Profil hráče

Karel Matoušek

Ročník: 2004
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:1.SQ Teplice B
Registrační číslo: 4259

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku : 58. (12/2018)
Aktuální umístění v žebříčku mužů: 254.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 254. (05/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 2. (04/2017)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 4.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 1. (12/2018)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 15.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 12. (04/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 47.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 45. (02/2019)

Zápasy v turnajích

RokWinLostTotal
2013/20140
2014/20150
2015/20160
2016/20170
2017/20180
2018/20197512

Zápasy v lize

RokWinLostTotal
2013/20140
2014/20150
2015/201622
2016/20177512
2017/2018437
2018/201913316

Zápasy celkem

RokWinLostTotal
2013/2014181735
2014/201516521
2015/2016331447
2016/2017441357
2017/2018411152
2018/2019481866

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.05.2019 254 (10) 2350 (0)
01.04.2019 264 (7) 2350 (270)
01.03.2019 271 (-1) 2080 (0)
01.02.2019 270 (25) 2080 (300)
01.01.2019 295 (28) 1780 (240)
01.12.2018 323 (119) 1540 (700)
01.11.2018 442 (132) 840 (460)
01.10.2018 574 (-3) 380 (0)
01.09.2018 571 (-6) 380 (0)
01.08.2018 565 (1) 380 (0)
01.07.2018 566 (-3) 380 (0)
01.06.2018 563 (-2) 380 (0)
01.05.2018 561 (-84) 380 (-325)
01.04.2018 477 (-2) 705 (0)
01.03.2018 475 (-4) 705 (0)
01.02.2018 471 (82) 705 (240)
01.01.2018 553 (-101) 465 (-320)
01.12.2017 452 (6) 785 (0)
01.11.2017 458 (11) 785 (65)
01.10.2017 469 (4) 720 (0)
01.09.2017 473 (-1) 720 (0)
01.07.2017 472 (3) 720 (0)
01.06.2017 475 (-6) 720 (0)
01.05.2017 469 (90) 720 (325)
01.04.2017 559 (5) 395 (0)
01.03.2017 564 (20) 395 (0)
01.02.2017 584 (-6) 395 (0)
01.01.2017 578 (164) 395 (320)
01.12.2016 742 (2) 75 (0)
01.11.2016 744 (-744) 75 (75)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20192952702712642542019
20185534714754775615635665655715744423232018
20175785845645594694754724734694584522017
20167447422016

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Muži C, 11.05.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
949
Body za soupeře:
81
Body celkem:
1030
Jakub Strauss 2 : 0 24 11. - 12.
Milan Beránek 1 : 2 9.6 9. - 12.
Martin Kříž 2 : 1 14.4 9. - 16.
Josef Fanta 1 : 3 4.8 1. - 16.
Miroslav Kolář 3 : 0 19.2 1. - 32.
Petr Hubatka 3 : 2 8.64 1. - 64.
 2. liga muži A, 31.03.2019 Body celkem:
300
Miroslav Baronik 3 : 0 150
Jakub Černý 3 : 0 150
 2. liga muži A, 30.03.2019 Body celkem:
225
Michal Franta 3 : 0 150
 bye 3 : 0 wo. 75
 MČR juniorů 2019, (B17), 01.02.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
260
Body celkem:
5623
Kristián Mráček 0 : 3 0 5. - 6.
Jan Netolička 3 : 0 156 5. - 8.
Luboš Walter ml. 0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Krejčí 3 : 1 104 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
650
Body celkem:
10866
Faríd Farrag 3 : 2 156 finále
Martin Štěpán ml. 3 : 0 208 semifinále
Vojtěch Martinovský 3 : 0 156 čtvrtfinále
Tomáš Holinka 3 : 0 130 1. - 16.
 2. liga muži A, 27.01.2019 Body celkem:
300
Martin  Bakajsa 3 : 0 150
Matěj Prihara 3 : 0 150
 2. liga muži A, 26.01.2019 Body celkem:
240
Patrik Hudeček 3 : 2 90
Martin Mazur 3 : 0 150
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 12.01.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2195
Body za soupeře:
63
Body celkem:
2258
Tomáš Holinka 0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Adam Hazucha 0 : 3 wo. 0 9. - 12.
 bye 3 : 0 wo. 35 9. - 16.
Filip Šarboch 2 : 3 28 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
396
Body celkem:
7091
Alex Kelar 1 : 3 40 finále
Martin Štěpán ml. 3 : 2 96 semifinále
Matěj Bomba 3 : 0 120 čtvrtfinále
Filip Uvíra 3 : 0 100 1. - 16.
 bye 3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 2. liga muži A, 02.12.2018 Body celkem:
240
Tomáš Binder 3 : 2 90
Miroslav Baronik 3 : 0 150
 2. liga muži A, 01.12.2018 Body celkem:
0
Michal Franta 0 : 3 0
Michal Horáček 0 : 3 0
 PNEUKOMPLET Cup, (B17), 24.11.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
266
Body celkem:
3503
Lukáš Krejčí 3 : 0 84 5. - 6.
Jan Netolička 3 : 0 84 5. - 8.
Marek Panáček 0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Jurášek 3 : 0 70 1. - 16.
 bye 3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9400
Body za soupeře:
667
Body celkem:
10067
Alex Kelar 3 : 0 240 finále
Faríd Farrag 3 : 2 115.2 semifinále
Filip Walter 3 : 0 144 čtvrtfinále
Michal Jurášek 3 : 0 120 1. - 16.
 bye 3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 Muži C, 10.11.2018
Pořadí: 27
Body za pořadí:
640
Body za soupeře:
60
Body celkem:
700
Jan Nožka 2 : 0 19.2 27. - 28.
Martin Kříž 1 : 2 7.68 25. - 28.
Ondřej Švarc 2 : 0 19.2 25. - 32.
Hai Nguyen Nguyen 0 : 2 0 17. - 32.
Pavel Bodiš 0 : 3 0 1. - 32.
Pavel Mráček 3 : 0 14.4 1. - 64.
 2. liga muži A, 14.10.2018 Body celkem:
400
Kosta Baltas 3 : 0 200
Jakub Román 3 : 0 200
 2. liga muži A, 13.10.2018 Body celkem:
200
Martin Mazur 0 : 3 0
David Čemus 3 : 0 200
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B17), 06.10.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
296
Body celkem:
3136
František Procházka 1 : 3 16 1. - 16.
Lukáš Krejčí 3 : 0 80
Martin Suk 3 : 0 80
Viktor Nezveda 3 : 0 wo. 40
Tobiáš Kout 3 : 0 80
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5009
Body za soupeře:
444
Body celkem:
5453
Filip Walter 3 : 1 105.6 5. - 6.
Daniel Svoboda 3 : 0 132 5. - 8.
Martin Štěpán ml. 2 : 3 52.8 čtvrtfinále
Šimon Rynt 3 : 0 110 1. - 16.
 bye 3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 PRIMA stavebniny Cup, (B17), 22.04.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
238
Body celkem:
3475
Jan Rutterle 3 : 0 84 5. - 6.
Daniel Ivanco 3 : 0 84 5. - 8.
Luboš Walter ml. 0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Krejčí 3 : 0 70 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
285
Body celkem:
5710
Faríd Farrag 0 : 3 0 finále
Martin Štěpán ml. 3 : 2 76.8 semifinále
Tomáš Holinka 3 : 0 96 čtvrtfinále
Leoš Gjumija ml. 3 : 0 80 1. - 16.
 bye 3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 3. Liga Muži B, 08.04.2018 Body celkem:
0
Přemek Mareš 0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů, (B15), 02.02.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
411
Body celkem:
8880
Karím Farrag 0 : 3 0 finále
Alex Kelar 3 : 2 124.8 semifinále
Matěj Bomba 3 : 0 156 čtvrtfinále
Tomáš Holinka 3 : 0 130 1. - 16.
 3. Liga Muži B, 28.01.2018 Body celkem:
140
Libor Marek 3 : 0 100
Michal Spěvák 2 : 3 40
 3. Liga Muži B, 27.01.2018 Body celkem:
100
Radek Dolanský 3 : 0 100
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B17), 14.01.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
221
Body celkem:
3458
Vojtěch Mohelník 3 : 2 50.4 5. - 6.
Viktor Nezveda 3 : 0 84 5. - 8.
Jáchym Mráček 1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Martin Exner 3 : 0 70 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B15), 13.01.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7260
Body za soupeře:
462
Body celkem:
7722
Karím Farrag 0 : 3 0 finále
Alex Kelar 3 : 0 176 semifinále
Martin Štěpán ml. 3 : 0 132 čtvrtfinále
Matyáš Hrubý 3 : 0 110 1. - 16.
 bye 3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 Velká cena Prahy, (B15), 16.12.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
414
Body celkem:
5645
Daniel Svoboda 3 : 0 144 3. - 4.
Alex Kelar 0 : 3 0 semifinále
Ondřej Malina 3 : 0 108 čtvrtfinále
Matěj Kolpak 3 : 0 90 1. - 16.
 bye 3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 bye 3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B17), 26.11.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3364
Vojtěch Mohelník 3 : 0 90 9. - 10.
Vojtěch Hanzal 3 : 0 wo. 45 9. - 12.
Marek Padyšák 3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Jáchym Mráček 0 : 3 0 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (B15), 25.11.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
378
Body celkem:
5609
Alex Kelar 3 : 0 144 3. - 4.
František Procházka 0 : 3 0 semifinále
Lukáš Krišica 3 : 0 108 čtvrtfinále
Vojtěch  Haluza 3 : 0 90 1. - 16.
 bye 3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 3. Liga Muži B, 22.10.2017 Body celkem:
140
Jan Žitník 3 : 2 60
Libor Marek 3 : 1 80
 3. Liga Muži B, 21.10.2017 Body celkem:
0
Martin Keliš 0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B15), 30.09.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
424
Body celkem:
6969
Alex Kelar 3 : 0 160 finále
Faríd Farrag 3 : 0 128 semifinále
Martin Štěpán ml. 3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye 3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B15), 16.09.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
392
Body celkem:
6937
Alex Kelar 3 : 1 128 finále
Faríd Farrag 3 : 0 128 semifinále
Martin Štěpán ml. 3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye 3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (B17), 06.05.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2212
Body za soupeře:
128
Body celkem:
2340
 bye 3 : 0 wo. 32 17. - 18.
 bye 3 : 0 wo. 32 17. - 20.
 bye 3 : 0 wo. 32 17. - 24.
 bye 3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Pavel Konrád 0 : 3 wo. 0 1. - 32.
 Albatros Media - junioři "A", (B15), 06.05.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
343
Body celkem:
6001
František Procházka 3 : 1 112 finále
Alex Kelar 3 : 0 112 semifinále
Lukáš Krejčí 3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye 3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 3. Liga Muži A, 09.04.2017 Body celkem:
250
Lukáš Seidl 3 : 0 125
Karol Segeč 3 : 0 125
 3. Liga Muži A, 08.04.2017 Body celkem:
75
Magnus Engervall 0 : 3 0
Petr Nohel 3 : 2 75
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B15), 03.02.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
338
Body celkem:
4772
František Procházka 3 : 2 78 9. - 10.
Pavel Konrád 3 : 0 130 9. - 12.
Filip Čepelák 3 : 0 130 9. - 16.
Karím Farrag 0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B13), 03.02.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
754
Body celkem:
10970
Faríd Farrag 3 : 0 260 finále
Martin Štěpán ml. 3 : 0 208 semifinále
Vojtěch Martinovský 3 : 0 156 čtvrtfinále
Tadeáš Pekárek 3 : 0 130 1. - 16.
 3. Liga Muži A, 28.01.2017 Body celkem:
0
Lukáš Krupička 0 : 3 0
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
380
Body celkem:
3885
Faríd Farrag 3 : 0 100 9. - 10.
Pavel Konrád 3 : 0 100 9. - 12.
Matyáš Smetana 3 : 0 100 9. - 16.
Marek Panáček 0 : 3 0 1. - 16.
Daniel Ivanco 3 : 0 80 1. - 32.
 3. Liga Muži A, 04.12.2016 Body celkem:
140
Karol Segeč 2 : 3 40
Jakub Pisch 3 : 0 100
 3. Liga Muži A, 03.12.2016 Body celkem:
180
Tomáš Pála 3 : 1 80
Václav Kubát 3 : 0 100
 Pohár Olomouckého kraje, (B15), 26.11.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
360
Body celkem:
3544
Jan Rutterle 3 : 0 90 9. - 10.
Matyáš Smetana 3 : 1 72 9. - 12.
Daniel Burkart 3 : 0 90 9. - 16.
Kristián Mráček 2 : 3 36 1. - 16.
Marek Padyšák 3 : 0 72 1. - 32.
 3. Liga Muži A, 23.10.2016 Body celkem:
75
Petr Altman 3 : 0 75
Magnus Engervall 0 : 3 0
 3. Liga Muži A, 22.10.2016 Body celkem:
0
Jiří Andrlík 0 : 3 0
 Morenda Brno JA, (B15), 01.10.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
340
Body celkem:
3845
František Procházka 3 : 0 100 9. - 10.
Filip Šarboch 3 : 1 80 9. - 12.
Lukáš Krejčí 3 : 0 100 9. - 16.
Adam Jiroušek 1 : 3 20 1. - 16.
 bye 3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Morenda Brno JA, (B13), 01.10.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
580
Body celkem:
8656
Faríd Farrag 3 : 0 200 finále
Alex Kelar 3 : 0 160 semifinále
Matěj Bomba 3 : 0 120 čtvrtfinále
Vojtěch Martinovský 3 : 0 100 1. - 16.
 Chodovské A, (B15), 17.09.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
194
Body celkem:
3424
Alex Kelar 3 : 1 80 11. - 12.
Jakub Gogol 0 : 3 0 9. - 12.
Sean Vittek 3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Jáchym Mráček 0 : 3 0 1. - 16.
František Procházka 3 : 1 64 1. - 32.
 Chodovské A, (B13), 17.09.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
380
Body celkem:
6138
Martin Mach 3 : 0 160 3. - 4.
Jakub Gogol 0 : 3 0 semifinále
Martin Štěpán ml. 3 : 0 120 čtvrtfinále
Max Zámorský 3 : 0 100 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (B15), 02.04.2016
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
266
Body celkem:
2746
Adam Bauer 3 : 0 72 17. - 18.
Pavel Konrád 3 : 0 72 17. - 20.
Dominik Neradil 3 : 0 72 17. - 24.
 bye 3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Matúš Maťas 1 : 3 14.4 1. - 32.
 Multipower Junior "A", (B13), 02.04.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
464
Body celkem:
7009
Vojtěch Martinovský 3 : 0 160 finále
Daniel Ivanco 3 : 0 128 semifinále
Ondřej Malina 3 : 0 96 čtvrtfinále
Martin Štěpán ml. 3 : 0 80 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B15), 12.03.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
238
Body celkem:
3475
Pavel Konrád 3 : 0 84 5. - 6.
Viktor Nezveda 3 : 0 84 5. - 8.
Karím Farrag 0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Krejčí 3 : 0 70 1. - 16.
 2. liga Muži B 2015/2016, 20.02.2016 Body celkem:
0
Luboš Walter ml. 0 : 3 0
Petr Valášek 0 : 3 0
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B13), 05.02.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
442
Body celkem:
6286
Ondřej Slanina 3 : 0 156 5. - 6.
Matěj Bomba 3 : 0 156 5. - 8.
Karím Farrag 0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Holinka 3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A, (B15), 28.11.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
210
Body celkem:
3440
Jáchym Mráček 3 : 0 100 11. - 12.
Matúš Maťas 1 : 3 20 9. - 12.
 bye 3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Šimon Makovský 0 : 3 0 1. - 16.
 bye 3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 junioři A, (B13), 28.11.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6244
Body za soupeře:
532
Body celkem:
6776
František Procházka 3 : 0 176 3. - 4.
Karím Farrag 2 : 3 70.4 semifinále
Ondřej Slanina 3 : 0 132 čtvrtfinále
Matěj Sedláček 3 : 0 110 1. - 16.
 bye 3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 junioři B, (B15), 07.11.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
190
Body celkem:
2169
Faríd Farrag 3 : 0 50 9. - 10.
Viktor Nezveda 3 : 0 50 9. - 12.
Filip Franc 3 : 0 50 9. - 16.
Luboš Walter ml. 0 : 3 0 1. - 16.
Tonda Brož 3 : 0 40 1. - 32.
 junioři A, (B15), 03.10.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
260
Body celkem:
3490
Jáchym Mráček 3 : 1 80 11. - 12.
Vojtěch Hanzal 0 : 3 0 9. - 12.
Vojtěch Mohelník 3 : 0 100 9. - 16.
Marek Panáček 0 : 3 0 1. - 16.
Filip Čepelák 3 : 0 80 1. - 32.
 junioři A, (B13), 03.10.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
493
Body celkem:
7830
František Procházka 3 : 0 180 finále
Faríd Farrag 3 : 1 115.2 semifinále
Vojtěch Martinovský 3 : 0 108 čtvrtfinále
Denis  Procházka 3 : 0 90 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B15), 05.09.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3472
Jakub Gogol 0 : 3 0 7. - 8.
Adam Sinkule 1 : 3 21.6 5. - 8.
Marek Panáček 0 : 3 0 čtvrtfinále
Kristián Mráček 3 : 0 90 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 05.02.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
597
Body celkem:
10813
Alex Kelar 3 : 0 0
 bye 3 :  0
Tadeáš Pekárek 3 : 0 0
Faríd Farrag 3 : 1 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 05.02.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4504
Marek Panáček 0 : 3 0
Alex Kelar 3 : 1 0
František Procházka 2 : 3 0
Viktor Nezveda 3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 22.11.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
449
Body celkem:
6994
 bye 3 :  0
Vojtěch Martinovský 3 : 0 0
Ondřej Slanina 3 : 1 0
Alex Kelar 3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 22.11.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5009
Body za soupeře:
305
Body celkem:
5314
Petr Klement 3 : 0 0
Marek Panáček 0 : 3 0
Filip Šarboch 3 : 1 0
Adam Jiroušek 3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 04.10.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
195
Body celkem:
4136
František Procházka 3 : 1 0
Marek Panáček 0 : 3 0
 bye 3 :  0
Kristián Mráček 0 : 3 0
Faríd Farrag 3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 22.03.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
169
Body celkem:
3140
Filip Šarboch 3 : 1 0
Karím Farrag 0 : 3 0
Jáchym Mráček 3 : 0 0
František Procházka 1 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 06.02.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8135
Body za soupeře:
340
Body celkem:
8475
Karím Farrag 0 : 3 0
 bye 3 : 0
Filip Walter 3 : 0 0
Alex Kelar 3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 25.01.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
433
Body celkem:
6978
Ondřej Slanina 3 : 0 0
Martin Mach 3 : 0 0
Alex Kelar 3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 21.12.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
145
Body celkem:
5376
Karím Farrag 0 : 3 0
Alex Kelar 3 : 0 0
 bye 3 :  0
Faríd Farrag 0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 21.12.2013
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
38
Body celkem:
2591
Ondřej Hübscher 0 : 3 wo. 0
Jáchym Mráček 0 : 3 wo. 0
Pavel Konrád 0 : 3 wo. 0
 bye 3 : 0
Matyáš Roznětinský 0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 09.11.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
271
Body celkem:
5696
Adam Horák 3 : 0 0
Ondřej Slanina 3 : 0 0
Matúš Maťas 0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 09.11.2013
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
51
Body celkem:
2898
Matyáš Smetana 0 : 3 0
Petr Klement 0 : 3 0
 bye 3 :  0
Vojtěch Hanzal 0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 05.10.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
297
Body celkem:
4963
Karím Farrag 0 : 3 0
 bye 3 : 0
Daniel Ivanco 3 : 0 0
Ondřej Slanina 3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 05.10.2013
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
71
Body celkem:
2771
Filip Strouhal 0 : 3 0
Matyáš Samuel Studnička 0 : 3 0
 bye 3 :  0
Faríd Farrag 1 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot