Ročník: 1969
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:SquashEspecial "C"
Registrační číslo: 6129
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 305 | (-80) | 1506 | (-1158) | ||
01.02.2024 | 225 | (-49) | 2664 | (-754) | ||
01.01.2024 | 176 | (-23) | 3418 | (-779) | ||
01.12.2023 | 153 | (-23) | 4197 | (-810) | ||
01.11.2023 | 130 | (-14) | 5007 | (-1013) | ||
01.10.2023 | 116 | (-5) | 6020 | (0) | ||
01.09.2023 | 111 | (2) | 6020 | (0) | ||
01.08.2023 | 113 | (0) | 6020 | (0) | ||
01.07.2023 | 113 | (1) | 6020 | (0) | ||
01.06.2023 | 114 | (24) | 6020 | (1356) | ||
01.05.2023 | 138 | (-4) | 4664 | (-199) | ||
01.04.2023 | 134 | (3) | 4863 | (0) | ||
01.03.2023 | 137 | (-14) | 4863 | (-443) | ||
01.02.2023 | 123 | (11) | 5306 | (435) | ||
01.01.2023 | 134 | (-9) | 4871 | (-353) | ||
01.12.2022 | 125 | (-1) | 5224 | (-50) | ||
01.11.2022 | 124 | (-3) | 5274 | (-22) | ||
01.10.2022 | 121 | (-11) | 5296 | (-689) | ||
01.09.2022 | 110 | (1) | 5985 | (-115) | ||
01.08.2022 | 111 | (1) | 6100 | (0) | ||
01.07.2022 | 112 | (4) | 6100 | (0) | ||
01.06.2022 | 116 | (6) | 6100 | (0) | ||
01.05.2022 | 122 | (-8) | 6100 | (0) | ||
01.04.2022 | 114 | (-2) | 6100 | (0) | ||
01.03.2022 | 112 | (6) | 6100 | (181) | ||
01.02.2022 | 118 | (12) | 5919 | (0) | ||
01.01.2022 | 130 | (11) | 5919 | (134) | ||
01.12.2021 | 141 | (2) | 5785 | (2) | ||
01.11.2021 | 143 | (5) | 5783 | (115) | ||
01.10.2021 | 148 | (7) | 5668 | (175) | ||
01.09.2021 | 155 | (2) | 5493 | (189) | ||
01.08.2021 | 157 | (-1) | 5304 | (0) | ||
01.07.2021 | 156 | (3) | 5304 | (180) | ||
01.06.2021 | 159 | (0) | 5124 | (0) | ||
01.03.2021 | 159 | (0) | 5124 | (0) | ||
01.11.2020 | 159 | (-1) | 5124 | (-260) | ||
01.10.2020 | 158 | (-3) | 5384 | (30) | ||
01.04.2020 | 155 | (10) | 5354 | (0) | ||
01.03.2020 | 165 | (2) | 5354 | (-18) | ||
01.02.2020 | 167 | (-8) | 5372 | (-60) | ||
01.01.2020 | 159 | (1) | 5432 | (80) | ||
01.12.2019 | 160 | (-10) | 5352 | (-326) | ||
01.11.2019 | 150 | (0) | 5678 | (62) | ||
01.10.2019 | 150 | (-4) | 5616 | (-4) | ||
01.09.2019 | 146 | (1) | 5620 | (0) | ||
01.08.2019 | 147 | (1) | 5620 | (0) | ||
01.07.2019 | 148 | (1) | 5620 | (0) | ||
01.06.2019 | 149 | (0) | 5620 | (-60) | ||
01.05.2019 | 149 | (10) | 5680 | (322) | ||
01.04.2019 | 159 | (-2) | 5358 | (0) | ||
01.03.2019 | 157 | (-2) | 5358 | (102) | ||
01.02.2019 | 155 | (10) | 5256 | (30) | ||
01.01.2019 | 165 | (3) | 5226 | (284) | ||
01.12.2018 | 168 | (20) | 4942 | (688) | ||
01.11.2018 | 188 | (-7) | 4254 | (-354) | ||
01.10.2018 | 181 | (-1) | 4608 | (-3) | ||
01.09.2018 | 180 | (-3) | 4611 | (0) | ||
01.08.2018 | 177 | (0) | 4611 | (0) | ||
01.07.2018 | 177 | (1) | 4611 | (0) | ||
01.06.2018 | 178 | (12) | 4611 | (322) | ||
01.05.2018 | 190 | (-17) | 4289 | (-665) | ||
01.04.2018 | 173 | (-7) | 4954 | (0) | ||
01.03.2018 | 166 | (2) | 4954 | (-188) | ||
01.02.2018 | 168 | (-21) | 5142 | (-700) | ||
01.01.2018 | 147 | (-2) | 5842 | (-68) | ||
01.12.2017 | 145 | (-1) | 5910 | (0) | ||
01.11.2017 | 144 | (2) | 5910 | (40) | ||
01.10.2017 | 146 | (-5) | 5870 | (87) | ||
01.09.2017 | 141 | (1) | 5783 | (0) | ||
01.07.2017 | 142 | (0) | 5783 | (0) | ||
01.06.2017 | 142 | (-3) | 5783 | (0) | ||
01.05.2017 | 139 | (13) | 5783 | (535) | ||
01.04.2017 | 152 | (-6) | 5248 | (-86) | ||
01.03.2017 | 146 | (7) | 5334 | (89) | ||
01.02.2017 | 153 | (20) | 5245 | (733) | ||
01.01.2017 | 173 | (-1) | 4512 | (137) | ||
01.12.2016 | 172 | (-4) | 4375 | (0) | ||
01.11.2016 | 168 | (19) | 4375 | (769) | ||
01.10.2016 | 187 | (9) | 3606 | (192) | ||
01.09.2016 | 196 | (0) | 3414 | (0) | ||
01.06.2016 | 196 | (19) | 3414 | (332) | ||
01.05.2016 | 215 | (32) | 3082 | (664) | ||
01.04.2016 | 247 | (54) | 2418 | (750) | ||
01.03.2016 | 301 | (77) | 1668 | (631) | ||
01.02.2016 | 378 | (80) | 1037 | (367) | ||
01.01.2016 | 458 | (-458) | 670 | (670) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 176 | 225 | 305 | 2024 | |||||||||
2023 | 134 | 123 | 137 | 134 | 138 | 114 | 113 | 113 | 111 | 116 | 130 | 153 | 2023 |
2022 | 130 | 118 | 112 | 114 | 122 | 116 | 112 | 111 | 110 | 121 | 124 | 125 | 2022 |
2021 | 159 | 159 | 156 | 157 | 155 | 148 | 143 | 141 | 2021 | ||||
2020 | 159 | 167 | 165 | 155 | 158 | 159 | 2020 | ||||||
2019 | 165 | 155 | 157 | 159 | 149 | 149 | 148 | 147 | 146 | 150 | 150 | 160 | 2019 |
2018 | 147 | 168 | 166 | 173 | 190 | 178 | 177 | 177 | 180 | 181 | 188 | 168 | 2018 |
2017 | 173 | 153 | 146 | 152 | 139 | 142 | 142 | 141 | 146 | 144 | 145 | 2017 | |
2016 | 458 | 378 | 301 | 247 | 215 | 196 | 196 | 187 | 168 | 172 | 2016 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
3. liga muži C, 22.10.2023 | Body celkem: 0 | ||
Tomáš Pála | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži C, 21.10.2023 | Body celkem: 0 | ||
Štěpán Janega | 0 : 3 | 0 | |
Aleš Novák | 0 : 3 | 0 | |
Masters HAMR, (M45+), 07.10.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Adam Čumpel | 3 : 0 | 0 | |
Radek Dudešek | 1 : 3 | 0 | |
Václav Uhlíř | 2 : 3 | 0 | |
Freshbox Cup - Muži B, 07.05.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1341 | Body za soupeře: 15 | Body celkem: 1356 |
Martin Šimka | 1 : 3 | 7.44 | čtvrtfinále |
Boris Heneš | 1 : 3 | 7.44 | |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži C, 22.04.2023 | Body celkem: 150 | ||
Shawky Gamal Hassan | 3 : 0 | 150 | |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | |
MČR žen, mužů a masters 2023, (M50+), 09.03.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3760 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 3904 |
Daniel Vrána | 3 : 0 wo. | 60 | 11. - 12. |
Jaroslav Sezemský | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 9. - 16. |
Luboš Walter st. | 1 : 3 | 24 | 1. - 16. |
Freshbox Cup - Muži B, 25.02.2023 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 1052 | Body za soupeře: 16 | Body celkem: 1068 |
Martin Pekárek | 0 : 3 | 0 | 23. - 24. |
Martin Šimka | 0 : 3 | 0 | 21. - 24. |
Ondřej Ryšavý | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 17. - 32. |
Tomáš Tauš | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
3. liga muži C, 19.02.2023 | Body celkem: 0 | ||
Tomáš Kukaň | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži C, 18.02.2023 | Body celkem: 90 | ||
Petr Krejčí | 1 : 3 | 30 | |
Štěpán Holub | 2 : 3 | 60 | |
Dietz Cup - Muži B, 15.01.2023 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 728 | Body za soupeře: 26 | Body celkem: 754 |
bye | 2 : 0 wo. | 9.3 | 27. - 28. |
Tomáš Havlík | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 9.3 | 25. - 32. |
Boris Heneš | 1 : 2 | 7.44 | 17. - 32. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Masters HAMR, (M50+), 07.01.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2143 | Body za soupeře: 29 | Body celkem: 2172 |
Petr Brňák | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Jiří Blažek | 2 : 3 | 28.8 | 5. - 8. |
Pavel Mraček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA - Muži C, 17.12.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 744 | Body za soupeře: 35 | Body celkem: 779 |
Pavel Trávníček | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Mario Vozár | 3 : 0 wo. | 9.25 | 9. - 12. |
Ondřej Martínek | 3 : 0 | 18.5 | 9. - 16. |
Tomáš Kukaň | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.4 | 1. - 32. |
3. liga muži C, 26.11.2022 | Body celkem: 0 | ||
Lubor Jarkovský | 0 : 3 | 0 | |
Martin Všetička | 0 : 3 | 0 | |
Morenda - Muži B, 05.11.2022 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 788 | Body za soupeře: 22 | Body celkem: 810 |
Pavel Brichta | 1 : 3 | 4.96 | 23. - 24. |
Martin Kollár | 0 : 3 | 0 | 21. - 24. |
David Neugebauer | 1 : 3 | 4.96 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 32. |
Jan Šťastník | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
3. liga muži C, 16.10.2022 | Body celkem: 0 | ||
Tomáš Hájek | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži C, 15.10.2022 | Body celkem: 150 | ||
Martin Všetička | 1 : 3 | 30 | |
Ivan Eibner | 3 : 1 | 120 | |
GALVA Muži B Olomouc, 08.10.2022 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 811 | Body za soupeře: 52 | Body celkem: 863 |
Lucie Pinková | 3 : 0 | 24.8 | 23. - 24. |
Ondřej Ryšavý | 2 : 3 | 9.92 | 21. - 24. |
Martin Kopal | 1 : 3 | 4.96 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 32. |
Lumír Klímek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Sportprofit tour č.7, 15.04.2022 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 319 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 319 |
3. liga muži B, 09.04.2022 | Body celkem: 30 | ||
Lukáš Stupka | 0 : 3 | 0 | |
Michal Jeník | 0 : 3 | 0 | |
Jan Gerstdorf | 1 : 3 | 30 | |
MČR žen, mužů a masters 2022, (M45+), 03.03.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 2745 |
Adam Čumpel | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 13. - 16. |
Dominik Šácha | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Symon Vongbounthanh | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 1077 | Body za soupeře: 51 | Body celkem: 1128 |
Olga Kolářová | 2 : 0 wo. | 20 | 31. - 32. |
Miroslav Ondruška | 1 : 2 | 16 | 29. - 32. |
Jiří Pinka | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
David Linhart | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Muži C - Squashový turnaj ve Vyškově, 12.02.2022 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 744 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 792 |
Lucie Pinková | 3 : 0 | 19.2 | 21. - 22. |
Luděk Němec | 3 : 0 | 19.2 | 21. - 24. |
Václav Máca | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 17. - 32. |
Ladislav Burián | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
3. liga muži B, 29.01.2022 | Body celkem: 0 | ||
Michal Jeník | 0 : 3 | 0 | |
Bástr Cup - Masters, (M50+), 15.01.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2143 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 2186 |
Vladimír Kolegar | 1 : 3 | 14.4 | 7. - 8. |
Milan Jirásek | 2 : 3 | 28.8 | 5. - 8. |
Josef Fanta | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Albatros Media Muži B, 18.12.2021 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 1077 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 1132 |
Adam Čumpel | 2 : 0 | 40 | 31. - 32. |
Dominik Wojtucki | 0 : 2 | 0 | 29. - 32. |
Josef Fanta | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Tomáš Novák | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Masters HAMR, (M45+), 11.12.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2031 | Body za soupeře: 24 | Body celkem: 2055 |
Petr Brňák | 1 : 3 | 12 | |
Radek Dudešek | 0 : 3 | 0 | |
Josef Fanta | 0 : 3 | 0 | |
Adam Čumpel | 1 : 3 | 12 | |
SquashEspecial - Muži C, 13.11.2021 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 837 | Body za soupeře: 23 | Body celkem: 860 |
Tomáš Kolár | 0 : 2 | 0 | 15. - 16. |
Zdeněk Barták | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Miloš Pospíšil | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Miroslav Kolář | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Štěpán Hájek | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
MČR žen, mužů a masters 2021, (M45+), 21.10.2021 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 2955 |
Josef Fanta | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
Jiří Blažek | 1 : 3 | 18 | |
Martin Štěpán | 3 : 1 | 72 | |
Radek Dudešek | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži B, 17.10.2021 | Body celkem: 0 | ||
Michal Kraus | 0 : 3 | 0 | |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži B, 16.10.2021 | Body celkem: 30 | ||
Tomáš Císařovský | 0 : 3 | 0 | |
Martin Všetička | 1 : 3 | 30 | |
GALVA Muži B Olomouc, 02.10.2021 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 980 | Body za soupeře: 25 | Body celkem: 1005 |
Martin Janečka | 1 : 3 | 6.2 | 15. - 16. |
Miroslav Ondruška | 1 : 3 | 6.2 | 13. - 16. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Tomáš Sigmund | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2021 - PODZIMNÍ MASTERS, (M45+), 25.09.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2284 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 2327 |
Jiří Blažek | 3 : 2 | 43.2 | 7. - 8. |
Petr Nezveda | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
David Doležel | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Mistrovský turnaj mužů D září, 21.09.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
FAJNE Béčko muži, 11.09.2021 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 953 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 1008 |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 32. |
Pavel Cigánek | 1 : 3 | 4.96 | 1. - 32. |
Hanya Corporatin Cup - Muži B, 14.08.2021 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 882 | Body za soupeře: 25 | Body celkem: 907 |
Boris Heneš | 0 : 3 | 0 | 19. - 20. |
David Neugebauer | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 32. |
Josef Fanta | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2021 - LETNÍ MASTERS, (M45+), 07.08.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 3029 |
Jaroslav Sezemský | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vratislav Morkus | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jiří Blažek | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
GALVA Olomouc Open, 19.06.2021 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 796 | Body za soupeře: 34 | Body celkem: 830 |
Václav Máca | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Martin Pekárek | 3 : 0 | 21 | |
Petr Rohun | 2 : 3 | 8.4 | |
David Neugebauer | 1 : 3 | 4.2 | |
Sportprofit tour č.3, 04.06.2021 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 276 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 276 |
Muži C Tornádo cup, 10.10.2020 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 818 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 858 |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 21 | 11. - 12. |
Daniel Vrána | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Tomáš Valta | 3 : 0 wo. | 10.5 | 9. - 16. |
Vladimír Hotový | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
3. liga muži A, 06.09.2020 | Body celkem: 0 | ||
Pavel Šlemr | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži A, 05.09.2020 | Body celkem: 30 | ||
Radek Dudešek | 1 : 3 | 30 | |
MČR žen, mužů a masters 2020, (M50+), 05.03.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 109 | Body celkem: 5094 |
Petr Rohun | 3 : 0 wo. | 78 | 7. - 8. |
Jaroslav Sezemský | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Michal Šoman | 1 : 3 | 31.2 | čtvrtfinále |
HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 902 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 947 |
Jiří Pinka | 0 : 2 | 0 | 29. - 30. |
Michal Šoman ml. | 2 : 0 | 32.8 | 29. - 32. |
Aleš Tchuř | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Ondřej Bořil | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Jan Šťastník | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
ALBATROS MEDIA - Muži C, 15.02.2020 Pořadí: 45 |
Body za pořadí: 400 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 430 |
Adam Čumpel | 2 : 0 wo. | 7.2 | 45. - 46. |
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 41. - 48. |
Tomáš Císařovský | 0 : 2 | 0 | 41. - 48. |
Štěpán Holub | 1 : 2 | 5.76 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 33. - 64. |
Daniel Vrána | 1 : 3 | 2.88 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D Vyškov, 08.02.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
ERIN´S FLAG Cup Masters, (M50+), 01.02.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 29 | Body celkem: 2706 |
Václav Uhlíř | 0 : 3 | 0 | |
Michal Šoman | 1 : 3 | 14.4 | |
Robert Alexa | 0 : 3 | 0 | |
Jiří Jílek | 1 : 3 | 14.4 | |
3. liga muži A, 26.01.2020 | Body celkem: 0 | ||
Pavel Šlemr | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži A, 25.01.2020 | Body celkem: 0 | ||
Jan Matoušek | 0 : 3 | 0 | |
Radek Dudešek | 0 : 3 | 0 | |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020 Pořadí: 44 |
Body za pořadí: 625 | Body za soupeře: 25 | Body celkem: 650 |
Martin Brňák | 0 : 2 | 0 | 43. - 44. |
Miroslav Ondruška | 0 : 2 | 0 | 41. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 41. - 48. |
Lumír Klímek | 0 : 2 | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 64. |
Ondřej Bořil | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
GALVA Muži B Olomouc, 14.12.2019 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 973 | Body za soupeře: 25 | Body celkem: 998 |
Vítězslav Lazar | 2 : 0 wo. | 12.3 | 27. - 28. |
Jaroslav Hemelka | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
Ladislav Burián | 2 : 0 wo. | 12.3 | 25. - 32. |
Milan Matějka | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Jakub Slavíček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
3. liga muži A, 01.12.2019 | Body celkem: 0 | ||
Miroslav Kubálek | 0 : 3 | 0 | |
Pavel Šlemr | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži A, 30.11.2019 | Body celkem: 0 | ||
Petr Březina | 0 : 3 | 0 | |
Radek Dudešek | 0 : 3 | 0 | |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - listopadové Masters, (M50+), 16.11.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 49 | Body celkem: 2641 |
Jaroslav Novotný | 1 : 3 | 14 | |
Bohuslav Zajkr | 0 : 3 | 0 | |
Michal Šoman | 0 : 3 | 0 | |
Vojtěch Králik | 3 : 0 wo. | 35 | |
HANYA CUP - Muži C, 09.11.2019 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 688 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 718 |
Aleš Tchuř | 0 : 3 | 0 | 17. - 18. |
Michal Šoman | 3 : 1 | 13.44 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 17. - 32. |
Josef Šebek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
3. liga muži A, 06.10.2019 | Body celkem: 90 | ||
Pavel Šlemr | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Zahradník | 3 : 2 | 90 | |
3. liga muži A, 05.10.2019 | Body celkem: 0 | ||
Jan Matoušek | 0 : 3 | 0 | |
Radek Dudešek | 0 : 3 | 0 | |
Masters na HAMRu, (M50+), 21.09.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 3321 |
Jiří Jílek | 0 : 3 | 0 | |
Bohuslav Zajkr | 1 : 3 | 16.8 | |
Pavel Rynt | 3 : 1 | 67.2 | |
GALVA Olomouc Open, 07.09.2019 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 811 | Body za soupeře: 22 | Body celkem: 833 |
bye | 2 : 0 wo. | 12.4 | 23. - 24. |
Václav Máca | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Michal Šoman | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 9.3 | 17. - 32. |
Pavel Brichta | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Muži B, 20.04.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1090 | Body za soupeře: 28 | Body celkem: 1118 |
Martin Němec | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Martin Šimka | 2 : 3 | 12.4 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 15.5 | 9. - 16. |
Jan Šťastník | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Vyškov Muži C, 13.04.2019 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 608 | Body za soupeře: 29 | Body celkem: 637 |
Michal Šoman ml. | 2 : 0 | 14.4 | 29. - 30. |
Luděk Němec | 2 : 0 | 14.4 | 29. - 32. |
František Partyš | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Václav Máca | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Vladimír Kolegar | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
3. liga muži A, 31.03.2019 | Body celkem: 0 | ||
Michal Boška | 0 : 3 | 0 | |
Chris Owen | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži A, 30.03.2019 | Body celkem: 0 | ||
Martin Koša | 0 : 3 | 0 | |
Jiří Smíšek | 0 : 3 | 0 | |
MČR žen, mužů a masters 2019, (M45+), 07.03.2019 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3365 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 3425 |
Daniel Vrána | 3 : 0 wo. | 60 | 15. - 16. |
Josef Fanta | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Aleš Novák | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Petr Rohun | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019 Pořadí: 34 |
Body za pořadí: 811 | Body za soupeře: 59 | Body celkem: 870 |
Martin Kollár | 1 : 2 | 9.84 | 33. - 34. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 36. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 64. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Erin´s Flag Cup, (M45+), 16.02.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2284 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2284 |
Daniel Vrána | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Štěpán | 0 : 3 | 0 | |
Martin Kollár | 0 : 3 | 0 | |
Huslík Cup, 09.02.2019 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 707 | Body za soupeře: 38 | Body celkem: 745 |
Michal Šoman ml. | 2 : 0 | 19.2 | 23. - 24. |
Oldřich Václavek | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Martin Šimka | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Miroslav Petruška | 2 : 1 | 11.52 | 17. - 32. |
Jan Šťastník | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
3. liga muži A, 26.01.2019 | Body celkem: 60 | ||
Petr Sadílek | 0 : 3 | 0 | |
Jan Jícha | 2 : 3 | 60 | |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 05.01.2019 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 657 | Body za soupeře: 32 | Body celkem: 689 |
bye | 2 : 0 wo. | 12.4 | 31. - 32. |
Alex Kelar | 0 : 2 | 0 | 29. - 32. |
David Neugebauer | 1 : 2 | 9.92 | 25. - 32. |
Ondřej Grabiáš | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Lukáš Kamp | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.3 | 1. - 64. |
Masters Praha 11, (M45+), 22.12.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 2493 |
Jiří Blažek | 3 : 2 | 36 | |
Martin Bašta | 0 : 3 | 0 | |
Michal Tůma | 0 : 3 | 0 | |
Marek Červek | 0 : 3 | 0 | |
Muži C - BRNO, 08.12.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 739 | Body za soupeře: 29 | Body celkem: 768 |
Iveta Ferdusová | 3 : 0 | 21 | 15. - 16. |
Dominik Blažíček | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Josef Šebek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Vítězslav Lazar | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
3. liga muži A, 02.12.2018 | Body celkem: 150 | ||
Jakub Strauss | 3 : 0 | 150 | |
3. liga muži A, 01.12.2018 | Body celkem: 0 | ||
Jiří Smíšek | 0 : 3 | 0 | |
Radek Dudešek | 0 : 3 | 0 | |
CNC PRODUKT CUP, 24.11.2018 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 882 | Body za soupeře: 39 | Body celkem: 921 |
Roman Moravec | 0 : 2 | 0 | 19. - 20. |
Martin Dvořáček | 1 : 2 | 9.92 | 17. - 20. |
Michal Šoman ml. | 2 : 1 | 14.88 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 9.3 | 17. - 32. |
Petr Nesládek | 1 : 3 | 4.96 | 1. - 32. |
Muži C Uherské Hradiště, 10.11.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 818 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 868 |
David Neugebauer | 3 : 1 | 16.8 | 11. - 12. |
Pavel Brichta | 1 : 3 | 4.2 | 9. - 12. |
Lucie Pinková | 3 : 0 | 21 | 9. - 16. |
Michal Vaněk | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
HAMR HEAD muži B, 27.10.2018 Pořadí: 44 |
Body za pořadí: 766 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 796 |
Josef Fanta | 0 : 2 wo. | 0 | 43. - 44. |
Aleš Novák | 0 : 2 | 0 | 41. - 48. |
Radek Dudešek | 2 : 0 wo. | 15 | 41. - 48. |
Tomáš Herold | 0 : 2 | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Pavel Popelka | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2018 - 1. turnaj Masters, (M45+), 20.10.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2618 |
Martin Bašta | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Pavel Mraček | 0 : 3 | 0 | |
Aleš Novák | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži A, 14.10.2018 | Body celkem: 0 | ||
Miloš Liška | 0 : 3 | 0 | |
Pavel Vlášek | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži A, 13.10.2018 | Body celkem: 0 | ||
Bohuslav Zajkr | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Pála | 0 : 3 | 0 | |
HAMR sport HEAD - Muži C, 22.09.2018 Pořadí: 36 |
Body za pořadí: 507 | Body za soupeře: 29 | Body celkem: 536 |
Pavel Vlášek | 0 : 2 | 0 | 35. - 36. |
Chris Owen | 0 : 2 | 0 | 33. - 36. |
David Ryba | 2 : 0 | 14.4 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 33. - 64. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Huslík Cup, 08.09.2018 Pořadí: 43 |
Body za pořadí: 786 | Body za soupeře: 51 | Body celkem: 837 |
Daniel Vrána | 2 : 0 wo. | 15 | 43. - 44. |
Filip Rozprým | 0 : 2 | 0 | 41. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 41. - 48. |
Tomáš Fecák | 0 : 2 | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Petr Rohun | 1 : 3 | 6 | 1. - 64. |
Sportprofit tour č.10, 30.06.2018 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 319 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 319 |
, 12.05.2018 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 837 | Body za soupeře: 19 | Body celkem: 856 |
Martin Němec | 0 : 2 | 0 | 15. - 16. |
Boris Heneš | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Michal Farník | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Marek Holuša | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Pekárek | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
"C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 14.04.2018 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 511 | Body za soupeře: 23 | Body celkem: 534 |
Václav Máca | 0 : 2 | 0 | 29. - 30. |
Lucie Pinková | 2 : 0 | 16.8 | 29. - 32. |
Pavel Holinka | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Pavel Blaha | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Miroslav Ondruška | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
3. Liga Muži A, 08.04.2018 | Body celkem: 0 | ||
Petr Beňa | 0 : 3 | 0 | |
Aditya Jaiswal | 0 : 3 | 0 | |
MČR masters, (M45+), 02.03.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3459 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 3519 |
Aleš Novák | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 13. - 16. |
Daniel Vrána | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jaroslav Sezemský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MASTERS HAMR sport, (M45+), 17.02.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 2418 |
Daniel Vrána | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Milan Tecl | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Albatros Media - Muži "C", 10.02.2018 Pořadí: 34 |
Body za pořadí: 533 | Body za soupeře: 32 | Body celkem: 565 |
Josef Růžek | 0 : 2 | 0 | 33. - 34. |
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 33. - 36. |
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 33. - 64. |
Milan Tecl | 1 : 3 | 2.88 | 1. - 64. |
3. Liga Muži A, 28.01.2018 | Body celkem: 0 | ||
Jan Špinka | 0 : 3 | 0 | |
David Doležel | 0 : 3 | 0 | |
3. Liga Muži A, 27.01.2018 | Body celkem: 30 | ||
Petr Beňa | 0 : 3 | 0 | |
Jan Víšek | 1 : 3 | 30 | |
SKUS - PETR´S CUP, 20.01.2018 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 608 | Body za soupeře: 26 | Body celkem: 634 |
Petr Rohun | 2 : 0 wo. | 9.6 | 29. - 30. |
bye | 2 : 0 wo. | 9.6 | 29. - 32. |
Adolf Středa | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Vojtěch Kolomičenko | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Robert Jeníček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
HANYA Cup masters, (M45+), 17.12.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 34 | Body celkem: 2626 |
Petr Omelka | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Jan Jícha | 1 : 3 | 16.8 | 5. - 8. |
Marek Červek | 1 : 3 | 16.8 | čtvrtfinále |
Sportprofit tour č.4, 15.12.2017 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 238 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 238 |
"C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 09.12.2017 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 497 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 533 |
Luděk Němec | 2 : 0 | 16.8 | 31. - 32. |
Michal Šoman | 1 : 2 | 6.72 | 29. - 32. |
Jaroslav Hemelka | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Kristýna Hrnčiříková | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Filip Rozprým | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
3. Liga Muži A, 03.12.2017 | Body celkem: 0 | ||
Chris Owen | 0 : 3 | 0 | |
3. Liga Muži A, 02.12.2017 | Body celkem: 0 | ||
Ondrej Mazanec | 0 : 3 | 0 | |
Muži B Omega centrum Olomouc, 28.10.2017 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 788 | Body za soupeře: 9 | Body celkem: 797 |
Michal Šoman | 0 : 2 | 0 | 23. - 24. |
Pavel Blaha | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Jiří Dušek | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 9.3 | 17. - 32. |
Josef Šebek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
3. Liga Muži A, 22.10.2017 | Body celkem: 150 | ||
Matouš Fiala | 3 : 0 | 150 | |
Aleš Král | 0 : 3 | 0 | |
3. Liga Muži A, 21.10.2017 | Body celkem: 0 | ||
Jiří Gottlieb | 0 : 3 | 0 | |
Pavel Trefný | 0 : 3 | 0 | |
, 07.10.2017 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 722 | Body za soupeře: 17 | Body celkem: 739 |
Roman Šišák | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Michal Šoman | 1 : 3 | 4.2 | 13. - 16. |
David Neugebauer | 1 : 3 | 4.2 | 9. - 16. |
Jiří Pinka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
HAMR HEAD Turnaj muži C, 23.09.2017 Pořadí: 52 |
Body za pořadí: 335 | Body za soupeře: 5 | Body celkem: 340 |
Pavel Vlášek | 0 : 2 | 0 | 51. - 52. |
Pavel Vlášek | 0 : 2 | 0 | 51. - 52. |
Pavel Vlášek | 0 : 2 | 0 | 51. - 52. |
Pavel Zdeněk | 0 : 2 | 0 | 41. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 4.8 | 49. - 64. |
Jiří Borovička | 0 : 2 | 0 | 33. - 64. |
Tomáš Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
1. Mistrovský turnaj mužů kategorie B, 09.09.2017 Pořadí: 35 |
Body za pořadí: 791 | Body za soupeře: 49 | Body celkem: 840 |
Matyáš Dufek | 2 : 0 wo. | 12.3 | 35. - 36. |
Chris Owen | 0 : 2 | 0 | 33. - 36. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 64. |
Adam Hexner | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
muži C, 13.05.2017 Pořadí: 43 |
Body za pořadí: 421 | Body za soupeře: 22 | Body celkem: 443 |
Chris Owen | 3 : 0 wo. | 7.2 | 43. - 44. |
Petr Nohel | 0 : 3 | 0 | 41. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 41. - 48. |
Martin Kříž | 0 : 3 | 0 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 33. - 64. |
David Doležel | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Vyškovský squash turnaj C, 15.04.2017 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 511 | Body za soupeře: 15 | Body celkem: 526 |
Marek Alán | 1 : 3 | 2.52 | 29. - 30. |
Michal Šoman ml. | 3 : 0 | 12.6 | 29. - 32. |
Boris Heneš | 0 : 3 | 0 | 25. - 32. |
Tomáš Tauš | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Michal Štěpán | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
3. Liga Muži A, 09.04.2017 | Body celkem: 0 | ||
Lukáš Krupička | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Císařovský | 0 : 3 | 0 | |
Albatros Media muži "B", 01.04.2017 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 1164 | Body za soupeře: 35 | Body celkem: 1199 |
Miloš Liška | 0 : 3 | 0 | 27. - 28. |
Martin Kříž | 0 : 3 | 0 | 25. - 28. |
Chris Owen | 3 : 0 wo. | 20 | 25. - 32. |
Tomáš Herold | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Mistrovství ČR masters - M45+, (M45+), 04.03.2017 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3365 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 3449 |
Oldřich Václavek | 3 : 0 wo. | 60 | 15. - 16. |
Michal Šoman | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Michal Franta | 1 : 3 | 24 | 9. - 16. |
Kamil Jankovič | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
muži B, 25.02.2017 Pořadí: 46 |
Body za pořadí: 728 | Body za soupeře: 25 | Body celkem: 753 |
Jiří Pinka | 0 : 3 | 0 | 45. - 46. |
Miloš Liška | 3 : 0 wo. | 15 | 41. - 48. |
Jan Nožka | 0 : 3 | 0 | 41. - 48. |
Libor Přibyl | 0 : 3 | 0 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 10 | 33. - 64. |
Martin Kříž | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Hamr sport Masters, (M45+), 18.02.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 3055 |
Aleš Novák | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Josef Fanta | 0 : 3 | 0 | |
Marek Červek | 3 : 0 | 84 | |
Veem Trading Cup, 11.02.2017 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 24 | Body celkem: 617 |
Martin Kopal | 0 : 3 | 0 | 29. - 30. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 29. - 32. |
Miroslav Šenkeřík | 0 : 3 | 0 | 25. - 32. |
Marek Holuša | 2 : 3 | 7.68 | 17. - 32. |
Josef Nakládal | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
3. Liga Muži A, 28.01.2017 | Body celkem: 0 | ||
Jiří Škop | 0 : 3 | 0 | |
Marcel Brtek | 0 : 3 | 0 | |
TORNÁDO CUP - Most muži B, 07.01.2017 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 1329 | Body za soupeře: 35 | Body celkem: 1364 |
Josef Fanta | 3 : 0 wo. | 20 | 23. - 24. |
Michal Pihera | 0 : 3 | 0 | 21. - 24. |
Marek Hlaváč | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 17. - 32. |
David Orálek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
muži B - Olomouc, 17.12.2016 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 788 | Body za soupeře: 19 | Body celkem: 807 |
Josef Nakládal | 0 : 3 | 0 | 23. - 24. |
Pavel Brichta | 0 : 3 | 0 | 21. - 24. |
Martin Němec | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
Lucie Pinková | 3 : 0 | 18.6 | 17. - 32. |
Dan Teuchner | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
3. Liga Muži A, 03.12.2016 | Body celkem: 0 | ||
Jan Syrový | 0 : 3 | 0 | |
Sportprofit tour č.3, 18.11.2016 Pořadí: 32 |
Body za pořadí: 214 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 214 |
PRIMA STAVEBNINY CUP, 29.10.2016 Pořadí: 46 |
Body za pořadí: 728 | Body za soupeře: 25 | Body celkem: 753 |
Miroslav Šenkeřík | 0 : 3 | 0 | 45. - 46. |
Tomáš Herold | 3 : 0 wo. | 15 | 41. - 48. |
Petr Podaný | 0 : 3 | 0 | 41. - 48. |
Pavel Brichta | 0 : 3 | 0 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 10 | 33. - 64. |
Radek Dudešek | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
3. Liga Muži A, 23.10.2016 | Body celkem: 0 | ||
Radek Dudešek | 0 : 3 | 0 | |
Adam Hexner | 0 : 3 | 0 | |
muži C, 08.10.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 891 | Body za soupeře: 16 | Body celkem: 907 |
Pavel Brichta | 1 : 3 | 4.44 | 5. - 6. |
bye | 3 : 0 wo. | 11.1 | 5. - 8. |
Miloš Liška | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Masters Poděbrady, (M45+), 01.10.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2284 | Body za soupeře: 29 | Body celkem: 2313 |
Milan Vlasák | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ludvík Šťastník | 2 : 3 | 28.8 | |
Václav Sváček | 0 : 3 | 0 | |
muži C, 24.09.2016 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 511 | Body za soupeře: 13 | Body celkem: 524 |
Radek Dudešek | 0 : 3 | 0 | 29. - 30. |
bye | 3 : 0 | 12.6 | 29. - 32. |
Jaroslav Novotný | 0 : 3 | 0 | 25. - 32. |
Jiří Andrlík | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Vratislav Morkus | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Hamr - sport Babolat - Harrow Muži C, 14.05.2016 Pořadí: 54 |
Body za pořadí: 320 | Body za soupeře: 12 | Body celkem: 332 |
Petr Nohel | 1 : 3 | 1.92 | 53. - 54. |
bye | 3 : 0 wo. | 4.8 | 41. - 48. |
Jakub Švec | 0 : 3 | 0 | 49. - 56. |
bye | 3 : 0 wo. | 4.8 | 49. - 64. |
Martin Němec | 0 : 3 | 0 | 33. - 64. |
Radek Dolanský | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Albatros Media Masters, (M45+), 07.05.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 22 | Body celkem: 3598 |
Jaroslav Sezemský | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Urban | 1 : 3 | 22.4 | |
Bohuslav Zajkr | 0 : 3 | 0 | |
muži C - Vyškov, 09.04.2016 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 657 | Body za soupeře: 7 | Body celkem: 664 |
Stanislav Kalášek | 2 : 3 | 6.72 | 19. - 20. |
Jaroslav Bělohlávek | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Marek Alán | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
muži C, 12.03.2016 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 739 | Body za soupeře: 11 | Body celkem: 750 |
Vlastimil Vyroubal | 3 : 0 wo. | 10.5 | 15. - 16. |
Michal Šoman | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Marek Sýkora | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Pavel Brichta | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Mistrovství ČR masters - M45+, (M45+), 03.03.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4587 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 4719 |
Radek Novotný | 3 : 0 wo. | 72 | 7. - 8. |
Oldřich Václavek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Petr Rohun | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 1. - 16. |
3. liga Muži A 2015/2016, 21.02.2016 | Body celkem: 0 | ||
David Klíma | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Matoušek | 0 : 3 | 0 | |
Velká Cena Moravské Slavie 2016, 13.02.2016 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 624 | Body za soupeře: 7 | Body celkem: 631 |
Jaroslav Bělohlávek | 0 : 3 | 0 | 27. - 28. |
Filip Rozprým | 0 : 3 | 0 | 25. - 28. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 25. - 32. |
Leoš Gjumija st. | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Tomáš Wrona | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
muži C, 16.01.2016 Pořadí: 51 |
Body za pořadí: 343 | Body za soupeře: 24 | Body celkem: 367 |
bye | 3 : 0 | 9.6 | 51. - 52. |
Matěj Sezemský | 0 : 3 | 0 | 41. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 4.8 | 49. - 56. |
bye | 3 : 0 | 9.6 | 57. - 64. |
Oldřich Václavek | 0 : 3 | 0 | 33. - 64. |
Josef Fanta | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
masters, (M45+), 09.01.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2749 |
Pavel Krajsa | 0 : 3 | 0 | |
Jaroslav Novotný | 0 : 3 | 0 | |
Michal Šoman | 3 : 0 | 72 | |
masters, (M40+), 09.01.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2957 |
Josef Fanta | 0 : 3 | 0 | |
Milan Tecl | 0 : 3 | 0 | |
Michal Tůma | 0 : 3 | 0 | |
3. liga Muži A 2015/2016, 12.12.2015 | Body celkem: 0 | ||
Tomáš Pála | 0 : 3 | 0 | |
Vilém Policar | 0 : 3 | 0 | |
muži C, 05.12.2015 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 653 | Body za soupeře: 17 | Body celkem: 670 |
Jaroslav Bělohlávek | 3 : 0 wo. | 9.25 | 15. - 16. |
Michal Šoman | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Martin Filip | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Miroslav Ondruška | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.4 | 1. - 32. |
masters, (M45+), 07.11.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 38 | Body celkem: 2995 |
Jaroslav Sezemský | 0 : 3 | 0 | |
Michal Šoman | 0 : 3 | 0 | |
Václav Uhlíř | 2 : 3 | 38.4 | |
3. liga Muži A 2015/2016, 24.10.2015 | Body celkem: 0 | ||
Daniela Štréblová | 0 : 3 | 0 | |
Jan Dřevíkovský | 0 : 3 | 0 | |
masters, (M40+), 03.10.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3336 |
Jaroslav Sezemský | 0 : 3 | 0 | |
Martin Muller | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.