Ročník: 2000
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.01.2022 | 285 | (-47) | 1778 | (-652) | ||
01.12.2021 | 238 | (-26) | 2430 | (-686) | ||
01.11.2021 | 212 | (-23) | 3116 | (-777) | ||
01.10.2021 | 189 | (5) | 3893 | (0) | ||
01.09.2021 | 194 | (-4) | 3893 | (0) | ||
01.08.2021 | 190 | (0) | 3893 | (0) | ||
01.07.2021 | 190 | (-6) | 3893 | (0) | ||
01.06.2021 | 184 | (0) | 3893 | (0) | ||
01.03.2021 | 184 | (0) | 3893 | (0) | ||
01.11.2020 | 184 | (4) | 3893 | (0) | ||
01.10.2020 | 188 | (-5) | 3893 | (0) | ||
01.04.2020 | 183 | (12) | 3893 | (0) | ||
01.03.2020 | 195 | (9) | 3893 | (0) | ||
01.02.2020 | 204 | (78) | 3893 | (1753) | ||
01.01.2020 | 282 | (11) | 2140 | (-17) | ||
01.12.2019 | 293 | (55) | 2157 | (686) | ||
01.11.2019 | 348 | (19) | 1471 | (234) | ||
01.10.2019 | 367 | (6) | 1237 | (0) | ||
01.09.2019 | 373 | (-2) | 1237 | (0) | ||
01.08.2019 | 371 | (3) | 1237 | (0) | ||
01.07.2019 | 374 | (2) | 1237 | (0) | ||
01.06.2019 | 376 | (-57) | 1237 | (-384) | ||
01.05.2019 | 319 | (13) | 1621 | (0) | ||
01.04.2019 | 332 | (-49) | 1621 | (-335) | ||
01.03.2019 | 283 | (-1) | 1956 | (0) | ||
01.02.2019 | 282 | (-2) | 1956 | (25) | ||
01.01.2019 | 280 | (77) | 1931 | (669) | ||
01.12.2018 | 357 | (-1) | 1262 | (0) | ||
01.11.2018 | 356 | (121) | 1262 | (543) | ||
01.10.2018 | 477 | (3) | 719 | (0) | ||
01.09.2018 | 480 | (-2) | 719 | (0) | ||
01.08.2018 | 478 | (-4) | 719 | (0) | ||
01.07.2018 | 474 | (-2) | 719 | (0) | ||
01.06.2018 | 472 | (107) | 719 | (384) | ||
01.05.2018 | 579 | (23) | 335 | (0) | ||
01.04.2018 | 602 | (-602) | 335 | (335) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022 | 285 | 2022 | |||||||||||
2021 | 184 | 184 | 190 | 190 | 194 | 189 | 212 | 238 | 2021 | ||||
2020 | 282 | 204 | 195 | 183 | 188 | 184 | 2020 | ||||||
2019 | 280 | 282 | 283 | 332 | 319 | 376 | 374 | 371 | 373 | 367 | 348 | 293 | 2019 |
2018 | 602 | 579 | 472 | 474 | 478 | 480 | 477 | 356 | 357 | 2018 |
soupeř | výsledek | body | zápas | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MČR U23 2020, (), 12.09.2020 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4240 | ||||
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. | ||||
Lukáš Stupka | 0 : 3 | 0 | |||||
D-TOUR junior 3. kolo B23, (), 20.06.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 | ||||
: | : | ||||||
CNC PRODUKT CUP 2020 Muži C, 18.01.2020 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 725 | Body za soupeře: 19 | Body celkem: 744 | ||||
Miroslav Ondruška | 0 : 2 | 0 | 21. - 22. | ||||
Marián Hauser | 2 : 0 wo. | 9.6 | 21. - 24. | ||||
David Neugebauer | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. | ||||
bye | 2 : 0 wo. | 9.6 | 17. - 32. | ||||
Pavel Cigánek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. | ||||
Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 973 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 1034 | ||||
Aleš Tchuř | 2 : 1 | 19.68 | 27. - 28. | ||||
Tomáš Tauš | 1 : 2 | 13.12 | 25. - 28. | ||||
Miroslav Sikora | 2 : 0 wo. | 16.4 | 25. - 32. | ||||
Pavel Brichta | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. | ||||
Marcel Ujfaluši | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. | ||||
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. | ||||
Céčko FAJNE OSTRAVA, 07.12.2019 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 608 | Body za soupeře: 44 | Body celkem: 652 | ||||
Tomáš Holinka | 2 : 0 | 19.2 | 29. - 30. | ||||
Milan Hamřík | 2 : 0 wo. | 9.6 | 29. - 32. | ||||
Pavel Mraček | 1 : 2 | 7.68 | 25. - 32. | ||||
Jiří Pinka | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. | ||||
Jan Netolička | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. | ||||
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. | ||||
OLZA CUP, 09.11.2019 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 657 | Body za soupeře: 29 | Body celkem: 686 | ||||
Ondřej Ryšavý | 1 : 3 | 3.36 | 19. - 20. | ||||
Roman Kujawa | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. | ||||
Martin Pekárek | 3 : 0 | 16.8 | 17. - 24. | ||||
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 17. - 32. | ||||
Jan Ryba | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. | ||||
CNC PRODUKT CUP 2019 - Muži C, 19.10.2019 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 739 | Body za soupeře: 38 | Body celkem: 777 | ||||
Martin Pekárek | 3 : 1 | 16.8 | 15. - 16. | ||||
Lumír Klímek | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. | ||||
Petr Nesládek | 1 : 3 | 4.2 | 9. - 16. | ||||
Marcel Ujfaluši | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. | ||||
Romana Adámková | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. | ||||
MČR juniorů 2019, (B19), 01.02.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 3824 | ||||
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. | ||||
Filip Strouhal | 3 : 0 wo. | 65 | 13. - 16. | ||||
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. | ||||
Adam Sinkule | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. | ||||
3. liga muži D, 27.01.2019 | Body celkem: 25 | ||||||
Ondřej Ryšavý | 1 : 3 | 25 | |||||
Filip Smejkal | 0 : 3 | 0 | |||||
AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 12.01.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2618 | ||||
Vojtěch Hanzal | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. | ||||
Walter Herold Veedla | 0 : 3 | 0 | |||||
Martin Brňák | 0 : 3 | 0 | |||||
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B19), 15.12.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 35 | Body celkem: 2627 | ||||
Michal Macíček | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. | ||||
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. | ||||
Matěj Sezemský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále | ||||
Benjamin Bergel | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. | ||||
Muži C, 08.12.2018 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 655 | Body za soupeře: 14 | Body celkem: 669 | ||||
Jiří Pinka | 0 : 2 | 0 | 25. - 26. | ||||
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 25. - 28. | ||||
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 25. - 32. | ||||
Petr Nezveda | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. | ||||
Marek Holuša | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. | ||||
PNEUKOMPLET Cup, (B19), 24.11.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 135 | Body celkem: 3070 | ||||
Matěj Sezemský | 3 : 0 wo. | 45 | 11. - 12. | ||||
Vojtěch Mohelník | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. | ||||
Daniel Burkart | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. | ||||
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. | ||||
3. liga muži D, 13.10.2018 | Body celkem: 0 | ||||||
Jiří Mlejnek | 0 : 3 | 0 | |||||
Petr Přichystal | 0 : 3 | 0 | |||||
CNC PRODUKT CUP, 06.10.2018 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 524 | Body za soupeře: 19 | Body celkem: 543 | ||||
Milan Hamřík | 2 : 0 wo. | 6.3 | 29. - 30. | ||||
Lucie Pinková | 2 : 0 | 12.6 | 29. - 32. | ||||
David Neugebauer | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. | ||||
Barbora Brodová | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. | ||||
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. | ||||
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B19), 15.09.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3134 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 3184 | ||||
Vojtěch Mohelník | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. | ||||
Jakub Slavíček | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. | ||||
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 9. - 16. | ||||
Filip Strouhal | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. | ||||
6. kolo D-TOUR FAJNE junior B19, (B19), 16.06.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 | ||||
6. kolo D-TOUR FAJNE, 26.05.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 | ||||
PRIMA stavebniny Cup, (B19), 21.04.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2749 | ||||
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | |||||
Vojtěch Mohelník | 0 : 3 | 0 | |||||
Marek Paták | 3 : 0 | 72 | |||||
4. kolo D-TOUR FAJNE, 03.03.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 335 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 335 | ||||
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B19), 13.01.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2539 | ||||
Vojtěch Mohelník | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. | ||||
Michal Macíček | 0 : 3 | 0 | |||||
Viktor Nezveda | 0 : 3 | 0 | |||||
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | |||||
2. kolo D-TOUR FAJNE junior B19, (B19), 16.12.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 | ||||
HUSLÍK Cup, (B19), 25.11.2017 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 81 | Body celkem: 2781 | ||||
Michal Mikulec | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. | ||||
Josef Růžek | 3 : 0 wo. | 45 | 13. - 16. | ||||
Adam Jiroušek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. | ||||
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. | ||||
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. | ||||
1. kolo D-TOUR FAJNE junior B19, (B19), 21.10.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 | ||||
D-tour junior 4.kolo B19, (B19), 13.05.2017 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 297 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 297 | ||||
D-tour junior 3.kolo B19, (B19), 01.04.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.