Profil hráče

Karel Matoušek

Ročník: 2004
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:1.SQ Teplice B
Registrační číslo: 4259

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 219.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 218. (06/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 43.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 40. (09/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 2. (04/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 1. (12/2018)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 8.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 3. (10/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 40.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 40. (11/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2019 219 (0) 3440 (60)
01.10.2019 219 (0) 3380 (0)
01.09.2019 219 (0) 3380 (0)
01.08.2019 219 (0) 3380 (0)
01.07.2019 219 (-1) 3380 (0)
01.06.2019 218 (36) 3380 (1030)
01.05.2019 254 (10) 2350 (0)
01.04.2019 264 (7) 2350 (270)
01.03.2019 271 (-1) 2080 (0)
01.02.2019 270 (25) 2080 (300)
01.01.2019 295 (28) 1780 (240)
01.12.2018 323 (119) 1540 (700)
01.11.2018 442 (132) 840 (460)
01.10.2018 574 (-3) 380 (0)
01.09.2018 571 (-6) 380 (0)
01.08.2018 565 (1) 380 (0)
01.07.2018 566 (-3) 380 (0)
01.06.2018 563 (-2) 380 (0)
01.05.2018 561 (-84) 380 (-325)
01.04.2018 477 (-2) 705 (0)
01.03.2018 475 (-4) 705 (0)
01.02.2018 471 (82) 705 (240)
01.01.2018 553 (-101) 465 (-320)
01.12.2017 452 (6) 785 (0)
01.11.2017 458 (11) 785 (65)
01.10.2017 469 (4) 720 (0)
01.09.2017 473 (-1) 720 (0)
01.07.2017 472 (3) 720 (0)
01.06.2017 475 (-6) 720 (0)
01.05.2017 469 (90) 720 (325)
01.04.2017 559 (5) 395 (0)
01.03.2017 564 (20) 395 (0)
01.02.2017 584 (-6) 395 (0)
01.01.2017 578 (164) 395 (320)
01.12.2016 742 (2) 75 (0)
01.11.2016 744 (-744) 75 (75)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20192952702712642542182192192192192192019
20185534714754775615635665655715744423232018
20175785845645594694754724734694584522017
20167447422016

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 2. liga muži B, 06.10.2019 Body celkem:
450
Vít Barnáš  3 : 1 200
Petr Chmelař  3 : 0 250
 2. liga muži B, 05.10.2019 Body celkem:
360
Martin Slavičínský  3 : 1 160
Kosta Baltas  3 : 0 200
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
368
Body celkem:
5793
František Procházka  1 : 3 32 finále
Lukáš Krejčí  3 : 0 128 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 96 čtvrtfinále
Šimon Rynt  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Muži C, 11.05.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
949
Body za soupeře:
81
Body celkem:
1030
Jakub Strauss  2 : 0 24 11. - 12.
Milan Beránek  1 : 2 9.6 9. - 12.
Martin Kříž  2 : 1 14.4 9. - 16.
Josef Fanta  1 : 3 4.8 1. - 16.
Miroslav Kolář  3 : 0 19.2 1. - 32.
Petr Hubatka  3 : 2 8.64 1. - 64.
 2. liga muži A, 31.03.2019 Body celkem:
300
Miroslav Baronik  3 : 0 150
Jakub Černý  3 : 0 150
 2. liga muži A, 30.03.2019 Body celkem:
225
Michal Franta  3 : 0 150
 bye  3 : 0 wo. 75
 MČR juniorů 2019, (B17), 01.02.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
260
Body celkem:
5623
Kristián Mráček  0 : 3 0 5. - 6.
Jan Netolička  3 : 0 156 5. - 8.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Krejčí  3 : 1 104 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
650
Body celkem:
10866
Faríd Farrag  3 : 2 156 finále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 208 semifinále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 156 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 130 1. - 16.
 2. liga muži A, 27.01.2019 Body celkem:
300
Matěj Novák  3 : 0 150
Martin  Bakajsa  3 : 0 150
 2. liga muži A, 26.01.2019 Body celkem:
240
Patrik Hudeček  3 : 2 90
Martin Mazur  3 : 0 150
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 12.01.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2195
Body za soupeře:
63
Body celkem:
2258
Tomáš Holinka  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Adam Hazucha  0 : 3 wo. 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Filip Šarboch  2 : 3 28 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
396
Body celkem:
7091
Alex Kelar  1 : 3 40 finále
Martin Štěpán ml.  3 : 2 96 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 120 čtvrtfinále
Filip Uvíra  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 2. liga muži A, 02.12.2018 Body celkem:
240
Miroslav Baronik  3 : 0 150
Tomáš Binder  3 : 2 90
 2. liga muži A, 01.12.2018 Body celkem:
0
Michal Franta  0 : 3 0
Michal Horáček  0 : 3 0
 PNEUKOMPLET Cup, (B17), 24.11.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
266
Body celkem:
3503
Lukáš Krejčí  3 : 0 84 5. - 6.
Jan Netolička  3 : 0 84 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Jurášek  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9400
Body za soupeře:
667
Body celkem:
10067
Alex Kelar  3 : 0 240 finále
Faríd Farrag  3 : 2 115.2 semifinále
Filip Walter  3 : 0 144 čtvrtfinále
Michal Jurášek  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 Muži C, 10.11.2018
Pořadí: 27
Body za pořadí:
640
Body za soupeře:
60
Body celkem:
700
Jan Nožka  2 : 0 19.2 27. - 28.
Martin Kříž  1 : 2 7.68 25. - 28.
Ondřej Švarc  2 : 0 19.2 25. - 32.
Hai Nguyen Nguyen  0 : 2 0 17. - 32.
Pavel Bodiš  0 : 3 0 1. - 32.
Pavel Mráček  3 : 0 14.4 1. - 64.
 2. liga muži A, 14.10.2018 Body celkem:
400
Kosta Baltas  3 : 0 200
Jakub Román  3 : 0 200
 2. liga muži A, 13.10.2018 Body celkem:
200
Martin Mazur  0 : 3 0
David Čemus  3 : 0 200
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B17), 06.10.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
296
Body celkem:
3136
František Procházka  1 : 3 16 1. - 16.
Lukáš Krejčí  3 : 0 80
Martin Suk  3 : 0 80
Viktor Nezveda  3 : 0 wo. 40
Tobiáš Kout  3 : 0 80
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5009
Body za soupeře:
444
Body celkem:
5453
Filip Walter  3 : 1 105.6 5. - 6.
Daniel Svoboda  3 : 0 132 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  2 : 3 52.8 čtvrtfinále
Šimon Rynt  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 PRIMA stavebniny Cup, (B17), 22.04.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
238
Body celkem:
3475
Jan Rutterle  3 : 0 84 5. - 6.
Daniel Ivanco  3 : 0 84 5. - 8.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Krejčí  3 : 0 70 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
285
Body celkem:
5710
Faríd Farrag  0 : 3 0 finále
Martin Štěpán ml.  3 : 2 76.8 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 96 čtvrtfinále
Leoš Gjumija ml.  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 3. Liga Muži B, 08.04.2018 Body celkem:
0
Přemek Mareš  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů, (B15), 02.02.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
411
Body celkem:
8880
Karím Farrag  0 : 3 0 finále
Alex Kelar  3 : 2 124.8 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 156 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 130 1. - 16.
 3. Liga Muži B, 28.01.2018 Body celkem:
140
Libor Marek  3 : 0 100
Michal Spěvák  2 : 3 40
 3. Liga Muži B, 27.01.2018 Body celkem:
100
Radek Dolanský  3 : 0 100
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B17), 14.01.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
221
Body celkem:
3458
Vojtěch Mohelník  3 : 2 50.4 5. - 6.
Viktor Nezveda  3 : 0 84 5. - 8.
Jáchym Mráček  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Martin Exner  3 : 0 70 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B15), 13.01.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7260
Body za soupeře:
462
Body celkem:
7722
Karím Farrag  0 : 3 0 finále
Alex Kelar  3 : 0 176 semifinále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 132 čtvrtfinále
Matyáš Hrubý  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 Velká cena Prahy, (B15), 16.12.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
414
Body celkem:
5645
Daniel Svoboda  3 : 0 144 3. - 4.
Alex Kelar  0 : 3 0 semifinále
Ondřej Malina  3 : 0 108 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B17), 26.11.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3364
Vojtěch Mohelník  3 : 0 90 9. - 10.
Vojtěch Hanzal  3 : 0 wo. 45 9. - 12.
Marek Padyšák  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (B15), 25.11.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
378
Body celkem:
5609
Alex Kelar  3 : 0 144 3. - 4.
František Procházka  0 : 3 0 semifinále
Lukáš Krišica  3 : 0 108 čtvrtfinále
Vojtěch  Haluza   3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 3. Liga Muži B, 22.10.2017 Body celkem:
140
Libor Marek  3 : 1 80
Jan Žitník  3 : 2 60
 3. Liga Muži B, 21.10.2017 Body celkem:
0
Martin Keliš  0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B15), 30.09.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
424
Body celkem:
6969
Alex Kelar  3 : 0 160 finále
Faríd Farrag  3 : 0 128 semifinále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B15), 16.09.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
392
Body celkem:
6937
Alex Kelar  3 : 1 128 finále
Faríd Farrag  3 : 0 128 semifinále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (B17), 06.05.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2212
Body za soupeře:
128
Body celkem:
2340
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 18.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Pavel Konrád  0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 Albatros Media - junioři "A", (B15), 06.05.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
343
Body celkem:
6001
František Procházka  3 : 1 112 finále
Alex Kelar  3 : 0 112 semifinále
Lukáš Krejčí  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 3. Liga Muži A, 09.04.2017 Body celkem:
250
Karol Segeč  3 : 0 125
Lukáš Seidl  3 : 0 125
 3. Liga Muži A, 08.04.2017 Body celkem:
75
Magnus Engervall  0 : 3 0
Petr Nohel  3 : 2 75
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B15), 03.02.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
338
Body celkem:
4772
František Procházka  3 : 2 78 9. - 10.
Pavel Konrád  3 : 0 130 9. - 12.
Filip Čepelák  3 : 0 130 9. - 16.
Karím Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B13), 03.02.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
754
Body celkem:
10970
Faríd Farrag  3 : 0 260 finále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 208 semifinále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 156 čtvrtfinále
Tadeáš Pekárek  3 : 0 130 1. - 16.
 3. Liga Muži A, 28.01.2017 Body celkem:
0
Lukáš Krupička  0 : 3 0
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
380
Body celkem:
3885
Faríd Farrag  3 : 0 100 9. - 10.
Pavel Konrád  3 : 0 100 9. - 12.
Matyáš Smetana  3 : 0 100 9. - 16.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 16.
Daniel Ivanco  3 : 0 80 1. - 32.
 3. Liga Muži A, 04.12.2016 Body celkem:
140
Jakub Pisch  3 : 0 100
Karol Segeč  2 : 3 40
 3. Liga Muži A, 03.12.2016 Body celkem:
180
Václav Kubát  3 : 0 100
Tomáš Pála  3 : 1 80
 Pohár Olomouckého kraje, (B15), 26.11.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
360
Body celkem:
3544
Jan Rutterle  3 : 0 90 9. - 10.
Matyáš Smetana  3 : 1 72 9. - 12.
Daniel Burkart  3 : 0 90 9. - 16.
Kristián Mráček  2 : 3 36 1. - 16.
Marek Padyšák  3 : 0 72 1. - 32.
 3. Liga Muži A, 23.10.2016 Body celkem:
75
Petr Altman  3 : 0 75
Magnus Engervall  0 : 3 0
 3. Liga Muži A, 22.10.2016 Body celkem:
0
Jiří Andrlík  0 : 3 0
 Morenda Brno JA, (B15), 01.10.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
340
Body celkem:
3845
František Procházka  3 : 0 100 9. - 10.
Filip Šarboch  3 : 1 80 9. - 12.
Lukáš Krejčí  3 : 0 100 9. - 16.
Adam Jiroušek  1 : 3 20 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Morenda Brno JA, (B13), 01.10.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
580
Body celkem:
8656
Faríd Farrag  3 : 0 200 finále
Alex Kelar  3 : 0 160 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 120 čtvrtfinále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 100 1. - 16.
 Chodovské A, (B15), 17.09.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
194
Body celkem:
3424
Alex Kelar  3 : 1 80 11. - 12.
Jakub Gogol  0 : 3 0 9. - 12.
Sean Vittek  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Jáchym Mráček  0 : 3 0 1. - 16.
František Procházka  3 : 1 64 1. - 32.
 Chodovské A, (B13), 17.09.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
380
Body celkem:
6138
Martin Mach  3 : 0 160 3. - 4.
Jakub Gogol  0 : 3 0 semifinále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 120 čtvrtfinále
Max Zámorský  3 : 0 100 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (B15), 02.04.2016
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
266
Body celkem:
2746
Adam Bauer  3 : 0 72 17. - 18.
Pavel Konrád  3 : 0 72 17. - 20.
Dominik Neradil  3 : 0 72 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Matúš Maťas  1 : 3 14.4 1. - 32.
 Multipower Junior "A", (B13), 02.04.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
464
Body celkem:
7009
Vojtěch Martinovský  3 : 0 160 finále
Daniel Ivanco  3 : 0 128 semifinále
Ondřej Malina  3 : 0 96 čtvrtfinále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 80 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B15), 12.03.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
238
Body celkem:
3475
Pavel Konrád  3 : 0 84 5. - 6.
Viktor Nezveda  3 : 0 84 5. - 8.
Karím Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Krejčí  3 : 0 70 1. - 16.
 2. liga Muži B 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
0
Luboš Walter ml.  0 : 3 0
Petr Valášek  0 : 3 0
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B13), 05.02.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
442
Body celkem:
6286
Ondřej Slanina  3 : 0 156 5. - 6.
Matěj Bomba  3 : 0 156 5. - 8.
Karím Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A, (B15), 28.11.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
210
Body celkem:
3440
Jáchym Mráček  3 : 0 100 11. - 12.
Matúš Maťas  1 : 3 20 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Šimon Makovský  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 junioři A, (B13), 28.11.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6244
Body za soupeře:
532
Body celkem:
6776
František Procházka  3 : 0 176 3. - 4.
Karím Farrag  2 : 3 70.4 semifinále
Ondřej Slanina  3 : 0 132 čtvrtfinále
Matěj Sedláček  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 junioři B, (B15), 07.11.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
190
Body celkem:
2169
Faríd Farrag  3 : 0 50 9. - 10.
Viktor Nezveda  3 : 0 50 9. - 12.
Filip Franc  3 : 0 50 9. - 16.
Luboš Walter ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Tonda Brož  3 : 0 40 1. - 32.
 junioři A, (B15), 03.10.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
260
Body celkem:
3490
Jáchym Mráček  3 : 1 80 11. - 12.
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0 9. - 12.
Vojtěch Mohelník  3 : 0 100 9. - 16.
Marek Panáček  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Čepelák  3 : 0 80 1. - 32.
 junioři A, (B13), 03.10.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
493
Body celkem:
7830
František Procházka  3 : 0 180 finále
Faríd Farrag  3 : 1 115.2 semifinále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 108 čtvrtfinále
Denis  Procházka  3 : 0 90 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B15), 05.09.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3472
Jakub Gogol  0 : 3 0 7. - 8.
Adam Sinkule  1 : 3 21.6 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kristián Mráček  3 : 0 90 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 05.02.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
597
Body celkem:
10813
 bye  3 :  0
Tadeáš Pekárek  3 : 0 0
Faríd Farrag  3 : 1 0
Alex Kelar  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 05.02.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4504
Marek Panáček  0 : 3 0
František Procházka  2 : 3 0
Viktor Nezveda  3 : 0 0
Alex Kelar  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 22.11.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
449
Body celkem:
6994
 bye  3 :  0
Vojtěch Martinovský  3 : 0 0
Ondřej Slanina  3 : 1 0
Alex Kelar  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 22.11.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5009
Body za soupeře:
305
Body celkem:
5314
Petr Klement  3 : 0 0
Marek Panáček  0 : 3 0
Filip Šarboch  3 : 1 0
Adam Jiroušek  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 04.10.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
195
Body celkem:
4136
 bye  3 :  0
František Procházka  3 : 1 0
Marek Panáček  0 : 3 0
Kristián Mráček  0 : 3 0
Faríd Farrag  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 22.03.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
169
Body celkem:
3140
Filip Šarboch  3 : 1 0
Karím Farrag  0 : 3 0
Jáchym Mráček  3 : 0 0
František Procházka  1 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 06.02.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8135
Body za soupeře:
340
Body celkem:
8475
 bye  3 : 0
Filip Walter  3 : 0 0
Alex Kelar  3 : 1 0
Karím Farrag  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 25.01.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
433
Body celkem:
6978
Martin Mach  3 : 0 0
Alex Kelar  3 : 0 0
Ondřej Slanina  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 21.12.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
145
Body celkem:
5376
Alex Kelar  3 : 0 0
 bye  3 :  0
Faríd Farrag  0 : 3 0
Karím Farrag  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 21.12.2013
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
38
Body celkem:
2591
Jáchym Mráček  0 : 3 wo. 0
Pavel Konrád  0 : 3 wo. 0
 bye  3 : 0
Matyáš Roznětinský  0 : 3 0
Ondřej Hübscher  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 09.11.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
271
Body celkem:
5696
Adam Horák  3 : 0 0
Ondřej Slanina  3 : 0 0
Matúš Maťas  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 09.11.2013
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
51
Body celkem:
2898
Matyáš Smetana  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Vojtěch Hanzal  0 : 3 0
Petr Klement  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 05.10.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
297
Body celkem:
4963
 bye  3 : 0
Daniel Ivanco  3 : 0 0
Karím Farrag  0 : 3 0
Ondřej Slanina  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 05.10.2013
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
71
Body celkem:
2771
Filip Strouhal  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Faríd Farrag  1 : 3 0
Matyáš Samuel Studnička  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot