Profil hráče

Tomáš Sigmund

Ročník: 1977
Klub: Squashový klub mládeže Olomouc, z.s.
Družstvo:MCO Olomouc
Registrační číslo: 1286

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 87.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 78. (01/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.10.2021 87 (2) 9471 (0)
01.09.2021 89 (-1) 9471 (0)
01.08.2021 88 (0) 9471 (0)
01.07.2021 88 (-4) 9471 (0)
01.06.2021 84 (0) 9471 (0)
01.03.2021 84 (-1) 9471 (0)
01.11.2020 83 (3) 9471 (0)
01.10.2020 86 (-3) 9471 (100)
01.04.2020 83 (7) 9371 (-323)
01.03.2020 90 (-4) 9694 (-58)
01.02.2020 86 (-8) 9752 (-208)
01.01.2020 78 (9) 9960 (160)
01.12.2019 87 (-1) 9800 (451)
01.11.2019 86 (-3) 9349 (-246)
01.10.2019 83 (3) 9595 (0)
01.09.2019 86 (0) 9595 (0)
01.08.2019 86 (0) 9595 (0)
01.07.2019 86 (0) 9595 (0)
01.06.2019 86 (-2) 9595 (0)
01.05.2019 84 (1) 9595 (-100)
01.04.2019 85 (0) 9695 (297)
01.03.2019 85 (6) 9398 (147)
01.02.2019 91 (4) 9251 (295)
01.01.2019 95 (4) 8956 (654)
01.12.2018 99 (7) 8302 (271)
01.11.2018 106 (11) 8031 (745)
01.10.2018 117 (-1) 7286 (-43)
01.09.2018 116 (0) 7329 (0)
01.08.2018 116 (0) 7329 (0)
01.07.2018 116 (-1) 7329 (0)
01.06.2018 115 (0) 7329 (0)
01.05.2018 115 (-1) 7329 (109)
01.04.2018 114 (4) 7220 (0)
01.03.2018 118 (3) 7220 (15)
01.02.2018 121 (11) 7205 (658)
01.01.2018 132 (-10) 6547 (-614)
01.12.2017 122 (-3) 7161 (0)
01.11.2017 119 (-6) 7161 (-271)
01.10.2017 113 (4) 7432 (309)
01.09.2017 117 (0) 7123 (0)
01.07.2017 117 (1) 7123 (0)
01.06.2017 118 (-7) 7123 (-237)
01.05.2017 111 (-4) 7360 (-281)
01.04.2017 107 (0) 7641 (45)
01.03.2017 107 (5) 7596 (-4)
01.02.2017 112 (-8) 7600 (69)
01.01.2017 104 (6) 7531 (464)
01.12.2016 110 (4) 7067 (22)
01.11.2016 114 (7) 7045 (873)
01.10.2016 121 (7) 6172 (295)
01.09.2016 128 (0) 5877 (0)
01.06.2016 128 (26) 5877 (1136)
01.05.2016 154 (17) 4741 (788)
01.04.2016 171 (16) 3953 (529)
01.03.2016 187 (106) 3424 (1741)
01.02.2016 293 (129) 1683 (893)
01.01.2016 422 (14) 790 (425)
01.12.2015 436 (-21) 365 (0)
01.11.2015 415 (65) 365 (205)
01.10.2015 480 (98) 160 (0)
01.09.2015 578 (0) 160 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20218484888889872021
20207886908386832020
20199591858584868686868386872019
2018132121118114115115116116116117106992018
20171041121071071111181171171131191222017
20164222931871711541281281211141102016
20155784804154362015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 IMPEXTA ČRO Cup 2021, 09.10.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1432
Body za soupeře:
71
Body celkem:
1503
Lukáš  Kamp  1 : 3 8.4 finále
Pavel Cigánek  3 : 1 26.88 semifinále
David Neugebauer  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Jan Holuša  3 : 0 wo. 10.5 1. - 16.
 CNC PRODUKT CUP 2020 Muži C, 18.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
48
Body celkem:
1400
Martin Sládeček  0 : 3 0 3. - 4.
Filip Strouhal  0 : 3 0 semifinále
Marcel Ujfaluši  3 : 0 wo. 14.4 čtvrtfinále
Michal Farník  3 : 0 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 07.12.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
62
Body celkem:
1414
Jáchym Mráček  0 : 3 0 3. - 4.
Martin Sládeček  0 : 3 0 semifinále
Michal Farník  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Petr Šimeček  3 : 2 14.4 1. - 16.
Martin Vaněk  3 : 2 11.52 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 HANYA CUP - Muži C, 09.11.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
71
Body celkem:
1149
Miroslav Ondruška  3 : 2 15.12 5. - 6.
Michal Franta  3 : 0 25.2 5. - 8.
Stanislav Jurčík  1 : 3 5.04 čtvrtfinále
Martin Kollár  3 : 1 16.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Muži C, 19.10.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
796
Body za soupeře:
55
Body celkem:
851
Radomír Ungr  0 : 2 0 11. - 12.
Aleš Tchuř  1 : 2 8.4 9. - 12.
David Neugebauer  2 : 0 21 9. - 16.
Martin Kollár  2 : 3 8.4 1. - 16.
Michal Škrdla  3 : 0 16.8 1. - 32.
 RT TORAX Cup 2019, 02.03.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
53
Body celkem:
1405
Vítězslav Lazar  0 : 3 0 3. - 4.
Roman Švec  0 : 3 0 semifinále
Marcel Ujfaluši  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Nikola Koncer  3 : 2 14.4 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 Huslík Cup, 09.02.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1105
Body za soupeře:
102
Body celkem:
1207
Václav Uhlíř  2 : 0 28.8 7. - 8.
Michal Vaněk  1 : 2 11.52 5. - 8.
Filip Nosek  2 : 3 11.52 čtvrtfinále
Václav Máca  3 : 0 24 1. - 16.
Dominik Blažíček  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 CNC PRODUKT CUP 2019, 19.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
50
Body celkem:
1215
Vítězslav Lazar  0 : 3 0 3. - 4.
Tomáš Hanzelka  0 : 3 0 semifinále
Marcel Ujfaluši  3 : 1 20.16 čtvrtfinále
Jan Netolička  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Muži C, 08.12.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
52
Body celkem:
1404
Martin Sládeček  0 : 3 0 3. - 4.
Jakub Slavíček  0 : 3 0 semifinále
Alex Kelar  3 : 2 17.28 čtvrtfinále
Veronika Malinowská  3 : 1 19.2 1. - 16.
Miroslav Ondruška  3 : 1 15.36 1. - 32.
 CNC PRODUKT CUP, 06.10.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
52
Body celkem:
1060
Michal Štěpán  1 : 2 10.08 5. - 6.
Jaroslav Štěpař  2 : 0 wo. 12.6 5. - 8.
Tomáš Hanzelka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marcel Ujfaluši  3 : 2 12.6 1. - 16.
Martin Janečka  3 : 0 16.8 1. - 32.
 impexta Cup 2018, 22.09.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1053
Body za soupeře:
55
Body celkem:
1108
Alex Kelar  1 : 2 11.52 7. - 8.
Marcel Ujfaluši  0 : 2 0 5. - 8.
Tomáš Bajgar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Petr Šimeček  3 : 0 24 1. - 16.
Martin Kantor  3 : 0 19.2 1. - 32.
 Huslík Cup - muži C, 10.02.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
67
Body celkem:
967
Martin Šimka  2 : 0 24 13. - 14.
Boris Heneš  2 : 0 24 13. - 16.
Ondřej Bořil  0 : 2 0 9. - 16.
Jan Šťastník  0 : 3 0 1. - 16.
Lucie Pinková  3 : 0 19.2 1. - 32.
 GALVA OPEN - Muži C Olomouc, 20.01.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
843
Body za soupeře:
59
Body celkem:
902
Jiří Pinka  0 : 2 0 9. - 10.
Petr Šimeček  2 : 0 21 9. - 12.
Petr Stryja  2 : 0 21 9. - 16.
Radovan Kojecký  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Tauš  3 : 0 16.8 1. - 32.
 , 07.10.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
61
Body celkem:
1139
Marek Holuša  3 : 2 15.12 5. - 6.
Jiří Pinka  3 : 0 25.2 5. - 8.
Jiří Dušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Pavel Blaha  3 : 2 12.6 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 RT TORAX CUP 2017, 23.09.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
76
Body celkem:
1154
Roman Moravec  2 : 0 25.2 5. - 6.
Martin Dvořáček  2 : 0 wo. 12.6 5. - 8.
Jiří Dušek  1 : 3 5.04 čtvrtfinále
Vladimír Jirka  3 : 1 16.8 1. - 16.
Martin David  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Vyškovský squash turnaj C, 15.04.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
872
Body za soupeře:
71
Body celkem:
943
Jiří Pinka  3 : 2 12.6 9. - 10.
Petr Šimeček  3 : 0 21 9. - 12.
Tomáš Havlík  3 : 0 21 9. - 16.
Martin Honek  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Kopal  3 : 0 16.8 1. - 32.
 RT - Torax Cup 2017, 11.03.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
843
Body za soupeře:
56
Body celkem:
899
Petr Rohun  2 : 3 8.4 9. - 10.
Jiří Pinka  3 : 1 16.8 9. - 12.
Tomáš Wrona  3 : 0 21 9. - 16.
Kamil Jankovič  0 : 3 0 1. - 16.
Daniel Vojtovič  3 : 2 10.08 1. - 32.
 Veem Trading Cup, 11.02.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
52
Body celkem:
952
Roman Moravec  3 : 0 wo. 12 13. - 14.
Petr Šimeček  3 : 0 wo. 12 13. - 16.
Ján Fecák  0 : 3 0 9. - 16.
Petr Rohun  2 : 3 9.6 1. - 16.
Michal Vaněk  3 : 2 11.52 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 21.01.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
62
Body celkem:
962
Jiří Pinka  3 : 1 19.2 13. - 14.
Martin Vaněk  3 : 0 wo. 12 13. - 16.
Tomáš Havlík  0 : 3 0 9. - 16.
David Juráň  1 : 3 4.8 1. - 16.
Tomáš Vysloužil  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 muži C, 10.12.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
86
Body celkem:
1097
Lumír Klímek  3 : 0 24 9. - 10.
Lukáš  Kamp  3 : 1 19.2 9. - 12.
Martin Vaněk  3 : 0 24 9. - 16.
Michal Štěpán  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Vaněk  3 : 2 11.52 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA VE FAJNE, 12.11.2016
Pořadí: 18
Body za pořadí:
798
Body za soupeře:
56
Body celkem:
854
Ladislav Němeček  0 : 3 0 17. - 18.
Jakub Strouhal  3 : 1 15.36 17. - 20.
Roman Moravec  3 : 1 15.36 17. - 24.
Martin Vaněk  3 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Tomáš Satke  1 : 3 3.84 1. - 32.
Pavel  Brichta  3 : 1 11.52 1. - 64.
 ALBATROS MEDIA - muži C, 08.10.2016
Pořadí: 18
Body za pořadí:
798
Body za soupeře:
43
Body celkem:
841
Alexander Kuklovský  0 : 3 0 17. - 18.
Michal Franta  3 : 0 wo. 9.6 17. - 20.
Tomáš Pluhař  3 : 1 15.36 17. - 24.
Tomáš Fencl  3 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Roman Švec  0 : 3 0 1. - 32.
Marek Vejrosta  3 : 2 8.64 1. - 64.
 CNC PRODUKT CUP 2016, 24.09.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
796
Body za soupeře:
37
Body celkem:
833
Jiří Pinka  2 : 3 8.4 11. - 12.
Jiří Bilík  0 : 3 0 9. - 12.
Petr Nesládek  3 : 0 wo. 10.5 9. - 16.
Roman Moravec  1 : 3 4.2 1. - 16.
Michal Štěpán  3 : 1 13.44 1. - 32.
  "CNC PRODUKT CUP 2016", 14.05.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
58
Body celkem:
1136
Jiří Pinka  3 : 2 15.12 5. - 6.
Pavel Řehák  3 : 0 wo. 12.6 5. - 8.
Michal Zoubek  1 : 3 5.04 čtvrtfinále
Jiří Borovička  3 : 1 16.8 1. - 16.
Marcel Ujfaluši  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 12.03.2016
Pořadí: 36
Body za pořadí:
507
Body za soupeře:
22
Body celkem:
529
Veronika Badalová  0 : 3 wo. 0 33. - 36.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 33. - 40.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 33. - 64.
Patrik Žák  0 : 3 0 1. - 64.
 Velká Cena Moravské Slavie 2016, 13.02.2016
Pořadí: 18
Body za pořadí:
798
Body za soupeře:
34
Body celkem:
832
Ota Lizna  0 : 3 0 17. - 18.
Martin Filip  3 : 1 15.36 17. - 20.
Miroslav Ondruška  3 : 2 11.52 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 17. - 32.
Jan Hráček  0 : 3 0 1. - 32.
 muži C, 16.01.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
843
Body za soupeře:
50
Body celkem:
893
Tomáš Wrona  0 : 3 wo. 0 9. - 10.
Jiří Pinka  3 : 0 21 9. - 12.
Tomáš Havlík  3 : 2 12.6 9. - 16.
Radovan Kojecký  0 : 3 0 1. - 16.
Jiří Borovička  3 : 0 16.8 1. - 32.

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot