Ročník: 1987
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Dietz
Registrační číslo: 6143
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 17 | (-1) | 23894 | (-14) | ||
01.02.2024 | 16 | (-1) | 23908 | (224) | ||
01.01.2024 | 15 | (6) | 23684 | (1706) | ||
01.12.2023 | 21 | (-3) | 21978 | (880) | ||
01.11.2023 | 18 | (3) | 21098 | (-322) | ||
01.10.2023 | 21 | (2) | 21420 | (1154) | ||
01.09.2023 | 23 | (0) | 20266 | (0) | ||
01.08.2023 | 23 | (0) | 20266 | (0) | ||
01.07.2023 | 23 | (0) | 20266 | (0) | ||
01.06.2023 | 23 | (-1) | 20266 | (-919) | ||
01.05.2023 | 22 | (0) | 21185 | (-126) | ||
01.04.2023 | 22 | (3) | 21311 | (570) | ||
01.03.2023 | 25 | (-1) | 20741 | (53) | ||
01.02.2023 | 24 | (3) | 20688 | (1152) | ||
01.01.2023 | 27 | (0) | 19536 | (-342) | ||
01.12.2022 | 27 | (1) | 19878 | (240) | ||
01.11.2022 | 28 | (2) | 19638 | (374) | ||
01.10.2022 | 30 | (0) | 19264 | (0) | ||
01.09.2022 | 30 | (-3) | 19264 | (-1239) | ||
01.08.2022 | 27 | (0) | 20503 | (0) | ||
01.07.2022 | 27 | (0) | 20503 | (-793) | ||
01.06.2022 | 27 | (3) | 21296 | (386) | ||
01.05.2022 | 30 | (5) | 20910 | (1746) | ||
01.04.2022 | 35 | (-5) | 19164 | (-759) | ||
01.03.2022 | 30 | (4) | 19923 | (706) | ||
01.02.2022 | 34 | (0) | 19217 | (-61) | ||
01.01.2022 | 34 | (1) | 19278 | (-71) | ||
01.12.2021 | 35 | (0) | 19349 | (-47) | ||
01.11.2021 | 35 | (1) | 19396 | (835) | ||
01.10.2021 | 36 | (-6) | 18561 | (-624) | ||
01.09.2021 | 30 | (2) | 19185 | (536) | ||
01.08.2021 | 32 | (0) | 18649 | (0) | ||
01.07.2021 | 32 | (1) | 18649 | (522) | ||
01.06.2021 | 33 | (0) | 18127 | (0) | ||
01.03.2021 | 33 | (0) | 18127 | (0) | ||
01.11.2020 | 33 | (-4) | 18127 | (-426) | ||
01.10.2020 | 29 | (-2) | 18553 | (0) | ||
01.04.2020 | 27 | (5) | 18553 | (101) | ||
01.03.2020 | 32 | (-5) | 18452 | (-1208) | ||
01.02.2020 | 27 | (-4) | 19660 | (-1049) | ||
01.01.2020 | 23 | (1) | 20709 | (-480) | ||
01.12.2019 | 24 | (-2) | 21189 | (406) | ||
01.11.2019 | 22 | (1) | 20783 | (-1244) | ||
01.10.2019 | 23 | (3) | 22027 | (1161) | ||
01.09.2019 | 26 | (0) | 20866 | (0) | ||
01.08.2019 | 26 | (0) | 20866 | (0) | ||
01.07.2019 | 26 | (0) | 20866 | (0) | ||
01.06.2019 | 26 | (-1) | 20866 | (-782) | ||
01.05.2019 | 25 | (0) | 21648 | (-623) | ||
01.04.2019 | 25 | (-4) | 22271 | (36) | ||
01.03.2019 | 21 | (2) | 22235 | (867) | ||
01.02.2019 | 23 | (2) | 21368 | (120) | ||
01.01.2019 | 25 | (-1) | 21248 | (-360) | ||
01.12.2018 | 24 | (0) | 21608 | (-747) | ||
01.11.2018 | 24 | (-1) | 22355 | (905) | ||
01.10.2018 | 23 | (0) | 21450 | (-88) | ||
01.09.2018 | 23 | (0) | 21538 | (0) | ||
01.08.2018 | 23 | (0) | 21538 | (0) | ||
01.07.2018 | 23 | (0) | 21538 | (0) | ||
01.06.2018 | 23 | (1) | 21538 | (617) | ||
01.05.2018 | 24 | (5) | 20921 | (1379) | ||
01.04.2018 | 29 | (0) | 19542 | (289) | ||
01.03.2018 | 29 | (-3) | 19253 | (-403) | ||
01.02.2018 | 26 | (2) | 19656 | (449) | ||
01.01.2018 | 28 | (6) | 19207 | (-120) | ||
01.12.2017 | 34 | (3) | 19327 | (1311) | ||
01.11.2017 | 37 | (1) | 18016 | (72) | ||
01.10.2017 | 38 | (0) | 17944 | (733) | ||
01.09.2017 | 38 | (0) | 17211 | (0) | ||
01.07.2017 | 38 | (0) | 17211 | (0) | ||
01.06.2017 | 38 | (0) | 17211 | (0) | ||
01.05.2017 | 38 | (-2) | 17211 | (-524) | ||
01.04.2017 | 36 | (3) | 17735 | (1053) | ||
01.03.2017 | 39 | (7) | 16682 | (1181) | ||
01.02.2017 | 46 | (3) | 15501 | (1539) | ||
01.01.2017 | 49 | (11) | 13962 | (1663) | ||
01.12.2016 | 60 | (5) | 12299 | (927) | ||
01.11.2016 | 65 | (17) | 11372 | (2656) | ||
01.10.2016 | 82 | (39) | 8716 | (2444) | ||
01.09.2016 | 121 | (0) | 6272 | (0) | ||
01.06.2016 | 121 | (42) | 6272 | (1757) | ||
01.05.2016 | 163 | (80) | 4515 | (2066) | ||
01.04.2016 | 243 | (108) | 2449 | (1149) | ||
01.03.2016 | 351 | (107) | 1300 | (600) | ||
01.02.2016 | 458 | (-7) | 700 | (0) | ||
01.01.2016 | 451 | (-121) | 700 | (0) | ||
01.12.2015 | 330 | (-11) | 700 | (0) | ||
01.11.2015 | 319 | (-319) | 700 | (700) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 15 | 16 | 17 | 2024 | |||||||||
2023 | 27 | 24 | 25 | 22 | 22 | 23 | 23 | 23 | 23 | 21 | 18 | 21 | 2023 |
2022 | 34 | 34 | 30 | 35 | 30 | 27 | 27 | 27 | 30 | 30 | 28 | 27 | 2022 |
2021 | 33 | 33 | 32 | 32 | 30 | 36 | 35 | 35 | 2021 | ||||
2020 | 23 | 27 | 32 | 27 | 29 | 33 | 2020 | ||||||
2019 | 25 | 23 | 21 | 25 | 25 | 26 | 26 | 26 | 26 | 23 | 22 | 24 | 2019 |
2018 | 28 | 26 | 29 | 29 | 24 | 23 | 23 | 23 | 23 | 23 | 24 | 24 | 2018 |
2017 | 49 | 46 | 39 | 36 | 38 | 38 | 38 | 38 | 38 | 37 | 34 | 2017 | |
2016 | 451 | 458 | 351 | 243 | 163 | 121 | 121 | 82 | 65 | 60 | 2016 | ||
2015 | 319 | 330 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
ZETSPOL CZ CUP - OSTRAVA, 24.02.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2808 |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | finále |
Alex Kelar | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Jan Šťastník | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Jiří Dušek | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Muži B - Morenďácké mužské Béééčko, 13.01.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Michal Jurášek | 3 : 1 | 0 | finále |
Josef Šebek | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Lukáš Kamp | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Michal Vaněk | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Michal Mikulec | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
Promedeus Cup MB a PSA Czech Open 2023, 04.11.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2491 |
Jan Šťastník | 3 : 1 | 0 | 3. - 4. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Ladislav Burián | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Michal Vaněk | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2491 |
Ladislav Procházka | 3 : 1 | 0 | 3. - 4. |
Martin Ředina | 1 : 3 | 0 | semifinále |
Aleš Kubíček | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
Ladislav Burián | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Patrik Závacký | 3 : 2 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
GALVA Muži B Olomouc, 21.01.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 1805 |
Jiří Dušek | 2 : 3 | 19.84 | 3. - 4. |
Petr Kopecký | 2 : 3 | 19.84 | semifinále |
Martin Kantor | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Jan Šťastník | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Strahov - muži B, 04.12.2022 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 1407 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 1503 |
Rudolf Korbelář | 2 : 0 | 40 | 21. - 22. |
Alex Kelar | 2 : 1 | 24 | 21. - 24. |
Jakub Stupka | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Martin Kříž | 2 : 1 | 24 | 17. - 32. |
Ondřej Pavelka | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
Morenda - Muži B, 05.11.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 1785 |
David Linhart | 1 : 3 | 9.92 | 3. - 4. |
Michal Jadrníček | 1 : 3 | 9.92 | semifinále |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Jan Šťastník | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
GALVA Muži B Olomouc, 08.10.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2102 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 2232 |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | finále |
Martin Kantor | 3 : 0 | 49.6 | semifinále |
Tereza Široká | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Petr Nesládek | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Morenda - Muži B, 02.04.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2102 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 2238 |
Roman Švec | 1 : 3 | 12.4 | finále |
Petr Kopecký | 3 : 0 | 49.6 | semifinále |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Stanislav Jurčík | 3 : 1 | 24.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1838 | Body za soupeře: 125 | Body celkem: 1963 |
Ladislav Procházka | 2 : 0 wo. | 25 | 11. - 12. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Filip Kočárek | 2 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Jáchym Mraček | 2 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
GALVA Muži B Olomouc, 02.10.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 1776 |
Martin Ředina | 1 : 3 | 9.92 | 3. - 4. |
Jakub Gogol | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jan Ryšavý | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Aleš Tchuř | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 12.06.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2102 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 2232 |
Lukáš Jelínek | 0 : 3 | 0 | finále |
Jiří Dušek | 3 : 0 | 49.6 | semifinále |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Marcel Ujfaluši | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 188 | Body celkem: 2438 |
Dan Teuchner | 2 : 3 | 26.24 | 3. - 4. |
Martin Ředina | 2 : 3 | 26.24 | semifinále |
Jiří Dušek | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Jan Šťastník | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Ondřej Bořil | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 175 | Body celkem: 2666 |
Tomáš Hanzelka | 3 : 0 wo. | 32.8 | 3. - 4. |
Ondřej Pavelka | 2 : 3 | 26.24 | semifinále |
Ladislav Burián | 3 : 2 | 29.52 | čtvrtfinále |
Filip Nosek | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Tomáš Tauš | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
GALVA Muži B Olomouc, 14.12.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 2360 |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Kristián Mraček | 1 : 3 | 13.12 | semifinále |
Aleš Kubíček | 3 : 1 | 39.36 | čtvrtfinále |
Michal Vaněk | 3 : 2 | 24.6 | 1. - 16. |
Jaroslav Hemelka | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
Mužské Béčko - Brno, 23.11.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 2936 |
Dan Teuchner | 0 : 3 | 0 | finále |
Josef Šebek | 3 : 2 | 39.36 | semifinále |
Jaroslav Kaleta | 3 : 1 | 39.36 | čtvrtfinále |
Martin Štěpán ml. | 3 : 1 | 32.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
Strahov Muži B, 26.10.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 163 | Body celkem: 2695 |
Martin Volf | 2 : 1 | 36 | 5. - 6. |
Petr Veselý | 2 : 0 wo. | 30 | 5. - 8. |
Jaroslav Cerman | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Slavíček | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Martin Sopko | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
GALVA Olomouc Open, 07.09.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1865 | Body za soupeře: 133 | Body celkem: 1998 |
Petr Kopecký | 3 : 1 | 39.68 | 3. - 4. |
Ladislav Burián | 2 : 3 | 19.84 | semifinále |
Tomáš Havlík | 3 : 1 | 29.76 | čtvrtfinále |
Radovan Kojecký | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Muži B, 20.04.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 2410 | Body za soupeře: 105 | Body celkem: 2515 |
Roman Kubričan | 3 : 2 | 37.2 | finále |
Michal Vaněk | 3 : 2 | 29.76 | semifinále |
Jan Šťastník | 3 : 2 | 22.32 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 15.5 | 1. - 16. |
Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 152 | Body celkem: 2643 |
Vojtěch Ryba | 3 : 0 wo. | 32.8 | 3. - 4. |
Petr Martin | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Roman Pross | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Vítězslav Lazar | 3 : 2 | 24.6 | 1. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 05.01.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 109 | Body celkem: 1794 |
Dan Teuchner | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Petr Kopecký | 2 : 3 | 19.84 | semifinále |
Filip Nosek | 3 : 1 | 29.76 | čtvrtfinále |
Petr Rohun | 3 : 1 | 24.8 | 1. - 16. |
Jaroslav Štěpař | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.3 | 1. - 64. |
CNC PRODUKT CUP, 24.11.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 2410 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 2590 |
Ladislav Burián | 3 : 1 | 49.6 | finále |
Dan Teuchner | 3 : 0 | 49.6 | semifinále |
Lukáš Kamp | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Petr Stryja | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
AB SQUASH CUP - muži B, 27.10.2018 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 980 | Body za soupeře: 12 | Body celkem: 992 |
Pavel Holík | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
Roman Moravec | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Tomáš Sigmund | 0 : 2 wo. | 0 | 9. - 16. |
Filip Strouhal | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Huslík Cup, 08.09.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 127 | Body celkem: 2324 |
Marek Koutník | 2 : 0 wo. | 30 | 7. - 8. |
Matouš Sochůrek | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Kopecký | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Miroslav Kolář | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Albatros Media - Muži "B", 28.04.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 2193 |
Michal Jirka | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Pavel Jakubů | 0 : 2 wo. | 0 | 5. - 8. |
Martin Volf | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Ondřej Kožina | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Pavel Šlemr | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
CNC PRODUKT CUP 2018, 24.03.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 93 | Body celkem: 1778 |
Jakub Wasilewski | 0 : 2 | 0 | 3. - 4. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Jakub Slavíček | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
STRAHOV MUŽI B, 24.02.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 177 | Body celkem: 2156 |
Marek Hlaváč | 2 : 1 | 30 | 9. - 10. |
Petr Veselý | 2 : 1 | 30 | 9. - 12. |
Dan Teuchner | 2 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Jaroslav Kaleta | 2 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Jiří Dušek | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1791 | Body za soupeře: 147 | Body celkem: 1938 |
Jiří Dušek | 2 : 0 | 49.2 | 7. - 8. |
Ladislav Burián | 1 : 2 | 19.68 | 5. - 8. |
Patrik Neuwirth | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Rohun | 3 : 1 | 32.8 | 1. - 16. |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
SKUS - PETR´S CUP, 16.12.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1613 | Body za soupeře: 119 | Body celkem: 1732 |
Filip Nosek | 2 : 1 | 24.6 | 9. - 10. |
Ondřej Kožina | 2 : 1 | 24.6 | 9. - 12. |
Radek Hlobik | 2 : 1 | 24.6 | 9. - 16. |
Marek Hlaváč | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Lukáš Klinecký | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Apple Point - HAMR turnaj mužů B, 25.11.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 2179 |
Marek Hlaváč | 2 : 0 | 50 | 9. - 10. |
Michal Kareš | 2 : 1 | 30 | 9. - 12. |
Jiří Vlček | 2 : 1 | 30 | 9. - 16. |
Petr Zlámal | 2 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Aleš Hantl | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
Milan Vlasák | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
Muži B Omega centrum Olomouc, 28.10.2017 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 12 | Body celkem: 12 |
Roman Marek | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Josef Nakládal | 0 : 2 wo. | 0 | 9. - 16. |
Josef Šebek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
AB SQUASH CUP - muži "B", 09.09.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 2410 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 2602 |
Marek Panáček | 3 : 0 | 62 | finále |
Aleš Kubíček | 3 : 0 | 49.6 | semifinále |
Michal Zoubek | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Hamr sport - muži B, 25.03.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 2018 |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Ladislav Procházka | 3 : 2 | 30 | 9. - 12. |
Tomáš Herold | 3 : 1 | 40 | 9. - 16. |
Roman Kubričan | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jaroslav Sezemský | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
muži B, 25.02.2017 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 49. - 64. |
Oldřich Kellner | 0 : 3 wo. | 0 | 33. - 64. |
Lukáš Jelínek | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 64. |
AB SQUASH CUP B, 07.01.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1433 | Body za soupeře: 88 | Body celkem: 1521 |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Jaroslav Bělohlávek | 3 : 1 | 29.76 | 5. - 8. |
Tomáš Hanzelka | 2 : 3 | 14.88 | čtvrtfinále |
Marcel Ujfaluši | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
Michal Šoman | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
PRIMA STAVEBNINY CUP, 29.10.2016 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 177 | Body celkem: 2156 |
Aleš Kubíček | 3 : 0 | 50 | 9. - 10. |
Ondřej Kožina | 3 : 1 | 40 | 9. - 12. |
Kamil Staněk | 3 : 2 | 30 | 9. - 16. |
Ladislav Procházka | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
Libor Přibyl | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
Zdeněk Suchan | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.