Profil hráče

Adam Jiroušek

Ročník: 2002
Klub: Squash centrum club HK z.s.
Družstvo:SCC Hradec Králové "A"
Registrační číslo: 4967

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 82.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 63. (11/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 4. (04/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 5. (10/2018)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 17.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 14. (02/2018)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 23.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 19. (11/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.12.2019 82 (-19) 10110 (-701)
01.11.2019 63 (25) 10811 (1642)
01.10.2019 88 (-11) 9169 (-1018)
01.09.2019 77 (0) 10187 (0)
01.08.2019 77 (0) 10187 (0)
01.07.2019 77 (0) 10187 (0)
01.06.2019 77 (16) 10187 (1084)
01.05.2019 93 (-2) 9103 (-180)
01.04.2019 91 (32) 9283 (2242)
01.03.2019 123 (21) 7041 (1314)
01.02.2019 144 (4) 5727 (-40)
01.01.2019 148 (3) 5767 (0)
01.12.2018 151 (70) 5767 (2409)
01.11.2018 221 (-4) 3358 (-200)
01.10.2018 217 (2) 3558 (84)
01.09.2018 219 (-1) 3474 (0)
01.08.2018 218 (-1) 3474 (0)
01.07.2018 217 (2) 3474 (0)
01.06.2018 219 (1) 3474 (0)
01.05.2018 220 (-1) 3474 (50)
01.04.2018 219 (3) 3424 (0)
01.03.2018 222 (7) 3424 (0)
01.02.2018 229 (4) 3424 (150)
01.01.2018 233 (21) 3274 (595)
01.12.2017 254 (-1) 2679 (0)
01.11.2017 253 (13) 2679 (355)
01.10.2017 266 (97) 2324 (934)
01.09.2017 363 (-4) 1390 (0)
01.07.2017 359 (4) 1390 (0)
01.06.2017 363 (3) 1390 (0)
01.05.2017 366 (32) 1390 (280)
01.04.2017 398 (1) 1110 (0)
01.03.2017 399 (17) 1110 (0)
01.02.2017 416 (124) 1110 (570)
01.01.2017 540 (67) 540 (215)
01.12.2016 607 (-2) 325 (0)
01.11.2016 605 (-605) 325 (325)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20191481441239193777777778863822019
20182332292222192202192172182192172211512018
20175404163993983663633593632662532542017
20166056072016

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Strahov Muži A, 09.11.2019
Pořadí: 33
Body za pořadí:
1541
Body za soupeře:
167
Body celkem:
1708
Dalibor Procházka ml.  2 : 1 32.4 33. - 34.
Filip Kočárek  2 : 0 wo. 27 33. - 36.
Jakub Vavřík  2 : 0 54 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 27 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 27 33. - 64.
Šimon Makovský  0 : 3 0 1. - 64.
 ELEKTRO MAHL Muži C, 19.10.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
82
Body celkem:
982
Petr Podaný  2 : 0 wo. 12 13. - 14.
Petr Vosátka  2 : 0 24 13. - 16.
Tomáš Pluhař  1 : 2 9.6 9. - 16.
Jan Roll  2 : 3 9.6 1. - 16.
Michal Tůma  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 1. liga muži A, 06.10.2019 Body celkem:
400
Lukáš Matoušek  3 : 1 400
Roman Kubričan  0 : 3 0
 1. liga muži A, 05.10.2019 Body celkem:
500
Roman Marek  3 : 0 500
 SquashArena Muži B, 25.05.2019
Pořadí: 34
Body za pořadí:
994
Body za soupeře:
90
Body celkem:
1084
Josef Fanta  0 : 2 wo. 0 33. - 34.
David Doležel  2 : 0 30 33. - 36.
Jan Jícha  2 : 0 30 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Kristián Mráček  0 : 3 0 1. - 64.
 1. liga muži B, 31.03.2019 Body celkem:
540
Kamil Jankovič  3 : 1 240
Kristián Kott  3 : 0 300
 1. liga muži B, 30.03.2019 Body celkem:
240
Hana Vavříková  3 : 1 240
Tomáš Hanzelka  0 : 3 0
 Muži B - Strahov, 23.03.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
97
Body celkem:
1882
Dalibor Procházka ml.  1 : 2 20 11. - 12.
Lukáš Matoušek  0 : 2 0 9. - 12.
Vojtěch Hanzal  2 : 1 30 9. - 16.
Ladislav Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
Pavel Bodiš  3 : 1 32 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 HRADECKÝ CUP, (B19), 16.03.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3456
Adam Sinkule  3 : 2 57.6 3. - 4.
Karím Farrag  1 : 3 19.2 semifinále
Faríd Farrag  3 : 2 43.2 čtvrtfinále
 HRADECKÝ OLIVER CUP, 23.02.2019
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
63
Body celkem:
1314
Jan Nožka  2 : 1 18 25. - 26.
 bye  2 : 0 wo. 15 25. - 28.
Milan Vlasák  2 : 0 30 25. - 32.
Ondřej Kožina  0 : 2 0 17. - 32.
Jiří Vlček  0 : 3 0 1. - 32.
 1. liga muži B, 26.01.2019 Body celkem:
400
Dan Teuchner  3 : 1 320
Patrik Schneider  1 : 3 80
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 12.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
249
Body celkem:
4940
Filip Šarboch  1 : 3 28 finále
Martin Štěpán ml.  3 : 2 67.2 semifinále
Viktor Nezveda  3 : 0 84 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 70 1. - 16.
 1. liga muži B, 02.12.2018 Body celkem:
420
Ondřej Manďák  3 : 2 180
Jan Pleskot  3 : 1 240
 1. liga muži B, 01.12.2018 Body celkem:
720
Petr Podaný  3 : 1 320
Miroslav Sikora  3 : 0 400
 Credit Czech Poděbrady Open 2018 - muži B, 24.11.2018
Pořadí: 20
Body za pořadí:
1445
Body za soupeře:
64
Body celkem:
1509
Jakub Vavřík  0 : 2 wo. 0 19. - 20.
Michal Kareš  0 : 2 0 17. - 20.
Tomáš Císařovský  2 : 0 40 17. - 24.
Hai Nguyen Nguyen  2 : 1 24 17. - 32.
Michal Bodiš  0 : 3 0 1. - 32.
 Muži C, 10.11.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
84
Body celkem:
900
Ondřej Souhrada  2 : 0 19.2 17. - 18.
Milan Tecl  2 : 0 19.2 17. - 20.
Adolf Středa  2 : 0 19.2 17. - 24.
Luboš Walter ml.  2 : 1 11.52 17. - 32.
Martin Sopko  0 : 3 0 1. - 32.
Vlastimil Zeman  3 : 0 14.4 1. - 64.
 1. liga muži B, 14.10.2018 Body celkem:
240
Pavel Jakubů  1 : 3 80
Jan Mašek  2 : 3 160
 1. liga muži B, 13.10.2018 Body celkem:
0
Patrik Schneider  0 : 3 0
Adrian Marszal  0 : 3 0
 Muži C, 22.09.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
66
Body celkem:
1018
Tomáš Novák  3 : 1 17.76 5. - 6.
Daniel Vrána  3 : 0 22.2 5. - 8.
Karel Kudláček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Ulrych  3 : 0 18.5 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 7.4 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B17), 15.09.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4954
Luboš Walter ml.  3 : 2 76.8 3. - 4.
Jáchym Mráček  2 : 3 51.2 semifinále
Daniel Ivanco  3 : 0 96 čtvrtfinále
Alex Kelar  3 : 1 64 1. - 16.
 2. Liga Muži D, 08.04.2018 Body celkem:
600
Aleš Hantl  3 : 0 200
Tomáš Vysloužil  3 : 0 200
Vladimír Hlavatý  3 : 0 200
 Albatros Media - Junior "A", (B17), 18.03.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
85
Body celkem:
3661
Kristián Mráček  0 : 3 0 3. - 4.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 semifinále
František Procházka  3 : 2 50.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B17), 02.02.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
224
Body celkem:
5587
Šimon Makovský  0 : 3 0 5. - 6.
Jáchym Mráček  3 : 2 93.6 5. - 8.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Rutterle  3 : 0 130 1. - 16.
 2. Liga Muži D, 28.01.2018 Body celkem:
400
Jan Vacek  3 : 0 200
Pavel Krnáč  3 : 0 200
 2. Liga Muži D, 27.01.2018 Body celkem:
280
Jiří Borovička  3 : 0 200
Aleš Hantl  2 : 3 80
 Velká cena Prahy, (B17), 17.12.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4273
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4449
Kristián Mráček  3 : 0 wo. 66 7. - 8.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 5. - 8.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Pavel Konrád  3 : 0 110 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B19), 16.12.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
230
Body celkem:
3460
Lukáš Michalů  3 : 0 100 11. - 12.
Dalibor Procházka ml.  2 : 3 40 9. - 12.
Matěj Sezemský  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Marek Koutník  0 : 3 0 1. - 16.
Matyáš Dufek  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 2. Liga Muži D, 03.12.2017 Body celkem:
540
Filip Nosek  3 : 0 300
Jiří Dušek  3 : 1 240
 2. Liga Muži D, 02.12.2017 Body celkem:
600
Zdeněk Barták  3 : 0 300
Šimon Makovský  3 : 0 300
 HUSLÍK Cup, (B17), 26.11.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
184
Body celkem:
4036
Filip Šarboch  1 : 3 21.6 5. - 6.
Jan Rutterle  3 : 0 108 5. - 8.
Filip Strouhal  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Hanzal  3 : 2 54 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (B19), 25.11.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
202
Body celkem:
3247
Filip Strouhal  0 : 3 0 9. - 10.
Matěj Sezemský  3 : 2 54 9. - 12.
Matěj Černý  3 : 0 90 9. - 16.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 1. - 16.
Vojtěch Hanzal  3 : 1 57.6 1. - 32.
 2. Liga Muži D, 22.10.2017 Body celkem:
600
Pavel Beneš  3 : 0 300
Jiří Dušek  3 : 0 300
 2. Liga Muži D, 21.10.2017 Body celkem:
180
Ondřej Jánský  2 : 3 120
Filip Nosek  1 : 3 60
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B17), 01.10.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3109
Kristián Mráček  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Filip Šarboch  0 : 3 0 5. - 8.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Faríd Farrag  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B19), 30.09.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
115
Body celkem:
3475
Petr Nohel ml.  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Karím Farrag  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Šimon Makovský  2 : 3 43.2 čtvrtfinále
Jakub Slavíček  3 : 1 72 1. - 16.
 HAMR HEAD Turnaj muži C, 23.09.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
879
Body za soupeře:
55
Body celkem:
934
Adam Sinkule  0 : 2 wo. 0 13. - 14.
Jakub Vaněk  2 : 0 wo. 12 13. - 16.
Jan Ryšavý  0 : 2 0 9. - 16.
Filip Bábovka  2 : 3 9.6 1. - 16.
Aleš Hantl  3 : 0 19.2 1. - 32.
Zdeněk Jícha  3 : 0 14.4 1. - 64.
 TECOM CUP JA, (B19), 16.09.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
100
Body celkem:
3234
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 11. - 12.
Filip Strouhal  0 : 3 0 9. - 12.
Matěj Sezemský  3 : 0 100 9. - 16.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B17), 16.09.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
171
Body celkem:
3216
Adam Sinkule  1 : 3 18 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 12.
Matyáš Roznětinský  3 : 0 90 9. - 16.
Luboš Walter ml.  1 : 3 18 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B19), 22.04.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3196
Matyáš Dufek  0 : 3 0
Tomáš Kačírek  3 : 0 60
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 80
 HRADECKÝ CUP, (B17), 22.04.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3220
Jan Rutterle  3 : 0 50
Ondřej Hübscher  3 : 0 50
Petr Nohel ml.  1 : 3 16
Petr Nohel ml.  1 : 3 16
Jáchym Mráček  2 : 3 32
 3. Liga Muži B, 09.04.2017 Body celkem:
270
Aleš Hantl  3 : 1 120
Jaroslav Novotný  3 : 0 150
 3. Liga Muži B, 08.04.2017 Body celkem:
300
Chris Owen  3 : 0 150
Petr Křepelka  3 : 0 150
 HANYA CUP junioři A, (B17), 01.04.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3752
Luboš Walter ml.  1 : 3 22.4 3. - 4.
Marek Panáček  0 : 3 0 semifinále
Kristián Mráček  3 : 0 84 čtvrtfinále
Jan Rutterle  3 : 0 70 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B17), 03.02.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
260
Body celkem:
4500
Filip Strouhal  0 : 3 0 9. - 10.
Jakub Slavíček  3 : 2 78 9. - 12.
Ladislav Švábek  3 : 0 130 9. - 16.
Adam Sinkule  2 : 3 52 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B15), 03.02.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
463
Body celkem:
7747
Jáchym Mráček  3 : 1 166.4 3. - 4.
Marek Panáček  1 : 3 41.6 semifinále
Luboš Walter ml.  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
František Procházka  3 : 0 130 1. - 16.
 3. Liga Muži B, 29.01.2017 Body celkem:
300
Matěj Sezemský  3 : 0 150
Zdeněk Barták  3 : 0 150
 3. Liga Muži B, 28.01.2017 Body celkem:
270
Pavel Klema  3 : 0 150
Tomáš Dědeček  3 : 1 120
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B17), 14.01.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
241
Body celkem:
3822
Jakub Slavíček  3 : 0 108 7. - 8.
Vojtěch Hanzal  1 : 3 21.6 5. - 8.
Matyáš Dufek  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Michal Macíček   3 : 0 90 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
332
Body celkem:
6090
Jáchym Mráček  3 : 2 96 3. - 4.
Marek Panáček  0 : 3 0 semifinále
Filip Šarboch  3 : 1 96 čtvrtfinále
Daniel Svoboda  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B17), 17.12.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
158
Body celkem:
3352
Jakub Slavíček  3 : 0 wo. 48 7. - 8.
Karím Farrag  2 : 3 wo. 38.4 5. - 8.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jáchym Mráček  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B15), 17.12.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
234
Body celkem:
4871
Jáchym Mráček  0 : 3 0 3. - 4.
Karím Farrag  0 : 3 0 semifinále
Kristián Mráček  3 : 0 108 čtvrtfinále
Jan Rutterle  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 3. Liga Muži B, 04.12.2016 Body celkem:
175
Martin Kůla  3 : 0 125
Roman Pross  2 : 3 50
 2. Liga Muži C, 03.12.2016 Body celkem:
40
Jan Dřevíkovský  1 : 3 40
Petr Veselý  0 : 3 0
 Pohár Olomouckého kraje, (B17), 26.11.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
214
Body celkem:
3650
Filip Strouhal  0 : 3 0 5. - 6.
Jakub Slavíček  3 : 0 96 5. - 8.
Matyáš Dufek  2 : 3 38.4 čtvrtfinále
Petr Kahle  3 : 0 80 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (B15), 26.11.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
328
Body celkem:
5559
Jáchym Mráček  3 : 1 115.2 3. - 4.
Karím Farrag  0 : 3 0 semifinále
Kristián Mráček  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Daniel Burkart  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B17), 05.11.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
92
Body celkem:
2852
Jáchym Mráček  0 : 3 0 3. - 4.
Kristián Mráček  2 : 3 32 semifinále
Vojtěch Mohelník  3 : 0 60 čtvrtfinále
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B15), 05.11.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
František Procházka  3 : 0 100 finále
Filip Šarboch  3 : 0 80 semifinále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 60 čtvrtfinále
 3. Liga Muži B, 23.10.2016 Body celkem:
125
Kosta Baltas  3 : 0 125
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0
 3. Liga Muži B, 22.10.2016 Body celkem:
200
Pavel  Šrejma  3 : 0 100
Tereza  Cibulková  3 : 0 100
 Morenda Brno JA, (B17), 01.10.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3027
Karím Farrag  0 : 3 0 11. - 12.
Marek Panáček  0 : 3 0 9. - 12.
Ladislav Švábek  3 : 0 90 9. - 16.
Petr Nohel ml.  1 : 3 18 1. - 16.
Michal Macíček   3 : 0 72 1. - 32.
 Morenda Brno JA, (B15), 01.10.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4528
Kristián Mráček  0 : 3 0 5. - 6.
Faríd Farrag  3 : 0 120 5. - 8.
Jáchym Mráček  2 : 3 48 čtvrtfinále
Karel Matoušek  3 : 1 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Chodovské A, (B17), 17.09.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
184
Body celkem:
2802
Filip Šarboch  3 : 1 64 11. - 12.
Karím Farrag  1 : 3 16 9. - 12.
Daniel Ivanco  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Matyáš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Slavíček  3 : 0 64 1. - 32.
 Chodovské A, (B15), 17.09.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
284
Body celkem:
4524
Jáchym Mráček  0 : 3 0 5. - 6.
Faríd Farrag  3 : 0 120 5. - 8.
Luboš Walter ml.  1 : 3 24 čtvrtfinále
Alex Kelar  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP, (B17), 23.04.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3608
Šimon Makovský  2 : 3 40 finále
Kristián Mráček  3 : 1 64 semifinále
Daniel Ivanco  3 : 0 60 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (B15), 23.04.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3221
Viktor Nezveda  3 : 0 80 3. - 4.
Kristián Mráček  0 : 3 0 semifinále
Jan Rutterle  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (B17), 02.04.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2348
Body za soupeře:
105
Body celkem:
2453
Filip Šipoš  1 : 3 14 9. - 10.
Matěj Sezemský  3 : 1 56 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (B15), 02.04.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
241
Body celkem:
3822
Filip Šarboch  3 : 0 108 7. - 8.
Luboš Walter ml.  2 : 3 43.2 5. - 8.
Filip Šipoš  0 : 3 0 čtvrtfinále
Viktor Nezveda  3 : 0 90 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B15), 12.03.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3740
Karím Farrag  2 : 3 44.8 3. - 4.
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0 semifinále
Jan Rutterle  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B17), 05.02.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3808
Body za soupeře:
150
Body celkem:
3958
Matěj Sezemský  1 : 3 25 11. - 12.
Adam Sinkule  0 : 3 0 9. - 12.
Martin Kůla  3 : 0 125 9. - 16.
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B15), 05.02.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
364
Body celkem:
4798
Kristián Mráček  3 : 2 78 9. - 10.
Filip Šarboch  3 : 0 130 9. - 12.
Vojtěch Mohelník  3 : 0 130 9. - 16.
Vojtěch Hanzal  1 : 3 26 1. - 16.
 junioři A, (B17), 09.01.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
252
Body celkem:
3297
Vojtěch Hanzal  1 : 3 18 9. - 10.
Martin Kůla  3 : 0 90 9. - 12.
Matěj Sezemský  3 : 1 72 9. - 16.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 1. - 16.
Kristián Mráček  3 : 0 72 1. - 32.
 junioři A, (B15), 09.01.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
256
Body celkem:
3837
Filip Šarboch  3 : 0 108 7. - 8.
Vojtěch Hanzal  1 : 3 21.6 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Alex Kelar  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B17), 19.12.2015
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3045
Jakub Karafiát  1 : 3 18 11. - 12.
Matěj Sezemský  1 : 3 18 9. - 12.
Ladislav Švábek  3 : 0 90 9. - 16.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 1. - 16.
Marek Holub  3 : 0 72 1. - 32.
 junioři A, (B15), 19.12.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
117
Body celkem:
3477
Jáchym Mráček  0 : 3 0 7. - 8.
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0 5. - 8.
Karím Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
Matyáš Roznětinský  3 : 0 72 1. - 32.
 junioři A, (B17), 28.11.2015
Pořadí: 19
Body za pořadí:
2802
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3022
Jakub Slavíček  3 : 0 88 19. - 20.
Filip Šipoš  0 : 3 0 17. - 20.
Ladislav Švábek  3 : 0 88 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 44 17. - 32.
Šimon Makovský  0 : 3 0 1. - 32.
 junioři A, (B15), 28.11.2015
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
300
Body celkem:
3353
Viktor Nezveda  3 : 0 100 13. - 14.
Faríd Farrag  3 : 0 100 13. - 16.
Kristián Mráček  1 : 3 20 9. - 16.
Filip Strouhal  0 : 3 0 1. - 16.
Daniel Ivanco  3 : 0 80 1. - 32.
 junioři B, (B15), 07.11.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
166
Body celkem:
3610
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 finále
Jáchym Mráček  3 : 2 48 semifinále
Kristián Mráček  3 : 1 48 čtvrtfinále
Sebastian Koranda  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 junioři B, (B15), 24.10.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
132
Body celkem:
2892
Kristián Mráček  1 : 3 16 3. - 4.
Karím Farrag  1 : 3 16 semifinále
Sebastian Koranda  3 : 0 60 čtvrtfinále
Matyáš Smetana  3 : 1 40 1. - 16.
 junioři A, (B15), 03.10.2015
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2972
Body za soupeře:
240
Body celkem:
3212
Luboš Walter ml.  2 : 3 40 13. - 14.
Vojtěch Mohelník  3 : 0 100 13. - 16.
Vojtěch Hanzal  1 : 3 20 9. - 16.
Filip Strouhal  0 : 3 0 1. - 16.
Dominik Neradil  3 : 0 80 1. - 32.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B17), 05.09.2015
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2973
Luboš Walter ml.  2 : 3 36 11. - 12.
Filip Šipoš  0 : 3 0 9. - 12.
Martin Filip  3 : 0 90 9. - 16.
Viktor Byrtus  0 : 3 0 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B15), 05.09.2015
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2627
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2753
Faríd Farrag  3 : 0 90 15. - 16.
Kristián Mráček  1 : 3 18 13. - 16.
Filip Šipoš  0 : 3 0 9. - 16.
Adam Sinkule  1 : 3 18 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 30.05.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
199
Body celkem:
2817
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0
Pavel Konrád  3 : 0 0
Ondřej Hübscher  0 : 3 0
Kristián Mráček  3 : 2 0
Matyáš Smetana  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 25.04.2015
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2972
Body za soupeře:
152
Body celkem:
3124
Filip Šarboch  0 : 3 0
Dominik Neradil  3 : 0 0
Ondřej Hübscher  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 21.03.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2803
Jáchym Mráček  3 : 2 0
Matyáš Dufek  1 : 3 0
Adam Sinkule  1 : 3 0
Ondřej Bajda  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 05.02.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
292
Body celkem:
5655
Dominik Neradil  3 : 0 0
Karím Farrag  0 : 3 0
Faríd Farrag  2 : 3 0
Filip Šarboch  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 10.01.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
89
Body celkem:
2849
Filip Šarboch  3 : 1 0
Šimon Makovský  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Dalibor Procházka ml.  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 20.12.2014
Pořadí: 16
Body za pořadí:
3047
Body za soupeře:
135
Body celkem:
3182
Jan Jiroušek  3 : 0 0
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
Filip Šarboch  1 : 3 0
Matyáš Smetana  1 : 3 0
Ondřej Hübscher  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 20.12.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4587
Body za soupeře:
261
Body celkem:
4848
 bye  3 :  0
Marek Panáček  0 : 3 0
Alex Kelar  2 : 3 0
Viktor Nezveda  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 22.11.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4597
Body za soupeře:
305
Body celkem:
4902
Matyáš Smetana  0 : 3 0
Alex Kelar  3 : 0 0
Kristián Mráček  3 : 0 0
Karel Matoušek  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 22.11.2014
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2891
Body za soupeře:
92
Body celkem:
2983
 bye  3 :  0
Luboš Walter ml.  0 : 3 0
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0
Tadeáš Lestly  0 : 3 0
Matyáš Smetana  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 01.11.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
182
Body celkem:
2529
Filip Šarboch  3 : 0 0
Dalibor Procházka ml.  1 : 3 0
Kristián Mráček  3 : 0 0
Ondřej Hübscher  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 11.10.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
105
Body celkem:
2865
Jáchym Mráček  3 : 0 0
Viktor Nezveda  1 : 3 0
Kristián Mráček  3 : 1 0
Ondřej Hübscher  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 04.10.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
325
Body celkem:
3830
 bye  3 :  0
Matúš Maťas  1 : 3 0
Alex Kelar  3 : 2 0
Dominik Neradil  3 : 0 0
František Procházka  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 04.10.2014
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2675
Lukáš Bělor  3 : 0 0
Adam Sinkule  1 : 3 0
Matěj Sezemský  1 : 3 0
Karím Farrag  0 : 3 0
Dalibor Procházka ml.  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 20.09.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
345
Body celkem:
4293
Filip Šarboch  3 : 0 0
Kristián Mráček  3 : 2 0
Martin Mach  3 : 0 0
Pavel Konrád  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU15, (B15), 20.09.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
172
Body celkem:
2519
Martin Filip  3 : 2 0
Lukáš Michalů  1 : 3 0
Filip Franc  3 : 0 0
Matyáš Smetana  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - BU13, (B13), 10.05.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
308
Body celkem:
4256
Filip Franc  3 : 0 0
Jáchym Mráček  3 : 0 0
Matyáš Roznětinský  3 : 0 0
Daniel Ivanco  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 26.04.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3457
Matyáš Roznětinský  3 : 0 0
Matyáš Smetana  0 : 3 0
Jáchym Mráček  3 : 1 0
Alex Kelar  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 26.04.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
45
Body celkem:
2637
Ondřej Hübscher  3 : 2 0
Mikuláš Pekárek  0 : 3 0
Adam Sinkule  0 : 3 0
Matyáš Smetana  0 : 3 wo. 0
 Mistrovstký turnaj juniorů B - BU13, (B13), 29.03.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
138
Body celkem:
2670
 bye  3 :  0
František Procházka  1 : 3 0
Otakar Polák  3 : 1 0
Karel Petrák  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 22.03.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
288
Body celkem:
2744
Jáchym Mráček  0 : 3 0
Dominik Neradil  3 : 0 0
Pavel Konrád  3 : 0 0
Filip Šarboch  3 : 0 0
Filip Franc  3 : 1 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 06.02.2014
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
96
Body celkem:
4060
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0
Filip Šarboch  3 : 1 0
Ondřej Hübscher  0 : 3 0
Matyáš Smetana  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 25.01.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3030
Petr Nohel ml.  0 : 3 0
Filip Šarboch  3 : 0 wo. 0
Kristián Mráček  3 : 1 0
Jáchym Mráček  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - B13, (B13), 21.09.2013
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
35
Body celkem:
2232
Matyáš Smetana  0 : 3 0
Josef Růžek  0 : 3 0
Ondřej Malý  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 07.09.2013
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
20
Body celkem:
3073
Luboš Walter ml.  0 : 3 0
Jan Jiroušek  0 : 3 0
Richard Marek  0 : 3 0
Faríd Farrag  1 : 3 0
Ondřej Hübscher  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot