Ročník: 2000
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:SCC HK - BULDOCI
Registrační číslo: 4299
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 5 | (0) | 40293 | (-3147) | ||
01.02.2024 | 5 | (0) | 43440 | (5952) | ||
01.01.2024 | 5 | (0) | 37488 | (-8478) | ||
01.12.2023 | 5 | (0) | 45966 | (1040) | ||
01.11.2023 | 5 | (0) | 44926 | (-973) | ||
01.10.2023 | 5 | (-3) | 45899 | (8165) | ||
01.09.2023 | 2 | (0) | 37734 | (0) | ||
01.08.2023 | 2 | (0) | 37734 | (0) | ||
01.07.2023 | 2 | (3) | 37734 | (-8165) | ||
01.06.2023 | 5 | (-2) | 45899 | (-740) | ||
01.05.2023 | 3 | (0) | 46639 | (740) | ||
01.04.2023 | 3 | (-1) | 45899 | (1742) | ||
01.03.2023 | 2 | (3) | 44157 | (-64) | ||
01.02.2023 | 5 | (-2) | 44221 | (-237) | ||
01.01.2023 | 3 | (-1) | 44458 | (1421) | ||
01.12.2022 | 2 | (3) | 43037 | (-1628) | ||
01.11.2022 | 5 | (0) | 44665 | (-476) | ||
01.10.2022 | 5 | (0) | 45141 | (553) | ||
01.09.2022 | 5 | (0) | 44588 | (0) | ||
01.08.2022 | 5 | (0) | 44588 | (0) | ||
01.07.2022 | 5 | (0) | 44588 | (0) | ||
01.06.2022 | 5 | (0) | 44588 | (-2319) | ||
01.05.2022 | 5 | (1) | 46907 | (160) | ||
01.04.2022 | 6 | (0) | 46747 | (380) | ||
01.03.2022 | 6 | (1) | 46367 | (1140) | ||
01.02.2022 | 7 | (0) | 45227 | (730) | ||
01.01.2022 | 7 | (0) | 44497 | (0) | ||
01.12.2021 | 7 | (1) | 44497 | (2000) | ||
01.11.2021 | 8 | (0) | 42497 | (6481) | ||
01.10.2021 | 8 | (2) | 36016 | (6653) | ||
01.09.2021 | 10 | (2) | 29363 | (1395) | ||
01.08.2021 | 12 | (0) | 27968 | (0) | ||
01.07.2021 | 12 | (0) | 27968 | (801) | ||
01.06.2021 | 12 | (-3) | 27167 | (-3710) | ||
01.03.2021 | 9 | (3) | 30877 | (3710) | ||
01.11.2020 | 12 | (9) | 27167 | (6521) | ||
01.10.2020 | 21 | (9) | 20646 | (2340) | ||
01.04.2020 | 30 | (-5) | 18306 | (-1343) | ||
01.03.2020 | 25 | (-4) | 19649 | (-2001) | ||
01.02.2020 | 21 | (-2) | 21650 | (0) | ||
01.01.2020 | 19 | (2) | 21650 | (0) | ||
01.12.2019 | 21 | (-3) | 21650 | (-1560) | ||
01.11.2019 | 18 | (-8) | 23210 | (-4649) | ||
01.10.2019 | 10 | (-1) | 27859 | (-2559) | ||
01.09.2019 | 9 | (0) | 30418 | (0) | ||
01.08.2019 | 9 | (0) | 30418 | (0) | ||
01.07.2019 | 9 | (0) | 30418 | (0) | ||
01.06.2019 | 9 | (0) | 30418 | (302) | ||
01.05.2019 | 9 | (-1) | 30116 | (-4373) | ||
01.04.2019 | 8 | (-1) | 34489 | (1483) | ||
01.03.2019 | 7 | (3) | 33006 | (620) | ||
01.02.2019 | 10 | (0) | 32386 | (0) | ||
01.01.2019 | 10 | (-2) | 32386 | (0) | ||
01.12.2018 | 8 | (2) | 32386 | (1560) | ||
01.11.2018 | 10 | (1) | 30826 | (2000) | ||
01.10.2018 | 11 | (1) | 28826 | (1009) | ||
01.09.2018 | 12 | (0) | 27817 | (0) | ||
01.08.2018 | 12 | (-1) | 27817 | (0) | ||
01.07.2018 | 11 | (1) | 27817 | (0) | ||
01.06.2018 | 12 | (-1) | 27817 | (906) | ||
01.05.2018 | 11 | (6) | 26911 | (3513) | ||
01.04.2018 | 17 | (0) | 23398 | (0) | ||
01.03.2018 | 17 | (14) | 23398 | (5021) | ||
01.02.2018 | 31 | (0) | 18377 | (0) | ||
01.01.2018 | 31 | (-9) | 18377 | (-4258) | ||
01.12.2017 | 22 | (-7) | 22635 | (-3479) | ||
01.11.2017 | 15 | (-1) | 26114 | (0) | ||
01.10.2017 | 14 | (1) | 26114 | (-449) | ||
01.09.2017 | 15 | (0) | 26563 | (0) | ||
01.07.2017 | 15 | (0) | 26563 | (0) | ||
01.06.2017 | 15 | (-1) | 26563 | (234) | ||
01.05.2017 | 14 | (3) | 26329 | (1505) | ||
01.04.2017 | 17 | (1) | 24824 | (0) | ||
01.03.2017 | 18 | (0) | 24824 | (1660) | ||
01.02.2017 | 18 | (1) | 23164 | (2) | ||
01.01.2017 | 19 | (0) | 23162 | (538) | ||
01.12.2016 | 19 | (8) | 22624 | (2845) | ||
01.11.2016 | 27 | (2) | 19779 | (280) | ||
01.10.2016 | 29 | (13) | 19499 | (3377) | ||
01.09.2016 | 42 | (0) | 16122 | (0) | ||
01.06.2016 | 42 | (9) | 16122 | (2908) | ||
01.05.2016 | 51 | (14) | 13214 | (2478) | ||
01.04.2016 | 65 | (-1) | 10736 | (0) | ||
01.03.2016 | 64 | (-6) | 10736 | (0) | ||
01.02.2016 | 58 | (2) | 10736 | (0) | ||
01.01.2016 | 60 | (6) | 10736 | (5480) | ||
01.12.2015 | 66 | (21) | 5256 | (1668) | ||
01.11.2015 | 87 | (10) | 3588 | (510) | ||
01.10.2015 | 97 | (141) | 3078 | (1938) | ||
01.09.2015 | 238 | (0) | 1140 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 5 | 5 | 5 | 2024 | |||||||||
2023 | 3 | 5 | 2 | 3 | 3 | 5 | 2 | 2 | 2 | 5 | 5 | 5 | 2023 |
2022 | 7 | 7 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 2 | 2022 |
2021 | 9 | 12 | 12 | 12 | 10 | 8 | 8 | 7 | 2021 | ||||
2020 | 19 | 21 | 25 | 30 | 21 | 12 | 2020 | ||||||
2019 | 10 | 10 | 7 | 8 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 10 | 18 | 21 | 2019 |
2018 | 31 | 31 | 17 | 17 | 11 | 12 | 11 | 12 | 12 | 11 | 10 | 8 | 2018 |
2017 | 19 | 18 | 18 | 17 | 14 | 15 | 15 | 15 | 14 | 15 | 22 | 2017 | |
2016 | 60 | 58 | 64 | 65 | 51 | 42 | 42 | 29 | 27 | 19 | 2016 | ||
2015 | 238 | 97 | 87 | 66 | 2015 |
Body za pořadí v PSA žebříčku: 7000 , 7000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Smíšená liga 2023/2024, 12.03.2024 | Body celkem: 0 | ||
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | |
MČR žen, mužů a masters 2024, 06.03.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5844 |
Ondřej Uherka | 3 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Vojtěch Martinovský | 3 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Veselý st. | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Filip Richtárech | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
Smíšená liga 2023/2024, 27.02.2024 | Body celkem: 0 | ||
Daniel Poleshchuk | 0 : 3 | 0 | |
Smíšená liga 2023/2024, 14.01.2024 | Body celkem: 1300 | ||
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 1300 | |
Smíšená liga 2023/2024, 13.01.2024 | Body celkem: 260 | ||
Anthony Lepper | 1 : 3 | 260 | |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | |
Smíšená liga 2023/2024, 12.01.2024 | Body celkem: 260 | ||
Viktor Byrtus | 1 : 3 | 260 | |
DR Development Cup - Muži A, 02.12.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3184 |
Lukáš Tužinčin | 3 : 0 | 0 | 9. - 10. |
Tomáš Novák | 3 : 1 | 0 | 9. - 12. |
Petr Veselý st. | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Smíšená liga 2023/2024, 24.11.2023 | Body celkem: 0 | ||
Juan Camilo Vargas | 0 : 3 | 0 | |
Smíšená liga 2023/2024, 22.11.2023 | Body celkem: 1300 | ||
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 1300 | |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži A", 28.10.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Ondřej Uherka | 3 : 0 wo. | 0 | 3. - 4. |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jaroslav Cerman | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Pavelka | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Smíšená liga 2023/2024, 02.10.2023 | Body celkem: 0 | ||
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | |
Strahov - muži A, 23.09.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Jaroslav Cerman | 1 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 1 | 0 | 5. - 8. |
Joan Lezaud | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Štěpán ml. | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Finále smíšené ligy 2022/2023, 27.05.2023 | Body celkem: 780 | ||
David Zeman | 3 : 2 | 780 | |
Play off mužů 2022/2023 - finále, 21.05.2023 | Body celkem: 260 | ||
Martin Švec | 1 : 3 | 260 | |
Play off mužů 2022/2023 - semifinále, 20.05.2023 | Body celkem: 260 | ||
Viktor Byrtus | 1 : 3 | 260 | |
Smíšená liga 2022/2023, 31.03.2023 | Body celkem: 1300 | ||
David Zeman | 3 : 0 | 1300 | |
Extraliga muži 2022/2023, 26.03.2023 | Body celkem: 0 | ||
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga muži 2022/2023, 25.03.2023 | Body celkem: 2600 | ||
Marek Panáček | 3 : 0 | 1300 | |
Michal Bodiš | 3 : 0 | 1300 | |
MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 343 | Body celkem: 5706 |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Martin Švec | 3 : 0 wo. | 78 | 5. - 8. |
Marek Panáček | 1 : 3 | 31.2 | čtvrtfinále |
Martin Ředina | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Martin Volf | 3 : 0 | 104 | 1. - 32. |
FAJNE Áčko muži, 11.02.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 248 | Body celkem: 6331 |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | finále |
Viktor Byrtus | 3 : 0 wo. | 72 | semifinále |
Ondřej Uherka | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Extraliga muži 2022/2023, 29.01.2023 | Body celkem: 1300 | ||
Ondřej Uherka | 3 : 0 | 1300 | |
Extraliga muži 2022/2023, 28.01.2023 | Body celkem: 260 | ||
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | |
Viktor Byrtus | 1 : 3 | 260 | |
PRIMA STAVEBNINY CUP - Muži A, 14.01.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 227 | Body celkem: 4864 |
Viktor Byrtus | 1 : 3 | 28.8 | 3. - 4. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Alex Kelar | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Smíšená liga 2022/2023, 06.01.2023 | Body celkem: 260 | ||
Viktor Byrtus | 1 : 3 | 260 | |
Smíšená liga 2022/2023, 09.12.2022 | Body celkem: 260 | ||
Daniel Mekbib | 1 : 3 | 260 | |
Strahov - muži A, 03.12.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 295 | Body celkem: 6378 |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | finále |
Martin Švec | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
Heiko Schwarzer | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Michal Bodiš | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
M&S fair Cup - Muži A, 12.11.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 4835 |
José Gallegos | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Ronald Palomino | 0 : 3 | 0 | semifinále |
František Procházka | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži A", 29.10.2022 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Petr Veselý st. | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Luboš Walter ml. | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Jakub Zapala | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Extraliga muži 2022/2023, 02.10.2022 | Body celkem: 2340 | ||
Heiko Schwarzer | 3 : 1 | 1040 | |
Marek Panáček | 3 : 0 | 1300 | |
Extraliga muži 2022/2023, 01.10.2022 | Body celkem: 1040 | ||
Viktor Byrtus | 2 : 3 | 520 | |
Ondřej Uherka | 2 : 3 | 520 | |
MČR U23 2022, (), 21.05.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 689 | Body celkem: 10905 |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 260 | finále |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Daniel Šrámek | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
Finále play off 2021/2022, 15.05.2022 | Body celkem: 260 | ||
Jakub Solnický | 1 : 3 | 260 | |
Semifinále play off 2021/2022, 14.05.2022 | Body celkem: 520 | ||
Martin Švec | 2 : 3 | 520 | |
Extraliga muži 2021/2022, 17.04.2022 | Body celkem: 520 | ||
Jakub Solnický | 2 : 3 | 520 | |
Extraliga muži 2021/2022, 16.04.2022 | Body celkem: 1300 | ||
Lucas Serme | 0 : 3 | 0 | |
Vojtěch Ryba | 3 : 0 | 1300 | |
Extraliga muži 2021/2022, 12.04.2022 | Body celkem: 520 | ||
Heiko Schwarzer | 2 : 3 | 520 | |
MČR žen, mužů a masters 2022, 03.03.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 421 | Body celkem: 5784 |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Ondřej Uherka | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
Marek Panáček | 2 : 3 | 62.4 | čtvrtfinále |
Michal Bodiš | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Michal Jirka | 3 : 0 | 104 | 1. - 32. |
Extraliga muži 2021/2022, 20.02.2022 | Body celkem: 1300 | ||
Gregory Gaultier | 0 : 3 | 0 | |
Michal Bodiš | 3 : 0 | 1300 | |
Extraliga muži 2021/2022, 19.02.2022 | Body celkem: 1040 | ||
Martin Švec | 3 : 1 | 1040 | |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | |
Strahov - muži A, 22.01.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5377 | Body za soupeře: 504 | Body celkem: 5881 |
David Zeman | 3 : 0 | 144 | 5. - 6. |
Marek Panáček | 3 : 0 | 144 | 5. - 8. |
Robert Downer | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
Petr Veselý st. | 3 : 0 | 96 | 1. - 32. |
HANYA CUP - Muži A, 04.12.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 291 | Body celkem: 4957 |
Ondřej Ertl | 3 : 1 | 102.4 | 3. - 4. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Vojtěch Ryba | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
Miroslav Kolář | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Extraliga muži 2021/2022, 23.11.2021 | Body celkem: 1300 | ||
Michal Bodiš | 3 : 0 | 1300 | |
Extraliga muži 2021/2022, 21.11.2021 | Body celkem: 0 | ||
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga muži 2021/2022, 20.11.2021 | Body celkem: 1300 | ||
Juan Camilo Vargas | 3 : 0 | 1300 | |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 13.11.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 237 | Body celkem: 4903 |
Martin Švec | 3 : 0 wo. | 64 | 3. - 4. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Vojtěch Ryba | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
Luboš Walter ml. | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2021, 21.10.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 515 | Body celkem: 6359 |
David Zeman | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 6. |
Ondřej Uherka | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vojtěch Ryba | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Aleš Kubíček | 3 : 0 | 104 | 1. - 32. |
1. liga muži B, 17.10.2021 | Body celkem: 1200 | ||
Jan Mašek | 3 : 0 | 600 | |
Filip Kočárek | 3 : 0 | 600 | |
1. liga muži B, 16.10.2021 | Body celkem: 1200 | ||
Martin Ředina | 3 : 0 | 600 | |
Tomáš Herold | 3 : 0 | 600 | |
Strahov - muži A, 18.09.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 300 | Body celkem: 5404 |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Juan Camilo Vargas | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Ondřej Uherka | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Filip Kočárek | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
Petr Marek | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
MČR U23 2021, (), 11.09.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 536 | Body celkem: 7820 |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 208 | 3. - 4. |
David Zeman | 1 : 3 | 41.6 | semifinále |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
DIETZ CUP - Muži A, 28.08.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 248 | Body celkem: 4100 |
Matej Hrnčiřík | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Vojtěch Ryba | 3 : 2 | 64.8 | 5. - 8. |
Viktor Byrtus | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Petr Steiner | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
Strahov - muži A, 19.06.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4935 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 5151 |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Marek Panáček | 3 : 0 wo. | 72 | 5. - 8. |
Lucas Serme | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Ertl | 3 : 1 | 96 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
Extraliga muži 2020/2021, 16.05.2021 | Body celkem: 1300 | ||
Juan Camilo Vargas | 0 : 3 | 0 | |
Michal Jadrníček | 3 : 0 | 1300 | |
Extraliga muži 2020/2021, 15.05.2021 | Body celkem: 1300 | ||
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | |
Michal Bodiš | 3 : 0 | 1300 | |
Extraliga muži 2020/2021, 14.05.2021 | Body celkem: 0 | ||
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ - muži "A", 10.10.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5941 | Body za soupeře: 302 | Body celkem: 6243 |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | semifinále |
David Zeman | 3 : 2 | 86.4 | čtvrtfinále |
Ondřej Uherka | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
Faríd Farrag | 3 : 0 | 96 | 1. - 32. |
PODĚBRADY OPEN 2020- Muži B, 03.10.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 330 | Body celkem: 4278 |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 100 | finále |
Matouš Sochůrek | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Josef Růžek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Zbyněk Bašta | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
MČR U23 2020, (), 12.09.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 512 | Body celkem: 7796 |
Petr Nohel ml. | 3 : 0 | 208 | 3. - 4. |
Viktor Byrtus | 2 : 3 | 83.2 | semifinále |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
Extraliga Muži 2019/2020, 06.08.2020 | Body celkem: 720 | ||
Ondřej Uherka | 3 : 1 | 720 | |
Extraliga Muži 2019/2020, 05.08.2020 | Body celkem: 1620 | ||
Petr Marek | 3 : 0 | 900 | |
Vojtěch Ryba | 3 : 1 | 720 | |
D Squashové akademie, 27.06.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Play off extraliga muži - finále, 20.05.2020 | Body celkem: 0 | ||
MČR žen, mužů a masters 2020, 05.03.2020 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 3361 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 3585 |
Karím Farrag | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 18. |
Jaroslav Cerman | 3 : 2 | 62.4 | 17. - 20. |
Jakub Zapala | 3 : 1 | 83.2 | 17. - 24. |
Aleš Kubíček | 3 : 0 | 78 | 17. - 32. |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, 22.02.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 214 | Body celkem: 2705 |
Šimon Makovský | 3 : 0 | 65.6 | 3. - 4. |
Jan Koukal | 1 : 3 | 13.12 | semifinále |
Pavel Bodiš | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Jan Ryšavý | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Tomáš Divák | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3352 | Body za soupeře: 314 | Body celkem: 3666 |
0 : 2 | 0 | 9. - 10. | |
Ondřej Ertl | 2 : 0 | 100 | 9. - 12. |
Michal Jadrníček | 2 : 0 | 100 | 9. - 16. |
David Zeman | 1 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Petr Nohel ml. | 3 : 1 | 64 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
Turnaj D, Squashová akademie, 21.06.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
MČR mužů a žen do 23 let 2019, (), 26.05.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 624 | Body celkem: 10840 |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 156 | |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 156 | |
Petr Nohel ml. | 3 : 0 | 156 | |
Martin Brňák | 3 : 0 | 156 | |
Muži A - BÁSTR CUP, 11.05.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 316 | Body celkem: 4350 |
Ondřej Ertl | 3 : 0 | 112 | 3. - 4. |
Jakub Solnický | 1 : 3 | 22.4 | semifinále |
Petr Marek | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Dan Teuchner | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2019, 07.03.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 494 | Body celkem: 4928 |
Marek Panáček | 3 : 0 | 130 | 9. - 10. |
Marek Koutník | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
Matouš Sochůrek | 3 : 1 | 104 | 9. - 16. |
Jan Koukal | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 104 | 1. - 32. |
Extraliga Muži 2018/2019, 17.02.2019 | Body celkem: 2600 | ||
Ondřej Ertl | 3 : 0 | 1300 | |
Filip Kočárek | 3 : 0 | 1300 | |
Extraliga Muži 2018/2019, 16.02.2019 | Body celkem: 1040 | ||
Ondřej Uherka | 3 : 2 | 780 | |
Mohammad Al Sarraj | 1 : 3 | 260 | |
Moravian Silesian Squash Open 2019 - Muži A, 09.02.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 317 | Body celkem: 4061 |
Vojtěch Ryba | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 6. |
Tomáš Tóth | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Michal Jirka | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Dan Teuchner | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2019, (B19), 01.02.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 689 | Body celkem: 10905 |
Marek Panáček | 3 : 0 | 260 | finále |
Benjamin Bergel | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Matěj Sezemský | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Filip Strouhal | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
Extraliga Muži 2018/2019, 18.11.2018 | Body celkem: 1040 | ||
Matej Hrnčiřík | 1 : 3 | 260 | |
Joseph White | 3 : 2 | 780 | |
Extraliga Muži 2018/2019, 17.11.2018 | Body celkem: 520 | ||
Tomáš Tóth | 2 : 3 | 520 | |
Mohammad Al Sarraj | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga Muži 2018/2019, 21.10.2018 | Body celkem: 880 | ||
Marek Panáček | 3 : 1 | 880 | |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 06.10.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4080 | Body za soupeře: 360 | Body celkem: 4440 |
Petr Marek | 2 : 1 | 72 | 9. - 10. |
Petr Martin | 2 : 0 wo. | 60 | 9. - 12. |
Jiří Vlček | 2 : 1 | 72 | 9. - 16. |
Mohammad Al Sarraj | 1 : 3 | 24 | 1. - 16. |
Karím Farrag | 3 : 0 | 96 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 64. |
Strahov muži A, 22.09.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 362 | Body celkem: 4559 |
Heiko Schwarzer | 3 : 2 | 64.8 | 5. - 6. |
Ondřej Ertl | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Benjamin Bergel | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Michal Kareš | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B19), 15.09.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 348 | Body celkem: 7043 |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | finále |
Marek Panáček | 3 : 1 | 128 | semifinále |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Jan Netolička | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
Veem Trading Mistrovství republiky juniorů U23, (), 26.05.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 416 | Body celkem: 10632 |
Marek Paták | 3 : 0 | 208 | |
Vojtěch Ryba | 3 : 0 | 208 | |
Play off Extraliga muži 2017/2018, 19.05.2018 | Body celkem: 0 | ||
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | |
HANYA corporation Cup, 12.05.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 304 | Body celkem: 4048 |
Petr Martin | 3 : 0 | 96 | 5. - 6. |
Michal Jadrníček | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matouš Sochůrek | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Albatros Media - Muži "B", 28.04.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 345 | Body celkem: 4293 |
Petr Zatřepálek | 3 : 0 | 100 | finále |
Petr Marek | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Michal Jirka | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Tomáš Strmiska | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Jaroslav Sezemský | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Extraliga Muži 2017/2018, 22.04.2018 | Body celkem: 900 | ||
Jakub Kosinka | 3 : 0 | 900 | |
Extraliga Muži 2017/2018, 21.04.2018 | Body celkem: 1440 | ||
Marek Panáček | 3 : 0 | 900 | |
Jaroslav Čech | 3 : 2 | 540 | |
STRAHOV MUŽI A, 14.04.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 261 | Body celkem: 3445 |
Filip Kočárek | 2 : 1 | 54 | 9. - 10. |
Petr Marek | 2 : 1 | 54 | 9. - 12. |
Marek Hlaváč | 2 : 1 | 54 | 9. - 16. |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Jirka | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
Extraliga Muži 2017/2018, 25.02.2018 | Body celkem: 720 | ||
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | |
Karím Farrag | 3 : 1 | 720 | |
Extraliga Muži 2017/2018, 24.02.2018 | Body celkem: 1080 | ||
Jaroslav Čech | 2 : 3 | 360 | |
Jakub Kosinka | 3 : 1 | 720 | |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2018 II.ročník - Muž, 10.02.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 355 | Body celkem: 5021 |
Tomáš Tóth | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
Daniel Mekbib | 1 : 3 | 25.6 | semifinále |
David Zeman | 3 : 2 | 57.6 | čtvrtfinále |
Michal Jadrníček | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Petr Kopecký | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
Mistrovství republiky juniorů, (B19), 02.02.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 411 | Body celkem: 8880 |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | finále |
Benjamin Bergel | 3 : 2 | 124.8 | semifinále |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Michal Macíček | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Extraliga Muži 2017/2018, 18.11.2017 | Body celkem: 0 | ||
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga Muži 2017/2018, 15.10.2017 | Body celkem: 0 | ||
0 : 3 | 0 | ||
Jaroslav Čech | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga Muži 2017/2018, 14.10.2017 | Body celkem: 1320 | ||
Martin Švec | 1 : 3 | 220 | |
Matouš Sochůrek | 3 : 0 | 1100 | |
Strahov muži A, 23.09.2017 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3230 | Body za soupeře: 320 | Body celkem: 3550 |
Marek Koutník | 2 : 0 wo. | 50 | 11. - 12. |
Vojtěch Ryba | 1 : 2 | 40 | 9. - 12. |
Petr Veselý st. | 2 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Petr Martin | 1 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Filip Kočárek | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
TECOM CUP JA, (B19), 16.09.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 380 | Body celkem: 7075 |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | finále |
Vojtěch Ryba | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Marek Panáček | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
HANYA MR U23, (), 27.05.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 458 | Body celkem: 8927 |
Benjamin Bergel | 3 : 0 | 208 | |
Matouš Sochůrek | 3 : 0 | 208 | |
Vojtěch Ryba | 1 : 3 | 41.6 | |
KABEL - A.T. Cup, 13.05.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 171 | Body celkem: 3142 |
Matej Hrnčiřík | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Benjamin Bergel | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
David Zeman | 1 : 3 | 16.8 | čtvrtfinále |
Jakub Wasilewski | 3 : 2 | 42 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
Extraliga Muži 2016/2017, 23.04.2017 | Body celkem: 0 | ||
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga Muži 2016/2017, 22.04.2017 | Body celkem: 1260 | ||
Harry Londy | 3 : 0 | 900 | |
2 : 3 | 360 | ||
Albatros Media muži "B", 01.04.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 249 | Body celkem: 3305 |
Michal Bodiš | 3 : 1 | 64 | 3. - 4. |
Lukáš Jelínek | 2 : 3 | 32 | semifinále |
Matouš Sochůrek | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Tomáš Strmiska | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Milan Tecl | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Extraliga Muži 2016/2017, 26.02.2017 | Body celkem: 900 | ||
Tomáš Tóth | 0 : 3 | 0 | |
Dominik Dubský | 3 : 0 | 900 | |
Extraliga Muži 2016/2017, 25.02.2017 | Body celkem: 900 | ||
Dominik Dubský | 3 : 0 | 900 | |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (B19), 03.02.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 463 | Body celkem: 7747 |
Marek Koutník | 3 : 0 | 208 | 3. - 4. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Vojtěch Ryba | 3 : 1 | 124.8 | čtvrtfinále |
Michal Macíček | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (B17), 03.02.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 546 | Body celkem: 9015 |
Viktor Byrtus | 1 : 3 | 52 | finále |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Ladislav Švábek | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (B19), 14.01.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 369 | Body celkem: 6452 |
Vojtěch Ryba | 2 : 3 | 72 | finále |
Matouš Sochůrek | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
B muži - Credit Czech Poděbrady Open 2016, 17.12.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 310 | Body celkem: 4258 |
Petr Veselý st. | 3 : 0 | 100 | finále |
Ondřej Pavelka | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Martin Volf | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Tomáš Tlustý | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
Pohár Olomouckého kraje, (B19), 26.11.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 343 | Body celkem: 6001 |
Matouš Sochůrek | 3 : 1 | 112 | finále |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Marek Panáček | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
Extraliga Muži 2016/2017, 20.11.2016 | Body celkem: 900 | ||
Vojtěch Ryba | 2 : 3 | 360 | |
Jakub Kosinka | 3 : 2 | 540 | |
Extraliga Muži 2016/2017, 19.11.2016 | Body celkem: 0 | ||
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | |
Yuri Farneti | 0 : 3 | 0 | |
muži A, 12.11.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4273 | Body za soupeře: 306 | Body celkem: 4579 |
Michal Jadrníček | 3 : 0 | 132 | 7. - 8. |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Martin | 3 : 0 wo. | 55 | 1. - 16. |
Marek Lapáček | 3 : 2 | 52.8 | 1. - 32. |
Michal Bodiš | 3 : 0 | 66 | 1. - 64. |
Extraliga Muži 2016/2017, 16.10.2016 | Body celkem: 900 | ||
Jakub Kosinka | 1 : 3 | 180 | |
Petr Marek | 3 : 1 | 720 | |
Extraliga Muži 2016/2017, 15.10.2016 | Body celkem: 420 | ||
Lukáš Jelínek | 1 : 3 | 140 | |
Vojtěch Ryba | 2 : 3 | 280 | |
Morenda Brno JA, (B17), 01.10.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 486 | Body celkem: 7823 |
Matouš Sochůrek | 3 : 2 | 108 | finále |
Benjamin Bergel | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Marek Panáček | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Strahov A, 24.09.2016 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2480 | Body za soupeře: 277 | Body celkem: 2757 |
Vojtěch Ryba | 3 : 2 | 43.2 | 17. - 18. |
Dominik Dubský | 3 : 1 | 57.6 | 17. - 20. |
Marek Koutník | 3 : 0 | 72 | 17. - 24. |
Petr Volný | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Viktor Byrtus | 1 : 3 | 14.4 | 1. - 32. |
Martin Schuller | 3 : 0 | 54 | 1. - 64. |
Chodovské A, (B19), 17.09.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 383 | Body celkem: 7720 |
Vojtěch Ryba | 3 : 2 | 108 | finále |
Ondřej Jánský | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Marek Koutník | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
"Béčko" Squashové Akademie, 11.09.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 186 | Body celkem: 3242 |
Ondřej Pavelka | 3 : 0 wo. | 40 | 3. - 4. |
Jaroslav Čech | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Pavel Jakubů | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Lukáš Jelínek | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
Martin Štěpán | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
HANYA CUP, 14.05.2016 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 2908 |
Marek Wojnarski | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Roman Kubričan | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Marek Lapáček | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Vaněk | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
1. liga Muži A 2015/2016, 17.04.2016 | Body celkem: 400 | ||
Jan Svoboda | 3 : 0 | 400 | |
1. liga Muži A 2015/2016, 16.04.2016 | Body celkem: 800 | ||
Martin Volf | 3 : 0 | 400 | |
Pavel Trávníček | 3 : 0 | 400 | |
Albatros Media - muži "A", 09.04.2016 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 1849 | Body za soupeře: 149 | Body celkem: 1998 |
Miroslav Kolář | 3 : 0 wo. | 36 | 27. - 28. |
Ondřej Kožina | 0 : 3 | 0 | 25. - 28. |
Pavel Jakubů | 3 : 0 | 72 | 25. - 32. |
Harry Londy | 1 : 3 | 14.4 | 17. - 32. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B19), 05.02.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 439 | Body celkem: 8908 |
Vojtěch Ryba | 1 : 3 | 52 | finále |
Marek Lapáček | 3 : 1 | 166.4 | semifinále |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B17), 05.02.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6202 | Body za soupeře: 315 | Body celkem: 6517 |
Marek Koutník | 0 : 3 wo. | 0 | 3. - 4. |
Matouš Sochůrek | 1 : 3 | 40 | semifinále |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 150 | čtvrtfinále |
Martin Kůla | 3 : 0 | 125 | 1. - 16. |
junioři A, (B19), 19.12.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 330 | Body celkem: 7025 |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | finále |
Filip Kočárek | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Šimon Josef Maťas | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
junioři A, (B17), 19.12.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 558 | Body celkem: 7895 |
Benjamin Bergel | 3 : 0 | 180 | finále |
Marek Koutník | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Adam Jiroušek | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
1. liga Muži A 2015/2016, 13.12.2015 | Body celkem: 800 | ||
Petr Kobrle | 3 : 0 | 400 | |
Martin Volf | 3 : 0 | 400 | |
1. liga Muži A 2015/2016, 12.12.2015 | Body celkem: 720 | ||
Jan Mašek | 3 : 1 | 320 | |
Michal Jirka | 3 : 0 | 400 | |
muži A, 05.12.2015 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2584 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 2800 |
Martin Volf | 3 : 0 wo. | 40 | 19. - 20. |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Petr Kopecký | 3 : 2 | 48 | 17. - 24. |
Petr Zlámal | 3 : 2 | 48 | 17. - 32. |
Ondřej Ertl | 2 : 3 | 32 | 1. - 32. |
Petr Marek | 3 : 1 | 48 | 1. - 64. |
junioři A, (B19), 28.11.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 275 | Body celkem: 6358 |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | finále |
Filip Kočárek | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Benjamin Bergel | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
junioři A, (B17), 28.11.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6244 | Body za soupeře: 532 | Body celkem: 6776 |
Benjamin Bergel | 3 : 0 | 176 | 3. - 4. |
Vojtěch Ryba | 2 : 3 | 70.4 | semifinále |
Mikuláš Pekárek | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
Šimon Makovský | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
muži B, 14.11.2015 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 195 | Body celkem: 2174 |
Marek Koutník | 3 : 0 | 50 | 9. - 10. |
Patrik Rohun | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 12. |
Petr Marek | 3 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Jakub Kosinka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jan Daňsa | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
Tomáš Fecák | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
1. liga Muži A 2015/2016, 25.10.2015 | Body celkem: 480 | ||
Martin Olič | 3 : 0 | 300 | |
Martin Mazur | 3 : 2 | 180 | |
1. liga Muži A 2015/2016, 24.10.2015 | Body celkem: 600 | ||
Petr Kobrle | 3 : 0 | 300 | |
Michal Spěvák | 3 : 0 | 300 | |
junioři A, (B19), 03.10.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 223 | Body celkem: 4914 |
Matej Hrnčiřík | 2 : 3 | 56 | finále |
Šimon Josef Maťas | 3 : 1 | 89.6 | semifinále |
Martin Sochůrek | 3 : 0 wo. | 42 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
Muži B, 26.09.2015 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1562 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 1752 |
Vlastimil Kozák | 3 : 2 | 24 | 17. - 18. |
Benjamin Bergel | 3 : 0 | 40 | 17. - 20. |
Jakub Vaněk | 3 : 0 | 40 | 17. - 24. |
Tomáš Holub | 3 : 0 | 40 | 17. - 32. |
Patrik Neuwirth | 2 : 3 | 16 | 1. - 32. |
David Brůha | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
CZC Squash cup, 12.09.2015 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 816 | Body za soupeře: 54 | Body celkem: 870 |
Michal Kraus | 3 : 1 | 15.36 | 17. - 18. |
Tomáš Holub | 3 : 0 | 19.2 | 17. - 20. |
Robert Michalec | 3 : 0 | 19.2 | 17. - 24. |
Jaroslav Příhoda | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Hradecko - Pardubický Cup, (B19), 05.09.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 6371 |
Ondřej Jánský | 3 : 0 | 90 | |
Marek Lapáček | 3 : 2 | 54 | |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | |
Filip Kočárek | 3 : 0 | 144 | |
Hradecko - Pardubický Cup, (B17), 05.09.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 313 | Body celkem: 6396 |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | finále |
Marek Koutník | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 30.05.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 334 | Body celkem: 5013 |
Benjamin Bergel | 3 : 1 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Jan Jiroušek | 3 : 0 | 0 | |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU19, (B19), 30.05.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 284 | Body celkem: 4963 |
Benjamin Bergel | 3 : 0 | 0 | |
Ondřej Jánský | 3 : 0 | 0 | |
Dominik Dubský | 3 : 0 | 0 | |
Adam Urban | 3 : 0 | 0 | |
1. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 10.05.2015 | Body celkem: 300 | ||
Vít Barnáš | 3 : 0 | 300 | |
2. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 09.05.2015 | Body celkem: 150 | ||
Petr Valášek | 3 : 0 | 150 | |
1. LIGA MUŽI A 2014 - 2015, 09.05.2015 | Body celkem: 240 | ||
Marek Fremel | 3 : 1 | 240 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 25.04.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 313 | Body celkem: 5738 |
bye | 3 : 0 | ||
Marek Panáček | 3 : 0 | 0 | |
Matouš Sochůrek | 3 : 1 | 0 | |
Vojtěch Ryba | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU19, (B19), 25.04.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 229 | Body celkem: 4108 |
Vojtěch Ryba | 3 : 1 | 0 | |
Matej Hrnčiřík | 1 : 3 | 0 | |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 0 | |
Šimon Josef Maťas | 3 : 0 | 0 | |
2. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 15.02.2015 | Body celkem: 240 | ||
Marek Mazán | 3 : 1 | 120 | |
Patrik Hudeček | 3 : 1 | 120 | |
2. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 14.02.2015 | Body celkem: 300 | ||
Petr Ščučinský | 3 : 0 | 150 | |
Dmitro Kondratěnko | 3 : 0 | 150 | |
Mistrovství republiky juniorů - BU15, (B15), 05.02.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 9400 | Body za soupeře: 543 | Body celkem: 9943 |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 0 | |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 0 | |
Marek Panáček | 3 : 0 | 0 | |
Viktor Byrtus | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovství republiky juniorů - BU17, (B17), 05.02.2015 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5613 | Body za soupeře: 387 | Body celkem: 6000 |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 0 | |
Viktor Byrtus | 1 : 3 | 0 | |
Martin Sochůrek | 3 : 0 | 0 | |
Benjamin Bergel | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 20.12.2014 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 7260 | Body za soupeře: 570 | Body celkem: 7830 |
Marek Panáček | 3 : 0 | 0 | |
Benjamin Bergel | 3 : 0 | 0 | |
Viktor Byrtus | 2 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Karím Farrag | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 20.12.2014 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6702 | Body za soupeře: 504 | Body celkem: 7206 |
Vojtěch Dřevíkovský | 3 : 0 | 0 | |
Martin Sochůrek | 3 : 0 | 0 | |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Matouš Sochůrek | 3 : 0 | 0 | |
2. liga muži C, 14.12.2014 | Body celkem: 300 | ||
Marek Mazán | 3 : 0 | 150 | |
Jakub Kočárek | 3 : 0 | 150 | |
2. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 13.12.2014 | Body celkem: 90 | ||
Pavel Kysela | 3 : 2 | 90 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 22.11.2014 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 595 | Body celkem: 8671 |
bye | 3 : | 0 | |
Mikuláš Pekárek | 3 : 0 | 0 | |
Filip Šipoš | 3 : 0 | 0 | |
Benjamin Bergel | 3 : 0 | 0 | |
Marek Koutník | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 22.11.2014 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 419 | Body celkem: 6964 |
bye | 3 : | 0 | |
Dávid Dvonč | 3 : 1 | 0 | |
Martin Sochůrek | 3 : 0 | 0 | |
Vojtěch Ryba | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 04.10.2014 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 398 | Body celkem: 6481 |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 0 | |
Benjamin Bergel | 3 : 1 | 0 | |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Matěj Sezemský | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 04.10.2014 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 226 | Body celkem: 4167 |
Mikuláš Pekárek | 3 : 0 | 0 | |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | |
Šimon Josef Maťas | 2 : 3 | 0 | |
Marek Koutník | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - B, 20.09.2014 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 1135 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 1191 |
Lukáš Klinecký | 3 : 0 | 0 | |
Jan Ryba | 0 : 3 | 0 | |
Daniel Kantor | 0 : 3 | 0 | |
Dominik Dubský | 0 : 3 | 0 | |
Petr Podaný | 3 : 0 wo. | 0 | |
Tomáš Fecák | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 06.09.2014 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 478 | Body celkem: 7023 |
Benjamin Bergel | 3 : 0 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 0 | |
Filip Strouhal | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 06.09.2014 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 272 | Body celkem: 5697 |
Vojtěch Dřevíkovský | 3 : 0 | 0 | |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | |
Matouš Sochůrek | 3 : 1 | 0 | |
Benjamin Bergel | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 17.05.2014 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 257 | Body celkem: 5682 |
bye | 3 : 0 | ||
Ondřej Hübscher | 3 : 0 | 0 | |
Benjamin Bergel | 3 : 2 | 0 | |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 17.05.2014 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 184 | Body celkem: 4063 |
Viktor Byrtus | 1 : 3 | 0 | |
Marek Koutník | 3 : 1 | 0 | |
Martin Sochůrek | 3 : 0 | 0 | |
Matouš Sochůrek | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 22.03.2014 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 402 | Body celkem: 6060 |
bye | 3 : | 0 | |
Ondřej Hübscher | 3 : 0 | 0 | |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 0 | |
Petr Nohel ml. | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 22.03.2014 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 441 | Body celkem: 6986 |
bye | 3 : | 0 | |
Ondřej Jánský | 3 : 0 | 0 | |
Martin Sochůrek | 3 : 0 | 0 | |
Matouš Sochůrek | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovství republiky juniorů - BU15, (B15), 06.02.2014 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 456 | Body celkem: 8925 |
Marek Koutník | 3 : 0 | 0 | |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | |
Vojtěch Dřevíkovský | 3 : 0 | 0 | |
Ondřej Béna | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovství republiky juniorů - BU17, (B17), 06.02.2014 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 407 | Body celkem: 6251 |
Adam Urban | 3 : 0 | 0 | |
Filip Kočárek | 1 : 3 | 0 | |
Benjamin Bergel | 3 : 1 | 0 | |
Matouš Sochůrek | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 25.01.2014 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 251 | Body celkem: 4888 |
bye | 3 : | 0 | |
Lukáš Michalů | 3 : 0 | 0 | |
Petr Nohel ml. | 3 : 0 | 0 | |
Marek Koutník | 0 : 3 wo. | 0 | |
Ondřej Béna | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 25.01.2014 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 226 | Body celkem: 5330 |
David Zeman | 0 : 3 wo. | 0 | |
Matěj Kulka | 3 : 0 | 0 | |
Martin Sochůrek | 3 : 0 | 0 | |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 21.12.2013 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 369 | Body celkem: 6127 |
Matyáš Smetana | 3 : 0 | 0 | |
Benjamin Bergel | 3 : 0 | 0 | |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Matouš Sochůrek | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 21.12.2013 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 300 | Body celkem: 4497 |
bye | 3 : 0 | ||
Marek Koutník | 3 : 1 | 0 | |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | |
Adam Urban | 3 : 0 | 0 | |
Martin Siska | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 09.11.2013 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 483 | Body celkem: 6566 |
Matouš Sochůrek | 3 : 0 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Filip Sváček | 3 : 0 | 0 | |
Ondřej Béna | 3 : 0 | 0 | |
Šimon Josef Maťas | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 09.11.2013 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 146 | Body celkem: 3506 |
Martin Sochůrek | 3 : 1 | 0 | |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | |
Benjamin Bergel | 1 : 3 | 0 | |
Adam Urban | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - B17, (B17), 02.11.2013 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 171 | Body celkem: 4119 |
Matěj Kulka | 3 : 1 | 0 | |
Jan Šlehofer | 3 : 0 | 0 | |
Matěj Příman | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 05.10.2013 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 61 | Body celkem: 61 |
bye | 3 : 0 | ||
Šimon Josef Maťas | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 05.10.2013 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2456 | Body za soupeře: 228 | Body celkem: 2684 |
Matej Hrnčiřík | 0 : 3 | 0 | |
Matěj Příman | 3 : 0 | 0 | |
Vojta Malík | 3 : 0 | 0 | |
Jakub Strouhal | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 07.09.2013 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 310 | Body celkem: 3494 |
Dávid Dvonč | 1 : 3 | 0 | |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 0 | |
Petr Nohel ml. | 3 : 0 | 0 | |
Vojtěch Dřevíkovský | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 07.09.2013 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 174 | Body celkem: 3219 |
Dominik Dubský | 0 : 3 | 0 | |
Martin Schuller | 3 : 1 | 0 | |
Ondřej Jánský | 3 : 0 | 0 | |
Matej Procházka | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - B15, (B15), 04.05.2013 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 308 | Body celkem: 4256 |
Petr Nohel ml. | 3 : 0 | 0 | |
Matěj Příman | 3 : 0 | 0 | |
Martin Hradec | 3 : 0 | 0 | |
Lukáš Michalů | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - B17, (B17), 04.05.2013 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 95 | Body celkem: 3151 |
Denis Žáček | 3 : 0 | 0 | |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | |
Martin Sochůrek | 3 : 1 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.