Profil hráče

Martin Sopko

Ročník: 1978
Klub: SquashYard
Družstvo:Squash Ohradní - A
Registrační číslo: 6825

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 72.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 55. (05/2018)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.08.2019 72 (0) 10573 (0)
01.07.2019 72 (0) 10573 (0)
01.06.2019 72 (0) 10573 (0)
01.05.2019 72 (-10) 10573 (-1208)
01.04.2019 62 (1) 11781 (-16)
01.03.2019 63 (7) 11797 (749)
01.02.2019 70 (4) 11048 (-440)
01.01.2019 74 (-3) 11488 (400)
01.12.2018 71 (5) 11088 (-227)
01.11.2018 76 (-9) 11315 (-769)
01.10.2018 67 (-2) 12084 (0)
01.09.2018 65 (0) 12084 (0)
01.08.2018 65 (0) 12084 (0)
01.07.2018 65 (0) 12084 (0)
01.06.2018 65 (-10) 12084 (-1467)
01.05.2018 55 (7) 13551 (1258)
01.04.2018 62 (3) 12293 (184)
01.03.2018 65 (-4) 12109 (0)
01.02.2018 61 (10) 12109 (1036)
01.01.2018 71 (3) 11073 (75)
01.12.2017 74 (-5) 10998 (-527)
01.11.2017 69 (20) 11525 (2031)
01.10.2017 89 (18) 9494 (1416)
01.09.2017 107 (1) 8078 (503)
01.07.2017 108 (0) 7575 (0)
01.06.2017 108 (93) 7575 (4042)
01.05.2017 201 (12) 3533 (503)
01.04.2017 213 (-2) 3030 (0)
01.03.2017 211 (18) 3030 (0)
01.02.2017 229 (50) 3030 (856)
01.01.2017 279 (-5) 2174 (0)
01.12.2016 274 (-274) 2174 (2174)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
201974706362727272722019
20187161656255656565656776712018
20172792292112132011081081078969742017
20162742016

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 SquashArena Muži B, 25.05.2019
Pořadí: 32
Body za pořadí:
1048
Body za soupeře:
46
Body celkem:
1094
David Neugebauer  0 : 2 wo. 0 31. - 32.
Michal Tůma  0 : 2 wo. 0 29. - 32.
Martin Brňák  0 : 2 wo. 0 25. - 32.
Pavel Bodiš  0 : 2 wo. 0 17. - 32.
Ladislav Procházka  2 : 3 16 1. - 32.
Josef Fanta  3 : 0 30 1. - 64.
 Muži A - Poděbrady Open, 13.04.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1628
Body za soupeře:
53
Body celkem:
1681
Petr Veselý  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Kristián Mráček  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Marek Hlaváč  1 : 2 24 9. - 16.
Jaroslav Čech  0 : 3 0 1. - 16.
Vlastimil Kozák  3 : 2 28.8 1. - 32.
 2. liga muži A, 31.03.2019 Body celkem:
500
Jan Nožka  3 : 0 250
David Čemus  3 : 0 250
 Muži B - Strahov, 23.03.2019
Pořadí: 33
Body za pořadí:
1019
Body za soupeře:
60
Body celkem:
1079
Jan Jícha  2 : 0 30
Walter Herold  Veedla  2 : 0 30
Šimon Makovský  0 : 3 0 1. - 64.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži C, 02.03.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1053
Body za soupeře:
62
Body celkem:
1115
Hai Nguyen Nguyen  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Luboš Walter ml.  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
František Procházka  2 : 3 11.52 čtvrtfinále
Alexander Kuklovský  3 : 0 24 1. - 16.
Martin Paroulek  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 HRADECKÝ OLIVER CUP, 23.02.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
122
Body celkem:
1858
Pavel Popelka  2 : 1 30 13. - 14.
Rudolf Korbelář  2 : 0 50 13. - 16.
Ondřej Jánský  0 : 2 0 9. - 16.
Jiří Vlček  1 : 3 10 1. - 16.
Ondřej Kožina  3 : 1 32 1. - 32.
 2. liga muži A, 26.01.2019 Body celkem:
500
Matěj Sezemský  3 : 0 250
Tomáš Binder  3 : 0 250
 Muži C, 19.01.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1053
Body za soupeře:
46
Body celkem:
1099
Tomáš Herold  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Petr Podaný  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
Aleš Knotek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Slabý  3 : 1 19.2 1. - 16.
Radek Hlobík  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Tornádo cup 2019, 05.01.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1499
Body za soupeře:
85
Body celkem:
1584
František Procházka  2 : 1 24.6 11. - 12.
Jaroslav Cerman  0 : 2 0 9. - 12.
Luboš Walter ml.  2 : 0 41 9. - 16.
Michal Bodiš  0 : 3 0 1. - 16.
Pavel Popelka  3 : 2 19.68 1. - 32.
 Muži C Squash Bowling centrum, 08.12.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1053
Body za soupeře:
56
Body celkem:
1109
Václav Uhlíř  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Pavel Bodiš  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
Karel Kudláček  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Michal Viktora  3 : 0 24 1. - 16.
Anton Giertli  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 2. liga muži A, 01.12.2018 Body celkem:
400
Luboš Walter ml.  3 : 2 150
Milan Tecl  3 : 0 250
 Credit Czech Poděbrady Open 2018 - muži B, 24.11.2018
Pořadí: 32
Body za pořadí:
1048
Body za soupeře:
28
Body celkem:
1076
Bohuslav Zajkr  0 : 2 wo. 0 31. - 32.
Alexander Kuklovský  0 : 2 wo. 0 29. - 32.
Radek Dudešek  0 : 2 wo. 0 25. - 32.
Jáchym Mráček  1 : 2 12 17. - 32.
Jan Daňsa  2 : 3 16 1. - 32.
 Muži C, 10.11.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1420
Pavel Bodiš  0 : 3 wo. 0 3. - 4.
Miroslav Kolář  0 : 3 0 semifinále
Kristián Mráček  3 : 2 17.28 čtvrtfinále
Jáchym Mráček  3 : 0 24 1. - 16.
Adam Jiroušek  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 HAMR HEAD muži B, 27.10.2018
Pořadí: 20
Body za pořadí:
1445
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1515
Jan Daňsa  0 : 2 0 19. - 20.
Petr Volný  0 : 2 0 17. - 20.
Miroslav Kolář  2 : 0 wo. 20 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 20 17. - 32.
Ondřej Pavelka  0 : 3 0 1. - 32.
David Doležel  3 : 0 30 1. - 64.
 STRAHOV MUŽI A, 14.04.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
189
Body celkem:
2889
Petr Veselý st.  0 : 2 0 13. - 14.
Marek Hlaváč  2 : 0 90 13. - 16.
Petr Marek  0 : 2 0 9. - 16.
Lukáš Jelínek  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Veselý  3 : 0 72 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 SKUS - PETR´S CUP, 24.03.2018
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1523
Body za soupeře:
108
Body celkem:
1631
Ladislav Procházka  0 : 2 0 17. - 18.
Pavel Beneš  2 : 0 wo. 20 17. - 20.
Kamil Staněk  2 : 1 24 17. - 24.
Vratislav Morkus  2 : 0 40 17. - 32.
Joseph White  0 : 3 0 1. - 32.
Bohuslav Zajkr  3 : 1 24 1. - 64.
 SKUS - PETR´S CUP, 20.01.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
95
Body celkem:
1447
Václav Uhlíř  1 : 2 15.36 3. - 4.
Dan Kolínský  1 : 3 7.68 semifinále
Radek Hlobík  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Robert Jeníček  3 : 0 24 1. - 16.
Vojtěch Kolomičenko  3 : 2 11.52 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj B, 06.01.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2186
Filip Kočárek  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Petr Steiner  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
Jaroslav Cerman  1 : 3 12 čtvrtfinále
Kamil Staněk  3 : 0 50 1. - 16.
Jakub Vavřík  3 : 2 24 1. - 32.
Dalibor Procházka ml.  3 : 1 24 1. - 64.
 SKUS - PETR´S CUP, 16.12.2017
Pořadí: 31
Body za pořadí:
878
Body za soupeře:
48
Body celkem:
926
 bye  2 : 0 wo. 16.4 31. - 32.
Jaroslav Sezemský  0 : 2 wo. 0 29. - 32.
Martin Kříž  0 : 2 wo. 0 25. - 32.
Tomáš Fecák  0 : 2 wo. 0 17. - 32.
Martin Volf  1 : 3 6.56 1. - 32.
Ondrej Mazanec  3 : 0 24.6 1. - 64.
 Muzi C, 09.12.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1105
Body za soupeře:
76
Body celkem:
1181
Tomáš Strmiska  2 : 0 wo. 14.4 7. - 8.
Adam Hexner  1 : 2 11.52 5. - 8.
Martin Vostatek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Radek Dudešek  3 : 0 24 1. - 16.
Pavel Brož  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Apple Point - HAMR turnaj mužů B, 25.11.2017
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1605
Body za soupeře:
42
Body celkem:
1647
Filip Richtárech  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Jiří Dušek  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Marek Hlaváč  0 : 2 0 9. - 16.
Petr Zatřepálek  0 : 3 0 1. - 16.
Karel Kudláček  3 : 2 24 1. - 32.
Petr Veselý  3 : 2 18 1. - 64.
 Credit Czech Poděbrady Open 2017 - muži B, 28.10.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1562
Body za soupeře:
122
Body celkem:
1684
Martin Sochůrek  2 : 0 40 17. - 18.
Jan Sluka  2 : 1 24 17. - 20.
Martin Schuller  2 : 1 24 17. - 24.
Jan Ryšavý  2 : 1 18 17. - 32.
Michal Kareš  2 : 3 16 1. - 32.
 2. Liga Muži A, 21.10.2017 Body celkem:
600
Martin Kříž  3 : 0 300
Michal Boška  3 : 0 300
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj C - TisknuZaPul.cz, 07.10.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1053
Body za soupeře:
53
Body celkem:
1106
Tomáš Strmiska  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Martin Kříž  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
Matyáš Dufek  2 : 3 11.52 čtvrtfinále
Jakub Vaněk  3 : 1 19.2 1. - 16.
Milan Beránek  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 1. Mistrovský turnaj mužů kategorie B, 09.09.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1273
Body za soupeře:
143
Body celkem:
1416
Pavel Beneš  2 : 0 32.8 17. - 18.
Tomáš Holub  2 : 0 32.8 17. - 20.
Michal Jirka  2 : 0 32.8 17. - 24.
Martin Kříž  2 : 1 19.68 17. - 32.
Petr Marek  0 : 3 0 1. - 32.
Dalibor Procházka ml.  3 : 0 24.6 1. - 64.
 Strahov muži B, 27.05.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
167
Body celkem:
2514
Jakub Vavřík  2 : 3 24 5. - 6.
Roman Kubričan  3 : 2 36 5. - 8.
Michal Bodiš  1 : 3 12 čtvrtfinále
Jan Čaboun  3 : 1 40 1. - 16.
Miloš Liška  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 muži C, 13.05.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1895
Body za soupeře:
136
Body celkem:
2031
Martin Vostatek  3 : 2 28.8 finále
Jakub Vaněk  3 : 1 30.72 semifinále
Adam Sinkule  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Jáchym Mráček  3 : 0 24 1. - 16.
Martin Olič  3 : 1 15.36 1. - 32.
Petr Nohel ml.  3 : 0 14.4 1. - 64.
 muži C, 15.04.2017
Pořadí: 38
Body za pořadí:
481
Body za soupeře:
22
Body celkem:
503
David Neugebauer  0 : 3 wo. 0 37. - 38.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 37. - 40.
Martin Janečka  0 : 3 wo. 0 33. - 40.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 33. - 64.
Jan Pleskot  0 : 3 0 1. - 64.
 Strahov muži C, 21.01.2017
Pořadí: 16
Body za pořadí:
837
Body za soupeře:
19
Body celkem:
856
Lukáš Vrba  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Lukáš Krupička  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Dominik Šácha  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Jan Čaboun  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
Martin Němec  3 : 0 19.2 1. - 32.
 SquashArena B muži, 26.11.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
195
Body celkem:
2174
Ondřej Kožina  3 : 0 wo. 25 9. - 10.
Kamil Staněk  3 : 0 50 9. - 12.
Petr Volný  3 : 2 30 9. - 16.
Dominik Dubský  2 : 3 20 1. - 16.
Radim Valášek  3 : 0 40 1. - 32.
Tomáš Zach  3 : 0 30 1. - 64.

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot