Ročník: 2001
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:SquashEspecial "C"
Registrační číslo: 7301
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.04.2024 | 537 | (12) | 217.5 | (0) | ||
01.03.2024 | 549 | (-47) | 217.5 | (-150) | ||
01.02.2024 | 502 | (22) | 367.5 | (60) | ||
01.01.2024 | 524 | (14) | 307.5 | (0) | ||
01.12.2023 | 538 | (45) | 307.5 | (112.5) | ||
01.11.2023 | 583 | (-4) | 195 | (-5) | ||
01.10.2023 | 579 | (2) | 200 | (0) | ||
01.09.2023 | 581 | (-1) | 200 | (0) | ||
01.08.2023 | 580 | (-3) | 200 | (0) | ||
01.07.2023 | 577 | (0) | 200 | (0) | ||
01.06.2023 | 577 | (3) | 200 | (0) | ||
01.05.2023 | 580 | (-31) | 200 | (-120) | ||
01.04.2023 | 549 | (-184) | 320 | (-740) | ||
01.03.2023 | 365 | (-74) | 1060 | (-444) | ||
01.02.2023 | 291 | (-41) | 1504 | (-803) | ||
01.01.2023 | 250 | (-17) | 2307 | (0) | ||
01.12.2022 | 233 | (-32) | 2307 | (-614) | ||
01.11.2022 | 201 | (0) | 2921 | (50) | ||
01.10.2022 | 201 | (-6) | 2871 | (0) | ||
01.09.2022 | 195 | (-20) | 2871 | (-526) | ||
01.08.2022 | 175 | (-2) | 3397 | (0) | ||
01.07.2022 | 173 | (-17) | 3397 | (-743) | ||
01.06.2022 | 156 | (-2) | 4140 | (-236) | ||
01.05.2022 | 154 | (0) | 4376 | (120) | ||
01.04.2022 | 154 | (0) | 4256 | (214) | ||
01.03.2022 | 154 | (27) | 4042 | (594) | ||
01.02.2022 | 181 | (40) | 3448 | (803) | ||
01.01.2022 | 221 | (8) | 2645 | (0) | ||
01.12.2021 | 229 | (50) | 2645 | (614) | ||
01.11.2021 | 279 | (10) | 2031 | (0) | ||
01.10.2021 | 289 | (2) | 2031 | (0) | ||
01.09.2021 | 291 | (62) | 2031 | (526) | ||
01.08.2021 | 353 | (-4) | 1505 | (0) | ||
01.07.2021 | 349 | (138) | 1505 | (743) | ||
01.06.2021 | 487 | (0) | 762 | (0) | ||
01.03.2021 | 487 | (0) | 762 | (0) | ||
01.11.2020 | 487 | (-487) | 762 | (762) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 524 | 502 | 549 | 537 | 2024 | ||||||||
2023 | 250 | 291 | 365 | 549 | 580 | 577 | 577 | 580 | 581 | 579 | 583 | 538 | 2023 |
2022 | 221 | 181 | 154 | 154 | 154 | 156 | 173 | 175 | 195 | 201 | 201 | 233 | 2022 |
2021 | 487 | 487 | 349 | 353 | 291 | 289 | 279 | 229 | 2021 | ||||
2020 | 487 | 2020 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
3. liga muži C, 13.04.2024 | Body celkem: 225 | ||
Tomáš Zach | 3 : 0 | 75 | |
Tereza Tomková | 3 : 0 | 75 | |
Petr Beňa | 3 : 0 | 75 | |
3. liga muži C, 28.01.2024 | Body celkem: 45 | ||
Šimon Kozák | 2 : 3 | 30 | |
Radomír Ungr | 1 : 3 | 15 | |
3. liga muži C, 27.01.2024 | Body celkem: 15 | ||
Tomáš Zach | 0 : 3 | 0 | |
Petr Beňa | 1 : 3 | 15 | |
3. liga muži C, 26.11.2023 | Body celkem: 60 | ||
Jan Votoček | 3 : 1 | 60 | |
Jindřich Eis | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži C, 25.11.2023 | Body celkem: 52.5 | ||
Jiří Pour | 1 : 3 | 15 | |
bye | 3 : 0 wo. | 37.5 | |
3. liga muži C, 22.10.2023 | Body celkem: 0 | ||
Petr Ščučinský | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži C, 21.10.2023 | Body celkem: 45 | ||
Petr Maňas | 3 : 2 | 45 | |
Milan Beránek | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži C, 19.02.2023 | Body celkem: 0 | ||
Martin Všetička | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži C, 18.02.2023 | Body celkem: 150 | ||
David Ryba | 1 : 3 | 25 | |
Michael Friedmann | 3 : 0 | 125 | |
3. liga muži C, 27.11.2022 | Body celkem: 0 | ||
Miloslav Felkl | 0 : 3 | 0 | |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži C, 16.10.2022 | Body celkem: 50 | ||
David Ryba | 2 : 3 | 50 | |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži B, 09.04.2022 | Body celkem: 120 | ||
Richard Hron | 3 : 0 | 100 | |
Michal Polák | 1 : 3 | 20 | |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | |
Muži C - HAMR sport POTISKOMANIE.CZ, 26.03.2022 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 707 | Body za soupeře: 33 | Body celkem: 740 |
Jan Jícha | 2 : 0 | 19.2 | 23. - 24. |
Robert Šafrata | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Petr Nezveda | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Pavel Mraček | 2 : 0 wo. | 9.6 | 17. - 32. |
Radek Dudešek | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C - 2022, 12.02.2022 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 577 | Body za soupeře: 17 | Body celkem: 594 |
bye | 2 : 0 wo. | 9.6 | 31. - 32. |
Pavel Dytrych | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 32. |
Mikuláš Dufek | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Jindřich Eis | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Radomír Ungr | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
3. liga muži B, 30.01.2022 | Body celkem: 0 | ||
Petr Charvát | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži B, 29.01.2022 | Body celkem: 25 | ||
Matěj Bomba | 1 : 3 | 25 | |
Muži C JEREMI sport, 22.01.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 757 | Body za soupeře: 21 | Body celkem: 778 |
Jan Matoušek | 0 : 2 | 0 | 13. - 14. |
Josef Fanta | 2 : 0 wo. | 10.5 | 13. - 16. |
Petr Vosátka | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Petr Podaný | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Daniel Ditrich | 3 : 2 | 10.08 | 1. - 32. |
3. liga muži B, 28.11.2021 | Body celkem: 0 | ||
Petr Charvát | 0 : 3 | 0 | |
SquashEspecial - Muži C, 13.11.2021 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 21 | Body celkem: 614 |
Adam Čumpel | 0 : 2 | 0 | 29. - 30. |
bye | 2 : 0 wo. | 9.6 | 29. - 32. |
Pavel Rynt | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Petr Volný | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Vít Zachodil | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
3. liga muži B, 16.10.2021 | Body celkem: 0 | ||
Petr Malý | 0 : 3 | 0 | |
Petr Šimek | 0 : 3 | 0 | |
MČR U23 2021, (), 11.09.2021 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3657 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 3722 |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 15. - 16. |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Lukáš Stupka | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Šimon Makovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HAMR HEAD Muži C, 28.08.2021 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 511 | Body za soupeře: 15 | Body celkem: 526 |
Jan Nožka | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 30. |
Martin Kříž | 2 : 0 wo. | 8.4 | 29. - 32. |
Zuzana Severinová | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Štěpán Holub | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Pavel Mraček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
HAMR HEAD Muži C, 19.06.2021 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 707 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 743 |
Jan Jícha | 2 : 0 | 19.2 | 23. - 24. |
Michal Snopek | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Chris Owen | 1 : 2 | 7.68 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 9.6 | 17. - 32. |
Václav Pavlovec | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Muži C Tornádo cup, 10.10.2020 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 739 | Body za soupeře: 23 | Body celkem: 762 |
Tomáš Valta | 3 : 0 wo. | 10.5 | 15. - 16. |
Richard Hron | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Jan Gerstdorf | 1 : 3 | 4.2 | 9. - 16. |
Václav Uhlíř | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP , (B19), 03.10.2020 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2031 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 2067 |
Tomáš Holinka | 1 : 3 | 12 | |
Svatopluk Kreidl | 2 : 3 | 24 | |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži A, 06.09.2020 | Body celkem: 0 | ||
Petr Motalík | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži A, 05.09.2020 | Body celkem: 0 | ||
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | |
PJT - Pražská juniorská tour červen B19, (B19), 14.06.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Strahov - junioři B, (B19), 29.02.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 10 | Body celkem: 2074 |
Martin Suk | 0 : 3 | 0 | |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | |
Tobiáš Kout | 1 : 3 | 9.84 | |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | |
PJT - Pražská juniorská tour únor B19, (B19), 23.02.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
PINEHILL MČR juniorů, (B19), 07.02.2020 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3555 | Body za soupeře: 26 | Body celkem: 3581 |
Svatopluk Kreidl | 1 : 3 | 26 | 15. - 16. |
Adam Gacek | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Tomáš Hrubý | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 11.01.2020 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2263 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 2389 |
Kristián Mraček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Adam Gacek | 3 : 1 | 56 | |
Josef Růžek | 0 : 3 | 0 | |
Vojtěch Hanzal | 0 : 3 | 0 | |
Tobiáš Kout | 3 : 0 | 70 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B19), 04.01.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 20 | Body celkem: 2084 |
Svatopluk Kreidl | 1 : 3 | 9.84 | |
Ondřej Kutý | 1 : 3 | 9.84 | |
Kristián Mraček | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Stupka | 0 : 3 | 0 | |
PJT - Pražská juniorská tour prosinec B19, (B19), 22.12.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B19), 23.11.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2143 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 2173 |
Jan Netolička | 0 : 3 | 0 | |
Tobiáš Kout | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Stupka | 0 : 3 | 0 | |
Matouš Fiala | 3 : 0 wo. | 30 | |
Juniorské Béčko - Brno, (B19), 02.11.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 2395 |
Tomáš Hrubý | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Michal Mikulec | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Kutý | 3 : 1 | 48 | |
3. liga muži A, 06.10.2019 | Body celkem: 0 | ||
Petr Motalík | 0 : 3 | 0 | |
David Kubín | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP - JB, (B19), 05.10.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 10 | Body celkem: 2074 |
Tomáš Hrubý | 0 : 3 | 0 | |
David Priesel | 1 : 3 | 9.84 | |
Martin Suk | 0 : 3 | 0 | |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | |
PJT - Pražská juniorská tour B19, květen, (B19), 12.05.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
PJT - Pražská juniorská tour B19, březen, (B19), 31.03.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Junioři B-SBCentrum, (B19), 23.03.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1685 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Stupka | 0 : 3 | 0 | |
Miron Krejčí | 0 : 3 | 0 | |
PJT - Pražská juniorská tour B19, leden, (B19), 27.01.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B19), 15.12.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2195 | Body za soupeře: 35 | Body celkem: 2230 |
Martin Suk | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Martin Brňák | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Michal Macíček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B17), 15.09.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2474 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 2554 |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 13. - 16. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Daniel Ivanco | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
BÁSTR Cup junioři B, (B17), 27.05.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2102 | Body za soupeře: 25 | Body celkem: 2127 |
Martin Veselý | 3 : 0 wo. | 24.8 | |
Martin Suk | 0 : 3 | 0 | |
Turnaj JB, (B17), 08.04.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2064 |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | |
Jan Rutterle | 0 : 3 | 0 | |
Pavel Konrád | 0 : 3 | 0 | |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | |
Albatros Media - Junior "A", (B17), 18.03.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2195 | Body za soupeře: 35 | Body celkem: 2230 |
Tobiáš Kout | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Martin Suk | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Matouš Fiala | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.