Ročník: 2007
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:Drtikoule
Registrační číslo: 6847
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 366 | (56) | 1048 | (323) | ||
01.02.2024 | 422 | (25) | 725 | (225) | ||
01.01.2024 | 447 | (-92) | 500 | (-494) | ||
01.12.2023 | 355 | (-40) | 994 | (-385) | ||
01.11.2023 | 315 | (-34) | 1379 | (-350) | ||
01.10.2023 | 281 | (-28) | 1729 | (-361) | ||
01.09.2023 | 253 | (-1) | 2090 | (0) | ||
01.08.2023 | 252 | (0) | 2090 | (0) | ||
01.07.2023 | 252 | (-1) | 2090 | (0) | ||
01.06.2023 | 251 | (0) | 2090 | (0) | ||
01.05.2023 | 251 | (27) | 2090 | (275) | ||
01.04.2023 | 278 | (2) | 1815 | (0) | ||
01.03.2023 | 280 | (2) | 1815 | (175) | ||
01.02.2023 | 282 | (7) | 1640 | (0) | ||
01.01.2023 | 289 | (-10) | 1640 | (-36) | ||
01.12.2022 | 279 | (44) | 1676 | (355) | ||
01.11.2022 | 323 | (24) | 1321 | (230) | ||
01.10.2022 | 347 | (50) | 1091 | (361) | ||
01.09.2022 | 397 | (3) | 730 | (0) | ||
01.08.2022 | 400 | (-2) | 730 | (0) | ||
01.07.2022 | 398 | (8) | 730 | (0) | ||
01.06.2022 | 406 | (12) | 730 | (0) | ||
01.05.2022 | 418 | (-9) | 730 | (-75) | ||
01.04.2022 | 409 | (-5) | 805 | (0) | ||
01.03.2022 | 404 | (-5) | 805 | (0) | ||
01.02.2022 | 399 | (26) | 805 | (0) | ||
01.01.2022 | 425 | (217) | 805 | (530) | ||
01.12.2021 | 642 | (45) | 275 | (80) | ||
01.11.2021 | 687 | (63) | 195 | (120) | ||
01.10.2021 | 750 | (-5) | 75 | (0) | ||
01.09.2021 | 745 | (-2) | 75 | (0) | ||
01.08.2021 | 743 | (2) | 75 | (0) | ||
01.07.2021 | 745 | (0) | 75 | (0) | ||
01.06.2021 | 745 | (0) | 75 | (0) | ||
01.03.2021 | 745 | (0) | 75 | (0) | ||
01.11.2020 | 745 | (-11) | 75 | (0) | ||
01.10.2020 | 734 | (-734) | 75 | (75) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 447 | 422 | 366 | 2024 | |||||||||
2023 | 289 | 282 | 280 | 278 | 251 | 251 | 252 | 252 | 253 | 281 | 315 | 355 | 2023 |
2022 | 425 | 399 | 404 | 409 | 418 | 406 | 398 | 400 | 397 | 347 | 323 | 279 | 2022 |
2021 | 745 | 745 | 745 | 743 | 745 | 750 | 687 | 642 | 2021 | ||||
2020 | 734 | 745 | 2020 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
HRADECKÝ CUP JA, (B17), 15.04.2023 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 2989 |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 90 | 13. - 14. |
Igor Hroza | 3 : 0 | 90 | 13. - 16. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 25.03.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 2943 |
Petr Líkař | 3 : 1 | 67.2 | 7. - 8. |
Dominik Novák | 1 : 3 | 16.8 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukas Pári | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2023, (B17), 03.02.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 5623 |
Ondřej Hazucha | 2 : 3 | 62.4 | 5. - 6. |
Filip Walter | 3 : 2 | 93.6 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kristián Bořil | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 07.01.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 4312 |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Jan Líkař | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 19.11.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2408 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2552 |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 16 | 13. - 14. |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 80 | 13. - 16. |
Miloslav Vaněrka | 1 : 3 | 16 | 9. - 16. |
Ondřej Hazucha | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B17), 22.10.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4273 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 4533 |
Filip Walter | 3 : 2 | 79.2 | 7. - 8. |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 26.4 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 17.09.2022 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Lukáš Hogen | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Ondřej Hazucha | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Patrik Edelmann | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (B17), 30.05.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 4294 |
Filip Walter | 3 : 2 | 78 | 11. - 12. |
Patrik Závacký | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 16.04.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 2785 |
Radek Ďurán | 1 : 3 | 14.4 | čtvrtfinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 1 | 57.6 | |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 wo. | 36 | |
AMMBRA CUP junioři A, (B17), 12.03.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Kristián Bořil | 0 : 3 wo. | 0 | |
Maksym Tokar | 0 : 3 wo. | 0 | |
Jan Víšek ml. | 0 : 3 wo. | 0 | |
Junioři A, (B17), 15.01.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 3450 |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B17), 11.12.2021 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 171 | Body celkem: 2887 |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Daniel Šrámek | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Patrik Závacký | 3 : 1 | 51.2 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2021, (B17), 08.10.2021 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 3889 |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Ondřej Kutý | 3 : 0 | 130 | 13. - 16. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B17), 25.09.2021 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 2754 |
Patrik Závacký | 2 : 3 | 32 | 1. - 16. |
Mikuláš Janda | 1 : 3 | 16 | |
Adam Gerstdorf | 3 : 2 | 48 | |
Matěj Kolpak | 3 : 0 wo. | 40 | |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 2876 |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Jan Holuša | 3 : 2 | 48 | 9. - 12. |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP , (B17), 03.10.2020 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2278 | Body za soupeře: 16 | Body celkem: 2294 |
Adam Škrobánek | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Jan Gerstdorf | 1 : 3 | 16 | 13. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.