Profil hráče

Zbyněk Bašta

Ročník: 1999
Klub: Squash klub Poděbrady, z.s.
Družstvo:SK Poděbrady B
Registrační číslo: 7768

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 78.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 78. (10/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 20.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 20. (10/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.10.2020 78 (1) 10499 (580)
01.04.2020 79 (7) 9919 (0)
01.03.2020 86 (12) 9919 (1254)
01.02.2020 98 (15) 8665 (1140)
01.01.2020 113 (25) 7525 (1177)
01.12.2019 138 (82) 6348 (2933)
01.11.2019 220 (134) 3415 (2058)
01.10.2019 354 (243) 1357 (967)
01.04.2019 597 (-179) 390 (-606)
01.03.2019 418 (-128) 996 (-815)
01.02.2019 290 (-31) 1811 (-440)
01.01.2019 259 (-8) 2251 (-280)
01.12.2018 251 (-41) 2531 (-1125)
01.11.2018 210 (2) 3656 (0)
01.10.2018 212 (0) 3656 (0)
01.09.2018 212 (-1) 3656 (0)
01.08.2018 211 (-1) 3656 (0)
01.07.2018 210 (2) 3656 (0)
01.06.2018 212 (-1) 3656 (0)
01.05.2018 211 (16) 3656 (370)
01.04.2018 227 (26) 3286 (606)
01.03.2018 253 (51) 2680 (815)
01.02.2018 304 (42) 1865 (440)
01.01.2018 346 (38) 1425 (300)
01.12.2017 384 (-384) 1125 (1125)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2020113988679782020
20192592904185973542201382019
20183463042532272112122102112122122102512018
20173842017

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 ELEKTRO MAHL Muži C, 10.10.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1105
Body za soupeře:
71
Body celkem:
1176
Adam Sinkule  2 : 0 wo. 14.4 7. - 8.
Ondřej Jánský  1 : 2 11.52 5. - 8.
Lukáš Matoušek  2 : 3 11.52 čtvrtfinále
Jakub Vaněk  3 : 0 24 1. - 16.
Tomáš Pluhař  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 2. liga muži A, 06.09.2020 Body celkem:
540
Viktor Nezveda  3 : 0 300
Milan Beránek  3 : 1 240
 2. liga muži A, 05.09.2020 Body celkem:
240
Václav Uhlíř  3 : 1 240
Michal Kraus  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, 22.02.2020
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1147
Body za soupeře:
107
Body celkem:
1254
Pavel Popelka  2 : 0 wo. 16.4 21. - 22.
Tomáš Divák  2 : 0 32.8 21. - 24.
Filip Nosek  1 : 2 13.12 17. - 24.
Miloš Pospíšil  2 : 0 32.8 17. - 32.
Filip Kočárek  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 1. liga muži A, 26.01.2020 Body celkem:
540
Radim Valášek  3 : 0 300
Tamara Holzbauerová  3 : 1 240
 2. liga muži A, 25.01.2020 Body celkem:
600
Jan Špinka  3 : 0 300
Milan Tecl  3 : 0 300
 HAMR Muži C, 07.12.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1105
Body za soupeře:
72
Body celkem:
1177
Václav Uhlíř  2 : 0 wo. 14.4 7. - 8.
Faríd Farrag  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
Martin Schuller  2 : 3 11.52 čtvrtfinále
Rudolf Korbelář  3 : 0 24 1. - 16.
Richard Hron  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. liga muži A, 30.11.2019 Body celkem:
300
Michal Kraus  3 : 0 300
 Muži B - Poděbrady , 23.11.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1499
Body za soupeře:
108
Body celkem:
1607
Luboš Walter ml.  2 : 0 41 11. - 12.
Hai Nguyen Nguyen  0 : 2 0 9. - 12.
Tomáš Novák  2 : 0 41 9. - 16.
Ondřej Pavelka  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Viktora  3 : 1 26.24 1. - 32.
 Pivson Cup, 09.11.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
978
Body za soupeře:
48
Body celkem:
1026
René Barník  1 : 2 9.6 9. - 10.
Petr Volný  2 : 1 14.4 9. - 12.
Petra Václavková  2 : 1 14.4 9. - 16.
Martin Schuller  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Kolár  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 ELEKTRO MAHL Muži C, 19.10.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
107
Body celkem:
1358
René Barník  2 : 0 28.8 5. - 6.
Martin Kříž  2 : 0 28.8 5. - 8.
Martin Sopko  0 : 3 0 čtvrtfinále
Rudolf Korbelář  3 : 1 19.2 1. - 16.
Michal Kraus  3 : 1 15.36 1. - 32.
Tomáš Císařovský  3 : 0 14.4 1. - 64.
 2. liga muži A, 06.10.2019 Body celkem:
200
Jan Synek  3 : 0 200
Roman Hlaváč  0 : 3 0
 2. liga muži A, 05.10.2019 Body celkem:
500
Jan Špinka  3 : 0 250
Milan Tecl  3 : 0 250
 Muži C, 14.09.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
106
Body celkem:
1357
Martin Schuller  2 : 0 28.8 5. - 6.
René Barník  2 : 1 17.28 5. - 8.
Luboš Walter ml.  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Adolf Středa  3 : 0 24 1. - 16.
Václav Uhlíř  3 : 1 15.36 1. - 32.
Sonja Schwarzer  3 : 0 14.4 1. - 64.
 3. Liga Muži C, 08.04.2018 Body celkem:
390
Vojtěch Martinovský  3 : 1 120
Marcel Kiefmann  3 : 1 120
Milan Beránek  3 : 0 150
 Elektro-Mahl s.r.o. turnaj muži C Hamr, 10.03.2018
Pořadí: 31
Body za pořadí:
577
Body za soupeře:
29
Body celkem:
606
 bye  2 : 0 wo. 9.6 31. - 32.
Tomáš Císařovský  0 : 2 0 29. - 32.
Kristián Mráček  0 : 2 0 25. - 32.
Matěj Slabý  1 : 2 7.68 17. - 32.
Pavel Bodiš  0 : 3 0 1. - 32.
Vojtěch Kolomičenko  3 : 1 11.52 1. - 64.
 Albatros Media - Muži "C", 10.02.2018
Pořadí: 20
Body za pořadí:
762
Body za soupeře:
53
Body celkem:
815
Pavel Mráček  1 : 2 7.68 19. - 20.
Kristián Mráček  1 : 2 7.68 17. - 20.
Michal Caudr  2 : 1 11.52 17. - 24.
Martin Němec  2 : 0 19.2 17. - 32.
Karel Kudláček  0 : 3 0 1. - 32.
Daniel Vrána  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 3. Liga Muži C, 28.01.2018 Body celkem:
200
Hai Nguyen Nguyen  3 : 1 100
Jakub Zahradník  3 : 1 100
 2. Liga Muži D, 27.01.2018 Body celkem:
240
Jan Vlček  2 : 3 80
Jiří Borovička  3 : 1 160
 3. Liga Muži C, 03.12.2017 Body celkem:
100
Pavel Vohánka  1 : 3 20
Matěj Sezemský  3 : 1 80
 3. Liga Muži C, 02.12.2017 Body celkem:
200
Petr Martínek  3 : 0 100
Jiří Janata  3 : 0 100
 Poděbradské "Céčko", 11.11.2017
Pořadí: 20
Body za pořadí:
657
Body za soupeře:
32
Body celkem:
689
Aleš Hantl  0 : 2 wo. 0 19. - 20.
Jaroslav Sezemský  0 : 2 0 17. - 20.
Daniel Vrána  2 : 0 16.8 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 8.4 17. - 32.
Josef Fanta  2 : 3 6.72 1. - 32.
 Turnaj muži D, 04.11.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot