš Holub | 2 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Aleš Kubíček | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Mistrovský turnaj mužů C, 14.03.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1165 | Body za soupeře: 26 | Body celkem: 1191 |
bye | 3 : | 0 | |
Tomáš Vysloužil | 3 : 0 | 0 | |
Lumír Klímek | 3 : 1 | 0 | |
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Kamp | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovství republiky masters - M40, (M40+), 05.03.2015 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2553 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 2598 |
bye | 3 : | 0 | |
Kamil Jankovič | 0 : 3 | 0 | |
Radek Hlobik | 1 : 3 | 0 | |
David Doležel | 0 : 3 wo. | 0 | |
Robert Jeníček | 0 : 3 wo. | 0 | |
2. LIGA MUŽI B 2014 - 2015, 14.02.2015 | Body celkem: 200 | ||
Petr Hoffman | 0 : 3 | 0 | |
Jaroslav Ficek | 3 : 1 | 200 | |
Mistrovský turnaj masters - M35+, (M35+), 07.02.2015 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2143 | Body za soupeře: 51 | Body celkem: 2194 |
Roman Kubričan | 2 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Pavel Gregor | 1 : 3 | 0 | |
Robert Michalec | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj masters - M40+, (M40+), 07.02.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 94 | Body celkem: 3430 |
Pavel Gregor | 3 : 1 | 0 | |
Robert Jeníček | 1 : 3 | 0 | |
Martin Volný | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 17.01.2015 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 688 | Body za soupeře: 33 | Body celkem: 721 |
Rudolf Korbelář | 3 : 2 | 0 | |
Tomáš Holub | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Vít Lipovský | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Filip Nosek | 3 : 1 | 0 | |
2. LIGA MUŽI B 2014 - 2015, 14.12.2014 | Body celkem: 0 | ||
Adam Hexner | 0 : 3 | 0 | |
2. LIGA MUŽI B 2014 - 2015, 13.12.2014 | Body celkem: 240 | ||
Jaroslav Ficek | 2 : 3 | 120 | |
Alexander Kuklovský | 2 : 3 | 120 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 15.11.2014 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 818 | Body za soupeře: 44 | Body celkem: 862 |
Richard Červinka | 3 : 0 | 0 | |
Martin Dvořáček | 0 : 3 | 0 | |
Vlastimil Vyroubal | 3 : 0 | 0 | |
Robert Turský | 3 : 2 | 0 | |
David Hálek | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - B, 01.11.2014 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1344 | Body za soupeře: 59 | Body celkem: 1403 |
Marek Hlaváč | 0 : 3 | 0 | |
Zbyněk Štandera | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Fecák | 2 : 3 | 0 | |
Tomáš Tlustý | 3 : 0 wo. | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Robert Michalec | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 25.10.2014 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 978 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 1028 |
Vladimír Hotový | 3 : 1 | 0 | |
Pavel Beneš | 1 : 3 | 0 | |
Tomáš Fecák | 3 : 1 | 0 | |
Alena Zajícová | 3 : 1 | 0 | |
Petr Volný | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
2. liga muži B, 19.10.2014 | Body celkem: 0 | ||
Jaroslav Cerman | 0 : 3 | 0 | |
David Klíma | 0 : 3 | 0 | |
2. liga skupina B, 18.10.2014 | Body celkem: 180 | ||
Alexander Kuklovský | 1 : 3 | 60 | |
Petr Šrámek | 2 : 3 | 120 | |
Mistrovský turnaj mužů - B, 11.10.2014 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 103 | Body celkem: 2004 |
Lukáš Klinecký | 3 : 2 | 0 | |
Jan Daňsa | 0 : 3 | 0 | |
Jan Čaboun | 3 : 2 | 0 | |
Martin Olič | 3 : 0 wo. | 0 | |
Jakub Vavřík | 2 : 3 | 0 | |
Martin Němec | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - B, 20.09.2014 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 1164 | Body za soupeře: 75 | Body celkem: 1239 |
Marek Hlaváč | 2 : 3 | 0 | |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Fecák | 3 : 0 | 0 | |
Petr Rohun | 1 : 3 | 0 | |
Pavel Beneš | 0 : 3 wo. | 0 | |
Aleš Kubíček | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj masters M40, (M40+), 14.06.2014 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 82 | Body celkem: 3418 |
Lukáš Glimmer | 3 : 0 | 0 | |
Jaroslav Sezemský | 0 : 3 | 0 | |
Václav Uhlíř | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů D, 11.06.2014 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 28 | Body celkem: 565 |
Mistrovský turnaj mužů C, 17.05.2014 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 900 | Body za soupeře: 58 | Body celkem: 958 |
Tomáš Císařovský | 2 : 3 | 0 | |
Petr Hubatka | 3 : 0 wo. | 0 | |
Jan Zavadil | 3 : 0 | 0 | |
Radomír Ungr | 3 : 0 | 0 | |
Ondřej Souhrada | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 10.05.2014 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 1020 | Body za soupeře: 83 | Body celkem: 1103 |
Jiří Gottlieb | 1 : 3 | 0 | |
Petr Vosátka | 3 : 0 | 0 | |
Pavel Vohánka | 3 : 2 | 0 | |
Robert Michalec | 3 : 2 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Tomáš Pluhař | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovství republiky masters - M40, (M40+), 06.03.2014 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4273 | Body za soupeře: 167 | Body celkem: 4440 |
Michal Šoman | 3 : 1 | 0 | |
Ladislav Burián | 0 : 3 | 0 | |
Jaroslav Sezemský | 1 : 3 | 0 | |
Luboš Walter st. | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 01.03.2014 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 902 | Body za soupeře: 22 | Body celkem: 924 |
Zdeněk Jícha | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Klinecký | 2 : 3 | 0 | |
Ivan Eibner | 1 : 3 | 0 | |
Tomáš Tlustý | 0 : 3 | 0 | |
Jakub Zahradník | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 18.01.2014 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 762 | Body za soupeře: 32 | Body celkem: 794 |
Alena Zajícová | 0 : 3 | 0 | |
Martin Schuller | 0 : 3 wo. | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Jaroslav Filip | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Zach | 3 : 0 | 0 | |
Filip Nosek | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj masters - M35, (M35+), 21.12.2013 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 212 | Body celkem: 4246 |
Jaroslav Sezemský | 1 : 3 | 0 | |
Petr Smékal | 3 : 1 | 0 | |
Martin Muller | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj masters - M40, (M40+), 21.12.2013 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 4214 |
Petr Smékal | 3 : 1 | 0 | |
Pavel Krajsa | 2 : 3 | 0 | |
Martin Muller | 3 : 1 | 0 | |
Milan Tecl | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 07.12.2013 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 978 | Body za soupeře: 52 | Body celkem: 1030 |
Jiří Krýsl | 3 : 2 | 0 | |
Petr Marek | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Jan Mastný | 3 : 0 | 0 | |
Jan Veselý | 1 : 3 | 0 | |
Stanislav Popelka | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 30.11.2013 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 1084 | Body za soupeře: 44 | Body celkem: 1128 |
Jan Sluka | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Jakub Stupka | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Petr Volný | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži B, 02.11.2013 Pořadí: 46 |
Body za pořadí: 728 | Body za soupeře: 33 | Body celkem: 761 |
Jiří Vágner | 1 : 3 | 0 | |
Vladislav Kříž | 0 : 3 wo. | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Martin Brož | 0 : 3 wo. | 0 | |
Alexander Kuklovský | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Mistrovský turnaj masters - M35, (M35+), 12.10.2013 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 3566 |
Michal Franta | 3 : 2 | 0 | |
David Pavlů | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Valta | 3 : 1 | 0 | |
Milan Tecl | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj masters - M40, (M40+), 12.10.2013 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 303 | Body celkem: 4500 |
bye | 3 : 0 | ||
Tomáš Fencl | 2 : 3 | 0 | |
Pavel Vohánka | 3 : 1 | 0 | |
Lukáš Glimmer | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži B, 25.05.2013 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 728 | Body za soupeře: 22 | Body celkem: 750 |
Petr Martin | 0 : 3 | 0 | |
Daniel Kantor | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Michal Jirka | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Mistrovský turnaj muži A , 18.05.2013 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 1329 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 1399 |
bye | 3 : | 0 | |
Milan Tecl | 0 : 3 | 0 | |
Martin Olič | 0 : 3 | 0 | |
Jan Hummel | 3 : 1 | 0 | |
Tomáš Hanzelka | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži B, 04.05.2013 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 1052 | Body za soupeře: 66 | Body celkem: 1118 |
Martin Vostatek | 1 : 3 | 0 | |
Libor Přibyl | 3 : 0 | 0 | |
Jiří Gottlieb | 1 : 3 | 0 | |
Jiří Krýsl | 2 : 3 | 0 | |
Tomáš Zach | 2 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.