Ročník: 2001
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.05.2022 | 422 | (5) | 706 | (0) | ||
01.04.2022 | 427 | (-4) | 706 | (0) | ||
01.03.2022 | 423 | (-1) | 706 | (0) | ||
01.02.2022 | 422 | (24) | 706 | (0) | ||
01.01.2022 | 446 | (32) | 706 | (0) | ||
01.12.2021 | 478 | (1) | 706 | (0) | ||
01.11.2021 | 479 | (28) | 706 | (0) | ||
01.10.2021 | 507 | (-4) | 706 | (0) | ||
01.09.2021 | 503 | (-4) | 706 | (0) | ||
01.08.2021 | 499 | (2) | 706 | (0) | ||
01.07.2021 | 501 | (3) | 706 | (0) | ||
01.06.2021 | 504 | (0) | 706 | (0) | ||
01.03.2021 | 504 | (0) | 706 | (0) | ||
01.11.2020 | 504 | (-504) | 706 | (706) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022 | 446 | 422 | 423 | 427 | 422 | 2022 | |||||||
2021 | 504 | 504 | 501 | 499 | 503 | 507 | 479 | 478 | 2021 | ||||
2020 | 504 | 2020 |
soupeř | výsledek | body | zápas | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Impexta ČRO Cup 2020, 10.10.2020 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 672 | Body za soupeře: 34 | Body celkem: 706 | ||||
Michal Dvořák | 2 : 0 wo. | 8.4 | 19. - 20. | ||||
Roman Moravec | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. | ||||
David Neugebauer | 2 : 0 | 16.8 | 17. - 24. | ||||
bye | 2 : 0 wo. | 8.4 | 17. - 32. | ||||
Michal Farník | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. | ||||
D-TOUR junior 3. kolo B23, (), 20.06.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 | ||||
: | : | ||||||
PINEHILL MČR juniorů, (B19), 07.02.2020 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 312 | Body celkem: 4746 | ||||
Martin Suk | 3 : 2 | 78 | 9. - 10. | ||||
Lukáš Stupka | 3 : 1 | 104 | 9. - 12. | ||||
Štěpán Hájek | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. | ||||
Jáchym Mraček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. | ||||
MSSJO 2019, (B19), 14.12.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 102 | Body celkem: 2863 | ||||
Svatopluk Kreidl | 3 : 1 | 67.2 | 7. - 8. | ||||
Vojtěch Mohelník | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. | ||||
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále | ||||
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. | ||||
Juniorské Béčko - Brno, (B19), 02.11.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 124 | Body celkem: 3180 | ||||
Daniel Burkart | 3 : 1 | 64 | 3. - 4. | ||||
Jan Netolička | 0 : 3 | 0 | semifinále | ||||
Štěpán Hájek | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále | ||||
D-Tour junior 1.kolo B19, (B19), 19.10.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 | ||||
HRADECKÝ CUP - JB, (B19), 05.10.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 2589 | ||||
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | |||||
David Priesel | 3 : 0 | 49.2 | |||||
Martin Suk | 0 : 3 | 0 | |||||
Štěpán Hájek | 3 : 0 | 49.2 | |||||
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B19), 28.09.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 2662 | ||||
Vojtěch Mohelník | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. | ||||
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. | ||||
Petr Nohel ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále | ||||
Šimon Škurek | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. | ||||
D-Tour junior B19 3.kolo, (B19), 15.06.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 | ||||
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B19), 16.02.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 2383 | ||||
Karel Wanke ml. | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. | ||||
Daniel Burkart | 3 : 2 | 36 | 5. - 8. | ||||
Jakub Slavíček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále | ||||
AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 12.01.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 3037 | ||||
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. | ||||
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. | ||||
Matěj Sezemský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále | ||||
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. | ||||
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B17), 03.11.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 2327 | ||||
Tomáš Holinka | 3 : 1 | 48 | 7. - 8. | ||||
Daniel Svoboda | 1 : 3 | 12 | 5. - 8. | ||||
Jan Netolička | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále | ||||
Adam Hazucha | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. | ||||
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. | ||||
HRADECKÝ CUP, (B17), 13.10.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2099 | ||||
Matyáš Hrubý | 2 : 3 | 20 | 1. - 16. | ||||
Eliáš Bencúr | 3 : 0 | 50 | |||||
Dominik Davies | 3 : 0 | 50 | |||||
Mistrovství republiky juniorů, (B17), 02.02.2018 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3555 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3555 | ||||
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. | ||||
Daniel Ivanco | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. | ||||
Pavel Konrád | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. | ||||
Filip Strouhal | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. | ||||
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B17), 14.01.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2195 | Body za soupeře: 35 | Body celkem: 2230 | ||||
Jan Netolička | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. | ||||
Filip Čepelák | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. | ||||
Alex Kelar | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. | ||||
Kristián Mraček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. | ||||
Velká cena Prahy, (B17), 17.12.2017 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3223 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 3333 | ||||
Viktor Nezveda | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. | ||||
Tobiáš Kout | 3 : 0 | 110 | 13. - 16. | ||||
Pavel Konrád | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. | ||||
Jáchym Mraček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. | ||||
IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B17), 05.11.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1791 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 1861 | ||||
Teodor Čablík | 3 : 0 | 49.2 | 7. - 8. | ||||
Daniel Burkart | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. | ||||
Jan Netolička | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále | ||||
bye | 3 : 0 wo. | 20.5 | 1. - 16. | ||||
1. kolo D-TOUR FAJNE junior B17, (B17), 21.10.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 | ||||
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B17), 01.10.2017 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 | ||||
Luboš Walter ml. | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. | ||||
D-tour junior 4.kolo B17, (B17), 13.05.2017 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 304 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 304 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.